Új privát üzeneted érkezett!

Jé, túl nagy az orrszívó? Szegény gyerek. :lol: :lol: Hát... nem lehet kipucolni zsepivel? :wink: :oops:

KépKép
benó
 
 


Ezt nem tudom.
Jöhet a következő. :roll: Addig is röhögsz rajtam, hogy milyen hülye vagyok, amíg a L. fel nem kel, az is valami. :wink:

KépKép
benó
 
 


Sétált vele az L.Meg egy kicsit már ölbe is akart lenni.Szóval egy kis hiszti is volt benne.Zsepivel se lehet.
De nyugi majd Tancsu megmondja. :) :) :)

Most sok folyadékot iszok,de nem megyek annyit pisilni. :)

Kép
martik77
 
 

 
 

Gondolom, hogy majd a Tancsu megmondja. :D Milyen kérdésed van még?

KépKép
benó
 
 


Most nincs semmi.Vagyis nem jut eszembe. :)

Neked????

Ja igen a kórházba majd szólj,hogy te nem eszel húst,mert pl nálunk nem kérdezték meg,hogy diétázok e valamit.Senkit nem kérdeztek meg.Mindenki ugyan azt kapta.

Kép
martik77
 
 


Én annyira hülye vagyok, hogy még kérdésem sincs. :lol: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Majd lesznek kérdéseim, most nem izgatnak. :wink:

KépKép
benó
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
martik77
 
 


Jó, a kórházban majd szólok.
Azt se tudom, mit kell bevinni a baboknak, mert elfelejtettük megkérdezni azt is. Na, majd. :D

KépKép
benó
 
 


Én már most úgy izgulok miattatok,mi lesz majd aznap!Megfogok őrülni! :shock: :shock: :shock:

BOLDOG 32.dik HÉTFORDULÓT!!!!!!!!!!!!!!

Kép
martik77
 
 


Na, felkelt? :wink:

KépKép
benó
 
 


Köszönjük. :D
Melyik aznap? A szülés napján? :D Neked nem szabad megőrülni! :lol: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Nem. :?
Mondjuk szülhetnél a szülinapomon.ápr.28 az már jó idő nem???

Kép
martik77
 
 


persze mikor majd rád jön a szülés.Főleg ha így napközben lesz mint nekem.

Kép
martik77
 
 


Nem jó idő. :lol: :lol: :lol: A te Babod a 36. héten 3 kg-os volt, egymagában, akkor a mieink nem is biztos, hogy elérik a 2500-at addigra. Azt meg nem szeretném. Húzzák csak, amíg lehet. :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


óóóóó.Nem számoltam utána.De az én babom is kb másfél kg volt 30 hetesen. :)

Kép
martik77
 
 


Mindegy, egyébként, de én minél tovább bent szeretném tartani őket. Az lenne a jó, ha tudnám, hogy a méhszáj milyen összefüggésben van a víz elfolyásával meg a szülési fájások a méhszájjal. Á, nincs is kedvem ezen törni a fejem. :wink:

KépKép
benó
 
 


De ő egymagában volt, és azt mondta a doki, hogy innentől az ikrek fejlődése lelassul, mert különben túl hamar születnének meg, tehát ösztönösen tudják, hogy a tüdejüket stb. kell érlelniük és ezért a súlygyarapodásra annyira nem fektetnek hangsúlyt, nehogy a szervek érése háttérbe szoruljon, tetszik érteni.

KépKép
benó
 
 


Amúgy meg tökmindegy, mert a doki azt mondta, ha most megszületnének, se lenne semmi bajuk, a minimális súlyuk megvan. Komolyan, most szinte semmin se aggódom. :lol:

KépKép
benó
 
 


Viszont nálam elmarad a fészekrakási ösztön, takarítás stb., tökre nincs kedvem takarítani.
Hú, lassan kéne majd indulnom, ha ma még varrogatni is akarok stb.

KépKép
benó
 
 


mer még nincs itt az idő!!!De majd ha itt lesz..... :D :D :D

Kép
martik77
 
 


Ja, fogok én még nyafogni, ne aggódj! :lol: :lol: :lol: Ez most a vihar előtti csönd...... váááááááá! :lol: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Ne is aggódj mert eddig is és ezután is minden oké lesz!!!

Kép
martik77
 
 


Reméljük. :idea:
Nálatok is ilyen punnyadt, álmosító idő van?

KépKép
benó
 
 


nem nálunk néha süt a nap. :D

Kép
martik77
 
 


Jaj, már 9 óra. :? Negyed 10-kor lekopok, úgyis olyan unalmas vagyok, hogy az valami szörnyű. Úgy unom magamat. :? :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Az jó. :D

Találtam megint egy oldalt (www.quamot.com) pl. itt vagyok most: http://www.quamut.com/quamut/sewing_pro ... arted.html
és ez kezdőknek való, jó, mondjuk angolul van, és nem olvasom el, hogy mit írnak, de próbálom kikövetkeztetni, és elképzelésem sincs a képek alapján, hogy HOGYAN???? :lol: kéne ezeket megcsinálni. Jó, nem? :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


jaj tényleg megkaptam az emilt csak majd L.-t megkérem nyissa meg mert itt Döménél én nem tudom
Megyek felkeltem. :)

Kép
martik77
 
 


Ne kelts fel! :?

KépKép
benó
 
 


Fel keltettem.
Megyek készülődök.
Puszi

Kép
martik77
 
 


Rendben, és sok infót kívánok! :D
Én is megyek. Puszi :D

KépKép
benó
 
 


nem fogjátok elhinni, mi történt velünk.

elromlott a hütönk
:!: :!: :!: :!: :!: :!: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


tegnap felmostam /új felmosó folyadékom van/ és amikor hajnalban mentem fél kómássan wc-re, fura szagot éreztem. azt hittem, hogy ez az új felmosó ilyen fura. :oops: :roll:
de nem, a motorja égett ki :evil:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


köszönjük a bókokat. :wink:

a régi babakocsink is megmarad. ezt a sportot azért vettem, hogyha megyünk Komáromba /vagy akárhova/ ezt csak összecsukjuk és bedobjuk az autóba és nem kell cipelnünk a hordozót, ami gyerekestül 10,5kg :roll: :wink: .
ha minden igaz pénekre meg is kapjuk. ez pont jól jön ki, mert szombaton megyünk komáromba orvoshoz és akkor már ki is próbálhatjuk /csak a huzat száradjon meg addig/

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


márti: nagyon édi ez a gondolkodós kép :wink: :wink:

tancsu: nagyon jók a sztorijaid :lol: :lol: :D

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


tancsu: nagyon sajnállom, hogy ilyen kevés pénzt fogsz kapni :evil: /nálunk a szüléstöl kezdve a gyerek 3 éves koráig ennyi pénzt kapsz/

edina: örülök, hogy jók az eredményeid :wink:

benó: gratula a 32. héthez :lol: :lol:
az én Törpém a 31.héten 1910g-os volt :lol:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Hellóka!
Megjöttem. Munkában ma csak első 3 órám volt, a harmadik lyukas lett volna és lett volna negyedik is, de kicseréltem,így el tudtam jönni a 11 órás busszal haza és elmentem orvoshoz. Ma már szörnyen fáj a torkom,nyelni sem tudok,beszélni se, őrülten fáj. :( Gennyesek a manduláim, változatosság kedvéért. :lol: Tehát antibigyókat kaptaméságynyugalom. Lázam 38. Ez van. Sajna, megint beteg vagyok. Ez már borzasztó ebben az évben. :(

Kép
flóra 11
 
 


Timi nagyon szép a vonalzód. :wink:
Felhívtam az angol tanárnőt, hogy nem megyek, tehát most tea,lázcsillapító és zsupsz ágyikóba.
De még visszaolvasok.

Kép
flóra 11
 
 


Timi mi van nálatok a hűtőkkel??Ez már a második. :shock: :shock: :shock:
A b.nőm így van a mobilokkal. :?

Ildó akkor a mandulád miatt vagy mindig beteg. :(
Lehet ki kellene vetetni. :roll: :roll: :roll:

Pihengess és igyál sok meleg teát.

Kép
martik77
 
 


Timi, ez a hűtő ügy nálatok, ez már kegyetlen. :(
Márti,ilyen sokat eszik már a baba? :D
Benó, boldog 32. hetet.
Tancsu, remélem tudtál Mártinak segíteni. :wink:

Megyekpihizni. Közben hívott a kolléganő a magyar suliból, ő is beteg, de ment angolra és keresett, nekem akarta adni a táppénzes papírt. Mondtam, hogy én is postán küldöm el.

Kép
flóra 11
 
 


Helló Márti!
Eddig a mandulámmal nem volt baj, ez most új. :?

Kép
flóra 11
 
 


Most úgy nézz ki minden bajod fő oka lehet a mandulád. :roll: :?

Kép
martik77
 
 


Sziasztok! :D
Voltunk a telken, Gy. ültetett, én varrtam, kész vannak a házikók, az eperből sincs már sok. Most itthon fogunk kreatívkodni (hálózsák, matrac huzata, stb. elmaradt dolgok, de előbb írok azért kicsit röviden nektek).

Timi, nagyon sajnálom a mosógépet! :( :( A fene vigye. Reméljük, megszárad a babkocsi huzata, mire mentek Komáromba.
Jó nagy volt akkor Törpe a 31. héten, az igen! :shock:

Márti, kaptál tanácsot Tancsutól? :roll:

Ildót még nem olvastam el, visszamegyek.

KépKép
benó
 
 


Helló Benó! :D

Kép
flóra 11
 
 


Szegény Ildó! :? :? :? Ez szörnyű, tényleg nagyon sokat betegeskedtek mostanában. :( :( :( :( Jobbulást, pihengessél! :!: :!:

Márti, veled mi van? Tancsu mondott valami jót?
Hamarosan majd le fogok lépni, de a gépet bekapcsolva hagyom és még írok, ha nem alszom el. Ma du. se aludtam, ma tanultam, ugyebár a fent említett filmekből, de egyik fülemen bementek, a másikon ki az infók. Egy szót se jegyeztem meg. :roll: Tök fölösleges készülnöm. :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Nem mosógép,hanem hűtő. :lol: :lol: :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Helló Ildó! :D :D Gázul vagy nagyon? :?

KépKép
benó
 
 


Igen, bocsi, pedig tudtam ám! :oops: :lol: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Nagyon. :? A lázam lement,hat a lázcsillapító, na de a torkom..... Szörnyen fáj. Semmi más bajom nincs, vagyis még a nátha....

Kép
flóra 11
 
 


És mit adtak rá? Valami kanalas orvosságot?

KépKép
benó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?