Új privát üzeneted érkezett!

Jajjj, hát én butus, Monica, Őzike köszönöm a gratulációkat.

AFP. amúgy ápr. 22., ápr. 6-án csak az ambuláns UH lesz.
Szerintetek el fog küldeni a francba a doki, ha meglátja, hogy más is írt a kiskönyvembe? Történetesen egy magán nőgyógyász?

Meg fogom mondani neki, hogy azért mentem el, mert 2x mentem a kórházba (hozzá) azzal a reménnyel időpontra rendesen, hogy lesz UH, a 9. hetin az nem lényeg még, de a 12. heti terhes tanácsadáson sem nézett meg másfél hónap után , és néha szúrkálgatott a pocim. Naná, hogy nem hagytam annyiba, inkább elmentem magán úton...
Bunkó stílusa van a dokinak, de akkor is kötelessége lesz megnézni, nem? Lehet, előveszi a fapofát, de akkor is.

Na szép napot mindenkinek?

Még valami? Szerintetek a 14. héten lehet már látni, hogy kisfiú, vagy kislány? Bár ahogy már említettem ez a doki, a párom nővérét lekiabálta, úgy hogy a váróban is hallották, amikor meg merte kérdezni, a nemét a babának, hogy: mit érdekli őt, az a lényeg, hogy egészséges legyen... Szerintetek? :? :?
hajnalocska
 
 


hajnalocska én ezt a dokit ugy otthagynám ahogy illik!!!!!!!!!szemétláda az ilyen.........
én is most váltottam dokit!!!!!!!!eddig fogadott dokim volt de megelégeltem a stílusát!!!!!!
szűlésznőm van....ugy is ő vezeti le a szülést....dokit akkor látok ha gáz van.....de nem lesz.........
most sztk-s dokihoz járok aki emberszámba vesz és ugy is beszél velem!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

monica: de jó. :) Gratula a barátnődnek. Tök jó lehet. :) A tábla meg szupi. Szerintem kivehető. Próbáld meg csak magát a táblát kijelölni, hátha nagyobb lesz kicsivel. Bár mondom szerintem kivehető. Ennél kisebb ne legyen. :D

Barack: én passzolok. Remélem bejön amit cosmic girl írt. Nem lesz baj. :)

tilda: nagyon-nagyon sajnálom. :( Remélem egy baba mielőbb titeket választ. :)

sziszkó: 1: Amióta terhes lettem Vivivel ( lassan 5 éve ) nem aludtam hason. Féltettem, hogy baja lesz. Összenyomom vagy mi.. :D
2: nem festek, hajat, de többször hallottam azt, hogy nem árt, mint az ellenkezőjét. De ha árt, akkor meg lehet, hogy slampos leszel, de lesz egy önyörű babád, és te leszel a világ legboldogabb embere. :)

trixi: fodrász vagy? de jó. Figyi. Tudsz tippet adni, hogy hogy ritkíthatom a hajam látszatra, zselé nélkül? Baromi sok hajam van, és rövid, mert a hosszúval nem boldogultam ( pár fésűt már beletörtem.. ). Viszont, ha megmosom, és megszárítom, úgy nézek ki, mint Whoopy Goldberg, ha nem mosom 4 napig akkor befülled és zsírosodik, mint állat. Mit csináljak??
Hú bcsi, ha sok voltam..

mrsparis: gratuuu. :) de jó lehetett. :D Emléxem az első 12 hetes uh-ra. Teljesen meg voltam lepődve, hgy ott láthatom mozodni a babát élőben. Addíg azt hittem, hogy állókép lesz. Annyira örültem :D

édi: én voltam figyelmetlen, vagy nem írtál magadról sokat? :D

nitacska: érdekes... én a csokistésztát imádom. Meg a vajas májkrémes majonézes almás kenyeret.. Most per pillanat csemege ubit ennék sokat, vagy tejfölös ubisalit. Vagy friss zöldborsót. :D

hajnalocska: előfordul igen. Még az után is. Nekem akkor szúrt bele mindíg, ha siettem valahová. A doki meg sztem arra írta a magne B6-ot. Azt meg, hogy a doki mit szól ahoz, hogy más is írt a kiskönyvedbe... card le. Ilyen bunkó doki... Ha van magándokid, akkor járj hozzá. Kérdezd meg őt, hogy kell-e a bunkóhoz járni.
A 14. héten még nem lehet látni, mert ha jól tudom, akkora körül alakulnak ki a külső nemi ivarszervek. A legbiztosabban a 18. hét után lehet.

Kép
Kép
Kép
pattogobolha
 
 

 
 

Sziasztok :D

Koszi Csajszik a gartulaciokat b.nom neveben is! :lol: Ugy orulok neki! :wink:
Charlotte ma nagyon edes volt. :lol: Oltoztem at furdes utan, azt mondja: "Anya add nekem a te tujo judidat is,mert nagy a pocid!" :lol: Ha tudna,hogy nem a turo rudi miatt... :lol: :oops:

MrsParis
Gratulaa :D :D

Sziszko
Hasonfekves: En Charlotte-tal se mertem,es most se! :oops:
Hajfestes: En nem festem a hajam. :oops: De valaszoltak neked a szakertok ugyis! :wink: :lol:

Hajnalocska
A dokit en is otthagynam! :evil: Ekkora taplot!...nemelyik magyar orvos,ugy viselkedik,mintha nekunk tennenek szivesseget azzal,hogy hajlandoak dolgozni! :evil:
Nem: van akinel mar a 12.heten megtudjak mondani! De altalaban a 18.heten szoktak latni velni!

na es egy tabli! :lol:

csok,Moni
Vendég
 


Kép
Vendég
 


mára elköszönök......gyorsan kivasalok még........pusz....jó éjt!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Köszi a gratulákat :D még tartozom egy képpel!!! Itt a moncsibabánk!!! :lol:
Kép [/img]
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi lányok mindenkinek a válaszokat hasonfekvés és hajfestés ügyben is! :lol: :lol: :lol:

Mrsparis!
Nagyon ari a babád! :lol: :wink:

Nita!
Milyen kis kívánós vagy mostanság! :oops: :lol: :lol: :lol:
Mi sétáltunk ma a városban,és megláttam,hogy már az egyik cukrászdában van fagyi.Teljesen rákattantam,úgyhogy holnap mindenképp ennem kell fagyit! :P Most ezt kívánom! Nyami,nyami! :lol:

Hajnalocska!
Egyik barátnőm most volt 4D-s uh.15 hetesen és megmondták nekik,hogy kislány lesz. :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!

Igen,van a loreal excellence festék(asszem így kell írni).De vannak profi festékek is,pl loreal diacolor,meg lisap easy color,ezek mind ammónia mentesek,és kellékesnél megveheted.Árban kiadósabb mint a dobozos,szerintem.

Pattogobolha!
A ritkításról az a véleményem,hogy a zselén kívül meg a ritkító olló a jó megoldás,Egy jó fodrász valószínű meg kell tudja oldani a dolgot.


Amugy a festésről én úgy döntöttem,hogy szívok én elég gőzt a munkám során ugyhogy én magamnak nem festem,mivel barna voltam és alapból is barna vagyok nem látszik a lenövés.

Ezt tanácsolom nektek is,hogy saját színhez közeli árnyalatot fessetek,mert azt nem kell sűrűn festeni....
Vendég
 


sziszkó én tegnap akartam kornettot enni de még nincs fagyi csak a tábla volt kint..... :( :? :? :?

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

A régiektalán emlékeznek rám,talán a 3. oldalon jelentkeztem be.
13 hetes babás vagyok :o)

Csak nagyon ritkán jutok net közelbe,úgyhogy ha van időm,próbálok Veletek lépést tartani,de háááát rengeteget írtok :o)

Tilda: most olvastam az előző oldalt. nagyon sajnálom,együtt érzek Veled.fel a fejjel,remélem ma minden jól ment.
Tudom,min mész keresztül,okt.22-én nekem is volt művi befejezésem,m a 9. héten nem találtak szívhangot,meghalt a baba. Nekem szerencsére nem fájt semmim,a műtét után sem.
Utána vártunk pont 2 mensest és jan. elején-közepén össze is jut a kis Prüntyi.

Bízom benne,h 3 hónap múlva Nektek is összejön, újra.

Sziszkó: most jöttem rá,h mi már találkoztunk okt-i blogban.

Ez az év NNNNNNNNNagyon szerencsés lesz!!!!!! ebben a blogban 2en vagyunk,akik jó példák lehetnek arra,h nem szabad elkeseredni,hanem próbálkozni kell és erősen hinni,h össze fog jönni....!!!!

Ma voltunk kombinált teszten,2 óra utánmegkaptuk az eredmányt, minden ok,rendben fejlődik mindene,down-kór szűrés eredménye 1:6956 ez áll.nagyon jó,mivel a 26 évemnél az átlag 1:1256

Bocsi,h ennyit írtam.....

Lehet,h pár hétre megint eltűnök,de majd jelentkezem...
jovana
 
 


Trixi: én is fodrász vagyok.
Te meddig fogsz dolgozni? A dokim mondta,h nyugodtan dolgozhatok,de az előzmények miatt nem merek,így én csak a 16.hétig dolgozom.
jovana
 
 


Jó reggelt Csajok!

Igazából a potya UH miatt mennék most még a kórházi dokihoz, mert most biztos már nem szívatnak meg és csinálnak... aztán ennyi, pááá-t intek, mert van fogadott, magán dokim, ő aranyos.

Amúgy miért van az, hogy reggelente nekem kisebb a pocim? Persze tudom, nincs benne kaja, meg ilyenek, de néha nem is gömbölyödik olyan babásan(Nem vagyok vékony típus)...:D Tudom, túl aggodalmas vagyok talán...., de én már jóóóóóó nagy pocakot szeretnék, és várom a lenge ruhás tavaszt, meg a lightos nyarat. :lol:

Fodrászaink:
Én a hajfestésen töprengek, mert feketére volt festve a hajam, de most már meguntam, meg nem is tett neki olyan jót, az 5 év fekete, így barna, ill. eredetit szeretném vissza. De érdemes valami hasonló sötétbarnával befestenem, próbálkoznom, hogy ne legyen nagy a kontraszt, vagy hagyjam az egészet. Mellékesen, mire lenő a hajam, mondtam a páromnak, hogy a gyerek már ballag a szakközépből, ugyanis derékig ér a hajam majdnem. :P


Szép napot!
hajnalocska
 
 


Sziasztok!

Túl vagyunk rajta!!!! Mindenkinek csak ajánlani tudom az Istenhegyit, Hajdu Krisztina és Bátorfi doktor úr csinálta. Nagyon kedvesek voltak, mindent magyaráztak. Nem mondom, hogy nem fájt, a szúrást alig éreztem, a boholy vétel volt kicsit kellemetlen

Közben végig figyeltem kisbarackot, de ügyesen elhúzódott egy védett "sarokba", és nagyon ügyes kis babóca volt!!!!

A végén integetett

Ismét mértek mindent.

Pénteken crl 53,5 ma 59,5 növünk mint a gomba

nyaki redő 1,9 ma 1,6!!!!! (3x ellenőrizte le a Hajdu doktornő)

pénteken eredetileg 12w3d lettem volna, de a pénteki mérés alapján 11w3d mondták, mára ez 12w1d lett.

Szóval az UH alapján azt mondták a vizsgálat végén, hogy nem várnak rossz eredményt!!!!!

most várakozunk, csütörtök/péntek amikorra ígérték, hogy telefonálnak.

Köszönjük mindenkinek aki gondolt ránk! Aki szurkolt értünk!!!

u.i. A vizsgálat díja egyébként 25.000Ft volt, ezért maximális figyelem és remélhetőleg gyors eredmény van.

Hajnalocska: a kicsit nyilalló érzés normális, az átalakulást jelzi ami benned zajlik, illetve a szalagok nyúlásának egy tünete. Az, hogy reggel kisebb a pocid, lehet amiatt is, hogy az első 12 hétben a gömbölyödésünk egy része gázok :wink: miatt van.

cosmicgirl, köszönöm a részletes, megnyugtató választ

hát mi a mai napot is pihenéssel töltjük :oops:
barack35
 
 


Sziasztok!

Jovana!
Nekem is sajnos volt egy vetélésem.
Én végig szeretnék dolgozni,mivel megoldom,hogy annyit dolgozom amennyit szeretnék,így hagyok pihenőnapokat is.
Napi max 4-5órát dolgozom,de így persze ha kell akkor szombat és vasárnap is.
Eddig tök jól bírom.

Hajnalocska!

Már unod a feketét vagy a baba miatt váltanál?
Sajnos meglesz a kontraszt hogyha most barnával fested,bár attól függ mennyire sötét barnával.
Szerintem,ha nem akarsz színt váltani akkor neked is az ammónia mentes festék vagy a színező a megoldás,mert azzal feketét simán tudsz csinálni.
Vendég
 


Sziasztok!

Tilda!

Rettenetesen sajnálom a történteket! :cry: :cry: :cry:
Szívből kívánom hogy mihamarabb fel tudd dolgozni mind lelkileg és fizikailag egyaránt.

Trixi, Jovana!
Sziasztok kolleginák. :wink: :D Akkor három fodrász van itt, de jó!!!! :wink:
Én a fiamnál már az elején táppénzre kényszerültem sajnos. És most is. :cry: Igaz én alkalmazottként dolgoztam napi 10-12 órát, amit nem bírtam erősen visszeres lábaimmal és az időközben magas vérnyomásommal. Kívánom hogy ti addig dolgozhassatok amíg jól esik. :wink:

Hajnalocska!
Nagyon korai voltál ma. :wink: A fekete festett hajszíntől megszabadulni nem egyszerű feladat és főleg nem "hajkímélő". Én is a színezőt ajánlom inkább. :wink:

Barack!
De jó hogy túl vagy a nehezén! :D És örülök hogy mindent rendben találtak az uh-n. Biztos az eredmények is jók lesznek. :wink:

Kép
Kép
Kép
gnemoni
Tata
 
 


Kedves Fodrászkismamák :)

én egyébként kozmetikus vagyok és masszőr, és inkább a 12 hétig fogtam vissza a dolgokat, és eltekintve a mostani kényszerpihenőtől utána dolgozom amíg tudok. Ez a dokimmal is egyeztetve. Első babóca igaz 18 évvel ezelőtt 32 hétre jött 1380 grammal, de mára gyönyörű 18 éves nagylány :D :D :D
barack35
 
 


sziasztok.....akkor nekem nincs olyan nehéz dolgom.mert nekem most ilyen lilás a hajam...sötétbarnára akarom átfesteni hogy utána jó ideig ne kelljen........ :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Gnemoni!
De jóóó! Még egy fodrász:)


Voltam UH-n!
9hetes kb a babócánk és aludt,mert össze volt gömbölyödve:D
A szonográfus hölgy rázogatta a pocimat az Uh fejjel,de semmi.Apjára ütött a gyerek....:)
Már 20mm!
Majd teszek fel fotót este!

Szép napot mindenkinek!!!
Vendég
 


Kedves Kismamák!
Eddig csak olvasgattalak Benneteket,és úgy gondoltam,ha meg lesz a12.hetes uh,akkor csatlakozom közétek.
Ma meg volt az Uh és egy kicsit elkeseredtem,mert a tarkóredő nagyon vastag lett. Egyébként 40 éves vagyok.
Kaptam időpontot amniora és Hajdú drnő még felvetette a chorion vizsgálatot.Most egy kicsit bizonytalan vagyok,de holnap próbálok beszélni a nőgyógy-al. :cry:

Barack 35. ha jól olvastam ,azt írtad,hogy a chorion 25ezer ft volt.Nekem a drnő 50.t mondott.Akkor hogy van ez?

A Drnő azt mondta,hogy bármi történhet még.Csak ez a várakozás ne lenne.

Szép napot mindenkinek!
capuccino
 
 


capuccino mennyi lett a tarkóredő?
minden ok lesz,nyugi!!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Hello Mindenkinek!

De jó,3 fodrász,kozmetikus... mindenki jelen van a szépségiparból... :o)

Én is az Istenhegyi Klinikán voltam, Bátorfy dr.-nál voltam uh.
Ennyire alaposak még a kórházban sem voltak.profi gépek,profi dr-ok. Kombinált teszten voltam,ami 28 e Ft. Háááát megkérik az árát,de alaposak,gyorsak...
A kórházban ingyen megcsinálták,de min.10 napot kell várnom az eredményre,ami csak 84%-os eredményt ad,míg ezen a klinikán max.2 óra és 95-97%-os pontossággal mondják meg.

Szerintem mindenki jó kezekben van ott....!!!!!

Nekem még ajánlották a 18-20.héten a genetikai uh-t,nagyon alaposan lemérik,nézik a fejlődését...stb.

Trixi: én is magam osztom be a munkaidőmet,de annyira fáradékony vagyok,h napi 4-5 óránál többet nem tudok dolgozni,sőt, már nincs is kedvem dolgozni.
Ez nagyon gáz?
jovana
 
 


Monica!

Megkérhetlek,h minket is beírj a táblázatba?
Adataink

szül.év.1982.11.03.
nőgy.: dr Binó
kórház: Szent Imre
szül.várható ideje: 2009.10.03.
tesó: nincs
név: Zsebi baba

köszönöm
Jovana
jovana
 
 


Barack: sztem ne izgulj! minden ok lesz!
Tnap mérték a nyaki redőt nálunk: 1,3 mm volt,az már jó érték.
nincs messze az 1,6 :lol:
jovana
 
 


Szia Mindenkinek!!

Holnap lesz a nagy nap-ugye rajtam kívül még sokan mennek uh-ra? Ezen az útolsó napon vagyok a legtürelmetlenebb:mikor lesz már reggel?? Egyébként hétfőn kijött a hüvelyi kenet eredménye is, ami sajnos kimutatott gombát, de biztosan semmiség, csak majd felír valamit rá az orvosom. (kenőcs, hüvelykúp) Járt már valaki az én cipőmben? sokszor előfordult már a múltban-sajnos hajlamos vagyok rá, de a kisfiamnál nem volt.Majd meglátjuk holnap mit mond a doki, bár jobban izgulok amiatt, hogy a picivel minden rendben legyen!! Ráadásul a múlt héten a kisfiam megbetegedett és egész héten rohangáltam: gyerekorvos, labor, mert találtam egy kis vért is a kakájában. Végül is valamilyen vírus volt csak, gyorsan el is múlt, láza is csak 1 napig volt, hasmenése pedig szintén 1 napig. De persze nagyon megijedtem.

Tilda: nagyon nagyon sajnálom, hogy végül nem lett igazam!!! Sok sikert kívánok Neked az új babához, meglátod, ott minden rendben lesz!!!!

Msparis: Gratulálok a babához, nagyon szép az uh-s képetek!!!

barack, trixi: szintén gratula az eredményekhez!!!! Csak így tovább!!!

Capuccino: üdv. itt köztünk!!!

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Ja, még annyit a hajfestésről: nekem az orvosom kijelentette, hogy nem festhetem a hajamat az útolsó hónapokig-a kisfiamnál is ugyanígy tettem, s csak a szülés előtt festettem be. egyébként szőke vagyok és rengeteg az ősz hajszálam ezért gondolhatjátok hogy néztem ki az előző terhesség alatt :D :D mint egy öregasszony!!!
Itt, Görögországban vannak jó, természetes hajfestékek (Korres) a patikákban, amiket a fodrásznőmmel talán majd kipróbálunk, de persze majd megkonzultálom az orvosommal is.
Amit a Penelope Cruz reklámoz a tv-ben itt is van, de azthiszem nincsen szőke szinárnyalatú csak barna. De valószinüleg tévedek.

KépKép
KépKép
betty76
 
 


Betty!
A szőke ilyen esetben nem szerencsés....
Nem gondolkoztál el,hogy inkább beszínezni a saját színedre? színezővel,nem festékkel,az jobban tartós is a szőkén.

Jovana!

Vagyunk itt,nyithatunk egy szépség tanácsadó kismamáknak forumot;)

Kedvem nekem sincs dolgozni,de amikor ott vannak akkor már megint szeretem a vendégeket;)
Szerencsére kb 5-6éve lévő vendégeim vannak velük könnyű boldogulni,hogy mikor jöjjenek:D

Köszönöm a gratulációt:D
Vendég
 


A kép amit ígértem :)

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak, és gratula kisbabcikhoz :D

Ólomlábakon vánszorog az idő....ma már ráadásul mentem dolgozni is + óra átállítás hatása...szóval azt sem tudtam, hogy hol vagyok reggel fél7-kor...

Jövő hétfőn UH :-) Az asszisztensnő tegnap bűbáj volt, cyto P2-es, minden OK és szeretettel (???!!!) várnak jövő hétfőn. Érdekes, hogy az első vizsgálat előtt még nem így állt hozzánk...no, de egy baki megbocsátható :-) Már alig várjuk a hétfőt, hogy újra lássuk Babcikát.

Vasárnap a párom szülinapján bejelentettük a családnak. Volt örömködés, bár apósomat leginkább az érdekelte, hogy utód lesz vagy lány...? 4 lány unokája van már, szóval egy kicsit megértem. De szerintem lány lesz...anyai megérzés.

És egy hónap múlva lesz az esküvőnk...a januárban lefoglalt ruhákra leszek kíváncsi, hogy rámjönnek-e még. De addigra legalább már nem kell titkolni és büszkén mutogathatom a pocimat.

Lehet, hogy írtam már (ja, kezdek szenilis is lenni), de az én barátnőm is nemrég jelentette be, hogy kismama, november 25-re van kiírva, de ők sajna Németországban élnek. De azért javasoltam neki, hogy csatlakozzon a novemberi kismamikhoz, hátha lát-hall sok okosságot, mint én.

Szép estét mindenkinek!

Kép
kkia
 
 


Jovana!
Üdvözöllek itt!Persze,hogy emlékszem Rád,de reggel elírtad,mi a májusi topicban voltunk!
De már most itt vagyunk az októberiben! :lol:
Örülök Neked! :wink:

Capuccino!
Téged is üdvözöllek közöttünk! :lol: :lol:

Trixi!
Milyen édes kis babó! :lol:

kkia!
Had gratuláljak az esküvőtökhöz!!!!De jó Neked! :lol: :lol: :lol:

Barack!
Grat az eredményekhez! :lol:

Nita!
Képzeld,ettem ma fagyit! :P :P :P gy csokit és egy málnát!Olyan jól esett,vérré vált bennem! :oops: :lol:

Nálunk ma délután olyan jó idő volt lányok,egy jó nagyot sétáltunk!Végre már nincs hideg!Hurrá! :lol: :lol: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


sziszkó ez nem érrrrrrrrrrrrrrrrrrr......... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
trixi édes a babód nagyon!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jó reggelt Lányok,

Rég voltam, de olvaslak benneteket.
Minden uhs-nak gratula.
Trixi, Sziszko nagyon édes a babátok.

Nitácska, már 14 hetes vagy. Hogy telik az idő. :wink:

Capuccino, üdv köztünk. Minden rendben lesz ne aggódj.

Én ma megyek uh-ra, légyszi drukkoljatok, nagyon izgulok, hogy minden rendben legyen. :oops:

Kép
gmelcsi1
 
 


Sziasztok!

Nitácska!
Köszönöm szépen:)

GMelcsi!
Neked is köszi!
Nagyon édes lesz a te babád is,minden rendben lesz,én is aggódtam,ez természetes.

Drukk a mai UH-ra!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Kis segítségre lenne szükségem. a vonalzót hova kell bemásolni a profilon belül?

Kép
jovana
 
 


Trixi, köszi aranoy vagy. :wink:

Jovana, oda ahova az aláírást kell. De ne ezt a kódot, hanem az alatta lévőt másold be.

Kép
gmelcsi1
 
 


Sziasztok! :P

Megjöttünk az Istenhegyi Géndiagnosztikáról! :P
Jelentem: minden rendben lévőnek tűnik! :D
Bár 12 + 6 van ma, Hajdú Drnő 12 + 2-t mért.

NB (orrcsont): látható
CRL: 68, 9 mm
BPD: 20,7 mm
NT: 2,0 mm (nyaki redő...olvastam, hogy általában 1,...kezdődik, de Hajdú Doktornő azt mondta, ez rendben)
HC: 68,2 mm
AC: 63,0 mm
FL: 7,8 mm

Down - kockázat: 1: 810
Edwards - kockázat: 1: 93 253
Patau - kockázat: 1: 116 234

Egyszóval: negatív! :D

Viszont mivel Lombik - ICSI baba (és lassan betöltöm a 35-öt), 16. héten négyes tesztet, 18. héten integrált tesztet is javasoltak.

Barack,
szívből örülök, hogy Nálatok is minden rendben! :D

Pocok
:?:

Capuccino,
üdv köztünk! (Megkérdezhetem, mennyit mértek tarkóredőnek? :roll: jöhet priviben is)
Valaki épp telefonon hívta őket, annak is 50.000-et mondtak chorionra...szerintem inkább kérdezz rá még egyszer :roll:
Nagyon drukkolunk!!!

Mindenkinek! :D

tillidian
 
 


sziasztok!

tegnap én is voltam uh-on. Tarkóredő:1,6 mm és minden ok. :D Csak képet nem adtak, a pendrive ötletemmel is elhajtottak a sunyiba. :?

Kép
Kép
tündér09
 
 


Sziasztok!

Sokáig nem voltam,mert nem volt gépem!
Most csak az adataimat adom gyorsan,aztán majd próbálok reagálni....
Név:panóka
Kor:30 év
Tesó :Panni
Kórház Flór Ferenc,Kistarcsa
szülés várható időpontja:okt. 15
Baba neve:még nem tudjuk

Holnap megyek 12 hetes uh.ra,szorítsatok kérlek!

Kép
Kép
panóka
 
 


Sziasztok!

Hú, mennyit írtatok! Nem is tudtam teljesen visszaolvasni, de Tilda neked feltétlenül írni akartam!
Tudom, hogy most vígasztalhatatlan vagy, de próbálj erős lenni. Én a 28. héten veszítettem el a babámat, és azt mondom, ha mennie kell, akkor inkább az elején. Hidd el, még mindig jobb így.
Fel a fejjel, egy-két hónap, és újra baba lesz a pocidban!

Nálunk minden OK, 51 mm-esek vagyunk, hétfőn megyek gen. UH-ra.
Próbálok iderakni egy sztárfotót Kismackóról, remélem sikerül:

Kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Igyekszem tartani veletek a tempót, de most elég sok munkám van, ritkán tudok jönni.
De mindenkinek drukkolok folyamatosan!
Puszi.
Vendég
 


gmelcsi bizony megy az idő......már várom a nagy babarugásokat.... :) :) :) :)
judy gyönyörű a baba!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Lányok,

Én is megjöttem. :wink:

Tillidián, gyönyörű eredmény, gratulálok. Én is oda megyek majd, Te mikor hívtad őket? Sokára volt időpont? Ők mondták, hogy hanyadik héten menj?

Tündér, neked is gratula az uh-hoz.


Mi babánk is rendben van. 33mm. Végtagbimbók meg vannak. 10 hetesnek fele meg. 8) Boldogok vagyunk. :wink:

Kép
gmelcsi1
 
 


melcsi el is hiszem hogy boldogok vagytok......... :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Üdv az újaknak és a visszatérőknek! :D És gratula az új UH felvételekhez, szupik a képek!

Hát velem teljes a szépség-szekció :lol: én kozmetikus és kéz, lábápoló, műkörömépítő vagyok!!! :wink:

Voltam ma EKG-n, ezen is túl vagyok. Még a belgyógyászati háziorvosi vizsgálat, meg a fogorvos van hátra a 16. hétig, aztán AFP és vércsoport+ellenanyag és a 18 - on újra UH!!!Ja és közben elmegyünk 4D-re is, tiszta izgi!!!
Vendég
 


Gmelcsi!

köszi,úgy látom sikerült végre megcsi a vonalzót :lol:

Uh-soknak gratula!
Akik,meg ma voltak: szorítottam!!!!

Jó éjt! Már aki jól alszik,m én hetek óta nagyon éberen alszom,sokszor fent vagyok,számolgatom a bárányokat,és pislogok a sötétben,várom,h mikor lesz reggel. Persze amikor szól az óra,meghalok a fáradságtól.....
Van még vki így ezzel?

Kép
jovana
 
 


Szerintetek mikor érdemes minél előbb elmennivhova,ahol tuti megmondjak,h mi a neme a bébinek. minél előbb szeretnénk tudni! :oops:

Kép
jovana
 
 


Jovana,

ha nagyon nem alszol napok óta érdemes homeopátiás bogyókat szopogatni, mert neked és a babának is kell az alvás, hogy regenerálódj.

Ha egyáltalán nem alszol akkor Sedatif PC, ha elakszol, de hajnalban riadsz nux vomica 9ch, ha csak pörögsz coffea tosta 15ch
barack35
 
 


Tilli!
Gratulálok!
Lehagytatok minket ;)

Mi 6,4 cm-esek vagyunk, szintén van nózink, és 1.9mm-es a tarkóredőnk :) Buksink 25mm-es.
Nekünk meghagyták 13hetes korunkat.
Már a második Uh-s mondja, hogy rendkívül mozgékony kismanó :) Folyamatonan boxolt és fordult. Persze Apukája rögtön mondta, hogy rá hasonlít.

Kép
pocok001
 
 


hello,

nagy- nagy gratulák a szép eredményekhez, uh képekhez, nagyon szép mindenki belülről :D
én ma voltam dokinál, 76 mm CRL és rendben találtatott, megint kaptam helyes UH képet.

Monica! A tábliba annyi, h a kórház Szent Istvánra változott, a doki áttette székhelyét :lol:
következő vizsgálat ápr. 22. AFP és még megannyi vérvizsgálat...
Addig talán EKG-ra és a háziorvoshoz is eljutok :shock:

Kép
screen
 
 


Sziasztok kismamik!

Bocsánat, hogy nem jelentkeztem pár napig :oops: , de azért rendszeresen olvaslak Benneteket!

Gratulálok a szuper eredményekhez és szépek a sztárfotók!! :lol:

Tundér,
hogyhogy elkuldtek a pendrive-val a sunyiba?! Milyen szívtelenek!!!! :roll: Nekem mindig arra teszi a felvételt a doki, így itthon is nézegethetem a videót , amennyit csak akarom...

Hajfestés:
a hajfesték magában állítólag nem káros, hiszen a fejboron keresztul minimális,ami felszívódik, és annak nincs káros hatása a magzatra, a kipárolgó goznek annál inkább, éppen ezért azt ajánlják, hogy minél jobban szellozo helyiségben kell elvégezni és akkor nem lesz semmi baj! A melír is jó dolog, hiszen azt ráadásul nem is teljesen a hajtohoz teszik éppen ezért nincs mi felszívódjon, ráadásul hosszabb ideig kibírja,mint a rendes festés, nem kell olyan gyakran újrafesteni, úgyhogy ez is jó megoldás lehet!
Ráadásul már vannak ezek az ammónia nélkuli festékek, amik igazán kíméloek, úgyhogy lányok, egyáltalán nem kell ápolatlannak lenni csak azért,mert valaki kismama! :wink:
Amit reklámoznak a TV-ben is, az a Loreal Casting Creme Gloss - nekem ezzel volt befestve a hajam a várandósság elején, de a végeredmény jóval sotétebb lett,mint azelott szokott lenni / gondolom a hormonok hatására- olvastam errol is egy cikket/, úgyhogy kénytelen voltam visszatérni a melírhez, mert nem igazán jott be az a barna szín! :roll:

mára ennyit, vigyázzatok magatokra!
pá pá
ginuska
 
 


mrsparis én is kéz-lábápoló-műkörömépítőnek tanultam....most lesznek a vizsgák!!!! :) :) :) :)
screen én a szent istvánba meghalni mennék....szűlni nem....nagyon sz@r a korház....sajna tavaly januárba tapasztaltam.........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: