Új privát üzeneted érkezett!

Nálunk a munkahely tb.kifizetőhely mert 200ember dolgozik. Nálatok nem valószínű, ezért nektek mindent a hivatalos szervnél, gondolom Pesten kell intézni.

Kép
muzsuzska
 
 


Nem tudom, Zsuzsi.
Mindenesetre laptetű! :D :D

KépKép
benó
 
 


Leszel még? Mert mennem kéne mosogatni.

KépKép
benó
 
 

 
 

Menj, akkor én is megyek!!! :wink:

Kép
muzsuzska
 
 


oké, puszi :D

KépKép
benó
 
 


Ildó, neked akartam még írni, hogy:
Hol voltál állásinterjún? Mert csak annyit írtál tegnap, hogy voltál? De hol? És milyen pozícióra? Ig. vagy igh. vagy tanító? Mindegy, majd írd meg. Puszi

Megyek öltözni stb.

KépKép
benó
 
 


Jó reggelt!

Voltam tegnap dokinál, de a hormon eredmény még nincs meg. Mert azt elfelejtették közölni, hogy az legalább 10 nap. Így tök felesleges volt izgulnom, talán hétfőre meglesz...persze azért egy kis gombás fertőzést sikerült találniuk :evil: csak tudnám, hogy mi a franctól van. Úgyhogy mostantól diétázni fogok, mert egyedül akkor nem volt semmi bajom, amikor nem ettem se cukrot se lisztet se semmi ilyen szénhidrátot. Csak hát azért így nem lehet sokáig élni :evil:

Röviden velem ennyi.

Látom Ti már itt jó korán felkeltetek megint :D Vuk szép az új fotón!
Zsuzsi már csak 1 hónap a lombik! Tök jó! Szilzi is akkor megy végül?

KépKép

KépKép
nadina01
 
 


Helló Edina! :D

Na, hát ez jó gáz, ez a gombás fertőzés. :? Nekem is mindig volt valami bajom, ritka volt, hogy nem volt. :? A hormonokon akkor tényleg kár volt izgulni :? , akkor most már ne is izgulj! :D Reméljük, minden oké lesz.
Szilzi júniusban megy a lombikra, én úgy tudom.

KépKép
benó
 
 


Bocsi, készülődöm tovább.

KépKép
benó
 
 


Szia Benó!
Még itt vagy?
Kérdeztem a dokit, hogy miért van az, hogy 10-ből 9-szer tutira van valami fertőzésem? Erre azt válaszolta, hogy a lakosság 99%-a fertőzött valami ilyesmivel és egymást fertőzik....jó kis fertő.... :lol:

Akkor már Szilzinek se kell sokat várni! :D Tök jó!

KépKép

KépKép
nadina01
 
 


benó: nagyon jó dolgokat találtál.meg is csinálod öket?

szilvi: bizony, már ilyen nagy. nöl, mint a gomba. képzeld, én azt mondtam, ha terhes leszek, megnézem az összes dvd-met, hát 1-et se sikerült :roll: :roll: .

tancsu: ez a kinai naptár nekem is bejött :wink:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Helló Timi!

Valami miatt nem tudom megnyitni a videót, amit tegnap feltettél. De még próbálkozom.

KépKép

KépKép
nadina01
 
 


Timi, hogy nézted a kínai naptárt?
Ha idén októberben leszek 30 éves, akkor már most a 30-ra nézzem, vagy még a 29-re?

KépKép

KépKép
nadina01
 
 


Na, még visszajöttem.

Edina, ha 29 éves vagy, akkor 29 éves vagy. :D Nem 30. :evil: Ne öregítsd magad. :lol: Egyébként tényleg durva, hogy mindig el lehet kapni fertőzést, nem jó. :?
Timi, nem csinálom meg, dehogy, gondoltam, hátha valakit érdekel még rajtam kívül az ilyen baromság. :lol: Neked mi volt a lábdagadásoddal a terhességed végén? Azért kellett bemenni a kórházba? Írj majd erről, légy szí'.

KépKép
benó
 
 


ok, nem öregítem magam :lol: :lol: :lol:
Még mindig nagyon dagad a lábad? Jaj, az nem jó :?

KépKép

KépKép
nadina01
 
 


Igen, tehát amikor majd 30 leszel, akkor onnantól a 30-ast nézheted, de addig a 29-est. :D
Ja, még mindig, mennem is kell laborba, hogy mindenfélét megnézzenek. :wink:

KépKép
benó
 
 


Még nem öltöztem ám föl :lol: , úgyhogy tényleg megyek.

KépKép
benó
 
 


Nem jött még a védőnő. :?

Edina azért hétfőig izgulunk,de tuti jó lesz a hormon eredmény. :D

Kép
martik77
 
 


Menj csak. Én is készülök dolgozni.
Reméljük jól megnéznek rajtad mindent, és ki is találnak valamit, hogy elmúljon. :D

Pussszi

KépKép

KépKép
nadina01
 
 


márti: nagyon édi az alvós kép

edina: sajnállom a gombát :?

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Szia Márti!

