Új privát üzeneted érkezett!

Leo, boldogságot egészséget és sok örömet nektek és a kislányotoknak!

Angel+++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Harcika, köszönjük, hogy hírt hoztál nekkünk, bár jóhírrel tudtál volna jönni!!! :cry: :cry: :cry: :cry:

Angel, együttérzünk Veletek. Nagyon erősen drukkolunk Kókuszkának! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Angel és Kókuszka!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 

 
 

Kókuszka, nagyon drukkolunk neked, legyél erős kicsi lány!!!!!!!!!!!!

Harcika,
Köszönjük a híreket :(
Vendég
 


Harcika!
Köszönjük a tájékoztatást! Bárcsak jobb híreket tudtál volna hozni.... :cry:
Szívből kívánok még erőt Angelnek és kitartást ennek a pici lánynak, hogy átvészelje ezeket a nehéz pillanatokat és javuljon az állapota!!
Nagyonnagyonnagyoannagyon+++++++++

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Leo!
Gratulálok a kis Leához!! Háli'istennek történnek örömteli dolgok is :roll:

Ne haragudjatok, nem akarok itt depizni, de csak simogatom a hasamat és benne a babámat, és folyik a könnyem..........
Szívem szakad Kókuszkáért :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Harcika!
Nagyon köszi a híreket amiket szomorúan olvastam.

Angel, Kokuszka!

Nagyon nagyon sok erőt kívánok nektek és nincs nap , hogy ne mondjak el egy imát a mi kicsi lányunkért, hogy egészségben megszülessen. Eddig is gondoltam rátok de mátol egy plusz ima is belefér azt hiszem. Legyél erős harcos kicsilány!!!!!!!!!

Lois!

Megértem az érzéseidet én is szomorú vagyok de reméljük nem lesz semmi baja kókuszkának!!!!!!

Mindenki vigyázzon magára nagyon!!!!!!!!!! :( :( :(

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Kókuszka!
Küzdened kell, nagyon bízom benne, hogy minden jóra fog fordulni!!!!!!!!! Ezer és ezer drukk!!!!!!!!!!!!!!!!!

Minden kismami nagyon vigyázzon magára és picurkájára!

Kép

Kép
donika
 
 


Jajj :evil: :cry:
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Bánatomban észre sem vettem a jó hírt is...

Leó, drága!
Nagyon nagy öröm, hogy itt a pici Lea! Sok boldogságot és tejcsit nektek!
Vendég
 


Angel, Kókuszka!
Az ikres topikon is nagyon szorítunk értetek! (ugye, Szandra?)
Nekem azt mondták a PIC-en a nővérkék, hogy a kislányok mindig erősebbek, keményen küzdenek! Remélem, nálatok is így lesz!
vovanda
 
 


Frissített tábla:

Kép

skrisz72
 
 


Harcika!
Köszönjük szépen a híreket!

Angel drága!
Szüntelen gondolunk rátok és nagyon bízunk benne, hogy erős kis Kókuszkád rendben lesz. Neked is nagyon sok fizikai és lelki erőt! Millió ölelés!!!!!!

Leo és Liliana!
Gratulálok nektek!!! Sok boldog percet kívánok az újszülött kis csöppségekkel!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Angel Kókuszka++++++++++++nagyon nagyon!!!
gondolkodtam leírjam-e -akkor nem tettem- Léna is 5napig a legnagyobb, legerősebb frekvenciás lélegeztetőgépen volt.Nem volt spontán légzése, 26 órás volt mikor légmelle lett. Csak biztatásként, tényleg iszonyat erősek ezek a babák, és a sotén tudják mit csinálnak.

Kép
katica_75
 
 


Angel, Kókuszka!
Nagyon sok erőt kívánunk Nektek,imádkozom értetek,hogy minden rendben legyen, nagyon sok erőt és kitartást kívánunk!
Kókuszka,nem adhatod fel,hallod?! Anyáék nagyon sokat vártak Rád! Harcolj kicsi,gyerünk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Leo! hatalmas gratula, sok boldogságot, egészséget és rengeteg tejcsit kívánunk!

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Angel!

Mi is nagyon drukkolunk!!!!+++++++++++++++++++

Kép
Kép
mereszt
 
 


Leo!
Ne haragudj, tegnap kimaradtál.
Sok boldogságot Nektek!

Mereszt!
Hogy vagytok?

Katica!
Aranyos Tőled, hogy mégis vállaltad és leírtad. Szerintem Angelnek minden ilyesmi segítség, reményt ad. Őt szerintem nemsokára haza fogják küldeni... talán olvas majd.... [size=9]azt nem hiszem, hogy írni fog... de azért lehet...[size=9]

Kókuszka ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Angel, sokat gondolok rátok!

Kép
lona1
 
 


Angel és Kókuszka!


Mnnek a drukkokk továbbra is!!!!! Ezt a babanet fööldalán találtam:

Lányomnak, aki 26 hétre jött a világra:
Idén augusztusban öt éves lesz a lányom, aki bebizonyította, erős akarata van, élni akart, és ami a legfontosabb: testileg, szellemileg is minden rendben van. Boldog vagyok, mert ennek a születésnek boldog vége lett. Kívánom, akiknek koraszülött babájuk született mindezt: kitartás, nap, mint nap legyenek mellette, amíg kórházban van, és bízni, bízni kell.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Drága Angel és KisKokusz
millió drukk +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

KépKép
tobi
 
 


Leo,
gratulálok Lea babához!!!! Sok boldogságot kívánok Nektek!!!!

KépKép
tobi
 
 


xandra_73 írta: Őt szerintem nemsokára haza fogják küldeni... talán olvas majd....

a sote 2ről nem szokták hazaküldeni a mamákat. - én pont ezért ajánlom, ha választani lehet pices kórházak közül -, ha bent akar maradni, maradhat.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Icsilya!
Örömmel olvastam, amit kérdezni akartam... Mármint soha nem értettem, hogy egyes kórházakból miért teszik ki a mamákat a babájuk nélkül. Én azt a 3 napot is alig bírtam ki, amíg másik épületben voltam...
vovanda
 
 


Sziasztok!
Én is reméltem,hogy jobb hírekre jövök...Angel és Kókuszka,nagyon-nagyon sokat gondolok rátok,és rettentően drukkolok én is!!!Skrisz azt hiszem leírtad mindazt,amit gondolok.
Harcika,remélem hétfőn jobb híreket hozol...
Vendég
 


Leo és Liliána szívből gartulálok!
Vendég
 


Orsi :P
Ezt nem tudtam!
Amúgy nem tudom, jobb-e a kórházban ilyenkor, mint otthon... Elég ritkán engedik be a kismamákat a koraintenzívre... ilyen pici babához... Legalábbis én így tapasztaltam, amikor ott voltam. Nem három óránként, hanem napi 1-2x :shock:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Xandra :D
a sote 2re 3 óránként be lehet menni, akármekkora is a baba - a mellettünk lévő ágyon egy 800 gros baba feküdt és minden etetésnél ott volt az anyukája -. Az utolsó látogatás 6-7ig van az első a 9es (de szoptatott babához van, hogy 6ra is be lehet menni - én Mátéhoz bejártam, megengedték, épp nem volt tömeg).
Más PIC/NICen van, hogy csak ritkábban lehet bemenni.

Vanda :D
a sote 1nél azért teszik ki, mert országos központ, és annyira sok a koraszülés ott, hogy kell a hely. A császáros mamik is sokszor a 3. napon már hazamennek onnan.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Icsilya, a Máv Pic-jén is engedik a mamikat a koraszülött osztályon feküdni, 3 óránként bemehetnek nézni, később etetni, sőt volt olyan akinek a babája 700 g-os volt, hogy ő ki se ment, csak ha wc-re akart menni vagy pihenni akart stb (utána nem jöhetett vissza, csak ha jött a köv. 3 órás látogatás) és ott volt végig a baba mellett egész addig amíg 2 kg nem lett :lol: Ha viszont valaki hazamegy, akkor csak napi 1x mehetett be akkor amikor eleve is látogatási idő volt.
Vendég
 


Angel, Drága,
szívvel-lélekkel Mellettetek vagyunk, egyfolytában küldjük az energiát Kókuszkának és Neked!!!+++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Leo,
szívből gratulálunk! :D Sok boldogságot, jó egészséget kívánunk az egész Családnak! :D

Lányok, jól olvasom, hogy Liliana is megszült? :roll: - Valaki említette, de akármeddig olvastam vissza, semmi konkrét (mikor, mennyivel, stb.)

Mindenkinek ölelés! :P

tillidian
 
 


Icsilya!
Akkor Nyíregyháza kivétel ebből a szempontból. Eleve a PIC épületében van anyaszállás, ha kiengednek a szülészetről ott lehet lakni, illetve van két alapítványi szoba, ezek egyágyasak és amint a baba állapota engedi, ebbe a ké szobába odaadják őket az anyukának.
Anyukák látogatásának egyetlen akadálya van: ha a baba kórtermében más babát éppen ellátnak (értsd: vészhelyzet stílusban ezren rohangálnak) egyébként éjszaka kivételével bármikor lehet menni. Szóval én sokatvoltam a törpöknél, amíg inkuban voltak, aztán amint kikerültek inkuból, meg is kaptam őket, pedig még nagyon keveset ettek, szondán is kaptak kaját és 24 órában ment az infúzió. Az alapítványi szobába kihozták őket és azt mondták, hogy valószínűleg ezért voltunk "csak" 18 napot bent. De a többi babán is látszott, hogy ott van -e a közelben az anyja, vagy nincs. Volt olyan csaj, aki két hónapja az anyaszállón lakott...
vovanda
 
 


Angel és Pindurkája!! Továbbra is nagyon, de nagyon sok energiát és erőt küldök Nektek!! Erősödjél pici lány és nőlj nagyra!!!! Nem szabad feladni!!!! Küzdj!!!!!!!

Leo
Gratulálok kislányotok érkezéséhez!!

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Angel és Kókuszka, mindkettőtöknek további erősödést és sok-sok egészséget kívánok!!

Kép
kata05
 
 


Nah...
a hazamenetleről érintőlegesen beszéltünk, ugye értehetően csak a baba volt a legfőbb téma. / 20 percet beszéltem vele egyébként/.
Úgy értelmeztem, hogy most esze ágában sem lesz hazamenni, amennyit csak lehet mellette van.
3 óránként mehet be hozzá: reggel 6-9-12-15- és este 6 az utolsó. Egy alkalommal fél órát tölthet nála. Tegnap egyszer meg is foghatták Apuval, ő is ott volt . :) Apu egyszer mehet be naponta. Kinyitotta a szemét Tündérke és rájuk is "nézett", már amennyire lát, tudjuk, hogy nincs még éleslátásuk az újszülötteknek sem.
Nagy kék szemecskéi vannak, és nagy haja, képzeljétek :) Angel mindig beszél hozzá sokat. Ez nagyon jó.

Egyébiránt még saját maga ügyén sincs szó hazamenetelről, mert nincs jól a hasa, nála elég sok gubanc volt-van benn. Van aki tudja közületek az előzményeket gondolom. Nem egyszerű egy hasműtét az ő esetében sajna. Meg a gyógyulás se.
Szóval biztosan benn marad, ameddig lehet a baba mellett.

Tegnap esti hír /más beszélt vele/ : továbbra is stabil a baba, a szörnyűséges dolog , ami a gondot okozta nem romlott tovább illetve megállt. Ez nagyon jó hír. Már bizakodó Angel, jobb volt a hangja is.
sajnos azt mondták, hogy ez naponta hullámzó lehet, de bízzunk benne, hogy nála már csak javulás jön !!!!!!

Igaz, lányok?
Én nagyon hiszek benne!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára harcimokus 2009.03.29 14:48-kor.
harcimokus
 
 


Igaz, Kókuszka megerősödik, Angel mellett van a helye!! Minden rendben lesz!!

Harcika,
Köszönjük!
Vendég
 


Harcika, nagyon köszönjük a híreket! (Mindig sírva olvasom a híreket Kókuszkáról.)
Mi Apával együtt nagyon szorítunk a kis Kókuszkának és hiszünk abban, hogy ennyi várakozás és küzdelem után CSAK JÓ JÖHET!Erősen hiszek abban, hogy Kókuszka ugyanolyan erős és küzdeni tudó, mint az anyukája!
Angel, Kókuszka:++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Harcika!
Köszönjük a híreket, el is pityeredtem rajta! :( Nagyon szorítok Kókuszkának, és természetesen Angelnek is! Biztos nagyon megható pillanat lehetett, ahogy kinyitotta a szemecskéit!

Kókuszka!
Küldöm a mai drukkokat! Minden jóra fog fordulni, bízni kell benne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
donika
 
 


Harcika: köszi a híreket!
Kókuszka: gyerünk Kicsilány, ++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Harcika!
Sajnos óráról-órára is változhat (nekem is egyik percről a másikra lett rosszabbul Réka az inkuban) de a csajok mindig vagányak és küzdenek! Hiszek benne, hogy Kókuszka elég erős lesz, elvégre anyja lánya!
vovanda
 
 


most olvastam az új híreket Harcitól :cry:

kicsi lányka én annyira hiszek abban hogy minden rendben lesz! annyit vártak rád a szüleid, érzem hogy nem adod fel! kicsit többet kell küzdened de erős vagy! ne add fel kérlek! Anya és apa rád várt egész életében! és te azért költöztél be a anya pocakjába mert őket választottad! a legjobb dolog ami történhetett veled és velük és még sok sok hosszú éven keresztül bizonyíthatjátok egymásnak mennyire szeretitek egymást!Hajrá!

