Új privát üzeneted érkezett!

Azért a pénztáros fejére én is kíváncsi lettem volna. :lol: :lol: :lol:

Kép
martik77
 
 


Na meg voltunk sétálni,meglátogattunk R. keresztanyukáját,nemrégen jött haza a kórházból,de már jól van...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


A sikerülne jól fejnem most,akkor lehet én sétálnék le feléd fél 10 körül eszik és utána. :) :) :)

Kép
martik77
 
 

 
 

Igen,Andi mai napig feji és úgy eteti Barbit....:):):)
Naponta 3 cumisüvegből anyatej,1 főzelék és 1 gyümikaja van náluk...:):):)
Igy is szépen nő,ezért irtam hogy van olyan baba,aki sosem tanul meg szopizni...:):):)
Kicsit macerásabb mint csak simán megszopiztatni,de ha azt látod hogy hosszas próbálkozások után sem szopizik,akkor ez is egy lehetőség és tényleg jobb mint tápszerezni...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na, kész a vágás, hozok kaját, aztán hozom a krumplit pucolni.

KépKép
benó
 
 


Ügyi vagy Benó...:):):)

Mennyit sétáltok naponta Márti?
Mi is fél10 körül eszünk,utánna kicsit kimenünk ha nem érsz ide addig és amikor jössztök akkor bejövünk oksa?

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


írjatok

KépKép
benó
 
 


Nem voltunk csak 1x fél órára sétálni. :)

Kép
martik77
 
 


Nem ígérem 100%-ra de ha megyek megcsörgetlek. :wink:

Kép
martik77
 
 


Most lépek,mert fejni akarok,meg a kicsi se aludt még vissza. :)

Kép
martik77
 
 


itt vok, írni nem tudok

KépKép
benó
 
 


menj :D

KépKép
benó
 
 


Oks,csörgess ha indultok mi úgyis Szilviék környékén sétálunk,ott összefutunk majd...:):):)

Jóétvágyat Benó...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Felkelt manóm...:):):)

Lépek én is....bocsika.... :oops:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


kösz :D

KépKép
benó
 
 


menjetek békével :D

KépKép
benó
 
 


Szép napot Benó és ikrecskék!!!!!...:):)

Cupp..:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


akkor én is nézek a neten ezt-azt

KépKép
benó
 
 


nektek is :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Helló!
Nami van itt ma? Ekkora pangás még nem volt. :shock:

Szörnyen fáj a torkom és hőemim van. Kellett nekem szombaton abban a szélben árvácskákat ültetnem. :? Kimászott a derekam,gondoltam,hogy nem lesz jó vége. Meg ugye itt a F. is befertőzött. :?

Kép
flóra 11
 
 


Amint megjöttem, első dolgom volt, hogy felsöpörtem. Aztán elmosogattam, majd beraktam egy kenyeret sülni. Még maradt a vécé és a fürdő takarítása, virágok locsolása és a tűzhely.

Kép
flóra 11
 
 


Még nem is meséltem, hogy a F.tegnap este evett, csak kenyeret, és beletörött a foga. :lol: Valamelyik hátsó fogából letörött egy darabka. Nem tudom, volt-e ma fogorvosnál, készült, de alszik,nem beszéltem még vele.

Kép
flóra 11
 
 


Hali

Megjött a levelem,munkahely elutasitott...:(
Beszéltünk oep-el,megmutattam levelet,most azt mondták mégiscsak igy van jól tehát havi 40ezer marad...:(
Buktam havi 25ezret...:(
R.beszélt PSZÁF-el ma telcsin,semmi jóra ne számitsunk,tehát itt is buktunk havi 40ezret...:(
Ez havi -65ezer...:(
Eddig ebből éltünk,most ebből halunk majd...:(:(:(

Hallottátok az új terveket????
Elvennének minden támogatást,fütés,gázt,mindent...:(
Eddig is forintra ki voltam számolva,de már ez is kevés...:(

Egész nap bőgök,nincs törelmem Gergőhöz sem ...:(:(:(

Annyira kivagyok....bocsika hogy jöttem panaszkodni...:(:(:(

Menek nem rontom a levegőt...majd benézek.,...

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Tancsu erre nem lehet mit mondani. :( :( :(

Tudom mit érzel.És megértelek.Sőt mindenki megért,úgyhogy gyere és nyugodtan panaszkodj.

Kép
martik77
 
 


Tancsu, sajnálom. :(

Kép
flóra 11
 
 


Helló Márti!
így van, én sem tudok mit mondani, ezért voltam ilyen szűkszavú. :(

Kép
flóra 11
 
 


Mi is ebben a cipőben járunk.Azt hittük jobb lesz egy saját lakás még ha kicsi is.Most meg kiderül,hogy az albérlet olcsóbb lenne. :?

Kép
martik77
 
 


Most bepálinkáztam. :lol: A Peti gyógymódja torokfájásra: Fél pohár forró tea, egy pálinka, rá a tea másik fele. A pálinkába majdnem belefulladtam. :lol: Itt röhögött rajtam a Peti, hogy Pálinkás létemre nem tudok pálinkát inni. :lol: :lol: :lol: :lol: Úgy éreztem, hogy a fülemen jön ki. :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Akkor mégse vagy egy nagy Pálinkás!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
martik77
 
 


Na merre vagytok??? :roll: :roll: :roll:

Kép
martik77
 
 


:roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Kép
martik77
 
 


Itt még mindig nem állították át az órát.7 óra van most. :D

Kép
martik77
 
 


Sziasztok! Elpilledtem. Hazafelé bementünk az új boltba a familycenterbe. Bevásároltunk!! Kaptam klassz farmert 4ezerért, pólókat 800ért, sportgatyót 1200Ft-ért és melltartót d-kosarast 1600ért!!!!!!!!!!
Nagyon klassz ruhák vannak!!!!! Iszonyatosan nagy méretben is vannak, röhögtünk mert 3db 18-20 év körüli kifestett kikent plázacica ott nyafogtak ,hogy nincs semmi rájuk, hú eddig én nyafogtam!!!!!! :wink:

Kép
muzsuzska
 
 


Márti, Tancsu, tök jó a vonalzótok, én ápr.8-án csinálok talán másikat!!!! :roll: :roll: :roll:

Kép
muzsuzska
 
 


Ildikó, ne légy beteg!!!!!!!!! Te már túlteljesítetted az évi betegtervet!!!

Benó, volt? Ma dokizik? Vagy csak tp.papírozik?

Kép
muzsuzska
 
 


Tancsu, örülök, hogy végre felszabadultan szórakoztatok R. el!!!!

Sajnálom, hogy ma el is vették a jókedveteket! :evil: Gyere azért panaszkodd ki a bánatod, veszek a héten is egy lottót, ez már a jövő évi lenne! :wink:

Kép
muzsuzska
 
 


Hát nincs senki, visszaadom a gépet Királyfinak és megyek felmosni. :roll:

Kép
muzsuzska
 
 


De vagyok!!!!! :( :( :(

Kép
martik77
 
 


Örülök,hogy sikerült venned farit meg melltartót.Végre azoknak is árulnak ruhákat akik nem plázacicák.Ők is térjenek már észhez,hogy nem mindenki olyan mint ők.Sőt a legtöbb ember teste nem tökéletes. :)

Kép
martik77
 
 


Helló lányok!
Mi most jöttünk haza, mostanra sikerült elintézni a táppénzes papírt + vásároltunk egy csomó pénzért :? kaját :x + a Gy. 15 e Ft-os büntetését fizettük be :x :x meg feladtuk anyós levelét, eddig tartott.

Nagyon álmos vagyok.
Szép a vonalzód, Márti! :D :D
Zsuzsi, örülök, hogy tudtál magadnak vásárolni. :D Április 8. mindjárt itt van. :wink:
Ildó, ne legyél már beteg! :wink: :wink: Szegény F., őt is húzza az ág is. :wink:
Tancsu, nagyon-nagyon sajnálom, de ne magadban sírjál, hanem gyere bátran, ha nem is azonnal, de elolvassuk és reagálunk rá. Tudom, segíteni ezzel nem tudunk, de legalább el tudod mondani valakinek. :(

KépKép
benó
 
 


Halihó!!!!!!!!!!

Kép
martik77
 
 


Áááá, helló! :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Nos, mi újság? :D

KépKép
benó
 
 


Én rájöttem, hogy tök sok dolgom van. :? Állandóan. :?
És mégse haladok semmivel.

Pl. ma elmentem elintézni a táppénzes papírt, erre nem volt parkoló, kb. 10x körbejártam a környéket, bementem szűk kis nyavalyás beugrókba, ahonnan alig bírtam kitolatni, aztán berágtam és hazajöttem. :x Utána, mikor a Gy. hazajött, akkor mehettünk el együtt újra, aztán be a suliba a táppénzes papírt bevinni, aztán bolt stb. Nem varrtam semmit, csak vagdostam reggel. A babaértesítőt is újra meg kell csinálnom, mert a képek nagyon rossz minőségűek, amiket beleraktam. :roll: Plusz, rájöttem, hogy egy nőnek megígértem még régen, hogy segítek a szakdogában, tehát ő is küldte a kérdéseket..... majd holnap megcsinálom. :roll:

KépKép
benó
 
 


Tehát egy csomó lényegtelen hülyeség van.
Pl. reggel keresgéltem képeket, ezzel ment el az idő (az értesítőhöz).

KépKép
benó
 
 


én is így voltam mindig
és mégis mindent sikerült elintézni
te is így leszel.

Kép
martik77
 
 


Bocsánat, hogy ezt mondom, de remélem, a lóbabok meg nem a te szülinapodon akarnak érkezni (mint Kis Vuk Ildóén), mert az már a poénnál is poénosabb lenne. :lol: :lol: :lol: :lol: De van rá esély, mi? :lol: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Szopiztok? :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Ma még akartunk kreatívkodni is a Gy.-val, mert az is abbamaradt egy ideje. :roll: Lehet, hogy még fogunk is, de mindjárt CSI van. :D Te már nem tudod nézni a CSI-t? :wink:

KépKép
benó
 
 


De tudom,csak elalszom!! :D :D :D
Meg most a tv-2 n van a tengerészeti CSI
Hétfő van!!! :D :D :D

Kép
martik77
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?