Új privát üzeneted érkezett!

Viszont!!!!!!!!!!!!!!!!!!

BOLDOG 700. OLDALT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


(ilyen lepcses szájú bandát! :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: )
(velem az élen :oops: :oops: :oops: )

dita75
 
 


Viki
Szívesen. Vagy nem rám gondoltál, mert van még egy Timi nem?

Vius
Nyugi!

timejka
 
 


Sziasztok!

Ditus: Ha kibírod a nyári szünetig, majd csevegek veled egyfolytában, mert én minden nyáron ezt játszom. Aztán ha hazajön az uram nem győzöm körbeugrálni :)

hofeherke
 
 

 
 

MARA
Hát nem tudom hogy bírom addig!
Már egy csomó itthoni munkára elküldtem az infokérést mert nagyon nem bírom a tétlenséget. Vissza is küldték az infokat, de mind fizetős humbuk. Nem bízom az ilyesmiben.

dita75
 
 


Nem vették fel a Bencét a tesire, remélem a Minervára felveszik majd.
Gyerekemnek kiesett a 3. foga ma reggel. Elég lassan potyognak a fogai.

Zsuzska
Drukkolok, hogy a Papaverin jó legyen a pocira Olivérnek. Nekünk is azt kellett szedni.

Dita
Szerintem tök gyorsan el fog telni ez a pár hónap és nem is fogsz unatkozni. Ügyes csaj vagy. Védőnő, orvos, készülődés.

timejka
 
 


Vius,
nekem 5+4-en volt Lili 5mm-es, Levi 6 mm-es petezsák, szóval a 8 mm tökéletes.

Viki,
mindjárt küldöm a címem.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Dita

igen, a 7 mm már az embrió, és dobogott a pici szive! :D :D azt,hogy a petezsák milyen méretű nemtom,mert nincs rajta a papíron csak annyi,hogy ép élű petezsák,benne 7 mm-s élő embrió.... azt mondta a dokim korának megfelelő méretű,7 hetes terhesség.

Most szúrtam be a fraxiparine-t úgyhogy túl vagyok az elsőn.... :)

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy
Ügyi vagy! Csak így tovább :lol: Már nem sok van :wink:

timejka
 
 


Dy,
gratulálok Manócskátokhoz! Szépen nődögél ő is, mint Dita Bogyója, és persze mint Viusé, és nagyon, de nagyon remélem, hogy az én Maszatkáim is.

Viki,
már nincs semmi, csak reggel volt egy kisebb foltom, de azóta semmi. De nagyon aggódom, mert ritkultak a görcseim is. :roll:

i.kata
 
 


Timejka,
sajnálom, hogy nem sikerült Bencének a tesi tagozat! Kaptatok valami magyarázatot? A Minerva tuti sikerülni fog, ott van ismerősötök is, ugye? Beszéljetek vele minél előbb.

i.kata
 
 


Kata
Igazából nem vagyok szomorú, hogy nem vették fel. Nem mondták, hogy miért nem, de nem is baj. Tegnap beszéltem az ismerősömmel, azt mondta, hogy segít. Ha beirattam, akkor egyből hívnom kell és odaszól nekik.
A Te Maszatkáid is szépen növögetnek egész biztos. Minden rendben van, ne aggódj.

timejka
 
 


Kata
tuti,hogy a te Maszatkáid is szépen fejlődnek!!! :wink:
A hasadnak meg amúgy sem kell állandóan görcsölnie!!!!
Ne parázz légyszi, mert az semmiképp sem jó! Amúgy tegnap reggel én is sírva ébredtem,mert éjjel annyira görcsölt a hasam,hogy azt hitem belehalok.Reggel mondtam is apának,itt a vég, már nincs baba.... És láss csodát,csak túlparáztam én is a dolgokat... Ezen felbuzdulva,a dokim 2*2 magne B6 szedésére kötelezett...

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Timejka
mihez képest nem sok????? :lol: :lol: :lol:

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Timejka,
akkor egyre biztosabb, hogy osztálytársak lesznek a hugimmal. :lol:
Én nem tudom, hogy lehet kibírni idegekkel ezt az első 12 hetet, mert én nagyon aggódom. Mondjuk most megint összejöttek az egyetemen is a feladatok, de próbálok nem stresszelni azokon. Az a baj, hogy szinte semmi szabadidőm nincs, így pihenni sem tudok eleget. :roll:

i.kata
 
 


dy: Legalább lesz időd pihenni, de azért a szurikat sajnálom. Gratulálok.

twist, dita: Köszi a drukkot.

vius: Gratulálok neked is a babához és neked is köszi.

Holnap megpróbálok hamar jönni.



vicky79
 
 


Dy
Az a baba még vagy 8 hónapig biztos ott lesz.

Kata
Neked is!

És mindenkinek!!! Milyen sok baba fog születni nagyjából egy időben. Kíváncsi vagyok mennyi fiú és lány lesz. Szavazás?

timejka
 
 


Vicky,
egy óriási kalappal holnapra!
+++++++++++++++++++++++++++++

i.kata
 
 


Dy
Hát nem is tudom mihez képest :oops: De már eggyel kevesebb van. Talán ehhez képest?

Kata
Igen, egyre biztosabb, még rokonok is lehetünk :lol: Meddig fogsz suliba járni? Kicsist lazíts, pihenj.

Vicky
Én is szorítok, de nagyon!!

timejka
 
 


KATA
Én azon kívül hogy fáj a cicim ha hozzáérzek az égvilágon nem érzek semmit.

Megyek pancsizni és aludni baromi álmos leszek estére! :roll: :roll: :roll:

JÓ ÉJT!

dita75
 
 


Dita,
és te nem aggódsz állandóan? mert én rettenetesen. :oops:

Timejka,
na az nagy lenne, ha még rokonok lennénk a törpék által :lol: Nagyot nevetnék úgy 20 év múlva :lol: :lol:
Sulim június végéig van. Az a baj, hogy most írom a szakdogámat, közben ránksóztak 2 páylázatot, amik szinte nagyobb munkák, mint a szakdoga, így nem haladok a saját munkáimmal :evil:

i.kata
 
 


Kata
Így tényleg sok, kitartás, mindjárt június.

Dita
A cicifájáson kívül nekem se volt semmi bajom tünetem.

timejka
 
 


Jó éjt mindenkinek

timejka
 
 


Jó reggelt! :)

Köszönjük a poci és a szobadícséreteket! :)

Vicky: Remélem, hamar hozod nekünk azt a csíkos tesztet! :wink: Drukkolok Neked nagyon! ++++++++++

Dy: Gratula Manócskához! :D Nagyon szépen látszik az UH-n! A szurit sajnálom, de a cél érdekében bármit!

Vius: Gratula Neked is a petezsákocskához! :D

Monic: Még nincs összecsomagolva a kórházi táska, de már nagy gőzerővel szerzem be a cuccokat. Tegnap megvettem a Tena bugyit meg a betétet is. :)
Danikáról kapunk újabb képeket? :wink: Szokott már mosolyogni?

Zsuzska: Hát igen, nincs már sok hátra.. Most még egész jól vagyok! :) Sehol nem nyom a kiscsaj, pedig elég sokat mozgolódik még, jókat hullámzik a hasam tőle. :) A CTG szerint is jól érzi magát. :) Egyetlen kellemetlenség van csak, tegnaptól iszonyúan savas lett a gyomrom.. nem tudom, ez maradni fog-e a végéig, vagy csak a bolognai kínzott meg.
Remélem, az a Papa... valami segítségével örökre elfelejthetitek azt a fránya hasfájást!
Olivér mosolyog már?

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Sziasztok!

KATA
Aggódom persze, de nem viszem túlzásba.
Ma éjjel mondjuk nagyon ki voltam, kb. 2 órát aludtam annyira köhögtem.
Ki is mentem a nappaliba mert most már apa is felébredt rám, majd meg akartam fulladni. Reggel mondtam is apcinak, hogy ez is jókor jön, annyit rázkódik a pocakom, hogy ki fogom köhögni a végén ezt a gyerököt. :roll:
Nem tudom mit érezhet ő ebből, de reménykedem hogy csak engem kínoz a köhögés.

Jajj most nézem a Kasuba 2 napos kislányát, nagyon édes kis törpe. :lol:

dita75
 
 


Sziasztok,

Zsuzska,

a hasfájás nálunk is változatlan, én is kiváltottam a dokinéni-féle készítményt de még nem adtam neki, továbbra is a Gripe Watert próbáljuk.
Tegnap este amikor olvastam a hozzászólásodat Danika akkor is nagyon sírt. Annyi szerencsénk van, hogy éjszaka alszik, a sírás kb 9-kor abbamarad.

Kata,

én egyszer úgy jártam, hogy valami kis rózsaszín volt a bugyimon, nagyon megijedtem, aztán kiderült, hogy a rózsaszín wcpapírból került oda egydarab :oops:
Próbálj pihenni és vigyázz magatokra. Sajnálom, hogy megint bedurvult a suli.

Dita,

én nem unatkoztam itthon, ezért is tartottam meg a könyvelést. Terhesség alatt nagyon jól jött, most viszont fél perc szabadidőm sincs, mert ha Danika elalszik azonnal neki is esek könyvelni.

Denika,

szokott mosolyogni Danika, főleg akkor amikor szopi után teli a poci. Ma reggel is kaptam tőle egy nagy mosolyt :lol: Lefényképezni még nem tudtam mert a szopizásnál a fényképezőgép az utolsó ami eszembe jut :oops: :lol:
Mondjuk ő születése óta mosolyog, de ez látszik, hogy nem tudatos, a védőnő szerint a pocakban töltött emlékei törnek fel olyankor, szeretett odabent lenni. :lol: Meg is értem, idekint a hasfájás nagyon kínozza szegényt :cry:
Készítsd össze a cuccaidat, ne kelljen kapkodni, ha helyzet van. Én 36+6-on szültem. :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sziasztok!

Gondoltam, így kora reggel nem írok, mert e miatt mindig elkések melóból. Szóval csak este akartam jönni, de mikor megláttam a képeket, azt gondoltam, ezt nem lehet kihagyni. Moncsikám, annnnnnnnnnnnnyira de annnnnnnnnnnnyira gyönyörű! :wink:

Szemem-szám tátva. Nem sok olyan kisfiút látni, aki ennyire formás és szép!!! Gratulálok. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Moncsi!
Ez a Danci nagyon édes! Kép
20150601134430
 
 


MONIC
Hát nem is tudom melyik kép a kedvencem, asszem mind! :lol: :lol: :lol:
Olyan kis picike még szinte elvész a gyerekágyban! 8)
Nagyon szép fiúcska és sztem az utolsó képen mosolyog. :D
Irtó jól áll a cucli a szájában! :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Nagyon szépen köszönjük a dicséreteket!
:oops:

Anyukám szemefénye felsőről annyit, hogy a fotó készüléseor viselte Danikaelőször, rajta volt kb 2 óra hosszát, mert aztán annyira összef...sta magát hgoy még a nyaka is kakis volt, a felsőről nem is beszélve. Kb olyan volt mint amikor Boni feltette egyszer Zsigi kakis fotóját. :oops:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Sajnos megint nem sikerült. :( És megint maradt cisztám, most egy 5! cm-es. Megint egy hónap pihi. Legközelebb megpróbáljuk a merional helyett a puregont. Jó drága lesz, de mindegy. Mondta a doki, hogy legszivesebben lombikra küldene, de az én eredményeim alapján nem tud. Most behívta a páromat sp. vizsgálatra, hátha kevés lesz. Hát neki aztán igazán nem szokott rossz lenni az eredménye. Úgyhogy nem tudom, mi lesz. Júniusban szerettünk volna nyaralni menni, de amíg nem tudjuk, hogy inszem vagy lombik, addig nem akarok kifizetni semmi ilyet. Még így sem tudom, hogyha lombikozunk, akkor miből fogom kifizetni. Eléggé le vagyok törve, mert most nagyon jó előérzeteim voltak. A bmc-ben egyébként már el is kezdett megjönni, úghpgy legalább ez nem gond. Most megyek enni, majd még jövök és visszaolvasok.



vicky79
 
 


Kép :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

dita75
 
 


dita: Köszi.

Danika tényleg nagyon édes. Olyan aranyosak ezekben a cuccokban. Remélem egyszer nekem is lesz egy ilyen szépségem.
vicky79
 
 


Sziasztok!

Vicky,
Nagyon sajnálom! :cry: Miért van neked mindig cisztád???

Monic,
Danika nagyon aranyos :lol: Cuki az az anya szemefénye ruci, remélem kijön belőle a balesete eredménye :lol:

Dita,
alapjáraton nem vagyok vészesen aggodalmas, de tegnap nagyon meijedtem :roll:
Amúgy nekem is volt tegnap olyan köhögőrohamom, hogy alig kaptam levegőt. Én mondjuk már jóideje köhögök, pedig nem vagyok megfázva. :roll:

i.kata
 
 


kata: Nem tudom. Mindig van még egy pár kisebb tüszőm, mikor repesztünk és szerintem azok tovább nőnek. Most nem számítottam a cisztára, mert csak 3 tüszőm ért egyáltalán. Egyet repesztettünk, egy eltünt és egy meg megnőtt. Nem tudom, miért vagyok ilyen szerencsétlen. Mindig ki kell hagynom 1 hónapot.
vicky79
 
 


Moncsi, Danika imádnivaló! Nagyon szép, az összes képen nagyon aranyos és formás.

Viki mami, szedtünk már homeos dolgokat, legutolsó a Nux vomica cseppek voltak, semmi hatása nem volt.

Csajok, tegnap majdnem frászt kaptunk a férjemmel. Beadtuk neki az új orvosságot, a Papaverines folyadékot egy kávéskanállal étkezés előtt. Aztán Olivér nagyon megnyugodott és elaludt, eltelt egy óra és pontban nyolckor felkelt nagyon sirt, de nem úgy hasfájósan hanem hogy vmi baja van a férjem felvette próbálta ringtani. De semmi. Lerakta a lábára és egyszercsak elkezdett hányni sugárban az órából is jött sugárban aztán megakadt mert bevolt dugulva a nózija. Szóval nagyon megijedtünk a férjem szalad a porszivóért, Olivér üvölt a szája habzott, és remegtem a félelemtől láttam hogy valami nagy baj van. Aztán kiszivtük az orrát, a váladék jött ki a tejjel együtt és akkor megkönnyebült mert szelelt az orra, de ijedelem az nagy volt. Nagyon megijedt ő is mi is. Utána hasra fektettem masziroztam egy picit aztán a karomban megnyugodott. Na ennyit az új gyógyszerről. Nem birta a gyomra savat csinált és visszajött. Hivtam a doktornénit mondta hogy hagyjuk is abba. Visszatértünk éjszaka a Sab simplexhez, azzal nyugodtan telt, és jött sok kaki is.


Denika, szokott mosolyogni Olivér, én úgy hivom hogy angyalkázik. Becsukja a szemét és rengeteget mosolyog. Van amikor meg nagyon összehúzza a száját akkor meg olyan főtörzsörmesteres. De még rám nem igazán mosolygott, csak álmában teszi, de nagyon jól áll neki. :lol: :lol:

Kép
pgsuska
 
 


SUSKA
Emlékszel hogy vártuk végre megszülessen Oroszlán és vége a terhességi cukkernak, meg a többi kálváriának, hát jöttek helyébe újak. Hallod veletek aztán mindig történik valami, gondolom nem unatkoztok.

Komolyan mondom már félek néha elolvasni hogy megint miken mentek keresztül mert úgy sajnálom ezeket a kis csöppségeket, hogy mindig valami kínozza őket, a szülők meg mindent megtesznek de végül sajnos tehetetlenek, ha már semmi sem használ.

Én lehet ájultan rogyok össze egy ilyen akció után, vagy közben? :roll: :oops:

KATA
Engem már kikészít a köhögés, igaz mára egy kicsit enyhült, mondjuk mindig inkább estefelé szokott előjönni. Ez a száraz köhögés a legundorítóbb.

VICKY
Hát végülis a betegséged okán mindig benne van a pakliban hogy marad vissza cisztád. Tüszőrepi nélkül nem lehetne valahogy megoldani a dolgot mint Linácskáéknál? Azért ez szörnyű lehet, hogy egy ciszta miatt értékes hónapok mennek mindig a kukába.

dita75
 
 


Zsuzska, elhiszem, hogy nagyon megijedtetek! Ügyesek vagytok mindketten, sőt mindhárman, hogy ottvoltatok, figyeltetek és tulajdonképpen megmentettétek Olivet. Ezek a gyógyszerek ezek szerint borzalmasak!

Vicky, nagyon, nagyon sajnálom, pedig a jelek.....:-(

Figyusz, holnap megyek vv-re éhgyomorra. És az a kérdésem, hogy attól még ihatok reggel vizet? Mert a Bromótól nagyon kiszárad a szám minden reggelre és alig tudok nyelni stb. Lehet vizet inni?
Vendég
 


twist: Szerintem vizet ihatsz. Az éhgyomori a cukor vizsgálat miatt van azt hiszem, ezért vizet leht inni. Azt még terheléses cukor közben is lehet.

dita: Szerintem tüszőrepi nélkül még az sem repedne meg. A kis cisztáim most is meg voltak, de azokkal már nem is foglalkozunk.
vicky79
 
 


Köszi Viki a választ. Igen, a cukor miatt kell, meg amolyan nagylaborra megyek, mindent néznek.
Kíváncsi leszek a májfunkcióra ennyi gyógyszer után... :roll:
Vendég
 


Twist,
holnap csak hormonvizsgálat lesz? Mert ahhoz nem is kell éhgyomorra menni.

Dita,
próbáld magad gyorsan kikúrálni. Én bevallom az utóbbi 2 hétben nagyon nyamvadt lettem. Kicsit megfúj a szél, már taknyos leszek, fáj a torkom, pedig ez nagyon nem jellemző rám. Ma pl. egész nap iszonyatosan fáj a fejem és nem is akar múlni.

i.kata
 
 


Zsuzska,
nem semmi, hogy már megint mik történnek veletek. :roll: Én szerintem tuti helyben infarktust kaptam volna, ha egyedül vagyok a babával, amikor ez történik. :roll:

i.kata
 
 


Sziasztok!

Dita,
Gratulálok az 1 cm-es Bogyóhoz! :D

Dy,
Neked is nagyon nagy gratula a Babóhoz! :D

Zsuzska,
Húúú, hát én is megijedtem volna! Sajnálom, hogy ezt át kellett élnetek!

Mi újság? Nagyon eltűntél...

Mi jól vagyunk, már 3250 g Réka. Voltunk szemészeten, és már csak 1 éves korában kell majd visszamenni. Volt pár nehéz napunk a frontok, és a nagy szél miatt, de most éppen nyugisak vagyunk.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Denika,
Csini a pocakod, és nagyon szép Niki szobája is! :D

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Sziasztok !

Kicsit benézek most ijedtem meg nagyon mert kicsit véreztem de valószinű megkarmoltam magam mikor tettem magamnak az utrot.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Monic gyönyörű a bébid :)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Most megyek mert fekszem sokat majd jövök még sziasztok és jó éjt

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Kép

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Kép :)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


na tényleg sziasztok!!!!!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Nemone, nem irtad, hogy nagyon eltüntem. Sztem nem, csak Olivérezek. Minden este megvan a túránk sajna vele. Nagyon étkes a lelkem. Én is ma mértem le, body nélkül meztelen vagyunk 5100 grammok. Béldózer a drágám. Nő legyen a talpán aki kitudja etetni. :wink: Örülök hogy Réka ilyen tempóban hizik, nagyon cuki!!!!!!!!!!!

Kép
pgsuska
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: