Új privát üzeneted érkezett!

Szia Eszter!
Tök jó olvasni, hogy Ádámmal minden rendben van! :)
Hajrá a gyümikkel! Nemsokára már idény-gyümölcsök és zöldségek is lesznek, akkor fogja csak igazán élvezni az ízeket. :)
Egyébként ezt már én is nagyon várom! :lol: Ki vagyok éhezve egy jóóóóóóó lecsóra például. :D

KépKép
aranynap
 
 


Aranynap! Írtam neked privit, de nem tudom, megkaptad-e. Kicsit furcsán működik a Babanet mostanában. Jelezz vissza, hogy megírjam-e megint.

Detti

Kép
Kép
detty74
 
 


Szia Detti!
Nem kaptam meg a privit. :(

KépKép
aranynap
 
 

 
 

Szia Aranynap!

Remélem, ezt most megkapod! :)

Szóval, csak azért írtam, mert olvastam, hogy azért nem tudsz otthon netezni, mert tönkrement a monitorotok. Remélem, nem bántalak meg, de nekem van egy teljesen felesleges, majdnem új monitorom, amit szívesen neked adok, ha elfogadod. Csak a helyet foglalja, és már nem fogom használni. Tavaly tönkrement a gépem, és egy laptopot vettem helyette, így a régi monitorra többé nem lesz szükségem, de nem volt szívem kidobni.

Ha gondolod, nagyon nagyon szívesen odaadom, így még valaki hasznát veszi. Remélem, nem bántottalak meg ezzel!!! :)

Detti

Kép
Kép
detty74
 
 


Szia Aranynap!

Remélem, ezt most megkapod! :)

Szóval, csak azért írtam, mert olvastam, hogy azért nem tudsz otthon netezni, mert tönkrement a monitorotok. Remélem, nem bántalak meg, de nekem van egy teljesen felesleges, majdnem új monitorom, amit szívesen neked adok, ha elfogadod. Csak a helyet foglalja, és már nem fogom használni. Tavaly tönkrement a gépem, és egy laptopot vettem helyette, így a régi monitorra többé nem lesz szükségem, de nem volt szívem kidobni.

Ha gondolod, nagyon nagyon szívesen odaadom, így még valaki hasznát veszi. Remélem, nem bántottalak meg ezzel!!! :)

Detti

Kép
Kép
detty74
 
 


Szia Aranynap!

Remélem, ezt most megkapod! :)

Szóval, csak azért írtam, mert olvastam, hogy azért nem tudsz otthon netezni, mert tönkrement a monitorotok. Remélem, nem bántalak meg, de nekem van egy teljesen felesleges, majdnem új monitorom, amit szívesen neked adok, ha elfogadod. Csak a helyet foglalja, és már nem fogom használni. Tavaly tönkrement a gépem, és egy laptopot vettem helyette, így a régi monitorra többé nem lesz szükségem, de nem volt szívem kidobni.

Ha gondolod, nagyon nagyon szívesen odaadom, így még valaki hasznát veszi. Remélem, nem bántottalak meg ezzel!!! :)

Detti

Kép
Kép
detty74
 
 


Detti!
Ezt bizti megkapja,mert 3szor is elment :lol: :lol: :lol:
Nálam is be van lassulva a babanet...na de majdcsak helyreáll!

Többiek?Hogy agytok?Mindenkivel minden oké?

annus11
 
 


Szia!

A fórumban bezzeg háromszor is megkaptam, amit privibe szántál. :lol:
Ellenben én is próbáltam privit küldeni, és nekem sem ment, pedig Floranan-tól meg jött privi. :roll:

Szóval:
Egyáltalán nem bántasz meg, rögtön hívtam is a Párom, hogy milyen kedves felajánlást kaptunk. :oops: Viszont nem fogadhatjuk el ingyen, szóval valamit találjunk ki, csere-bere alapon. :)
A Párom Anyukája a Terebess-nél dolgozik (Mammut I.), indiai dolgokat árulnak, van mindenféle szép dolog, amit esetleg nem vennél meg, de ajándékba szívesen kapnál. :wink:
Vagy bármi, amivel viszonozni tudjuk a kedvességed! :)

A részleteket meg beszéljük akkor meg. Nekünk ugyan nincs autónk, de valakit biztos meg tudunk kérni, hogy segítsen. :) Vagy ha nem annyira nehéz, a Párommal is el tudunk menni érte.

KépKép
aranynap
 
 


Sziasztok!

Megjöttem az nst-ről, persze Kata baba jól bealudt, és hiába rázták a hasam, meg se nyikkant :D Jó alvókája lehet, persze hazafelé a metrón már nagyon virgonc volt!

Nálam sem igazi a babanet (már napok óta )!

Aranynap: mit mondott az ismerősöd múltkor Doki bácsinkról (mármint ajándék terén).

Maszatmama
maszatmama
 
 


Sziasztok lányok!!

Bocsi hogy csak most, de még ma kitakarítottam a házat..teljesen egyedül..és annyira büszke vagyok..
Most viszont görcsölgetek..viszont a hasamnál.. a derekam nem..

Vérnyomás..hát nekem 130-135/85-90 szokott mostanában lenni, ami azért rossz, mert ha még vizesedsz is..és én nem kicsit...akkor fennáll a toxémia veszélye..ami rossz neked is meg a babának is.
Én nem szedek gyógyszert, viszont mérnem kell mindig, és ha 135-140/95 eléri..akkor be kell feküdnöm a kórházba..azt mondta a doki..
Nem szeretnék nagyon befeküdni, úgyhogy drukkoljatok!!!

Hasszorító: én Anitát vettem a Brendonba..elég drága volt..7000-8000 Ft, fehérneműre lehet venni. és lehet állítani a combnál és a hasnál.
A fűzőt nem ajánlották, mert azt mondták hogy felcsúszik..ha szoptatsz...nem tudom ez így van Chanel?

Én szerdán 13:00-ra pénteken pedig 9:00-re megyek ctg-re..nem jön valaki akkor esetleg?
beatrix161
 
 


Sziasztok!

Lili!
Gratula! :) Nagyon örülök Nektek! Sok egészséget mindannyiotoknak!

Fárasztó egy hétvége volt... vásárlás hegyek összeszorított fogakkal, mert minden rettenetesen drága! :(

Ma voltunk CTG-n, Máté rendesen viselkedett, szép görbét produkált végig. :) Volt két szép hosszú megkeményedésem is. Persze rendszertelen, de azért 2x 4 percig folymatosan 60-on volt. Pénteken megyünk UH-ra, flowmetriára.

Na megyek, mert sosem leszek kész a vasalással. Rengeteg időt elvisz, pedig olyan kis pindurka darabok! :oops:

Szép napot Nektek!

Üdv: Dóra :)

Kép
mddora
 
 


Ja, és nagyon köszönöm az mosóporos, öblítős hsz-okat! :)

Üdv: Dóra :)

Kép
mddora
 
 


Bea!
Nekem is felcsúszott, hiszen leültem szoptatáskor, de ez nem volt akadálya annak, hogy hordjam :D
Pénteken 10:30-ra megyek ctg-re, valszeg már nem leszel ott, hacsak nem érünk oda annyival hamarabb :wink:

Ja, és a derekad nem is fog feltétlenül fájni... nekem a rendszeres fájásoknál is csak görcseim voltak...

chanel_28
 
 


Örülök, hogy legalább elment az üzi. Ha háromszor, hát háromszor... :) :)

Beatrix! A derékfájásra ne várj, nekem egyáltalán nem fájt, még a vajúdás alatt sem. Igaz, én is arra vártam, mert nekem is azt mondták, hogy ott (is) fog fájni. Hát, nekem nem.

Aranynap! Nekem már az is segítség, ha elkerül innen. Merre felé laktok? Nem nagyon nehéz, de elég kényelmetlen cipelni. Meg hát Pesterzsébet nem a belváros... :( Ha gondolod, elküldöm a számom priviben (feltéve, hogy működik), és akkor egyeztethetünk.

Detti

Kép
Kép
detty74
 
 


:-) Köszi lányok...pedig nekem meggyőződésem volt, hogy annak pedig muszáj fájnia!!!! :-)
beatrix161
 
 


:-) Köszi lányok...pedig nekem meggyőződésem volt, hogy annak pedig muszáj fájnia!!!! :-)
beatrix161
 
 


Nekem meg pont a derekam fáj néha...pontosabban az is.

Maszatmama!
Akartam is kérdezni h összehúzódást nem mutatott a gép?

Dóra!
Huu,kíváncsi vagyok a pénteki uhra!Te már picit nyitva is vagy,igaz?

annus11
 
 


Annus: volt több is de rövidek, a rekord a 60-as volt, de akkor is alukált Kata!

Maszatmama
maszatmama
 
 


Sziasztok!

Annus!
Már én is nagyon várom a pénteki uh-t! :) Jó lenne már tudni, hogy mekkora Máté!
Igen, nyitva vagyok már egy ujjnyira...
Egész du. keménykedünk, amúgy pedig Máté a bordáim alatt hancúrozik. Mintha ez a kis napsütés teljesen beindította volna a motorját! :D

Üdv: Dóra :)

Kép
mddora
 
 


francestz!
2 in 1 még?
Gondoltam rád, cefet egy éjszakám volt... Folytonos keményedésekre keltem, ami azzal járt, hogy mennem kellett a mosdóba is és azóta is azt érzem, mintha folyamatosan meg akarna jönni a menzeszem... Apró görcsök és a diszkomfort érzet :cry:

chanel_28
 
 


Sziasztok!

Ambrob! Nem volt intim a kérdésed :) elég nehezen viselem ezt a hülye időt, nagyon sokat szúr a szívem. Igazából az egyik billentyű ment tönkre, ami miatt visszáramlik a vér egy kicsit, és elég erős szúrásokat tud produkálni. Néha csak annyi erőm van, hogy odakapjak. Sajnos már évek óta küzdök vele, és a kardiológus szerint nem ettől, de ezzel fogok meghalni. Külön vizsgálatok kellettek a nőgyógyásznak, hogy szülhetek-e természetes úton, illetve szüléskor én infúzióban nem oxitocint kaptam, hanem antibiotikumot.

A CTG-n az összehúzódásokat nem mutatja rendesen a gép: lehet több, és erősebb, de gyengébb is, mint amit mutat. Én anno rákérdeztem az orvosnál, amikor a görbén a vonal majdnem lecsúszott a papírról, de én alig éreztem valami, hogy velem van-e baj, vagy a géppel, és ő azt mondta, hogy ezek már elég régi gépek, nem működnek tökéletesen. A számok meg aztán totál össze-vissza vannak. 60-asnál (neked ennyi volt, ugye, Maszatmama?) én már vajúdtam, de a CTG-n mértek 80-at is, és alig keményedtem. Úgyhogy inkább a baba szívműködését figyelik a CTG-n.

Aranynap! A férjem mondta, hogy este kipróbáljuk a monitort, hogy jó-e még (már 2 éve nem használtam, és azóta költöztettük is).

Szép napot!

Detti

Kép
Kép
detty74
 
 


Sziasztok!

Nekem is fájt a derekam, pocakból indult a fájás és derékba sugárzott ki.

CTG: amikor én szültem, a CTG nem mutatott fájást, közben úgy éreztem mintha a veséim és a méhem egyszerre akarnák kitépni belőlem. Mindenki azt mondta, hogy ezek még csak jósló fájások, mert hát ugye a CTG-n nincs semmi, aztán közben 3 óra alatt teljesen eltűnt a méhszáj. Szóval nem jóslók voltak.... Volt nagy meglepi!

Kép

Kép
ske
 
 


Estére nekem is be szokott keményedni...meg én is ilyen menszi elötti hasfájást érzek tök sokszor....Pedig nekem mg egy picit várni kéne,persze ezekkel is kilehet húzni akár a 41.hétig,ugye :lol: :wink:

annus11
 
 


Sziasztok!
Na, itt vagyok. :)

Fáj a torkom. :( Remélem, más bajom nem lesz. Itt a munkahelyemen sokan tojnak rá, hogy betegek, és bejönnek úgy dolgozni. Nem szeretem ezt a hozzáállást. :evil:

Képzeljétek!
Az egyik Kollégám felesége is babát vár, 2 nappal fiatalabb a baba, mint az enyém, és a 12. heti uhun 12 mm-rel kisebb volt az ülőmagassága, mint Maszatkának. Tudom, ez semmit nem jelent még ilyenkor, de azért büszke voltam, hogy az én Babám, már milyen "nagy". :D

Maszatmama!
Olyan izgatott voltam múltkor, hogy elfelejtettem megkérdezni :oops: , de tegnap írtam e-mail-t Évának. Sőt! Lillának (Hortobágyi) is. :D Úgyhogy biztos info-t kapunk Lányok! :) Remélem, mielőbb válaszol valamelyikük, addig kitartás! :D

Detti!
Mi Újpesten lakunk. :) Pont a város másik oldala. :D Oké, akkor majd holnap egyeztetünk, hogy szuperál a monitor. :) Úgy néz ki, mi is tudunk szerezni autót, a Párom egyik haverja, és ő is Pesterzsébeten lakik, szóval akkor priviben cseréljünk telefonszámot. Remélem, ma már működik. :)

Francestz!
Mi újság??? :)

KépKép
aranynap
 
 


Sziasztok!

Látom nem csak nekem volt nehéz éjszakám... Apró rendszertelen alhasi görcsök, sokszor kőkemény pocakkal. :? Nem igazán tudtam tőle aludni. A férjem szerint most pakolja össze Máté a "holmiját" és oda teszi a dobozokat a bejárathoz, ezért van mindez! :D

Megnyugtató, hogy a ctg nem tökéletes, bár én éreztem a tegnapi keményedéseket, amiket feljegyzett! De mivel a dokim is és a szülésznőm is megerősített, hogy ez teljesen normális, nem izgulok (annyira)! :lol:

Aranynap!
Igyál sok mézes teát! Ha jól tudom, akkor a septofort torokfertőtlenítő tablettát szedhetik kismamik is (legalábbis a betegtájékoztatóban még az sincs, hogyha várandós vagy kérdezd meg róla az orvosodat!) és a tesóm nővérként azt mondja, hogy nyugodtan lehet szedni, de a strepsilst nem ajálnja (abban benne is van, hogy kismamáknak nem ajánlott).

Üdv: Dóra :)

Kép
mddora
 
 


Szia Dóra!

Köszönöm a tanácsot! Tegnap este bevettem egy Strepsils-t, mert a várandósságom elején egy védőnő mondta, hogy nem árt, de akkor inkább azt mégsem, igazad van, írja a betegtájékoztató is, hogy arról kérdezzük meg az orvost. Viszont akkor veszek ma Septofort-ot, meg mézet is (ezt terveztem is :) )
Nem vagyok mondjuk túl jól... Remélem, gyorsan elszalad a nap, hazamegyek és alszom.

KépKép
aranynap
 
 


Dóra!
Én is pont ugyan ezt mondtam az uramnak!Hogy Iza biztos csomagol :lol:

annus11
 
 


Aranynap! Nekem is volt egy vírusos torokggyulladásom az elején, még antibiotikumot is kaptam (penicillint lehet szedni terhesen is), de a torokfájásra mindenki csak azt mondta, hogy sós vízzel gargarizáljak.

Na, megyek etetni, drukkoljatok!

Kép
Kép
detty74
 
 


Detti!
Drukkolunk, hogy egyen a Picurka. :)

Az az érdekes, hogy a terhességem előtt már nem is tudom, hogy utoljára mikor volt felsőlégúti megbetegedésem... Hólyaghurutom sokszor volt, de megfázva már nagyon régen voltam. Most meg már másodszor. Igaz, nem komoly, teával meg mézzel meg torokfertőtlenítővel mindig megúsztam. Remélem, most sincs semmi komoly.

KépKép
aranynap
 
 


Sikerült!!! Evett... igaz, etetés alatt végig sétálni kellett vele, még mindig remeg a karom. Lassan indulok valami boxoló vagy súlyemelő bajnokságon, a bal karom már olyan, mint valami testépítőé.

Aranynap! Én is többször voltam beteg terhesen, mint az addigi 33 évem alatt összesen. Amilyen baci átlépte az országhatárt, az garantáltan megtalált. Még soha nem volt hugyuti fertőzésem, hüvelygombám, de a terhességet ilyenekkel (meg két vírusos torokgyuszival) csináltam végig. Pedig szedtem az Elevitet, és figyeltem, hogy mit eszem, de csak ennyire hatott. Azért ha szarul vagy, inkább maradj otthon, mert terhesen lassabban múlik minden nyavalya, és most a baba miatt ez fontos!

Detti

Kép
Kép
detty74
 
 


Sziasztok!
Torokfájás-ügyben én is a sós vízzel való toroköblögetés híve vagyok (nemterhesen is). Nekem, és az egész családnak tutira bevált módszer. Ha egy kicsit komolyabb a baj (pl hőemelkedés), akkor jön nálunk a nehéztüzérség: 1 gerezd fokhagyma összetörve 1 kiskanál mézben. Undorítóan hangzik, az íze is az, de bombabiztos (nálunk legalábbis mindenkinél működik), másnapra kutyabaj. Persze ha valakit komolyan elkap valami vírus, akkor nyilván irány az orvos, de mi az egy-egy szezonális felsőlégúti nyavalyákat így vészeljük át. Na, nem okoskodom tovább. Mindenki vigyázzon magára.
üdv, o
orelle
 
 


Hát, ha holnapra nem leszek jobban, akkor nem is jövök. Tegnap későn is feküdtem le, még ezért is lehetek ilyen levert, de ma korábban le is fekszem, és meglátjuk, mi lesz holnap.

De abbahagyom most már a nyafogást. :)

Hű! Alexa séta közben eszik? Akkor tényleg edzett lehetsz. :) Egy szavad nem lehet! A Lányod gondoskodik arról, hogy jó formában legyél. :wink:

Maszatmama és Francestz eltűntek... Úgy érzem, Francestz nem otthon pihen éppen... :D

Timmermann-os Kismamik FIGYELEM!! Lilla válaszolt!! :)
Idézem:
"ha felmész a iwiwre ott a "magamról" alatt találsz dolgokat Róla.szerintem nem különösebben nagy kávés,a teáról is ugyanezt gondolom.viszont szereti a finom borokat.szeret színházba,moziba,koncertekre járni.szeret táncolni(salsa),vitorlázni,szerintem elég nagy az érdeklődési köre.remélem tudtam segíteni"
Iwiw-en ez van (Öcsikém leszedte nekem :) ) a hobbijainál:
utazás, karate, tenisz, vízitúra, barátok, hangverseny, táncszínház, salsa, jó borok, motorozás és íjászat
És 1973.09.01-jei

KépKép
aranynap
 
 


Aranynap!


Ha influenzához, megfázáshoz hasonló tüneteid vannak, akkor arra az OSCILLOCOCCINUM nevezetű homeopátiás(tehát kismamik is szedhetik!) bogyó, nekem nagyon jól bevált influenza ellen és megelőzésként is szedhető! Persze nem azt mondom, hogy ez a tuti, csak egy lehetőség.


Detti!

Nálunk Marci még "csak" 8,5 kg, és a dokinéni meg a védőnő is azt mondta, hogy nem hízik eleget! Szerintem egyáltalán nem néz ki rosszul(mármint nem sovány) és neki ennyi kaja kell. Megtömni mégsem tömhetem meg, mint egy libát! Csak bosszantanak meg idegesítenek ezzel engem a dokinéniék! Férjem azt mondta, hogy tojni rájuk. Lehet, hogy igaza van, de szerintem Te tudom a legjobban, mennyire izgul az ember, hogy jó anya legyen. Remélem Alexa jól eszik és mivel itt a jó idő, már sétálni is jobban szeret.

ambrob
ambrob
 
 


Orelle és Ambrob!
Köszönöm a tanácsokat! :)
Ez a sós toroköblögetés hogy néz ki? Sima konyhasót keverjek vízbe? Hány kanállal kell?

A mézes fokhagyma nálunk is "ősi" recept, Nagyim esküszik erre, amúgy a fokhagyma tényleg rengeteg mindenre jó.

Megyek is, vadászom mézet. :D

KépKép
aranynap
 
 


Floranan!


Nem tudom, hogy írt-e már valaki Neked babakocsi ügyben, ha nem érdekel, majd átugrod. Pár oldallal ezelőtt már Masztmama kérdésére néhányan írtunk dolgokat a babakocsikról. Röviden az én véleményem:
Szerintem fontos, hogy a babakocsihoz legyen mózes, hogy az első 4-5 hónapban a baba teljesen egyenes felületen feküdhessen. Ráadásul a mózes jobban meg is védi az időjárás mindenféle viszontagságától. Nálam szempont volt még a választásnál, hogy viszonylag könnyű legyen, na nem azért, mert nem tudok felemelni egy kiló krumplit, de minden alkalommal a 2. emeletre kell cipelni és lift nincs. Ezért alumínium vázas babakocsit vettünk. Plusz azt is szem előtt tartottam, hogy a hordozót adott esetben rá lehessen tenni a babakocsira. Természetesen az ára sem volt utolsó szempont. Ezek alapján mi a MINIMANÓ-ban vettünk egy babakocsit ( http://www.hoco.at/modules/viewer.php?t=3954&k=321_EN_O ), amely osztrák gyártmány, bár szerintem nem túl sokan ismerik. Az STM olyan hordozót gyárt, amit erre rá lehet pattintani ( http://www.kisbaba.hu/index.php/stmtwinnp ). Az ára a babakocsinak 65.000. Ft volt, a hordozó pedig 28.000. Ft volt. Tudom egyik sem kevés, de pld. egy márkás multifunkcionális babakocsi 100.000. Ft alatt nem igen kapható. Egy hátránya van, hogy a tolásirány nem megfordítható. Ettől eltekintve nekünk bevált. Sajnos az árak azóta növekedtek :cry: . Hát, kicsit hosszú lett, de remélem segít .

ambrob
ambrob
 
 


Sziasztok!

Megjöttem az uh-ról, minden rendben van kb.: 3190 g a becsült súly, de az uh-s fickó mondta, hogy ez nem jelent semmit! Pedig én ezzel az adattal kiegyeznék :D
Jó hamar lezavarta a vizsgálatot, legközelebb tuti ezt is a dokimnál csináltatom, sokkal megnyugtatóbb, ha ő csinálja!

A szülésznő maga volt a tünemény, és nagyon szép a szülőszoba!
Nem szült senki, szóval ha éjjel nem szült Francestz, akkor de. bizti nem! :D

Én éjjel jól aludtam volna, csak két óránként mentem pisilni (tényleg), de utána gond nélkül vissza tudtam aludni!

Azt hiszem nem készülök mostanság szülni, múlt hétfő óta lenyugodtam, és többen is mondták, hogy nem jelent semmit az 1000-es méhnyak, meg hogy ennyire lenn van a baba feje :(
Szóval, beletörődtem, hogy terminusra szülök!

Detti: nem semmi lehet így etetni, de a lényeg, hogy Alexa jól legyen!

Aranynap: kösz az infót!

Maszatmama
maszatmama
 
 


Köszi ambrob, még senki nem írt :)
De megnézem most a linket!

Torokra és megfázásra nagyon jó felforralni kockára vágott citromot (ha van lime, állítólag jobb, de a sárga citrom is kiválóan megteszi), fokhagymát, bele gyömbért őrölve vagy vágva, esetleg pici fekete bors, akinek kell bele méz utána, az is mehet, és jó melegen iszogatni!! Bevált!!!!

floranan
 
 


Maszatmama! Én is 2 óránként keltem fel pisilni..hihetetlen volt..hogy jön ki belőlem ennyi folyadék...
Ráadásul én már pár hónapja orrdugulással is küszködök?
Nincs valaki hasonló cipőben? Kb 3 óránként kell csepegtetnem, különben megfulladok!! A dokik, belgyógyász és nőgyógyász azt mondják nem lehet a terhességtől, pedig a szakirodalom azt írja, hogy a megnövekedett örsztrogénszint miatt van ez..

Orelle, te hogy vagy, nagyon közeli már az időpont!!! :shock:

Francestzért nagyon izgulok... :roll:

Ambrob, szerintem ne izgulj amiatt mit mond az orvos..az anyai ösztönök csalhatatlanok..akárki akármit is mond!!!

Chanel te merre jársz, mégiscsak igaziak voltak azok az éjszakai görcsök?

Nekem napközben semmi bajom, általában este 6-7 óra körül jönnek, aztán el is mennek ha lefekszem "aludni"..pisilni..aludni..:-)
beatrix161
 
 


Maszatmama!
Szívesen. :)
Nemsokára itt van a Ti időtök is, szóval nem kell sokat várnod. :)
És hány centis Kata Baba? VAgy azt ilyenkor már nem mérecskélik?

Az utolsó időben egyébként hogy kell Timmermann-hoz járni? Mert ugye egy ideig havonta...

KépKép
aranynap
 
 


Aranynap:
A 33. hét után 3 hetente, aztána 36. héttől hetente van nst, de azt csináltathatod a SOTE-n is!
Sajna azt nem mondták hány centi, de azt igen hogy hosszú combja van! :D Szóval csini kiscsaj lesz :D

Azt tudtátok, hogy nincs beöntés,? ha kell akkor glicerines kúpot adnak. Nem tudom, hogy most ennek örüljek v. ne???

Bea: nekem nincs bedugulva az orrom, csak a terhesség elején volt, de az is kellemetlen volt (én nem mertem orrcseppet használni!)

Chanel: Szülünk?, bár te sem voltál ott a szülőszobán :D

Szerintetek Lili mikor jelentkezik?, már otthom kellene lenniük, és képeket kellene küldözgetnie nekümk!!! Remélem jól vannak!

Maszatmama
maszatmama
 
 


Floranan!
Köszönöm a tippet! :)

Micsoda boszorkánykonyhát lehetne már csinálni. :lol:

Tényleg eltünedeztek egyesek... :) Aztán majd jönnek sorra az sms-ek, hogy megérkeztek a kis lurkók. :D

KépKép
aranynap
 
 


Semmi történés, még egyben vagyok.... Ugyan az a szitu, mint éjjel, de ez még nudli :roll:
orrdugulás: én is küzdök vele hónapok óta és mivel orrcseppet nem használhatok, igy marad a tengervizes sóoldat. (dr. Theiss) Egész jó egyébként...

maszatmama! Remélem éjjel.... :wink:
Holnap nem jó, mert a férjem az ország egyik végében, a sógorom a másikban és a szomszédra lennék utalva :lol:

chanel_28
 
 


NINCS BEÖNTÉS??? Ezt honnan tudod? jaaj..én nem akarom ott összecsinálni magam...jaaj.. :shock:
beatrix161
 
 


Bea! A szülésznő mondta, de ha kérsz adnak kúpot! Azt mondta, hogy ezen nem kell aggódni! Szóval, nyugi!

Maszatmama
maszatmama
 
 


FIGYELEM LÁNYOK!!!
Francestz most üzent:
"Szia! Holnap reggel 8-kor császármetszés lesz. Ádám nagyon nagy baba lesz, így a doki döntött."

Úgyhogy holnap szorítunk nagyon!!!!

KépKép
aranynap
 
 


Sziaszok!

Hű, de felpörögtek itt az események!!!
Andrea (francestz)! Éppen délelőtt gondoltam rád. Nagyon szorítok és minden szépet és jót kívánok holnapra!

Sós víz-toroköblögetés téma: másfél-2 deci langyos vízbe 1 csapott teáskanál konyhasó, aztán hajrá (mi így).

Aranynap! Köszi az infókat dr. TG-ről. Karate és salsa... hát nagyon sokoldalú ez a doktor bácsi :). Én a 35. héttől járok hozzá 3 hetente (előtte 4 hetente), a ctg-ket a klinikán bonyolítom.

Beatrix: köszönöm az érdeklődést, jól vagyok. éppen ma "hajnalban" (7:30) voltam ctg-n, utána meg bedöcögtem a munkahelyemre egy rövid megbeszélés ereéig. Vannak persze keményedések, jósló görcsök, és nálam is bejátszik a 2 óránkénti éjszakai mosdóőrjárat. szegény férjem, erre mindig felébred és félálomban kérdezi, hogy helyzet van-e. Várjuk már nagyon a bébit.

Babakocsi: mi peg perego pliko p3 kocsit "örököltünk", és vettünk bele textil mózest (egyetértek ambrob hsz-vel). Biztonsági gyerekülésként pedig a chicco navetta verzióját fogjuk használni, amíg nem tud ülni.

Mindenkinek minden jót!

üdv, o
orelle
 
 


Sziasztok!

Hű, ez a beöntés nélkül dolog most rendesen meglepett... Nem hiszem, hogy vajúdás alatt lesz hangulatom a glicerines kúp miatt a wc-n ücsörögni... :shock: Na, ennek a szülésznőnél utánnajárok... :?

Aranynap!
Köszi a hírt Francestz-ről! Gondolunk rá nagyon! :)

Szép napot!

Üdv: Dóra :)

Kép
mddora
 
 


Nagyon drukkolok Nektek Andi!

Maszatmama
maszatmama
 
 


Szívesen. Szerintem este még tudunk beszélni telefonon, úgyhogy holnap okosabbak leszünk.

Szívesen a Doki-info-t is. :) Tényleg színes egyéniség a Hapsi. :)
Én meg köszönöm a sós toroköblögetős receptet. :)

Chanel!
Neked meg azért szorítunk, hogy még várja meg a Baba az Apukáját. :wink:

KépKép
aranynap
 
 


Francestz, írt nekem is (mivel nem bírtam ki és küldtem neki SMS-t), és azt üzeni, hogy egy kicsit izgul, és majd ír, ha minden rendben lesz! Gondol Ránk!!

Maszatmama
maszatmama
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?