Új privát üzeneted érkezett!

Angel,én is egész nap rátok gondolok++++++++++++++remélem Kókuszka szépen erősödik,és persze te is...nagyon drukkolunk!
Lois,örülök,hogy a veséid nem rosszalkodnak.Szabadlábon vagy?
Nikó,én is telefonálnék...az a biztos.
Vendég
 


Sziasztok!


Beszéltem vele, belefér viszon öszeomlott bennem a világ. Kéne egy kis szorítás nekünk is az afp érték: 2,6 mom lett. 16 hetes 3 naposan vették le. Lányék én belehalok ha valami baja van Grétinek.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nikó,nekem nem néztek afp-t...mennyi a jó érték?Doki azt mondta,ez nem jó?Egyébként valahol azt olvastam,sok országban már nem is nézik,mert nagyon megbízhatatlan...minden rendben lesz,drukkolok!
Vendég
 

 
 

Nyulasz!
Hivatalosan szombatig kórházban vagyok, de gyakorlatilag már hétfő óta itthon :roll: Majd szombaton bemegyek a zárójelentésért, és "akkor" bocsájtanak el. Én már 3 nap után befontam a hajam, és még szégyelltem is magam érte, volt benn velem olyan kismami aki szeptember(!!!) óta benn van :shock:

Nikó!
Csatlakozom Nyulaszhoz, Afp egy megbízhatatlan vizsgálat, nekem mikor levették már eldöntöttem hogy nem fogok parázni az eredményen, bármi is lesz.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Angel! Kókuszka! +++++++++++++++++++++++++

Lois! Örülök, hogy jól vagytok Kispasival!

Nikó! Ne törődj az AFP-vel. Én is beparáztam, nekem sem lett jó.
Nekem alacsony volt. Négyes teszt az Istenhegyin és egy uh Hajdú doktornőnél, majd Ő megnyugtat! Nem lehet baja Grétinek!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna, Lois, Nyulasz!

Köszi a megnyugtatást. Picit megnyugodtam, egyrészt mert az idegeskedés és a sírás miatt megfájdult a hasim. Nyugiba kell lennem, elvileg csak 31.-én mennék uh-ra de, felhívtuk az Istenhegyin az egyik biológust akinek Grétit köszönhetjük és aki iszonyatosan rendes! Azt mondta ez nem olyan vészesen magas és sok minden befolyásolja ezt az eredményt. Többek között hogy volt a a 10. héten a CVS a kromoszóma eltérés miatt. Gyulladási is hát mostanában abból sincs hiány, folyás ami sárgás , barnás valamint a megfázás. Ami a lényeg holnap reggel 9-re Hajdú dr.-nő vár minket genetikai uh-ra. remélem minden rendben lesz mert nem is lehet ez máshogy, rendbe kell lennie és punk tum!

Köszi még egyszer lányok!

Lois!

örülök, hogy ti rendbe vagytok!

Angelék remélem jól vannak , felhívnám vagy küldenék üzit de nincs meg a száma. Ha valaki tudja esetleg privibe elküldené?

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nikó, nekem azt mondta a genetikus, ha szar az afp eredményem, dobjam ki a kukába.

skrisz72
 
 


Nikó :)
ha voltál CVSen és az UHn minden OK, akkor afp-n semmi értelme aggódni, hiszen a genetikai okokat szűri a cvs, a nyitott gerint pedig abszolút jól diagnosztizálható UHvla.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Icsilya!

Aznap volt uh amikor levették az afp-ét. Ott nem látott eltérést a doki ha nyitott gerinc lenne akkor ott látszott volna nem? Konkrétan nem is keresett semmit csak előtte nap fájt a hasam felhívtam és mondta megnéz uh-on rendben van-e a baba.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Sziasztok

Angel
Húúúúúúúúúúúú most olvasom, hogy mi történt
Mennek a drukkok Kókuszkának hogy minden a lehető legnagyobb rendben legyen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
és persze OK lesz minden!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nikó
emlékeim szerint (most a szüleimnél vagyunk, messze) Áronkámnál nekem is 2,6 lett az AFP, és minden OK volt!!!!!!!!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Nikó,akkor majd holnap rendesen megnyugszol,milyen szuper,hogy már mehetsz is :D
Angellel beszélt ma valaki?Hogy vannak?
Vendég
 


Sziasztok!
Angel és Kókuszka,mai drukkok is mennek!!!
Vendég
 


Angel!
Továbbra is nagyon szurkolok! Kókuszka erősödj, növekedj, és minden rendben lesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
donika
 
 


Sziasztok!

Angelnek és Kókuszkának+++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Nikó!Többiek már leírtak mindent, remélem megnyugtatnak ma az Istenhegyin! (Nekem is azt mondta a Dokinénim, h. ne foglalkozzak az eredménnyel, bármilyen is lesz) Minden rendben van Grétivel!

Lois!Vigyázz magadra!

Cupp Mindenkinek!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Sziasztok lányok!

biztos van aki emlékszik rám még,régen írogattam ide,de most kevesebbet.ami Angellel történt,én is billentyűzetet ragadtam!
Nagyon szurkolok neki!
valahogy nekem is ez a rögeszmém,én is ettől félek.Havonta vannak vérezgetéseim,és lazult a méhszájam.
Ma reggeltől meg a méhem alul nagyon fáj.Nektek ebben az időben jelentkezett ilyen tünet?Az egyik könyvem tesz róla említést.Csak fekve jó.Ülve,állva nem jó.
szerintetek ez normális?

Kép


Sziasztok!

Kókuszkának mennek a drukkok!!!!!!

Lois! Remélem, minden oké.

Viktu! Kész a babaszoba?

Lola! A fekvés a legjobb, mert ha ülsz a teher a méhszájra nehezedik.
Rögeszmét pedig kiverni a buksiból!!!

Nikó! Mi volt a dokinál???

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!

Viktu, Lola, Hanna, Nyulasz, Erika, Icsilya, Skrisz!

Hát éjjel nem sokat aludtam , megvolt az uh minden rendben van. Nem találtak semmi eltérést teljesen egészséges szép baba. 17 hetes és 5 napos-nak felel meg méretei szerint. Majd rakok fel képeket de csak este most fekvés van. Annyit mondott az orvos mivel a lepény melsőfali de a vége rálóg a méhszájra ez okozhat vérezgetést, valószínű ez okozza a sötét sárga barna folyást és aznap is volt barna amikor levették az afp-ét ez viszont bekavarhat. Nem Hajdu Dr.-nő csinálta az uh-ot ő ma nem volt bent Dr. Bátorfi József csinálta de azt mondt 2 hét múlva nézzesük meg Hajdú Dr-nővel is. De teljesen rendben van minden.

Sokat fekszek és megbeszélem dokimmal mi legyen a továbikaban kell-e ez miatt extra fekvés. Volt valakinek ilyen?
Bementem a Kaáliba is mert barátnőm ott volt és Harcika megnézt az uh-os képeket meg a pocimat és még Kovács Dr.-is behívott minket egy pár szóra és megnézte ő is az uh-os képeket. Nagyon hálás vagy a Kaáli minden dolgozójának és az Istenhegyi géndiagnosztika dolgozóinak is!


Lola!

Hessegesd el ezeket a gondolatokat nem szabd gondolni se ilyenre! Minden rendben lesz pihizzél sokat!

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nikó!
Nekem is a méhszájon volt a mellsőfali lepény. Majd felhúzódott.
Örülök, hogy minden oké. Bátorfi is nagyon jó doki!!!!!
Tényleg csak a fekvés segít.
Pihenjél sokat. Növögessen szépen Gréta baba!!!!

Komolyan mondom, aki megkapja az AFP eredményt, dobja a kukába.... egy elavult régi bizonytalan vizsgálat.
Vérzés, Met, sok hormon pótlás a szervezetben simán adhat eltérő eredményt.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Kókuszkáról valami jó hír? Hogy vannak? Xandra, Harcika?
Vendég
 


Nikó,örülök,hogy minden rendben volt!Mostmár tényleg megnyugodhatsz,a legjobb helyen néztek,biztos látták volna,ha van valami.Pocisimi Grétinek!Én is gondoltam,hogy 1-én az uhu után benézek a Kaáliba,hátha van Krizsa dokinak egy perce...de lehet felhívom elötte :roll:
Lola,nekem is fáj a méhem sokszor,van,hogy kisétálok a közértbe,és már a harmadik háznál nagyon elkezd fájni,meg nyillal a hüvelybe,ilyenkor viszont már hiába lassítok a tempón,minden lépés kínszenvedés.De ha csak óvatosan,lassabban sétálok,nincs ilyen baj,de alapból gyors a járásom,hát az nem jó.
Angel és Kókuszka,minden pillanatban mennek a drukkok!
Vendég
 


Nikó!
Nagyon örülök, hogy az Istenhegyin megnyugtattak és mindent rendben találtak!

Angel+Kókuszka, remélem minden nap egy kicsivel jobb!

Kép
lona1
 
 


Sziasztok!

Köszi a drukkokat mindenkinek ! Raktam fel képeket.

Lola!

Nekem is szokott fájni a méhem olyankor fekszek szinte eg. nap. Séta nekem sem megy lassan, mindig gyorsan mentem bár mostanába már apának kell szólni hé lassaban nem megy már olyan gyorsan a séta. :D :D

Kókuszka remélem jól van, nem tud senki semmit?

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nem tudok ma semmit, Lányok. Írtam sms-t, de nem kaptam választ. Ettől függetlenül szerintem minden rendben van. Legalábbis a megérzésem ezt súgja. Csak talán most egy kicsit sokak voltunk szegény Angelnek :oops: :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Köszi,Xandra,én is úgy érzem,hogy minden okés...annyira drukkolunk!
Vendég
 


Sziasztok!
Angel és Kókuszka,a mai drukkok mennek!
Lois,remélem veletek is minden rendben.

Szép hétvégét mindenkinek,órákat este ne felejtsétek el átállítani.
Vendég
 


Sziasztok!

Leonak elfolyt a magzatvize! Hamarosan babázik!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!

Leonak hatalmas drukk és jó babázást!

Angel!

Remélem nincs baj engem kezd aggasztani ez a csend,nagyon nagyon drukkolok és sok erőt kitartást kívánok.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nikó 2009.03.28 10:11-kor.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Leo,
nagyon drukkolunk!!!!!!!!!!! :D
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++


Szép hétvégét, Lányok! :P

tillidian
 
 


Leo,
Gyönyörűséges szülést kívánok!!!

KépKép
tobi
 
 


Hajrá Leo :D :D :D

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Leo,de izgi,hajrá! :D
Vendég
 


Leo, könnyű szülést kívánok! Hajrá anyuka!!!

Angel, Kókuszka, drukkok mennek mára!++++++++++++++++

skrisz72
 
 


Leo, drukk!

Angel, Kókuszka, sokat gondolok Rátok!

Skrisz:puszi

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Kép

skrisz72
 
 


Leo Kedves!
Csodás élményt kívánok !! :D

Engem már önző módon iszonyúan nyomaszt ez a nagy csend Angelék körül... Mindjárt körül is nézek a többi topikjában hátha ott van valami kis információ morzsa... :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sehol semmi.......... :? Sőt máshonnan is ide kukucskálnak be hogy van e valami :)

Na megyek a kórházba, hogy "hazaengedjenek" :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Valószínű az a jó hír,hogy nincs hír...én is remélem,hogy szép lassan eltelik a 10 kritikus nap...bár tényleg jó lenne tudni róluk.
Lois,teljesen rendbejöttél?
Vendég
 


Én is kukucskálok, sajnálom, hogy nincs hír, de nagyon remélem, hogy minden a legnagyobb rendben Angelékkel!!!!

Angel
Nagyon, nagyon sokat gondolok Rátok és folyamatosan küldöm a pozitív energiát!! Remélem minden rendben!!!!! Kókuszka csak ügyesen!!!!!!!!!!

Leo
Gyönyörűséges és gyors szülést kívánok!! :)

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Leo hír!

Megérkezett Lea baba!!!!
2500g és 50 cm.
Baba és mama jól vannak!


Kép

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Lányok!
köszönöm a megnyugtató válaszokat!Hál istennek a méhfájás mára teljesen elmúlt.

Kép


Leo!

Nagyon nagy szeretettel köszöntjük Lea babát! Jó babázást és sok tejcit kívánok! :D :D
Kép[/url]

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Lola! Örülök, hogy jobban vagy. :)

Kókuszka! Mennek a mai drukkok!!!!!

Lois! Én is olvasgattam, nem találtam új infót.

Krisz! Tegnap Liliana is megszült, most láttam az áprilisi topicban.

Viktu! Te jössz!!!!! :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


LEO!Üdvözlünk köreinkben édes kicsi LEA Baba.
(((((((((((((((LEO)))))))))))))))))) gratulálok .DALMI Kép
dalmácia
 
 


leo, jó egészséget és sok tejcikét!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Én is gratulálok Leo-nak!


Angel - Hírek!!!

Szandra! sajnos rossz a megérzésed :cry: Sziasztok lányok!

Az elmúlt napokban nem jelentkeztem Angelről. Ha ismertek, és ugye ismertek, tudjátok jól, hogy a jó hírt azonnal írom, ha nem írok annak oka van.
Ennek is van, sajnos.
Az elmúlt napokban sajnos olyan rossz híreket kaptam, hogy együtt úgy döntöttünk, inkább nem írok semmit.
Részleteket most sem fogok, ebben maradtunk vele. Tekintettel a kismamikra és mindannyiótokra. De tudom, mennyire várjátok a híreket ezért beleegyezett, hogy azért írjak valamit.

A kezdeti bíztató helyzet után sajnos tegnap nagyon-nagyon aggasztó események történtek. Már sajnos a legrosszabbról is beszéltek neki....
Újból gépi lélegezteztésen van, de vannak súlyosabb gondok is.
Mára picit jobban van Kókuszka, harcol a drága nagyon, de még a kritikus időszakon bőven nem vagyunk túl.

Úgyhogy: kérjük szépen a nagyon rágondolást, és az imákat, akinek ez a hite. Kicsilány maradni akar velünk, segítsünk neki.

Angel köszöni az eddigi sms-eket, és az ezutániakat is, de mindenkitől elnézést kér, nem fog tudni rá válaszolni. Hívni se hívjátok, mert ha teheti pihen és lelkileg is nehéz neki, ezért minél kevesebbet kelljen beszélnie a helyzetről.

Ő viszonylag jól van, bár fáj a pocija eléggé, de a baba a fontos most neki legeslegjobban. ez érthető. Teje megindult és van nagyon bőven.

Egyelőre ennyi, hétfőn fogom újra hívni, ha tudok és ő hozzájárul, akkor írok majd rögtön nektek.
harcimokus
 
 


Kókuszka! Kitartás!!!!! Nagy harcos vagy!!!!!
Angel! Nagyon- nagyon drukkolunk Nektek!!!!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Harcika, szomorúan olvasom soraidat. Ha beszélsz Angellel, tolmácsold felé, hogy rettentően drukkolunk neki, és aki "hisz", az nagyon sok imát mond Kókuszkáért. Remélem innen távolról is segítünk a kicsinek, azzal a rengeteg pozitív energiával, amit árasztunk felé! Bízom benne, hogy erős kicsi lány, és tudja, hogy mennyien várjuk. Angelnek sok lelkierőt kívánunk és ha tehetnénk mind megölelnénk.
(Remélem senki sem veszi tolakodásnak, hogy többesszámban írtam. Akit esetleg bánt, elnézést kérek érte.)

skrisz72
 
 


Lea baba, üdvözlünk ezen a szép nagy világon. Nőjjél nagyra, és legyél szép, okos kislány. Leo, gratulálok és sok boldogságot kívánok nektek! :D

skrisz72
 
 


Krisz! Szerintem senki nem veszi tolakodásnak. Mindenki drukkol! Megfogalmaztad a topic mondandóját.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Harcika: köszönjük az infókat,... :(
Kókuszka: naggggyon -naggggyon drukkolok én is Nektek!!!!!
Angel Drága: kitartás, ölelés!

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: