Új privát üzeneted érkezett!

Valamikor neked is erről az oldalról volt a vonalzód,nem? Ez a cd olyan ismerős.

Kép
flóra 11
 
 


Jól van, pihenjen csak nyugodtan.

KépKép
benó
 
 


Igen, szerintem pont akkor, amikor belém költöztek a babok. :D :D :D :D Szívecskés vonalzó volt.

KépKép
benó
 
 

 
 

Gratulálok a laptetűhöz! :D :D :D
Hozok még kaját.

KépKép
benó
 
 


Igen, már emlékszem. :wink: Ezek a tulik most olyan aranyosak. :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Ilyen szép vonalzóval szép is a laptetű. :lol:

Én is éhes vagyok még, pedig ettem,mikor megjöttem, de csak két szeletke juhtúrós kenyeret. Vettem juhtúrót,olyan gusztusom lett rá. Csinálok ma juhtúrós galuskát,tejföllel a tetején. Jó lenne hozzá még pirított szalonna is, de az nincs. Megesszük anélkül. :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára flóra 11 2009.03.28 14:07-kor.

Kép
flóra 11
 
 


Szép is, nekem is tetszik. :D
Lehet azért, hogy a Márti azt fogja mondani, hogy nem túl élénk, ő mindenre ezt mondja. :lol:
Nálatok biztos házi juhtúrót is könnyen lehet venni. :D Pl. én a kecskesajtot tökre szeretem, de kevés helyen lehet venni.

KépKép
benó
 
 


Hozzál akkor kaját.

KépKép
benó
 
 


Ez egyébként hihetetlen, hogy milyen mennyiséget meg bírok enni. Most megettem kb. 10 túrógombócot (anyuék csinálták tegnap), és még kb. ugyanennyit meg tudnék enni. Nem csoda, hogy szegény Gy. olyan vékony, mint egy kis egérke. :wink: Neki már nem jut. :( :lol:

KépKép
benó
 
 


Hozok. Itt nincs házi juhtúró. Fent a hegyekben biztosan van,ott a juhpásztorok, a bacsák árulnak. Itt nem. De jó az üzleti is. Nem nagyon szoktam szeretni,de ma rámjött, hogy úgy ehetnék. :lol:

Kép
flóra 11
 
 


ok, hozzál

KépKép
benó
 
 


mingyá jövök én is

KépKép
benó
 
 


Örülök, hogy tetszett neked a tegnap talált csibés ötlet. :D

KépKép
benó
 
 


Hoztam még egy kenyeret és kávét. Viszont haezt megettem,megyek.

Kép
flóra 11
 
 


Ó, most jut eszembe, hogy meg kell írnom ma egy levelet anyós nevében az illetékhivatalnak. :? Sok kedvem van. Na, akkor, míg te nem jössz, elkezdem. :?

KépKép
benó
 
 


Ja, itt vagy? Jó, akkor addig maradok. Össze-vissza keverünk egymás körül. :lol:

KépKép
benó
 
 


Igen, tetszett. Meg arra gondoltam, hogy ha megkapom az állást,akkor az elsőseimnek varrok ilyet.Mert mondta az igazgatónő, hogy elsőseim lennénekés megkérdezte,ha arra kerül sor, akkor el tudnék-e menni akkor,mikor jönnek az ovisok megnézni a sulit,akik ugye elsősök lesznek, hogy az új tanító nénit be tudja nekik mutatni. Na ezért gondoltam, hogy akkor vinnék nekik ajándékot.

Kép
flóra 11
 
 


Jaj, nekem olyan gyakran összeragadnak a szavaim. :x Biztosan gyengébben működik a hosszú billentyűm.

Kép
flóra 11
 
 


Az tök jó. Akkor majd még keresek, hátha találok még egyszerűbbet is, vagy gyorsabbat. Rendben? Édesek lehetnek az elsősök. :D Az ovisok. :D

KépKép
benó
 
 


Ilyen leveleket én sem szeretek írni. :?

Majd megkérdem az exet, hogy nem megy-evéletlenül jövő héten Komárom fele, hogy vinne a gyereknek kaját. De ugye miért is menne. Vagy megtehetné, hogy elvinné neki. Én megfőzök, őelviszi. Fele-fele.

Kép
flóra 11
 
 


Igen, kérd meg, ennyit tényleg megtehet.

KépKép
benó
 
 


Az ilyen kisemberek nagyon édesek. :D Van, aki nem szereti az elsősöket,mert sok a macera velük, de én olyan tipikus elsős tanító néninek érzem magam. Én imádom őket. :D

Kép
flóra 11
 
 


Jaj, ne haragudj, hogy lekoptam, megírtam a levelet.

KépKép
benó
 
 


Gondoltam, hogy te olyan tipikus elsős tanító néni vagy. Azokat meg én szeretem. :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Na, majd kinyomtatom. Aztán megállapítják (Gy. és anyukája), hogy jó-e. Akkor most idehozom a gombát megvarrni. Aludni már nem fogok, a tv-ben megy gagyi baromságok vannak, max. megnézek megint majd egy Mr. Beant lábpihentetésként. :roll:

KépKép
benó
 
 


meg, nem megy

KépKép
benó
 
 


Oké, akkor mentem Bean-ezni, majd jövök 4 körül. Addig kikapcsolom a gépet. Puszi

KépKép
benó
 
 


Ha elaludnék, akkor nem jövök. puszi

KépKép
benó
 
 


Bocsi,telefonom volt.

Kép
flóra 11
 
 


Pihenj csak nyugodtan. Nekem meg irány a háztartás meg szakdoga,anyák napi műsor, mosás, :? Meg a fene sem tudja mi minden.
Legalább a temető már leesett a nyakamból. Nem hittem volna, hogy ezt ma meg tudom csinálni.

Kép
flóra 11
 
 


Halihó, csak gyorsan benéztem :D
Ildikó, nagyon aranyos a vonalzód Ildikó :D , de ugye nem azért vetted le mert az enyém is olyan volt mint a tiéd :oops: Átcsináltam volna én, ám! :oops:
Benó, jó szórakozást neked estére :D

Mi megebédeltünk, most az A. redőnyt szerel, utána nem tudom mit csinálunk, de remélem amit csinálunk azt együtt csináljuk! :roll:

Puszi, szerintem ma én már nem jövök!

Kép
szilzi
 
 


Ildó, légy szí', most ne szakdogázz, segíts nekem! Mi a franctól viszket a lábam baromira??? Ott, ahol vizes???? Ha állok, akkor viszket nagyon. Mintha ezer szúnyog megcsípett volna, egyet is utálok. Remélem, nem valami következő idiótaság. :wink:

Jó együttes programot nektek, Szilzi! :D :D

KépKép
benó
 
 


Lehet, hogy pszichoszomatikus, mert általában a mosogatáskor jön elő. :roll: De azért most ez tényleg komoly, nem poénkodom, iszonyatosan viszketett, úgy mosogattam, hogy közben egyik lábammal kapirgáltam a másikat (mindkettő viszketett). Van valami ötletetek?

KépKép
benó
 
 


A lábakon a vénagyengeség legtöbbször elnehezedő,
fáradt lábak, zsibbadás, éjszakai lábgörcsök, lábviszketés formájában jelentkezik.

KépKép
benó
 
 


A problémák elkerülésére sok apró napi trükk is a segítségünkre lehet. Például főzés közben ne álljunk sokáig egy
helyben, sorban állásnál ne csak az egyik lábunkra helyezzük a testsúlyunkat, hanem igyekezzünk mindkét lábunkat
egyformán terhelni. Lehetőleg ne viseljünk túl szoros zoknit, fehérneműt vagy nadrágot. Üléskor ne tegyük hosszú
ideig egymáson keresztbe a két lábunkat, mert így akadályozzuk a megfelelő vérkeringést. Ülőmunka végzése esetén,
ha módunk van rá, polcoljuk fel a lábakat, és óránként álljunk fel, mozgassuk, akár masszírozzuk át végtagjainkat. A
vénákat mozgatással vagy hideg vizes kezeléssel is edzhetjük, de a szabályozott emésztés is fontos jelentőséggel bír.

KépKép
benó
 
 


Jól van, találtam már, köszi. :D
Na, megyek, ma már én se jövök, bár nem nagyon szeretnék sokáig lenni, de tuti bealszom, mikor hazaérek. Puszi nektek :D

KépKép
benó
 
 


Halihó.

Nyugi nem fordulok magamba,csak most minden gondolatom a körül forog,hogy mennyit fejek le. :(
Már unalmas lehetek,ha állandóan erről beszélek,ezért nem írtam.

De!!!Tetszik a vonalzód Ildó még ha NEM OLYAN ÉLÉNK A SZÍNE AKKOR IS!!!!

Kép
martik77
 
 


Hellótok!

Benó, gondolom attól is viszket a lábad, hogy ahogy dagad, feszül a bőrés ez bizony viszketéssel jár. Krémezd be,hátha segít.

Kép
flóra 11
 
 


Márti,jó dolog az is,ha fejéssel serkented a tejtermelést, de igyekezz minél azon munkálkodni, hogy minél többet kiszopjon saját maga a kis úrfi. Kényszerítsd rá, hogy dolgozzon meg a kajáért. Remélem vettél neki nagyon pici lyukú cumit.

Kép
flóra 11
 
 


Márti nem kell elnézést kérned, mi már fejtünk Tancsuval is! :D :D

Kép
muzsuzska
 
 


Benó, szerintem is a mosogatástól van a lábviszketés! :D :D :D Próbáld meg Gy.-ra hárítani, elvégre az ifjú íjászokat te hordod ki! :wink: :wink: :wink:

Kép
muzsuzska
 
 


A leendő Sanyi papa is tud róla!!!!Elég normálisan fogadta, sőt megkérdezte, hogy történik minden! A húg meg megkérdezte itt a kórházba nem csinálják? :evil:

Kép
muzsuzska
 
 


Ildikó, akkor ma a gatyarepesztés napja volt!! Én farmer nélkül meghalok, sürgősen vennem kell . :evil:

Olyan jó lenne ha sikerülne ez az állás, olyan édesen beszélsz a kis manókról akik az elsőt kezdik! Nekem is ilyen tanítónénim volt, imádtam! :wink:
Te tényleg egy igazi vérbeli tanerő vagy,én is ilyent kívánnék a leendő gyermekemnek!!
Kép

Kép
muzsuzska
 
 


Nekem Dömének volt ilyen első 3 évig a délutános tanítónénije.Döme imádta őt. :D

Kép
martik77
 
 


Akkor ez jó,hogy jól fogadta a Sanyi papa a híreket. :)

Kép
martik77
 
 


Szia Márti!!!!!
Hogy telt a napod?
Ádámka alszik etetések között?
Kajátok volt, anyós hozott?
Tudsz pihenni ? :D :D :D :D

Kép
muzsuzska
 
 


Sajna hiába próbálkozom semmit nem eszik ciciből. :?
Tegnap amit vettünk cumisüveget az már jó,mert csak 1 nagyon kicsi lyuk van rajta,és szívnia kell a tejcsit rendesen. :)

Kép
martik77
 
 


Alszik szépen,mondjuk tegnap éberebb volt.
A pocakja se fáj a Tancsutejcsitől,igaz vegyesen adom az enyémmel.
Anyós hozott finom húslevest,meg tegnap csináltunk tejfölös csirkét.Úgyhogy ebéd volt.
És ma kétszer is aludtam.Bár 1x csak 15 percet de du aludtam 1 órát. :)
Holnap viszont mosni kell.Vagyis a gép mos,de már nem húzhatom a dolgot. :)

Kép
martik77
 
 


Gondolom próbálsz a babával együtt aludni.
Anyósék örülnek, érzel valami szorosabb kapcsolatot a baba miatt köztetek?

Kép
muzsuzska
 
 


És délután voltunk kb fél órát sétálni babkocsival,most először. :)
L.tolta a kocsit olyan büszke volt.
Állt a bérház előtt kérdeztem mit nézz felfelé erre azt mondja:"Azt,hogy ki lát minkent!!" :D :D :D

Kép
martik77
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?