Új privát üzeneted érkezett!

Fejtem le tejcsit,hogy biztosan tudjam a következő kajcsinál megeszi a 60ml-t.Na ennyire kivagyok már a méregetéstől. :?

Kép
martik77
 
 


Laptetű!!de rég volt!!

Kép
martik77
 
 


Nem fürdetjük naponta,csak két naponta míg nem lesz jobb idő.Mert én estére hűvösnek érzem a lakást.Meg szerintem se kell minden nap.
Áttöröltem nedves törlőkendővel.Attól volt nagy visítás.Azután egy kis babolaj és jöhetett a kajcsi. :D

Kép
martik77
 
 

 
 

Én meg lemaradtam a másik oldalon!

Kép
muzsuzska
 
 


Észrevettem. :D
Épp akartam kiabálni,hogy itt vagyok! :D

Kép
martik77
 
 


biztos hideg volt e törlő kendő. Döme hogy áll a tesóval? Segít? Nézegeti??

Kép
muzsuzska
 
 


Segíteni még nem tud,de megsimogatja,reggel elköszön tőle,mikor hazajön megint megpuszilgatja.Szóval eddig jól fogadta.

Kép
martik77
 
 


Látszott a közös képen, olyan szeretettel nézett rá!!! :D :D :D

Kép
muzsuzska
 
 


Szerintem is. :D
De én ezt is reméltem.Döme szereti a kicsi gyerekeket. :D
És mégis csak a tesója.
Vitt be a suliba fényképet is a kicsiről,hogy dicsekedjen. :D

Kép
martik77
 
 


Aranyos! És a boldog apuka??? Gondolom nem tud betelni a fiával????

Kép
muzsuzska
 
 


Jaj,hát L.nagyon oda van érte.Annyira izgul mindig mikor ö büfizteti,vagy csak ringatja,hogy annyira izzad a keze,hogy mindig tiszta vizes lesz a ruhája a kicsinek. :oops: :D

Meg ma,hogy lementem sapit nézni a kicsinek közbe tisztába is rakta. :D

Kép
martik77
 
 


Már nem merek kérdezni Mártitól, miért kiváncsiskodom ennyit? :shock: :shock: :shock: :shock:

Kép
muzsuzska
 
 


Persze ez nála is úgy mond természetes mert ugye a piszichiátria előtt ő is a krónikuson dolgozott ahol ugye sok fekvő volt.

Kép
martik77
 
 


Talán a hormonjaid beindultak ilyen babás téma felé??

De csak nyugodtan kérdezz.Amúgy is örülök,hogy végre veled is talizok itt.Újabban mindenkit elkerülök. :?

Kép
martik77
 
 


Sajna a hormonjaimat blokkolja a fogigátló, de az agyam programozom hogy két hónap múlva ilyenkor pozítív tesztem lesz! :wink:

Tudod én tudok örülni más örömeinek és nagyon át tudom érezni azt, ezért is hiszem hogy mindenki jót akar, de amikor pofára esem vagy akarnak ejteni az nagyon fáj!!!!!!Lelkileg megvisel!

Kép
muzsuzska
 
 


De most semmi rosszról nincs szó nem??

Ezerrel drukkolunk neked és mindenki csak arra vágyik,hogy te is babázhass végre!! :D :D :D

Szóval tuti minden oké lesz nálatok is!! :D :D :D

Kép
martik77
 
 


Február óta tesztelem a barátnőnek nevezett barátnőket! Senkit sem hívtam fel névnapom óta, ők elfelejtették a névnapom is, de ez még hagyján, de mindig boldogan meséltem a dokinál történtekről nekik, fel sem hívtak hogy mi van!!!! Nagyon bánt,de ha én nem jelentkezem akkor ők leszarnak! Királyfi szerint én is carr le őket!

Végül is megvagyok nélkülük...

Kép
muzsuzska
 
 


Nálunk ugyan ez van.A b.nőm(6 évig laktunk együtt+15 éves korunktól ism.egymást)most hívogat,hogy megszültem,de amúgy nem keres.L.is azt mondja ne foglalkozzak vele.

Ja és még terhes voltam és bementem a munkahelyre mindenki fogdosta a hasam,mióta megszültem azóta kb 5 kolléganőm küldött emilt,vagy látogatott meg.Egy tegnap hívott fel mert ő is babot vár és csak tegnap tudta meg és a főnővér is csak tegnap tudta meg.

Kép
martik77
 
 


Nincs semmi gond Márti!

tudod úgy belegondoltam, Királyfi le sem venné a szemét a babáról, anyumék talán megbékélnének! Álmodozom..............

Kicsit ott lennék és megsimogatnám Ádámkát,Gergőt és Törpét is!!Csak ülnék a babaágy mellet és csodálnám őket milyen csodálatos a természet és az élet......

Kép
muzsuzska
 
 


most potyognak a könnyeim a meghatodóttságtól...
Lehet,hogy mégis a hormonok?

Kép
muzsuzska
 
 


Barátnők azt sem tudják,. hogy előbb lombikolok. Az egyik kijár németbe 4hét itthon,4hét kint. Mielőtt kiment nem volt egy fillére sem mobilt venni, én adtam kölcsön, 4x jött haza , egyszer sem jutott eszébe amikor dicsekedett hogy milyen kurva jól keres , hogy visszaadja. Aztán eldurrant az agyam és kértem, még meg is sértődőtt! :evil: Pár nap múlva megkért hogy vágjam le a haját mert hosszú, erre mondtam hogy megyek fodrászhoz(nem mentem) az enyémet 2ezerért csinálják, bejelentsem? Erre ő, hogy drága, én meg nem érek rá! Azóta ő sem hívott, őt is lecarom!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Én mondtam.De ne sírj.Majd ott lesz a ti babátok is nemsokára. :D

Meg ha te sírsz én is.Nekem meg most nem lehet.Próbálok rekordot dönteni:2 napja nem sírtam!!! :D

Egy kép csak neked!!De nem azért,hogy sírj!!! Kép

Kép
martik77
 
 


Ezeket a gondolatokat, barátságokat, bosszúságokat űzőm ki az agyamból és készülök a pozítív gondolatokra!!! :wink:

Kép
muzsuzska
 
 


De édes, de potyognak az örömkönnyein! Szilvié is ha meglátja!

Kép
muzsuzska
 
 


Nagyon helyes én is azon vagyok ha rám jön a búsulás,hogy valami jóra gondoljak és ne olyan emberekre vagy dolgokra amik kiborítanak.Hisz ami vagy aki fontos az úgyse akarna rosszat.Aki meg igen az nem barát.

Kép
martik77
 
 


A boldogságtól szabad pityeregni!!!!!!!!!! :wink: :wink: :wink:

Kép
muzsuzska
 
 


Na jó attól szabad. :D :D :D

Kép
martik77
 
 


Hali

Hoztam nektek videót,legyen min mosolyogni...:D

http://adrenalin.blog.hu/2009/03/22/elm ... ka_led_art

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Szió!!!!!!!!!!!! :D :D :D

Kép
muzsuzska
 
 


Megnéztem, nem semmi!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Látom a barátok a téma....

Nekem az állitólagos egyik legjobb barátnőm 6 hónap alatt 1x volt itt,december óta direkt nem hivtam...múlt héten felhivott,hogy nem ülünk be valahova dumcsizni????
:shock: :shock: :shock:
Erre visszakérdeztem hogy és a gyerekem közben melyik zaciba tegyem????? :wink: :wink: :wink:
Fel sem ajánlotta hogy akkor eljön beszélgetni...na én meg nem nagyon hivom... :lol:

A másik barátnőmet 18 éve ismerem,a lánya a keresztlányom...
3x látta a fiamat...1x bejött a kórházba,mikulásra mentem a keresztlányomhoz,vittem a 3 hós fiamat....karácsonyra szintén én mentem,vittem a 3,5 hós fiamat....akkor meguntam....
December óta fel sem hivott,el sem jött,pl azt sem látta még hol lakom fél éve...:(
Bezzeg annak idején én vigyáztam a lányára,segitettem nekik költözködni,stb...:(
Jó tett helyébe.... :?

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Igen, jó tett helyébe jót várj! Igazából én kezdtem a témát, valahogy kibukott belőlem.

Meguntam az egyoldalú barátságot.

Kép
muzsuzska
 
 


Megittam 6 óta 1,5 liter rostos sió körtelevet, ha makk egészséges nem is leszek éjjel lehet hogy a wc-én ücsörgök.... :D :D

Kép
muzsuzska
 
 


Kollégák....


Volt olyan kolléganőm,aki baleset miatt törött lábbal feküdt...2 hetente mentem látogatni...
Volt akivel sokat összejártunk...
Volt akivel tök jókat dumcsiztunk....
Elég jó viszonyban voltam tehát a kollégákkal...

A mai napig egyik sem volt még meglátogatni,fél év alatt egyik sem hivott fel,nem kaptam senkitől semmit....
Minden kollégám esküvőjére,névnapjára,stb-re készültem,köszöntöttem,gyüjtöttünk,stb...
Sem az esküvőmre,sem a baba-születésére nem kaptam a cégtől és a kollégáktól semmit...:(
Akit pl 2 hetente látogattam,most köszönés nélkül elmegy mellettem az úton,pedig 5 percre lakunk egymástól...:(

Őszintén ...nem nagyon vágyom vissza ilyen kollégák közé...:(

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Pityeregtek? :wink:

KépKép
benó
 
 


Na még egy ráadás,aztán befejeztem....

A főnököm az unokatesóm,az éjjeliőrünk a nagybáttyám...egyik sem hiv,nem jöttek látogatóba ők sem...:(

Egyedül az egyik kolléganőm jön,Ő Gergő kereszanyuja...:D:D:D

Mindenki bent megkérdezi Tőle mi van velünk....megtiltottam hogy meséljen rólunk,ma már csak annyit mond mindenkinek:
"hogy ha komolyan érdekel akkor hivd fel,biztos örülne neki....."

Hát nem hivnak.....de lecarom....én boldog vagyok nélkülük is...:D:D:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na végre, hol volták eddig Benó!!!!!!!


Tancsu, örülök, hogy így érzel Te is mint én, akkor nem mi vagyunk a rosszak!!!!!! :wink: :wink:

Kép
muzsuzska
 
 


Visszaolvaslak gyorsan benneteket, de nem leszek sokáig, mert megint éhes vagyok + Gy. vár (CSI).

KépKép
benó
 
 


Dehogy pityergünk...ilyen emberek miatt???...:):):)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


A múltkor hozott a Detti egy filmet, azt néztük (én is majdnem bőgtem rajta), mert vissza kéne már adni, de baromi hosszú volt :shock: :roll: :wink:, teljesen odagémberedtünk. :D

KépKép
benó
 
 


Persze, lecarjuk, de curvárta bánt és fáj is!!!!!!!!!

Nagyon teccik a c-betűd! :wink: :wink: :wink:

Kép
muzsuzska
 
 


Jó CSI-zést...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Ja, visszakaptuk a viasatot!!!!!!!!! :D :D :D

Kép
muzsuzska
 
 


cccccccccccccccccccccccccc.... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Azért szemétke vagyok, egész nap itt ülök a gép előtt és most mosok és a centrim vetekszik a sugárhajtású repcsivel hangra!!!! Biztos élvezik a szomszédok!!
Kép

Kép
muzsuzska
 
 


A comcédokat is lecarjuk...... :wink:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


itthon vagyok egyedül, eddig pityergés volt, most röhögök a centrin, ha látna valaki ledoktorálhatna diliorvosnak a tüneteimből!!!!! :D :D :D :D

Kép
muzsuzska
 
 


Ha pityeregni akarsz.gondolj a ccccccccc-re... :lol: :lol: :lol:

Max a röhögéstől lesz könnyes a szemed... :wink:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Képzeljétek ha ikreink lesznek, hogy fognak örülni a szomszédok akik sosem hagynak aludni bennünket! Én élvezni fogom! :wink:

Kép
muzsuzska
 
 


Közben békázok,vaniliapudingot zabálok babapiskótával és összabarackkal...:)

Sokáig irtam a tornámat mi???... :oops: :oops: :oops:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?