Új privát üzeneted érkezett!

Nymalac, dolgozol már?

Marek, mennyi idő után kellene a csodaszertől javulásnak lenni Borinál? A Cebiont hogy adod? Natúr, vagy tejcsiben?

Kép
szöszke
 
 


Marek:
[quote]g írta:if maradt a kiterjesztése, felraktam a blogra, de ott csak kép volt... Nem annyira fontos, csak kérdeztem...


szóval lementettem én is, és csak windows explorerben müködött a dolog. Nézd meg, hogy a blogon feltöltés után nem mozog-e :)

Nekem pl. a weben amíg szerkesztem, nem mozog, de ha feltöltöm, akkor de :D

És ha nem autómatikusan explorerben nyílik meg, akkor jobb egér gombbal katt a nevén, és ott társítani kell az internetes böngésződhöz :D

Mond majd el, hogy mükszik-e :)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Apa elment, ebéd finom volt (apa főzte tegnap :) ) vörösboros marha pöri :P Természetesen leettem magamat :D majd a mosásnál lesz ilyen fejem is miatta :(
Na mindegy...

Szóval és tetvel... rólunk...

Borim hason bejárja a szobát :D na nem kúszik, vagy ilyesmi, hanem kanyarodik kéz pakolással, pörög is így gyorsan :D és tólja magát hátrafelé. Aztán meglát valamit elől, amit tuti nem ér el, és ezért felkelti az érdeklődését, és olyan gyorsan kotor a lábával, és nyúl előre, hogy az őrület. Kész kabaré... Aztán nem sikerül neki, és tovább áll... Asszem nem sokára el fog indulni a kúszással is :D

A kádban edzést minden nap csináljuk :) annyira édesek Lilivel, ahogy együtt játszanak a vízben :D

Mindjárt el is kezdek keresgélni képeket, videókat...

Rólam: vettem egy csíkos kendőt, és egyre ügyesebben kötöm a hátamra Borit is :) Lilivel begyakoroltam, és Borival is simán megy már :)

Nagyon jó! Erre is van képem :D

Aztán a minden napok. Tuti lógok infóval arról, hogy miért vagyok ennyire távol...

Pörgök: készülök a visszamenésre, a hajam csapni való, be kell jelentkezzek Lilivel a fodrászhoz (ez még hátra van), takarítok, de nincs látszatja :twisted: a kinőtt cuccainkat dobálom fel a netre... lezavartam a borostyán rendelést, de még nincs lezárva... most lesz egy visszárúm, egy cserém, és egy plusz láncom Lilinek :D

Itt jegyzem meg, hogyha valaki tervezi, hogy vesz baba borostyán láncot, arra van állandó 10% kedvezményem, élhet vele :D Jelezze PÜ-ben, segítek neki...

Aztán a liliputis rendelés is még tart... várjuk a 2. csomagot, benne a rózsaszín zsiráffal :D Igaz Marek? :D

És ahogy adom el a rucikat, ezt azt, úgy kell szervezzem a különböző talikat az adás vétel lezavarására... Tehát nincs időm semmire...

Pedig írnám a blogjaimat is... Boriét már meg is írtam az 5. hónapra, de elszállt az egész, nagyon letört a bilifülem... :(

Aztán ott van még a varrás... Szeretnék varrni egy gyönyörű MT-t rózsaszín babakordból :) Biztosan gyönyörű lezs, csak nincs rá időm...

és még vendégeim is lesznek 31-én :D És Adrinak is megírtam a PÜ-t, de elszállt az egész.... :S

Szóval ez van....

Sok volt?

Na akkor levezetésnek keresem a képeket :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 

 
 

Nymalac, és aki otthon varrna Mei tait, nézzétek:
http://arcencil.blogspot.com/2008/08/kt ... i-tai.html

Kép
szöszke
 
 


Kép

Kép

Az új kendőm, benne a régi lányom szunyál :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Nymalac, nagyon jó kis kendőd van! És nem rossz, hogy nem látod Borit?

Kép
szöszke
 
 


Szöszke: kösi a linket, én ismertem is :D Ez az alap MT minden SK Mt-hez... De én kaptam egy tovább fejlesztett body szabásmintát :D Az lesz az alap... És a minta a fejemben van... gyönyörű foltmintás :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Képzeld az elöbb még a cumit is be tudtam tenni a szájába a hátamon!

Nem rossz, mert a tükrökben látom :D Útközben rossz lenne, de úgyis mással vagyok elfoglalva, levenni meg pikk pakk leveszem :D ha baj van :P

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Jó rég jártam erre, egy hétig rossz volt a netünk.

Voltam a bababörzén szuper volt!!! :lol: :lol:

Találtam egy árust, aki nagyon szuper dolgokat árult, Németországból hozzák a cuccaikat, mind új csak pl. kiállítási darab volt és így jóval olcsóbb, pl. ezeket vettem náluk:

http://www.sanyibea.eoldal.hu/fotoalbum ... naztato/35
1500Ft-ért

http://www.sanyibea.eoldal.hu/fotoalbum ... y-walz-/27
5000Ft-ért (csak a táskája hiányzik), de amúgy szuper.

http://www.sanyibea.eoldal.hu/fotoalbum ... zotaska/70
1200Ft-ért

És nagyon szuper babakocsikat árult:
pl ez nagyon tetszett:
http://www.sanyibea.eoldal.hu/fotoalbum ... romer/1042

És még nagyon sok szuper dolog van náluk, Csepelen van a boltjuk, de neten is lehet rendelni tőlük:
www.sanyibea.eoldal.hu

nézzétek meg!!

Még nem volt időm visszaolvasni, de pótolom ígérem!!!

Mi jól vagyunk, Áron 20-án volt 5 hónapos, 8100gr és 65 cm az akkori adati.

Éva

Kép

Kép
éva75
 
 


Bori végre forog! Hátról hasra, és nagyon profin! Végre!!!!

marek
 
 


Gratula Borinak!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Éva: szupi ez az oldal, nekem is az a kocsi tetszett meg....

egy ilyet láttam is a minap errefelé sétálni...

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Szöszke
A Cebiont csak úgy magában adom. Kicsit fintorog Bori, de utána azért lenyalja a kanalat. Sőt, ha odaadom neki, akkor le is nyeli... :shock:
A csodaszertől egyébként kb két-három héten belül várom a csodát. Ha nem érkezik el a csoda, akkor passz...lehet, hogy tápi, de nagyon nem szeretném...

marek
 
 


Sziasztok!

Nyugtonmalac - de jó, hogy jöttél végre :lol: Van aki teleírja a topikot :wink: Amúgy kissé pangunk, nem?
Bori a kendőben egy tündér, persze anélkül is, de nagyon ügyi vagy, hogy így meg tudtad kötni!

Pancsolt anyatejet árult egy nő - most mondták a híradóban, tehéntejből és tápszerből keverte, ez kész, hogy lehet valaki ekkora szemét? Bocsi, csak felhúztam magam így hirtelen kora reggel :evil:

Éva - sajnálom, hogy nem volt jó a net, én attól biztos tiszta ideg lennék, mert az egyetlen dolog a gyereken kívül, ami le tud kötni mostanában :? Szuper dolgokat vettél!!! Azt a fa tornázót nem fogja magára borítani Áron? Csak mert Lotti a játszószőnyeg hídját folyamatosan magára rántja :roll:

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Képzeljétek, nálunk meg az van, hogy Lotti egyfolytában hasra fordul, de tényleg, folyamatosan, és állandóan bukik miatta, hogy megnyomja a hasát. Ma reggel evett és azóta kb. 15X bukott hol kisebb, hol nagyobb adagot, mindenesetre én 2X, ő 3X öltözött át 6 óra óta :shock: :cry:
Most a gél se segít, kb. 3 napja csomót bukik :cry:

Ja, és 4 napja nem kakilt! Talán az alma miatt? Ma nem is adok neki és addig nem folytatom, míg nem sikerül kakilnia :roll:

LKata - menő Norbika sapkája :lol:
Majd menni fog neki a rugaszkodás, szerintem nincs elkésve!

Utólag is boldog hófordulót Balázsbabának, Zsombibabának, Konstantinbabának!!!

Zsuzsu - nagyon édi Konsti, nekünk is pont olyan csörgőnk van, csak zöld :lol:
Mi is kimentünk végül sétálni, Lotti aludt szépen, engem meg majdnem elfújt a szél :?

Szöszke - nálunk volt már olyan, hogy Lottika belepisilt a fürdővízbe, pont láttam, de mi nem cserélünk olyankor vizet, annyira pici mennyiséget pisilnek még és a víz most már a kád közepéig ér, nem hiszem, hogy baja lenne belőle.

Kristinka - próbáld meg lekicsinyíteni a képet, szerintem az lehet a baj, hogy túl nagy.
Gratula a fogacskához!

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Szisztok!
Ildinek igaza van. Nagy itt a pangás mostanában!!! Hahó!!! Hol vagytok?

Ildi
A bukás most csak a hasalástól van, nem? Olyankor Bori is bukik, meg gondolom minden baba. Eddig ezt ki tudtuk védeni azzal, hogy nem hasaltattuk a babát kaja után.... most meg...leginkább mérgelődünk... :roll: Van, hogy bemegyek, Bori néz rám vidáman és az egész arca tiszt trutyi.... :roll:

Miért nem próbálod ki a barackot? Az lehet, hogy segítene a kakin...

marek
 
 


Marek - trutyis arc :lol:
Dettó, nálunk is csomószor van ez, egy percre nem figyelek oda, már hason és néz nagy mosolygós fejjel és közben olyan, mint a kiscica, aki belefejelt a tejes tányérba :lol:
Nálunk tudod, alapból van bukás, bár a gél segített valamennyire, de most, hogy hasal magától, semmit se ér, de amúgy imádja enni, odavan érte, pedig egy ízetlen semmi :roll:

Jaja, barack, de azt kéne venni, mármint bébiételt és néztem már pár helyen, csakhogy sima őszi nem volt, csak kevert, pl. őszibarack rizzsel vagy hússal vagy almával...

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Ildi

Itt az őszibarack:

http://bookline.hu/product/home!execute ... _&id=58679

A Kecskemétinek őszi itala is van, az is jó lehet. A többit nem néztem meg, de a Bookline-on van egy csomó bébikaja és állítólag olcsóbb, mint máshol.
A Frutapura is ott a legolcsóbb. Meg a pelusok is jó áron vannak.

marek
 
 


Nem sikerült a link, de megtalálod a Kecskeméti termékeknél a második oldalon asszem.

marek
 
 


Ildi,

nálunk is ez van, Pálmi kaja után még akár 1,5 - 2 órával is bukik, ha hasra kerül. Most viszont már magától forog oda, így nem lehet megakadályozni.

Én azzal nyugtatom magam, hogy majd csak eszik többet, ha a bukás miatt nem elég neki a kaja, mérem is hetente, ha nem fog hízni, akkor fogok aggódni.

A cica-effektust is ismerem :) Bukik, majd beleteszi az arcát :lol:

Ja, és a vízbe pisilés szinte mindennapos, azonnal, ahogy beleér a vízbe, én sem eresztek új vizet, a nagykádban fürdik, abban szerintem eloszlik az a kicsi pisi...

Most beugrott egy ötlet! :) Mi lenne, ha engednék a mosdóba is egy kis vizet, abba mártanám a legelején, abba belepisil, és utána mehet a kádba! Na?! :D

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Nektek is megmutatom milyen vicces, mikor anya kotkodácsol :)

http://videa.hu/videok/emberek-vlogok/a ... YbDpnjuTwM

Kép

Kép
sz.veronika
 
 


Marek, köszi a linket, megnézem ezt a bébiételt mindenképp! De még megvárom a mai napot, hogy kakil-e, nem adtam neki almát.

Veronika, de tüneményes Pálma baba, annyira cukin nevet, anya meg jó fej, ahogy kotkodácsol :lol:

Kép

Kép
nusildi
 
 
 
 


Sziasztok!

Veronika...nagyon édes ez a video, olyan kis drága ahogy nevet. :lol:
Mondtam már hogy gyönyörű hosszú szempillája van Pálmának :D

Éva....Tök jó lehet ez a börze! Nagyon jó áron vásároltál,nagyon szép cuccokat, ügyi vagy!
Van boltjuk is?
Áron szép nagy baba már! :wink:

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Bukás...nekrünk is a forgástól bukik Norbi. :? Ahogy leteszem, megfordul és kidobja a taccsot :roll:

Most itt ül az ölemben és veszettül nyúlkál a billentyűzet felé, ő is írni szeretne :lol:
Nagyon aktív lett. :D
Ma anyósom fog neki uzsit adni, mert én megyek spinningre, és a férjem addig nem ér haza.
Már rég hagytam ott anyósoméknál, kiváncsi leszek hogy viseli majd. Kicsit aggódom, mert nagyon ragaszkodó lett.
Aludni se akar ma, majd ott meg nyűgös lesz. :roll:
Mennem kell, hűtőt olvasztok :?

Ja, Kecskeméti termékek....vigyázni vele, mert sokban cukor is van :? :!: :!: :!:

Pussz :)

Kép
Kép
lovaszkata
 
 


Sziasztok!

Csak gyors betoppanás :)

Megkaptuk az utolsó Prevenart :) és ma vagyunk 5 hónaposak!!! :D :D És tegnap megjött a szuper babaláncunk is!
súly: 9380g hossz: 71cm

Kép

Bookline: én szoktam onnan rendelni, tényleg olcsóbb mintha boltban venné az ember. A Fitolac teám pl. amit eddig a dm-ben 730 forintért vettem, a booklineon 502 Ft volt.

Nymalac: nagyon jó a kendő!!! :D

Éva: tök jó cuccokat vettél! Grat Áronnak a méretekhez!

Vera: Pálmi nagyon édesen kacag!!!! És még mindig gyönyörű!

Ennyit erről az oldalról, mindjárt visszaolvasok.[/img]

linhbaba
 
 


Szöszke: szoptatás alatt a menstruáció minden formája normális, kivéve ha 20 napnál sűrűbben jön!!! Nekem 1x volt eddig, mikor elkezdtem szedni az Azaliát (olyan mint a cerazette) és azóta semmi.
Marcit is kaptam már rajta, hogy belepisil a fürdővízbe, :D :D de mivel ő nagy kádban fürdik, szerintem nagyon felhígul, nem szoktuk lecserélni a vizet.

linhbaba
 
 


Sziasztok!

Ildi - Marek elmondott mindent. Én is a barackot akartam javasolni. Szabi 4. napja kapja, igaz a nagyim féle fagyasztottat. Nincs kaki gondunk. :wink:

Marek - Ha nem érkezik meg a csoda, esetleg próbáld ki ezt: http://www.bonolact.hu/czk/lang~hu~id~33~doc.html
Nekünk ezt javasolta a dokink, de még nem vettem meg, mert a Protexintől se lett se jobb, se rosszabb Szabi kakija.

Ny.malac - Klafa a kendőd! Asszem benned eggyel több Duracel elem van, mint bennünk. :wink:

Linh - Nagyon cuki Marci és a méretei sem semmik.

Veronika - Édes!

Éva - Nagyon klasszak ezek a cuccok.

Rólunk - Szabi is szokott Túró Báró lenni. :lol: Amúgy semmi extra nem történik. Egész meglepő módon ma éjjel csak egyszer keltünk hajnal 4-kor. A keddi extra sz@r nap után megcsípte az álommanó és szinte átalussza a napot. Mozgásban ugyanott tartunk. Kiságyban képes 4 mozdulatból megfordulni (a hasán kepesztve). Van mikor azzal játszik, hogy a posi feltolós technikával elfordul hasról oldalra, majd vissza. :D Játék közben ráz, csapkod mindent, fúrja bele az arcát a könyvbe, rág mindet ezerrel. Hason egy darabig támaszt, aztán indul a repkedés. Majd kezek le, pucsítás. Aztán megint repkedés. Mi lesz ebből? :roll: A barack nagyon fincsi! :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Ja,Marek, gratula a forgáshoz!!!! :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Aki dm-ben vette az úszópelust:hol kell keresni? milyen márka?

Kép
szöszke
 
 


Sziasztok!

Én is bekukkantottam, ezer a dolgom, ezért nem tudok most jönni. Indul a visszaszámlálás, kedden utazunk haza...
Egy picit azért visszaolvastam.

Marek!
Sajnálom az oltást, és remélem bejön majd ez a szer!
Vicces lehet, ahogy Bori kukackodik! :D És nagy nagy gratula a forgáshoz! :)

Ildi!
Kicsit megkésve, de nagy gratula a fél éves Lottikához! :)
Én magamtól is így csináltam a ht-t, ahogy leírtad, és nekünk így teljesen jó. A hasrafordulás nálunk is játszik. :?

Kata!
Aranyosak a keresztelős képek, tökjó lett a terítés is! A tesód a keresztanya? :)
Gratula a fogacskához! :) Sajnálom az ovit, remélem találtok majd Zsófinak egy jó kis helyet!

Zsuzsu!
Részvétem a kaki story miatt! :D bocsi...
Örülök,h jól ment a fejlesztő!
Sajnálom a ht-t, remélem megjön majd a kedve a kajcsikhoz...
Aranyos a férjed... :) Konsti pedig nagyon édes, büszkén mutatja a csörgőjét! :) (legalábbis úgy látszik, mintha... :D)

Emmaléna!
Csak keményen! :D

LKata!
Ne keseredj el, Norbika lábai is beindulnak majd, mint annó a bal keze. :) Én ismerem azt a hengert, de én annó arra használtam Aidan-nél, h lökdöste, és mászott utána...így tanult mászni. De biztos jó arra is, h a lábait megdolgoztassa, ha ráfekteted.
Nagyon édesek a képek! :)

Kristinka!
Gratula Bence új tudományaihoz! :)

Szöszke!
Lillát egyszer kaptam el eddig pisilés közben. :) Én sem engedek új vizet, úgy tudom, h a babák pisije steril...de ha nem, az sem gáz...sztem nagyon sokan vannak így.

Nymalac!
El nem tudom képzelni, h hogy kötöd a hátadra Borit! Majd megmutatod... :) Nagyon ügyes már a leányzó! :)

Éva!
Nagyon jó cuccokat vettél! :)

Veronika!
Sztem tökéletes az ötlet, pisiltetsd előszöt a mosdóba! :D Én sajnos nem tudtam megnézni a videot, tnap sos. újra kellett telepíteni a gépem, lehet h még vm hiányzik ehhez. :(

Linh!
Nagyon édes az 5hós nagyfiad! Gratula! :)

Bettyna!
Majd egyszercsak Szabi elrepül...az lesz... :D

Mi lázasan készülődünk haza, jó sok dolgom van még. Meg most zavartam le egy hatalmas mosható pelus rendelést, sokat melóztam vele, érkeznek a cuccok. :)
Lillus múlt vasárnap megfordult hátról hasra is. Mostanában állandóan ezt játsza, aztán sír, h fordítsam meg...pedig visszafele is tud, azt hamarabb kezdte. Ki érti ezt?! Mostmár minden ebédre kap szopi után baby rice-t vagy poridge-t (ez asszem vm kása, de nem tudom pontosan). Mostmár szereti is őket, megeszik egy adagot 60ml tápiból készítve. 2 napja uzsira, szopi után is elkezdtem adni neki almát (hippes), ezt is szereti. Egyébént nagyon jókedvű, rengeteget mosolyog, és be nem áll a szája, pár napja nagyon durván elkezdett dumálni, halandzsázik össze-vissza, még utánozni sem tudom. :D
Na most ennyi volta, rohanok is tovább, pakolásznom kell, és lassan fürcsi. Otthonról jelentkezem majd sűrűbben! :)

Sensi és Lillus

KépKép

Kép
sensimilla
 
 


Hoztam még pár képet is, egy barátunk készítette, aki profi fotós. Én borzalmasan nézek ki rajtuk, de ez van. :P


Kép Kép Kép

Sensi és Lillus

KépKép

Kép
sensimilla
 
 


Sziasztok!!

Ny.malac!
Köszi a gif-t működik!!!!!! :lol:
Remélem nem kiabálom el, de Imába foglalom a neved!! :lol: :lol: :lol: (már én is gondoltam rá, h adok egy kanalat Konstinak evés közben, de Te adtad meg a végő "lökést"...Úgy tűnik bejön......igaz Ő kikanalazza amit én be, de azért haladunk :lol: :lol:
Én sem erőltetném a HT-t, ha lenne elég anyatej........
Most kapunk megint, de azért kell a Ht. Én sem akarom, h rossz evő legyen, de úgy látszik, Ő a kevéstől is kerekedik akár az édesanyja...... :oops: :oops: :lol:

Kérünk videót Bori szobabejárásáról!! :lol:

Bettyna!
Próbáltam a gyümit szopi előtt is, után is, de nem kell neki....
Tegnap kipróbáltuk az almát, az úgy tűnik bejön neki, szopogatta....

LKata!
Norbi: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
A gyógytornász jó, biztos hasznotokra lesz!!!!!!

marek!
Borinak gratula!!!!!!!

Ildi!
Nálunk is van bukás, ha hasraforul.......a minap még az orrszívót is bevetettem, annyira tele lett az arca egy pillanat alatt.... :evil: :evil: nagyon megijedtem. ....

Konsti csörgője még Ábelé volt. Ábel amúgy nagyon lelkes, Konsti dobál le mindent, Ábel szedegeti össze. Imádom, kímél engem :lol: :lol: :lol:

Őszibari:
én mirelitet vennék, tesco, auchan, cora.....azt felengedve, meglangyosítva, turmixolva eheti .......Ábi ilyet kapott, most előre készültünk és fagyasztottunk le.

Veronika!
Tündéri Pálma!!!!!

Sensi!
Konsti adja a csörgőjét a topicbarátainak!! :lol: :lol: :lol:
Jó készülődést!!
Milyen nagy már Lillus!!!! :lol: :lol:

Linh!
Édes Marcika!!

Mi:
Konsti tegnap du. azzal szórakozott, h próbálgatta a hangszínét...sikongatott és jót nevett saját magán..... :lol: :lol: :lol:
Ábel mutat magára és mondja: Ábi-Ébi....örülk, ez nálunk előrelépés.....
Egy közeli könyvesboltban 30-70%-os leárazás van, vettünk neki néhány foglalkoztató könyvet, na meg Bob a mesteres könyveket, tanulgatjuk a szereplőket....

ezt a könyvet ajánlom mindenkinek, csütörtöktől lesz akcióban a Lidl-ben. Mi a foglalkozásunk ismerkedtünk meg ezzel és szuper. A gyermek nézi a képeket és oldalt meghallgathatja a hangoat (állatost néztünk ls így hallgattuk mit mond a kutya, cica....)

http://www.lidl.hu/hu/home.nsf/pages/c. ... angoskonyv

Állítólag ma 20 fok lesz, apa dolgozik, én meg kiköltözök a srácokkal a játszótérre-udvarra. kíváncsi leszek, Konsti fog-e enni....

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Kép
Kép

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Sensi - Jó, hogy jöttél. A készülődés miatt nem irigyellek. Utálok pakolni. Kivéve, ha nyaralni megyünk. :wink: Poridge = zabkása
A képek helyesek nagyon. Lillus édes lehet, ahogy dumál.

Zsuzsu - Gratula Ábinak az újabb szavacskához! Tök jó! Szabi is sikongat, meg kukorékol, meg bármiféle idétlen hangot ad, ami fülsüketítő is tud lenni néha.

KépKép
KépKép
KépKép
sz.bettyna
 
 


Ildi:
[quote] írta:Nyugtonmalac - de jó, hogy jöttél végre Van aki teleírja a topikot Amúgy kissé pangunk, nem?
Bori a kendőben egy tündér, persze anélkül is, de nagyon ügyi vagy, hogy így meg tudtad kötni!


Igen, én egy ilyen jól teliírós fajta vagyok :D Ügye nem baj? :oops:

Megkötés, ezt tartottam a legegyszerűbbnek, nagyon könnyű kötés. Akinek van kendője, hozza el a buliba, megtanítom, hogy kell :) Persze az enyémmel is lehet majd gyakorolni :D

[quote]P írta:ancsolt anyatejet árult egy nő - most mondták a híradóban, tehéntejből és tápszerből keverte, ez kész, hogy lehet valaki ekkora szemét? Bocsi, csak felhúztam magam így hirtelen kora reggel


Na, ezen én is nagyon kiborultam. Remélem lecsukják 3 évre (ez a max, asszem) Még jó, hogy a másik anyukában volt kurázsi ennek utána járni, nem?

Felháborító! :evil:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Képzeljétek nagylány lettem. Rendesen, igaziból, mint régen :(

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Linh: boldog 5-et!!!!! :D Hófordulós ajándék lánc :) Mit szólt a mama? Látta? Apának tetszett?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Bettyna:
[quote]N írta:y.malac - Klafa a kendőd! Asszem benned eggyel több Duracel elem van, mint bennünk.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Sensi:
[quote]N írta:ymalac!
El nem tudom képzelni, h hogy kötöd a hátadra Borit! Majd megmutatod... Nagyon ügyes már a leányzó!


Ismersz, találtam egy legegyszerűbb, leg könnyebb, legbiztonságosabb megoldást, és az megy.... Már az utcán, sőt a dokinéninél is jártunk kendőben :D

Pénteken megkaptuk a 3 hós oltást!!!!! :D 2-t is :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Zsuzsu:
[quote]N írta:y.malac!
Köszi a gif-t működik!!!!!!
Remélem nem kiabálom el, de Imába foglalom a neved!! (már én is gondoltam rá, h adok egy kanalat Konstinak evés közben, de Te adtad meg a végő "lökést"...Úgy tűnik bejön......igaz Ő kikanalazza amit én be, de azért haladunk
Én sem erőltetném a HT-t, ha lenne elég anyatej........
Most kapunk megint, de azért kell a Ht. Én sem akarom, h rossz evő legyen, de úgy látszik, Ő a kevéstől is kerekedik akár az édesanyja......

Kérünk videót Bori szobabejárásáról!!


Gif: örülök! :)
Kanál - örülök, hogy bejött! Csak így tovább :)
Nem a HT eröltetésre gondoltam, hanem az evés eröltetésre. Bori Tápit kap, ha nem kér HT kajcsit. Ha kér, akkor kap :) És a gríz jobban bejönn neki, mint a gyümi, meg a zöldség :D Biztos, mert még csak a tejcsire van igazán készen, és annak hasonlít az íze a leginkább rá...

Videón dolgozok :D
Lesz majd ;)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Nagyon szépek a lurkók! Lillus egyre csajosabb :D Konsti meg igazi kiscsibész... :)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Marek: itt van a zsiráfos kiscipő! Írtam privit is, de eltűnt!!!!! :shock:

Szóval majd találjuk ki, hogy kapod meg :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Adri: neked is írtam, az meg elszállt... olyan sokat írtam... megsértődtem rá, és inkább majd telefonon fogom elmondani a mondandómat neked, jó????? :D Ha megtalálom a számod, ha nem, akkor küldd el légyszi priviben, jó?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers Lilypie Kids Birthday tickers
nyugtonmalac
Budapest XIII. kerület
 
 


Nyugtonmalac
Írtam privit, remélem megkaptad. Amíg nem kapjuk meg a zsiráfot, légyszi etessétek helyettem.... :lol:

Sensi
Annyira jók ezek a képek! Olyan jókat tud profi fotós csinálni!!!

Szöszke
Ha még nem késő. Babylove az úszópelus márkája, és valahol a pelusoknál volt.

Mi ma is voltunk úszni. Bori nem nagyon szereti, hogy a fejét vízzel locsolják. Nagyon sajnálom szegényt, de ez az úszás lényege.... :lol: :lol: :lol:

Lányok!
Én annyira ki vagyok akadva! Mostanában rengeteg embertől hallok nagyon durva hozzátáplálásról. Ma beszélgettem egy anyukával, gyereke négy hónapos és nem nagyon szereti az keksszel kevert almát. De a madártejet szereti.... :shock: :shock: :shock: Hat hós korban csirkepörköltet fog kapni tarhonyával. A babák állítólag a szárnyát szeretik, mert az nem olyan száraz hús. És ez ma 2009-ben. :shock: Egy másik ismerősömnek 7 hósan már mindent evett a gyereke. Reggelire tejfölös kenyér, lekváros kenyér, májkrémes kenyér.... :shock: :shock: :shock: Basszus én meg semmit nem adok Borinak, mégis allergiás. Nem igazságos az élet!!!! :twisted

marek
 
 


Marek!Sajnos nálatok más a helyzet de én ezt nem tartom annyira durvának na jó madártejet nem adnák a 4hós gyerekemnek és a pörivel is várnék.De nekem Zsófi 8-9 hónaposan mindent evett és simán megette a pacalpörköltet krumplival meg ilyenek(én utálom a pacalt)Meg mondom öszintén nekem az furcsa,hogy néha itt miken agódtók ez miatt persze a te eseted más mert nektek sajnos vigyázni kell.

Ildi!Nálunk is van,hogy kitornázza Zsombor a kajcsit.Én azt csinálom,hogy kaja után beleültettem a pihenő székbe és akkor nem bukik olyan sokat.Volt már kaki?

Sensi!Nagyon édes Lila!!!

Zsuzsi!Gratulálok az új szóhóz!!!

Nyugtonmalac!Dolgozol már?Csajszik?Ez milyen kendő?

Pancsolt anyatej:Hát én totál kiakadtam régen bevizsgálták mindig most meg ilyen becsszóra elhiszik :evil: Én is remélem maxot kap!!!

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Marek!

Egyetértek veled, a kislányomnál én is betartottam minden írott és íratlan szabályt mégis tejallergiás lett. Hát most lehet a kicsi beugrik a mély vízbe, veszíteni valóm úgy sincs alapon. :lol: :lol: :lol: :cry: :cry: :cry:

Ha egy gyereknek baja lesz a fejed tetejére állhatsz akkor is baja lesz, ha nem akkor bármit ehet ihat és nem árt neki semmi. Igen, az élet sajnos baromi igazságtalan.

Kép

Kép
mtücsök
 
 


Hát nem tudom. Nekem akkor is kiveri a biztosítékot a májkrémes és tejfölös kenyér...meg a madártej és a pörkölt tarhonyával... Persze mindenki azt csinál a gyerekével, amit akar. :roll:

De azért jó, hogy ezt leírtam! Legalább előkerült Tücsök és Kata... :lol: :lol: :lol:

És a testi fenyítésről mi a véleményetek? :lol: (most majd előkerül a többi eltűnt is.... :lol: :lol: :lol:

marek
 
 


Én elítélem a testi fenyítést, én soha nem szoktam ráütni. Kiabálni kiabálok vele, ami így négy évesen már szart sem ér, de akkor sem tudnám megütni.
Valaki szerint ez normális valaki szerint nem, én nem vagyok híve az ütlegelésnek.

Kíváncsi lennék én is a véleményetekre.

Kép

Kép
mtücsök
 
 


Én rászogtam vágni a kezére meg a fenekére de nem nagyon, igazából pl a pelus miatt nem is nagyon érzi.Múltkor a szájára kapott(nem nagyot) Zsófi mert elkapta az ideg és megharapta saját magát úgy,hogy véres lett a foghelye a kezén :evil: De úgy nagyon megverni soha nem tudnám mikor kap a kezére akkor is után rossz érzés de ha meg nem csinálok semmit akkor meg azt hiszi mindent lehet ütni vágni harapni :roll:

KépKép
KépKép
KépKép
kata84
 
 
 
 
 


Én tulajdonképpen viccnek szántam a témát, meg hátha visszacsalok néhány vitatkozni vágyó embert, de ha már felmerült a kérdés:
Én szép szóval, türelemmel tervezem helyrerakni a dolgokat, de én könnyen beszélek, mert nálunk még nem kezdődött el a dackorszak. Kíváncsi vagyok, mit csinálnék/mit fogok csinálni, ha már minden más eszközt kipróbátam. Azért remélem, h soha nem lesz rá szükség, de ugye vannak az elvek, meg van az élet...
Tanárként egyébként sokszor éreztem azt, h egy-egy gyereket jól fel kéne pofozni. Persze soha nem tettem meg, de jó volt eljátszani a gondolattal...
:lol: :lol: :lol:

marek
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?