Új privát üzeneted érkezett!

Szia Nyuszi!!!!!!!De jó hogy jöttél!!!Örülök,hogy jól vagytok,minden rendben,és hogy tejcsi is van!Blankát én is üvegből etettem,mert ő sem szopizott,nála más okok voltak,de így is örültem még volt tejcsi és adhattam!!! Gyere majd még amikor csak tudsz.

Kép

Kép
mezsó
 
 


Nyuszi: gratulálok a babucihoz :lol: és ha tudsz gyere sürübben.

000kata
 
 


Syasztok!

Nyuszitappancs:Nagyon örülök hogy jól vagytok,Gratulálok a fiadhoz,igazi kis vasgyúró lehet!:)

Aida:Változott a helyzet azóta?Remélem igen,nagyon izgulok érted és remélem helyre jönnek a dolgok!Szurkolok érted!

Rólunk:Mi ebben a hónapban már 2 oltást kaptunk és még áprilisban is kapunk egy prevenár oltás és akkor már csak 15hónaposan kapunk.Már jól vagyunk,bár most még taknyosak vagyunk megint,de csak szívatni kell,mert se nem köhögünk meg semmi!
Jártunk már Sopronba a barátoknál és a nénikéinknél!Nagyon jól viselte az utatt a vonatot végig aludta mint valami kis álomszuszék!


A pocakosoknak kitartáss,a babásoknak sok örömet!:)
Sok pusy mindenkinek!

Kép
alexa116
 
 

 
 

Aidáról jó lenne valami hír :( remélem alakul az élet...:(

a kitartást inkább hagyjuk :) de tényleg sok örömet a babásoknak, meg jobbulást a betegeskedőknek.

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Vagyok helló! Semmi különös nincs. Vagyunk, élünk. Én drasztikusan fogyok.. :? Pedig azt hittem ha picit nyugisabb körülmények között fogok itt élni akkor jobb lesz. Terhesség előtt 46 kg voltam, most 42... 10 évesen voltam annyi utoljára! :( Egyébként jól vagyunk hoztam Noli fotókat:

Kép Tegnapi pancsi

Kép Újságok olvasok

Kép Lassan kinövöm a kosaram...

Kép Csak úgy pihi

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Nolinak jelenleg még mindig ilyen a szeme: Mit gondoltok mi lesz ebből?

Kép

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Hmm ezt a két képet még muszáj, bocsi! :D

Kép Anya ágyában

Kép Hihi

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


Aida: örülök,hogy jelentkeztél,már nagyon aggodtam.
Sajnálom hogy fogysz,de szerintem a szoptatástól.
Nagyon édes Noel,sokat nött :lol: Szerintem a szeme szine még változhat,Kevinnek is még csak most váltakozik.Kék volt aztán barnás,most meg szürkés :shock: kivi vagyok milyen lesz :lol:
Noel apja érdeklödik a fia után?beszéltetek azota?
gyere sürübben.bukik még Noel.Sok puszi nektek!!!!

000kata
 
 


szia Aida, dejó, h "látlak". Reméltem, h kicsit jobb a helyzet, sajnálom. Én sosem voltam 42kiló. Jah de, egyszer amikor átsuhantam rajta... Kitartás!

Noel gyönyörű, csodálatosan szép szeme van, és az a vigyor :)

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Szia Aida!
Nagyon szép Noel!És ezek a tengerkék szemek :P
A környezet változás biztos jót tett, de sajnos az
idegeskedés az megvan és ezért is fogyhatsz :?
Próbálj meg vitamint szedni nehogy elfogyj itt nekünk!
Puszi

Kép
eve3htv
 
 


Sziasztok ,megint jöttem :)

Köszönöm mindenkinek :)
Itt vunk anyósnál,mert reggel korán megyünk Gödöllőre intézni a gyedet,aztán gondoltam itt alszunk..
Hihetettlen de anyós nagyon odavan érte....milyen érdekes......de nem baj..az a lényeg,hogy már nem problémázik...


Aida:Ez tényleg sok amit fogysz,próbálj vigyázni magatokra.....Nagyon szép kis Fiú Noel...annyira irigyelllek a nagy haja miatt,olyan édes :)
Na majd még jövök :)

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Sziasztok!!

Látom megjöttek az eltüntek :D

Aida jo h itt vagy megint,nagyon édes Noel :)
De jo volna ha nem fogynál már többet :(

Remélem mindenki jol van,betegeknek/szurisoknak jobbulást
Többiek kitartás!

Mi eddig az eggyik arcom fájt gőzöltem jo lett párnapig,most kezdhetem előről a másik oldalal :lol:

Kép
kriszpiri
 
 


nyuszi: nem tudsz képet rakni?örülök hogy anyos odavan a piciért :lol:

Kevin este nagyon nagyon sirt :cry: nem lehetett megvigasztalni,nem tudom mi baja lehetett.Bekentem az innyét de semmi,kapott kupot is de az se használ.ugy sajnáltam,potyogtak a könnyei.Szerimtetek mi lehet a baja?

000kata
 
 


Hoztam pár képet :lol:

Kép Kép Kép Kép

000kata
 
 


Sziasztok!

Kata:sajnálom hogy ennyire sírt Kevinke :(
Nagyon jók a képek.

Rólam annyit hogy nem elég hogy a párom családja támad,
még a "saját családom" piszkál és üzenget /hátulról támadnak/.
Meg is van az okom rá hogy nem tartom velük a kapcsolatot,
és ezt csak megerősítették bennem :cry:
mert én nem terhes vagyok vagy Babát várok hanem engem
"felcsináltak jó korán" :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
eve3htv
 
 


Évi: sajnálom,ne foglalkozz velük. :cry:

000kata
 
 


te jó Isten... sajnálom. Ez nagyon szörnyű lehet. Tudom könnyű mondani de tényleg ne foglalkozz velük, Legyetek nagyon boldogak, hisz ott az a pici csoda! Ő majd boldogságot hoz!!! :oops:

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Az nem is érdekel hogy egész életemben egy szemét semmirekellő
bunkó zabigyerek voltam, meg ott tettek kereszteb ahol tudtak, de az én pici gyerekemre ne mondjanak semmit!!!
Mert ők ám a jó emberek!Iszik anyám is meg a férje is, a férje testvére pedofil és alkoholista az anyjuk meg vak alkoholista!A húgom meg kitűnő tanuló,tökéletes, csak ő az igazi gyerekük a másik kettő az senki,(ennek ellenére nővérem még hisz a csodákban) és azért született húgom mert én Apukámat választottam és ezt soha nem felejtik el nekem.
De nem baj én rossz ember vagyok, mert nem hagytam hogy megalázzanak és kihasználjanak.Éveken keresztül vették fel utánam a pénzeket, és abból vettek bútort meg ruhát a kislánynak,
én meg olyan voltam mint valami ágról szakadt, meg úgy beszéltek velem mint a kutyával......................................................................

Kép
eve3htv
 
 


Nektek sem jön be az iwiw???

Kép
eve3htv
 
 


Évi: Sajnálom :cry: ne törödj senkivel csak magatokkal!!!

000kata
 
 


Sziasztok!!

Kata milyen nagy már Kevin nagyon tündéri!! :D

Évi:hát neharagudj de nagyon gusztustalan egy szüleid vannak,aki ilyet mond a saját gyerekéről az ássa elmagát de jo mélyre!!fujjj
Hagyd őket meg anyost is ott lessz nemsoká a saját családod,akkor megmutathatod nekik h is kell viszonyulni egy gyerekhez!!
Még az is lehet h érnek majd meglepetések tőlük ha meglessz Domi,kiváncsi leszek!!
Addig is vigyázz magadra!!

Kép
kriszpiri
 
 


Sziasztok!

Ma megjött végre a GYES és a családi. Csak nem teljesen értem a logikáját.. :? Segítség a megfejtésben! Először is december 20-án született Noel, így dec.-re már nem jár semmi? Másik: ugye most 3 havi családi és GYES-nek kellett volna érkeznie min. (január, február, március). A családi meg is jött a 3 hónap, viszont GYES két teljes havi és egy pedig 25700 Ft helyett 10320 Ft. Az most mi?? Márciusra kicsit kevesebbet adtak vagy mi történt?? Kérem a megfejtést!? Decemberre akkor nem jár már? És a 3 hónapból 1 havi GYES miért rövidült meg több mint a felével? Köszi!

Évi, sajnálom amit a családod mond. :(

Kép
Kép
Kép
aida
Halásztelek
 
 


http://www.babanet.hu/tarsalgo/index.html
Sziasztok!Ebben a topikban találtok pár jó terméket ha érdekel valakit akkor írjon!!!!

Kép
mné zsuzsi
 
 


Bocsi Lakóhely szerint Szegedi adok veszek topik!

Kép
mné zsuzsi
 
 


Szia Aida!Nem lehet hogy csak 3 hónapra visszamenőleg adják meg? Szemetek ám!Hívd fel őket!

Kép
mné zsuzsi
 
 


meg határozatot nem kaptál? Abban szerepelnie kellene!

Kép
mné zsuzsi
 
 


Kép

Kép
mné zsuzsi
 
 


Mi is itt vagyunk!
Gréti kötött csípővel született és járni kell kontrolra!A múlt hét kedden voltunk és az mondta a doki hogy UH mert kötött a jobb oldal még mindfig,pénteken menjünk vissza!Visszamegyünk UH beutalóra fél órát vártunk!Felmentünk ott meg 2 órát!A doktornő meg UH -ozta és mondta hogy a bal oldalon van pici eltérés de az semmi!Na megint lementünk.Egy másik doki volt lent és megkérdezte miért jöttünk!Én elmondtam és ekkor mondta hogy nem vészes de amíg nem lesz rendben addig járni kell!5 fok eltérés van a két oldal között!Egy hónap múlva megint megyünk!
Szerdán meg még szurit is kaptunk!
Dióhéjban ennyi történt Ja és fél 9 re volt időpont és délre bvégeztünk!Gréti már n agyon türelmetlen volt!Meg már én is!
Szerintem jön a FOGUNK IS MERT ELÉGGÉ NYÜGLŐDIK!

Kép
mné zsuzsi
 
 


Aida: szerintem decemberi honapra küldték a 10320-at,január-februárrra azt a 2 havit és még nincs vége a márciusnak azt még azért nem kapod mindig utolag fizetnek.Április elején márciusit kapod.Remélem tudtam segiteni

Zsuzsi: nagyon édes a picur :lol:

000kata
 
 


Kriszpiri:Nem fog meglepetés érni mert nem tartom velük a kapcsolatot több mint 1 éve.
Ők ezt a gyereket soha nem fogják a kezükben tartani,
sőt még látni sem fogják.
Ezt is úgy tudtam meg hogy anyám anyósa lement barátnőmhöz hajat csináltatni és tőle kérdezte hogy:
Terhes még az Éva?Barátnőm meg mondta hogy igen az, erre meg mondta az öregasszony hogy: nem veteti el?
Barátnőm meg mondta hogy: már hogy lehetne elvetetni egy 6 hónapos gyereket???És miért vetetném el? :evil: Erre meg rávágta az öregasszony felegmán hogy:"jó korán felcsináltatta magát!"
Barátnőm meg mondta hogy honnan venne egy 70 év feletti öregasszony illyen szöveget, ha nem anyáméktól...és igaza van.
Amúgy anyám palijához+családjához semmi közöm mindíg is így vettem meg így is viselkedtek velem.

Az iwiw még mindíg nem jön be nekem :?

Kép
eve3htv
 
 


Sziasztok..

Sajna ide nem tok képet rakni,mert ugye Anyóséktól netezek és nincs itt a gép,hogy felrakjam a képet...de van iwiw ha vkit érdekel..Pozsgai REnike(kis dög,gyogyo) néven....

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


ja igen...ma voltunk védőnéninél és a Drága kisfiam végig ordította szegény:3810-el jöttünk haza a kórházból és képzeljétek most 4650Gramm és holnap lesz 3 hetes.....4 óránként eszik és változó,hogy mennyit de ma megevett 190milit......ez volt eddig a lewgtöbb,de ha így folytatja akkor nem fogom győzni fejni....

eve: Kitartás és ne foglalkozz velük......Neked már csak jobb lesz ...
mné zsuzsi: 4 hónapos??? Pedig most szültél :)

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Nyuszi:köszike aranyos vagy.
Megkukkollak titeket iwiw-en és ha nem gond be is jelöllek :)

Kép
eve3htv
 
 


eve:dehogy gond :)

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Nyuszitappancs!Én is ezt mondom!Még nem túl régen voltam kismama és olyan jó érzés önt el amikor meglátok egy pocakos kismamát!Szerettem kismama lenni!Csak a vége volt nyügis és a szülés se volt vészes!!!

Kép
mné zsuzsi
 
 


Sziasztok!

Én is elő kerültem.

Zsuzsi, nagyon helyes csaj Gréta és szépen nő is! :D Mi is ilyen rohamosan nőttünk az elején :D

Aida, szerintem is úgy van ahogy Kata írja.

Nyuszi, Levi is Pozsgai. :lol: :lol:

anitapo20
 
 


anitapo20:De jóóóó,ritkán találkozok Pozsgaiakkal:)

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Na itt!

Visszajöttem vidéről!Kicsit elfáradtam az utazásban,de amúgy minden rendben!Pihiztem egy kicsit a jólevegőn!!!

Mindjárt indulok a CTGre!Kíváncsi vagyok!!!Ez lesz az első :wink:

Írtó cukik a babák!És milyen nagyok már :shock: Csak ámulok és bámulok :wink:
Mindenkinek kitartás a rokonsághoz,betegeknek jobbulást!

Aida!
Én 6 éve voltam 42 kiló.....na azóta aztán visszahíztam rendesen....

annus11
 
 


annus:sok sikert első ctg-hez...én is nagyon vártam :)

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


de jó izgi a CTG. nekem elvileg jövő héten lesz. MOndjuk csak sima vizsgálatot beszéltem meg az asszisztens nővel, mert ugye beteg vagyok nem akarok így odamenni a sok kismama baba közé. Lehet h már CTG is lesz.

Kép

blogunk: http://bogyokank.bloglog.hu/
fotós blog:http://bogyokank.blogspot.com/
bogyó_beo
 
 


Nyuszi: megnéztem a képeket,nagyon gyönyörű kisfiú,nem rég még Kevin is ilyen pici volt és már nagy fiú hihetetlen milyen gyorsan nőnek.

000kata
 
 


Sziasztok!!

Zsuzsi jo h tudtál jönni:)

Évi erre tényleg nem lehet már mit mondani!!

Anita enyém is Pozsgai lessz :D

Kép
kriszpiri
 
 


Kriszpiri: nem gond :) azért írtam le hogy megtudjam én látom-e rosszul a dolgokat, vagy tényleg nagyon szemetek velem.

Csajok!Az éjszaka költözködés volt!
Dominik egész éjjel rúgdalózott nem volt jó
semerre se fordulni, kifeszítgette magát.
Ráadásul a jobb oldalamat megint szétbombázta!
Most fölül dugdossa ki valamilyét, a gyomrom körül :shock:
Nem aludtam semmit :?
De nem baj csak jól érezze magát.

Kép
eve3htv
 
 


Évi nekem is néha kellemetlen h ugrál,de mindig az van a fejembe h legalább tudom meg van még :D

Kép
kriszpiri
 
 


Lassan nyithatunk Pozsgai baba klubbot! :lol:

anitapo20
 
 


anita:Nekem iwiw-en van egy Pozsgaiak klubb :) Pontosabban Pozsgaiak és Renáták klubb...

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Nyuszi:tegnap megnéztem Patrikot, nagyon édes!!!

Kép
eve3htv
 
 


eve: Aranyos vagy :) Köszönöm :)

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 


Már akartam máskor is kérdezni, ha megtalállak titeket iwiwen bejelőlhetlek?

anitapo20
 
 


anita persze....Patriknak is van külön iwiw-e :) Stirczer Patrik Dániel :) Én pedig Pozsgai REnike(kis dög gyogyo)

Kép

Kép
nyuszitappancs
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?