Új privát üzeneted érkezett!

Trundike:Örülök hogy Bianka már átaludta az éjszakát :D :D :D
Szorítok hogy Barnika ne legyen lázas jaj szegényem!
Gratula a forgolódáshoz :D :D :D
Vendég
 


Ketten maradtunk Réka Babával! :( Apa munkaügyben elutazott, majd csak holnap este jön haza.

Anyany: Gyönyörű Zsófi a hatalmas szemeivel! :D És már 9 hónapos! :shock:

Ancsi: Gratulálok!!!!!!!!

Trundike: Remélem most már meggyógyul Barnika! Szorítok! És nagyon ügyes Bius, gratulálok a forgolódáshoz! :D
És mivel mindjárt holnap van: BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!!!

Szösz

KépKép
szosz
 
 


bende!
jobban van már Niki?
és boldog szülinapot!

lara!
örülök, hogy Hannus jobban van!

ancsi!
gratula a vizsgához!

tündi!
szorítok!
és boldog szülinapot!

hát mi meg növesztjük a fogakat, kétszer kap chamomillát reggel és este, de nem nagyon sietnek, még így is jól megkínozzák szegénykémet. már több, mint egy hónapja kínlódik. és gyakran van hőemelkedése, pláne ha be is pirosodik az ínye.
gyakran nyűgös, nem akar aludni napközben, éjszaka szerencsére még nincsen gáz. (kopp-kopp).

munka. hát utálom ami van. én sem tudok visszamenni. lehet, hogy lenne helyem, de a volt munkaköröm meg a tizensok óra munka egy napra, nem kisgyerekes anyukának való. de majd meglátjuk. kistesó meg ha nem úgy jön, mint Zsófi egy jó darabig nem lesz még...

megek, csatlakozom a kis alvósbabámhoz, aki felmászott a kiságy rásaira arccal és jól lerúgta a takarót... :lol:
Vendég
 

 
 

Tründike BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!! :lol:

Minden napra van szülinaposunk :lol:

Zsófi nagyon szép csajszi, már 9 hónapos? Olyan gyorsan nőnek :lol:

Ancsi gratula ügyes vagy! :wink:

Na elkezdtem nézni a csak pasikat tényleg nagy show :lol: Hagyom bekapcsolva, hallgatom inkább, mert mennem is kell fiatalúrnak nem tetszik a kiságya :)

KépKép
winchi
 
 


Sziasztok!

Lányok! Köszönöm a jókívánságokat! :)

Lara: Sajnos Barnika ezen a héten nem megy oviba. Kicsit piros a torka, de szerencsére a lázát simán leviszi a Nurofen.

Szösz: Tudom milyen rossz ha párunk még ha rövid időre is elmegy.

Anyany: Szegény Zsófika. Remélem mostmár kibújnak azok a fogacskák.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Sziasztok Lányok!

Képzeljétek a Hannus ma eszik rendesen el sem hiszem én úgy örülök neki úgy féltem hogy vissza kell menni!
Voltunk doki néninél mondta hogy napról napra többet fog enni igy most egy hónap alatt csak 200 grammot hizott mert ebbe az egy hétbe meg fogyott na de majd most visszaszedjük :D

Wicca:Ha olvasol minket Jóbbulást kivánok a párodnak meg a nagyfiadnak Nagyon édesek a gyerekek :D :D :D :D Volt egy kis időm és leselkedtem :oops:

Trundike:Jaj szegény Barnika :( még jó hogy elég a nurofen.Remélem holnapra már láza sem lesz.
Ma tartjátok a bulit?????????????????

Anyany:Remélem most már kibújnak azok a fogacskák minél elöbb!

Szösz:Tényleg rossz egyedül!De ma már akkor hármasban lesztek :D Én is alig vártam hogy Apa hazaérjen mikor tanfolyamon volt januárba na meg most ez a kórház is még az volt a ó hogy az Apukák bejöhettek egyik na a párom 21:30-ig bennt volt velünk.
Vendég
 


Lara: örülök, akkor úgy látszik végre kilábalt Hannus a betetgségből!

Mi meg ma is kettecskén vagyunk Rékával! :cry: Tegnap még úgy volt, hogy csak egy napra kell elutaznia a páromnak, de ma meg úgy néz ki, hogy lehet, hogy még holnap sem jön haza! :evil: Nagyon dühös vagyok. Ráadásul ruhákat is csak egy napra vitt, most még azt is muszály volt vennie!

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Szösz:Szegény akkor időbe szóltak neki hogy tovább kell maradnia.
Gyertek át hozzánk Réka babával megnézzük a született feleségeket :D
Kitartás!!!!!Remélem holnap már veletek lesz a párod.
Én is remélem hogy Hannus most már meggyógyul ma már mindent megevett :D
Vendég
 


Lara: Milyen bulit? :) Nem volt semmi, csináltam egy tortát azért, de nem készültem semmi extrával. Volt azért ebéd, hátha valaki beesik, de semmi buli nem volt. :)
Örülök hogy Hanna eszik! Komolyan. Most hogy Barni bepótolja az kihagyott (mármint a betegségben) időt, tudom milyen rossz étvágytalannak és betegnek látni a Prüntyinket.

Szösz: Ha Barnika nem lenne beteg én is felajánlanám hogy gyertek át, vagy ha nem zavarnánk mi is átugorhattunk volna. Sajna Barnika miatt nem hiszem hogy jó ötlet lenne. Bár nem fertőző állítólag de egy kisbaba esetében nem hiszem hogy jó ötlet lenne. :( Pedig örültünk volna mi is.

Tündi
Kép
Kép
trundike
 
 


Aranyosak vagytok! :D Azért elvagyunk ám. Réka elaludt, én meg nézem a Született feleségeket. Az a legrosszabb, hogy egész nap csak a saját hangomat hallom. Ilyenkor már vágyom rá, hogy beszéljen Réka! :) Régebben, mikor a párom elutazott, egyedül voltam, most meg ketten vagyunk! :D Azért ez olyan jó!!! :D :D

Szösz

KépKép
szosz
 
 


Trundike: utólag boldog szülinapot kívánok neked! Bius nagyon ügyes, hogy átalussza az éjszakát.

Szösz: hát igen, kettesben azért jobb apa nélkül, mint egyedül. Olyan gyorsan megy az idő, észre sem vesszük és már beszélnek. Levinek olyan aranyköpései vannak, hogy apával sokszor a hasunkat fogjuk, úgy nevetünk.

Lara: örülök nagyon, hogy Hannus jobban van. Kellet neki pár nap, míg visszaállt a rend a pocijában. Most már hízlalhatod! :lol:

Vettem Dorcsinak sinlac pépet. Tegnapelőtt kipróbáltuk délben, nem foltosodott ki tőle (allergén-szegény pép) tegnap az volt a vacsi és képzeljétek este 8- 4-ig aludt, akkor evett tápszert és fél 6-kor azt mondta jó reggelt. Eddig 3x evett éjjel. Tök jó volt, de én mindig felébredtem a szokott időben és néztem, hogy mi van most, nem kell tápszert csinálni?

A mamám viszont rosszul lett, 9 körül viszem dokihoz, holnap meg tesóm viszi Pestre hasi uh-ra. Hatalmas lett a hasa és feszül neki.
Remélem nem lesz nagy baj.
Vendég
 


Sziasztok!

Van gépem, internetem és még működik is!!! :lol: :lol: :lol:

Szösz! Így utólag tök hülyén érzem magam, hogy nem tudtunk 2 mondatnál többet dumálni... :oops: Két anyukával sétáltam, és ők kint vártak a játszótéren, így sietnünk kellett.

Ancsi! De jó, hogy észrevettél! Én annyira bénának érzem magam, mert néha a saját "ismerőseimet" sem veszem észre, annyira gondolkodok valamin.
Dorka annyira aranyosan aludt a kocsiban! Babakocsi, hogy funkcionál? Levehető a huzata?

Tründike! Utólag is boldog szülinapot! Remélem Barnus jól van!

Bocs lányok, most ennyire telt tőlem.............

Szörnyűűű ami az Ocskayval történt!!!!!!!

Kép
jaffa4
 
 


Jobb reggelt!

Mancsa remélem nálatok nem lesz baj a mamával!!!!!!!!
Nálunk van.... Párom mamáját tegnap be kellett hozni a kórházba az otthonból, belázasodott vmi húgyúti fertőzésre gyanakodnak. És annyira gyenge volt este hogy még a vérnyomását sem tudták megmérni.... És holnap lesz a papa temetése... A demenciája miatt nem fogja fel de ki tudja hogy a tudatalattiban mi történik, lehet hogy mégis érzi hogy baj van...

És ami Ocskay Gáborral történt, attól is kész vagyok, nagyon sajnálom az egész családot.

Jaffa jó hogy jöttél!!!

Szösz fel a fejjel remélhetőleg apának ma már nem mondják, hogy maradjon még!

Örülök, hogy Hannus eszik!!!

KépKép
winchi
 
 


Sarmon:

Íriszkének boldog névnapot!!!

KépKép
winchi
 
 


Jaffa: szia!!! Milu is nagyon édes volt! Egy kis tündér. Tök véletlenül vettelek észre. Csak bambultam ott a hátsó ülésen, és ahogy kiszálltál, rádnéztem, mondom ismerem ezt a lányt valahonnan, és amikor megláttam Milut is akkor esett le, hogy te vagy. Micsoda véletlen, hogy pont mellénk parkoltál.... :):) Amúgy én is csukott szemmel járok a nagyvilágban. :D
Jó a babakocsi, már leteszteltük, bár nem a mi hülye aszfalt nélküli utcánkra tervezték, de járdán, betonúton szuperül megy.
Az első dolgom az volt, mikor hazajöttem, hogy megnéztem, hogy le tudom-e venni a huzatot. Levehető, bár egy-két helyen csavarral is rögzítve van, de a párom azt mondta, ha kell ő kicsavarja, és kimoshatom.

Ocskay Gábor, szegény....:( Hihetetlen lányok! Mi történik a fiatal életerős sportolóinkkal??? Borzasztó. Részvétem az egész családnak. Emlékszem még gyerekként sokat jártam ki a korcsolyapályára, az apukája élezte mindig a korinkat. A Gábor meg mindig ott sertepertélt. Hihetetlen az egész......

mancsa: de jó, hogy Dorka ennyit alszik. Látod bevált a tejpép. Remélem mamidnak nincs nagy baja. Szorítok nektek.

Trundike: Boldog szülinapot!!!

Örülök, hogy Biusnál megszűntek a mandula dolgok. Szegénykém, még jó, hogy nem akarták megműteni.

Lara: örülök, hogy Hannus már szépen eszik! Ügyes kislány! :) Remélem már nem emlékszik a kórházi élményekre.


Mi: Április 19-én lesz a keresztelője Dorkának. Ma beszéltem a pap bácsival, még kedden mennem kell egyeztetni az adatokat. Nem akarunk nagy banzájt, csak szülők, mama, papa, lesznek meg tesók. De már tök várom.

Winchi: jobbulást a mamának. Szegénykém! :( Holnap veled leszünk, hacsak lelkiekben is, de fogjuk majd a kezed!

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Íriszkének nagyon boldog névnapot kívánunk!

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Sziasztok Lányok

Köszönöm a sok-sok segítséget a kórházzal, orvossal stb kapcsolatosan. Nagyon aranyosak vagytok.
Ma megyek a védőnőhöz aztán először megnézem magamnak a Blaskó Ervint, ha szimpatikus akkor maradok is nála.
Eddig a család és nővédelmi kp-ban voltam Szőke Katalinnál, de ő nem vállal szülést.
Az első gyermekemet még a szülővárosomban, Ózdon szültem.Én is császáros vagyok - voltam vele.
Most azért szeretném ha nem császár lenne belőle, bár ez még sok mindentől függ.

Remélem tényleg melegszik az idő és jobb lesz a kedve mindenkinek ha szépen fog sütni a nap.

Lara. Erősödjetek, és jó étvágyat !!!!

Szosz: Kitartás gyorsan eltelnek az "egyedül" töltött napok. Az Én párom is Pesten dolgozik

Winch: jobbulást a mamának, és vigyázzatok magatokra.




Sziasztok

Éva
eva31
 
 


Sziasztok!

Niki nincs jól, a lázcsillapítók ellenére is szinte folyamatosan lázas. Elesett, anyás, de sokat alszik. most kicsit megcsappant az étvágya is.
A bari a mindene állandóan azt ölelgeti.

KépKép
bende
 
 


Kép

itt még minden rendben volt

Kép

enyém torta

Kép

Tegnap este már csak a babakocsiban volt jó

Kép Kép

Ma délelőtt

KépKép
bende
 
 


Azt hiszem elég látványos a különbség a beteg és az egészséges manóm között :(

KépKép
bende
 
 


Felébredt!

másfél óra, gyógyító mély alvás után végre láztalan :)

KépKép
bende
 
 


bende!
örülök, hogy Niki jobban van! jé és látom már, szépen kezdi növeszteni a hajacskáját is!

sarmi! boldog Irisznapot!
Vendég
 


Íriszkének boldog névnapot!!!

Winchi: sajnálom párod mamáját, szegény, ilyenkor olyan jó lenne belelátni a gondolataiba.
Az én mamámnak valószínű egy drasztikus vízhajtózás kell, azzal van tele a pocakja, de holnap az uh-n kiderül. Ma nem tudtam elvinni a dokihoz, mert nem akart eljönni. Mert ő már jobban van, úgyhogy kibírja holnapig, mert holnapra van időpontja a kórházba.
Azt mondta anyu olyan, mint egy gyerek, mondtam neki, igen, de a gyereket megfogom és elviszem a dokihoz akkor is, ha nem akar menni. Jajj, de nehéz velük. Csak ne legyen komoly a baj!

Jaffa: de jó, hogy újra tudsz jönni.

Bende: szegény Niki, olyan kis bágyadt a képen. Remélem gyorsan meggyógyul.

Eva: írj magatokról egy kicsit. Fiút vagy lányt szeretnétek? Neveken gondolkodtatok már?

Anyany: gyögyörűséges Zsófi! Hatalmas szemei vannak.

Ancsi: képet teszel fel Dorkáról az új kocsiban?

Elvileg ma jön öcsém, felrakja a képeket a gépre és én is jövök párral! Winchinek csináltam egyet Dorcsiról ugyanolyan cumink van, mint Matyinak, csak lányosban és zsebibabás előkét is gyorsan ráraktam.
Vendég
 


Sziasztok!

Hát, elég depis napom volt! :( Telefonált a párom, hogy talán holnap éjszaka érkeznek! Így végül az egy éjszaka helyett legelább négy lesz. :evil: De már el sem hiszem, majd ha itthon lesz, az lesz a biztos! Viszont ma végre nem sírt Réka fürdés közben. Mindig apa szokta fürdetni, és hát hétfő óta csak kettecskén vagyunk, és sírt hétfőn, meg kedden is, de ma már végre nem!
Meg még utálom amikor pelenka méretet kell váltani! Ilyenkor mi hetekig szenvedünk, legalábbis én nagyon, mert a kisebből azért folyik ki, mert kicsi a pelus, és már nem fér bele, a nagyból meg azért, mert még Rékára nagy a pelus. És ilyenkor legalább napi 1 ruhacsere, de ma kettő is volt! :cry:
De délutánra legalább kicsit jobb idő lett, és sétáltunk egy nagyot. Meg az is jó, hogy már egész sokáig világos van.

Jaffa: semmi gond, majd legközelebb beszélgetünk! :wink:

Bende: Nikinek jobbulást! Látom bárányból egy nem is elég! :wink:

Winchi, Mancsa: mamáknak jobbulást!

Iriszkének Boldog Névnapot!

Gégéé?
Naspi?

Szösz

KépKép
szosz
 
 


szosz!
hamar hazér a párod, kitartás!
a pelusokkal mi is így vagyunk! Zsófi még nincsen 8kiló, de már közelít, de a 9kilósig tartó pelus kicsi, a 9-18 meg nagy. egyedül a liberoból nem folyik ki, de az drága... de abból is a nagyobb méret kell. de már egyre több pelusról tudom, hogy olyat nem veszek többet. most pl a tesco színest... utálom, alig várom hogy elfogyjon. csúszkál, kijön a gumi, kifolyik, még a kaki is. ma 3szor öltöztünk...
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Szösz:Sajnálom hogy még mindig kettesben vagytok :( Remélem holnap már tényleg hazaér a párod!!!!!!De tudod most örülni kell hogy van munkahely.Én is morgok ha hétvégén is dolgozik a párom pedig addig jó míg dolgozhat :oops:
A pelussal én is úgy jártam hogy a múltkor a Hanna 7 kiló volt úgyhogy vettem egy nagy csomag libero midi méretet meg egy nagy csomag maxit(én kis naiv gondoltam mire elfogy a midi belenövünk a maxiba )most meg hogy fogyott a Hanna tegnap mentem venni még egy nagy csomag midi méretet végülis meg nem romlik.

Anyany:Mi a pampers-nél mindig öltöztünk úgy utáltam,utánna már csak kaki után adtam rá.Sajnos drága a libero de én gyüjtöm a dm pontokat és akkor veszek 2-3 nagy csomaggal ha összejön és akkor 3300-ra jön ki a 88 db kicsit olcsóbb.

Mancsa:Várjuk a képeket :D

Bende:De jó hogy lement Niki láza.Szegényem milyen kis bágyadt a képen!Abba a kalapba nagyon édes én is szeretnék a Hannusnak nyárra :D Szép a tortád :wink:

Éva:Remélem szimpatikus lesz az orvos :wink: Dolgozol még?

Ancsi:Mi is holnap megyünk megbeszélni a keresztelöt remélem lesz is ott valaki mert az atya aki összeadott minket sajnos nyugdíjba ment de azt szeretnénk hogy a keresztelő is ott legyen a várba ahol az esküvönk is volt :D

Trundike:Barnika hogy van?

Winchi:Nagyon sok eröt kivánok holnapra!

Íiszkének boldog névnapot!!!!!!!!! :D :D :D :D

Lányok:Ti hányszor adtok egy héten hustt a Babóknak?És májat?
Hannus ma májat evett krumplival nagyon izlett neki úgy mondta a védönő hogy heti egyszer kapjon de a husit nem kérdeztem :oops:

Na jó most már megyek aludni!!!!!!!Szép álmokat :D
Vendég
 




nem sikerül :cry:
Vendég
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Bocsi, az egyik 2x sikerült.
Még álmos vagyok, csak Dorka énekel olyan hangosan fél 5 óta, hogy kijöttünk a fiúktól.
Szóval a képekről: a hordozóba rendesen tettem bele, lecsúszott, megfordult és így mászott kifelé, felvettem videóra is. A cumis, zsebibabás Winchinek készült, a homokozónkat ősszel csinálta apa, a hintaállványt most. Csak a faanyagot vette hozzá. Apa szülinapján volt ilyen csiniben a kisasszony, a többi pedig az új kenguru. Jön a foga Dorcsinak, mostanában mindig így csücsörít, grimaszol.

Pelus: most huggiest vettem, mert akciós volt, egész jó. A pamperst nem szeretem, a liberot igen, de tényleg bazi drága.
Nálunk minden nap van átöltözés átlag 2, mert ömlik a nyála és elég bukós is a kisasszony.

Szösz: sajnálom, hogy még mindig nem tud hazamenni a párod. Az a legrosszabb, hogy arra számítasz, hogy ma jön, aztán csalódás, ha mégsem.

Lara: mi még nem husizunk, most kezdem majd el. Levinél asszem úgy volt, hogy egyik nap husit kapott a főzibe, másik nap sajtot, heti 1x májat.

Winchi: sok erőt a családodnak a mai napra!!!

Na most már elfáradt Dorka, megyek elaltatom, hátha még visszabújhatok kicsit az ágyba.
Vendég
 


Na hamarabb kész lettem a palacsinta sütéssel mint gondoltam,el sem akartam hinni hogy ide tudok ülni egy csöppet,erre hallom ám hogy már jajjgat az én négyhónaposom!:)
Köszi a névnapi köszöntéseket Írisz nevében is.
Tegnap óta kap már egyszer egy nap gyümit,most akarok épp megint adni neki,de jajjj de nagyon kiabál mááár!!!Majd igyekszem jönni.sziasztok! Kép

sarmon
]Kép[/
]Kép[/
Kép
sarmon
 
 


Sziasztok!

Csak gyors életjel: Olyan mérges vagyok, elvesztünk az UPC és a Díjnet közötti útvesztőben, nem tudtuk, hová fizessük a számlát, így most levették az adatforgalmat. :evil: Olyan lassú a net, megőszülök itt előtte. Ma elutaltam a lóvét, elvileg hétfőn már jó lesz.
Amúgy sem nagyon tudok jönni, ma este érkeznek a sógornőmék az ikerlányokkal, apukák holnaptól vasárnapig elmennek borkóstolós hétvégére, mi csajok meg együtt leszünk nálunk. Szóval nem fogunk unatkozni, az biztos. :wink:

Jó hétvégét!

Katinka

Kép
Kép
katinka31
 
 


katinka: de jó ezeknek a pasiknak! Borkostolós hétvége! Ti biztos nem fogtok unatkozni, az tuti! Jó szórakozást hétvégére! :)

Mancsa: tök szupik a képek. Az én Dorkám is így csücsörít, meg cuppog. Tuti a fogica miatt csücsörítgetnek. Ez a hordozóból kimászós. Hát nem semmi. Miket tudnak már...... hihetetlen. Nagyon édesek Levivel az ágyon. És csini a kisszonykányja a hölgynek.Szépek a gyerkőceid!!!
Persze, majd teszek fel képet az új babakocsis csajról!

Lara: én van, hogy hetente kétszer, háromszor is adok neki husis kaját, de régebben szorulása volt a husistól. Már nincsen. A májas kajákat Dorka nem eszi meg sajna :(
Szerintem próbáld ki, és ha nem lesz tőle szorulása adhatsz neki. Usziba mentek? Vagy megvárod míg kicsit megerősödik?

Képzeljétek már adtam neki 8 hós bébiételt, de nem tetszik neki az állaga, mármint, hogy vannak benne szilárdabb darabok, és ökölődik tőle, így össze kell neki turmixolni, úgy megeszi. Úgy látszik ezzel még várnom kell, míg rendesen lesz foga.

Sarmi: gyere, ha tudsz! sok puszi Íriszkének! Meg neked is! :)

Bende: Niki nagyon édi a két kis fogicájával! :) Jobbulást kívánunk neki. Remélem már jobban van azért. Szegénykém, tényleg látszik, hogy lázasan milyen kis bágyadt szegényke. Olyan rossz, mikor betegek....

Ha holnap nem érnék ide: Boldog hófordulót Niki babának!

Gégéé, Naspi??? Hogy vagytok?

KépKép
ancsi_pancsi
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a bátorítást ránk fért, a temetés lezajlott és amikor jöttünk hazafelé Fehérvárról, akkor telefonált a sógorom, hogy a mama is papa után ment.... Ennyire szerették egymást! Mindenki kivan, tudtuk, hogy mama is rossz állapotban van de akkor is sokkoló együtt.

Bende gyors jobbulást Nikinek!

Mancsa köszi a képeket, tök jól néz ki a mei tai! És Dorka ugyanúgy néz ki mint Matyi csak csajosan!

Szösz kitartás!

Sarmon nagyon hasonlít Írisz a tesókra!

Biztos akartam még vmit csak szita az agyam, bocs.

KépKép
winchi
 
 


Sziasztok!

Winchi: Nagyon sajnálom! De most már valahol máshol újra együtt vannak.

Mancsa: jók a képek, nagyon ari Dorka!

Sarmon: nagyon szép Írisz baba. Hogyhogy már kap gyümit? úgy emlékszem úgy tervezted, hogy 6 hónapig csak anyatejet fog kapni?

Gégéé: Ti esztek már valami mást a tejcin kívűl?

A párom telefonált, már Magyarországon vannak, lehet, hogy fürdésre hazaér! :) Már szerintem Rékának is nagyon hiányzik apa, egész délután annyira nyűgös, hogy alig bírok vele. Délelőtt bent voltunk a volt munkahelyemen, ott még mindenkire mosolygott. :shock:

Szösz

KépKép
szosz
 
 


jaj, Winchi őszinte részvétem. Nekik talán így a legjobb, csak akik itt maradtak azoknak fáj.

Hát nálunk is gáz van, mama dokija azt mondta készüljünk fel a legrosszabbra. A máján megint sok áttét van, ezért van rosszul. A többi szervén nem mozdult. Sok a folyadék a hasában, de nem tudták megcsapolni. Most konzultálnak az okosok, hogy van-e értelme a kemonak, vagy hagyják itthon nyugalomban a papával. 2 hét múlva ct, az többet mutat nekik, mint az uh. Mamának most nem mondott semmit a doki, nehogy feladja.
Úgy sajnálom őket. Szegény papámat még a mama vigasztalta tavaly, hogy nem egyszerre születtünk, nem egyszerre halunk meg. Ő meg folyton azt hajtogatja, hogy csak addig él, míg a mama. Most ők ketten megnyugodtak, hogy a mami kapott gyógyszereket, az egész család meg kivan lelkileg, idegileg.
Jaj, de nehéz ez. Ha elmondod nekik az egyik feladja, a másik hetekig sír. Ha nem mondod el lelkifurdalásod van, hogy elhallgatod az igazat és nem hagyod őket elbúcsúzni. Bár ők azért érzik, hogy sajnos már nem sok idejük lehet együtt. Mamának bármi icipici baja van a papa már sír.

Ne haragudjatok, hogy rátok zúdítom. Összeszedem magam és elaltatom a gyerekeket. Levi is érzi, hogy nem vagyok százas tiszta nyűgös, hisztis. 1x sírni is látott ma, akkor meg úgy vigasztalt. Pedig megfogadtam, hogy a gyerekek előtt tartom magam. Mégegyszer bocsi.
Vendég
 


winchi!
nagoyn sajnálom, részvétem!

mancsa!
nem egyszerű...hátha jobban lesz egy kicsit...

mit is mondjak...

szösz! ZSófi is nyűglődött egész délután. bőgött, fetrengett, nem tudott magával mit kezdeni, ha játszani akartam vele, eldobta a játékot. és nézett rám megsértődve. meg bújt meg mászott rám. semmit sem tudtam csinálni délután...
este meg üvöltés, amíg előkészítettem a fürcsijét, beratam az ágyába. huhhhh....

nálunk is megy ám a show...
keresztapámat egy hónapja műtötték (gerincsérvvel), jobban van, keresztanyámat ötödjére műtötték (szintén gerincsérvvel), ő még mindig nincsen jól... és a nagymamámat is műtik. pár nap múlva. neki is gerincsérv, meg egy csigolyapótlás.
ilye messziről semmit sem tudok segíteni, de remélem Zsófi húsvétkor megint előveszi a gyógyító mosolyát!!! és mindenki jobban lesz majd! :?
Vendég
 


Sziasztok,

Ne haragudjatok nincs időm visszaolvasni, egyelőre nem sokat tudok ideülni a gép elé csak gondoltam adok életjelet magunkról :D... apa pénteken hazajött a kórházból, kedden pedig már kapott járógipszet, de nehezen megy neki még a járás és nem is nagyon szabad túlterhelnie a lábát. mindenesetre nagyobb segítség már így is ráadásul végre velem van :D! szombaton viszont a fiam volt annyira ügyes, h ügyeleten kötött ki, mert eltörte a kezét, szval mint segítség ő is kilőve :? ! szerencsére anyósom hozza a kaját folyamatosan :D! az éjszakák idáig jól teltek (1x, max 2x ébred), de a nappalok nehezebbek, annyiszor éhes ez a gyerek, h mindig azt hiszem nincs elég tejem (ami lehet, h így is van?!) :?
egy két kép rólunk :D:
Kép apával
Kép ez most a kedvencem :D
Kép

Szép napot!
Vica
wicca
 
 


Sziasztok csajszikák!!!!!!!

hááttt, jóó rég nem voltam én is, képtelenség visszaolvasni benneteket, ezért inkább csak magamról most....

hát engem is elkapott a téli depim, nem volt kedvem semmihez sem...

Miló fogzik ezerrel, felül jönnek sorban a fogak, be van neki durranva nagyon szenved éjjel-nappal nyűgös, olyan bújós lett édesem.
tegnapelőtt be is lázasodott, vizes orrfolyás, dokihoz elvittem, de csak szemcseppet írt fel, mert egyik szeme könnyezett.
én most a fogzásnak tulajdonítom a dolgot, sztem az volt a ludas.. :shock:

anyósom itt volt a múlt héten, mivel férjecském Kínában volt, aztán szombaton jött haza, anyós vas. ment el, majd szerdán ismét elutazott Horvátországba, csak h teljes legyen az öröm, és csak holnap este jön meg :cry:

a sok egyedülléttől is kivagyok:(

Gégéé-ék anyukájáéknál vannnak majd csak szombaton jönnek haza, jól vannak, ott nincsen net

majd ha én is összeszedtem magam, megpróbálok végre felzárkózni

Kép
naspolyácska
 
 


jajj wicca! gyönyörűűűűűűű a kisBálint! sok, sok sok tejcsit meg kitartást kívánok!

naspi! kitartás!
én is utálok egyedül, de ez van, így jár, aki 300 km-ra költözik...
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi csajok a bátorítást, kicsit már jobban vagyunk. Illetve én nem mert iszonyatosan elkezdett fájni a torkom és érzem hogy taknyosodok, remélem Matyi nem lesz beteg.

Mancsa sajnálom, a ti helyzetetek sem egyszerű, nehéz a döntés, hogy mit mondjatok és mit ne de az biztos, hogy szavak nélkül is érzik sajnos ha baj van.

Szösz de jó akkor apa hazaért már?

Naspi párod jó sokat van távol tőletek!

Anyany igen így jár aki messzire költözik. Én is anyut hívtam tegnap bánatomban, de nekem is nem a szomszédban laknak hanem a Dunakanyarban...

Megyek Matyi nyügi remélem nem azért, mert beteg lesz

KépKép
winchi
 
 


Bálint baba meseszép :lol:

KépKép
winchi
 
 


Sziasztok!

Wicca: Bálintbaba gyönyörűséges! Ilyet, egyiknek a keze, másiknak a lába törik....most aztán van kit ápolgatni.

Anyany: tudom, erre nem lehet semmit mondani, csak jólesett kiírni magamból. Aztán az élet megy tovább. Most jobban lett a mamád és mégis megműtik? Akkor ez jó hír. Remélem sikerül neki és nem kell többször műteni. Ennyi gerincsérvet egy családba :shock:

Winchi: gyógyulj meg hamar, Matyinak nem szoktál adni ilyenkor megelőzésképpen cebion cseppet?

Naspi: jó, hogy előkerültél! Ne depizz egyedül, hanem tessék írni nekünk. Jön a jóidő tudtok nagyokat sétálni Gégéével. Nálunk már beindult az élet a játszótéren, minden du megyünk, Levi gyerekek között lehet, mi meg pletyizünk.

Fél évvel ezelőtt ilyenkor már bent voltam a kórházban. Reggel 7 óta 10 perces fájásaim voltak, azt hittem, hogy majd húúú de gyorsan szülök, hiszen ez már a második. Este fél 6-kor kibújt a kis drágám. Úgy megijedtünk, mert kirohantak vele nem sírt fel. De mire kiértek úgy visított, mondtam apának ez a mienk!

Bende: Nikinek boldog hófordulót! Hogy van?

Reggel úgy megijedtem, nagy csörömpölést hallottam a mamáéktól, papa egyedül van most, mert a mamát bevitte a tesóm a kórházba, vért kap. Rohanok át mi történt vele, szegénykém reggelizett, a háta mögött meg a konyhaszekrény polca leszakadt, kizúdultak a tányérok, egy csomó törmelék körülötte. Nagyon megijedt, de aztán jót nevettünk.
Na megyek nekiállok kitakarítani a fürdőt. Levi lelécelt apjával pecázni, Dorka meg alszik.
Vendég
 


Sziasztok!!!

Wicca, nagyon szép a kicsi Bálint!!Látom apukája nem győzi szeretgetni, a tesó gondolom sokat segítkezik a pici mellett :lol: :lol:

háát, igen elég sokat van el, még áprilisban Párizsba is mennek, de ilyen horvát út bmikor beüthet neki sajna, ezt nem tudjuk sosem előre, egyik nap szólnak, h másnap utaznak :cry:

a dokim megkérdezte mikor a Milót vizsgálta, h a második útban van-e már :shock: :shock: majd ha kialudtam magam, talán elgondolkozok a dolgon :lol: :lol: :lol:

Mancsa, szuppiii házatok van!!!! :wink: ez mind a tiétek? v társasházi?továbbra is gyönyörű gyerekeid vannak!!!DORKÁNAK BOLDOG FÉLÉVESSÉGET!!!!!!!!!!

Kép
naspolyácska
 
 


CSAJOK EGY KÉRDÉS!

a mosógépem nagyon vízköves, és olvastam még korábban h páran közületek ecettel mosnak?! az leoldja a vízkövet? h kell azzal mosni? nem marja ki a ruhák színét?20%-osat használtok, v 10%-osat? :shock: :shock: :shock:

Kép
naspolyácska
 
 


Tényleg Dorka ma fél éves! :lol: Boldog fél évességet! :lol:

Nikinek pedig boldog hófordulót! :lol:

Mancsa jól megijedtetek akkor, még szerencse, hogy nem állt ott senki amikor leszakadt a polc :shock:

Gondolkoztam én is a Cebion cseppen utánanézek és akkor is nagyon meglepődök majd ha ebben a falusi gyógyszertárban van ilyen.

KépKép
winchi
 
 


NIKIKE BABÓNAK IS BOLDOG 8 HÓNAPOSSÁGOT!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SZUPPI EZ A NAAGY PLÜSSÖTÖK :lol: :lol: :lol:

a hétvégén mi is megvettük a gyerekülést, már be is üzemeltük, mi bébé confort-ot vettünk avégül nem a 0+ kategóriásat, hanem a 9-18 kilósat, mert az volt akciós, de simán jó már a Milónak

én is csatolok pár új képet :wink:

Kép
naspolyácska
 
 


Kép

Emmivel :lol: Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
naspolyácska
 
 


Sziasztok!

Nikinek és Dorkának Boldog Hófordulót!

Tegnap már apa fürdetett! :D Mikor hazaért, Réka nem a szokásos hatalmas mosollyal üdvözölte, erre apa kicsit meg is sértődött, de a fürdésre már megvolt a szokásos összhang! :D

Olyan szép idő van, erre annyira fáj a fejem!!! :cry:

Mancsa: sajnálom, tényleg nem egyszerű helyzet. Szegény papa jól megijedhetett! Még jó hogy nem történt semmi baj!

Anyany: sajnálom ezt a sok műtétet, remélem mindenkié jól sikerül. És Zsófi majd gyógyít! :D

Wicca: Bálint baba gyönyörűséges! :D A fiúk meg jól elintézték magukat. Nagyon ügyes vagy, hogy ilyen jól bírod! De majd ha felépülnek, biztos bepótolják a segítséget! Azért ha már lesz több időd, a szüléstörténetedre kíváncsiak vagyunk ám!

Winchi: Végre itt a tavasz, ne legyetek betegek! :wink:

Naspolyácska: Jó sokat van távol a párod, nem lehet így könnyű! Az én párom a héten 4 napot nem volt itthon, és én már ettől is depis lettem. :( Kistesóval kapcsolatban meg teljesen egyetértek Veled! Régebben azt gondoltam a szülés miatt nem vállalok majd sok gyereket, most azt gondolom az nem volt vészes, de iszonyú fáradt vagyok, nem tudom mikor lesz erőm a következő bébire.

Szösz

KépKép
szosz
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?