Új privát üzeneted érkezett!

:twisted:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Brid! Jó nem hallgatok a fodrászra, de azért megkérdem, hogy mit javasol!Azt majd kihozunk valami közöset!!!!! :D :D :D :D :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


En csak magamrol tudom ok mindig vagnak a hajat 1000-rel :twisted: Es ami nekik bejon az sosem az en stilusom szal en nem hallgatok rajuk soha sooot ngyon ritkn megyek pont azert :roll:

Na mostmar tenyleg megyek...

Pendi :?:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 

 
 

Bridget,
jófej a kutty, hogy hagyott aludni, rendes tőle!
Fodrászhoz én is ritkán járok :oops: Féltem a hajam :oops:
Még jó, hogy nem olyan korán indul a géped! Legalább kipihent leszel addig! Mikorra érsz haza?
Vonalzós oldalak érdekelnek ám, bár most csináltam egy másikat is :wink:

Nóci,
látom előbbre hoztátok a szülést! Ha már ennyi ember mondja, biztos úgy van :wink:
Csumpinak mi lesz a hivatalos neve? Vagy még nincs eldöntve?
Vendég
 


Kitty! Hát az az igazság, hogy vannak nevek a tarsolyban! Lánynévvel bajban vagyunk! Apának csak a Gina név tetszik! Nekem annyira nem jön be! Nekem nagyon tetszik a Dominika apának is ugyahogy csak nem akarok kicseszni vele, hogy a szülinapja és a névnapja is egy hónapban legyen! Szal asszem még jó, hogy van időnk! Állandoan az utónév könyvet bujjuk! Még jó, hogy Csucsunak volt ilyene! A fiu név az adott! Erhárd Richárd! Ezek azok a nevek amik mendkettönknek tetszenek!! Szal a kis Csumpit még nem tom hogy fogják hivni ha lányka lesz!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika
nekem a barátnőm Gina (igaziból Georgina), és így én sem anyakönyveztetném a lányomat, mivel ez egy becézés.
A fiú nevetek viszont nagyon szép :wink: Igazi pasis név :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

hoztam két képet Picurról:
Kép
Kép

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


És ezt írta a doki:
"A terhes méh üregében egy szabályos petezsák látható. Átmérője 52 mm. Benne egy élő embryo. CRL: 35 mm. Ritmusos szívműködés, négy végtag és intenzív embryonális mozgás látható. A korábban látott többi petezsák közül már csak egy kicsiny 12 mm-es látszik, benne embryonális elem nem látható. A méh környezetében kóros képlet nincs.
A látott kép AIH révén fogant, élő, intact, 10 hetes singularis intrauterin terhességnek felel meg."

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy így eltüntem.
Észre sem vettem, és máris eltelt 4 nap. oktatás, meló, alvás, és ma délelőtt főzés, mosás.

Kitty
Nagyon aranyos a vonalzód. :) Nem tudom, hogy kérdeztem-e már, de fogsz valami ajándékot adni apának?
az a T-home-os kábel tv milyen? Mennyi, és milyen csatornák vannak?

Nócika
Kiderült már, hogy mitől volt a fertőzés? A visszafertőzésre azért figyeljetek. A dokinak nem mondtad?
A baba miatt meg ne aggódj! Hidd el, nem lesz semmi baj. Azért a nemét megmutathatta volna. Már olyan kivi vagyok. :)
Hogy van a kis görénykéd? Az annyira kis aranyos! Remélem hamar felépül! Olyna aranyos volt, ahogy körbemászott a nyakamba! :)
Na apuddal szent a béke? Megbékélt már?
Hogy haladtok a kéménnyel? Csinálják már?

Bridget
Neked is szépek az új volnalzóid! :)
Látom még a végére van egy jó nagy hajrá. Van még teendő mielőtt elutazol.
Apa kimegy eléd?
Van mostmár nemzetközi jogsid? Akkor mostmár vezethetsz kinn is?
Milyen jó lehet az a rendezvény a cseresznyefa virágzásra? Annyira szépek ezek a fák! Már itt is alig várom, hog ykinyíljanak. Van a téren pár db ilyen fa. annyira szépek.
Ha megjött, még jó, hogy most. Legalább apával bepótolhatjátok az elmaradt hancúrokat. :)
Az unokatesódnak sok bologságot a babához! :)
Nektek pedig boldog évfordulót! :)
Kép

Zsu
Látom nálad is pörögnek a napok. Hogy megy a suli?
Milyen helyes kis pocid van! :) Nagyon szép kismami vagy!
És még szebb a babád! Annyira jó érzés lehet ezeket a képeket nézegetni. :)

Enis
De rossz lehet délután suliba járni. Amikor minden gyerek már játszik, akkor megy ő suliba. Mekkora gonoszság!
Hogyhogy nem lehet más színű, csak fehér? A párod nem engedi színesre?

Melaszka
Nálatok mi újság fogzás terén? Jönnek már a fogacskák?
De aranyos ez a fiúcska! :) Kis huncut. :) Mindig mosolyog, amikor fotózzák! :) Szeret fényképezkedni? :)
Vendég
 


Sziasztok!

Bridget,
dehogy haragszom,csak fura volt,hogy senki nem írt,hétvégén nagyon pörgött a topic(vagy csak nekem tűnt úgy?).
Hát izgi,hogy holnap repülsz már,biztosan apa is izgul
8)

Nócika,
nagyon örülök,hogy jobban van a görénykéd,voltatok vele végül dokinál?
Az Erhárd név gyönyörű,én még nem is hallottam :shock: Nekem a Gina is tetszik,ja,hogy ez csak becézés?Már a Szófiát is láttam úgy anyakönyvezve,hogy Szofi.Kinek mi tetszik....

Kitty,
az évfordulótok pont a lányom szülinapján van :D
Na,eddig tartott az én lelkesedésem is Győzike iránt.Inkább csavarogtam ma,és bár hazaérhettem volna,de nem siettem emiatt :lol:

Pendi,
a párom nem akarta egyik színt sem,amelyiket én választottam.De egyik szoba mégis rózsaszín,a másik meg méz sárga,úgyhogy én győztem :twisted:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Sziasztok!

Na mára lett megbeszélve, hogy megyek a diabéteszre és még sem fogadtak! Majd megint sétáljak kedden 5-re oda! Fasza, mert azért 40 perc séta az nem kevés! No mindegy! Azért a tp-s papirom meg van!

Kitty! A Gina név:A Georgina vagy a Regina becéző rövidüléséből önállosult.
Becézése: Ginácska, Gini, Ginus
Névnap: Február 15, December 9
Ezt most kiírtam neked a könyvből! Így van beleírva szórol szóra! Nekem mondjuk ugy mint Regina jobban tetszik csak apa ragaszkodik a Ginához hiába lehetne ez a beceneve, de neki ez jön be! De azért nem adom fel keresni fogok még neveket! Mert mint mondtam a ez nekem annyira nem jön be! A fiú név meg igen nagyon tetszik nekünk, de sokan azt mondják kicseszek a gyerekkel, mert a családi neve apának Gáspár és igy elég nyelvtörö, de azért van a nyelv, hogy ezt megtanulja! Szerintem!!!! :roll: :wink: :wink: :wink: :wink: :D :D

Pendi! Valóban jól eltüntél! Már épp ugy voltam vele, hogy rádcsörgök, hogy mizujs?? De örülök, hogy jelentkeztél!
A görkém igen rendben van most! Hálistennek! Minden okés vele!
Apuval meg szent a béke! Olyan hülyeségért morgot amit el sem hiszek! Az volt az oka, hogy jött egy pasi akinek sos-ben kellett fa! Na mondtuk apával, hogy oké! Na apu eladta a foszernek, de a foszernek vissza kellett volna adjak 2000Ft-ot de csak 5000-em volt igy apu adott kölcsön! Na elfeljettem visszaadni! De esküszöm, hogy a saját apámat már csak nem akartam volna lehuzni pláne nem 2000FT-al! Na gondolhatod! Anyut kérdeztem, hogy mi a baja apunak velem mondta és na elmentem felváltottam a pénzt azt már semmi baja! Na ilyen hülyeséget! De most nem???
A kéményt még nem lehet elkezdeni bontani, mert még fütünk! Már nagyon várojuk, hogy vége legyen a fütési szezonnak és akkor uccu nekiugrunk! Szal már vágom a centit!
És ti hogy vagytok??? Oktatási anyagból vizsgázni is kell? Vagy ez csak olyan fejtágitos mulatság???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Enis! Köszönjük a név dicséreteket! De a Gina az nem becenév! Benne van az utonévkönyvben! Ha gondolod épp most írtam ki Kittynek! Olvasd el! Nem sokat ír ugyan róla, de van külön ilyen név is!
A görikém jóbban van hálistennek! Nem vittük el végül dokkerhoz! De vettem neki vitamint és azt kapja meg finike cicatejet olyan laktozmenteset ami 400Ft 2dl! Még jó, hogy azt imádja!!! És még jobb, hogy lehet kapni!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Zsu,
aranyos a bébi! Veled mizujs?

Pendi,
mi nem nagyon ajándékozgatjuk egymást, de már mondtam neki, hogy szeretnék étterembe elmenni (mert van még úgyis üdülési csekk).
A kábel tv-nk ilyen:
http://www.t-home.hu/lakossagi/tv/sat_t ... /reszletek
Köszi a vonalzó dicsit!

Enis,
merre csavarogtál?
Vendég
 


Nócika,
köszi, hogy kimásoltad! Mondjuk mostanában egyre több becenevet lehet adni hivatalosan. De sok szép név van, ha ez mégsem tetszik mindkettőtöknek :wink:
Vendég
 


Kitty! Hát szerintem ebben még lesz vitánk sajna! De remélem azért nem! Bizom benne, hogy megtaláljuk a min3unknak mefelelö nevet és akkor meglesz a családi béke!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Csajok nemreg ertem haza ugyhogy csak roviden mert hajat festunk meg anyut tanitom :? Apum jol felidegelt mar mikor ott voltam szu-sza gyakorlatokat vegeztem mikor meg eljottem sirtam az idegtol :twisted: Soha tobbet uccso 2napomon nem fogok senkivel se talizni :? nekem ilyenkor mar alfaba kell mennem,hogy nyugodt allapotban legyek nem meg megyek es idegesitenek a hulyesegukkel :x :roll:

Noci
Kesobb visszaolvasok mert most nincs ahoz se idegzetem :roll: De miert is nem csinaltak meg?4d-re mesz majd?

Kitty
Sok vonalzos oldal van ugyhogy ez majd talan hetvegen fog menni :wink: akkor atkuldom :!: De ez is naon ari...ezt ugy kulon kellet kerni nem? :roll: Szombat reggelre erek haza ami itthon hajnal 1ora 8)

Enis
Ennyit gyozikerol :lol: :lol: :lol: Igen ngyon izgulok es mar alig varom,hogy a karjaiban szunyokaljak :)

Zsu
Gratula?Nincs egy kis idod rank is :?: :roll:

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Pendi!
Igazából az volt nagyszerű,hogy láthattam, ahogy ver a szíve, és kalimpál ezerrel :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Azért te sem unatkozol mostanában, azt látom!!!!!

Nóci!
Ezt nem hiszem el, hogy apud emiatt nem beszélt veled :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Kitty!
Köszike, én nagyon jól vagyok. Csak kissé sok a dolgom :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Csak vissza jött az álomkórságom :? :? :? :? :? :?
Ti hogy vagytok?
Párod meggyógyult már?????
Marha jó a vonalzód!!!!!

Bridg!
Majd lassan nem kell ennyi felé rohannom, és akkor majd leszek. Délutánra már hulla fáradt vagyok.

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nócika,
hát ha lány lesz, akkor is muszáj lesz neki nevet adni :lol:

Bridget,
az nem jó, hogy így kiakasztottak. De nyugodj meg, legyél kipihent az út előtt, ami elég hosszú :shock: Ne így lásson viszont apa :wink:

Zsu,
most pihend ki magad, amíg lehet :lol:
Mi köszi jól vagyunk. Páromnak múlt hét pénteken kijött egy kicsike kő, azóta semmi baja. Csak ezzel az a baj, hogy máskor is elő fog jönni :(
Köszi a vonalzódicsit :wink:
Vendég
 


Zsu,
neked is írni akartam,hogy nagyon édes a kis Picur,de a párom egyfolytában szólított a kádból,így csak összecsaptam a hsz-t :oops:
Bunkóság,ha azt kérdezem,hogy nem bánod ,hogy mégsem ikreid lesznek?Na nem 3,csak 2 :) Azért eljátszik az ember a gondolattal,hogy milyen lehet ikerkocsit tologatni. 8)
Gratulálok :)

Nóci,
igen,a Gina a románoknál is van ilyen formában,de nálunk nincs is gond az anyakönyvezéssel....bármit lehet.

Kitty,
csak úgy autóztunk a városban,közben beugrottunk egy kávéra a barinőm férjének munkahelyére,aztán a Mekiből vettünk egy-egy menűt,amit a közeli erdőben ettünk meg.Így levegőztünk is egy jót,gyönyörű idő volt ma.És el is telt a mai nap.....most meg kirántom a husit a vacsorához ,bár semmi kedvem:roll:

Bridget,
a hajfestés kinek lesz,anyudnak vagy neked?
Én azt hittem,csak az én fodrászom ilyen,hogy mindig rá akar beszélni valamire.Legutóbb megint túl sokat vágott a hajamból,ideges is voltam ,majdnem sírtam. 8) Mondtam,hogy csak annyit vágjon amennyi muszáj,erre azt mondja,hogy ő másképp gondolta,majd meglátom milyen jó lesz.Hát nem volt az :?

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Enis,
kell is néha egy kis kikapcsolódás :wink: Rántott husit én sosem csinálok, mert egyrészt nincs kedvem pepecselni vele, másrészt a párom nem bírja az olaj szagát :oops:
Vendég
 


Képzeljétek,hogy jártam ma.
Lezuhanyoztam,de a sminkem elfelejtettem lemosni előtte(vagy közben,vagy utána akár).Belenéztem a tükörbe,oké,látom,hogy szemfesték,minden elfolyt,de gondoltam most már először megtörölközöm.
Csak mire felöltöztem,eszembe jutott,hogy nincs tej meg kenyér holnapra,így gyorsan kimentem az üzletbe :oops:

A lányom kérdezte,mikor hazajött,hogy mi van velem,nekem ki is ment teljesen a fejemből :shock:

Na,akkor jöttem rá,hogy nem azért néztek meg az utcán,mert nagyon jó nő vagyok :lol: Most így utólag is nagyon szégyenlem magam az emberek előtt ,akik ma láttak. :oops:

Jó éjt mindenkinek
Kép

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Kitty, úgy néz ki nekem ma ez nem "kis" kikapcsolódás volt,hanem totális :lol:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


sziasztok!

Enis
LÁtom mégiscsak legyőzted apát! :) győzzön a női szépérzék! :)
Na pláne így, hogy elfolyt festékes szemmel megyünk boltba. :) :) :) Jajj de kínos lehetettt. Bocsi, hogy kinevettelek, de ez nagyon vicces. :) :) :) Legalább olyan emberekkel találkoztál, akik ismernek? És a boltos sem szólt?
Milyen klasz napod volt. Ebben a jó időben ki is kell mozdulni. Fel kell töltődni D vitaminnal. :)

Nócika
Hát apud tényleg egy butaságon volt morci. De ennyire???
Na mindegy a lényeg, hogy szent a béka!! :)
Jajj, de buta vagyok! Hát persze, hogy még fűteni kell. :) Látod, erre nem is gondoltam.
Örülök, hogy görike jól van már. :) Sajnálnám szegény jószágot. Olyna aranyos. :)
az okatatás az havonta van. Előző havi dolgok, köv. havi feladatok, aktuális tv-ek, pcs-ok feldolgozása. Ilyenek. vna, hogy vizsgázunk valamiből. ez nem mindig van.
Majd jövő hó végén fogunk vizsgázni. Online vannak tesztjeim, amiket nyomatok ezerrel.

Kitty
Köszi a tv linket. Érdemes végiggondolni, mert nem drága. Bár nincs HBO, és azt azrét hiányolnám. Már megszoktam.

Bridget
Óóóóó! Sajnálom, hogy ilyen rosszul sikerült az utolsó nap. És pláne, hogy apuddal vesztetek össze.
Mikor indul a géped? És mikor érsz haza? megint olyan jó géppel utazol?

Zsu
elhiszem, hogy csodás volt látni, ahogy ver a kis szíve. :)
Hát nem unatkozok. Ahogy jön a jó idő, nem is fogok. Lassan beindul a tanyaszezon. Megyek ki Mamikámhoz a tanyára, és dodozunk. :)

Mára elteszem magam.
szép álmokat kívánok!
Kép
Vendég
 


Na itt vgyok :roll: A napom ugy ahogy volt elvolt tojva :? na mind1...anyuval mikor jottunk haza utkozben meg levettem penzt.Na meg meg 1 gyogyoert beugrottam a gyogyszertarba hazafele meg vettunk egy grillpipit 8) Bepakoltam :!: Hat kilora talan jo lesz de jo tele van :shock: azert felkeszulok ha rakell fizetni :roll: Reggel meg an yum csinal 2szenyot az utra mert nem hiszem,hogy megint a bizniszre raknanak baar sosem lehet tudni 8) Ne haragudjatok de mar bevettem egy feszultsegoldot es tuti amugy is a faradtsagtol hianyosan olvasok nem bizti minden irast epp latok ne hari a figyelmetlensegemert ok :?: :roll:

Pendi
Koszi a vonalzi dicsereteket es egyben a fordulos koszontot is 8) :wink: Igy utazas elott en mar nem szeretek semmit betervezni mert pont azert mert tudom ugyse jon mar ossze...ilyenkor szeretek csak itthon es felkeszulni latod meg mennyi mindent kellett venni es bankba nem is mentem mert apu elhuzta az idot :roll: Tudod en izgulok mindig az ut miatt igy szoltam apanak nem kell kijonnie ertem :roll: mert a repter meg tudod messze van a varostol busszal ugy 1ora 20perc :shock: gyorsvonattal meg 51perc 8) es megyek a hosszu ut utan budosen faradtan es akkor nem tok ugy kibontakozni :? :oops: :roll: ugyhogy mondtam neki,hogy en bemegyek a gyorsvonattal az ott megy a repterrol es bevisz a varosba a Tokyo megalloba 8) olyan,mint pl pesten a Deak ter :idea: es akkor jojjon oda ott vegyen fel mert onnan meg taxiznom kene haza egy 10-15perc de akkor o mar hazavisz :) Igy nekem jobb :roll: Igen van nemzetkozim de azzal nem lehet japoban vezetni csak ha teszek kulombozeti vizsgat mivel a masik oldalon vezetnek ok :? de amcsiba jo lesz na meg thaifoldre :) meg sok mas orszagba ki tudja merre megyunk majd majusban nyaralni :? :roll: A cserifa viragzas szepnek szep de minden evben ugyanaz van rengeteg emberrel :x errol mutattam mar nektek albumot tavalyrol 8) Piri ne is mond mire hazaerek remelem raugorhatok apara :shock: ugy nez ki addigra el fog mulni 8) :lol: Az uncsitesom neveben meg koszi :wink: Pendi gepem 11:50kor megy 8) es ott szombat reggel erkezem 9:30kor ami itt szombat hajnal 1:30 de ugye mire hazig hazaerek az kb olyan 12lesz :roll: azaz itteni ido szerint szombat hajnal 4 :shock: A gep az ugyanolyan lesz de hogy betesznek-e a biznis osztalyba ahol multkor is utaztam azt nem hiszem :roll: azok ritka esetek bar nem bannam :roll: most a kenyelmetlen turista osztalyon leszek :? hihetetlen,hogy ennyi penzert lehet ilyen kenyelmetlenul is utazni hosszu tavon :roll:


Enis
Akkor jooo :lol: en mar csak tudom milyen az amikor nincs senki :roll: de remelem azert gyarapodunk es Csucsu is bebabasodik meg mindenki es itt fogunk ulni es nyomatjuk :lol: :lol: Tudod irtam is,hogy nem sokan vgyunk de igy legalabb oda tudunk figyelni a masikra :wink: Meg skype-olni szoktunk epp egymassal ha sehol senki epp :lol: Apa sosem izgul vgy csak nem mutatja ki :lol: Orulok,hogy folenyesen gyoztel szin ugyekben 8) egy no csak jobban ert hozza :wink: Azta piknikeztetek :shock: irigy-irigy :twisted: en is-en is :) Nekem festettuk a hajam etcsoki szinu de mindenki csak feketenek mond :lol: :oops: :roll: van osz hajszalam mar nem is keves es azert kell festeni :shock: :oops: Az osszes fodrasz errol hires...ha mondod vagjon 2centit o levag 5ot ha meg csak szimplan a vegebol szeretnel vagatni es parametert nem mondassz akkor siman helyzbol levag 8centit :shock: Es ok mindig tudnak nkunk mi allna jol es ha melirt akarsz o abba is tuti beleszol mert o mar el is kepzelt neked valamit :lol: :twisted: :? :roll: Ez a nem vettem le a szmefesteket cimu sztori nagyon meleg :oops: :oops: :oops: de azert neztek nem :lol: lehet igy megsem ismertek ugyhogy nincs gaz :wink: :lol:


Noci
Cicatej gorinek aztaaa ilyet se hallottam meg :shock: Mer nem csinaltak meg ott a cukros nyavajat?felfogadtal mar dokit?Gina szep nev 8) Mesz 4d-re? :roll:


Zsu
Jo csak azert mert igy eleg nehez irni vgy kerdezni toled ha valasz ugysem jon :roll: D neked nem pihenni kene cshaje :twisted: elfenekelunk am :!: Ebihalad pedig gyonyoruseges 8)


Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Megyek fel ora mulva a repterre ugyhogy elrakom a gepet 8)
Pusszantttyuuuuuu :wink:

Kép

KépKép
bridget0801
Kulfold
 
 


Jó repülést :lol:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Sziasztok punik!

Na most választottam ki, hogy hova is akarok menni 4D-re! Remélem minden okés lesz! Minjá fel is hivom öket! Sajna olyan időben van a rendelés, hogy apa nem fog tudni jönni, de aszonta nem sajnálja, mert ott ugy is adnak felvételt és aszonta azt rongyosra nézheti!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Na most erre nem panaszkodhatom, csakkérdem én, hogy a dvd-t azt hogy nézi rongyosra???? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Brid! Hát nagyon sajnálom, hogy ami miatt feltétlan akartam még veled itthon talizni az most nem sikerált egyéb okokból, de nem gond! Talán nem felejtem el vagy ha másnem elküldöd a címed és kiküldöm! Bár ezt jobb szeretném személyesen!!! Mondanám, hogy integetek neked hazafél menet mikor a géped már fennt lesz a magasba csak a felszállás nem erre történik, hanem erre csak a leszálás! De nagyon kellemes és gyors utat kivánok neked! Gondolom ezt az üzit már csak otthon fogod elolvasni, mert hamarosan kint kell lenned! De már szerintem el is indultál! Nagyon fogok rád gondolni, hogy minden okés az uton és a kisangyalaink vigyáznak rád itthonról és innen ebből a topikból és ezt asszem nyugodtan mondhatom mindenki nevében!
Cicatej van összesen 2 féle létezik, de a drágám csak a wiskhast szereti, mert tudod a macskák wiskhast vennének!!!!! Ez olyan laktozmentes amit az érzékeny kis állatokna van, mert ez nem hajtja meg öket!!!!
Nem sajna nem csináltak semmilyen vizsgálatot és a házi doki után fel se mentem, mert hát ugye lebeszélte ahelyett, hogy megkérdezett volna! Na mindegy majd kedden tul leszek rajta!!
Dokit nem fogadok fel, mert arra tényleg nem lesz pénzem, d nem is akarok! Csak szülésznöm lesz, de az tutkerály! Abból nem engedek! Meg az van velkem ott végig! Akkor meg minek??

Pendi! Hát igen apum már csak ilyen! Pedig eddig nem volt ilyen! De a lényeg, hogy már megbékélt! A többi nem hat meg! Ja és jövö szerdán eggyütt megyünk shoppingolni!! Na ezt add össze! Mondjuk most Ő akar vásárolni csak megkért rá, hogy menjek vele!
A jövö havi vizsgádhoz meg már elöre szurizok! Oké??? Bár nem tom mi az a tv meg pcs! Meg mit tom én, de bizti nagyon nehéz! Vagy nem???

Zsuzsum! Hát látod?? Az apukám már csak ilyen! Tényleg! Hogy lesz a 7vége?? Állatkert bejátszik még???

Enis! Ti akkor szerencsések vagytok! Azt tudom, hogy nálunk a különleges neveket engedélyeztetni kell és ráadásul ugy halottam, hogy még fizetni is kell érte! Na szép mi??

Kitty! Hát persze, ha csajszi lesz akkor is kell neki név! Vágásizom! Csak akkor lesz még háburú, de ha más nem akkor csata! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Enis!
Igazából nem bánom, hogy csak egy babánk maradt. Persze, hogy eljátszottam, milyen lenne két vagy három babával, hiszen mások is végig csinálták már. Hát hárommal brutál lett volna, kettő már viselhető, de egynél minden figyelmedet rá tudod összpontosítani, és nem kell felosztanod a figyelmedet. Meg ennyivel kevesebb kockázat a terhesség alatt.
És köszike :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Bocsi, de én akkorát nevettem a történeteden, de bele gondolva írtó ciki lehetett :oops: :? :lol: 8)

Bridg!
Hogy sikerült a festés? Hogy haladsz a tanítással? Anyudnak tetszik??? Nagyon jó utat neked!!!!

Nócika!
Hát ha nem esik az eső, akkor mehetünk, de egyenlőre marha sz@r időt mondanak. De nagyon szeretnék menni. És akkor elmeséled, hogy hova is mész és mennyibe kerül???

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bocsi, de még nem sikerült vissza olvasnom egy hetet :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nos! Bejelentkeztem 4D-re! Zuglóba megyek a sejtbankba! Na azt tartom a legpozitivabbnak! 12000Ft-ba fog kerülni! Lesz DVD, képek meg orvosi lelet! Ami a legfontosabb! Dr Belics Zorán "C" kategoriás doki és szonográfus fogja csinálni aki ebben a tekintetben és ebben a szakban a legjobban ajánlott! Kedden este 8-re kell mennem! Na igy apa végül is csak el fog tudni jönni velem! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Kb 30 percesnek mondják a vizsgálatot lelet írással együt! Na majd meglátjuk! Már nagyon beizgultam! :lol: :lol: :lol: Ami nem csoda ugye?? És itt biztos azt mondja mejd ez a dokker, hogy a kicsivel minden okés!!! Én hiszek benne!

Zsuzsu! Hát azért én reménykedem benne, hogy nem fog esni az eső! Én már alapból nem nézek időjárás jelentést! Sosem ugy van semmi ahogy mondják! Na de majd kiderül! Majd vasárnap délelött értekezünk okés?? DE azért addig gyere és írogassál, hogy hogy vagytok!!! :wink: :wink: :wink:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok Lánykák! :)

Zsu! :)
Nagyon szép a babókád! :)
Ennek biztos így kellett történnie, hogy csak egy maradjon, de az tuti!! :)

Pendi! :)
Hát, nem is tudom, ezt a nyűgösséget ami mostanában Marcinál van, én a fogának tudom be, bár még nem is puposodik neki az inyecskéje :)
Milyen tanyátok van?Állatok is vannak?De írígy vagyok :D

Bridg! :) Neked nagyon jó utat kívánok! :)

Nóci :)
Örülök, hogy találtál egy jó helyet 4D-re! :)
Majd képet ide is tegyél fel a kismanóról.Már biztos a nemét is meg fogjátok tudni :) Gondolom, nagyon alapos lesz!
De jó, hogy a Görike is jobban van :)

Szia Enis, szia Kitty!!!!!!! :)
Vendég
 


Szia Melaszka! Na a nemében én is nagyon bizom! És naná, hogy lesznek képek! És veled mi zujs?? Nem sokat írsz magatokrol! Hogy vagytok??? Gyere mesélj! Marci baba végigalussza az éjszakát?? Fogacskák rendben jönnek már???

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Zsu,
örülök,hogy nem sértettelek meg a kérdésemmel(bevallom,utólag meg is bántam,hogy ilyet kérdeztem,így ismeretlenül :oops: ).Különben igazad van,és a lényeg,hogy egy megmaradt és ő egészséges legyen. :D
Nyugodtan ki lehet nevetni engem,azért írtam le,én is röhögök magamon :lol:

Nócika,
valahol azért van benne némi igazság,némely szülő nagyon elszáll,
pl itt a Babaneten is láttam olyan nevet,hogy Deva.Nálunk van ilyen város,most hogy nézne ki ha valakit pl New York-nak hívnának :roll:
De édes a párod,látszik,hogy nagyon várja a babát :)

Pendi,
á,ismerőssel nem találkoztam egyik szomszédon kívül,de ő nem érdekel,látott ő már engem félálomban is kutyát sétáltatni .Már nem éri szerintem meglepetés velem kapcsolatban :lol:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Nóci,
az lenne csoda,ha nem lennél izgatott :) De jó,hogy apa is el tud menni :wink:
És irígy-irígy vagyok,anno 13 éve még nem is létezett 4D :cry:
Azért remélem én nem akkor leszek terhes,mikor már 6D is lesz :lol:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Nóci!
Jól hangzik ez a Zuglós doki, lehet, mi is majd hozzá megyünk. És nem is olyan drága!!!!!
VAsárnap délelőtt beszélünk és akkor eldöntjük, mit csinálunk, jó???

Enis!
Dehogy bántottál meg :wink:
Sokan kérdezik tőlem amúgy, meg mi is sokat beszéltünk erről párommal és a csaladdal is. És tényleg így a legjobb!!!

Melaszka!
Szia :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Biztos vagyok benne, hogy a természet tudja, mi a jó nekünk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Ti hogy vagytok? Marci hogy bírja ezt az időjárásváltozást???

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szejasztok!

Ma gulyás levest ettem apuéknál! naddon fini volt!

Zsu! Oké beszélünk mindenképp! Amugy meg majd megmondom milyen volt a dokker aztán hát eldöntitek! Nekem szimpi volt már a teloban az aszisztensnő hangja is! Szal szerintem nem lehet gáz!

Enis! Na igen vagy milyen lenne mondjuk, ha már a neveken vagyunk akkor mondjuk Baja?? Ugye mikor megkérdeznék tőle magának meg mi baja?? Erre lehet nem azt felelné, hogy város hanem, hogy nekem a nevem baja! Na kasa!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Bridget, nagyon jó utat, bár te már a felhők felett jársz!!!

Majd később visszaolvasok, most megyek páromért a melóhelyére. Szegény még holnap is dolgozik :cry:
Vendég
 


Sziasztok!

Most van egy kis időm két főzés között. Délelőtt főztem mára, és nem sokára főzök holnapra. Holnap munka, és főzni kell.

Bridget
Minen rendben lesz az úton, ne izgulj!
Ha kipihented magad otthon, várunk vissza!
http://www.nlcafe.hu/data/kepeslap/kepek/13/92/1392.jpg

Nócika
Mikor mégy 4D-re? és hová? Ja, most olvasom. Az tök jó! De kivi vagyok. :) Akkor ki fog derüln a neme is. :) De izgi. :)
Jó shoppingolást az apukáddal! :)
bocsi, tényleg elfelejtettem, hogy nem mindenki tudja, hogy mik a rövidítések. A tv törvény, a pcs parancs. ezek általában a munkánkhoz kell, és ezek szabályoznak bennünket. Amúgy meg fejből kell őket tudni, mert kellenek a munkánkhoz.

Zsu
Azt még nem is mondtad, hogy apa mit szólt, hgoy végül egy baba maradt.

Melaszka
ha ennyire nyűgös, akkor lehet, hogy tényleg a foga jön. Leht, hogy még nem látszik. De nem kell sok idő, és már ki is fog bújni.
Nem nekünk van tanyánk, hanem a Mamikámnak. Ő pedig a úgymond fogadott anyukám. Nem rokonom, csak kolléganőm volt régen. Nagyon megszerettem őket. Nekik nincs gyermekük. Már nyugdíjasak. Nagoyn sokat járok ki hozzá segíteni. úgy szeret mind a saját lányát, én meg mint az anyukámat. Anyák napján megyek hozzá is. Ez a kapcsolat már több mint tíz éve tart. Egész pontosan 13 éve. Imádom őket. Vannak állatok. Kutya, macska, malac, tyúkok, kakas, Rudi a pulyka, vannak mostmár kis kecskék is. Gazdálkodnak, nagy föld van a házhoz. Termelnek kukoricát, árpát, tritikálét, és van jó nagy konyhakert, meg virágos is. Nem ott laknak, hanem van házuk a városban.

Enis
Még jó, hogy nem találkoztál olyan személlyel, akivel szemben szégyenled magad. :) De tényleg jó kis sztori volt. :)
A lányod már jó nagy. Mik a tervei? vannak már elképzelései a jövőt illetően?


Én mára elköszönök, mert nem biztos, hogy lesz időm még feljönni. Mindjárt megyek csinálni a holnapi kaját (aranygaluska lesz) , és még vasalni is kell.
Holnap melózom, nem jövök. De vasárnap igyekszem majd alvás után jönni.
Vendég
 


Ó nem jól raktam megint fel a képet.
Bridget
Még egyszer:
Kép
Vendég
 


Szia Pendi! Jó munkát holnapra neked! De így hogy leírtad igy gondolhattam volna! No de sebaj!!! Hát igen valószinű, hogy a nemét is meg fogom tudni! szal totál zizgi vagyok! Aranygaluska???? Én azt imádom, de nagyon! Na azt is kérek szépen! Nekem mára anyuskám almáspitét igért!!!! Már nagyon várom, hogy jöjjön haza és csináljon!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Enis,
vicces lehettél elmosódott sminkkel :lol:

Nócika,
akkor várjuk a 4D-s sztárfotókat! Én már nagyon kivi vagyok, hogy fiú v. lány.

Pendi
engem nem zavar hogy nincs HBO, így se nézem a tv-t :lol:, meg úgyse :lol:
Holnapra jó munkát!
Aranygaluskát nekem is küldhetsz :wink:

Melaszka, szia :wink:
Vendég
 


Kitty! Naná, hogy hozom a 4-ds fotokat!


Jaj csajok! Tudjátok mit mondott apa?? AUgye aszongyák, ha fiu onnan is lehet tudni, hogyha csucsos a pocak és ha kislány akkor meg szélesedsz! Nos apa szonta, hogy a fiuknál biztos azért csucsosodik a pocakja a mamának, mert már ott áll a fütyije! Na most mondjátok azt, hogy az én párom teljesen normális! Mert ezek után nem tudom én se rá azt mondani, hogy teljesen komplett! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Nócika
apukám is ezt mondta erre a népi megállapításra :lol: Én ebben nem nagyon hiszek :roll: Amúgy a te hasad csúcsos v szélesedő?
Vendég
 


Sziasztok!!!

Kitty! Hát én eddig ezt nem halottam csak a poci formályát, de, hogy áll benne a fütyi???? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Na mindegy legalább jót nevettem rajta! Te én még meg nem mondom, hogy milyen formálya van! Pedig nagyon sokat nézegetem! DE nem jöttem még rá! És kiprobáltam , hogy lácra füztem az egyik gyürümet, de meg se moccant! Szal nekem ez nem jött be!

Brid! Te most bizti hatalmas élménybeszámolon vagy és hancurkéztok! Csak hajrá! Sokasodjatok!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Engem apa elvitt tegnap vacsizni! Meg voltunk vásárolni! Ma ugy log az eső lába pedig jó időt mondott! El is terveztünk a kertbe való tevékenykedést! Hát nem tom mi lesz belöle! Nem tom mennyit jövök! Pusza mindenkinek addig is!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 


Sziasztok!

Nócika,
állítólag a pici babáknak is már feláll :oops:
Muti egy képet, aztán majd mi eldöntjük :lol:

Én meg már voltam boltban, mostam, kitakarítottam az egész házat, meglocsoltam a virágokat - már elfáradtam, pedig még 10 sincs :oops:

Párom dolgozik :cry: , én meg várom anyósékat, mert megyünk anyós anyukájához ebédelni :wink:
Vendég
 


Sziasztok Lánykák :)

Pendi! :)
irigy-irigy a tanyáért.Nekem álmom egy tanya..... :)
marcika elég jól viseli az időváltozást, csak ha épp front jön be, akkor nyűgi kicsit.A foga helye még meg sem moccan :?

Nóci :)
Hát nekem csucsos volt a pocim, próbálok képet keresni majd.
És igen, volt már, hogy Marcimnak is ágaskodott a fütyköse :D :D
Tényleg, pocakképet kérünk :)

Kitty :)
Húú, azt nézem épp, 5 éve vagytok együtt....és házasok vagytok?

Enis :)
Rakjál fel képet légyszi a kislányodról :)

Zsu?

Bridg, már biztosan otthon csücsülsz apácskával :wink:
Milyen volt az út?
Vendég
 


Kitty :oops:
én ma 10:30-ig aludtam :oops: Te meg már mennyi mindent csináltál :shock:

Most végre bepakoltam a mosógépet, kisikálom a sütőt,hajat mosok,majd kiviszem a lányomat a barátnőjével a Pólusba(városon kívül van).Csak várom,hogy hazajöjjön a párom(még rímel is),mert kell a kocsi :lol:

Én sem nagyon leszek ma,itt annyira jó idő van,meleg,itt a tavasz :D
Szép napot csajok

Bridget,
remélem jól utaztál és nem volt semmi gond az úton :?:

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


..........................
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára enis 2009.04.02 21:18-kor.

[img:ed5097665c]http://alterna-tickers.com/tickers/generated_tickers/7/748876.png[/img:ed5097665c]
enis
 
 


Hú, Enis, micsoda pikáns szépség a "kislányod" :) Gratula hozzá :)
Vendég
 


Sziasztok!

Na a kerti munkából semmi nem lett mivel ugy fúj itt a szél mint az állat! Ma a fólia sátrat akartuk felállitani, de ilyen szélbe meg se kiséreltük! Szal ma döglés volt! Eddig is meg eztán is szerintem! Apa dvd-zik!

Enis! Szép nagy csajszid van! Nemsokára csak ugy zavarhatod a hodolokat! :lol: :lol: :lol: :lol: Vagy már nem???? :lol: :lol: :lol: :lol:

Kitty! Oké késöb teszek fel képet, de én csak az iwiw-re tudok feltenni és onnan majd a Brid átteszi ide!

Melaszka! Nem mondod?? Én tényleg ilyet még nem halottam?? Én ezt el sem tudom képzelni! Hogy egy csepp embernek álljon a fittyfirittye! Ne harizzatok rám, de én ezen csak mosolygok!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Csajok én ma lecsot kivánok tarhonyával virslivel!!!! De nem ezt az igazi lecsot, hanem üveges boltit! Na én se vagyok komplett mi?? Most annak az ize jön be!!!

Kép

Kép

Kép
nócika
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?