Új privát üzeneted érkezett!

Hát igen, ez érthető is Tancsu.

Kép
flóra 11
 
 


Na jó én is lépek,mert fél óra és kel fel a kis Vuk.Addig tv-t nézek.

Puszi.Jó Éjt Mindenkinek!!! :D :D :D

Kép
martik77
 
 


Timi:tök jó az új babakocsi...:)
A régit is megtartod azért???Nekem Avent karos mellszivóm van,ármely avent cumisüveget rá lete tenni és aba megy a tejcsi,.....:)
Törpe vigyora pedig fantasztikus,én is olyan nehezen tudom elkapni....:D


Látom ildó nagy szakácsnő volt...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 

 
 

Jó éjt Márti!

Tancsu, nem szúrnád be a linket Gergő videójáról? Nem találom, azt keresem már egy ideje.

Kép
flóra 11
 
 


Márti!!!

Ne menj,itt vagyok!!!!!!!

Ildó,pill és megkeresen neked...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 



Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Kép
Kép

így néz ki a brokkolis-padlizsános sült batyu.

Kép
flóra 11
 
 


Márti

Ne érezd magad hibásnak!!!!

Pl Andi (akitől kölcsönzöl mérleget),Ő sem szoptat!!!!!
Pedig neki napi 3 liter teje volt és a lánya mégsem tudott soha szopizni!!!!
A babák egy kis százaléka sosem fog megtanulni,de attól még felnőhet anyatejen!!!!....:):):)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 



Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Ó, köszike, rögtön megnézem. Akkor nem volt időm. :oops:

Kép
flóra 11
 
 


Húúúú...de guszta...:):):)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Lányok...ezek a farmeros sztorik sem rosszak...:)
Nekem is 1 farim van,lassan rajtam is pattan majd.... :oops: :oops: :oops:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Márti

Ha jól számolom,akkor napi 2 decit pótoltál kb a tejcsimből, a többi pedig a sajátod volt....ez kb 1/3-a a napi mennyiségnek amit megeszik,ugye????

Egyre jobb lesz,egyre több tejcsid van,de gondolom ezt Te is érzed már....):):)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Irtó aranyos! Szegényke,mintha hátrafele haladna. :D De nagyon ügyike, nemsokára beindul és nincs megállás. :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Tancsu a teknős ehet csibeszívet nyersen? Ezt adtam neki ma,nagyon apróra vágva és 3-at bevágott belőle, ízlett neki.

Kép
flóra 11
 
 


Milyen tekid van????

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: Nem vagy mai csirke, Tancsu? :lol: :lol: :lol: :lol: Nagyon jó! :lol: :lol: :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Húúúúú....de nagy ez a vonalzó.... :oops:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


:lol: Szembetűnő. :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Szerintem is tök jó a szöveg..... :wink: :wink: :wink:

Azt hiszem menek lassan aludni....majd holnap mesélek hogy mi volt a hétvégén....megvisel ez az óraátállás,pedig most még csak fél9 lenne.....de manó baromi korán kelt ma...:(

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Jóéjt Ildó!!!!

Reggel jövök...:)

Szép álmokat...:):):)

Cupp...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Gyémántteknős.

Kép
flóra 11
 
 


Kép
Ilyen.

Kép
flóra 11
 
 


Akkor majd holnap. Remélem nem csináltam vele rosszat, ha megetettem őt.

Pá,jó éjt Tancsu.

Kép
flóra 11
 
 


Szerintem ehet...:)

Ilyen tekivel még konkrétan nem volt dolgom,de a viziteknősök húst és belsőségeket esznek.
Fontos hogy kapjon még elegendő zöldséget is,mi adtunk reszeltrépát és salátát...na azt nagyon imádták...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na tényleg menek...:)

Cuppp...:)

Szió

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Köszike. :D Én almahéjat meg reszelt répát szoktam neki adni. De majd próbálok mást is. Kínai kel mindig van itthon,pl. azt. Vagy az felfújná őt?

Kép
flóra 11
 
 


Helló, jó éjt! :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Benéztem még egy kicsit, mert ma szalma vagyok. :(

Megnéztem a Gergő videókat kb huszadszor :oops: :D Olyan aranyos Tancsu, főleg az "iszákos" tetszik nagyon! :D :D Azért tényleg nem semmi, amit a Benó is írt, hogy most születtek a fórum babók és már milyen nagyok! :D
Márti, én is szoktam olyanokon gondolkozni, hogy vajon mire gondolhat egy kisbaba vagy gyerek... A keresztlányommal mentünk egyszer egy kemping mellet és úgy el volt gondolkozva, hogy kb két perc után megkérdeztem, hogy mire gondol... Erre mondta, hogy Ő nem érti, hogy az a lakókocsi miért pont ott van ahol van és miért nem valahol máshol????? :lol: 3 éves volt!!! Hát ilyeneken gondolkoznak.... Ki tudja a Te Babod mire gondol, Őt még nem lehet megkérdezni :wink: De biztos arra, hogy ezt a jó csajt valahonnan ismerem, de honnan is????

Kép
szilzi
 
 


Mindenki lelépett megint? :cry: :cry: :cry: Én már sosem fogok veletek beszélgetni????? :cry: :cry:

Kép
szilzi
 
 


Jó reggelt, lányok! :D :D
Kis Vuk ma lenne 39 hetes, ha már lassan nem 3 hetes lenne! :lol: :lol:
Sajnálom, Szilzi, hogy mindig lemaradsz mindenkiről. :( Reméljük, ennél már csak jobb lehet. :lol:
Tancsu, jó a csirkés vonalzó, nagyon cuki, nem baj, hogy ilyen nagy! :D
Ildó, nagyon jól néz ki a batyud. :D
Nem tudom, még akartam-e valamit írni, sebaj.

KépKép
benó
 
 


Most eperleveleket vágok, ha kivágtam az összeset (egy kicsit monoton :roll:), akkor csinálok levest és utána már lassan indulhatok is. :roll:

KépKép
benó
 
 


Helló!!!!!!! :D :D :D

Kép
martik77
 
 


Á, helló!!! :D :D :D Itt vagyok, csak elolvastam az ikres fórumot is, még nem írtam, majd írok.

KépKép
benó
 
 


Hogy vagytok?

KépKép
benó
 
 


Köszike,egész jól,bár az éjszaka hasfájós nyekergős volt,de azért elment.

Veled mi zu??

Tancsu ha van kedved ma egyedül vagyok itthon ugorj fel!!!
Jó a vonalzód!!Tudtam,hogy neked valamelyik megtetszik. :) :) :)

Szilzi én mint jó csaj??? :?
Igaz a babok ilyenkor még nem látnak tisztán. :lol:

Kép
martik77
 
 


Jóreggelt...:)

Ismét egy jó éjjel...:)
Most végre én is úgy érzem hogy kialudtam magam...:)

Bár tegnap reggel inas-etetés után mind a ketten visszaaludtunk és arra keltem új idő szerint fél10-kor!!!!!!!!!,hogy gyerek sehol...:)
Apa levitte a konyhába,ott volt anyóssal meg apával,hogy tudjak pihenni...:D
Mesélte hogy amikor vitte ki a szobából,a gyerek mereven nézett engem ahogy alszom és hangosan kiabált nekem...olyan édes lehetett...:D:D:D

Szombat délután voltunk apával barkaágat szedni Edelény határában,már az disziti a konyhaasztalomat...:)
Egy nagy vázában van,vettem rá kis diszeket fából,tök jól néz ki...:)

Aztán szomat este amikor elaludt manó,bejöttünk Miskolcra kicsit nosztalgiázni...
Indulás előtt apa ment fogatmosni...mondom hova készülsz ennyire???...Azt mondja randija lesz.....Mondom kivel???....Hát veled!!!!...:):):)
Meglepődtem,mentem gyorsan én is fogatmosni,ha már randira menek....erre apa beszól,hogy de első randin csak a kezemet fogja majd meg,más nem lesz..... :wink:
Erre a válaszom:ezt mondhattad volna hamarabb is,akkor csak kezetmosok nem fogat..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Mikor bejöttünk,akkor elnéztünk a lakásunkhoz is,hogy minden rendben van e....
Apa mondja hogy ha már itt vagyunk,akkor ő bejön wc-re....kérdezi hogy bejövök én is??????
Mondtam neki hogy mit képzel rólam hogy első randin egyből lakásra menek?????? :lol: :lol: :wink: :wink:
Igy hát az autóban vártam meg....ő meg röhögve jött be....:D:D:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Legyen már önbizalmad, te anyuka! :D :D :D :D
Mi óránként pisilős éjszakán vagyunk túl, lesz ez még rosszabb is. :lol: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Helló csajok...:)

Márti:mennyi tejcsi van még?
Mikor vigyek?
Ma nem hiszem hogy felmenek,már megy a mosógépem is pl...:(
Szerda jó lenne????

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


De aranyos ez a Roland!!!!!!!!!!!!!Még a végén elsírom magam olyan édes volt a történet :) Mondjuk sírásban amúgy is jó vagyok. :)

Kép
martik77
 
 


Helló Tancsu! :D
Hol van még a szerda..... :roll: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Szerda az is jó.Még van 2 a fagyóban,meg most hajnalba sikerült 100-at fejnem és már megint fogok mert dagad a cicim :D Remélem jól érzem. :)

Kép
martik77
 
 


Szerdán 3 hetesek leszünk!!!!!!!!!!!!! :D :D :D

Kép
martik77
 
 


Vasárnap meg voltunk pennyben Edelényben....
Apa elvonta figyelmem,lendületől fordultam a kocsival és nekitoltam a kassza elejének...nagy csörgés,pénztáros röhög,én röhögök,apa poénkodik,hogy nem kellett volna ennyit innom,mert hát részegen vezetni,stb....
Erre a pénztáros csaj beszól,hogy áldott állapotban nekem mindent lehet....!!!! :wink: :wink:
Apával egymásranéztünk,kirobban a röhögés belőllünk,mire mondom a pénztárosnak:dehogy vagyok áldott állapotban,az állapotomra már nagymama vigyáz otthon.... :lol: :lol: :lol: :lol:
Szegény csaj tiszta vörös lett,nem győzött elnézést kérni....:D
Mondtam neki hogy ez már csak a szülés utáni maradék hasam...:)

Kifele menet azt hittem bepisilek a nevetéstől...mire apa megjegyezte hogy most már tudja miért nem kell nekem innom,én józanul is hülye vagyok..... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Tényleg nagyon bájos történet! :D :D Jó fej ez a Roland! :D :D

KépKép
benó
 
 


Igen, szerdán már 3 hetesek, nem semmi! :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Na akkor szerdán reggel megint menünk...:)
Majd úgy intézem,hogy aznapra ne legyen más dolgom...:D

Hogy megy az idő mi???!!!!....:)

Látod:egyre több tejcsid van és ez csak fokozódni fog mégjobban.....:):):)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


És azt elfelejtettem megkérdezni,hogy akkor az Andi is lefejte és úgy adta oda a babának????

Kép
martik77
 
 


Na, végre egy igazán jó kis vidám hétvége nálatok, Tancsu! :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?