Új privát üzeneted érkezett!

reggelt! Katategnap reggel jól átnéztél rajtam :lol: pihengess sokat, szedd a Magne b6ot nem lesz semmi baj!

Ditus éljen éljen! :lol:

Moncsi grt a mértetekhez :lol:

Dita ha fiam engedi leírom.. ha valaki beelőz dobj egy privit ne strapáljam magam :wink: :lol:
Vendég
 


Suska ügyi leszel meg lehet csinálni! én is voltam többször egyedül üzleti ügy miatt :lol:

Vius nincs para!!
Vendég
 


Sziasztok!

Dita,
Gratulálok Bogyóhoz! :D

Kata,
Biztos nem lesz semmi baj, de azért pihenj minél többet! Én az elején az utro helyett (mert kiütésem lett a 3x3-tól) kaptam progeszteron szurit, viszont én nem barnáztam, csak alacsony volt a hcg-m.

Linácska,
Örülök, hogy Lili jobban van!

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 

 
 

Dita,
Köszönöm szépen a bókot, de sajnos maradt rajtam 4 kg. Ez nem is zavarna, de a hasam nagyon nem tetszik, és még nem tudom, hogy mikor lehet elkezdeni picit tornázni császár után.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Egy ideje olvasgatlak benneteket, nekem még nincs babám, de küzdünk!

Csodaszépek a bébik!

A kismamiknak gratulálok, vigyázzanak magukra!

Bízom benne, hogy hozzánk is leszáll egy gólya hamarosan. Egy inszemen vagyunk túl, ami sajnos nem sikerült, de töretlen az optimizmus!
yadine81
 
 


Dita

Szerintem mindenhol máshogy van, ha a körzeti nem tudja, egy telszámot biztos tud adni, ahol érdeklődhetsz.

Nemone

A babakocsitologatás, és Olivér emelgetése jó testmozgás.
yadine81
 
 


Bocsi! Réka! :oops: Még nem jöttem bele. :oops: :oops: :oops:
yadine81
 
 


Kipróbálom a vonalzóm.

KépKép
yadine81
 
 


Nem jött be. :lol:

KépKép
yadine81
 
 


Kata
Az a helyzet, hogy egyre jobban hajlok a Fazekas felé, csak a párom nem akarja. Hiába mondom, hogy nem szimpik a tanárok a Kőkutiba. Állítólag a Minerva se ad többet, mint a másik két osztály. Ráadásul fizetős. Páromat meg kell győzni.

Zsuzska!
Ha az én párom csak pár napot lett volna távol a Bence születése után de boldog lettem volna. 5 szezont (márciustól-novemberig) dolgozott külföldön. Nagyon nehéz volt és rossz egyedül.
Tegnap egy-két ismerős9m gyermeke is hisztis volt.

Dita
Már régen szültem és nem emlékszem a gyed, meg ilyenekre. Annyit tudok, hogy nálunk körzet volt, tehát megvolt, hogy melyik védőnőhöz tartozunk. Nekem anyu amit tudott elintézett amíg kórházba voltam, gyest, meg a szülés utáni egyszeri segélyt. Okosabb nem lettél gondolom. Ki kell tölteni nyomtatványokat, azokat előtte be kell szerezni. (Nálunk aszem így működött)

timejka
 
 


Dita,
ez a 3 védőnői tanácsadó van Várpalotán. A www.mave.hu oldalon lehet lekeresni.

Cím: 8100 Várpalota, Honvéd u. 2
Telefon: 472-211/245 m.

Cím: 8100 Várpalota, Bakony u. 12.
Telefon: 582-471

Cím: 8100 Várpalota, Polyán u. 2.
Telefon: 475-124

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Jó reggelt!!!!!!!!!!!!!!!!!

BONI
Köszi, tündér vagyol ha leírod nekem. Az igazat megvallva a benti gépemen volt egy mappa és abban minden megvan (csomó babás dolgot kimásoltam mióta köztetek vagyok ) csak az a baj, hogy széthurcolták az egészet, és már azt sem tudom, hogy maga a gép kihez került. :cry:

TIMEJKA
Aranyos vagy hogy segíteni próbálsz, lehet hogy azóta már sokminden változott. Hétfőn megyek a körzetihez és mindenről kikérdezem. Szerencsére olyan időpontra hívtak be hogy más kismamák is akkor fognak menni, remélem születik valami ismeretség, jó lenne együtt babázni valakivel nem csak virtuálisan hanem élőben is.
Nem tudom Benito mennyi idős volt amikor párod kint dolgozott, de biztos kemény lehetett. A barátnőm férje Jennybaba egy éves kora után ment ki, mert nagyon el voltak adósodva és nem volt meállás a lejtőn. Jenny már majdnem 4 éves és még mindig kint van a srác. (Ö az aki a Scofieldra hasonlít, jajj most eszembe jutott Scofield és nem bírok magammal!!! :) :) :) )
Már több mint két hónapja nem voltunk együtt apával és még 4 hétig nem szabad. :(

MONIC
Akkor most nem is kapott szurit csak általános vizsgálat volt?
Jól tartod a fiadat szó se róla. Kis vasgyúró. Gondolom már egyre nehezebb emelgetni. Atyám én majdnem ekkora súllyal születtem! :oops: Szegény anyámnak biztos ezért annyira fájós a háta még most is! :? :? :?

NEMONE
A császárosoknak sokkal később megy vissza a hasa, ne siettesd.
Onnan tudom, hogy a mostohanővérem szűlt mindkét módszerrel és ő is tapasztalta meg mondták is neki, evvan!
Istenem mit nem adnék ha csak 4 kiló maradna rajtam, úgy is majdnem a százas felé lennék, de még mindig nem fölötte!
Nagyon ügyes vagy, sztem még vékonyabb leszel mint szülés előtt. Lefogadom!

YADINE
Üdv itt!

Mikor lesz a következő inszem?

Magadról vmit bővebben?

dita75
 
 


Jó reggelt!

Na de BONI, én nem néztem át rajtad, csak pont akkor írtál Te is, amikor én írtam Timejkának, mi bajom volt kedden :wink: Gondoltam akkor nem írom le még1x :lol:
De azért bocsi!

Látom mostanában érzékeny lett a lelkivilága a topicunknak :lol: :lol:

Zsuzska,
a Messe az a vásár, ugye? Párod mit csinál ott?
Mire hazaár apa, addigra olyan gördülékenyen működtök majd Oroszlánnal, hogy párod nem győz majd csodálkozni :wink:

Timejka,
hugim volt a Fazekasban rajzfelvételin is, meg énekelnie is kellett volna, de nem volt hajlandó, pedig külön emiatt is hívták, mert az oviban hallották őt énekelni. :lol:

Yadine,
üdv a csapatban!

i.kata
 
 


Viki, Dy, Bikfy,
hol vagytok? Nem ér lelépni!!!

i.kata
 
 


KATA
Viki itt van csak most az én lelkemet ápolgatja privátban! :oops: :oops: :oops:
Bocsi hogy lefoglalom! :oops:

Többiekről nem tudok pár napja annyira kihalt a topic hogy talán még ilyen nem is volt! Biztos mindenki élvezi a napsütést a kertben, utcán, erkélyen!
Lassan én is megyek, mert mire végzek Veszprémben este lesz! :roll:
Igaz előtte még meg kell néznem, hogy ma van-e egyáltalán ügyfélfogadás ah apeh-nál, nehogy feleslegesen buszozzak be. :roll:

dita75
 
 


Dita,
semmi baj, csak nyugodtan ápolgasson :wink:
Vigyázz az úton!

i.kata
 
 


Én is vagyok, csak itthon van Lili, így kevesebb időm van a gépre. Már teljesen jól van, kint van anyuval a kertben.
Jól kitolt a lányom a családdal, mert ugye azt mondták, hogy én még vagy 4-5 napig nem szedhetem ki a kakiból, úgyhogy az apja tegnap itthon maradt, csüt-pénteken jön anyu, hétvégén megint a férjem. De a lányom a kórház óta még nem kakilt. Fel is hívtam őket, hogy ez így normális-e. Hát holnapig még igen, úgyhogy most meg annak szurkolunk, hogy holnapig legyen kaki.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Dolgozom, kicsit benézek!

Köszi a köszönéseket!

Dita

Nálunk apagondok vannak, de a stimura sem reagálok valami jól. Köv inszem kb. egy hónap múlva lesz.
yadine81
 
 


Sziasztok!!!!!!

Szia Yadine üdv itt!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Yadine azt lehet tudni hogy hova jártok dokihoz?

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Dita
Azért mondtam, hogy nálunk régen, 7 éve így volt. Most már annyi változás van, hogy időpontot kell kérni a védőnőtől, ami jó, mert nem kell fél napot ott ülni, mire sorra kerülsz.
2002. márciusában ment ki a párom Olaszba, és április 13-án szültem, pont aznap ment vissza. Gondolhatod milyen szar volt. 2006-ban volt az utlsó szezonja, azóta itthon van. Nem volt egyszerű. Ezért égettem oda egyszer a kaját.
Scoofield hasonmásról jutott eszedbe, hogy mióta nem voltatok együtt apával, és még meddig nem lehetsz. :lol:

Linácska
A jó cukros kamilla tea nem segít a kakin?

timejka
 
 


hát lányok ha hiszitek ha nem nekem megint begyulladt a fülem.
Most épp meleg sóval kezelem.nem szeretnék megint menni a fülészetre

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


TIMEJKA
Hát nem irigyellek, nehéz lehetett neked akkor, és biztosan Bencének is.
Nem egészen a hasonmásáról inkább magáról Scofieldról jutott eszembe a "dolog" elvégre elég izgató pasi nem? :wink: :D

YADINE
Sejtéseim szerint az apagondok a spermaszámra vonatkoznak. Ha túl kevés akkor talán mielőbb el kell majd gondolkoznotok a lombikon. Ennek ellenére szívből kivánom, hogy a következő inszemmel sikerrel járjatok.
Az esély mindig megvan, hisz egy babához egy petesejt és egy hímivarjsejt kell. :)

VIUS
Nagyon peches vagy a füleddel.

LINACSKA
Eddig mindenhonnan jött Liliből, most úgy látszik sztrájkol a kaki.
Remélem nem kell visszamennetek.

Még egy pofáraesés a mai naptól. A régi dokkerem csak magánúton tudna elvállalni, mi pedig azt nem tudjuk állni. Annyit nyertem vele, hogy nem kell beutaznom fehérvárra, mert itt palotán is van terhesgondozás csak nem igazán csípem az itteni dokikat, és a felszereltségük sem a legjobb. :roll:

dita75
 
 


Nézzétek milyen szép az aranyesőm:

Kép

dita75
 
 


Kata :lol: remélem nincs barna

Ditus itt a jó idő hajnalban nekiesek ne legyél "depis" hogy ápolni kelljen!

:lol:


Yadine üdv itt jó helyre csöppentél, csupa érzékeny lelkű vidám csajszi közé :wink:


mi kimentünk 10kor a Városligetbe sétálni, hazafelé vettem a kifőzdében ebédet mindjárt megyünk tovább a SZent István parkba!



TAVASZ VAN!!! V ALAKBAN NYÍLNAK A LÁBAK CSAJE!!!!!
Vendég
 


Dituli gyönyörűűűűűűűűűűűű! én jobb híjján tegnap vettem KIKÁban 2 mű cserepestulipántot! :lol:
Vendég
 


Dita,
szerintem ha egy adott orvoshoz akarsz járni, akkor az tutira magánban megy mindenkinél, nem csak a tiednél. Ha meg nem, akkor a "jut aki jut" elv működik, épp ki van terhesrendelésen, épp ki ügyeletes a szülésnél...

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Szerintetek mamut kismamanacit lehet venni?

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


ugyanis az a helyzet a bársony nacijaim kezdik szóritani a hasam...

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


VIUS
Hogy érted hogy mamut kismaminaci?
Én már két hónapja kismamanadrágban járok! :lol:

LINACSKA
Hát itt fehárváron eleve csoda bárkit is találni akinek még van kapacitása én azt hallottam egy ismitől aki majd nyáron fog szülni, hogy 3 dokit kérdezett meg és még magánba sem tudták vállalni annyira le voltak terhelve.
Gondoltam, hogy nem lesz könnyű nekem sem olyan dokit találni akiben megbízok, én inkább arra gondoltam, hogy egyáltalán nem is tud majd vállalni mert nagyon sokan járnak hozzá. Ő és még egy doki ott a király, mindenki őket akarja.

BONI
Azért depis nem vagyok, de végre leküzdöttük a babakérdést, hisz itt van Bogyó a pocakban, és jött helyette vagy 24 más probléma, de úgy vagyok vele ha Bogyót sikerült összehozni majd csak a többin is átverekedjük magunkat valahogy, bár egy kicsit már kezdem únni hogy mostanában semmi sem sikerül úgy ahogy szeretném!!!!!! :twisted:

dita75
 
 


Kimegyek egy kicsit a napra, aztán nekiállok a főzésnek!

VIUS
A C&A-ban nagyon jó kis gatyók vannak és elég nagy méretekben is lehet találni. A legtöbb amúgy is extra nyúlós. Nekem van egy farmer, azt imádom a legjobban, de vettem nyárra egy fehéret is ma már azt vettem fel mert a farmer mosásban van.
Ez a fehér annyira nyúlik és akkora állítható gumi van benne hogy akár még apa is beférne mellém a nadrágba. :lol:

dita75
 
 


Én még nem vettem magamnak csak melegítőket.
DE már a két naci közül egyik jön rám.
Nekem a csipőm már most 130 az tuti.
melltartót már találtam nagy nehezen és mindjárt vettem is.
100/d set vettem mondom ebbe a fejem is bele fér...

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Sziasztok!

Katus!

Mizujs veletek?

Linácska!
Kakira nem segít az aszaltszilva? Tamarinlekvár?

Vius!
Én ezt ajánlom:
http://brendon.hu/ProductSearch/browser.aspx?mainmenu=kismamaknak&submenu=kismamaruha&category=bandazs

Mi jól vagyunk, csak élvezzük a tavaszt, délelőtt és délután is sétálunk.
20150601134430
 
 


Vius,
én is vettem már egy nacit és a C&A-ban vettem. És kisebb kellett belőle, mint a rendes gatyáimból.

Viki,
köszi, megvagyunk, élvezem hogy jóidő van :lol: Mosom az ágyneműket, takarókat...estére csapágyas lesz a mosógép :lol: Már ígyis orrán-száján folyik a víz öblítés közben :roll:
Barna nincs, baba remélem van!!!
Voltatok ma Lackóval valahol ebben a szép időben?

Boni,
nincs barna:lol: :wink:
Jól teszitek, hogy egész nap csavarogtok. Nekem a kocsiban a hőmérő 21 fokot mutatott.

i.kata
 
 


Viki,
ezzel a bandázzsal nem csúszik le a nadrág? Nekem olyan furi, de amúgy a színesek nagyon tetszenek :lol:

Vius,
én még nem hordom a nacit, mert még nem karok lebukni az ismerősök és a család előtt :lol: Viszont már kicsit leengedtem a szárát, mert mondjuk pont jó volt, de ha betörik, akkor épp egy picit rövid lesz és azt utálom. Csak majd anyuéknál tudom rendesen megvarrni, mert ott van mamám varrógépe :lol:

i.kata
 
 


Katus!
Már voltunk lent, és még megyünk is (vagyis apa tolja Lalót elém, mert én fodrászhoz megyek).

A bandázzsal nem csúszik le a gatyó. Nekem 2 is volt (barna és fehér).
20150601134430
 
 


Dita
Kibírtam, túléltem. Bencét megviselte, mai napig fura az apjával.
Az biztos, hogy nem semmi pasi az édi-bédi Scoofield.
szép az aranyesőd.
Szuper idő van.

Látom Boniko a tavasz nálad is meghozta hatását. Szerintem mindenki jókedvű ebben a napsütésben. Hogy vártam

Vius
Elvesznék a melltartódba.

timejka
 
 


Viki,
akkor jó szépülést és sétát! :lol:

i.kata
 
 


Vius,
ha jársz Kecskemét felé véletlen, itt van egy kismamaoutlet, és minden gatya 1990 Ft. Én azért nem tudtam venni, mert már elég mérethiányosok, és főleg 46-48-as van, rám az nagy.

Viki,
még nem vetek be praktikát, hátha jön magától. Holnapig még nem gáz, ha reggelig nincs semmi, akkor reggel adok neki nyuszi kakaót. Hátha.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


jelen egy picit.
na végig jártam a várost nadrág után két helyen van.És mind miniatűr.nekem a fél combomra jók.
De vettem bársony anyagot és anyu megvarrja.igy 4000ftba jön ki nem 10000be

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


most elmegyek megen majd jövök még
sziasztok

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Hahó, vacsifőzés közben benézek néha. Imádom a tavaszt, ibolyaillat mindenütt!

Ditus,

gyönyörű az aranyeső, tök jó akinek van kertje!
Apának 20 milla körül van a sereg, elég lustácskák, ezért ha a következő nem jön össze, lombik lesz. Csak gyözzük pénzzel!

Vius

Szegedre járunk a Női Klinikára.

Boniko

Tudom, hogy jófej csajszik vannak itt, azért is jöttem!
yadine81
 
 


Sziasztok!

Én is nagyon örülök, hogy tavasz van, Danika egész délután a teraszon volt a babakocsiban, hatalmasakat aludt. :lol:
Néztem a híradót, nagyon elkeserítőek a reformok, értem én, hogy valahogy meg kell oldani a válságot de ne a kisgyereseken akarjanak már pénzt spórolni :evil:

Dita,

miért vagy magad alatt? Bármi legyen is a gond remélem hamar megoldódik. Próbálj nagyon pozitív lenni, mert Bogyó már mindent érez, azt is ha te szomorú vagy valami miatt vagy stresszelsz valamin.
Még mindig nem kaptam új részeket a Szökésből...

Kata,

remélem, hogy jól vagy. Én is a C&A-ban vettem a kismamrujáim nagyrészét, nagyon meg vagyok velük elégedve, jól bírják a mosást is, nem fakulnak.

Linácska,

drukkolok, hogy Lili mihamarabb produkáljon kakit, hogy megnyugodhassatok. Szerintem ennyi hasmenés után nem csoda, hogy egy darabig nem jön semmi....

Vius,

jobbulást a fülednek!

Timejka,

még belegondolni is szörnyű, hogy milyen lehetett neked egyedül Bencével. Én biztos kikészültem volna lelkileg ha a párom nincs ott a szülésnél és utána...

Zsuzska,

hogy bírod egyedül Oroszlánnal?
Remélem minden jól megy és nem vagy nagyon fáradt.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Hahóóóóóóóóóóóóóóóó!

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Olyan bosszús vagyok. Benthagytam ma a suliban a edvenc pendriveomat, trele fontos dolgokkal, családi fotókkal...Bementünk megnézni párommal, de persze nincs ott, ahol hagytam, pedig azt a terme zárják is... :evil: Soha semmit nem szoktam elhagyni :roll:

i.kata
 
 


Sziasztok! Köszi Ditus a laptetőt!!! Nagyon rendi tőled! Nagyon kell, hátha szerencsét hoz tényleg!!:)

Yadine, üdv a csapatban! Szegedi vagy? Nagyon szép hely!!! Én most már Kaális vagyok, de az inszemiket a SOTE-n csináltattam.

Ditus, Monic, lehet, hogy vasárnap már szuri lesz. Most, hogy Ditus leírta szépen, hogy mit hogy kell, rájöttem, hogy felszívó tűm nincs is. Elmentem ma venni. Elvileg vasárnap a doki betanítja nekem. Jó lenne, ha magam tudnám csinálni. Hát már igazából a beültit várom! Micsoda szép nap lesz beültire menni!! Amikor voltam a Kaáliban UH-on, akkor épp egy pár jött beültire. Olyan boldogok voltak

Linácska, mi van Lilikével? Végül is már tudott wc-zni azóta?

Vius, sajnálom a fülgyuszit. Fülcseppet szabad? Az olyan fincsi! Csak nem tudom, hogy kismaminak szabad-e….

Kata, jól vagy? Émelygések még vannak?

Zsuzska, Oroszlánka jobban van? Azóta nem volt baj?

Jaj, akartam mesélni, hogy megkaptam ma a leletet a vérvételről, és a cukrom tök jó. 4.1-5.9-ig van a referencia tartomány és nekem 4,3 az értékem.))))) Hát, valami májenzim kicsit magas, de csak alig. De a többi májemzim okés.
Vendég
 


Kata, az a gyönyörű aranyszínű pendrive, amin a fotók voltak, amiket láttam? nemááááááááááááá!:_((((((((((((
Vendég
 


Kata

Én meg mindent elhagyok, de szerencsére mindig meglesz. Még azért van remény, hogy valaki elrakta, nehogy ellopják.

Twist

Szeged egy jó hely! 4-en voltunk inszemes lányok a szobában a múltkor, de mindenki más gyógyszereket kapott, fura hogy ahány orvos annyiféle kezelés.
Tesómék mennek a pesti kaáliba, április közepére van időpontjuk.

KépKép
yadine81
 
 


Twist,
igen, sikerült :lol: Semmi hasmenés, olyan, amilyennek lennie kell.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska, hál az Égnek, hogy végre jobban van Lilike!:) Főleg egy kisgyerek nagyon szenvedhet a hasmenéstől és a székrekedéstől is. Mi, felnőttek, beveszünk valami bogyit és jobban leszünk. De egy pici lány csak szenved és nem tudja mi van vele:(
Szóval, örülök, hogy jobban van. Kontrollra kell mennetek majd?
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: