Új privát üzeneted érkezett!

Nyulaszka,
nagyon figyeltelek, de úgy tűnik, vaksi tyúk vok :lol:
(aki előttem kijött a doktornőtől, nem tűnt 18 hetes iker-terhesnek :roll: ) Na nem gond, most már azért is összehozzuk a randit, lógok Neked egy kávéval! :wink: :lol:

Xandra,
akkor jóóó :lol:

tillidian
 
 


Sziasztok, itt egy gyors kép, ha kicsit magamhoz tértem itthon, jövök, mindenkinek puszi addig is!!!!! Kép Lea baba

Kép

Kép
leo50
 
 


Leo, gratulálok Leához! Vigyázz rá nagyon! Majd írj egy kicsit bővebben, mi hogy volt. Puszillak

skrisz72
 
 

 
 

Kókuszka, nagyon ügyes kislány vagy! Csak így tovább!!!!!

Till, de jó, hogy minden rendben van. Majd a két második teszt után totál megnyugszol. Addig is boldog babavárást kívánok! És ne kávézzatok! Inkább sütizzetek. :lol:

skrisz72
 
 


Sziasztok!

Leo!

Mégegyszer gratula, nagyon szép lola baba!

Till!

Örülök,hogy minden rendben van nekem is fiatalabra jött ki a terhesség mint ahogy a kaáliba számolták. :D

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Sziasztok!
Angelnek és Kókuszkának ma is nagyon drukkolok!
Le,gratulálok a kicsi lánykához,nagyon cuki :D
Till,örülök,hogy minden rendben volt...én is lestem hol lehetsz,de mikor bementünk senki nem volt kinn,amikor kijöttünk meg már annyian voltak...összehozzuk meglátod :wink:

Nekünk úgy tűnik,tényleg vegyespáros lesz,doktornő szerint egyértelműen kislány a másik bogyó.Minden rendben volt,leszámítva,hogy a Balázsnál van vesetágulat,amire azt mondta,hogy nagyon sok fiúnak van,és általában semmi különöset nem jelent,de azért mindig figyelni kell,milyen mértékű.Valakinél volt ilyen?
Vendég
 


Leo!
Lea-baba nagyon édes :D Pihend ki magad, és ha lesz időd én is szívesen olvasnék egy részletesebb beszámolót!! :D

Mó!
Örülök Nektek is nagyon, képek?? :roll:

Till!
Gratula a jó eredményhez, hűűű, téged aztán jól letesztelnek oda-vissza :D

Nyulasz!
Szóval összejött a vegyes páros, nagyon klassz!! :D Gratulálok!! Vesetágulatról passz. És most ezt rendszeresen nézegetnetek ahogy nő a kis srác? És elmúlhat mire megszületik?

Hűű, mennyit gratulálhattam ma, na az ilyet szeretem :wink:

Kókuszkának mai drukkjaim +++++++++++++++++

Angel!
Remélem azért tudsz majd jelentkezni, ha hazaengednek, sokat gondolok rád/rátok nagyon!! :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Nyulasz! Nálunk volt, először a vesetágulatból tippelték, hogy fiú, mert náluk gyakoribb. Kontrollt igényel, minden uh-n megnézik, ha nem tennék, kérdezz rá, hogy látszik-e és milyen mértékű. Amikor megszületik a baba, akkor is lesz majd kontroll, illetve azt hiszem én 3 hósan vittem Bálintot vese uh-ra, akkor már semmit nem láttak a tágulatból. :lol: (Szülés után a megváltozott nyomásviszonyok miatt a kis mértékű vesetágulat teljesen és nyomtalanul megszűnhet! :lol: )

dkata
 
 


Nyulasz, gratula! Az egyik barátnőm kisfiának volt kétoldali, nagyon súlyos vesetágulata méhen belül. Az orvosok úgy készültek, hogy amint megszületik, viszik is műteni. Láss csodát, ahogy Kata is írta, ahogy megszületett, a megváltozott nyomás miatt szinte teljesen eltűnt a tágulat, majd a 6 hetes UH-on már nem is látszott! :D Tényleg gyakori fiúknál.
20140901102739
 
 


Leo: jajjjjjjj, annyira, de annyira édes a kislányod!!!!!!!!!! :D

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Nyulasz!
Arra figyelj még, hogy ha marad a tágulat születés után, akkor legalább 3 havonta vizelettenyésztést kell csináltatni, amíg a tágulat megvan, ugyanis visszatérő húgyúti fertőzés forrása lehet. s ha meg is marad: szinte biztos, hogy kinövi. Párom kislányának egyik hónapban még megvolt a vesetágulata, a következőben eltűnt...
vovanda
 
 


Leo!
Gratula, jó babázást nektek!
vovanda
 
 


Leo: GRATULALOK!!!!!!!! tunderi a kis Lea! :)

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Leo, gartulálok mégegyszer a kislányodhoz! Ha lesz időd, gyere és mesélj!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Nyulaszkám, akkor Balázska lesz a kisfiad? És a kislányod? :wink: Gratulálok a vegyespároshoz.

skrisz72
 
 


Kép

skrisz72
 
 


Angelről van vmi friss infó? Hazaengedték?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Köszönöm mindenkinek :D ...a megnyugtatást is,bár nem aggódom,tudom,hogy rendben lesz minden.Ma találkoztam Krizsa dokival és Harcikával is,jó volt így menni a Kaáliba,gömbölyödő pocakkal :D

Balázs és Noémi,ők a nyúlbogyóink.

Angel és Kókuszka,sokat gondolok rátok!Csak így tovább!
Vendég
 


Sziasztok!

Egyedül szuszogunk kérem szépen, gép nélkül!!!
Tudok nyálbuborékokat fújni. Valamivel kell szórakozni is, amúgy unalmas a dolog. :D
Anyu otthon van. Majd jönni fog olvasni titeket, ha lesz csepp ideje, és pihen is kicsit.
Mindenkinek köszi a sok szeretet.
Kókuszfej.
harcimokus
 
 


Leo :P
Lea baba csodaszép! Jó egészséget, sok tejcsit nektek!

Kókuszka ++++++++++++++++++++++++++++++++

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Harcika köszönjük szépen a jó híreket!
Ügyes kicsilány!!!!+++++++++++++++++++++++++++++

Kép
katica_75
 
 


Kókuszka kis Drága: ügyes csajszi vagy, csak így tovább!!!!!! :D

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Kókuszka :D :D :D :D :D :D
Nagyon boldoggá tetted most Lois nénit :roll: :roll: :roll: :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Nagyon ügyes vagy Kókuszka, csak tessék szorgalmasan fújni a nyálbubikat, még véletlenül se unatkozzál :wink: :lol: Nagyon örülök!!!!
Vendég
 


Sziasztok!


Gyors bekukk, és milyen jó híreket olvasok:)

Kókuszka! :D :D :D
Leo!Gratula! Csudaédes a Leányzód! Mekkora szemei vannak:)
Nyulasz! :) Szép neveket választottatok!


Köszönöm a jókívánságokat :) Cupp Mindenkinek!
Jahj, most olyan jó kedvem lett, örülök nagyon, hogy jól van ez a Picilány...

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


-
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára seszi 2010.10.24 11:22-kor.
seszi
 
 


Kókuszka!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
vovanda
 
 


NYulasz nagyon szép neveket választottatok! gratulálok a vegyes pároshoz!

LEo tündéri LEa baba grtaulálok!

Kókuszka!nagyon ügyi vagy!!!! jó buborékfujást drága! anyaát várjuk olvasásra!

Tegnap voltak nálunk Zöldi+Hanna

Fiam támad!!!!
Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Kókuszka :D Hajrá buborékok :wink: Angel,drukkolunk tovább!Nagyon!
Vendég
 


Édes kicsi Kókuszka! Szuper csaj vagy!Nagyon örülök!!!Angel! Pihi és nyugi (emnnyire csak lehet), mi veled érzük!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Ez az pici lány csak így tovább!!!! Nagyon nagyon ügyes vagy! :D :D Angel: Pihizz ha tudsz mennek a drukkok továbbra is. Puszi Kókuszka buksijára!

Nyulasz!

Én is úgy olvastam , hogy ez még el is mulhat! Drukkolok is a fiacskádnak hozzá!!!!!

Én tegnem elmentem pedikűröshöz, hát lányok olyan jó volt. Pedig nem maszirozott sokáig meg csak óvatosan de nagyon jó volt.

Engem egyébként megint megtámadott az álomkór pedig mostanába nem volt nálam. Néha szédülök is de a vérnyomim jó volt. Folyás talán múlik és aminek nagyon örültem nem fájt tegnap a hasam csak néha néha beleszúr lent középen.

Védőnéni tegnap megkísérelt szívhangot nézni, hát Gréti olyan ficánkolást rendezett egyszer lehetett hallani egy pillanatra és ennyi. Folyton menekült a halgatóka elől. :D Viszont magamba jót nevettem mert multkor azt mondta védönő túl savas a vizelet egyek sok gyümölcsöt és zöldséget. Hát én nem ettem. Tegnap közölte túl sok lett a zöldség mert lugos a vizelet. Na ennyit a gyors tesztröl. Mondtam jó majd nem eszek sok zöldet. :D

Harcika!

Köszi a jó híreket. :) :)

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


egy nagyon jó cikket találtam,tudom a bíztatás mindig jól jön:

A Neonatális Intenzív Centrumok (NIC) feladata az újszülöttek-koraszülöttek korszerű kezelése. Az első tíz osztályt 1975-ben hozták létre hazánkban, köztük a SOTE-n működő részleget. Az alakuláskor az ezer grammot meghaladó babák számítottak esélyesnek az életre, ma a 600 grammosok is szinte kivétel és későbbi következmények nélkül érik el a felnőtt kort.
- Házi rekordunk egy 460 grammal a 24. terhességi héten született magzat – büszkélkedik a főorvos. – A tenyeremen elfért, hét hónap múltán egészségesen adhattuk haza tavaly nyáron
Vendég
 


Nikó,örülök,hogy alakulsz...ha álmos vagy,aludj :D
Vendég
 


...két kép tegnapról,nem annyira jók,mint a genesises...egyiken integet,másikon mosolyog:

Kép Kép
Vendég
 


Kicsi édes Kókuszfej! Annyira ügyes kislány vagy. Fújjad csak a buborékokat. Ha nagyobb leszel, kapsz igazi buborékfújó kézikészüléket. :wink:

Angel, remélem te is jobban vagy már. Ha tudsz, írjál magadról pár sort.

Nyulaszkám, cuki, ahogy integet. :lol:

Én holnap reggel megyek megismerkedni az új védőnénivel.

skrisz72
 
 


Nyulasz!
Az ikresen nem írtam (mit tesz az ideg) de cukik a babócák. És a kisfiúnév igazán nagggyon tetszik (meg a Noémi is, de kicsit el vagyok fiúsodva :D ).

Kókuszkának meg nem kell buborékfújó, megy ez anélkül is... :lol:
vovanda
 
 


sziasztok

bocsi a bepofátlankodásért de Kókuszkának én is szoritok!!!!!!!!!!!!!!!!!


Házi rekordunk egy 460 grammal a 24. terhességi héten született magzat – büszkélkedik a főorvos. – A tenyeremen elfért, hét hónap múltán egészségesen adhattuk haza tavaly nyáron

akiről szó van a kisbabának az anyukáját volt szerencsém megismerni és már igazi kishercegnő a pici baba ugyhogy Kókuszka hajrá!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Vanda,reméltem is,hogy neked tetszeni fog a név :lol:
Skrisz,remélem normális védőbanyád lesz :wink:
Vendég
 


Lekri,köszi a megerősítést,most minden pozitív történet jól jön :D
Vendég
 


Nyulasz
neked meg gratula a babákhoz és a vegyes pároshoz is :)

zug olvasó vagyok ! :)
Vendég
 


Boni!
Jajj de édik így ketten :D Cocáról nem hallottam már 1000 éve, de látom Kiscoca már kész hölgy :D

Viktu!
Nálad minden Ok? Marci-baba nem kívánkozik még ki?? Na ne kapkodjátok el, elég ijesztő volt látni, hogy utánatok én jövök a táblában :shock: Reméltem korábban hogy még sokáig Angelt nézegethetem magam előtt :(

Nikó!
Na nekem sosem mondanak semmi ilyet :shock: Belelógatja, minden ok, és kész. Nálunk hétfőn KisZé frankón belerúgott a dopplerbe, gyakorlatilag lerúgta magáról, én meg úgy röhögtem tőle, hogy utána meg alig tudta megnézni a támadónéni a szívhangot.

Nyulasz!
De aranyosak :D

Én most olvastam el a cikket a babanetes hírlevélből. A koraszülöttes történetet, hűúú, nagyon kiakadtam rajta :evil:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lekri,köszi :D
Lois,neked is köszi :D ...én is kaptam hírlevelet,de nem nyitottam meg. :roll: na mindjárt elolvasom.Hú,Viktu után tényleg te jössz :shock: :lol: Én bele sem merek gondolni,de lehet,hogy utánad meg én :shock: bár szeretném augusztusig kihúzni,és nyugiban megvárni még Melitta és Eszter születését,de ikreknél sosem lehet biztos az ember...
Boni,tényleg jók a képek,cukin alszi a kicsaj,de látom a kis Zsiványnak nagyon bejön :D
Vendég
 


Lois,én is elolvastam...ha valakit érdekel,és nem kap hírlevelet,itt van a link:
http://babanet.hu/teto/lanyomnak_aki_26 ... lagra.html

jajj,és annyira gyönyörű ez a kislány :D
Vendég
 


Nyulasz!
Igen csodaszép lányka :) Meg persze örömteli így a vége, csak az egész bánásmód, meg embertelenség kicsit kiverte nálam a biztosítékot.... :?
Hát igen, nem lennék meglepve ha utánam te jönnél :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois,igen a bánásmód és hozzáállás :evil:
...és remélem,csak utánad :D

Mára elköszönök,Angel és Kókuszka a drukkok mennek továbbra is!
Vendég
 


Én is olvastam a cikket. Egészen beparáztam tőle. Mi van, ha én ilyen helyzetbe kerülök. Mint elsőbabás kismama. Halálra rémülnék. Basszus, én kis sem mozdulok itthonról. Nem akarok más kórházat, más orvost... főleg, ha ilyen parasztok... :evil:

Nyulasz, egészen megijesztettél, hogy említetted Esztert. Még nem akarok szülni. :wink: Jaj, nagyon fog fájni... :oops: Asszem én megeszek minden homeo bogyót, krémet, teát. Bármit, ami segíthet gyorsan szülni. :wink: :lol:

skrisz72
 
 


Skrisz,bocsi nem akartalak megijeszteni,de azt tudd,hogy benn nem marad :D :D :D
Vendég
 


Kókuszka kicsi drága!
Nagyon-nagyon ügyes vagy te is meg a mami is!!! Most is könnyezem, de ezek örömkönnyek! :) Csak így tovább, hogy mihamarabb együtt lehessetek Angel mamival!!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Leo Mama!
Tündér baba! :)

Bonikó!
Édes kis manókák! :)

Till!
Már akartam írni neked, csak mindig elfelejtem. :oops: Bocsánat. pedig nagyon vártam, hogy elteljen az első 12 heted és lám milyen gyorsan. Örülök, hogy minden rendben volt. És megálmodtad a babát? Már ezt is akartam kérdezni, de olyan rövid az eszem, meg annyit itt a tennivaló.. Alig jutok nethez.

Nyulaszka!
Érzed már a két manóka hogy dübörög odabenn? Sokat gondolok rád és a többi ikres mamira, hogy engem az egy baba is alaposan körbevizsgál odabenn, hol mennyire vagyok érzékeny. Mint a reflexkalapács. :lol: Hát két baba mozgolódik az milyen lehet?! :)

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: