Új privát üzeneted érkezett!

Ho-ho-ho-hóóóóó :lol: :lol: :lol: :lol: Tök ügyesek vagyunk! De szerintem Te várj még egy hónapot a teszttel, ok? :wink: :lol: :lol:

Kép
szilzi
 
 


vonalzóm van már, de az egyetlen farmerom lerepedt rólam, a többibe meg nem férek bele!!!!!!! :cry: :cry: :cry:

Kép
muzsuzska
 
 


Ildikó, remélem nem baj, hogy az alapja ugyanolyan? :? :roll: Ha igen, szólj és lecserélem, jó? :wink:

Kép
szilzi
 
 

 
 

:D :D :D :D Május közepén tesztelhetek talán!!!! :D :D

Kép
muzsuzska
 
 


Hát abban nem tudok segíteni, sajnos... :(

Kép
szilzi
 
 


Nekem is egyforma volt Ildikóval és tetszett neki!!!! Nem fog haragudni! :D

Kép
muzsuzska
 
 


Május közepén már tuti!!!! :D :D Hú de sűrű hónapok lesznek ezek! :wink: :D :D :D

Kép
szilzi
 
 


Remélem, de ha bántja úgyis szól!

Kép
szilzi
 
 


Szilvi egy lombikos írta: s.o.s.!szeretnék valakitől tanácsot kérni,aki már volt igy.a petesejt leszivás után (21db)olyan hasfájással ébredtem ennek már 3 napja azóta sem múlik akkora a hasam mint egy 7 hónapos terhesé,kemény, és minden mozdulat fáj.a doki szerint nem vagyok hiperstimulált,nincs bent se vér,se viz.tegnap be is ültetett 3embriót.de akkor mi a bajom?erre nem mondott semmit.ugy alszom,hogy ha oldalra fordulok,kispárna van a hasam alatt,mert ugy érzem leszakad.volt már igy valaki?

Kép
muzsuzska
 
 


Csak azt a két hetet kéne valahogy átaludni! Pozítív teszttel ébredni.

Kép
muzsuzska
 
 


Bakker :shock: :shock: :shock: :shock: Na ezek azok, amiket nem szabad majd annak idején elolvasni!!!!!!

Kép
szilzi
 
 


Nem olvasunk, de én szeretnék tisztában lenni a legrosszabb lehetőségekkel is. :D Tudjam mielőtt beszarok a fájdalomtól, mitől fáj.

Kép
muzsuzska
 
 


Hát igen az szép lenne..... :roll: De a pozitív tesztig még sokminden van.....

Na megyek felkeltem az "Álkirályfimat"! :lol: :lol:

Kép
szilzi
 
 


Zsuzska Te legyél is tisztában, én meg majd felhívlak téged ha nekem fáj! :wink: Persze akkor is ha neked! :wink:

Kép
szilzi
 
 


Menj A. királyfihoz!!!!! :D :D :D Mi is lassan indulunk jön a leendő Sanyi papa! :D :D :D :D :D Ő még nem tud róla! :D :D

Kép
muzsuzska
 
 


Ok, puszi, majd jövök! :D

Sanyi papát pedig világosítsátok fel! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
szilzi
 
 


:wink: :wink:

Kép
muzsuzska
 
 


Na, helló, én visszajöttem, veletek mi van?

KépKép
benó
 
 


Jó, akkor visszaolvasok.

KépKép
benó
 
 


Megjöttem a körutamról. Cefetül bevásároltam, alig tudtam hazacipelni.

Kép
flóra 11
 
 


Helló Benó.
Én is,látom írtatok. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Helló Ildó! :D Örülök, hogy végre valakivel talizom.
:D
Akkor most főzhetsz is, mi? :? F. jobban van? :wink:
Lányok, ügyesek voltatok a vonalzókészítéssel! :D :D
A szakdogának csak egy kis vázlata volt nálam, amire nem bírtam rávenni magam, hogy megnézzem (de aztán megnéztem), most jött az egész. Már csak 8-9 oldal van belőle, szóval ezzel ma végzek. :D
Szerintem a Mártinak nincs oka kétségbe esni, ha 80 ml-t le tud fejni egy ültő helyében, na, jó, lehet, hogy 60-at, de én ebbe már nem szólok bele, tényleg, mert nem is értem az egészet. Komolyan nem. :roll: Hogy most akkor van vagy nincs vagy mi van? Majd túllesz rajta, és elmeséli nekem értelmesen. :lol: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Helló!
F. mufurc. :? Megjöttem,akkor aludt. Most felkelt, melegített magának kajátés eszik.Pedig ha szólt volna,biztos melegítek neki, De mondom, aludt,mikor megjöttem. :?

Kép
flóra 11
 
 


Főzhetek, cefetül megint. Bár nem tudom,hogyan jut el a fiamhoz, mert taliztam a fiú anyjával,akivel akartuk küldeni. Januárban műtötték a fiát és azt mondja,még mindig nyitva a hasa. :shock: Nem gyógyul be a seb, gennyezik,stb. Tehát nem cipekedhet. Vagyis passz. Azt mondta, süssek kalácsot,azt elviszi,az könnyű. :? Na, ja.Egy estére elég is lenne a fiamnak. :?

Kép
flóra 11
 
 


Itt vagyok ám.

KépKép
benó
 
 


Zsuzsi,farmer. Reggel vettem a piacon árvácskákat és kivittem a temetőbe,elültetem őket. Aztán bevásároltam,piacoztam, jöttem haza. Itthon leülök,hát látom,hogy a combomon szétment a nadrágom. :lol: :lol: :lol:

Kép
flóra 11
 
 


És mi van, ha inkább küldesz neki a postára pénzt vagy ez hülyeség? Mert akkor tudna venni konzerveket meg kenyeret, azt tudja enni szerintem néhány napig, az nem annyira gáz. :wink: :roll:

KépKép
benó
 
 


F. meg hadd mufurckodjon. Mondjuk, tudom, milyen baromi idegesítő is az. :?

KépKép
benó
 
 


Bocsa, azzal játszom, hogy képregényszerű e-maileket küldök már napok óta a tesómnak, mert baromira élvezi a szmájlikat, tényleg, akartam kérni a Mártitól is, mert neki olyan jók vannak most.

KépKép
benó
 
 


Szerintem pénze van, nekem meg nincs. :lol: Tehát nem tudok küldeni. :lol: Tudod,kényelmes ám. Meg jobb a házi kaja. :lol:

Kép
flóra 11
 
 



Kép
flóra 11
 
 


Akkor jó, ha van pénze, ne küldj neki semmit, ne nyafogjon az a fiú, hogy mit kell vinnie, meg anyuka se, szóval vegyen magának a kényelmes 20 éves fiatalember. :lol: :lol:

Kösz az infót. :D

KépKép
benó
 
 


A tesómnak fél órába telik megírni egy 5 soros levelet, addig szórakozom a képkereséssel. :lol:
Akkor hogy döntöttél, mi lesz a fiacskáddal? :D

KépKép
benó
 
 


Elmentél főzni?
Akkor szakdogázom.

KépKép
benó
 
 


Vagyok,bocsi, még nem főzöm.Nézegettem, hogy még hol lehet vonalzókat gyártani.

Kép
flóra 11
 
 


Rendben, csináld csak. Én úgy érzem, befejeztem, átnéztem a dogát. :? Hát, gondolhatod. :wink: Mindegy, visszaküldöm neki, belejavítottam jó alaposan, de egyéb megjegyzést nem teszek, úgyse fogja már a beadás előtt átírni, meg nem is tudom, mi az elvárás. :wink:

KépKép
benó
 
 


Mindenki maga tudja, mit akar egy szakdogában írni. Te tényleg csak nyelvtanilag javíthaszt bele,tartalmilag nem.

Kép
flóra 11
 
 


Én akkor eszem meg varrok, meg miket is akartam még csinálni? :roll: A takarítást törlöm a listáról. :oops: Aztán fél 5 körül megfürdök, mert tegnap elmaradt :oops:, aztán ne legyek büdi a lányoknak. :oops: :? :lol: Annyit megteszek majd, hogy elmosogatok, de most megint kegyetlen álmos lettem, nem aludtunk megint szinte semmit.
Elhoztam anyuéktól a rácsos ágyat, amire a matrac már ugye, itt van egy ideje, vagyis anyósnál volt :roll:, tudjátok, úgyhogy lehet, hogy éjszaka már külön alszunk.
Most viszont akkor megyek, kicsit szusszanok, eszem stb.
Puszi, majd 3-4 körül jövök, addig teszek-veszek, puszi :D

KépKép
benó
 
 


Így van, igazad van.
Most vagy? Mert akkor idehozom inkább a kaját, mint hogy egyedül egyek a kussban.

KépKép
benó
 
 


Emlékszel, egyszer találtunk egy olyan oldalt, ahonnan egyből be tudtuk szúrni a szmájlikat ide. A fene se tudja, hol volt az.... :roll: Na, mindegy ám, nem érdekes, csak úgy eszembe jutott. :lol: :lol:
Mondtam, hogy kivettem 12 db Praktika újságot (2 olvasójegyre, mindenkié nálam van a családból, kivéve aput)? :lol: :lol: De már nem igazán lesz időm csinálgatni semmit se, de legalább nézegetek jókat. :D

KépKép
benó
 
 


Néztem, hogy milyen ratyi műsorok vannak a tv-ben, úristen, van, aki ezeket a sz...ságokat nézi? :shock: :shock: Az már kegyetlenül unatkozhat! :lol: :lol: Bár lehet, hogy más meg a CSI-re mondja ezt. :lol: Meg a C.-ra. :lol: Ja, neked akartam írni, hogy a Luise de Funes-t (így kell írni) én is nagyon szeretem, olyan kis cuki bácsika volt, teljesen odáig voltam érte, vagyok is. :D :D

KépKép
benó
 
 


Csináltam egy tavaszi vonalzót.

Kép
flóra 11
 
 


Ó, ez csini :D , majd a tickerfactory-t töröld ki előtte.

KépKép
benó
 
 


Minek írja ki a vonalzó fölé azt a vackot?

Kép
flóra 11
 
 


Hát, nem tudom, de szerintem ki lehet azt valahogy törölni.

A Mártiról csak annyit tudunk, hogy reggel lelépett pihizni? Jól van, végül is otthon van a L. is, reméljük, nem fordul be. :?

KépKép
benó
 
 


Na,kitörlődött. Vagyis sikerült kitörölni.

Kép
flóra 11
 
 


Én most már csak akkor csinálok új vonalzót, ha megjöttek a babok. :D Már csak 8 hét 2 nap. :D A max.

KépKép
benó
 
 


Na, látod. Ügyi vagy. :D

KépKép
benó
 
 


Gyökér lassú ez az oldal. :?

Igen,a Márti pihen.De kell is neki.Meg hozott neki a L. tejgyarapító vagy milyen teát.

Kép
flóra 11
 
 


A házikókból még 3 nincs kész, azt ma jó lett volna/jó lenne megcsinálni. :roll: Meg egy gombát vágtam ki, azt kell csak összevarrni, az már 3/4-ig megvan. De majd holnaptól jön a java: a matrac behúzása + megcsináljuk mégis akkor azt a hálózsákot. Tehát még az, és 2 db, természetesen. :D

KépKép
benó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?