Új privát üzeneted érkezett!

Böbi dokifüggő szerintem:)

Kép

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Kép

Na itt a CTG.Huu,remélem látszik.Szóval azért nekem az a nyulfarknyi dolog van ott a végefelé...persze az is lehet ha tovább néz akkor több lett volna vagy erősebb.Mondjuk én nem éreztem semmit,de hát ez aztán tényleg semmi!A fentin meg látszik hogy az elején punnyadt! :wink:

annus11
 
 


Panndi!
Szép pocak!Ez már tényleg gömbölyödik!!!!

Edua!
Neked meg pláne!Itt nem annyira szembetűnő a változás,pedig biztos nőtt az elmúlt hetekben!

Böbi!
Hát én se tom hogy mért kell ilyen korán mennem...főleg hogy a doki szerint csak májusban szülök...de mivel én a vetélésem miatt veszélyeztetett terhesként indultam,így lehet h ezért...passz.

annus11
 
 

 
 

Ildi nekem nem adtak ilyet,nagyon jól leírja mit is kell számolni.
én sima papírra írtam fel,hogy reggel,délután,este.Ma már 8x
ébredt.
Annus szerintem ez semmi.Elővettem a Grétis nst papírom,hát alig látszik,olyan halvány.De nekem végig olyan kis pici kimozdulás van,pedig én már akkor fájogattam.De úgy emlékszem mikor voltam voltak is kavarodások mert nem jól működött a gép. :shock:

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Edua, akkor most azzal telik az este, hogy oldalra fekszel és vársz?? És ha csak este 7-re mozogja meg a 10-et, akkor 2 órán keresztül ott fekszel? Én ezt elképzelni sem tudom.....
Vendég
 


Aha,igen.Én is ezt mondom hogy ez semmi.Amúgy olyan 30as ig mozdult ki,Eduának szinte végig ennyi volt! :wink: Meg több is!

annus11
 
 


Böbi,szerintem is dokifüggő.Nekem is csak a jövő szerdán kell mennem először.Addigra túl leszek a betöltött 36.héten.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Sziasztok!

Edua, Panndi
Szépen gömbölyödtök már ti is.

CTG
Nekem is 35. héttől kell mennem majd, de én sem tudtam soha, hogy mi mit jelent rajta.

Kép
Kép
incike
 
 


Sziasztok,

huu, Panndi, mekkorát nőtt a pocid :)
nem semmi :)

Böbi,
én nem vagyok jobban, sztem ma tetőzik.

tegnap leszakadt mosás közben a mosógép dobja, úgy visszaütötte a kezem, hogy nem igaz. már csak ez hiányzott, remélem meg lehet javítani...pedig nem egy öreg gép.

Tinu,
örülök hogy jöttél :) tessék maradni! :)

hát én nem nagyon vágom mit kell nézni ezen a ctg-n :oops:

Mozza,
jól kiköltekeztetek ti is :)

még akartam sok mindent, de vhogy ez se az én napom.ha eszembe jut, jövök.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


annus nekem a tegnapin is végig ilyen pici kimozdulások vannak végig, pedig tegnap ülve volt, és én nem is éreztem semmit:), dehát készülnie kell a méhemnek, már tudja mi vár rá:)

egyébként én sem látom, hogy nőtt volna:)

köszi lányok:)

anita remélem így már minden kételyt eloszlattam a számolással kapcsolatban:)

Böbi előtte felkelek, mászkálok, eszek, hogy ha alszik is, felébredjen:)

szüléstől ne féljetek:), mikor beértek a kórházba írányítínak mindenkit mikor mit csináljon, és röpül majd az idő:)

csaszit ha epidurálban csinálják, fájdalmat nem fogtok érezni, az izgalom meg, hogy pillanatokon belül megláthatod a babádat úgyis eltereli a figyelmeteket:)

múltkor olvastam, hogy eda-s érzéstelenítéskor nem érzi a kismama a tolófájásokat, én meg azt hittem, hogy csak én nem bírtam kivárni ezeket a fájásokat és csak nyomtam mint az őrült:), de az eredmény ugyebár nem maradt el, és minden ment simán

most nem tudom kérjek-e majd: akkoriban az győzött meg, hogy ha csaszi lenne belőle, akkor minden gyorsabban mehetne, hiszen a kanül már a helyén lesz

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


annus a mozgást neked nem kellett egy kütyüvel nyomkodnod, mikor érezted?

ConnectedMoms.com TickerConnectedMoms.com Ticker
edua2003
 
 


Már megfőztem(tejfölös-fokhagymás zöldbabfőzelék, sültcsirkével).
Annyira jól sikerült, hogy 2 tányérral már be is küldtem. Marcinak is nagyon ízlett. Most itthon van , mert nagyon köhögött(fulladás szerűen) így nem ment oviba.

A szülés miatt nem érdemes idegeskedni, mert úgy is csak akkor derül ki minden mikor már ott vagyunk. Nekem időm sem volt parára olyan gyorsan(számomra) történt minden. Remélem most is így lesz.
Hülyeségeket én is álmodok. Pl.: Csomókban hullott a hajam és nem maradt csak pár szál. vagy Éppen szültem álmomban és hirtelen tömeg lett körülöttem ,csupa ismeretlen volt ott.
A dokihoz holnap megyek a vérvételi eredményeimmel+ vizsgálatra.

Kép
Kép
incike
 
 


Edua!
Nem ,nem kellett.Remélem nem is kell,mert abba a pózban elég kényelmetlen lett volna mg ezt is figyelni...amúgy kb 2 órája folyamatosan mozgolódik idebenn...úgy érzem mindjárt szétdurranok,annyira feszít néha :lol: Lehet hogy majd 3 hét múlva nem fél 8a kérem az időpontot,csak a dokim van hogy csak délelött van benn,és akkor végeznem kell hamar...de persze ettől még egy fél10 még jó lehet!Ha csúszás van még akkor is!

annus11
 
 


Na megnéztem.Az egyik helyen melegfrontot ,a másikon meg kettős frontot írtak....akkor értem mi ez a buli odabenn 8) Szegénykém....

annus11
 
 


Ildi igen mostmár világos!Köszi!!
Annus Hanna is nagyon mozog,már vagy 20 perce meg sem áll.Biztos az idő,meg érzi hogy izgulok.
Marcinak jobbulást!
Esztó neked is!!
Tegnap raktunk matracot Hanna ágyába,meg a zenélőkét felraktuk.Gréti meg azóta babázik.Meg mondja hogy Hannát is így szeretem majd.Persze a zenélőt elraktam,mert még eltöri a végén.Most meg Hanna szekrényét nyitogatja és szagolgat.Hogy milyen babaillat van.Meg hozott egy csörgőt és rázza Hannának. :D
Megzabálom!!
Inci szép poci.
Jajjjjjjjjjjjjj de sukkos vok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kérlek gondoljatok rám!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nem tom jövök e még,lehet már csak doki után.Ja az előbb fekve festettem ki magam.....Hát majdnem kiszúrtam a szemem,a tükörrel meg majdnem kivertem a fogaim!!!!! :oops: :lol:

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Anita :lol: :lol: :lol:

Biztos minden oké lesz,nyugi!!!Várunk a hírekkel!!!

annus11
 
 


Na megyek picit lepihenek.Elkezdtem takarítani,de keményedek,meg szúrkál.Inkább lassítok picit.

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Nekem is kellett nyomkodnom amikor éreztem a mozgást. Volt olyan, hogy keveset mozgott, akkor elküldtek a büfébe és újra rámtették 20 percre. A szülésznő meg is próbálta felébreszteni egy tehénbőgést utánzó kütyüvel, de az sem segített, csak a kóla meg a csoki.

Anita, semmi baj nem lesz, gyere majd! Gréti nagyon édes!!
Vendég
 


Köszi lányok!!
Öltözöm,apukám jön fél 4-re.Majd jövök!!!!A tegnapi szúró,viszkető érzés elmúlt,lehet csak beképzeltem,vagy pedig kihíztam a bugyim és ez lett az eredménye :oops: Puszi!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Lányok,sikerült!!!!!!!!!
A múlt heti is és a mai is 5-ös lett. Nem hiszem el!!!!!!!Túl vagyok a sulin.Már csak novemberben államvizsga! Megcsináltuk,és ezt már Rikivel ketten csináltuk!!!!!!Itt bőgök a gép előtt.
Panndi,rajtad a sor!Mindent bele az államvizsgára!!!!!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Kutyafüle!

Nagy nagy gratula!!!Ügyesek vagytok mindketten!!!!!Novemberig meg csak Riki van!!!!Most már csak rá kell koncentrálnod! :lol:

annus11
 
 


Kutyafüle! Gratulálok!!!! Tudtam én... :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Ma voltunk a kórházban, a barátunk jól megrázogatta a pocakomat, majd mondta, hogy ennek a gyereknek a feneke van lent, ül a pocakomban... Na megnéztük ultrahangon, és persze már befordult fejjel lefelé. :lol: Naaaaagyon ügyes!
Erre exkuzálta magát a doki, hogy akkor jó kemény feneke van! Mert a koponya szokott így viselkedni rázogatásra...
Azt mondták, hogy már nem nagyon van neki hely visszafordulni. :lol:

A feje jó nagy :lol: (felső határérték és az apjára ütött, a többi átlagos. Viszont a méhlepényem 2. fokozatban érett, aminek még lehet nem kellene ennyire meszesnek lennie. :? Minél kevesebbet mozgok én, annál több vér jut Marcinak. Szóval kicsit lassítani kell a tempón.

3 hét múlva kell menni ilyen áramlásos vizsgálatra, majd a következő héttől (36.) CTG-re. Elmagyarázta ennek a vizsgálatnak a jelentőségét, a lényeg totál leegyszerűsítve: a baba szívműködése még nem olyan egyenletes, mint a felnőtteké, hanem folyamatosan változik. Az a jó, ha a görbe tüskés, mert ez jó oxigénellátottságot mutat. Ha a görbe nem tüskés, hanem egyenes; az rossz méhlepény-működést, oxigénhiányt jelezhet.

Kép

Kép
adraci
 
 


Kutyafüle! Naaaaagyon ügyesek vagytok! Gratulálok! :lol:

Kép

Kép
adraci
 
 


kutyafüle, gratulálok!

Én ma tudtam meg a szakdolgozat jegyeimet: 4/5, és 5
Már csak meg kell védeni, aztán jól elmondnaom egy A és egy B tételt, és kész :) Haha, de könnyen mondom...
Vendég
 


Szépek a pocakok!

Kutyafüle, grat a vizsgához!

Nekem is csak 36.héttől kell nst-re(ctg)járni.De úgy látszik kórháza válogatja.

Na én már most túl vagyok a 20 magzatmozgáson.Ebben közrejátszhat hogy ma takarítottam meg álldogáltam a konyhában a túrógombócok mellett :lol:

Nekem ma mondta egy ismerős hogy belőlem nagyon könnyen ki fog csusszan a gyerek olyan lazák az izmaim meg a medencém is nagyon rugalmas.Biztos az 5 évnyi aerobictól. :P

KépKép
harhaj
 
 


harhaj: nekem szülésnél pont megjegyezte a doki, hogy nagyon izmos vagyok, főleg a hüvelyem (khm, apa csak vigyorgott mellettem :lol: ), és szerinte emiatt tágultam lassan :roll: Versenyaerobic volt a ludas :wink:
Vendég
 


Kutyafüle,
nagy nagy gratula.
nagyon irigyellek Titeket Panndival, hogy már a végén vagytok. Nekem csak jövő ilyenkor lesz vége :(

Anita,
drukkolunk, majd gyere a hírekkel.

Tali,
jó lenne :)

vettem padlizsánt, nekiállok életem első padlizsán krémjének.

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Panndi!
Neked is nagy gratula!!!!Ügyik vagytok ti is!!

Eszter!
Sok sikert a padlizsánhoz...én spec utálom :wink: :lol:

annus11
 
 


Panndi!Menni fog!!!!!Nagyon ügyes vagy!Gratulálok a szakdoga jegyekhez!!!!!Gondolj csak bele!!!!!A diplomád hármótok érdeme lesz!!!!Büszke lehetsz a két gyerkőcre nagyon!!! És hát azért ne felejtsük el a fiúkat se!!Azért ők is segítettek ám rengeteget!

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Halihó!

Na, vagyok. Jól leüvöltöttem ma mindenkit.... :lol: :lol: :lol: komolyan, mintha a Balkánon élnénk.....a postás nem csenget soha...csak bedobja az értesítőt és tűz...én betotyogok a csomagomért, meg pár ajánlottért....erre az ajánlottakat nem találják, a csomagért meg menjek ki Budaörsre, mert vsz. a központban van.....miiiiiiiiiiiiiiivaaaaaaaaaaaaaaan????????nane!

+ visszavittem egy papucsot, mert próba nélkül vettem meg és nagy lett a 35-ös (34/35-ös a lábam)...persze kisebb nem volt, erre nem akarták visszaadni a pénzt...3 napon belül kötelesek indoklás nélkül minden terméket (nem használt) visszavenni és az árát visszaadni kp, ez EUs szabály!!!! (nincs ellentétes jsz.vagy leszabályozás m.o. szinten)
Legközelebb rendőrrel és kinyomtatott jogszabállyal megyek ilyet intézni ....komolyan, hihetetlen, hogy így bepróbálkoznak..... :evil: :evil: :evil:

Na, jól kidühöngtem magam....de sztem tök jogosan....

Esztó!
Padlizsánkrém? Ne vágd 2-é, hanem szúrkáld meg villával és egészben tedd a sütőbe, úgy sokkal fincsibb lesz!!!!!!!

Kép
mozza
 
 


Sziasztok!


Kutyafüle, óriási gratula!

Tinu, örülök, hogy maradtál:)

Anita, várunk a hírekkel! jó móka ágyban sminkelni:)

Annus, hoogy megnyugodj, engem ezzel a ctg eredménnyel igaz benn akartak tartani, de csak hogy hátha segítene egy kis magnézium infúzió. Akkor kérdeztem, hogy aki 34 hetesen ilyet produkál, azt hazaengedik? Mondták, hogy igen, na én akkor hívtam a párom, hogy jöhet értem. Szóval, nekem volt egy nagyobb összehúzódás, amit látsz, meg kisebbek alul. De az igazi fájás 120-tól van, azt mondta a szülésznő. (Tudod, ez akkor készült, mikor légszomjjal vebevittek, és több órán át rajtam volt a kütyü, fekvő helyzetben.

Mozza, majdnem egyezik a nekünk most terítéken levő beszerzendő listánk.
A légzésfigy, a mellszívó, a hálóing és más is... Mi azt a fehér tiszta pamutot vettük, amin Brendon embléma van, de szolíd nagyon, és csak 3 ezer ft volt kb.
Mikrosterlilzálót én tesz veszen vettem, csak 2800ft-ért, újonnan 7, vagy 9ezer ft.
Ma édes babarucikat kaptunk, remélem bele fog férni a babám, 56-os mind... és újak.... az első újak:)
Kép

A kórházi cuccomat szombaton fogjuk összerakni..
Ma meg jön a másik kiságy, 2 lesz:) Pécsről hozzák...

Szerintetek inkább nyomorgassam be az én oldalamra az ágy mellé a ksiágyat, vagy mehet a szembe levő falra,? Mi a jobb szoktatás szempontjából?
Én nem szeretném közénk venni, (azaz szeretném, csak utána nem lehetne kiköltöztetni, vagy nehezen. És idővel szeretném, hogy a saját szobájában alukáljon. Ha az ágyam mellett az én oldalamon van a kiságy, az majdnem ugyanaz, nem? Légzésfigyelőnk lesz...
vanni
 
 


Mozza,
köszi a tippet. egybe raktam be, gyorsan megdöfködöm akkor :) :)
hát nem csodálom, hogy kibuktál...és végül visszaadták a pénzt, vagy nem?

Annus,
én se szerettem nagyon, de aztán valahogy megkedveltem. Most meg már egyenesen imádom :)

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Kutyafüle, Panndi, gratulálok, ügyesek vagytok!

Mozza, úúúúútálom a postát! (4 évig dolgoztam postán, igaz, háttérben, de akkor is)
Vendég
 


Ja, a felső csík a baba szívhangját mutató nem kihagyott, csak nagyon halvány volt a festék, már fogyott ki, és amit láttam tutira, azt berajzoltam rá tollal, hogy látható legyen..

Mozza, éljenek az EU-s szabályok! És haljanak a nyerészkedő kereskedők! Jól tetted, hogy nem hagytad magad.... csak remélem nem keményedtél közben:)

Lányok, hányan tudnátok menni a talira? Öszszeszámoljuk? Mert én tudlak bennetek fogadni, rendelhetnénk egy kis sütit:) És dumcsizhatnánk egy-2 órát:) (Nekem pl jó a jövő hétvége, a párom elutazik, egyedül leszek 4 napig. Mondjuk vasárnap április 5-e? Vagy péntek, 3-a? A Komjási uszoda felett lakom....
vanni
 
 


Vanni, ezt a hol legyen kiságy témát nem értem. :oops: :roll:
Vendég
 


Kiságy: nálunk egyszerű volt, külön szobában volt az elejétől fogva :wink: De amúgy én sem értem, szerintem mindegy, hol van.
Vendég
 


Sztem, ha nem rögtön a szobájában alszik, akkor a te kényelmed határozhatja meg, hogy hol legyen a kiságy. Mert sztem az egy jó db-ig nem tudatosodik bennük, hogy milyen távolságok vannak. Szóval sztem az már mindegy, hogy az ágy mellett vagy a szembe-falon van... :)

Mozza! Jaj, de kedvesek... :x Azért te remélem csak kiabáltál, de nem nagyon akadtál ki...

Én is szeretem a padlizsánt! Finom lett?

Panndi!!! Ügyes vagy! És akkor hajrá arra az utolsó nagy vizsgázásra!!!
Vendég
 


Vanni!
Akkor sztem u.olyan hálóinget vettünk, hófehér, elöl gombos és van egy halvány Brendon felirat a mellnél. Tök jó, egyszerű, bekerül majd a kórházi pakkba (lassan illene ö.pakolnom :oops: )
Naná, hogy visszaadták a pénzt, a 'hívjunk rendőrt' valahogy meggyőzte őket....sőőőőőt, a többi vásárló is tökre kiakadt, hogy szegény kismamival szórakoznak..... :x :lol:

Böbi!
Még nem is írtam :oops: Tök szuper, hogy megint aktivizáltad magad, hiányoztak a kommentjeid! :lol:

Anita!
Majd írj, hogy mit mondott a doki!

Ja, akartam rakni pocifotókat, íme: (jó nagy már.....)
Kép Kép Kép Kép

Kép
mozza
 
 


Vanni!
Na ez aztán a görbe!Azért nem véletlenül kell neked feküdni!Meg Eduának is pihi van ha jól emlékszem!

Amúgy én benne vagyok hogy nálad talizunk!Így te se maradsz le róla legalább!!Akkor a hétvégén jobba ráérnek azok akik kaphatóak egy kis talira?Vagy lehet egyet Vanninál hétköznap,meg lehet egyet hétvégén is máshol.És akkor mindenki el tud menni vmelyikre amelykre akar.
Megnézem a blogban hogy hogy van ez a szavazás dolog,ott lehet egyszerűbben nyomon tudjuk követni kinek mikro jó!

annus11
 
 


Mozza!Még mindig "utállak",mert hihetetlenül csinos vagy! Én meg mint egy dömper!
Én nem találtam olyan hálóinget,ami gonbos és hajlandó lettem volna felvenni,így két pántosat vettem.Csak letolom a pántját és ha akar már szopizhat is. :D

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Na én csináltam egy szavazást a blogon!!!Megpróbálunk ott szavazni a tali kapcsán?
Olyan lehetőség van h ápr.3. v ápr.5.Vanninál.Illetve van 2 másik egy vmilyen hétköznap vagy hétvége vhol máshol.Egyszerre többre is lehet szavazni,én szavaztam mind a 4re mert nekem mind jó.Tehát arra szavazzatok ami jó lenne nektek,aztán megnézzük az öszesítőt!

Akinek még nibcs jelszava a blogba,az küldjön privit az email címével és máris küldöm!!!

annus11
 
 


Kutyafüle!
Köszi, ari vagy :) . De kb. úgy nézek ki sztem mint telletubbie, aki lenyelt egy 15 kilós dinnyét és éppen készül felborulni. :lol: Meg mindenkitől azt hallom, hogy milyen csúcsos a pocim és milyen lent van....hát nekem végig ilyen volt és kész...
Bakker, most kapcsoltam, hasszorítót, hálós bugyit+betétet megint elfelejtettem venni....sosem leszek kész..... :oops:
Meg kell mikrós sterilizáló...én azt hittem, hogy bevágom a mikróba, némi víz alá egy tálban és kész... :oops: :lol: :lol:

Kép
mozza
 
 


Nekem is össze kéne pakolnom, ki tudja mit vált ki belőlem az államvizsga... de még pakolni sincs kedvem... :roll:

mozza: nagyon csinos vagy!
Vendég
 


Sziasztok!

Aki még esetleg szeretne vásárolni valamit a babának annak a figyelmébe ajánlom ezt az oldalt:
http://babaholmiolcson.hu/
HÁZHOZSZÁLLÍTÁS IS VAN!!!

Kép
Kép
incike
 
 


Én valahol olyan csalódott vagyok. Titkon abban bíztam, hogy a férjem nem megy ma el edzésre, hanem hazajön és elvisz ünnepelni,mondjuk egy finom vacsival.De persze, hogy elment. Ilyenek a pasik,ehhez nekik nincs érzékük. :cry:

Riki és Niki
Kép
kutyafüle
 
 


Nálunk is kimenőn van Apa ma, ma van a születésnapja :) De szegénynek a kimenő is korlátozott, a fekvésem miatt így is hamar haza kell jönnie :? De remélem azért picit kikapcsolódik :)
Vendég
 


Én apcim se jött ma haza....még mindig Karcagon.De holnap talán már jön,de csak este....

Holnap dobok táblit is!A héten még nem láttuk úgy se :wink:

annus11
 
 


Sziasztok!
ITTHON VAGYOK!!!!!!!!
Minden rendben,méhszáj zárt!Méhnyak rövidült,c1000.Emiatt kell feküdnöm.Még 3 hetet,aztán mértékkel mozoghatok,meg akkor nem szedhetek már semmit.
Hanna feje még mindig kisebb,de azt mondta soha nem lesz nagy babám.BPD:80mmLepény tökéletesen működik.azt mondta ha u.így betartok mindent,akkor végig is tudom vinni.
Annus beírnád a tábliba:Első nst április 14.Köszi.
Hanna jól van,aktív.Mozgásokra annyit mondott,akkor van baj ha nem érzem.
Most kézzel vizsgált,hát fájt elég rendesen.De azért mert zárt méhszájon keresztül fogta Hanna fejét. :shock: Fura volt!
Lányok KÖSZÖNÖM a drukkokat!!!!
Kutyafüle,Panndi nagyon ügyesek vagytok!Gratulálok!Persze Rikinek,Zsófinak és Fruzsinak is,hogy hagyták anyut tanulni! :D
Mozza szép pocak,csini vagy.Nem is Teletubbies.Sajnálom a posta mizériát,meg a papucs témát.Nekem is ilyen pici a lábam.
Vanni,az a lényeg hogy neked könnyű legyen a babát ki be rakni az ágyba.Én magam mellé tenném,éjjel könnyebb szopikor.Így raktam Grétit is,és Hannát is.Majd keresek képet róla.
Esztó sikerült a padlizsán krém?
Talikor gondoljatok rám is és fotózzatok.

Szép estét.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Anita!
Örülök hogy minden oké!Mondtuk mi hogy hazaengednek!!!!Akkor így tovább a fekvéssel!!!!!

annus11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: