Új privát üzeneted érkezett!

Boni, gyakorló anyukaként a szélre nem is gondoltam. :oops: Igaz nem is mentünk ki rossz időben.

Jaaa és gratula a fogacskához. Az első fogaknál, ha egy csücsök megvan általában nincsen gond, majd a rágóknál lesz gikszer. Marcit csak az viselte meg. Igaz még 8 fog várat magára. :D

Peg Perego Venezia?

Princike, drukkolok!!!

kispiskóta
 
 


Zsu :lol: én sem :wink: meg igazából nézelődtem nézelődtem, aztán amikor bementünk a bababoltba a Graco volt kinézve, de élőben nem olyan volt amire számítottam és akkor sógorom aki egyébként is finanszírozta meglátta őt! beleszeretett aztán kipróbáltuk, és én is beleszerettem és elhoztuk.. megjegyzem én a Peg Perego P3 fun voltam és sógorom azt is megvette volna.. ez meg ugye annak a koppintása... és az ára kedvezőbb.. most itt a játszótéren rengeteg ilyen babakocsit látok!

nézegetünk már mindent! a könyökömön jönnek ki a babkocsik :lol: :lol:

de az enyim holnap reggel érkezik! úgy várom! tiszta hüle vagyok, remélem nem csalódok ....

csajok jó idő esetén valamelyik nap Városliget? Margit sziget?

tegnap lemondtam 9.ei kontroll időpontunkat dr.néninél mert úgy néz ki Zalában leszünk(Zsu ti jöttök?) bár keresztanya nem jelentkezik lehet haza se visz minket! :cry: legközelebbi időpont máj.10 :shock: jól be van táblázva....
Vendég
 


Boni, mi szerintem nem megyünk. Úgy volt, de nem.

kispiskóta
 
 

 
 

én már nagyon mennék.. még bizakodok hogy ne csak pont Húsvétra jussunk le mert akkor megint csak sértődések vannak ...
Vendég
 


bár apa már most hiányzik ha belegondolok! 4 nap nélküle :oops:
Vendég
 


Bocsi, most csak egy kedvenc kép erejéig!

Kép

Kép
bettike
Eger
 
 


Bettike naggyon vagány!!!!! :lol:
Vendég
 


Sziasztok :D
Hát, látom nem nagyon járt ma erre senki :roll:

Persze Boni igen, de róla tudjuk, hogy kitartó :lol:

kérdésem, hogy lehet jóstesztelni 8.dpo-n már :?:

berakom a görbém. hőmérős topik, aztán nem sok görbe van fent, kicsit segítek rajta:
Kép

Kép
surmi
kockasfulunyul
 
 


ZSu is volt meg BEttike is :wink:

Katám? Szezsó? Andi?

Surmi én nem szoktam jóstesztelni... hajrá!
Vendég
 


Bettike
Nagyon vagány a kis Máté :)

Boniko
De jó neked, hogy csak 4 napig vagy apa nélkül :) ÉN most 2 hétre vagyok szalma és csak jövő hét szerdán jön haza :(

Kép

Kép
princzike
 
 


Hát lányok én ma reggel nyúl voltam és nem mertem tesztelni.
Talán holnap. EGy kis para van, mert 36,9-ről ma reggelre leesett 36,8-ra. De nagyon nehezen kúszott fel addit :(

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike, nem vagy nyúl csak félsz a csalódástól!! Ha van erőd holnap pisilj egyre rá!És jó az a 36,8-as hő!! Sajnálom a szalmaságot.

Surmi, mit látnak szemeim! Egy gyönyörű görbe!! Jósteszt, én olyat nem csináltam én a tutira mentem... :lol: :lol: :lol: :lol: gyerkőceid hogy vannak?

Mátéééééééééééééééééééé, még mindig gyönyörű vagy!!!

Boni, vagyok csak sűrű programom volt.Dolgoztam, utána védőnő, utána Marcival játszótér. Most estem haza.
Nekem péntek talira jó, városliget. Princzike, Surmi, Stephie, Zsú.......?

Kép
kata05
 
 


Elméletileg jó a péntek, de csak délután :roll:
Délelőttre jelentkezett be a vállalkozó, aki a kérót építette, mert volna vele némi elrendezni való. Remélem, hogy hamar végeznek :roll:
És ott hol taliznánk pontosan? Ja, és hánykor?

Kép

Kép
princzike
 
 


Jut eszembe.....
Most PÉNTEK, ugye?

Kép

Kép
princzike
 
 


Jó reggelt!

Katám de jó lehetett! remélem Zsuék is jönnek, mert imádom Marcipánt! :lol: oszt majd imádni fogom az utolsó két jövevényt is :wink:

Princzike hajrá! :lol: kitartás a szalmasághoz!

még 2 óra és itt a babakocsi
:lol:

ja Fertytől VIP-t kaptam :lol: :lol: viccesgörbicsekhez! :lol: de most már ő is elbizonytalanodott!

http://www.fertilityfriend.com/home/194626
Vendég
 


Princzike, igen most péntek? Akkor jönnél te is? De jóóóó!! Lehet délután is a tali felőlem. Teszt???

Boni, jó kis görbe! :lol: Szerintem akkoris béb gyanús!

Kép
kata05
 
 


Zsú üzeni jövő péntek jó neki!

Kép
kata05
 
 


Katám csak belémbeszélnéd :lol: vajon visszafelé is működik :?: :lol: :lol: :lol:

jó a délután is csak ne túl későn még süssön a napocska :lol:
Vendég
 


mi akkor Zalában leszünk :cry:
Vendég
 


Naná!!!!!!!!! :D Egy kicsilányt!!

Kép
kata05
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


:D :D
Kata. akkor én is biztosra megyek :lol:

csajok jól vannak. óvonőkkel tovább küzdök, de állítólag az egyik apuka az önkormányzatnál tesz ellenük feljelentést.
állítólag azért lehet a csoportban ennyi beteg gyerek, mert a dadus felvételizett gyógypedagógiai szakra :roll:
hát én ezt nem igazán értem. Én jövőre diplomázom környezetmérnőkként, de nem valószínű, hogy emiatt engem felvesznek valahová mint mérnökszakember, hisz még nem vagyok az, de úgy látszik a dadus tud valamit :roll:

mai görbém:
Kép


Andival mi van, tud valaki róla valamit :roll: :?:

Kép
surmi
kockasfulunyul
 
 


Kata: a genetikai uh-n már megtudják mondani, hogy Jancsi vagy Juliska, úgye?

Kép
surmi
kockasfulunyul
 
 


Surmi, igen, de Juliska lesz! :wink:
Hőd tuti!! Mikor tesztelsz?

Kép
kata05
 
 


Surmi
Jó a hőd! :) Hajrá! Teszt valamikor?

Hát én ma reggel teszteltem és nega lett :(, így most pirit várom és utána vérvétel. Néznek egy kis hormont 3-ik és 21-ik napon. Ja és csináltatok mellé még egy IR-est is :)
Úgy fogok hónap végére kinézni, mint egy drogos :)

Lehet, hogy a jövő hét péntek akkor jobb lenne mindenkinek?

Kép

Kép
princzike
 
 


sziasztok lányok

Most tudtam jönni, Apa elment focizni így csak az enyém a gép :)

princzike: ne parázz, pozitív gondolkodás aztán jöhet a teszt

boniko: szoptatás ide vagy oda, közben is lehet babásodni :)

surmi: huh micsoda görbe, ilyen hosszú a ciklusod? Jó neked, legalább többször tudtok összebújni.

Hát képzeljétek, ma kiderült, hogy a tv-h hallott álfegyveres rablásban részt vevő emberek közül az egyik ott tanul ahol én tanítok...felvették őket az ipari kamerával, érettségi előtt állt a srác...Nem normális.

Kata: sajnos 240 kmre vagyok Pesttől, így a tali kizárva, sorry :(

az én görbém nem valami érdekes, még arra várok, hogy bebizonyosodjon hogy mikor volt ovuláció Kép
stephie
 
 


Hát a tesztel kicsit várok, általában 12-ik dpo körül szokott leesni, ha most is úgy lesz, akkor nem tesztelek, mert tuti a piri.

Stephie neked küldök Kép -AT

Kép
surmi
kockasfulunyul
 
 


Stephie, ez a görbe az én régi görbéimre hasonlít.Hormonokat néztek nálad?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


babaimádó: Nem, miért kellene? A te görbéiddel mi volt?
stephie
 
 


én ma HAnna babáztam..

a jövő hét péntek nekem nem jó!!!!
Vendég
 


Fiam támad!!!!
Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Jó Reggelt!

Boni, Zsigi zsiványul csajozik! :lol:

Surmi, ilyen hőfenntartót én is küldök neked!!! :D Szerintem meg Jancsi lapul Kata pocakjában-de lehet csak félteném MArcitól, ha csajos lenne. :lol: Vagy irigykednék??? :oops: :lol:

Tali: félreértés történt. Nekem nem csak a jövő péntek jó. Gyakice bármelyik délelőtt, délután okés a most péntek du-t kivéve. Egyedül déltől-kettőig nem jó, mert Marci akkor hétalvót játszik, és ha nem alszik, akkor...... :shock:

Felpróbáltuk a nyári sapkát, amit Apa vett:

Kép

kispiskóta
 
 


óóó akkor csak a ma maradna! :lol: ha engem is akarnátok :lol: mert mi szombaton utazunk (remélem) és husvét után kedden jövünk vissza!

Katának Juliskája lesz és el fogjátok kényeztetni :lol: :lol: :lol:

imádom a fiadat! nagy kópé

:lol:
Vendég
 


Hoppá, mi is megyünk Zegre!!! Pénteken vagy lehet előbb és vasárnap jövünk haza-jövőhéten.

A ma csak azért nem jó, mert Marci nincs itthon-most megyek majd érte délelőtt. Tegnap romantikáztunk Danival étteremben voltunk. :D

Amúgy talira nekem a délelőtt jobb lenne. Marcus alszik dél-fél egytől kettőig-vagy fél háromig. Mire meguzsizik és elindulunk 4-re érnénk oda. Vagy, ha az nektek jó akkor nekünk is.

kispiskóta
 
 


Zsu mégis? akkor megint közel leszünk! :lol:

hmm jó lehetett! :lol:

akkor végül csak a héten péntek délelőtt maradna ha ti nem mentek haza előbb.. vagy marad a Húsvét utáni!!!!
Vendég
 


sziasztok lányok

látom nem tétlenkednek a lurkók :)

megvan az ovuláció időpontja, megnéztem a szeretkezés időzítő értékelését, csak "jó" minősítést kaptunk,mert 0-1-en nem volt semmi, ugye Apa lázas, fejfájós hányós állapota miatt.

de hát ebből még bármi lehet, nem? Kép
stephie
 
 


Sziasztok!

Végre találtam egy helyet ahol hőmérőzésről van szó, és nem inaktív a topic :)
Tudnátok nekem segíteni? Most kezdtem a hőmérőzést és nem igazán látom még át...
A helyzet se egyszerű, 2008 novemberben hagytam abba a gyógyszerem, decemberben megjött még, de azóta se.
Csináltam februárban tesztet 2-szer is, de semmi. Valószínű gyógyszer miatt nem indult be a peteérés még.
Március 21-én elkezdtem hőmérőzni. megnéznétek nekem a grafikonomat? Olyan mintha lett volna peteérés, de nem tudom jól nézem-e. Szerintem ha volt akkor van esély a babára is... de nem tudom... és nagyon kíváncsi vagyok. :)

Előre köszi ha nem zavartok el :)

Zsuzsi
_winnie_
 
 


winnie várom a görbéd :lol:

stephie bármi :lol:
Vendég
 


Kép

Ez lenne...
Nem tudok vele mit kezdeni... még elég rövid, de amikor annyira lement akkor peteérés lehetett?

És mikor megy le ha nem vagyok terhes? le kellett volna már?
Bocs a sok kérdésért :)
_winnie_
 
 


Röff! Tékozló Coca bedugja egy kicsit a mellső lábát...ha nem nagy baj.
Mindenkinek nagy nagy puszit küld Hanna!
Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi, nagyon szép Hanna baba!

Winnie, nehéz bármit mondani így a görbédről, kár h csak most mérsz. Elvileg lehetett pé-d.

Boni, látom Zsigi már csajozik. :D

Kép
kata05
 
 


Coca, na VÉGREEEEEEEEEEEEEEE!!
Hanna dönöjűűűűűűűűűűűűűű :lol: . Csodaszép lányotok van és látom a szád sarkában a büszke anyai mosolyt! :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jó reggelt!

Zöldi szijja! :lol:gyere máskor is ha végre a rojsebli odaesz a gép elé a galériára vagy ha bennt tartózkodtok a lakásbna!

élőben még édesebb! Képzeld ZSigi a nagy séták miatt tegnap 10-18ig kinnt voltunk egy megszakítással) többet alszik napközben baccus csak egyszer kelt éjszaka! ó bárcsak így maradna ! és a Szent István park tényleg fasza hely!

Zsigi biza csajozik... már kétszer találkoztak egymás utáni nap! :lol:



csajok nézzétek meg az alsó képet! nem emlékeztet bennetek Zöldi első avatarára?

:wink:

Katám már csak egy hét! :lol:

BAbim pusssz
Vendég
 


Zsuék már elutaztak?
Vendég
 


Kata, Baba, Boni! Hellllóóóóóóóóóóóó!
Köszííííííííííí!

Boni! Akkor sétákra fel! Legközelebb Margit sziget? Aztán Budai hegyek!

Én is akajok talizni! Naaaa, léccciléccccilécccíííííí!

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi okééééééééééééééééé! legközelebb Margit :lol:

és persze, hogy talizhtasz :wink:
Vendég
 


ja és jó az avatar! :wink:
Vendég
 


Zöldi, ugye mostmán aktívabb leszel?? Budai hegyek a legjobb!

Baba, te se tűnj el! Léciiiiii!

Boni, igen már csak egy hét! De úgy el fog menni, már nagyon kíváncsi vagyok őfelségére!

Kép
kata05
 
 


KAtám ez olyan fiúsan hangzik :wink:

hát én jelenleg itt tartok...

http://www.fertilityfriend.com/home/194626
Vendég
 


khmmmmmmm :lol:

Kép
kata05
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?