Új privát üzeneted érkezett!

Szezsó nekem ő van és szeretem..csak bkv-ni most már nehéz vele :lol:

http://www.bergon.hu/tkepek.php?p_id=88&kep_id=897

de színben ez most jobban bejön

http://www.bergon.hu/tkepek.php?p_id=84&kep_id=805

Szilcsi szépek vagytok!

Princzike sajnálom! kitartás az átmeneti szalmasághoz!
Vendég
 


hát hol van mindenki? :lol:


mai hőm is 37, így szerintem nem akkor volt PÉ hanem később.kipróbáltam hoyg 3 napig még 37et írtam, de nem tette át későbbre...
:roll: no mindegy

Zsu a babakocsitok mennyire dönthető? mert most találtam akciósan póthuzattal...
Vendég
 


ja és írtad, hogy találtál jobbat de esztétikai hiba miatt mert csak olcsón menne el.. érdemes lenen ilyenre beruházni?vagy melyiket találtad?
Vendég
 

 
 

Boni,

nekünk kettő Chicco-nk van. A Trio, aminek mózese meg hordozója van, na az égette ki apum, ezért nem tudnám eladni, így tesó örökli. Én Quinnyt vennék most szívesen.
A könnyű Chicconak nincs semmi hibája, és nincs az a pénz, amiért eladnám, imádjuk. Vízszintesig nem dönthető, de alváshoz pont jó.

Azaz van ez, ezt már nem használjuk:

http://bababolt.echt.hu/babakocsi/chicco?cid=29146

És ez most:

http://bababolt.echt.hu/babakocsi/chicco?cid=57484

kispiskóta
 
 


Bendének meg ezt venném, ha vennék:

http://bababolt.echt.hu/babakocsi/quinny?cid=57453

kispiskóta
 
 


A Ct 0.1 sportkocsija, ami külön is kapható, azt hiszem majdnem teljesen dönthető.

kispiskóta
 
 


Köszi :lol:

én azt hittem ez van neked, mert ezt linkelted be múltkor nem?

http://bolthely.hu/babyshop/id/00734_Ch ... _pothuzat_

szerinted ez megérné?
Vendég
 


nekem ez tetszik most de aranyáron mérik

http://www.babycenter-pecs.hu/katalogus.php?tid=96

viszont olvastam chicco honlapját,hogy az új kocsikat mind újszülött kortól lehet már használni...

segítség!!!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Én nem ezt linkeltem be? Chicco Ct. 0,5 - csak a mienk szerintem 2007-es kiadás, de karácsonykor vettük a Mária bababoltban.

kispiskóta
 
 


a másikhoz mit szólsz?
Vendég
 


A Janékról csak jót hallottam, de szerencsém még nem volt egyikhez sem.

kispiskóta
 
 


sziasztok lányok

bocs, hogy csak most jöttem, de az elmúlt napokban próbaérettségi dolgozatokat javítottam és eléggé lefoglalt.

boniko: jól néz ki a görbéd, bárcsak már mi tartanánk itt, én még ovuláció pajtit várom :) te már teszteltél?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára stephie 2010.07.10 20:54-kor.
stephie
 
 


Jané tulajdonos lettem! :lol: jobban mondva fiam használtan vettünk egyet :oops:

Stephie :roll: :lol:

nem teszteltem.. szoptatok bármi lehet :lol:
Vendég
 


Jó reggelt! :lol:

kismamiknak pocisimi!

Lurkóknak pofipuszi

fiam olyan szépen felhúzza magát az ágynál meg oldalazva haladna az ágy széle mentén :lol:
Vendég
 


Jó reggelt!

Megnézegettem a babakocsikat, amiket belinkeltetek.
Kérdés: aminek kétágú tolókarja van, az nem fordítható át, ugye?
A háromkerekű az elég stabil? :roll:

Boni: gratulálok Zsiginek az oldalazáshoz és az új járgányhoz :lol:
Azért tesztelhetnél 8)

Én most ezt néztem:
http://shop.unas.hu/shop_artdet.php?sho ... nas_175653

A két irányból tolható azt jelenti, hogy átfordítható a tolókar? Szerintetek?

Húú, kezdünk Hőmérősök-babakocsik topikká alakulni :lol:

Stephie: nem kellett volna lecsesznie a dokinak...én a lombik miatt napi 3x3 Utrogestan hüvelykapszulát használtam 3 hónapig, azt is fel kellett juttatni vhogy :roll: bajom nem lett belőle...

Apa ma azt az opciót választotta, hogy ma elvisz ebédelni, nem kell főznöm :lol: mondjuk mióta babás vagyok, nem is sikerült egy igazán jó kaját összedobnom :oops: elromlottam...

Szép napot Mindenkinek!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


nem mindnél... nekem a bergonom úgy van megoldva, hogy a kupolát lehet átfordítani...de ez váltókaros szerintem átfordítható

http://www.bergon.hu/index.php?oldal=te ... ar=&maxar=

érdemes teszveszen körülnézni, vaterán

neked egy ilyen babakocsi tökéletes, mer széles, kényelmesen elfér benne miniszezsó

:lol: és nem kell emelgetned :lol:

ja tegnap teszteltem negatív.. így valószínű a 2. leesés a pé :roll: :lol: mer utána ment fel 37re de ferti nem teszi át :lol:
Vendég
 


ja és a legfontosabb végre kibújt az első fogacska hegye!!!! :lol:
Vendég
 


Stephie, hát ne is nézegesd a méhszájad, minek.

Babakocsi, nekem ez is tetszik(az ára nem) :D :

http://bababolt.echt.hu/babakocsi/chicco?cid=39851 (vizszintesig dönthető)

http://bababolt.echt.hu/babakocsi/chicco?cid=29146 (ezek is tetszenek, de akkor lehet inkább hugitól megveszem az övét)

Kép
kata05
 
 


Stephie
:shock: :roll:

Kata
Tök jó, hogy elvisznek a kajcsizni :)

Lányok!
megszakértenétek nekem két vonalzót? Szerintem valamelyik nagyon gyagyás :shock:
Ciklus-os vonalzó:
Kép

Fertility-s
Kép

Én mondjuk a másodinak jobban hiszek... :roll:

Kép

Kép
princzike
 
 


A sexuális életünk azért nem ennyire gyatra, csak a "fontosakat" írom be :lol:
:oops:

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike, ferty az igazi és nagyon szép!!!
Szezso-t viszik kajcsizni, én már főztem! :D

Kép
kata05
 
 


Kata!
Bocsánat! :oops:
Remélem lesz belőle valami. Ha nem, akkor nődoki, hormonok, még egy IR terheléses teszt és eredmények után, teljes gőz :) Akár dokis segítséggel.. :roll:


Szezso
Tök jó, hogy kajcsizni visznek.

Kép

Kép
princzike
 
 


Princzike, hát nagyon ígéretes!!! De jó hogy pozítív vagy és az sokat segít!!( holnap már tesztelhetnél is akár) :wink:

Kép
kata05
 
 


sziasztok!

szezso: nekem is elég fura volt, hogy letolt, mert tényleg szeptemberben néztem és az után meg kb 2 hete. Volt egy conisatiom még az első szülés után és mivel a legutóbbi rákszűrés előtt éreztem egy göböt, így gondoltam, hogy kitapogatom, hogy ott van-e még vagy már eltünt.

Amúgy a fertility-n is azt írja, hogy van aki még a méhnyak állapotát is folyamatosan ellenőrzi. Na én meg letoltáls kaptam mert fél év alatt kétszer megnéztem :(

Princzike: nagyon szép kis görbe :) pozitív gondolkodás aztán meg is lesz az áldás. :)

Én még mindig az ovura várok, a hőm még mindig 36,5 és 36,6 között ugrál. Elvileg a 12-14 napok között várható, de talán mintha most kezdene el kicsit olyan nyákosabbá válni..Hát nem tudom. A párom ráadásul elég ramatyul van, hányingere van meg fáj a gyomra, nem tudom lesz-e így ma babamaking projekt :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára stephie 2010.07.10 20:56-kor.
stephie
 
 


Katám nekem is bejönnek a chiccok de az áruk kevésbé! bár használtan is ki lehet fogni jókat!

Princzi hajrá + gondolkodás! :lol:

Stephie csak lazán! jobbulást párodnak!
Vendég
 


Katám nekem is bejönnek a chiccok de az áruk kevésbé! bár használtan is ki lehet fogni jókat!

Princzi hajrá + gondolkodás! :lol:

Stephie csak lazán! jobbulást párodnak!
Vendég
 


16+2 pocakkép:

Kép

Boni, úgy néz ki Zsúékét vesszük meg.

Kép
kata05
 
 


Katám az jó legalább tudod hogy vigyáztak rá!
:lol:

jaj de szépen iperedsz! :lol:

jövő héten már jó idő lesz! :wink: :lol:
Vendég
 


Ja, és +4 kg. :oops:

Boni, növesztem a drágámat!

Voltam körzetinél, és a változatosság kedvéért a bal térdhajlatomban tömlős ciszta van, azért fájt úgy.

Kép
kata05
 
 


juj! gyógypussz!

a 4 kg ra meg pocak picurnak van szüksége! :lol:

szerinted h kibújt a fog csúcsa onnan mennyi idő míg teljesen kijön? csak az éjszakák miatt? :lol:
Vendég
 


Állítólag ha a csúcsa kint van a többi már nincs kihatással az éjszakára. Az a nehéz míg a csúcsa kijön. Ja és grat a fogacskához (ez mindig lemaradt).

Kép
kata05
 
 


Köszi :lol:

ma megfürdettem fiam 19-kor és nem aludt el! mire rájöttem, hogy egy órával előbb akartam ráerőszakolni az alvást! :oops: :lol:
Vendég
 


Reggelt!

most hogyan tovább? Kép
Kit hívjak fel? Kép
mindjárt megszerzem... Kép
jé ott egy telefon... Kép
cimkék a gyengéim..mami csinált nekem csucsujgatót Kép
elkezdődött Kép
Vendég
 


Nagyon jók a képek, és azok a lábak! :D

Kép
kata05
 
 


Katám! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Boni, te nem tudod mennyit szedtél magadra ebben a terhességi korban? Normális a 4 kg? Én a cukor miatt vagyok beszarva, nehogy előjöjjön.

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!

Gyors életjel! :lol:

Boni! Én is így jártam! Mindent 1 órával hamarabb akartam ráerőszakolni tegnap! Tegnap este óta érződik igazán az átállás! Pl. Még mindig alszik! :shock:
Jaj de jó képek! Máté is CIMKE MATYI!
Gratula az első fogacskához!

Kata! Csoda gömbölyű pocak! :wink:

Sonjus????????????????????

Ezt az oldalt elmentem, mert hamarosan mi is valószínű cseréljük a babakocsinkat esernyősre, így ha már babakocsitopikká alakultunk jók lesznek ezek az oldalak keresgetni!

:lol:

Kép
bettike
Eger
 
 


Katám, én az elején nem híztam, de csak azért mert már egyébként is feljebb voltam a súlyomnál! te meg előtte fogytál egy csomót.. most egy kicsi felment hogy picur bevackolja magát!

remélem hogy a cukorral nem lesz gondod!

Bettike én most vettem teszveszen magunknak esernyőset, illetve most adtam el a másikat! férjem azt mondta, hogy most 3 babakocsink lesz, mert ezt a kutya se fogja megugatni.,. feltettem Pénteken 15körül, 17kor elvitték! a nagyot meg lassan leápoljuk és elcsomagoljuk..

Zsuék kocsija nagyon pöpec a Chicco Manhattan és akciós is most!feljebb van link.. meg a bébégot vették most sokan mert vízszintig dönthető, állítható lábtámla, csak a súlya nem tetszett!
http://aprosagokboltja.hu/shop_artdet.p ... nas_705855

ha nem ez lett volna, akkor azt veszem meg, mert az újak dönthetőek vízszintig.. a teszveszen vaterán nézz körül mindenképp!

ő lett a miénk! 5,6 kg majdnem vízszintig dönthető 150C alá és esővédőt is kaptunk hozzá!


Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.30 09:15-kor.
Vendég
 


Bettike köszi a grt! :wink: :lol:
Vendég
 


Boni, Jané ugyi? Jól néz ki nagyon, imádom a narancsos színt!

Mondtam már h érzem picúrt?! :D És azóta nem fáj a hasam.

Kép
kata05
 
 


Katám éljen ! éljen!

én is imádom! most amit kinéztem huginak kocsit neki is az átfordítás volt az egyik előny meg a viszonylag jó ár..



Kép


Giraffe Club B10 Travel System - narancs
Azonosító: 00542 - Kérdés küldése a termékkel kapcsolatban
bruttó 39.900 Ft
Mennyiség: db
Nyomtatható változat Elküldés egy ismerősnek Kedvencekhez Kérdés küldése

Termékismertető és információs adatlap

A babakocsi megvásárolható hordozó nélkül is. Keresd a termékeim között! A babakocsi szóló ára: 29 900 Ft

Tulajdonságai:
- 5 pontos biztonsági öv
- elől bolygó kereke, melyek fixálhatóak is
- aluvázas szerkezet
- minkét irányból tolható
- lapra csukható
- alul nagy bevásárló kosár
- kupolatető, rajta ablak és tároló zseb
- 3 fokozatban, vízszintesig dönthető háttámla
- dokkolható hozzá babahordozó ( 0-13kg-ig autósülés is )

Tartozékai:
- lábzsák, esővédő és babahordozó- autósülés 0-13kg-ig

Méretei:
- fekvőfelület: 82 cm
- ülőfelület szélessége: 34 cm
- háttámla magassága: 46 cm
- tolókar magassága: 108 cm
- kerék átmérő: 22,5 cm

Méretei csukott állapotban:
- szélessége: 34 cm
- magassága: 25 cm
- hosszúsága: 108 cm
Vendég
 


Ez is jól néz ki!!

Kép
kata05
 
 


most beszéltem hugommal..a főnökének ez a kocsi van, a Giraffe 18 hónapos a fia, de használhatatlan majdhogynem, mert ahogy átfordítod nehezen lehet tolni tehát így egyirányú (modnjuk ezt más hasonló funkciósnál is tapasztalták) meg a fokozatdöntés is nehézkes.. így storno :twisted:
Vendég
 


Sziasztok!

Boni, mennyiért vetted végül a Janét? Félelmetesen gyorsan csinál mindent Zsigi.:shock:

Szezso van, amelyik 3 kerekű borulékonyabb. Ki kell próbálni, megrángatni-tologatni. :lol:
Átfordíthatóság. Nálunk nem kellett. Mire átkerült Marci a sportrészbe enyhén szólva sem volt rám kíváncsi. Vagy aludt vagy nézelődött.

Kata, picipoci-csinipoci. :lol:

kispiskóta
 
 


A Bergon átfordíthatóval a barátnőm abszolút meg volt elégedve. Igazából, ha nem kéne buszoznom, és a Dm-be is több hely lenne, simán olyat vennék.

kispiskóta
 
 


Basszus!
Nem küldte el amit írtam.

Kép

Kép
princzike
 
 


Boni
Garutlálok az első foghoz :)
És nagyon jók a képek :)

Kata
Hát nem tudom, hogy tesztelek-e holnap. Végül is a 16 nap környékén lehetett PÉ ....
Bár mondjuk 1-2 nappal ezelőtt azt éreztem, mintha meg akarna jönni, de semmi. A mellbimbóim is érzékenyebbek, bár nem tudom, hogy nem csak a gyógyszer hatása lenne-e, amit a doki felírt. Igaz mondta, hogy mellékhatásként mellfeszülés léphet fel.
Így egy kicsit van bennem félsz a teszttől.... :roll:

Kép

Kép
princzike
 
 


Kata: Nagyon szép a pocakfotó, szerintem ne aggódj a kilók miatt. Én 6 hétig feküdtem 3 cukros kismamával, nagyon vigyáztak rájuk a kórházban, és semmi gond nem volt.

boniko: De édes :) nekünk is rá volt kattanva Szandi a cimkékre, utána meg megmaradt a titi ( ő így nevezte el az alvós kendőjét)
Hát igen, már gyerekkorban tudják, hogy kell a telefont használni :)

babakocsi témában nem tudok hozzászólni, már mindent elmondtam

princzike: már azt hittem, hogy jössz jó hírt mondani :)

nekem sajna tegnap a férjem még este is rosszul volt, így örült, hogy aludhatott. A hőm ma megint 36,5. Ki érti ezt? eddig mindig 12-14 között volt pé most meg semmi hőleesés. Mondjuk vizes állagú a nyák, úgyhogy megpróbáljuk hátha most összejön. :)
stephie
 
 


Zsu 18e ért.. vannak a teszveszen Vaterán jók...

Bergon az a nagy..na az meg nem jön be neki.. ő inkább a szél miatt szeretne átfordíthatót! én ezt megoldottam egy csipesszel és pelussal
:wink:
Zsigi is jobban szereti a tájat nézni! :lol:

stephie jobbulást!

princzike drukkolok!
Vendég
 


Jó reggelt!!!!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?