Új privát üzeneted érkezett!

Zsu! Most jutottam a képekig! :lol: Hát igen, a 2D-n babább, ha lehet így fogalmazni, a 3D-hez még hízni kell! :lol: :lol:

Boni! Nálad is a képekhez jutottam! Nagyon zsivány! :wink:

Kép
bettike
Eger
 
 


Bettike, kis hapsid már kész "férfi" ezekkel a kék szemekkel!!!! Magától ül? Nagyon ügyi, és ez a mosoly tuti!

Kép
kata05
 
 


Jó reggelt!

Bettike na végre előkerültél :lol: annyira gyönyörű szemei vannak Máténak! :lol: és nagyon ügyi!

Katám gyönyörű neveket választottatok! A Dóra nekünk is kedvenc , de sajna a vezetéknévvel Órának hangzik :lol: így lemondtunk róla.. :lol: meg apa ragaszkodik továbbra is a Sára névhez! beleszeretett! evvan.. :lol:
Vendég
 

 
 

Napsütést Mindenkinek :D


Leo válaszolt az LH-tesztes dolgomra:

Szia Hajni,
az oka egyszerü: az LH van amikor ilyen hullámokban jön. Általában a második pozi környékén van az ovuláció. Nekem is volt már egy ilyen furi ciklusom, nekem 3 nega nap után jött még egy pozi, pedig akkor már fent volt a höm. De mégis az ovum ekkor a késöbbi pozi napon volt.
szia, leo

Kép
surmi
kockasfulunyul
 
 


boldog Bende pocaklakó napot! :lol:
Vendég
 


Surmi, úgy legyen, de én ilyenről még nem hallottam, max olyanról hogy több tüsző nő, de nem tudnak kiszabadulni, és a magas lh szint miatt mutat ilyet.De ez egy pco nevű betegség.

Bende babának boldog 0. névnapot! :lol:

Boni, mivel töltöd időd?

Kép
kata05
 
 


Katám teszek veszek és a a fiamat próbálom meggyőzni arról, hogy ha arrébb megyek 2 lépést attól még szeretem :lol: elképesztő.. ez a téli nem megyünk sehova időszaka teljesen megváltoztatta..

most már minden nap hintázunk..imádja! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Bettike: azért annyira nagyon nem vagyok ám vékony :-D különben most megint nőtt a pocim, mert már a melegítőgatyó is kezd kényelmetlen lenni...
Ez a gyerek, gyönyörű!!!! :lol:

Kata: tényleg szép neveket választottatok :D mi még lánynévben nem jutottunk döntésre, dehát van még időnk :-D

Zsu: szóval Benedek :-) Boldog névnapot neki! :lol:

Boni: puszillak Benneteket! Apának sikerült lebeszélnie a Zsófiáról? :lol:

Na, megyek, mert indulunk bevásárolni.

Ja, és Apa kinézett egy babakocsit, nekem is nagyon bejön:
http://www.babakocsit.hu/index.php?page ... &Itemid=58

Szép napot! :-D

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Köszönöm Bende nevében is!!!

Szezso, én a Pierre Cardinról lebeszélnélek. Volt egy pár ismerősöm-és fórumos ismerősöm, akik ezt vettek, és senki nem volt vele megelégedve, hamar lecserélték.

kispiskóta
 
 


Zsú: emlékszem mily jól esett, mikor enyém fiacskámat is köszöntgettétek szűk hónapja, pedig ő is pocilakó még, ugye :wink:

Uhhó most rajtunk a sor, Bende babának hasonló jókat és szépeket, egészséges fejlődést kívánjunk azon a nap, amelyik elvileg az övé, életében (legyen az pocis élet) először.

Kormi

Kép
kissmanó
 
 


Manó, kösziiiii!!!

kispiskóta
 
 


Szezsó nem sikerült lebezsélni, de ő ahhoz ragaszkodik :wink:
Vendég
 


Vendég
 


meg ez

http://bababolt.echt.hu/babakocsi/chicco?cid=26585

de nem cserélek babakocsit csak húgomnak nézelődök! :roll:
Vendég
 


Akkor rosszul fogalmaztam. Szezso, nem akarlak lebeszélni, csak rávilágítottam arra az oldalra, hogy én nem ismerek olyan embert, aki meg lenne vele elégedve. :D


Húúú nekem is van egy pár, ami tetszik, de ahhoz a Chicco-t el kéne adnunk, csak apum kiégette egy nagyon pici helyen tavaly, így szerintem töredékéért menne el... :(

kispiskóta
 
 


Zsu: Boni a névre írta a lebeszélést :lol: mármint, hogy Apa lebeszélte-e a Zsófiáról...
Különben utánanéztem jobban, és igazad van, a neten mindenhol azt írják, hogy Pierre Cardint ne (persze biztos van, akinek bejön.)
Ráadásul a belinkelt modell a "legrosszabb" a Pierre Cardinek közt.

Retrusról, Jack Pol-ról hallottatok esetleg? Ezek is bejönnek, de nem mindegyik modellnek van bolygósítható kereke. Ez mennyire fontos?

Boni: nekem is nagyon tetszenek, amiket belinktél :-)

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Retrust múltkor néztem élőben nekem nem tetszett. Nálam továbbra is a Graco a favorit.( árban is )

Kép
kata05
 
 


Szezso, a Retrus nagyon nehéz, nehéz tolni is, és én még nem láttam Retrus modellt bolygósítható kerékkel. Az szerintem azért fontos, mert sokkal könnyebb tolni, ha forognak a kerekek minden irányba, a nem bolygós kerekűt nagyon nehéz tolni, kanyarodni vele.
Nekünk Pierre Cardin kocsink van, igaz, nem ez a fajta, nekünk bejött, nem cserélném le. Kicsinek Graco kocsink volt, az is jó volt.
A neonato nekem is bejön.

Kép
szilcsi
 
 


Van bolygósítható Retrus :D
http://www.brendon.hu/ProductSearch/vie ... =1&whid=25

De mindegy, mert Apa szerint ronda :-(

Asszem a neten nézegetés helyett inkább megtekintjük élőben a kocsikat :-) hátha lesz szerelem első látásra :-) mindenképp vízszintesig dönthetőt és átfordítható tolókarost szeretnénk, ha lehet, bolygósítható kerekűt. Remélem lesz ilyen, jó árban, és még Apának is tetszeni fog. :lol:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezso a legtöbb Bergon ilyen! Mi annak idején olyat akartunk, csak aztán szempont lett, hogy könnyebb is legyen, ha BKV-zni kell.

Peg Perego Venezia is ilyen. A Pierre cardinnal ellentétben (bár akkor már egyet ismerek Szilcsi személyében :D ), az ABC disegn-ról már hallottam jókat.

kispiskóta
 
 


Szilcsi, írtam privit, megkaptad??

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


sziasztok

látom a téma a babakocsi, nekünk pierre cardin van, még a nagylányomnak vettük és a kicsit is kiszolgálta. Bolygós kerékkel, nagyon szerettük, reméljük még majd a harmadik babucinak is jól jön :)

új hónap, fókuszálunk a babaprojektre, majd kiváncsi leszek, hogy tényleg a 12-14 nap között lesz-e peteérés.

Mindenki használt ilyen peteérést jelző készüléket vagy csak az egyéb jelekre hagyatkoztatok?

Eddig a menszim alatt mindig egyenletes volt a hőm, most ilyen ugri-bugri, lehet hogy jobb lesz ha nézek mást is.


üdv
Kép
Kép
stephie
 
 


Sziasztok!!!

Hahó, hol vagytok???

Stephie, az jó, ha te meg voltál vele elégedve. Akkor már két embert ismerek. :lol:

Baba, mizujs van veled???? Nem ér csak ennyit beírni.

Képzeljétek, lecsaptam egy bölcsőre, 10 ezerért. Annyira örülök neki.

Kép

kispiskóta
 
 


Sziasztok!

Stephie: melyik modell van nektek a Pierre Cardinből? Én használtam LH tesztet, annyira nem jött be. Sosem lett teljesen pozitív, pedig volt pé-m. :roll:

Szilcis: nektek melyik Pierre Cardin volt?

Zsu: szupi a bölcső :-D képzeld, mi meg valószínűleg kapunk kölcsön egyet :-D

Többiek?????????????

Szép napot!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


A mi babakocsink maci mintás volt, jó nagy bolygó kerékkel, találtam egy régi képet, de azon nem sok látszik belőle. viszont leginkább az alul beszúrt képhez hasonlít. Egy dolgot sajnáltam, hogy nem volt kivehető hordozója, viszont a babatáskát hozzá kaptuk



kispiskóta: gyönyörű a bölcső :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára stephie 2010.07.10 20:52-kor.
stephie
 
 


Stephie: köszi a képeket! :-)
Amúgy a peteérés figyelésre visszatérve, nekem soha semmi tünetem nem volt peteéréskor, se nyák, se hasszúrka. Így csak hőt figyeltem, meg néha Lh teszteltem.

Boni Te hova lettél??? :roll: elutaztál és írtad, csak nem figyeltem? :roll:

Meg a többiek is hol vannak?????

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


jó reggelt!
Szezsó köszi a hiányolást nem utaztunk el, csak szétestem.-.fiam az utóbbi éjszakákon fél óránként kelt..így eléggé fáradt voltam..nappal meg támadja a számítógép reset gombját, a fiókokat és csetlik botlik...

ma éjjel egyszer kelt csak :lol: de még így is szeretnék tesót :oops:

most éppen idegeskedem, hőm a béka segge alatt már vasárnap óta mensis fájdogálásaim vannak és még mindig semmi :twisted: pedig örültem vasárnap hogy végre lesz egy jó hosszúságú ciklusom

kinéztem egy másik babakocsit ami zártabb ennél a kicsinél, és könnyű is de apa nem enged szerinte jó ez is..csak az a baj ha esik eső ezen nincs esővédő..ha fúj a szél keresztülfúj rajta..

ha a húgomék nem mondják hogy kellene a kocsi nem siettem volna el..ráadásul úgy volt ezt ők fizetik.. aztán azt mondták vesznek másikat ezt meg nem fizették ki...így jártam...
Vendég
 


Stephie, nekem meg ellentétben Szezsoval mindig volt tünetem pé-nél, lh-ztam és pozítív is volt ill nekem fájt mikor repedt a tüsző.

Afp levéve mához 2 hétre eredmény. uh-ért telefonálnom kell.

Zsú, bölcső nagyon jól néz ki!

Boniko, sajnálom mensi körüli herce-hurcát, de még szoptatsz, addig ez természetes.

Kép
kata05
 
 


ZSu azt hittem újat vesztek? vagy ez új? csak mert azt írtad lecsaptál rá :roll: egyébként gyönyörű

KAtám tudom, hogy természetes, csak engem idegesít.. :oops: :lol: most már boniko vagyok? nem boni? :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.26 07:19-kor.
Vendég
 


jaj baccus BEttike Máté szemei még mindig gyönyörűek!!!!!

Babim tényleg mé csak ennyit írsz be hogy üzentél valakinek? :twisted:
Vendég
 


BoNI, nem vagy mostanában formában.... Boniko abból adódott h Marci miatt kb 2X írtam újra a szöveget, és míg írtam is arra figyeltem h mit csinál. Tehát nem ellened irányult.
Milyen volt a tali? Voltál?

Kép
kata05
 
 


Katám ööö viccnek szántam :oops: de asszem abbahagyom ha nem vagyok formában :roll: :lol:

nem voltam...
Vendég
 


Bonikám, nincs kedvem írni. A másikra is csak Angel miatt írtam.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


de ha lesz azonnal gyere ám :lol:
Vendég
 


Boni használt a bölcső. Én nem azt írtam, hogy abszolút ellene vagyok a használt cuccoknak (van nem is kevés használt ruhánk), hanem, hogy ha veszünk akkor valószínű újat fogunk. De ez egy kihagyhatatlan ajánlat volt, 10 ezerért. :wink:

kispiskóta
 
 


Sziasztok!

Boni: csakhogy előkerültél :-D mensivel mi a szitu? Majd szépen helyreáll a ciklusod és bebabásodsz…vagy csak simán bebabásodsz :wink:
Babakocsi sztorit sajnálom :-( tesódéktól nem volt szép...

Kata: telefonáltál már UH-ért?

Zsu: a kép alapján nagyon jó állapotban van a bölcső. Már megkaptad? Légzésfigyelőt ebbe is bele lehet tenni, ugye? :roll:

Babim: ölellek!!

Velem semmi extra…Esténként max 9-ig bírom, aztán hajnali 4-kor már nézegetek. Ha sikerül visszaaludnom, akkor meg baromságokat álmodok :-)

Csajok, Budaörs környékén vagy közelében a Brendonon kívül van valamilyen bébi outlet vagy babaáruház?

Szép napot!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezsó bölcsőbe nem lehet légzésfigyelőt tenni :cry:

kivéve ezt:

http://www.impakt.hu/respisense/termek.html

én nem tudok.. csak nem jöttök fel? mert akkor a Mária bababoltot tudnám javasolni.. ott jó áron vannak jó cuccok..asszemZSu is anno ott (is) vásárolt..

ja és önző módon akkor találkozhatnánk is ...

ZSu kihagyhatatlan volt :lol: csak az új maradt meg a a fejemben... remélem jó lesz! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: és Bende imádni fogja!

:lol:

apropó a sportbabakocsinál nem zavart hogy nincs karfa? :roll:
Vendég
 


Szezsó az én gyönyörű görbélm.. asszemebből majd csak 14 nap múlva lesz mensi.. de vasárnap hétfőn kedden mensisen görcsölt a hasam elég erősen..állandóan a Wcre jártam hogy megjött e már... szivatááááááááás

http://www.fertilityfriend.com/home/194626
Vendég
 


Szezso, április 10.-e istenhegyi géndiagnosztika, egy hétre rá meg a kórházba. Most 2x fogok menni! :D

Szóljatok ha feljöttök!!

Kép
kata05
 
 



Mi a helimexbe veszük a kiságyat!! :D

Boni, milyen görbét látok???!!! Nem is mondok semmit!Teszt??

Lőrinc ő betűjét ki meri kérdőjelezni!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Kép
kata05
 
 


Katám egy extrahiperhosszúúúúúúúúúúúúúúúútí! :lol: tesztet ? :roll:

én is ott vettem volna ha ezt nem vágják hozzám :lol:

a :?: monnyon le :!:
Vendég
 


Szezso, mivel ez fixálható bölcső, így igen. De én Marcinál is kb. 3szor kapcsoltam be a légzésfigyelőt. :oops:

Mit szeretnél vásárolni? Vagy Budaörsön jártok és azért kérded?

Boni, nem hiányzik nekünk karfa. Az 5 pontos biztonsági övtől, amúgy se lenne értelme. Figyi ezt a babakocsis sztorit nem értem. Úgy volt, hogy a Bergont odaadjátok tesódnak és aztán szeptemberre visszakapjátok. Most, mi változott?

Unokaöcsédnél, mi lett az eredmény?

Kép
kata05
 
 


Kata=Kispiskóta :lol:

Kép
kata05
 
 


Kata=Kispiskóta :lol: feljebb írtam.. vesznek újjat ! így ezt a kicsit én fizettem..de ha nincs ez akkor jobban körbenézek...
de én meg ettől függetlenül beleszerettem egy babakocsiba.. és most fűzöm apát! de ollan makacs :oops: :lol:

ha fixálható az más, akkor persze hogy jó bele a légzésfigyelő... egyébként nekünk az utazóágyba is megoldotta apa... :lol:

unokaöcsinél minden rendben... nem írtam? bocsi
:oops:

de jó nektek,hogy ennyit találkoztok! :lol:
Vendég
 


Kata, Boni, Zsu: sajna csak egy rövid kirándulás lesz Pestre, mert mástól fogunk függni.
Amíg ő végez a dolgával, addig nekünk talán belefér egy babakocsi/babacucc nézegetés :-)
Igazából vásárolni még nem akarunk, csak esetleg kinézni a babakocsit, aztán itthon megrendelni.
Itt nagyon kicsi a választék, látatlanban meg nem akarunk rendelni.

Zsu: értem..szerintem a mi kölcsönbölcsőnk is fixálható lesz, igaz, még nem láttam :-) csak azt tudom, hogy baldachinos :-)

Boni: húú, de érdekes görbe :-) erre nem tudok mit mondani…ja, de…teszteljél 8) sosenem lehet tudni…
Köszi a linkeket :-) Ez a légzésfigyelő tényleg szuper lehet, igaz 30 000 Ft. De gondolom a többi is ilyen árban mozog újonnan :roll:

Kata: akkor drukk ápr. 10-re :-)

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Sziasztok csajok!

El vagyok úszva, Lali egyre izgágább, nem marad meg önállóan egy pillanatra sem, most már a szobájában sem... minden percben csak vele kell foglalkozni, különben ordítáááááááááás. :roll: :lol:
Viszont egyre jobban alszik, talán eljutunk most már az átaludt éjszakákig, de így 15 hónap után most már épp itt az ideje. :roll: :shock:

Nekünk sosem volt bölcsőnk, szerintem nem praktikus, mert rövid idő alatt kinövi a baba és akkor lehet új ágyat venni. Vagy nem? :oops: Nekünk kombi kiságyunk van, kb Lali 3 éves koráig nem kell neki új ágy, mert ez átalakítható ifjúsági ággyá is, bár akciósan volt 52e ft. :shock: Anyuéktól kaptuk ajándékba. :D

Szezso, mindjárt keresek képet a babakocsinkról. Ez nem dönthető vízszintesig, de nekünk már nem is kellett, mert ősszel vettük, mikor Lali kicsi volt, Graco kocsink volt, azt hordozóval használtuk, mikor később meg ledöntöttük neki vízszintesig.

Kép
szilcsi
 
 


Régi kocsink hordozóval:
Kép
régi kocsi hordozó nélkül:
Kép
új kocsi:
Kép

Kép
szilcsi
 
 


Szilcsi, Marcinál én is így gondoltam, hogy felesleges. De rájöttem ilyen picinek szeretnek anya-apa közelében lenni. Maci is rengeteget landolt közöttünk az ágyban. Bende megörökli marci ágyát, ami nem fér be a hálónkba csak egy bölcső. Marci a babakocsi mózesében aludt mellettem a földön, abba vackolta be magát. Plussz nem szeretném, ha eleinte felsírná őt (gondolom így is sikerülni fog neki).


Szezso babakocsi nézegetésre a Brendont és a Kenguru Goldot ajánlom. Ott aztán tologathatod van hely. :lol:


Persze Zsú voltam Kata neve maradt megint bent. :lol:

Kép
kata05
 
 


Bettike
Szuper fotók! Hát most fáj a szívem, hogy nekem is legyen már végre egy ilyen kismanóm :)

Kata
Nagyan szép nevek :) Kíváncsi leszek melyik lesz a befutó :)

Zsú
Bende :)
Szuper bölcső

Hát lányok, én a babakocsi témához nem nagyon tudok egyenlőre hozzá szólni, de majd itt ellesem a praktikát és a tippeket, hogy mire oda kerül a sor, akkor már kiokosodott szemmel nézegessem őket :)

Sajnos én egyenlőre nem tudok semmi pozitív teszttel beszámolni :( De remélem, hogy nyárra már tuti babás leszek :)
Sajnos a gyomortükrözést nem lehetett kihagyni, így hétfőn azon is túlesetm :( hát.... ezt senkinek sem kívánom. De legalább 2 új bogyóval bővült a repertoárom. Remélem csak ideiglenesen.
Tegnap voltam nődokinál, mondtam csináljunk már egy kis hormonsort és adok mellé egy IR-es tesztet is, hogy meglássuk mi helyzet van. Aztán mindent bele :)
Embert ma reggel korán feltettem a buszra és majd csak két hét múlva látom viszont :(

Kép

Kép
princzike
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?