Angel drága kitartás!!!! lélekben veled vagyunk mind!

Leo Liliana sok szeretettel gratulálok a kicsikhez! soksok tejcsit kívánok!

Katica biztos erőt ad Angelnek amit írtál és utólag is örülök,hogy minden rendben ment!

LÁnyok tudom, ilyenkor nehéz, de próbáljatok pozitívak maradni! nem lesz semmi baj veletek és a babáitokkal!!!!
Vendég
 


Leo!
Gratulálok, sok-sok örömet kívánok a pici lánykáddal! :)

Harcika!
Jaj, de jó, hogy ismét hoztál és jó híreket. Annyira várom mindig, hogy olvashassam: javul Kókuszka állapota, vagy legalább stabil. Egy ilyen pindurkánál az is nagy szó. Örülök, hogy már Angelnek is jobb volt a hangja. Szegény, remélem az ő hasa is javulgat lassan.
Egyébként pont most akadt a kezembe egy tájékoztató papír, amit a sote II. PIC-en kaptunk és nagyon bíztató statisztikáik vannak, még az ilyen pirinyó súllyal születetteknél is. Szóval bizakodom-bizakodom...
seszi
 
 


De jó, hogy benéztem. Igazán jó hír, hogy Kókuszka jobban van, és nem fenyeget a legrosszabb. Remélem, hogy ez így marad a következő napokban is, és egyre jobb lesz a helyzet. Szerintem jó neki, hogy ha még körvonalakban is, de látja anyukáját. Erős pici lány. Remélem ha vannak égiek, akkor vigyáznak rá. Nagyon-nagyon drukkolok nekik továbbra is.+++++++++++++++++++++

Lányok, vigyázzatok magatokra! Sok pihi, semmi ugri-bugri.

skrisz72
 
 


Kókuszhírek!

barátnőjével beszélt most este. Tőle tudom.
A mai nap is stabilan telt, JOBBAN VAN!!!!
Már a lélegeztetőt is egy fokozattal lejjebb lehetett állítani.
Megállt az a dolog, ami volt. Hálistennek!!!
Ügyes édes Kiskókusz. :)
Nyitogatta sokat a szemét.
Biztos vagyok benne, hogy nagyon sokat segít az neki, hogy mennyire sokan akarjuk, hogy maradjon velünk, és egészséges szép nagylány legyen!

holnap délután hívom.
harcimokus
 
 


Szuper!!! :D
seszi
 
 


Jajjjjjjjjdejóóóóóóóóóóóóóóóó!!!!!! :D

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Fantasztikus! :D
Ügyes kicsi lány!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Angel és Kókuszka!!
Én is nagyon nagyon szorítok értetek!!!!!!!
A lányok nagyon tudnak kűzdeni és ezt Kókuszka is bizonyítja...
De jó, hogy jobban van és stabilizálódott!!! Ezer drukk továbbra is!

Kép
fendike
 
 


Sziasztok

Kókuszka
+++++++++++++++++++++++++++++++
mennek a + energiák!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Ügyes vagy édes Kókuszka!!!!!!!
És az h. Angel mindíg ott van nagyon sokat számít. A beszéd, simogatás mindennél többet jelent sztem.
A másik topicomban is született egy kisfiú, visszakerestem 26+4-en 850gr-al, és mára nagyobb mint L. Olyannyira semmi baja h. még Dévényezniük sem kell.:shock: :)

A sote I-en is bent maradhatnak az anyukák-nekem legalábbis felajánlották, de a látogatási rend szigorúbb a NIC-en az tény. És ami a legnehezebb h. soha nem biztatják az embert.

Kép
katica_75
 
 


Dejóóóóóóóóó!Továbbra is drukk!++++++++++++

Xandra!

Köszi jól vagyunk.Mozgalmasan telnek napjaink.No meg az éjszakáink is,mert Dórikának már nincs összeköttetésban a szája a szemével,tehát álmában is rengeteget beszél. :roll:

Rendszeresen olvaslak benneteket,csak irni nem szoktam.

Kép
Kép
mereszt
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: