Új privát üzeneted érkezett!

Ennek örömére, gondolom, itt fogunk száradni a lakásban. :lol:

KépKép
benó
 
 


Na, van vonalzóm,csak ez nem olyan szép színes. :?

Kép
flóra 11
 
 


Ildó!!Nagyon jó a vonalzód,leginkább a katicák. :D :D :D

Kép
martik77
 
 

 
 

Igen a másik vonalzóson olyan sok választék volt. :?

Kép
martik77
 
 


Bejelentkezett a fiam msn-en. Kicsit dumálok vele. Most nem jön haza.

Kép
flóra 11
 
 


Ja, igen, mert valami buli lesz, nem?
Csak folytattam kicsit a javítást :oops: , hogy hamarabb túllegyek rajta, a francnak se hiányzik.

KépKép
benó
 
 



Kép
martik77
 
 


Márti, ma a L. otthon lesz veled? Vagy dolgozik?

KépKép
benó
 
 



Kép
martik77
 
 


Van még kajcsija, de írja, hogy küldjek neki, hogy örülne neki. Egy fiúa házból szintén ott tanul,majd vele küldök neki kaját.

Kép
flóra 11
 
 


ma itthon van.De holnap és holnap után kettőig dolgozik.Most ilyen vacak a be3osztása.Az óraszámok miatt.

Kép
martik77
 
 


Ismered azt a számot, hogy "egy fiú a házból...."? Tök szép, nem?
Jó, küldj vele, csak nehogy megegye útközben. :lol:

KépKép
benó
 
 


Most írja a fiam,hogy karórát vett alánynak ajándékba,ahová megy szülinapra. Ez elég komoly ajándék, nem? :shock:

Kép
flóra 11
 
 


Igen, ismerem. :lol: Nekem is rögtön az jutott az eszembe,mikor leírtam. :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Talán komoly a dolog csak még nem mondta???? :roll: :roll: :roll:

Kép
martik77
 
 


Megyek fekszek.Pihenek meg minden. :) :) :)

Kép
martik77
 
 


Rátapintottál alényegre, mert eléggé megbízhatatlan egy kölyök,meg trehán, ráadásul bélpoklos. :lol: Megenné a jövő hetet is. :lol: Majd el gurul.

Kép
flóra 11
 
 


Tökre lelassult a gépem, nem tudja elviselni, ha két dolog meg van nyitva, már jön is a vírusirtó pofázni. :twisted:

KépKép
benó
 
 


Nem hinném, hogy komoly lenne. Nála a barátnők jönnek mennek. A leghosszabb kapcsolata egy éves volt. Na, de még csak most lesz 20 éves,nem is kell sietni. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Na, én meg megyek vásárlói körútra. :?

Kép
flóra 11
 
 


Jaj, lányok, ez a rohadt gép! Most jól lemaradtam rólatok.
Pihenj, Márti, és legyél kicsit a kispapával! :D :D
Ildó, csak nem eszi meg az a fiú a kaját, hm? :wink: :lol: Reméljük. A karóra szerintem is komoly, és csak egy sima házibuli lesz, vagy mi? Arra ilyen komoly ajándékot szoktak vinni? Na, jó, már én is le vagyok maradva az új szokásokról! :lol: :lol:

Oké, akkor én is megyek. Puszi, majd jövök

KépKép
benó
 
 


Csak házibuli lesz.Nem tudom,mennyi vendég lesz, azt sem , mit szoktak vinni. Mikor az az egy éves kapcsolata volt,akkor nyakláncot vetetett velem,ezüstöt a csajnak,meg karira könyvet vitt neki, meg ilyeneket.

Kép
flóra 11
 
 


Mentem, mert én lefőztem a F.-nak egy liter gyógyteát, persze míg veletek írtam,addig ő csinált magának gyümiteát. :? Mi a fenének neki gyümitea, ha beteg? Gyógyszert nem szed, mitől akar gyógyulni! :? Napok óta nyomom bele a sok gyógynövényt,mit gondol, mitől lett jobban? Olyan fafejű. :? :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Örültem, hogy reggel végre rávettem, hogy zuhanyozzon le, attólis jobban lesz, meg kiraktam az ágyneműjét az ablakba, hogy jól szellőzön ki. Ő egész nap nem is szellőztetett ki magának,csak terjengenek itt a bacik. Mindig mikor én megjöttem, akkor nyitottam ablakot,persze ez is baj volt neki, hogy kinyitom rá az ablakot. :? Nem, majd megvárom, hogy én is elkapjam. :evil: Jaj, férfiak,ha betegek, szörnyűűűűűű! :evil:

Kép
flóra 11
 
 


Szép napot Mindenkinek!

Ma végre szabadnapos vagyok, erre 7-kor felébredtem, nyolcig forgolódtam, aztán gondoltam, legalább az A. hadd aludjon, felkeltem :roll: Azóta beraktam a mosógépet, de mást nem tudok csinálni, mert felébred... És most veszem csak észre milyen hangos a billentyűzet... :?

Kép
szilzi
 
 


Ildikó a pasik már csak ilyenek... :wink: Az A. azon értetlenkedik, hogy én miért nem kaptam el tőle az influenzát! :lol: Hiszen Ő az erős férfi, mit jelentsen az, hogy itt voltunk egymás mellett és akkor én nem kaptam el! :lol: Persze nem azért mert ezt kívánta volna nekem!!! De hát aki erős az erős! Ugyebár! :wink:

Kép
szilzi
 
 


Halihó! megint lemaradtam mindenkiről! :evil:

Kép
muzsuzska
 
 


Tényleg milyen furi így vonalzó nélkül... :? De én már elfelejtettem hogy kell máshol csinálni, de majd holnap biztos találkozom az Ildikóval itt és akkor megoldom a problémát! :roll:
Márti, nagyon jó anyuka vagy, hogy így próbálsz mindent megtenni! :wink: Sokan feladnák és ha más nincs, jöhetne a tápszer :( De azért ne idegesítsd ám magad állandóan, ha nem lesz tejcsid (de miért ne lenne???), akkor Tancsu is szívesen ad... Tehát Te bevagy biztosítva! :wink:
Benó, az a szakdoga már rég nálad van, nem? :? De jól haladsz vele, délelőtt végzel vele, aztán ezt is letudtad, mint kötelességet a babák előtt! :wink:

Kép
szilzi
 
 


Ha-ha én itt "halk gépelek", de így még lassabban megy! :lol: :lol: Szia Zsuzska! :D

Kép
szilzi
 
 


Szóval a válság elvitte a vonalzónkat! :evil:
4kor ébredtem, egy darabig forgolódtam majd felkeltem. Csináltam másik csokit a sütimre, az esti teljesen lefolyt róla, az almás piskóta meg beszívta, Királyfi szerint finom de marha gusztustalan a színe!! :evil: :evil: Úgyhogy nem viszem sehová belőle, én nem égek vele, majd itthon megesszük.

Kép
muzsuzska
 
 


Királyfi ma is dolgozik? Én ma rablóhúst akarok csinálni a Hot-Pan-be de elfelejtettem hurkapálcikát venni, de már este próbáltam puhítani az A-t hogy menjen el érte... :roll:

Kép
szilzi
 
 


Nekem küldhetsz! Én szeretm a ronda, de finom dolgokat is! :wink:

Kép
szilzi
 
 


5kor elmosogattam, felmostam, nagyon halkan!! fél 7kor zuhany és lementem anyámhoz, aztán piac,bolt stb......

Szilvi, a mi billentyűzetünk is baromi hangos! :D :D :D

Kép
muzsuzska
 
 


Megpróbáljunk vonalzót csinálni? Hátha ketten okosabbak vagyunk! :roll:

Kép
szilzi
 
 


Királyfi nem dolgozik, én sem! Ma jön apukája Pestről(Budaörsről) ma tarjuk a névnapját. Halászlé és stb.... :roll:

Kép
muzsuzska
 
 


Ja és hazafelé beültem az autóba és elrepedt a farmerom a seggemig!!!!!!! :D :D :D

Kép
muzsuzska
 
 


Próbáljuk, de hol??????

Kép
muzsuzska
 
 


Farmer sztori: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

És képzelj el, ahogy némán kacagok teli szájjal, nehogy felébresszem az A-t! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
szilzi
 
 


Ott ahol az Ildikóé van! Arra rámész és a full ... azt jelenti hogy nagy vonalzó, a mini értelem szerűen a kicsit . Eddig jutottam , de ezekből csak az tetszik, ami már az Ildikónak is van :roll:

Kép
szilzi
 
 


Nem tudok angolul!!!!! :evil: :evil: :evil:

Kép
muzsuzska
 
 


Segítek! :wink:

Szóval1: Kiválasztod a Trying to conceive-t

Kép
szilzi
 
 


Utána kiválasztod, hogy hosszút vagy rövidet szeretnél

Kép
szilzi
 
 


Eddig megvagyok!

Kép
muzsuzska
 
 


Ott kiválsztod azt amelyik az Idikóé, mert az olyan szép!!! :lol: :lol: :lol: Na jó nem ám, azt amelyik neked tetszik! :wink: Nekem az tetszik! :wink:

Kép
szilzi
 
 


Utána jön a "2 step"

Kép
szilzi
 
 


Ott megint választasz, aztán jön a "3. step"

Kép
szilzi
 
 


Step megvolt!!! Mindhárom! :D :D :D

Kép
muzsuzska
 
 


Utána Create Ticker és kész! :D

Kép
szilzi
 
 


Kösz én megvagyok!!!!!!!!

Tiéd hol van?????

Kép
muzsuzska
 
 


:D :D :D :D

Kép
muzsuzska
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?