Új privát üzeneted érkezett!

Kókuszka!
Küldöm a mai drukkokat, csak így tovább!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nikó!
Nekem szinte végig volt folyásom, a doki mindig nézte a ph-t. Kb. a 30. héttől Kliont használtam, 2-3 naponta kellett feltennem, minden rendben volt, és megnyugodtam. A folyás természetes, de ha már csíp, viszket akkor ott már gond van, ne izgulj kapsz hüvelykúpot, és megszűnik. Jól tetted, hogy bejelentkeztél máshová, ez nem játék!

Kép

Kép
donika
 
 


:D :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nikó 2009.03.31 08:42-kor.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Sziasztok!

Lois!

Köszi a tanácsot! Örülök, hogy jól vagy csak így tovább Kispasi nagyon ügyes. :D

Vovanda!

nagyon szépek a gyerkőcök, tesó nagyon ari a picurkákkal. :D

Fendyke!

A barnázás nekem is ott kezdödött kb. Ha úgy érzem lepihenek egy kicsit tegnap a szeles idő miatt fájhatott a hasim szerintem.

Nyulasz!

:D :D De jó lesz neked ha majd 4 tappancs rugdossa a pocidat!

Viktu!

De jó nektek!!!! Te is nemsoká babázhatsz.

Till!

Igen én így gondoltam ha nincs bizalom az baj.

Boniko!

Minden ok!

Donika!

Köszi!

Tegnap szimpi volt az orvos, középkorú megnézte a ph-t, kenetet, írt fel kliont.
Az mit jelent ha a c200? eddig 300 volt.
Mondjuk nem mondott semmit az orvos csak azt, hogy zárt a méh száj minden rendben van. :) 3 hét múlva megyek megint.

Kókuszka és Angel!

Továbbra is mennek a drukkok és a jó kívánságok, erős kislány vagy kókuszka csak így tovább! Igazi kis harcos!

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 

 
 

Kókuszka, mai összes drukkom a tiéd!

Nikó, nem tudom, mi lehet. Az enyémre meg mindig az van írva: Cl 3000. :roll: Passz...

skrisz72
 
 


Nikó, azt jelenti, hogy a méhnyak megrövidült. (Ha eddig valóban 3000 volt...) Valaki majd felteszi Neked, melyik szám mit jelent (Orsi). Én ezek után lehet hogy átnyergelnék a közelebbi, szimpatikus dokira (aki akármikor meg tud nézni, bőven elég, ha téged megnyugtat, akkor is, ha semmi ok az aggodalomra - az orvos lényege szerintem pont ez - legyen segítőkész MINDIG, amikor a kismama parázik, akkor is, ha semmi baj. Ha egy orvos nem tud bizalmat elérni és megnyugtatni, semmit se ér.).
Én sokat feküdnék a helyedben, ne rövidüljön tovább a méhnyak, hiszen a baba súlya majd még csak most kezd el nőni rohamosan. Ez csak tanács, de egy kérdést megérne a köv. vizsgálaton (márhogy szerinte miért rövidült meg).

dkata
 
 


Kata!

majd megkérdezem de nem jól írtam mert 3000 volt és 2000 most. ezek a nullák. Csak itthon néztem meg mit írt be az orvos. De ha baj lenne akkor csak szolt volna szerintem. :)

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


-
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára seszi 2010.10.24 11:23-kor.
seszi
 
 


Kókuszka és Angel!
Annyira nagy megkönnyebbülés, hogy jól vagytok!!!! Csak nem lesz már semmi baj, és "ijesztgetős doktornéni" sem ad okot az aggodalomra. Jaj, annyira örülök!!!

Timi, Losi, Skrisz!
Hát igen, kincsem választott nevet magának! Szerintem tiszteletben kell tartani a döntését, úgyhogy Skrisz beírhatod a táblába :lol:

Nikó kedves!
Nálad is mindig van valami, remélhetőleg már nem fog előjönni semmi újabb. Egyébként még az elején nekem is rálógott a lepény a méhszájra de magától szépen felhúzódott. Jobbulást neked, hogy ne legyen már semmi gond!!

Fogorvos téma: én a múlt héten voltam (legutóbb 2007 júniusban :oops: ) és nagyon féltem mi lesz. És akkora meglepetés volt, ugyanis nincs rossz fogam. Annyira örültem/örülök neki. Egy helyen kissé tönkre van a tömés, azt néha érzem, de doki néni azt mondta, azzal várhatunk ha már meglesz a baba.

Lois!
Nekem húsvét másnap lesz a vc. vizsgálat, de komolyan mondom, jobban aggaszt, mint mondjuk egy petesejtleszívás. Annyira rosszul voltam a múltkor.... Persze bíztatom magam, hogy nem lesz gond, mert hála égnek annyira jó a vércukrom, csakhát az inzulin ki tudja. De az sem lehet tán rossz, hiszen szépen lehet lekövetni ahogy evés után lemegy a cukorszintem. Az akupunktúra biztos kigygógyított meg persze a bogyó és diéta együttesen. ( Bár ez ritka, tudom, de azért bzom benne)

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Drága Angel és pici, harcos kókuszka :)
Hatalmas örömmel olvastam a híreket rólatok!!! :) Csak így tovább!!!! Jaaaj, de jóóóó!!! Remélem szerdán VÉGRE megtudjuk az oly titkos nevecskét is!!!!! :)

Harcika

Köszi a szuper híreket!!! :)

vovanda

Gyönyörűek a gyerekek!!!! Hogy elmertétek vinni 2 hósan bevásárlóközpontba. :shock:

puszi mindenkinek, jó pocaknövesztgetést!!!! :)

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Sziasztok!
Csak bekukk,ma is nagyon drukkolok Angelnek és kicsi Kókuszkának!
Mindenkinek szép napot!
Vendég
 


Szandra,reméljük holnap kiderül...Krizsa dokihoz is bemegyünk :D
Vendég
 


Sziasztok!

Kókuszka! Mennek a drukkok!!!! Ügyes vagy!!!!!!!!!!!!!!!!

Nikó!

1238490458.6449.doc

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Vanda! Csodaszép család vagytok!!!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Niko örülök,hogy minden oké.. tesómnak is 2000es lett de neki volt előtte HPv műtétje, erre is azt mondták, hogy még normális!

pihenj sokat!!!!
Vendég
 


3000
3 a méhnyak hossza cm-ben
000 a külső méhszáj, nyakcsatorna, belső méhszáj zárt vagy nyitott állapotára utal. Ha 0 akkor zárt, ha ott szám van akkor annyi ujjnyira van nyitva.

Az, hogy téged 2 külön orvos vizsgált okozhatja a 3000-2000 közti eltérést, de ha valóban méhnyak rövidülés van a háttérben, akkor kímélő életmód javasolt, hogy ne rövidüljön tovább.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Kiscsillag!
Hadra fogható nagymama 50 km-re, vagy jön, vagy csüccs itthon...
Amúgy meg a nagy hazahord annyi bacit az oviból, hogy ha betegek akarnak lenni, akkor azok lesznek....
vovanda
 
 


Till, hát mit meséljek? Még nem nagyon van mit mesélnem, még az elején tartok nagyon. :oops:

Most azon variálok, hogy vajon érdemes-e kiadni a pénzt az Istenhegyi géndiag. Intézetben Hajdú drnőnél a kombinált vizsgálatra a 12-13. héten. Közületek volt valaki???? Nyulasz meg sokan mások azt mondják, hogy a vérvétel ikrekkel tök felesleges, mert az eredmény nem mérvadó. Meg hát amúgy is nézik az embert a "mezei" nőgyógyászok alaposan a 12. héten. Talán majd inkább a 16-20. héten érdemes egy alaposabb genetikai UH-ra menni Hajdú drnőhöz??? (Vérvétel akkor is felesleges??? AFP)

Kókuszkának
nagy drukk továbbra is!!!!!!

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Rana!

Én biztos elmennék az Istenhegyire, csak jót tudok róluk mondani több éves tapasztalat. Integrált tesz: bár nekünk volt méhlepény vizsgálat így nem csináltattam meg amit mostmár bánok mint azt is, hogy az AFP-t nem ott csináltattam. 1 óra alatt megvan az eredmény , alapos az uh. Nekem magas lett az AFP-m az uh-on semmi nem látszik teljesen egészséges a baba hála istennek. Nem tudom segítettem-e.

Lányok ez a kedvenc képem Grétiröl:
Kép

Bocsi kicsit nagy a kép. A www. alatt van a többi kép.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Rana!
Hát én kiadtam rá a pénzt mindkettőre :roll:, voltam kombinált teszten is náluk, és a 18.-ik heti genetikai Uh-t is megcsináltattam ott is, vittem rá magammal az itthon levett afp eredményemet. Ettől függetlenül persze megvoltak a hivatalos Uh-k is a nőgyógyászommal. Akiben bár megbízom és alaposnak tartom, de nekem kellett Hajdú doktornő megnyugtató véleménye, hogy minden OK. Szóval én nem éreztem kidobott pénznek :roll:
Ikreseknek az Istenhegyin tudtommal kifejezetten 12. heti a kombinált tesztet ajánlják csak, mert csak ezzel tudnak kockázatbecslést végezni.
A másikon olvastam, de ott nem akartam belekotyogni, hogy hogyan akarsz a vizsgálatra időpontot választani, hát ez itt nem úgy van, a baba/babák méreteiből (ülőmagasság) Ők mondják meg, hogy mikor kell menned, legalábbis nálam így volt.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Rana,én nem azt tartottam feleslegesnek,hogy elmenj Hajdú dr-nőhöz genetikai uhura,csak a vv részét.Én is nála voltam.
Vendég
 


Rana, hívd fel őket újra, és kérj részletes információt. Mindent mondjál el magatokról.

Nikó, édes a kicsikéd.

skrisz72
 
 


Nikó, tudom, hogy rosszul írtad, és 3000ről lett 2000. :lol: Én is azon a véleményen vagyok, mint Orsi, hogy mivel 2 különböző doki vizsgált, lehet, hogy semmit nem jelent, de LEHET, hogy megrövidült a méhnyak (ha valóban 3000 volt és most 2000), ezért kérdeznék erre rá köv. alkalommal.
Gréti aranyos, integet? :lol:

Az, hogy vkinek méhnyakműtét után pl. 2000 v. 1000 az más tészta, akkor annyiról indul. De ha utána kevesebb- bármennyiről indult is- azaz rövidül a méhnyak, az egy folyamat, aminek oka van és mint Orsi is írta, kímélő életmód lehet javasolt (a méhnyak tehermentesítése, azaz nem ücsörgés, hanem pl. fekvés, akár lábnál emelt ágyvéggel, mert az jobban tehermentesít :lol: ).

dkata
 
 


Kata :) :) :) :) :)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Nyuszi :P
Én sem voltam vv-n, csak genetikain Hajdú drnőnél és én is a genetika után mentem be a dokimhoz :lol: Aztán jól "letoltam", hogy "csak" fiút tud :lol: merthogy neki magának is 4 fia van :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Nikó,azt mutatja Gréti,hogy győzelem? :D
Szandra,remélem mi is meg tudjuk majd mondani neki,hogy mit sikerült alkotnia :lol:
Lois,legközelebb nyugodtan kotyogj bele a beültis topicba!Szívesen látunk ott is,attól mert spontán csodátok van :D
Vendég
 



Nyulasz!


Igen jól látod, csak nem akartam súgni. :D

Dkata!

Persze rákérdezek majd sokat fekszek mostantól főleg az tuti, ha kell egész nap is csak ne legyen gubanc.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Sziasztok!

Bocsi, nem írok külön, csak Angelnek és Kókuszkának: kitartás lánykák, minden rendben lesz, muszáj!!

Engem pénteken engedtek ki a kórházból, a babák még hízókúrán vannak. Bár Gergőnek látszólag nem volt rá szüksége, de folyamatosan esett a súlya és jobbnak tartottak egy kivizsgálást. Átjöttek Pestre a János kórházba, azóta hízik :), még az is lehet, hogy holnap hazaengedik. Grétikém is szépen hízik, őt legkorábban jövő héten hozhatjuk haza.

Kép

 
 


Nyulasz, hát én is azt mondtam hogy azt mondtad! :oops:

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Rana,
akárhogy is döntesz a vizsgálatról, az a lényeg, hogy Neked megnyugtató legyen! :D

Xandra,
azért titkon reménykedünk, hogy nálunk most kiscsajt kreált dokink :wink: :lol: - Liliana is KPnál volt, úgy emlékszem... :roll: :P

Mó, Drága! :D
szívből gratu Nektek! :D Nagyon jó hírek, nemsokára együtt lesztek otthon!!! :wink:

Nyulasz, Xandra,
ezek szerint Istenhegyi után "illik" benézni a Kaáliba is? :roll:

Nyulaszkám,
holnap találkszunk! :D (lila hosszú kardigánban leszek, követünk Titeket! :P )

Angel, Kókuszka:
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

tillidian
 
 


Rana,igen,tényleg úgy írtad :wink: .Na jó,nem bosszantlak tovább :D
Till,én meg zöld naciban,szürke felsőben...remélem talizunk,de lehet cak a kilincset adjuk egymásnak.
Mó,gyors gyarapodást kívánok nektek!
Én mára elköszönök,Angel és Kókuszka drukkjaim mennek továbbra is!
Vendég
 


Till :P
Csak vicceltem ám :lol: Viri ikerlányai is KP "műve" :lol:
Én ugyebár pont ott voltam az Istenhegyin és tettem egy próbát, hátha épp jókor megyek :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Szia Mó! Sok-sok puszi a kicsiknek. Nőjjenek nagyra! :lol:

skrisz72
 
 


Sziasztok! :wink:

ma is nagyszerűen sugároztuk a drukkokat Kókuszfejnek. :) És anyu is nagyszerűen adta az energiákat és a szeretetet a hangjával, jelenlétével, szavaival, gondolataival, símogatásaival.
Ha ugyanilyen ügyes lesz kicsilány, holnap már levehetik a gépről. :)
Csak így tovább manóka!!!!!!

Nem is írok bővebbet mert Angel nagyon óvatos és nagyon aggódik, izgul, és semmit sem szabad elkiabálnunk.

Mindenkit puszil külön-külön és egybe is. !!!!!!!
Holnap hazamegy valószínűleg.
harcimokus
 
 


Till :D
nálunk is azért összejött a lány, igaz csak harmadikra :D

Harcika :D
szuper!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


-
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára seszi 2010.10.24 11:23-kor.
seszi
 
 


Harcika!
Virul a fejem, ez már nagyon jól hangzik!!! Csak így tovább Kókuszka!
Angelnek sok-sok erőt, nagyon ügyesen csinálja! Beszéljen hozzá minél többet, ez mindennél többet ér!
vovanda
 
 


Hajrá kicsi Kókuszka 8)

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Sziasztok

Kókuszka
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Jó reggelt!

Kókuszka csak így tovább! +++++++++++++++++++++++++++++++

Nekem is K.P volt a dokim :lol: na ha vissza kell menjünk segítségért remélem sikerül neki lányt kreálni :lol: de ahogy olvasom van remény :mrgreen:

Mó örülök, hogy jól vagytok! :lol:


Nikó Gréti nem Viktória akar lenni?

:mrgreen:
Vendég
 


Boniko!

Viktoria? ÁÁÁÁÁÁÁ ő grétike de azt mondja győzelem! Ja igen én is Kovács Péterhez jártam. :D

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Ange!

Mennek a drukkok ma is Kókuszkának és anyukájának is, továbbra is jó sok energiát küldök mind kettőtöknek!
Csak így tovább Kókuszka!

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Viktória = győzelem! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

tudom hogy Grétike csak vicceltem :wink:
Vendég
 


Kókuszka csak így tovább, nagyon ügyes vagy!!!!! Angel sebe gyógyul?

Kép
kata05
 
 


Bonikó!

Gondoltam, hogy csak vicc volt! :D :D :D :D :D :D :D :D :D

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


:lol:
Vendég
 


Angel+Kókuszka! Hajrá-hajrá! Ügyesek vagytok!

Kép
lona1
 
 


Angel!

Továbbra is drukkolok!

Xandra!

Este teszek fel képet,ha apa haza hozza a gépét,mert azon vannak a fotok.
Tesó....Egyszer biztosan megprobáljuk még(van 3 fagyink),de most szeretnénk egy kicsit kipihenni Dórikát.Sok-sok munkával és foglalkozással sikerült feltorrnáznom a napi alvásidejét 8-9 órára a 6-7-ről,úgyhogy most ezt élvezzük és pihenünk. :lol: De ha regenerálódtunk biztos belevágunk. :wink:

Kép
Kép
mereszt
 
 


Hoztam egy kis mosolyognivalót:

[törölt kép]
vovanda
 
 


Sziasztok! :P

Angel, Kókuszka,
egyfolytában+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :D

Nálunk:
Megjöttünk az Istenhegyi Géndiagnosztikáról! :P
Jelentem: minden rendben lévőnek tűnik! :D
Bár 12 + 6 van ma, Hajdú Drnő 12 + 2-t mért.

NB (orrcsont): látható
CRL: 68, 9 mm
BPD: 20,7 mm
NT: 2,0 mm (nyaki redő...olvastam, hogy általában 1,...kezdődik, de Hajdú Doktornő azt mondta, ez rendben)
HC: 68,2 mm
AC: 63,0 mm
FL: 7,8 mm

Down - kockázat: 1: 810
Edwards - kockázat: 1: 93 253
Patau - kockázat: 1: 116 234

Egyszóval: negatív! :D

Viszont mivel Lombik - ICSI baba (és lassan betöltöm a 35-öt), 16. héten négyes tesztet, 18. héten integrált tesztet is javasoltak.
Nagy kő esett le a szívemről, mától publikus! :wink:

tillidian
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: