Új privát üzeneted érkezett!

már k jo 2 centis ost kicsi csigusz :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Na megjöttem dokibától!Hááát..

-keményedés,görcs:egyre több lesz
-frontok:egyre jobban fogom érezni(ennél is :shock: )
-méhszáj zárt(hurrá)
-baba:jó nagy
-magzatvíz:picit kevesebb,tehát ez szinte csak a baba(lehet ezért érzem olyan erősen a rugásokat is)
-"hogy fog magából kijönni egy ekkora,mondjuk 4,5 kilós baba"(jesszu,mondom ne ijesztgessen :shock: )
-"messze még a vége,majd májusban szülünk csak"(na neeee :lol: )
-jövőéten első ctg
-2 hét múlva köv ctg +uh
-szedjem a magnéziumot és a vasat

Hát amitől beparáztam az az hogy nagyon májust emlegetett...még csak véletlenül se mondta h jöhet elöbb :roll: remélem nem lesz igaza!!
A másik h hogy fog kijönni :( Azt hiszem kezdem magamat felkészíteni a császárra,bár nem mondott ilyet,de vhogy én nagyon erre asszociáltam :? :roll:

annus11
 
 


annus nyugi én is hüvelyi uton szűltem a 4000 grammos és 51 cm-es fiamat...volt kis gátmetszés de ennyi.te is meg fogod szűlni........ :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Nita!
Hát persze,nem arról van szó!Tesóm mindhárom babát 4 kiló és felette szülte!Természetes úton!!
Az a baj h én picike vagyok...olyan 153 cm körül...és bár szerintem széles a csípőm,de ezek szerint lehet h mégse?
A dokim ne az az ijesztgetős féle,majd megkérdezek másokat akik hozzá járnak h ugye nem ez nála a poénkodás? :lol: Bár szerintem nem :roll: :(

annus11
 
 


ügyi vagy..........sikerűlni fog........ :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Annus: a lényeg hogy minden rendben van. Hidd el az a baba mindenképpen ki fog jönni onnan vagy így, vagy úgy. Szerintem a legtöbb azon múlik majd, hogy hogyan fogsz tágulni. Ismerek olyat aki jó megtermett, mégsem tágult semmit és császár lett a vége. Szóval erre szerintem nem lehet adni. Minden rendben lesz nyugi. Azért kíváncsi leszek, hogy milyen lesz a közös dokinknál szülni, remélem csupa jót mondasz majd :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


tényleg attol függ mennyire tágul az ember......no meg nem is biztos hogy olyan nagy lesz a baba....az uh nem mond nem mindíg biztos adatokat...

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Annus szerintem ne pánikolj be előre feleslegesen, mert attól hogy a baba nagy még simán megszülheted természetes úton. De ha már előre bebeszéled magadnak hogy csak csaszival sikerül akkor az úgy is lesz. Én hiszek ebben. Amúgy ha ez megnyugtat én is 154 cm vagyok és Réka 4000 g volt. Norbi is 3600 g. Minden attól függ hogy mennyire tágul ki a medence csont.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 



harivera egy pillanatra azt hittem hogy neked van pocakbabád:) De aztán rájöttem, hogy nitácskáé.

Nitácska nagyon jó ez a kép, tök édi. És szépen gömbölyödsz.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


köszi gabi....de nem vetekedek a te pociddal........ :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Na mára már megnyugodtam!
Bár reggel apcim azzal nyitott h hogy van az óriás :lol: :lol:

Azért nem beszélem be magamnak a császárt,annyira hülye nem vagyok :lol: :lol: De elraktározom a tudat alattimba.Ha szülés közben közli velem a doki h nem fér ki,akkor ne akkor kapjak sokkot.Szóval ott már higgadtan fogom nyugtázni a dolgot :lol: Inkább itthon pánikoljak mint ott,nem?
Amúgy meg kijön ő szépen!Olyan ügyes kislány,bizti menni fog :lol:

Jééé,Hariverának is Izája van! :lol: :lol:

Nita!
Gömbölyödik az a poci!!!!

annus11
 
 


bizony verának is iza babája van........imádnivaló!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok lányok.
Én megvagyok, bár tegnap este elkezdett fáni a jobb petefészkem körül, majd a bal oldalon is. Reggel is megvolt még a fájdalom, így felhívtam a dokit. Azt mondta, hogy ne aggódjak, mert ez még a closti utóhatása. Dolgoznak a hormonok és működik a petefészkem, mert meg lett stimulálva. Nem vérzek és nem a méhem fáj. Olyan érzés mint amikor tüszőérésem volt csak azért gyengébb kivitelben. Most lenne esedékes a menzim. Ha nem múlik, akkor hétfőn felhívom majd a dokit és szerdára beszélek meg vele időpontot, hogy nézzen meg. Főként akkor fáj, ha például fekszek és felülök hasizomból, vagyis olyan kellemetlen. Remélem nincs semmi gond. Egész délután pihiztem és most is megyek.

KépKép
csige-bige
 
 


csige ilyen nekem is volt az elején de el mult hála égnek.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Na akkor képek!!!
A kiságyat,pelenkázót kaptuk tesóméktól.A baldachint varrtam most,a függönyt ne nézzétek,a sötétítő még le lesz cserélve.Ja és nincs még megágyalva a kiságyban,csak egy takaróval le van terítve :lol: Takarítva sincs,ablak is koszos,de ezek nem látszanak! 8)
Kép Kép Kép Kép Kép Kép

annus11
 
 


naggyon szép a baldahin meg .meg minden!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Annus: nagyon szép a kis kuckó, nem csodálnám ha Iza hamarabb be szeretne költözni :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


én iza helyébe igyekeznék a kijövetellel.ilyen szép szobába..... :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Csajok,

Nitacska még nem voltam azóta, de gyönyörű a babád, gratulálok, remélem kicsit megnyugodtál? :wink:

Annus, nagyon szépen Iza szobája. :wink:

Csige, szerintem ez tök normális, biztos, hogy elmúlik. Egyébként ezt leszámítva, hogy vagy? Hányinger, rosszullét?


Én elég jól vagyok, kicsit émelygek néhe, de semmi komoly. Igazából tök elviselhető.
Viszont a hasam hatalmas, ahhoz képest, hogy ez még csak a 8 hét. :oops:

Kép
gmelcsi1
 
 


Nagyon szépen=nagyon szép :lol:

Kép
gmelcsi1
 
 


melcsi picit megnyugodtam.de még mindíg van bennem para és szerintem lesz is.........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Annus
Tök jó a szoba. Ügyes vagy.

Kismamik
Semmi baj nem lesz, élvezzétek a kismamiságot. :lol:

timejka
 
 


Köszi Melcsi megvagyok. Hát nekem pár napja abbamaradt a hányinger, kicsit aggódtam is miatta, viszont tegnap este vacsi után annyira durván előjött, hogy csak feküdtem az ágyon egy ásványvizes palackkal :lol: Ma reggel reggeli után is várnom kellett a takarítással, mert komolyan liftezett a gyomrom. Szóva ez nagyon változó.
A hasamon már nekem is látszik, ahhoz képest hogy holnap leszek kilenc hetes.

KépKép
csige-bige
 
 


nekem már szinte semmi bajom...remélem minden ok odabe.....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nita, biztos hogy minden ok. Szerintem ez valóban nagyon változó, hogy mikor és kinek van hányingere. Nekem időszakonként van csak.
Hoztam nektek képet a 9 hetes csigaházról. Növögetünk :lol:
Kép

KépKép
csige-bige
 
 


csinos kis csigusz lakhely...... :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jó reggelt csajok,

Csigusz, gyönyörű poci. :lol: Enyém is ekkora.

Nitácska, nekem nincs hányingerem, csak néha gombóc a torkomban. Te pedig túl vagy a 12. héten, azért múlt el minden ilyesmi. Úgyhogy nyugi. :wink:

Kép
gmelcsi1
 
 


Sziasztok

Bocsi hogy nem voltam eddig, nem nagyon volt időm jönni, meg a netet is csinálták, és fáradt is voltam.
Vasárnap elmentünk 4 d uh-ra a Kenguruba, de soha többet nem fogok oda menni. Már nagyon akartam látni, hogy milyen lehet meg mekkora, ezért láttam a honlapjukon hogy gyorsan adnak időpontot és hétvégén is ami nálunk külön jó, mert akkor páromnak sem kell később bemennie a munkahelyre vagy hamarabb eljönnie. Szóval elmentünk ide. 40 perc volt a vizsgálat. Ami gyakorlatilag csak 2D volt, amin nagyon jól látszódott a baba, szembe volt végig velünk, de amikor átkapcsolt 4 d-re akkor az égvilágon semmi nem látszódott csak egy homályos paca. Amire ráfogta a nő hogy a gyerek befordul a méhlepény felé. Na de akkor a 2 d-n miért lehetett látni rendesen szemből az arcát. A 4 d-n még a lábait kezeit semmit sem tudott megmutatni mert minden tök homály volt. Egy db képet ne tudott adni, mert nem volt mit. És persze fizetni is kellett. Én marha meg ki is fizettem. Úgy hogy felhívtam a Praxist eddig mindig odamentünk és adtak időpontot holnap reggel 7:40-re. Ott tudom hogy rendesen megcsinálják, lelkiismeretesen, és értenek hozzá.
Annyit tudtunk meg ha egyáltalán jól mérte hogy kb 900 g körül van és 1 héttel nagyobb a koránál. De majd kíváncsi leszek hogy a Praxisban holnap mit mérnek.

Annus nagyon szép lett a szoba

Csige szépen kerekedik a poci


Itt egy mai pocakfotó

Kép Kép Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi, hatalmas a pocakod, nagyon formás. :wink:
Én a helyedben nem fizettem volna ki. Kamu az egész, csak a pénzt szedik.

Kép
gmelcsi1
 
 


gmelcsi hát én is egyre jobban kezdem azt hinni hogy csak kamu. Már akkor fura volt mikor adtam oda a kupon füzetet és mondtam hogy eszerint 3000 ft-al kevesebb a vizsgálat, és a nőnek fogalma nem volt róla. Elég érdekes volt. Na mindegy kár ezen agyalni most már.
Majd holnap bizti szupi lesz.

Na és új nevünk van. Boglárka nekem egyre jobban nem tetszett, szó szerint mikor kérdezték mi lesz a neve nem tudtam kimondani mert annyira nem jött jön a számra. Valahogy ne illik hozzá.
Szóval Dorottya Nóra lesz.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi
Még van időd változtatni a nevet.

Annus
Hol vagy?

Csige
Neked is szépen növöget a poci.

timejka
 
 


Gabi, nekem a Dorottya jobban tetszik, mint a Boglárka, szerintem szebb. :wink:
Így van, mostmár ne foglakozz vele, holnapin megcsodálhatod rendesen.

Kép
gmelcsi1
 
 


Sziasztok,
Gabi nagyon nagyot nőtt a pocid. Már igazán termetes :lol:
Akkor én ki is lövöm a Kengurut, biztos hogy nem oda megyünk 4d-re.

KépKép
csige-bige
 
 


sziasztok......képzeljétek ma kaptam csomo kismami felsőt ,gatyókat és kb 1 csomgnyi picike pelust!!!!!!
gabi szép nagy a pocakod!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok

Voltam a praxisban, minden rendben van, szupi volt. 920 g. Itt is párnappal nagyobb. Eszerint 6.29 lenne a szülés.
Kép Kép Kép

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


gyönyörű a kis dórika!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Szijja mindenkinek!
Kismamik,ez igen nagyon szépen gömbölyödtök!
Csige: szép kis csigalak!!! :D
misszike
 
 


misszike és veled mi van? :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Jó reggelt Lányok,

Gabi, gyönyörű a kislányod. :wink:

Kép
gmelcsi1
 
 


Gabi!

Szupi a kép!Örülök h végül a másik helyen jó volt minden...

Én pár napig vidéken voltam,ma reggel meg első CTG.Minden oké volt,bár fel kellett költeni a drágámat :lol:

annus11
 
 


Szia Nitácska!
Hát velem semmi különös nem történt velem.Dolgozgatom,lefoglalom magam,baba ügyileg még semmi.
Nem próbálkoztunk még,de most már nekiállunk.Hogy rohan az idő,már Te is lassan félidős vagy.Hogy érzed magad,mi újság?
misszike
 
 


hát azért még messze vagyok a félidőtöl........
jól vagyok köszi....néha a jobb vesém sz@rakszik....holnap megyek uh-ra meg kukkantom babót...remélem meg tudják a vesémet is nézni mellette......
drukk nektek a sikeres projekthez!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Mindig benézek ide olvaslak titeket,csak nem írok,mert nem nagyon tudok hozzászólni!

Csajok!Valamelyikőtöknek vannak tapasztalatai ,tüszőrepiről,meg Utró dugdosásról???

Mert én tegnap délután kaptam Ovitrell tüszőrepit most várom a hatását a pé-t!
Meg van Utróm 48db,az takarom dugdosni 2x1-t!

CSak hát annyira nem értek ezekhez,és emlékszem hogy többőtek használt talán ilyet! :roll:

Kép

Kép
syl100
 
 


én utroba szájon át szedtem....ill szedem még pár napig......

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Syl!

Én az utrot csak akkor dugdostam amikro terhes lettem.Szóval az 5.héttől a 12.hétig 4x1et.Nem tom h a ciklus alatt hogy kell vagy hogy akkor lehet e....

annus11
 
 


syl én is csak akkor dugdostam az utrot amikor terhes lettem, onnantól hogy pozitív lett a teszt a 12. hétig.

De úgy tudom tüszőrepedés után is lehet használni ugyan úgy mint terhesség alatt. Ahogy a doki az adagját mondja. Pl 2x2. És akkor amikor meg kellene jönnie addigra már a repesztő hcg hatása is kimegy, akkor csinálni egy tesztet és ha negatív akkor abba lehet hagyni.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Syl: én is csak azóta dugdosom az utrót mióta babás vagyok. Én napi 3*1-et. A lényeg hogy jó mélyre :lol:
Gabi: nagyon szépen a képek és tök jó hogy minden rendben van veletek :lol:

KépKép
csige-bige
 
 


csajok én még szedem az utrot de már csak 1 szemet.....még pár napig....

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszi lányok!

Kép

Kép
syl100
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?