Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Dita,
gratulálok Bogyóhoz! Már most szép mérete van :lol: Nekem sokkal kisebbek voltak 5+0-n.

i.kata
 
 


Sziasztok!

Vagyok én is, de ma nem sokáig.

Ditus!
Tiszta szívből gratulálok a kisbabádhoz.

Vicky!
Szurkolok nagyon-nagyon. Cortizolt nem néztek, de szerintem nincs is rá szükség. Nekem a munkahelyem a baj, na nem a kollégáim, mert ők nagyon rendesek. Komolyan mondom mindenkinek ilyen munkatársakat kívánok. Na meg ilyen főnököt. Nekem a gyerekek a problémáim. Megvisel a beteg gyerekek látványa. Akármennyire próbálok erős lenni, sokszor nagyon kiborulok. A kollégáim is, de ez engem nem vigasztal.

KépKépKép
bikfy
 
 


Most elköszönök, talán holnap leszek. Mindenkinek jó éjszakát kívánok! Puszi: Bikfy :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 

 
 

Bikfy: Nem gondoltál még rá, hogy a jogi diplomád használd? Bár tudom nehéz lenne otthagyni a gyerekeket, de mégiscsak a ti érdeketek...

hofeherke
 
 


Azt még elfelejtettem, hogy mindenkinek köszönöm a tanácsát, akkor valahogyan előhozakodok a tézisemmel a dokimnál. Ha elküld, akkor nem ő az igazi. De szerintem meg fog hallgatni. Viszont nektek még 1x köszönöm. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Mara!
Dehogynem, csak van a doktorátusig még egy nagyon nehéz vizsgám. És azt gondoltam, most azt egyelőre halogatom, annyival is kevesebb stressz érne.

Lehet, most jön ki rajtam az a sok stressz, ahogy eddig éltem. Együtt végeztem az egyetemet a főiskolát és volt 2 munkahelyem. Ez most mind megbosszulja magát.
Én egészséges gyerekek között szívesen dolgoznék, de ilyen munkahelyet meg nem találok. A beteg emberek látványát meg nagyon nehezen szokom meg. Hát ez van.

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy: Ezt az oldalt ismered? https://kozigallas.gov.hu Minden tanári állást kötelesek itt meghirdetni. Néha nézz rá. Mostanában elég sok új álláshely lesz, mert jön az év végi nyugdíjazások ideje...[/quote]

hofeherke
 
 


Én megyek lassan.... Jó éjt!

hofeherke
 
 


Sziasztok!

Dita
Gratula Bogyóhoz, nagyon vigyázz magatokra.

Nekem ma nagyon rossz napom volt.
Elkezdett mozogni egy fogam. Irány a fogorvos. Nekem ez már implantátum ezért azt kell csináltatnom csupán 160000 ft-ért.
A férjem az kicsit kiakadt az árán. Holnap utána érdeklödöm. hogy máshol milyen árban van. Ebben a hónapban megyünk a Kaáliba, a fogam is, a lakáshitlelünket is emelik,meg a többi apróság. Készen vagyok.
Anyósom változokorban van és szegényemet nagyon megviseli.
Tegnap összeesett a munkahelyén. Hazavitték és apósom ölben vitte be a szobába és vetköztette le, mert semmi ereje nincs ilyenkor. A mellkasán mintha ülne valaki nem kap levegöt a mosdóba is ugy kell kikísérni.
Kihivták hozzá a dokit aki irt neki enyhe nyugtatot, illetve igyon gyógyteát mert még eltart neki egy kis ideig ez a változókor. Annyira sajnálom.
Bocsi, hogy ilyen negativ vagyok, de muszály volt leirnom.
:cry:

Megyek is aludni.
Mindenkinek jó éjt!
meli80
 
 


Jó reggelt!

Meli,
egyetlen fog 160? Hogy lehet az???

Nálam megint kezdődik a para, mert most vettem észre egy kis barnázást. De nagyon halvány barna, szóval nem tudom mi lehet, de nagyon remélem, hogy nem jelent valami nagyon rosszat :roll:

i.kata
 
 


Jó reggelt! :)

Zsuzska: Nagyon megható a szüléstörténeted! Az utolsó sorokat már alig tudtam elolvasni a könnyektől.. :roll:

Bikfy: A cikk alapján, amit feltettél, én is elgondolkoztam.. Régebben néztem én is a páfrányokat, meg lh teszteket is csináltam.. páfrány szinte mindig volt, az lh viszont sose volt pozitív, nem is lett baba.. Szerintem mindenképpen beszélj a dokiddal, mert lehet, hogy cikluskövetéssel (esetleg kis stimuval), tüszőrepivel pikk-pakk babás lennél, és akkor a munkahelyedtől is megszabadulnál néhány évre. A munkahelyváltás is megoldás lehet, de az egy hosszabb folyamat, mert tanárként gondolom leghamarabb szeptembertől kezdhetnél az új helyen. Nekem a pszichológus is sokat segített.. főként abban, hogy elfogadjam a helyzetemet (amin változtatni nem volt elég akaraterőm), és befogadó legyek egy kis csöppség számára. Szóval beszélj a dokival! Szorítok nagyon! +++++

Dita: Óriási gratula Bogyóhoz! :D :D :D Én is abból sejtettem, hogy egyedül van, amiből Te is, hogy a BMC-ben mondják, ha a HCG érték alapján valószínűsíthető a több baba. :) Nekem 6+0-nál mindkettő babácskánál volt szívcsőpulzálás, szóval szerintem egy hét múlva lesz Nálad is!

Kata: Lehet, hogy az utro miatt van a pici barnázás.. ekkora dózis kimarhatja a méhszájat. Ne aggódj, mert megérzik a Maszatkák! Csak arra gondolj, hogy minden rendben lesz!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
Budapest
 
 


Denika,
nagyon köszi a nyugtatást! Igyekszem összekaparni magam.

i.kata
 
 


Kata,
nekem 8+0-nál volt nagyon enyhe barna, pár óráig tartott, felemelték az utrómat, pihentem, és elmúlt. Annyira enyhe volt, hogy azt sem tudták megállapítani, honnan jön. Mondták, hogy lehet, hogy az utró felsértett valamit, vagy a másik, hormonális ok, hogy ha épp nem babát várnék, akkor épp menstruálnék, és lehet, hogy még az egy kicsit bezavar, és ez elő szokott fordulni.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Vicky, hatalmas gratula laptetőhöz, ez nagyon jó jel, főleg hogy már többször volt!:) Nagyon remélem, hogy pénteken pozitív lesz a teszt és fel is rakod nekünk!:)++++++++++++

Linácska, kérünk szépen egy félidős pocakfotót, biztos jól néztek ki Levivel!:)

Hol van Zsuzska szüléstörténete? Én nem is láttam még. Na, visszakeresek....
Vendég
 


Dita
Gratulálok a szépséges Bogyókádhoz.

Vicky
holnap mész vv-re?

Monic
Köszönöm szépen a tegnapi tájékoztatást, hogy hány Bogyókája van Ditának.

timejka
 
 


Megtaláltam Zsuzska történetét, nagyon szép volt!
Úgy elkezdtem sírni, nem bírtam abbahagyni, ami gáz, mert a munkahelyen ülök és bármikor benyithat bárki. Gyorsan, összenyalábolom magam.

Az meglepett, hogy császározásnál érzéstelenítés van. Azt hittem, hogy altatnak. Mennyi mindent nem tudok még....
Vendég
 


Jó reggelt!!!

Kép


Denika!
Nagyon hálásan köszönöm a biztató szavakat, igazán jól estek. Tündér vagy. :wink:

Kata!
Nyugalom, nem lesz semmi baj. Szorítok!!!

Vicky!
Én nem is bírom kivárni a pénteket. Ez emberkínzás!!! :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Twist,
készült egy 20 hetes, de én csináltam, mert apát hiába kértem. (fel kellett volna állni a kanapéról)
Kép

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

KATA
Pont vv előtti este tesóméknél kimentem a mosdóba és én is láttam valami nagyon halvány izét. Még mondtam is tesómnak, hogy lehet nem sikerült a baba...... :roll:
Bár nagyon halvány volt és utána meg is szűnt az eredményig nagyon parában voltam, negyedóránként rohantam a mosdóba hogy megnézzem mi a pálya :roll:

TWIST
Van altatásos császár is.

DENIKA
De szuper babák, hogy már 6+0 volt pulzálás. Ez szupi remélem Bogyó is produkál ilyet 6+2-nél. Már azon gondolkoztam hogy pénteken megyek inkább és 6+4-nél már biztosabb lesz.

dita75
 
 


LINA
Apa :twisted:
Pocak :shock: 8) :lol:

dita75
 
 


Linácska: Szépen gömbölyödtök Levivel! :)
Én is fotózkodtam, saját magam, időzítővel. :)
35. hetesen:
Kép

Dita: Bogyó is szuper baba, majd meglátod! :wink: Apa nem akar/tud elkísérni? Nálunk bejöhetett az UH-ra, és azt mondta, hogy ki nem hagyta volna ezt a csodás élményt.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
Budapest
 
 


DENIKA
Majd ha nagyobb lesz Bogyó és nem pestre kell menni akkor elkísér. De így az egész napunk elmenne vele és a többi negatívumát is taglaltam már korábban.
Előttünk van még majdnem 8 hónap lesz bőven alkalma Bogyókát kukucskálni a pocakban! :lol:

Nagyon szép a Nikilak! Formás, kerek! Még pár hét és kijön az albérlőd.
Mindenetek megvan már? Sikerült végül ideális babakocsit választani?

dita75
 
 


Dita: Ok, ok. :) Csak gondoltam, hogy ilyet még nem látott, és nagy élmény lenne neki is látni, hogy már ilyen picin pulzál a szivecske.
Köszönjük a pocidícséretet! :)
Nagyon furi nekem, hogy márcsak 5 hetünk van hátra ebből a - ahogy a pszichológus nevezte - szimbiotikus állapotból. :roll: Olyan jó, hogy mindig velem van, nehéz lesz megszokni majd, hogy külön szobában fog alukálni. Szerintem azt fogom csinálni, mint Monic, ott fogok csücsülni mellette, és csodálom egész áldott nap (amíg bele nem fáradok). :)
Babakocsit megvettük. Mózes nélküli, dönthető háttámlájú lett végül, ami mellé még én is beférek a liftbe. Próbáltam a boltban felemelni mózessal a kocsikat, és rá kellett jönnöm, hogy nem a pocakom miatt nem találtam fogást rajtuk, hanem kicsi vagyok. Néhány apróság azért még hiányzik.
Ígértem képet a babaszobáról. Íme:
Kép

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
Budapest
 
 


Sziasztok!

Denikám!

Nagyon szép mindkét Niki lak!

Felteszem a táblát. Adatmódosítás csak priviben!

Szeretném vkinek továbbadni a táblát. Lackó mellett nem tdom már csinálni, ha ébren van kizárt, ha meg alszik, csinálnám a többi teendőmet.

Kép Kép
20150601134430
 
 


wow!!!!!!!!!!!!!!!!
nagyon szép a Niki szoba is. nagyon ügyesek vagytok. :D
egyben van a pelenkázó az ággyal ha jól látom.

dita75
 
 


Viki: Köszönjük a "lak" dícséreteket! :)
Néztem Lackót a babásban.. nem csodálom, hogy ha ébren van, nincs egy pillanatnyi időd se. :)
(A tábliban elcsúsztak az avatar képek.)

Dita: Külön van a kiságy és a pelenkázó. A pelenkázó teteje levehető, később komódként lehet majd használni.

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
Budapest
 
 


Igen elcsúsztak, mert pár embert kitöröltem belőle, akik már nem írnak ide.
20150601134430
 
 


Viki,
látom megkaptam Liácska kislányát avatarnak :lol:

i.kata
 
 


Kata!
Hát na, ha majd lesz időm, újra csinálom. V. ki is törlöm, azt az oszlopot.

Kinek küldhetem a táblázatot?
20150601134430
 
 


Twist: Naná, hogy felrakom, ha pozitív lesz.

Timejka: Nem vv lesz, hanem pisis teszt.

Bikfy: Engem most lefoglalt a fogam, úgyhogy én most nem izgulok annyira. Nem értem rá. :D

Denika: Szép lett a babaszoba.

Szép pocakok. Túl vagyok a fogorvoson, gyökérkezelni kellett. Most már semmi akadálya a holnapi pozitív tesztnek.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Viki,
semmi baj, csak aranyos :lol: Töröld ki nyugodtan azt az oszlopot, úgyis tudjuk ki-kicsoda, és mindig változnak az avatarok :wink:

i.kata
 
 


Sziasztok!

Megvolt az uh: 7mm-es élő embriónk van már!!!!
2 hét múlva kell mennem a köv. uh-ra,és utána már terhesgondozásra is jelentkeznem kell... Veszélyeztetett terhes vagyok..... :? Ja,voltam hematológián is, fraxiparint írtak fel,mától kell kezdenem a szurizást...
Kép

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy
Gratulálok! Miért vagy veszélyeztetett?

timejka
 
 


Akinek meg van az aviva, az lsz. dobja már át emilen a bacskaivik@gmail.com -ra. Köszi előre is!
20150601134430
 
 


Dita
gratula Bogyóhoz! hidd el,6+2 már simán lesz szívhang!!! :wink:

Bikfy
Osztom az előttem szólók véleményét,sztem is beszélj erről a dokiddal,és kérd ki a véleményét! A munkával pedig nagyon vigyázz!! Nem ártana abbahagyni....

Linácska,Denika
tuti a pocaklak!!!! :lol: :lol:

Vius
tündéri a kiskutyád.... :wink:

Timejka
azért mert heterozigóta Leiden mutációm van(genetikailag mélyvénás trombózisra való hajlamom van) +már volt egy iker terhességes vetélésem... ezért mától kezdve szülés után hat hétig minden nap szúrni kell magam véralvadásgátlóval....

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Viki
Küldtem az Avivát. Engem kivehetsz a táblából.

Dy
Ez nem semmi. Akkor vigyázz magadra.

timejka
 
 


VIKIMAMI
Megvettem a drazsét, már be is vettem, remélem használ.
A táblival én már szenvedtem régebben napokat de nem ment, pedig szívesen csinálnám, de a laptopom képtelen rá. :roll:

DY
Te jó ég. Jó hosszú szurizás lesz, de mindent a cél érdekében. Igy van?
Gratulálok a kis pacádhoz nagy édi. 7 mm a baba? Ezek hatalmas méretek!
Ezekszerint szívhang is volt? Jajj nagyon örülök nektek!
Érzem hogy ezúttal nem lesz semmi baj a babával.


VICKY
Holnapra : +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

DENIKA
Szép bútor én is valami hasonlót szeretnék.

dita75
 
 


Sziasztok!

Ma voltam Pécsett uhn egy 8mm nagyságú petezsák látható jó helyen.A metet abba hagyhatom de utrot még használnom kell.Két hét múlva újra megyek.Bocs de nagyon nem vagyok most rengeteg dolgom van a rosszul létek melett amit el kell intéznem !!

Remélem mindenki jól van !
Minden babásnak és nem babásnak szép napot kivánok !

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Sziasztok,

Denika,

nagyon szép a pocid és a babacsoba is csodaszép. Biztos nagyon fog tetszeni Nikinek! :wink:
Szülési felszerelésed össze van már rakva? Tapasztalatból mondom, hogy nem árt időben összeszedni.

Dy,

nagyon szép a babátok, vigyázz nagyon magatokra. Sajnálom a szurizást, de a cél érdekében mindent.

Timejka,

miért akarsz kijönni a tábázatból?

Viki mami,

én sajnos nem tudom átvállalni hasonló okokból, mint te.

Dita kismami,

mi újság? Terhes tünet esetleg? Vagy Bogyóka jó baba és egyelnőre még nem kínozza anyukáját?

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]https://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Most elköszönök mert apa jön gép elé ha nem zavarok még jövök a késöbbiekben
Sziasztok

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Denikam, Úristen szalad az idő, már nem birsz beelőzni, de lassan te következel?? HOgy viseled az utsó időszakot???? Nagyon szép Nikilak!!!!!!!!!!!!


Ditulikám, gratula a Bogyóhoz, Nagyon tessék ám rá vigyázni!!!!!!!!


Viki mami, nem gond, csak gondoltam szólok hogy nem febr 18án született Olivér hanem 19-én. :lol: :wink: csak most láttam meg a táblán :wink:

Moncsi, ma kaptam meg Olivérnek a Papaverines Orvosságot, ez utsó amit lehet adni a hasfájásnak. Itt vége a körnek, hát nagyon kiváncsi vagyok, mit hoz ki nála. Már több tippem nincs. Közben kipróbáltuk még a Sab Simplexet amit Évi is javasolt, nem nagy sikerrel, azért volt orditás, nem olyan vészes. Nálatok most mi a stájsz?????????


Kata, csúnya barnázás, nekem anno mondta a dokim hogy lehet és az teljesenn normál, valszeg kevés a sárgatest hormonod.

Linácska, nem hiszem hogy gondod lesz ha aznap megvetted a matricát!!!!!!!!!!

Kép
pgsuska
 
 


Timi!
Köszi az avivát! Tündér vagy.

Katus!
Ugye nem barnázol?

Zsuzska!

Homeós dolgokat próbáltatok pocira?

Táblába még az ikrek és Oli születési adatét kijavítom, és utána nem nyúlok hozzá többet.
20150601134430
 
 


Sziasztok!
Denika, szép a pocid és ez a gyerekszoba álomszép!:)
Vicky, erős pozitív tesztet kívánok holnapra!!!++++++++++
Linácska, köszi a jubileumi fotót, jól néz ki Levi a pocakodban:)
Dy, tök jó ez az UH kép, jó látni azt, aki a pozitív tesztedet okozta!:))
Ma szétdolgoztam magam - tudom, uncsi - de legalább haladok. Ezerrel hajtok, hogy a lombikra már nyugiban tudjak elmenni. És tényleg alig alszom és sok kávét iszom. (Érdekes, hogy néha már nem is hat, hozzászoktam). Ez tiszta őrület, de utána olyan jó érzés lesz pihenni, tévézgetni otthon és sokat netezni!:) Arra gondolok mindig:)
Vendég
 


Viki,
nekem küldheted a táblát, amíg Levi nem születik meg, és én meg itthon vagyok, símán tudom csinálni.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Vius,
nekem a 12. hétig kellett szépen leépítenem most a metet, mondjuk Lilinél meg 3 nap alatt hagyatták abba, de nem szakorvos.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska!
Priviben dobj egy emil címet és átküldöm majd.

További szép estét Mindenkinek!
20150601134430
 
 


na újra itt.
Vicky DRukkolok+++++++++++++
Linácska nekem azt mondta ma a dokim hogy azt nyugodtan hadjam abba eddig is napi egyet szedtem.
Most utrozok meg eurovit terhesvitamint eszek.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Lányok az a 8mm az jó?

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


VIUS
Már miért ne lenne jó? Miss Bogyó 10 mm de ahogy Vikimami is mondta én kész babót kaptam vissza nálad meg ki tudja mikor talált be a kiskatona a petibe! 8)

TWIST
Én is azt hittem milyen jó lesz itthon, erre halálra unom magam. Napközben mindenki dolgozik, rokonok ezer km-re én meg lesem este már az ablakot hogy jöjjön már apci haza. Persze vele sem lehet sokat beszélni mert fáradt, eszik, fürdik kicsit tévézik van hogy már 8kor alszik. Vagyunk együtt vagy máfél-két órát! :roll: Nem tudom mi lesz velem így novemberig! :? :? :?

SUSKA
Remélem ez az utolsó lehetőség lesz a befutó és fuccs a pocakfájásnak örökre.

MONIC
Mi az hogy egyelőre. Az én kis Miss Bogyóm egyáltalán nem kínoz és nem is fog mert tudja hogy nagyon szereti a mamikája és ezt meghálálja nekem.
Pont ezért is nem fog kukit növeszteni, mert tudja hogy mi a vágyam és ő ezt teljesíteni fogja! :wink:

dita75
 
 


Igy legyen ötösöm a lottón de tényleg, mert annyira tudtam hogy laptetű lesz!

Ki kéri?????????????????????

dita75
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?