Új privát üzeneted érkezett!

Lányok,
új vírus van terjedőben, vigyázzatok, ne nyissatok olyan levelet, ahol azt írják, hogy képeslapotok érkezett!!! Én innen, a babanetről valakitől kaptam ilyen vírusos képeslap-levelet!
http://www.origo.hu/techbazis/internet/20040419amatav.html

PIldi,
utólag is nagyon boldog szülinapot Ancsinak!!! Kép

És minden Andinak és Emmának boldog névnapot! Kép

Képek szuperek,
Momo, nagyon tetszett a sorozat! Lányaid gyönyörűek!
PIldi, gyönyörű Ancsid van!!!

F.
franyo
 
 


Sziasztok!

Andiknak, Emmának boldog névnapot!

HIszti, matrica:Ancsi is tudja mind a kettőt, már egész szabályosan toporzékol. De szerintem nála nem fog bejönni a nem figyelek rá, hagyom stb módszer. ugyanúgy, ahogy alvásnál sem jön(ne) be a hagyni sirni módszer. Mert nem hagyja abba.

Nagyoknál anno -kicsit azért nagyobb korukban- az ment, hogy beküldtük őket a szobába, azzal, hogy akkor jöhetnek ki, ha abbahagyták a hisztit és megnyugodtak. Részben működött.

Mondjuk az biztos, hogy nem szabad, hogy célt érjen a hisztivel.
Valahol olvastam olyat, hogy magadhoz fogni, átölelni és úgy várni ki, míg lenyugszik. De nem ma olvastam, már rég, és most egy kicsit nehéz elképzelni, hogy ez miként is szok. működni igy.

Ildi

Ildi
pildi
 
 


PIldi,
a szobába küldés nálunk is műxik Timivel, szerintem a nagyobbacskák már kezelhetők ígyKép
Viszont Zsebi teljesen kiborít az állandó visítással, főleg, ha átbukdácsolok rajta a konyhában, miközben a forró sütőt nyitogatjaKép Ja és persze közben Timinek is akad néhány egyedül meg nem oldható problémájaKép

Manó2,
tényleg a "nem veszek róla tudomást" című lemez a legjobb, csak bírjad szusszalKép

Franyó,
köszi a vírusinfótKép Pedig már azt hittem, lesz egy kis nyugalom vírusügybenKép

Lányok, ne vegyetek kertes házat, mert kész végelgyengülésKép Soha nincs vége a munkának, ráadásul a lányok állandóan a kertben akarnak lenni, egyedül meg nem engedhetem ki őket, osztódni nem tudok, így szalad a lakás, nincs kaja, és még sorolhatnámKép És amikor bejövünk a kertből, természetesen a boszik minden ruhadarabjából folyik a homokKép Csak legalább lenne már gyerekbarát a kertünk, mert a sitthalmok és a pálinkaszagú melósok nem túl esztétikusakKép
Ja, és már napok óta vacakol a vérnyomásom, fáj a fejem és szédülökKép Alapból azt mondanám, hogy alacsony, mert mindíg ezzel volt bajom, de mióta tavaly Zsebivel a terhesség végén magas volt, most félek, hátha ez a gond...ammeg nagy baj lenne. Viszont a vérnyomásmérőm anyukáméknál van, és az még egy hét, mire idejut...addig parázhatok és szédeleghetek továbbKép
Na ennyi panasz mára elég volt, nektek jobb napokatKép

Momo


Momo
momo
 
 

 
 

Sziasztok,

Minden Andreanak bolodg nevnapot kivanok!!! KépKépKép

Anyospajtassal megint nagy gondok vannak, igy most bocsi, csak nehany sorra fussa az erombol Kép:

Voltam UH-n, Maszatka a fejetol a bubjaig 53 mm, van pocakja, ket labikoja es ket kezecskeje is. Kép A toxoplazma eredmenyemet ma hivatalosan is megismertem, negativ lett, illetve mar korabban atestem a fertozesen, igy a terhesseg elejen nem fertozodhettem meg a bezabalt fel kilo nyers kolbaszhustol. Kép Lecsapoltak vagy 2 dl vert, a pajzsmirigy eredemnyem es a tobbi kb. 1 het mulvara varhato.

Most mennem kell, anyospajtashoz lehet, hoyg mentot kell meg ma hivnunk Kép

Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Sziasztok!

mi is, mi is
ime egy hisztis kep

Kép
zsurlo76
 
 


most ez folyik....
szemelyi kultusz es egyeduralom...
Kép
Kép

a monitoron csak Andus szerepelhet Kép
Ha gephez eneged Kép meg jovok.

Zsuzsi
Nemetrol magyarra is forditassz? Lektoralast vallalsz? (Persze a legfontosabb van idod?)

sziasztok
Andusnak kell a gep Kép
Zs&A
zsurlo76
 
 


Zsurlo, én fordítanék németről magyarra, ha akad munka. Ez volna a szakmám. És persze ha a Nagyfőnök megengedi. Ezek szerint mindenhol balhésak az egyévesek? Pedig nekem úgy derengett, hogy ez egy nyugodtabb időszak. Kép

Momo, konyhai életkép akár nálunk is lehetne. És a kerti élet - lakás állapota összefüggés is nagyon bejön. Vérnyomást védőnéni is tud mérni, az elvileg gyerekbarát terület. Persze mire sorra kerülsz, lehet, hogy már nem alapjáraton magas.

Gomboc, mind az összes ötcentinek minden jót! Anyóshoz meg sok erőt.

PIldi, híresen nagy türelmemmel sem hiszem, hogy képes lennék megölelni a rugdalódzó, magát hányó-vető egyedet. Elég jó erőben vannak. Viszont szívesen melléülök, sőt a földre vatem magam. Tényleg, a visszahisztizés néha bejön, főként ha jó a kölök humorérzéke!!

Vár a fasírt, most kell kisütni, most mindenki az ágyában, forronghat az olaj.

s
sofka
 
 


Sofka,
Fiam is ilyen volt, meg Apaja sem volt jo neki, ezt ugy kb. 3 eves koraig muvelte. Ekkor eljott eleteben az elso ovodai nap, mi irto felelemmel vittuk a kolkot felkeszulve, hogy uvolt-sir....
Na ehhez kepest az addig felenk, anyas es meg angolul sem erto gyermekem nagy ivben...delben telefon mire az ovono: anyuka inkabb csak delutan jojjon mert mar indul aludni a tobbiekkelKép

Lanyok,
Akinek van 4 ev koruli kolke, sosem volt verekedos a fiam, de 1 honapja verekszik-harap-rugdos es csak velunk csinalja az oviban semmi gond nincs vele es nem is tortent semmi ami kivaltotta volna belole. Azt vettem eszre, hogy foleg akkor jelentkezik, ha valamit nem engedunk neki vagy eppen valamit csinalok es nem tudok azonnal megcsinalni neki valamit. Ha valakinek volt ilyen meddig tart?

PIldi,
Az enyemre peldaul nem hatott a gondolkodj el a szobaba, de a megoleles-szeretgetes hatasos volt, alt. hiszti azonnal abbamaradt.

Andik,Emmeak
Nagyon sok boldog nevnapot!!!!!!!!!!!

Gomboc,
Kitartas anyoshozKép
BabomeretKép

Kepek egytol-egyig tunderiekKép

Este talan tudok kepet is feltenni.

Angi
angela2
 
 


Na csók csajok Kép

Csak 1 pillanatra vagyok : manókettőke, mi kell a Nestle cuccokról ? Vonalkód ?

Egy babydessertes külső papírkám van - ha azzal az eggyel mégy valamire, szívesen neked adom...Kép

Most még eltűnök, mert "szabadon van" a Sajtkukac, és rohangálok utána. Kedvence a leragasztott dugalj (megjegyzem, anyja lánya), amibe vakdugót is lehetne tenni, de az egész fedőlapja kijár, ha valaki rendesebben meghúzza (mondjuk anya a porszívóval rendszeresen), kijön. Ezért most betonbiztosra leragasztottam, de a gyerekem csak gyerek, és nem hülye.. azonnal azt babrálja, ha 1 pillanatra nem figyelek oda Kép

Na pussz, később leszek :


Klár
clarissa
 
 


Andy, Nyúlandi, PsAndi, valamint Kakukkfű és Manó Emmájának,
Boldog névnapot!Kép

Zulu,
Gyerkőcök édesekKép
Pocakeresztésről még csak én álmodozom, orvosi hozzájárulást még nem kapunk egy ideig (amíg a cukromat be nem állítják + 3 hónap).

Elli,
Nehéz KevinKép
KertimunkásokKép Cicás képKép
SzókincsKép

Kangi,
Fogmosás egy ideje nálunk is hasonlóan zajlik. Próbálom a kezét irányítva vele megmosatni a fogát. Nem sok sikerrel.

Norka,
AlvósKép

Tündér,
Remélem már jobban vagytok!
Majd bepótolja, ha meggyógyul. Szép gyarapodás.
PorszívóügynökKép

Urszila,
Mutogatás nálunk is ugyanígy megyKép

Zsuzsó,
NyelvecskeKép
Profilodban lévő kép nagyon jó. gyerkőcök édesekKép

Manó2,
Roni sem akart enni, amikor beteg volt. Volt olyan nap, amikor összesen 400 ml tápszert ivott, se szilárd, se más folyadék.

PsAndi,
Boldog szülinapot a férjednek!Kép

Mariann,
Végre jelentkeztél.Kép
Szegény zuhanós MarciKép Nem csoda, hogy megijedtetek. Hogy vannak a sebei?

Zsuzsi,
Vendégeskedő képek szupikKép

Ari,
Hú, nem lehet egyszerű liszt és tejérzékeny gyerekeknek sütni.

Maci_2
maci_2
 
 


Angéla, szerintem részben látja másoktól az oviban, részben viszont túl jó ott egész nap, ezért adja ki otthon magából a gőzt. És amiben biztos vagyok, a dolog megmarad, csak szelidül. A nagylányom pl. nagycsoprtoban rengeteget bicajozott ovi után itthon a kertben, és közben folyamatosan beszélt. Orsi inkább hisztis, de már tanítjuk bicajozni. Kitartás! Kép

s
sofka
 
 


Maci2!

Ari vagy hogy örültél a jelentkezésünknek!Kép
Marci minden sebe nyom nélkül eltűnt,mintha mi se történt volna!
Viszont belém harapott ( a fel karomba belülre) azzal a 4 nyamvadt kis fogacskájával,Képazt hittem csillagokat látok!KépKépKépA kis kannibál!KépKépKép
Rengeteget dumál,és ma felmászott az ágyra,de menni még csak segitséggel megy.9 kg,szóval tök terv szerint produkál mindent!KépKépKépSzerencsére semmi lemaradást nem látok. Viszont néha a jobb szeme beugrik,szóval megyünk szemészetre májusban. De ezen nem izgatom magam,max csinálok neki hemügőtKépKépKépKép


M&M
mariannmarci
 
 


Sofka,
Bicajozni tud csak lusta hozza, de akkor majd eroltetemKép
Igen tudom, hogy van egy-ket "jo" gyerkoc akik szerintem Power Ranger(nem bizti hogy igy irjak) es hasonszoru mesen nottek fel es az oviban is gyakoroljak. De akkor is meglepo volt, mert eddig a legyet se bantotta volna, most meg azert eleg rendesen csapolgat ha olyanja van.
A masik amin en is gondolkodtam, hogy a napi feszultseget vezet le igy, de pont ezert szokott meg min. masfel orat a jatszon lenni ovi utan.

Kepek kesobb, mert az elemet elobb toltenem kellKép

Angi
angela2
 
 


Sziasztok!

Oviban alkalmazkodnak, totál koncentrálnak, emlékszem enyémek is totál ki voltak eleinte. Egyfelől emiatt is alszanak jobban, másfelől muszáj itthon végre elengedni magukat, emiatt tipikus, hogy ilyenkor itthon nehezebben kezelhetőek.

Momo, kert-lakás:na igen, ismerős, vagy fut az udvar (vetemény!) vagy fut a lakás, a ház meg nálunk sose lesz kész (tetőtér nincs beépitve, nincs rendes keritésünk stb).

Csak tök csendben mondom, a lassan 11 éves fiam még mindig képes magát behisztizni, ha úgy jönnek össze a dolgok. Persze ez már más, ilyenkor már másképp áll az ember hozzá, de azért elég rémes.
Szerencsére ikrek türelmesebb fajták, náluk nem jellemző, bár néha ők is bedurculnak.

Sziasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Sziasztok

Sofka kuldtem emilt

Zs
zsurlo76
 
 


Sziasztok!

REggel voltunk doki néninél, Dani sajnos még nincs teljesen rendben, sőt, holnap megyünk vérvételre is Kép Szegénykém biztos nagyon fog sirni Kép
HOgy fogom úgy lefogni, hogy ne ficánkoljon, és ne szaggassa a tű szanaszét a vénáját?

Momo
vérnyomásod Kép nem tudsz leugrani a háziorvosodhoz vagy a védőnőhöz méretni?

Gombóc
Maszatkád KépKép
anyósod hogy van?

Zsurló
Andus drága a képeken, a számitógépes a kedvencem Kép

Mariann
Marci, a kis kannibál Kép
Dani is harapdál, főleg a vállamat na és időnként a combomat

TEgnap jöttek bekötni az új kábeltévét, mert lemondtuk a régit, és a pasi majdhogynem letolt, hogy már 3x voltak nálunk, és sosem vagyunk itthon! Ja. Mondom, ha telefonáltak volna, nem kellett volna annyiszor feleslegesen jönni!

MEgyek mosni

Andi
psandi
 
 


Már megint félkázzel próbálkozom, nekem úgy tűnik.már sose lesz egyszerre kétszabad kezem Kép
Gombóc,
kitartás! Azért majd, ha lesz idő, légyszi írj a kreababáról.
Andi, Mariann,
kis kannibálok Kép
Zsurló,
kölök édi Kép
Mi ilyenek vagyunk ütött-kopott orral, hisztisen.
Kép

Egyébként, magamból kiindulva, elhiszem, hogy az átölelve kivárás jó taktika. A gyakorlati megvalósításáról nem tudok nyilatkozni.

Abigél további éhségsztrájkba fogott Kép
Két napja napjában 6x tömöm, így ma büntiből hajnalban sem kelt föl enni Kép
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Ja, a pasim megbízott, hogy mindenképp kérdezzek körbe, szerintetek mekkora az ideális szobaméret két-három pici gyereknek 8-10 évre?
Szóval, ami nem túl pici - mint a 6nm, amit a tervező ajánlott "ideiglenesen", és nem is 60nm, ahol nem találják meg egymást. Mert sajna Kép a ház nem bír egy ütemben elkészülni.
Ildi, az egész rémisztő. Félek, hogy 10 év múlva is kb. arról fogok beszámolni, hogy nincs rendes kerítés, nem épült be a tetőtér, stb...
Zsurlo,
küldtem mélt.
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Sziasztok!

Andi: ne mondj ilyeneket, hogy biztos nagyon fog sirni, mert akkor tuti. Foleg ha erzi rajtad hogy te is tartasz az egesztol. Probalj inkabb pozitiv sugarakat kuldeni feleKép Ja es asszem ilyenkor az asszisztensek fogjak le, allitolag olyan profi modon csinaljak, hogy a gyerek meg sem tud moccanni.

Mano2: lattam hogy hivtal, bocsi, nem hallottam. En azert kerestelek, mert mentunk a jatszora (kocsival, urasanKép), es lattam az autodat a haz elott. Gondoltam beugrunk, ha raertek, de nem is bizti hogy otthon voltatok. Szal ezert csorogtemKép

orsoly
orsoly
 
 


Zsuzsó,
nálunk egy 12 és két 15 nm-es gyerekszoba lesz, eleinte szerintem együtt fognak aludni az egyikben. Plussz lesz egy külön gardróbjuk is. Úgy nézzétek, hogy később íróasztal, számítógép, könyvespolc, stb. is kényelmesen beférjen a szobákba. Ha tetőteres házat terveztek, akkor ott simán meg lehet csinálni, hogy csak később alakítjátok ki az egyik szobát.
Hisztérika szuper!Kép

Andi,
szegény DaniKép, drukkolok holnapra!

pusz,

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Helló Lányok!

Zsuzsó!
Az MTA engedélyezi a névválasztást, amennyiben nincs benne a Ladó-féle utónévkönyvben a választott név.
VégigcsináltukKép Levelek, illetékek, várakozás, majd elbírálás Ilang születése előtt 3 héttel.
Szerencsére időben meglett a hivatalos válaszlevél, amit a kórházba vittem magammal és az anyakönyvi hivatalba le kellett adni, az alapján anyakönyvezték manócskát.
Ütött-kopott nóziKép
Abigél nemevésKép

Andi!
KábelTV-sekKép Ez kísértetiesen hasonlít a védőnéninkre, aki minden bejelentkezés nélkül jár hozzánk majd, mikor megyek hozzá, megjegyzi, hogy nx járt már nálunk de sosem voltunk otthon. Talán ha felhívna előtte több sikerrel járna, de ezt nem csinálja... Most erre mit mondjak???
Vérvételhez megy a sok drukk és energia++++++++
Boldog névnapot!

Mariann!
Mi van Marci szemével? Miért kellhet neki hemüge?
Ügyes Marcus!Kép

Maci2!
Köszönjük, már jobban vagyunk, tegnap a doki néni is megerősített ebben.
A porszívóügynök még nem hívott újra ezért parázok, hogy mivel rázhatnám le ha megkeres.
Úgy nem szeretek nemet mondani, bár tudom, hogy kell...

Klár!
Konnektor-mániás sajtkukacKép
Én is ismerek egyet.Kép Csatlakozom a "gyerek-gyerek és nem hülye" táborhoz. Hihetetlen, hogy mennyire nem lehet őket átverni!

Gomboc!
Gratula az 5 centis pocaklakóhoz!Kép
Anyósod remélem jobban van!

Sofka!
A fasírt elkészült?Kép

Toffi!
Már hiányoltalak! Jó rendrakástKép
Aztán jer ám mesélni!

Ildi!
Ancsi nagyon édes a tortájával! Na és az a bevásárlókocsiKép

Zsurló!
Számítógép guru AndusKép
Tündéri a kiskölökKép

Momo!
A vérnyomásod nem tudod a védőnéninél megméretni?
Kert-lakás-gyerek összefüggés izgalmas. Megértelek sorstárs... Nálunk 480 n.öles kert van. Fűvel, veteménnyel sziklakerttel, gyümölcsfákkal, kertitóval, stb.
A ház leírását nem mondom, max annyit 90 nm. 2 szint.+ igaz, hogy csak 1 db. de 8 hónapos kis terrorista,aki grasszál a lakásban.
Járni még nem jár, ezért a kertben még nem tudom elengedni. A babakocsi csak ideig óráig megoldás, mert abban nem tud mozogni. A járókához még hűs van, szóvala kör bezárult. Vagy benn vagyunk, és a lakás rendben van, vagy kimegyünk, Anya próbálkozik füvet nyírni, gyomlálni (több kevesebb sikerrel) és akkor benn van kupi
és éhezés. Van erre megoldás?
Gyerkőcök nagyon aranyosak!Kép

Manó!
Jobbulást neked!Kép

Elli!
Hisztis Kevin nagyon édes! Kép- mert nem itt hisztizikKép nyugi hiszti nálunk is van, csak még fotó nincs róla

Andy78!
Dumáló Márk, ügyesKép

Zsuzsi!
Köszi a macis kártyát! Jártál már a Fülöp szigeteken? Innen a szeretet?Kép

Rólunk:
Hál Istennek jobban vagyunk már, csak ma valamiért kicsit nyűgösebb a leányzó.
Pedig ma 8 hónapos, örülhetneKép
Na megyek ebédelek míg csönd van!

Puszi Mindenkinek!

Tündér és a ma 8 hónapos Ilang Anna
tündér
 
 


Zsuzsó!

Nálunk (bá rnem ház csak lakótelep) Emma egy 12 m2-es szobában van és nem igazán fér elKép Komolyna, csomó kacatja nálunk van. Mondjuk neki bent van már egy ifjúsági szekrénysor íróasztallal, plusz a pelenkázó sok helyet foglal, ha az kijön talán beférnek a kacatjai (hintaló, motor, babytaxi, ezek vannak most a mi szobánkban). Úgyhogy szerintem 2 gyerekre minimum a duplája, tehát kb 24 m2. Viszont majd ha nagyobbak lezsnek tuti külön zsobát akarnak, tehát nem ár ha úgy van rajta ablak hogy később szétválasztható legyen egy gipszkarton fallal minimum.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Manó2,
hány pont hiányzik a babakocsihoz? (Nestlé) Párat én is tudok küldeni ha gondolod. kb. 15 pontom van.

Hiszti, matrica témához.
ma 10 hónapos lányom rendkívül anyás. A családomtól mindig megkapom, hogy én neveltem így.Kép Egyszerűen képtelenek felfogni, hogy velem van napi 24 órában és alig lát valakit. Még jó, hogy mindig engem akar. Szinte senki nem nyitja ránk az ajtót. Lemenni egész télen alig tudtunk mert valamelyik mindig beteg volt.Kép
Szóval egy kicsit megnyugtató (számomra), hogy más gyerek is ilyen.Kép
Most ráadásul a 3 éves lányom bárányhimlős. Kép Ma kezdtük.

Maci2,
köszi jól vagyunk, vagyis a bárányhimlőt leszátmítva. Most izgulok, hogy a pici el ne kapja.

Andy,
még nem voltam a függönyboltban. Most valószínű nem is megyünk míg dúl a bárányhimlő itthon.Kép

Üdv, Kisvuk (Tina)
tkriszta
 
 


Sofka,
hát pont ezért nem megyek a védőnőhöz, mert mire két gyerekkel beverekszem magam, már tuti a magas vérnyomásKép A férjemre meg mostanában annyira lehet számítani, mint a gázárcsökkenésreKépKép
És ha szabad érdeklődnöm, te mit kezdesz az osztódásképtelenség problémájával? Én már mindent végiggondoltam, de estére olyan hulla vagyok, hogy tutira nem lennék képes mondjuk éjjel főzniKép

Gombóc,
anyósoddal mi újság?
Méretes pindurinak hurráKép

Zsuzsó,
nálunk is kb. 14-15 nm-es tetőtéri szobák jutottak a gyerekeknek, szerintem ez már normális méretKép Igaz, nálunk a 3.baba annyira azért nem volt tervezve, hogy külön szobát is csináljunk neki,így most törhetjük a fejünket.
A ház elkészülési ütemét tekintve meg nem akarlak rémisztgetni, de azért 5 évvel nyugodtan számolj, persze, ha nincs a számládon egy nagyobb lottó nyereményKép Mi is mindíg összeguberálunk egy kis pénzt, aztán a mesterek seperc alatt a s...re vernek és már megint csak áll az egész...Kép
Hisztis csajszi képe naggggyon megnyugtató Timitől és Zsebitől zilált lelkemnekKép

Andi,
drukk megy Daninak a gyors vérvételhezKép

Zsurló,
Andus nagyon profi már a számítógép kezelésbenKép

Na a mai napom is elég tré, miután reggel rádöbbentem, hogy körbebetonoznak minket (már a házat kívülről), így szárnyak nélkül ki se jutok a kertbe a kölkökkel. És ha ki is jutnék, kinek van kedve a sóderből, cementből, betonkeverőből horgászni a gyereket??? Elegem vaaaaaan...
Megyek is orrot lógatni a két hisztis boszi mellé, akik az ablakból mutogatják a napocskát és a kedvenc homokozójukatKép


Momo


Momo
momo
 
 


Kisvuk,
jobbulást a kis pöttyösnekKép Sajna, nincs rá garancia, hogy kisebbiked el ne kapja, de legalább túl lesz rajta (mondom én, aki tök ideg lenne hasonló helyzetbenKép)
Nálunk Zsebivel ugyanaz a helyzet, mint a te töpörtyűddel. Alig járunk emberek közé, én vagyok a mindene, hisztisebb is, mint Timi volt anno...és ezért a család szerint természetesen az én nevelésem a hibásKép Nem is puffogok tovább.

Tündér,
nekünk is ekkora a kertünk, sokszor elvesztem benne a két gyereketKép
A ház meg jó nagy+ tetőtér, amibe egy kicsik számára horrorisztikus csigalépcső vezet (sajna, így vettük, és nem lehetett kicserélni helyszűke miattKép), szóval mint pók a falonKép Talán érthető, hogy mostanában csak módjával élvezhetők számomra a kertes ház előnyei, hogy a falu széle állapotot már ne is ecseteljemKép


Momo, akinek már megint fáj a fejeKép


Momo
momo
 
 


Sziasztok!

Szoba méretek: nálunk van egy nappali, úgy 20 nm, meg vannak hálók (3 db), amik félszobának minősülnek, azaz mind kisebb 12 nm-nél. Ebből egy a felnőtteké, maradék a srácoké. AMig kicsik voltak, nappali volt a fő játszóhely (3 gyerkőc), és egy alvós szobájuk volt, akkor még dolgozó volt a harmadik kicsi szoba. Aztán suli kezdéskor szétszedtük őket fiú és lányszobára, fiúké picit nagyobb, de az is kisebb, mint 12 nm, lányszoba meg bőven kisebb. Ekkor kilakoltattuk őket a nappaliból is (már a játékokat). Most meg Ancsi velünk alszik és ő birtokolja játékügyileg a nappalit. Na, ha őt ki akarjuk a hálónkból és majd a nappaliból rakni, akkor jön a pont, hogy innentől kevés, kell a tetőtér.

ANcsi tanul gyomlálni. Sajna a paradicsompalántáimon szeret legjobban edzeni.
De azért kint a kertben is próbálkozott, bár legjobban azt szereti, hogy amit én kiszedtem és kupacba raktam, azt szétrámolja. Meg belehasal. Na, úgy is nézett kiKép.

ILdi

Ildi
pildi
 
 


Momo,
akkor szerintem nem mi rontottuk el.Kép Nekem is meg van az elméletem a dologra. A nagyobbik lányom nem volt ilyen hisztis.
Egyébként minden tiszteletem a Tiéd, hogy még babát is vársz+ 2 pici. Én tuti megbolondulnék.

Andy,
míg írtam az előbb az üzimet anyukámék vettek függönyt. Nem abban a boltban voltak. Igaz 1300 ft/m. De még így is jó ára volt szerintem. Annyira örülök.

Elli,
ha jól emlékszem a Te férjed csinál bútorokat? Ki néztem a Babaszobán egy szekrényt a gyerekszobába és kiváncsi lennék, hogy megéri az árat amit kérnek érte. Nem nagyon lehet alkudni. Ha nem a Te férjed foglalkozik akkor bocsi.

Kisvuk (Tina)
tkriszta
 
 


Sziasztok!

Ma voltunk státusvizsgálaton. Julka elérte a 8 kilós álomhatártKép Pontosan 8,000Kép Most már inkább jár, mint mászik, mászásra csak akkor fanyalodik, ha fenékre ülKép Macskakiállítást nagyon élvezte, VÁVÁitól volt hangos a sportcsarnok. Egyelőre minden állat VÁVÁ, azaz kutyaKép
Leesett az udvaron és kitört egy pici darab az egyik metszőfogából. És még meg is repedtKép Pedig nem is esett nagyot, csak kicsúszott a kezemből (állt).
Julka is anyásabb, mint a két nagy. 8-tól 3-ig gyakorlatilag egyke státusban van.

ZsurlóKép látom, a számítógépguru még mindig jó húsban vanKép nagyon édesKép

PIldiKép szülinapos képek, Ancsi ruhábanKép Én is csak csendben jegyzem meg, hogy mindjárt 10 éves fiam és 8 éves lányom is prímán tud hisztizniKép Bár szegény reménykedő kisgyerekeseknek-babásoknak ezt ne emlegessükKép

MomoKép tojáskereső boszik nagyon édesekKép nem tudsz szerezni gyorsan egy vérnyomásmérőt? már attól is felmehet, hogy aggódszKép

ZsuzsóKép Julka is ilyen ütemben szopizott az elején, és legalább 10x egy nap. Ezért voltak itt édesanyámék 3 hónapig az elején, a nagyokat ők vitték erre-arra. Hisztis DanaKép Gyerekszoba témában az jó ötlet, hogy úgy csináltassatok egy nagy gyerekszobát, hogy később ketté lehessen választani. Az én két nagyom még együtt van, most kezdik mondogatni, hogy külön költöznének.

GombócKép 53 mm-es pinduridKép olyan megható, amikor látszik az UH-n az a picike emberkeKép

KisvukKép bárányhimlőKép annak is van azért előnye, ha a kicsi is elkapja, ilyenkor általában könnyebben túl vannak rajta.

Urszila
urszila
 
 


Zsuzso,
Mi ugy terveztettuk most a gyerekszobat, hogy egy ideig egybe lesz nyitva(24nm), de ket ablak-ajto es kulon gardrob. Aztan kesobb ezt le lehet valasztani ket kulon szobanak.

Lanyok,
Nekem is lenne egy kerdesem. Mi most kivitelezot keresunk. Tudom, hogy ha fazisokra zedjuk az epitkezest es ugy bizunk meg vallalkozokat olcsobb, DE innen ez nem bizti, hogy muxik. Szoval ha generalkivitelezot bizunk meg az kb. mennyivel dobja meg az arat(aposom nyomon tudja kovetni az epitkezest), mert ugye a lotto fonyeremeny nem a mienk.
Masik kerdes: esetleg tud valaki ilyen cimmel megdobni?

Momo, Kisvuk,
Dehogy rontottatok el, ilyen gyerekek vannak es kesz. Egyebkent kinovik sajna, tudom ezert most megkoveztek, mert most irto idegesito, de az en 4 evesem mar ritkan csinalja, a kicsi meg alapbol mas termeszet. Szoval ferjem szerint a megoldas egy harmadikKép

Kisvuk,
Jobbulast a baripottyosnekKép

Andi,
Vervetelhez drukk!!!

PIldi,
De legalabb segiteni akarKép Enyem fozni probal, ami az edenyek labam ala hajigalasaban es fakanalllal valo pufoleseben merul egyenlore kiKép

Zulu,
Hogy alltok a tervezessel? Mikor kezdtek epitkezni?

Maci2,
Kaptal cukkermerot?

Tegnap este atrendzetem a gyerekszobat, mert hetvegen sikerult az Ikeaba eljutnom es megkopasztottam kicsit Apa penztarcajatKép
Viszont csajszim korabban akart alukalni, ami azzal jart, hogy a fiokok-polcok atpakolasa elmaradt, szoval oltari kupi maradt, de legalabb ma sem fogok unatkozni.
Nalunk kitort a nyar, poloba-rovid gatyaba meg lehet sulni+ a szokasos 90%-os paratartalom.
Kerhetek egy kis drukkot holnapra. Megyunk vissza az orthopediara a lanykammal. Ha nem javult a csipoje akkor lehet, hogy mutet lesz amitol azert kirazna a hideg.

Angi
angela2
 
 


Fakanallal azt hiszem eleg neki ket l isKép

szorakozott Angi
angela2
 
 


Sziasztok!

Kissé megkésve, mert nem voltunk itthon:

Ildi! Ancsát isten éltesse sokáig!

Boldog névnapot minden Emmának!

Andik! Boldog névnapot kívánok Nektek is.

Képeket megcsodáltam, babák csak szebbek lettek, míg nem voltamKép

Angi! Nagyon nagy mennyiségű drukkot tartalékoltam Nektek!!!! Nem lesz semmi baj, biztosan javult!

Urszila! Szegény Julka! Hihetetlen, hogy pillanatok alatt mi történhet velük. Folyton rettegek.Kép

Momo! Fel a fejjel! KépKépKépKépKép

Most csak ennyi voltam,

Beu
beu
 
 


Angi,
és ha a 3. is hisztis lesz, gondolhatok valami csúnyát?KépKépKép

Beu,
nem lóg az én fejem, csak roppant morcos vagyokKép

Urszila,
éljen a 8 kilóKép Én meg itt aggódok, hogy Zsebi csak ruhástól éri el a 10 kg-otKép
Julka fogaKép És őt zavarja?
Vérnyomásom szerintem az építkezéstől megy fel, nem az aggódástólKép Tegnap is egy melós rontott ránk délután, hogy hozott ezt-azt, fizessek 18000 forintot. Kérdem én, miből???...olyan kínos volt, a két gyerek meg üvöltött a koszos ismeretlen látványátólKép Már ezerszer tisztáztuk a férjemmel, hogy intézzen el ő mindent, mert itthon alig van pénz, az OTP automata meg nem a mi házunk falában honol, én meg nem akarok állandóan a szomszédtól kölcsönkérniKép
Na ezektől a meglepiktől vagyok én a plafonon.


Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok!

Momo
Tök jók a kerti képekKép

Pildi
AncsI Kép szülinapi képei is nagyon édikKép

Manó2
A földbeverés nagyon rosszul hangzik.Kép Csak reménykedem, hogy a fiúk nem olyan hisztisek, mint a csajok. Bár biztos ki fognak ábrándítani a többiekKép
Engem 1x tusoltak hideggel, aztán már elég volt fenyegetőzni, abbahagytam a hisztit. Szóval néha ez is beválik.

Andi
Foghoz gratula. Most már télleg meggyógyulhatnátok.Kép Vérvétel...jajjj!Kép

Manó
Neked is jobbulást.

Megint Momo
A magamfajta paneltölteléknek mondhatod, én akkor is kertesbe álmodom magunkatKép Nyugi, vérnyomival remélhetőleg minden rendben lesz, bár gondolom a két boszi miatt amúgy is ingadozik rendesenKép

Zsurló
Jók a képekKép

Zsuzsó
Én úgy tudom, 10-12 nm/fő kb a minimum. De ha esetleg nekünk is összejön a 3, akkor én inkább 3 kisebb "hálófülkeszerű" kuckóban gondolkodom, és egy nagyobb, közös dühöngőben. Már ha összejön egyszer a ház isKép
Jaj, az a nóziKép Kevin ma az erkélyajtó keretét fejelte le, piros púp és csík, mit kapok az apjától este...!!!Kép

Kisvuk
De igen, enyém az a férj... Ha leírod, hol van, megmutatom neki ma este...hm?
(Bár még nem ért hazaKép)

Urszila
Elesés...jajaj. KépÉs ilyenkor mi a teendő fogügyben? Mentek fogdokihoz?

Angi,
Nekem van egy építész ismerősöm, és szerinte minima 20-25, de előfordulhat hogy akár 35-40 százalékot rátesz mindenre. Mert ő ugye lesz*rja, hogy hol olcsóbb/akciós a csempe, a saját csókos alvállalkozókkal dolgoztat, aranyáron. A férjem egyik legjobb haverja, és nekünk is mindenképp azt javasolta, hogy inkább lassabban, de mi keressünk megbízható szakiparosokat, és direktbe dolgoztassunk. Sokkal olcsóbb, meg ha utána esetleg reklamáció van, hiba nélkül hivatkozik arra, hogy az aktuális alvállalkozó "épp nem ér rá", szóval nagyon nehéz utólag behajtani vagy kijavíttatni bármit is, mivel ugye te nem vagy kapcsolatban közvetlenül az iparosokkal.
Bár tapasztalatunk még nincs, neki sok van, hiszek neki...Kép

Képzeljétek, 1 hét után kiderült tegnap, a kontrollröntgenen, hogy a férjem csuklója mégis eltörött...Illetve aminek el kellett volna törnie, az egyben van, és valami spéci helyen tört el, elmozdulás nélkül. És a röntgenét "csak az igazgató nem látta" a kórházban, kézről-kézre járt, mert a dokik nagyobbik fele nem is látott még ilyet... Így most lekerült a sín, és lett helyette gipszKép Azzal vezet a lököttje, de muszáj mennie, egy csomó melójuk van megintKép
Úgyhogy most amúgy is harap, és ha megtátja imádott fiacskája fején a púpot...jaj nekem!Kép

Ja, még 1 kérdés: ha vki szakértő (vagy szakértőtől van gyerekeKép) lszi, mondjátok már meg, mit érdemes telepíteni: kábelnetet (chellot) ami kábelen fut, vagy telefonovonal alapú ADSL-t? Ezen monyózok 1 hete, és senki nem tudja megmondani, mitől függ, hogy melyik nekem a jó. Árban ugyanaz, telefont egyik sem zavarja, sávszélesség is uaz...tanácstalan vagyok.

Na, megyek, bocs a regényért,de Apa még nincs, a nagyszülők meg átrabolták magukhoz Kevint, úgyhogy szinte unatkozom!!Kép
pusza
Elli
ellimami
 
 


Urszila,
Enyem fiu is letorte az elso metszoje felet kb. masfel evesen. En akkor megkerdeztem egy fogorvost, szerinte ha nem erte el a fogureget nem kell vele tenni semmit alaposan fogat mosni es kesz. Egyebkent nehany fogorvos ilyenkor ecsetelest javasol, esetleg megeri megkerdezni.

Momo,
Usse kavics gondolhatsz-mondhatsz csunyatKépKépKép
VernyomasodKép

Beu,
KoszikeKép

Angi
angela2
 
 


Elli,
köszi ha megkérdezed a párod. Babaszoba, bútorok
Majer Péter adta fel, 2004.04.17. 09.óra 23.-kor.
3 részes kék bútorlapból készült szekrény. Most van a férjem megnézni.
Köszi.
Az ADSL-lel kapcsolatban meg megkérdezem a férjemet mert ő ért hozzá. Majd ha haza jön megkérem írjon.

Kisvuk (Tina)
tkriszta
 
 


Elli,
Koszike, sajna mi is igy gondoltuk ezert is fo most a fejunk, mert ugye innen igy leiranyitani egy epitkezest hat egyenlo a lehetetlennel. Ezek a szazalakok meg akkor vallalhatok ha majd nyerek a lotton.

Sajna balesetek mindig elofordulnak. Esetleg mutasd meg a ferjednek egy-ket balesetes irasunkat, hogy hiaba vagy ott soxor elkerulni lehetetlen.
Ferjed csuklojaKép
En a konyokommel jartam igy. Elso rontgen negativ, masodik kontroll rtg. elmozdulas nelkuli torest mutatott. Pedig nekem kollegaim ellenoriztek a filmet, sajna sokszor elsore nem mindig felismerheto a dolog.

Angi
angela2
 
 


Sziasztok,

Azzal kezdem, hogy az igeretemhez hiven ezennel bezsebelem a Maszatkara vonatkozo 2 honappal ezelotti gratulaciokat. Kép Meg a mostaniakat is. Kép Aztan remeljuk, konnyebb tovabbi 6-7 honap var ram, mint Zsombival. Kép

Tündér,
hat persze, hogy hallottam a novenyrol. CSak nem kapcsoltam, hogy innen szarmazik a nev. Kép
Jobbulast a gyerkocnek! KépKépKépKép

Zsuzso,
Kreativ baba: az araval kezdem, 10eFt/5x2 ora. Ezert en valami nagyon tartalmas, rengeteg jatekkal, konkret otletekkel, gyakorlati "bemutatoval" fuszerezett valamire vartam. Es oszinten megmondva, nem ilyen az egesz, ezert eleg felemas erzeseim vannak. Kép Ulunk egy korben a gyerekekkel, ki van szorva egy halom jatek kozepre (az oktato azt se tudja, honnan szarmaznak, hol lehetne ugyanolyat venni Kép), es magyaraz, mesel, peldakat mond, a gyerekek meg szabadon eleresztve, igy az egyik szemem az oktatot figyeli, a masik Zsombit. Az eloadonak egyetlen gyereke van, es allandoan olyan peldakat hoz, hogy hitetlenkedve hallgatom, hogy ezt egy ZSombi-koruval lehet csinalni? Aztan mindig kiderul, hogy inkabb majd csak 2-3 eves gyerekkel. Szoval eddig csalodas, hogy a rakas jatekkal sohasincs bemutato, kozos jetek, az ott levo gyerekek semmibe nincsenek bevonva, nincs rajtuk "bemutato".
Ami viszont nagyon tetszett, hogy felhivta a figyelmet nehany gyakran elkovetett nevelesi hibara jatek kozben, amivel a gyerek kreativitasat csokkentjuk. Meg idonkent a csoportba jaro anyukak szoktak jo otleteket mondani. Kép
Utott-kopott orr KépKépKép

Momo,
az osszes negativ banatfelho huss-huss a fejetek folul. Kép Kerteshazas okfejtesed nagyon tetszik, en panelben, aztan kerteshazban nottem fel, es ZSombi szuleteseig meg voltam veszve azert, hogy hazba koltozzunk. Most mar inkabb azt vallom, hoyg majd akkor eleg lesz, ha visszamentem dolgozni es nagyobbak a gyerekek. Kép Bar az arakat elnezve az is lehet, hogy mi itt fogunk egy lakasban megoregedni. KépKépKépKép
Kepek a kertben fotosorozat viszont annyira edes, ujra kerteshaz maniam lett! Kép A korbebetonozas viszont ujra visszarantott a foldre. KépKépKép

Urszila,
kontenert telipakoltatok? Belegondolok, mi mindent dobhattok ki, ha kepesek vagytok megtolteni egy kontenert. Kép
Gratu a 8 kg-s alomhatarhoz! Kép Fogletores Kép

PIldi,
kepek nagyon helyesek! Na es a sztarmodell is! Kép

PsAndi,
Danonak jobbulast! Es Neked is! Kép
Most olvasom csak, vervetel KépKépKép NEm ertem en ezeket a szolgaltatokat. Nem egyszerubb nekik egy telefont megereszteni? Kép

Zsurlo,
egyeduralom es kepek KépKépKép

Sofka,
matricazas nalunk is megy. De ZSombi minidg is anyas volt, csak egy kis lapattal tett meg ra az utobbi idoban. Kép NAlunk a legujabb, hoyg amint megallok valahol, bedugja a pici fejet a ket labam koze a combomnal. Igy aztan vegkepp mozdulni se tudok. Es ezen aztan hangosan rohog. Kép

Angela,
ovodas elso nap sztori Kép BAr igy lenne majd nalunk is! Kép Drukk holnapra! Kép A kitort nyarert pedig tiszta szivembol irigy vagyok! Kép

Mariann,
kannibal MArci Kép Viszont jo, hogy most mar teljesen "atlagos" gyerek, es a korai (orvosok altali) remisztgetes nem jott be! KépKépKép

Kisvuk,mihamarabbi jobbulast a baranyhimlosoknek! Kép
(Az egyik ismerosunknek baranyhimlos volt a gyereke, es kerdeztek a gyerekorvost, hogy most mit csinaljanak. Erre azt valaszolta az orvos, hogy minden nap szervezzenek egy babazsurt, minel tobb meghivott gyerekkel....KépKépKép)

Elli,
BAlesetek mindenkinel vannak! Ezt mond a ferjednek, ha esetleg reklamalna! Kép Ferjed csuklotorese nem tul biztato, de drukk, hogy mihamarabb helyrejojjon! Kép
Nekunk ADSL van, de igazabol azert, mert a UPC olyan tirpak volt, hogy iyg nem akartam veluk szerzodni. Kép

Anyospajtast ma ferjem ujra (3 het alatt asszem 10.-szer) elvitte orvoshoz. A doki radobbent, hoyg azert vannak rohamai, mert elfelejtett neki vernyomascsokkentot adni. Koszi. Es ha felmegy a vernyomasa, akkor a pszichogyogyszer bekattan valahogy az agyaban, es ettol galydul be. Most legalabb tudjuk mar mi is... Kép Ugyhoyg ma anyospajtas total be lett gyogyszerezve es most jol van. En meg imadkozom, hoyg igy is maradjon, mert tegnap az egyik szomszedja elkottyintotta, hogy mar szervezkdtek a tarsashazban lakok, hogy megverik...pedig tudjak, hoyg beteg. KépKépKép

Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Sehol senki? Kép
ZSombi alszik, Apaja munkamegbeszelesen, en meg itten unatkozom. Kép
Gombóc
gombóc
 
 


Tina
Méltem egyetKép
pusza
E
ellimami
 
 


Sziasztok Lányok!
Hát önző módon megint csak kérdezni jöttem, de hátha nem haragszotok meg ezért!

A tanácsotokra/segítségetekre lenne szükségem egyik barátnőm részére, mégpedig a következőben:

A barátnőm kisfia másfél éves és kb két hónapja fél mindenféle berregő hangtól. Úgy kezdődött, hogy a porszívó hangjától ijedt meg. Most már ott tartanak, hogy a busztól is fél, pedig régebben állandóan ki kellett menniük a megállóhoz buszokat bámulni. A kisfiú az utcáról rohan haza, vigasztaltatni sem hagyja magát (felvenni vagy ehhez hasonló).
Kérdés: Valakinek van-e hasonló tapasztalata / tanácsa mit lehetne ez ellen tenni? Esetleg internetes oldalak (pl. pszichológus)?

Köszönöm előre is
pusza
Bogár

Bogár
Kép
Kép
bogár
 
 


Na szép jó estét!

Én továbbrs is esküszöm a kertes házra, már csak házvezetőnő és kertész kellene. Na meg egyjó szakács. Talán bébiszitter? És akkor én manikűröznék a napon, míg... a kezem bele nem ér a bilibe. Azért jó ám a kert, és később nagyon fontos a külön szoba is. De hogy mekkora? Mindenestre négyzetrácsos papírom érdemes kisakkozni a méreteket. Ikeás katalógusból elég jól ki lehet szedni a szabványt.

Angi, vannak ám másmilyen vállalkozók is. Ha elméled a pontos paramétereket, megkérdem a mi házunk urát. Valamit biztos tud mondani!

Gombóc anyósnak jobbulást.

Momo, szerintem éppen ezért terjedek széltében, hátha sikerül lassan osztódni. Lassan kitelik belőlem két tini. Szerencsére az anorexiára hajlamosabb fajtából. Kép Különben azt vettem észre, hogy a harmadiknál már nincs időm annyit filózni a fáradtságon, így valahogy nem is szenvedek tőle annyira. Persze szegény MiApánk néha bírna még egy tettre kész asszonyt 11 tájban, de azért akkorra már csak a kispárnámmal vagyok hajlandó szóba állni. Matrica_Marcipán ráaádsul éjszaka is szigorúan ellenőrzi, hogy megvagyok-e még. Úgy kétóránként.

Na rohanok, vészhelyzet.

Zsuzsi itthon van, nem akartok összefutni vele? Mondjuk az állatkertben? Vagy nálunk?

s
sofka
 
 


Bocsi, de ezt nem birom megallni, hogy ne tegyem kozkinccse (eloszor megbotrankoztam rajta, aztan rohogtem, most mar inkabb le vagyok dobbenve-igy fog felnoni a gyerekem? Kép):
http://velvet.hu/szex/tooth0420/
gombóc
 
 


sziasztok,

ezer éve nem jeletkeztem....remélem azért még nem felejtettetek el minket.Nagyon nehezen tudlak csak követni benneteket,bár rendszeres olvasó vagyok,de írni már se erőm,se időm. Kép
ÉPÍTKEZÜNK gőzerővel. Kép Nagyon jól haladunk,szinte minden másnap kijárunk Petrával + apával ellenőrizni a dolgokat.Kép
Na meg nem utolsó sorban nagyokat sétálunk ,kismama ismerősökkel itt a környéken összejövünk,szóval szinte mindig úton vagyunk. Kép

Olvasok mindenkiről mindent,képbe vagyok rólatok,mind a szülinaposokat,mind a hisztiseket és a betegeket is figyelembe véve.
Utólag mindenkinek nagyon boldog szülinapot,aki mostanában töltötte be az első életévét és boldog névnapot is a névnaposoknak. Kép

bocsi lányok,hogy nem nagyon tudok lépést tartani és állandóan kukkolok,de úúúúúgy szeretlek benneteket és,amíg ez a topik él,addig én is itt leszek,de néha lehet,hogy egy kicsit a háttérben. Kép

puszi minden babócának és anyócának
Évi + 4 nap múlva 10 hónapos Petra Kép

küldök pár fotót is magunkról Kép
Kép
Kép
Kép

és az épülő házunk (vagyis az igazolás a távollétre)Kép
Kép
Évi24
 
 


Hali Csajok!

Írtam egy jó hosszút, nem engedte elküldeni és megfagyott... GRRRRRRRRR így csak ködfoszlányok:

PIldi, Boldog szülinapot Anikódnak!Kép

Andiknak, Emmáknak boldog névnapot!

Orrbibis, fogtörös manókáknak gyógypuszikat küldök CUPPPKép

53 mmes maszatkához most már küldöm a gratulációt is!Kép

Kert: nos, én pont péntek óta nem férek a géphez miatta... viszont már bújik 5 kardvirágomKépKép. Ma megint ültettünk a manókkal. Annyira élvezik, hogy megcsinálom a lukat, ők meg belerakják a hagymátKép. Bár így lassabban haladok, meg az egyszinűség sem garantált...Kép. Meg ültettünk tűzbabot is (hogy eltakarja a rusnya hátsó kerítést): amit Danóval elültettünk, Zsófi próbálta kiásni és természetesen megenni... Aztán találtunk földigilisztát isKép.

Hisztihez: Danót is el lehet küldeni a szobába hisztizniKép. A lány meg nemes egyszerűséggel nekiáll toporzékolni... Hisztis képek különben nagyonjók, nektek a nyakatokban van a gép?Kép

Na elküldöm, nehogy ezis elszálljon, mert kardombadőlök...

Pusssz
Zsófi
csucsuka
 
 


Gomboc,
En vagyokKép
Sajnalom anyosodat, de meg inkabb benneteket.

Zsombi fejbedugasaKép Ezt lanykam is eloszeretettel gyakorolja, foleg ha foznekKép

Pontosan hanyadik heten vagy most? Drukk hogy nyugodtak legyenek az elkovetkezo honapok

Angi
angela2
 
 


Sofka,

Mailtem

Angi
angela2
 
 


Angela2,
nem akarok hazudni, en is sajnalom magunkat...Kép Nem nezunk tul jo eveknek elebe, ha ez igy folytatodik. Kép Es anyospajtasnak se szivesen lennek a boreben. KépKépKép

Tegnap azt mondtak, a 12. heten vagyok most. Olyan jo volt latni azt a kis Maszat emberket! A ferjem szerint ocsike lesz, de en egy hugikanak drukkolok! BAr vegulis mindegy, csak egeszseges legyen! A celido pedig november 2. KépKépKép

Gombóc
gombóc
 
 


Sziasztok!

Fog2: ma másfél órát ültünk Zsuzsival a szájsebészeten, egy hete lett egy pukli az ínyén, fogdoki (nem a miénk, az persze szabadságon vanKép)Maripent szedetett a gyerekkel, de nem múlt el. Ma kinyitották a fogát és szívogatnia kell kb. 1 hétigKép Nagyon hős volt.
Fog1: majd ha visszatér a fogdokink, megmutatom neki. A letörés tényleg icipici, inkább a repedés zavar.
Zsombi fejbedugásáról jutott eszembe, hogy anno Andris a postai sorállás közben egy másik nő szoknyája alá bújtKép Én először a nő rémült képét vettem észre, aztán már bújt is ki a bömbölő fiamKép

ÉviKép ház jól néz kiKép Petra meg uo.édes és huncut, mint eddigKép

ZsófiKép már el lehet ültetni a kardvirágot és a tűzbabot? Már én is el akartam, de az van rá írva, hogy május eleje. Ma vettem viszont kerítésre felfutó paradicsompalántát.

GombócKép tele lett a konténerKép kertes házban a szemét is könnyebben gyűlik, legalábbis nálunk, majd jó lesz valamire felkiáltással. Természetesen 1 hét múlva lenne majd jó valamireKép Anyósdoki GRRR.
Hú, mi vár ránk!Kép vagy talánKép Én a 10 éves fiam révén már közelebb vagyok.

BeuKép jó, hogy megkerültél. Milyen volt Pécs?

ElliKép férjednek ragadj ki egy pár esetet innenKép csuklóKép

Urszila
urszila
 
 


Hogy micsoda friss fű és virágillat van!Kép Kimentem az ajtó előtt levetett cipőkért.

Urszila
urszila
 
 


Sziasztok!Kép

Gombóc,
éljenéljen az ötcentis!Kép Anyósod miatt nagyon sajnállakKép.

Angi,
mi már elkezdtükKép. Egyelőre a munkagödör van meg, ha nem lesz eső, akkor kezdik az alapot csinálni. Ja, meg a mobilklotyó és tsai is összeszerelődtek, tiszta komfort a kecóKép.
Kivitelezés ügyében csatlakozom Sofkához, szerintem is jobb, ha legalább a szerkezetkész állapotig egy kézben van a ház. Főleg úgy, hogy "távépítkeztek". Keressetek meg több kivitelezőt, kérjetek árajánlatokat, biztos sikerül találni megfelelőt!
Holnapra gigamega drukk!+++++Kép

Évi,
hogy megnőtt ez a nőci, amig rejtegeted előlünk!Kép Házért sárgulok, nagyon jól néz ki! Bár itt tartanánk már...

Bogár,
sajnos nincs tippemKép.

Momo,
képzeld, Maca is rendmániás lett, ez sokszor szórakoztató, de ma pl. elég ciki volt a játszón, hogy folyamatosan rendet tett a homokozóban, amint elfordultam, már rámolta is be a szajrét a zsákokba-szatyrokba, persze jól összekevert mindent, mehettem meaculpázni az anyukáknak, hogy hát izé, át kellene válogatni az összes zacsitKép. Kezdek letikkadni a játszóterezéstől.
Kp hiánya nálunk is örök dallam, sokszor bújkálok a postás elől, mikor rossz időben nem jutok el automatázniKép.

Urszila,
álomsúlyhoz gratu!Kép Fogacska miatt megKép.
Nálunk minden négylábú szőrös állat U-u! néven futKép.

Kisvuk,
legalább gyorsan túl lesztek a barikonKép. Bár gondolom, ez most nem vígasztalKép.

Képzeljétek, Malac ma felszólított, hogy ne szólítsam nyuszikámnak a játszónKép. Alig kaptam levegőt a meglepetéstőlKép.
Szintén Malac:
Anyukám lopakodott a wc felé egy tampont szorongatva, hát persze, hogy kiszúrta a kölök, és elkerekedett szemekkel kérdezte, hogy "mama, az a zÓÓÓÓÓriási kúpot kinek adod be?"KépKépKép

megyek, kipihenem a kölyköketKép.

pusz,

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?