Új privát üzeneted érkezett!

Harcika :P
Tegnapit is olvastam, csak nagyon későn értünk haza, reagálni már nem tudtam. De olyan jó kedvem lett 8) Köszönjük a szuper híreket! S hogy már nézeget a hajasbaba? Fantasztikus! Én is hiszem, hogy a sok-sok rágondolással segítjük a kicsi lányt. Továbbra is ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Kókuszkának!

Mereszt :P
Lehet valahol képet látni Dóriról? Biztos nagyot nőtt!
Kistesót lombikkal már nem próbáltok többet?

Orsi :P
Akkor jó. Biztos volt oka, miért, de akivel én beszélgettem ott a sote2-n, őt nagyon ritkán engedték be a picúrjához...

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Csak így tovább Kókuszka, nagyon ügyes kislány vagy, sokat gondolunk rád+++++++++++++++
Vendég
 


Kókuszka, hurrá! Lassan, de jó irányban indulsz! Nagyon drukkolunk!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

 
 

HArcika jaj de jó hírek! köszönjük!

hajrá kicsi lány! csak így tovább!!!!!!mi is sokat gondolunk rátok!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Hajrá Kókuszka továbbra is!!!!!!! Nagyon nagyon drukkolok.

Lányok adjatok tanácsot légyszi én lehet túl parás vagyok vagy hisztis már nem tudom mi van. De ha van egy orvosod akit megfodtál és ő Pesten van te onnan 50 km-re. Felhívod hogy fáj az alhasad , feszít meg a folyásod sem múlt még el. ő erre azt mondja ha erösödik menjek a helyi korházba. Hát hogyan én itt a városba nem jártam dokihoz soha.
Ez normális hozzáállás???? Ha szerintetek sem akkor ajáljatok nekem olyan orvost akire lehet számítani ha bajod van.


:cry: :cry: :cry:

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Harcika!
Éljen, ez aztán a jó hír!!!!!!! :P

Kókuszka!
Csak így tovább, küldöm a mai drukkokat!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép

Kép
donika
 
 


HAJRÁ KÓKUSZKA!!!!

Nikó!
Szvsz válts dokit. Pesten nem tudok ajánlani senkit, de az én dokim is 50 km-re volt, soha nem viselkedett volna így.
vovanda
 
 


Nikó :)
ez így önmagában kevés ahhoz, hogy bármit mondani lehessen.
Gondolom azért mondta a helyi kórházat, hogy ne kelljen utaznod, oda bemenni akkor is be tudsz, ha nem ismersz senkit, hiszen más szakrendelésre is elmegy az ember.
Alapvetően ez bizalom kérdése, ha megbízol benne, na válts.
Önmagában az alhasi fájdalom és a folyás nem feltételnül indokolja, hogy azonnal indulnod kellene hozzá. Nekem a 22. hétig voltak alhasi fájdalmaim, de nekem állandóan volt. Nem tudom, a tied milyen, milyen a folyásod - mert erősebb folyás terhesség alatt normális.
Nem igazán lehet itt ennyi információ alapján tanácsot adni.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Icsilya!


Na igen, hát folyás sárgának indult4 héttel ezelőtt akkor is felhívtam, 2 hete barna és nem viszket meg nem ég , akkor is azt mondta használjak Canestent. Használtam attól rózsaszín lett arra is azt mondta nem baj. Ami aggaszt, hogy a lepény széle rálóg a méhszájra ezt ő nem vette észre az uh-on . A genetikus szerint ez barnázást okozhat, ez miatt is parázok
.A hasam: olyan feszülős szerű meg lent pont középen fáj ha felülök meg pisilek vagy wc-zek. nem tudom ezek normális dolgok-e. tudom bizonyos fájdalom normális és hisztizni sem akarok nem vagyok hisztis fajta de komolyan csak félek. 4 vetélés utánn nagyon félek!!!! :oops: :oops:
De köszi, hogy írtál mert tényleg nem tudok dönteni .

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Kokuszka!
Kicsi lany, mi is nagyon szoritunk erted,ugyes vagy,kuzdejl nagyon nagyon++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
petitpois
 
 


Nikó :)
jól értem, hogy egyszer sem csinált tenyésztést, hanem hasraütésszerűen adott gyógyszert?????
ez önmagában indokolja, hogy _azonnal_ keress egy másik orvost, akár a kórházit is, bárkit, ha letenyészti a folyásod, és célzottan tudja kezelni. Mert ha bakteriális, akkor a canesten sosem fog segíteni, mert az gombára való, és vannak gombák, amikre a canesten is kevés.

Az alhasi fájdalom akár normális is lehet, nő a méhed, de jobb ha lát egy orvos, megtapintja a méhed tónusát.

A lepény széle rálóg a méhszájra kérdés érdekes. Egyrészt ha csak rálóg és nem fedi, akkor nagyon ritkán okoz vérzést vagy barnázást, és a komplikáció esélye is minimális. (Ha teljesen fedi az más helyzet, de nálad nem ez van). Az orvosod nem biztos, hogy nem vette észre, lehet, hogy csak nem említette, mert ez tényleg nem olyan, amivel igazán foglalkozni kellene.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Icsilya!

Igen jól érted nem volt tenyésztés csak telefonos beszélgetés. ez miatt nem kell felmenni azt mondta.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


niko ugyanaz az orvosunk.. :?

amikor nekem canesten írt fel megvizsgált nem tenyésztett akkor utána lett barna folyásom.. akkor 28.héten.. egyből mondta hogy irány a klinikák( a 13.kerben lakunk) és nagyon hamar ott volt-.-és nem is engedtek haza bár zárt volt a méhszáj a terhespatológián töltöttem a hosszú hétvégét.. ő elment szabira de bejött hozzám megnézni mi van velem..

nekem volt baktérium is a vizeleteben, elég makacs volt, de azt is kikezeltük.. 2szeres antibiotikumkúra kellett!!

a lepény állapota változhat.. nekem is rálógott, de pár nap múlva a fekvés hatására már nem.. pihenjél, feküdj sokat!

de ha úgy érzed nem ő az az ember akiben megbízhatsz akkor válts!
Vendég
 


NIko :shock:
Vendég
 


Boniko!

Hát ezért nem értem , jókat olvastam róla és mégis csalódott vagyok.
Már jó ideje tart ez a folyás mizéria legalább egy tenyésztést csinált volna vagy vizelette kért volna de nem. :cry: Én ezt annyira nem értem.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Angel és kicsi Kókuszkája!
Nagyon aggódunk értetek és továbbra is bízunk benne, hogy nagyon erős csajszik vagytok és minden rendben lesz!!!!!!!

Kis mosolyfakasztó élményemet írom le: Ugye még mindig nincs nevünk, mert énKamillát szertnék, de az páromnak egyáltalán nem tetszik, ő abszolút Nikolett párti. A minap barátainkkal neveket nézegettünk és felkerült a rövidke listára a Melitta. Aznap este az ágyban fekve gondoltuk kérdezzük meg a picikét. És akkor a Nikolettet vettem előre, amire nem reagált, a Melitára meg egy nagyot rúgott. :) Nagyon jót nevettünk rajta.

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Niko, én váltanék... :roll: Nem szeretem, amikor félvállról intézik a dolgokat...

Kókuszka, ügyes kicsi lány vagy! Büszkék vagyunk rád! Csak így tovább!!!!+++++++++++++++++++++++++++++++

Katerina, akkor beírhatom a táblába a Melitta nevet? :wink:

skrisz72
 
 


Skrisz!

Köszi! Már fel is hívtam egy Székesfehérvári orvost elmondtam neki mi van ma mehetk hozzá 14:30-ra.
Egész nap fájogatok sajnos főleg jobb és ball oldalt feszít. Remélem csak növögetünk .