Köszi, igen a hormonjaimnak jónak kellene már lennie, úgyhogy azért én még tovább izgulok hétfőig :lol: (más dolgom úgysincs)

Védőnők miért nem mennek időben.... :lol:

KépKép

KépKép
nadina01
 
 


edina: mindig a betöltött kort kell nézni.úgyhogy a 29-et kell :wink:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Köszi Timi. :D :D :D

Nem tom mikor akar ide érni. :roll: :roll: :roll:

Kép
martik77
 
 


Timi, most nézem, hogy Sanyika nemsokára fél éves lesz!!! :D :D :D

KépKép

KépKép
nadina01
 
 


benó: igen, a lábdagadásom miatt fektettek be, mert toxéma gyanú volt, magas volt a vérnyomásom és az veszélyes a magzatra és az anyára nézve is. :cry:
szóval baj megelözésképpen fektettek be.

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


bizony :lol: .nagyon gyorsan megy az idö :roll:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Sajna mennem kell :( Pedig maradnék még veletek

Mindenkinek szép napot! Pusssz :D :D :D

Ja és megnéztem, akkor nekem most egy jó darabig fiam lehet csak a kínaiak szerint :lol: :lol: :lol:

KépKép

KépKép
nadina01
 
 


Kösz, Timi, az infót. :D
Látom, védőnő még nincs. :roll:
Szia, Edina, mi is sajnáljuk, hogy nem tudsz maradni. :cry:

KépKép
benó
 
 


szia edina. jó munkát.

benó, nincs mit. :wink:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Majd meglátjuk, milyen nemű lesz. Én nem néztem meg azóta a kínai naptárt, mióta itt vannak bennem a babok, mert kettő, az nem egy, ugye, :roll: , ki tudja, arra is az vonatkozik-e....
Na, mindegy is. :lol:
Jó sz...r lett a leves, mert csak répák (fehér, sárga) + zeller van benne + tészta, mert krumplit elfelejtettünk venni, szóval, se íze, se nem laktat, fini leveske. :? :lol:
Megyek, és útközben megeszek egy hízott marhát. :twisted: :twisted: :twisted:

KépKép
benó
 
 


Én írtam utoljára, reggel 9-kor. :wink:
3 körül elmegyek, megnézem még egyszer azt a nyavalyás gombboltot. :roll:

KépKép
benó
 
 


Megyek akkor addig az ágyba. Kivettem néhány Praktikát, átnézem őket (tudom, hogy már nem nagyon van időm.../csak 5-6 hét, ja, a kórházig 4/, de azért izgatja a fantáziámat, mit nem csinálok meg :lol:). Puszi

Utána meg 5-re megyünk át a Tündiékhez, mert tőle rendelt valamit a tesóm, azt kapja a napjára, el kell hoznunk. Nem leszünk sokáig, mert órája lesz, meg amúgy is.
Na, megyek.

KépKép
benó
 
 


Ó, úgy látom, az előbb elköszöntem magamtól és most is ezt teszem. Majd tali valamikor. Puszi

KépKép
benó
 
 


Hali

Mekkora pangás van itt ma..:(

Mondjuk én sem nagyon voltam... :oops:

Kajcsi isteni finom lett,még most csináltam egy vegyes zöldséglevest.....nem volt itthon kockatészta,nem röhögni :lol: ...,csiga van benne... :wink: :wink: :wink:

Márti:mi volt védőnénivel?

Benó:kérdezd meg Adrit hogy tb-kifizetőhely vagytok e...:)

Ildó:merre vagy ma??? :shock: :shock: :shock:

Edina:látod feleslegesen izgultál...most már nyugi...:D:D:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Timi

Nem jelenik meg a vonalzód...vagy csak én nem látom???... :shock: :shock: :shock:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Halihó.

A védőnő megvolt elégedve a Kis Vukkal.Szerinte mert korás és kicsi azért nem eszik rendesen,de nem fogyott és ez jó.

Mától a rendszer lefejni a tejcsit és a mikor eszik mérni mennyit evett és a többit kipótolni a lefejt tejcsivel.De meddig azt nem tom.Mindegy jobb mint a tápszer.

Azt mondta nyugodtan aludhat attól ha csak 20 ml vagy 30-at evett.Kérdem én miért nem éhes??Nem kellene felkelnie sírva,hogy éhes??
Nem értem.
És akkor odabenn a kórházban hogy ehetett meg 70-80-at ha itthon meg 20 ml után bealszik??

Kép
martik77
 
 


Helló!
Megjöttem angolról.

Kép
flóra 11
 
 


Szia. :D

Kép
martik77
 
 


Helló!

Kép
flóra 11
 
 


hali

bocsi,inas ölen 1kézzel pötyi van...

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Jókor jöttem. :D

Kép
flóra 11
 
 


a sárgaságtól aluszékony....
csináld ahogy védőnő mondta és egyre töbet fog szopizni,egyre kevesebbet kell majd pótolni ahogy megy le a sárgaság..

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Ez az angol eléggé megterhelő. Nem tudom,hogyan fogom ezt bírni négy éven keresztül.

Kép
flóra 11
 
 


ahogy a többit is birtad,mert erős vagy... :wink:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Márti

jövőhéten is felmenek majd valamelyik nap,oké???,,

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


most lesz a hiradóban,hogy rossz anyatejet adtak el és rosszul lett egy baba....
:cry:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


vkodf vc v
inas gépel... :wink: um jmn cs dftawsd
és hogy élvezi...AS :lol: y x vl

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


jv n na menem mert nem birok vele...cuppp

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Próbálok közben visszaolvasni. De vagyok. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Most próbálunk norm mellszívót szerezni.É szerintem holnap veszünk egy olyan cumisüveget aminek a cumigumiját nehéz szívnia mert úgy vettem észre azért nem akar cicilni mert lusta szívni.Elkezd hisztizni.

Kép
martik77
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?