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Niko nekem is furcsa hogy nem kért tenyésztés! azért írtam :shock: utólag már sokkal okosabb az ember...

most még válthatsz.. üljetek le pároddal és beszéljétek meg! ha így érzed..rossz érzéssel nem szabad maradni! hidd el! mert a szülésnél bízni kell! és te és a babád vagytok a legfontosabbak!!!
Vendég
 


Boniko!

Neked is nagyon köszönöm!

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Kókuszkának mennek a drukkjaim++++++++++++

Nikó!
Én úgy váltanék mint a huzat!! Hasra ütés-szerű kezelést alkalmazni én egyszerűen hanyagságnak véleményezném :shock: :shock: :shock:

Katerina!
Akkor a csajszi döntött helyettetek is?? :D

Nálam továbbra is minden OK, vesék is rendben, pocakom már jelez ha túl sokat talpalok...ezt is megértük. Kispasi akkorákat rúg, hogy már szemmel is látható időnként a pocakomon......... a látvány sem utolsó, de az érzet....... na az nem gyenge :D
Ma voltam védőnőnél, a kórházi benn léttel annyit nyertem, hogy most így megúszom a 24.-ik heti laborokat, csak a terheléses cukor vár rám, ja és fogorvos is kipipálva , Kisi(i)Zé nem bántotta Anya eddig egészséges fogait, jó fej kölök :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Hoztam pár képet a törpéimről... :lol:

[törölt kép]

[törölt kép]

[törölt kép]

[törölt kép]

[törölt kép]

[törölt kép]

[törölt kép]
vovanda
 
 


Vanda!
Törpéid nagyon édesek, a bátyói szeretgetés pedig igazán megható........ :roll:

Szépek vagytok Mind!! :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Vovanda nagyon megható ez a testvéri szeretet!!!
Vendég
 


Na nem mindig ilyen tündér... Van hiszti meg féltékenység is ezerrel... :D
vovanda
 
 


Niko,
nekem 16-17. hét körül volt barna vérzés szerű és nálam is kiderült, hogy a lepény 'alja' rálóg a méhszájra, de ezzel nem volt gond, semmi erőltetés, feküdni nem kellett és pár hét alatt megszűnt, felhúzódott a lepény
folyásra én gyno pevarylt kaptam, de az is gombára van
tenyésztés sztem is kellene!

Kép
fendike
 
 


Sziasztok!
Kókuszka,hajrá pici lány,csak így tovább ügyesen!Angel,neked sok erőt,kitartást...veled vagyunk!!!!
Nikó,örülök,hogy sikerült találnod dokit,aki megnéz...megértem,hogy aggódsz.
Vanda :D nagyon helyesek vagytok :D
Lois,hű,már várom én is,amikor négy tappancs rúgja a hasam :D Szuper,hogy veséid nem rosszalkodnak...fogászaton én is túl,volt egy lukam...
Vendég
 


Én még nem voltam fogászaton. Húzom, halasztom. De majd pénteken biztos megkapom a magamét a védőnőtől... :?

skrisz72
 
 


Kókuszka állapota változatlan, stabil.
Semmi újabb rossz nem történt csütörtök óta. Reméljük, ez így is marad! Még a szigorú ijesztgetős doktornéni sem ijesztgetett ma már. :)
Angel meg fogja ma mondani neki, hogy nagyon sok néni küldi üdvözletét és puszikat.
Próbáltam vázolni Angelnek, hogy mennyire sokan jelentkeztetek és aggódtok és szorítotok.
Lehet hogy szerdán hazajön és bele tud nézni majd ő is a topikba.
Nem érzi már jól benn magát, jönne ki, és ha orvosilag lehetséges , akkor dobbant is. Majd inkább megy 3 óránként a babához, nem laknak messze. Kemény , erős, stramm csaj.
A kislányával együtt. :) :wink:
harcimokus
 
 


Harcika,
Még hozzál sok ilyen jó hírt :wink: Erősek mindketten, pár hónap és együtt lesz a család!!!!!! Nagyon szorítunk+++++
Vendég
 


Hát ez fantasztikus!!!!!!!! Mennek a drukkok folyamatosan!!!!!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Jelentkezem én is, bár nem túl sűrűn... :oops:

Ismeretlenül is drukkolok a kis Kókuszkának, hogy legyen nagyon erős, és remélem, már semmi probléma nem lesz! Angelnek meg hatalmas erőt és kitartást kívánok! +++++++++++++++++++++

KépKép
KépKép
rana33
Debrecen
 
 


Nagyon örülök, Harcika a jó hírnek, továbbra is drukkolok, nagyon-nagyon!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++


Ui:A héten nem nagyon leszek, kihasználjuk az utolsó kettesben töltött napokat, ha történik valami, Pet ír.
Vigyázzatok Magatokra, Cupp!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Harcika!
Jól áll neked a jóhír-hozó angyalka szerep. Lesem holnap is a jó híreidet! :D
Angelnek erőt és kitartást! Kókuszkának javulást.

Valaki tudja, hogy mikor és milyen ütemben kezd el gyarapodni egy ilyen picike baba? Anyatejcsit ugye kaphat már szondán át?
seszi
 
 


Hajrá Kókuszka!Ügyes kiccsaj vagy!Sok puszi!Anyának kitartás, nemsokára otthon lesztek, ti hármasban.

Harcika, szuper hír, köszönjük!

Vovanda, vaúúúú szépek vagytok!
Vendég
 


Harcika :P
Köszönjük szépen a jó híreket :lol: :lol: :lol:

Viktu :P
Bizony, most már bármikor beindulhat a szülés :D
Várjuk a híreket és ha már nem jönnél addig, csodálatos találkozást kívánok Nektek a csodababátokkal!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Harcika!
Remek hír, nagyon boldog Lois lettem tőle :roll: Örülök, ha Angel is olyan jól lesz már, hogy hazamehet :)

Nyulasz!
Szerintem ez nálad is már csak kb. napok kérdése csak és indul benn a buli számodra is érzékelhetően. Én is nagyon türelmetlen voltam már, a'szem a 20. hétre vált teljesen határozottá és erőteljessé a mozgása számomra. De nekem mindenki azt mondta hogy az ikres mamik hamarabb érzik. Fogtömést sajnálom :?

Skrisz!
Nekem a védőnő még nem mondta hogy menni kéne, magamtól kerekedtem fel (vagyis már be voltam jelentkezve 2 hete), igazából azt mondta, hogy ráért volna. De én azt olvastam, hogy ha a baba okoz fogromlást, akkor azt a 20.-ik hétig okozza, ebből következve nem siettem el, második félidőben bármikor mehetsz, ha amúgy nincs semmi panaszod. Meg nekem amúgy is most volt aktuális az éves ellenőrzés. Én mondjuk szívesen megyek, doktornénim még sosem csinált nekem semmi csúnyaságot :roll:

Rana!
Hát igen és ezért irgumburgum.... Láttam tegnap hogy Till noszogatott "odaát" hogy ide is tessék jönni... Kaális kismamiként ez kutyakötelesség :D

Viktu!

Élvezzétek ki az utolsó napokat, ez már nagyon a finis. Aranyos a férjed, hogy híradózik nekünk :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Seszi!
Ha működik az emésztése, pár milit kaphat. Ha jól emlékszem Daniék 26 hétre született szobatársa 2-3 milit kapott. Viszonyításként:Réka 10, Dani 12 miliket evett, amikor kivették őket az inkuból és ment folyamatosan az infúzió, amíg a 3 óránkénti 35 milit el nem értük.

Harcika!
Szuper hírek, így tovább!
vovanda
 
 


seszi írta:
Valaki tudja, hogy mikor és milyen ütemben kezd el gyarapodni egy ilyen picike baba? Anyatejcsit ugye kaphat már szondán át?

nem gondolom, hogy elkezdték már táplálni.
Amúgy 1 ml-vel kezdik, de kritikus állapot után van ált. pár nap pihenő. Addig infúzióval táplálják.

ilyen pici baba sokára és lassan kezd el gyarapodni

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Kókuszka, szuper csaj vagy, mint az anyukád!!!!!!!!!!!!!!!!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Ja, igen, a hízásra nem reagáltam. Nagyon lassan fog menni. Réka is nehezen indult be, teljesen kétségbe voltam esve. És amikor elveszik az infúziót, kicsit esni, vagy stagnálni fog a súlya. Nekem jóval érettebbek voltak a törpék, de iszonyat sokat birkóztunk, mire normálisan, önállóan eleget ettek és nem kellett szondázni.
VISZONT: csodákra képesek ezek az apróságok!!!
vovanda
 
 


az enyémek nem is születtek korán igazán, de Máté PICre került és ő is nehezebben indult be.
(2300 grról 1950re ment vissza, majd onnan lassan fel. 2000 grammal vittük haza, akkor pont 2 hetes volt)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Kókuszka, te egy igazi kis Jeanne D'Arc vagy!!!! Annyira örülök. :D

skrisz72
 
 


Szuper vagy Kókuszka! :)
Nálunk születetési 1480gr visszaesett 1410re, 4hetesen:1830=első szopi ideje, 6hetesen haza 2120gr, és onnantól lódulás van általában mindenkinél. :wink:

Kép
katica_75
 
 


Sziasztok! :D

Harcika,
de nagyon örülök!!!! :D :D :D Mill ölelés Angelnak és növesztő - erősítő enegria Kókuszkának!!! :D +++++++++++++++++++++++

Nikó,
csatlakozom az előttem szólókhoz: ha nincs bizalom, válts orvost!!! :oops: Időben vagy!!!

Viktu, Drága,
hogy vagytok? :P ++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Rana,
csakhogy megjelentél!!! :D Gyere már, és mesélj Magatokról, hogy a Többiek is megismerhessenek! :P

Vovanda,
gyönyörűek vagytok!!! :D

Lilianáról tudtok valamit? :oops: (Valamelyik nap kérdeztem, de nem válaszolt senki :roll: : mikor, mennyivel szült, stb.)

(Nálunk: még 2 alvás a genetikai UHig :roll: )

tillidian
 
 


Nyuszi :P
Holnap kiderülnek a nemek most már biztosan :D
Én is nagyon későn kezdtem érezni a srácokat, ikrek ide vagy oda. Azt hiszem, a 19. héten :shock: :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Harcika,
szuper híreket hoztál, köszönjük!!! :D

Angel és KisKókuszLány,
továbbra is sok-sok erő, kitartás!!! Ügyesek vagytok!!!++++++++

KépKép
tobi
 
 


Emlékszem amikor én kórházba kerültem a 28.héten, mert vérezgettem Zölddisznó váratalanul megjelent kinyomtatta nekem azokat az oldalakat amin a szurkolásotok együttérzésetek volt! mind a mai napig megvan, eltettem emlékbe! nagyon sokat jelentett nekem a sok szeretet! Megnyugtatott! na és persze Zöldi és Babim látogatása is! a nehéz percekben jól jönnek a biztató szavak!

Angel! annyira örülök,hogy Kókuszka állapota javul! rengeteget gondolok rátok! csak így tovább!!!!

Viktu jó kihasználást! :lol: ügyesek legyetek!

Nikó mi volt dokinál? remélem mindbe rendben!

Till az mindjárt itt van! minden rendben találtatik UHun :wink:
Vendég
 


Boni, ez természetes, hogy veled voltunk. :oops:

Viktukám, várjuk a híreket.Csodás babázást és gyors szülést kívánok!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babim hát ezért szeretlek :lol:
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: