Új privát üzeneted érkezett!

Ilyen hawaii napunk volt ma. Az ido adott volt, a kert sajna nem sajat, vendegsegben voltunk!

Kép

Ilyen sok kis hapsi egyszerre + Miki, es mindez ossz-vissz ket anyatol Kép

Kép

Igy omlik ki egy pohar viz:

Kép

Ilyen amikor mar felig bent vagyunk a satorban:

Kép

Es ilyen szomoru, amikor mar felig kint:

Kép

Azt mar nem mutatom meg, hogy milyen a lefarasztott anya. Arrol nincs is kep. De jo volt.

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok!

Andy,
köszi. Még1 kérdés, több nem lesz.Kép Ez a TTL (vagy, hogy hívják) áruház?

Elli,
köszi de Újpest nekem nagyon messze van.

Norka,
örülök, hogy kezd összejönni a gépre a pénz.KépÁtutalási ktg.Kép

Kisvuk (Tina)
tkriszta
 
 


Szia
Kisvuk: Nem a TTL. Hanem lejebb egy maxek bolt a nevét nem tudom elég kicsike boltocska, az van csak kiírva, hogy függöny.

Andy
andy78
 
 

 
 

Andy,
köszi.Kép

Kisvuk
tkriszta
 
 


Andi,
hangsúlyozom, reggel meg este folyt az orra, ennyi, ezt én még nem minősítettem taknyosnak eddig - ez lehet, hogy hiba volt, nem biztos, még utána kérdezek. Ez is életében kb. 3x fordult elő - az elmúlt két hónapban. Ja, és soha nem lett nagyobb baja.
zsuzsó
zsuzso
 
 


Lányok,
szerintetek az normális, hogy egy 16 hónapos gyereknek, aki nagyjából azt eszi, amit mi, egyáltalán nem olyan a széklete, mint egy felnőttnek? Szóval, Dana kakijában még abszolút viszontlátom a zöldségeket, gyümölcsöket és nagyon gyakran kifejezetten zöldes. A gyerekorvos szerint ez normális, de azért egy kicsit aggódom. Egyébként végre elérte a 8kg-t.
köszi,
Zsuzsó
zsuzso
 
 


Sziasztok!
Most csak gyors beugrottam. Miért is? Ja! Kép
Van egy új képtár site, ami "némileg" az én munkámat is takarja. Kép http://fototar.origo.hu/pages/main/page-definition.jsp Még döcögve működik, de elég gyors szerintem. Pusz!


myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Helló Csajok!

Látom nincs túl nagy pörgés, én is rövid leszek mert a kiscsaj itt kavar a lábam alatt..

Jobban vagyunk már, köszi az energiákatKép

Ilangnak jön a két felső foga, én még nem igazán látom de a dokinéni azt mondta ebből hamarosan fogacskák lesznek.
Nekem megjött, ezzel azt hiszem tetőzött az immunrendszeremre mért támadás, vírusok, bacik nátha, gyulladások, meg egy kis menstru ez azt hiszem a földi paradicsomKép (höhö, kicsit gusztitalan voltam bocsKép)

Zsuzsó!
Gratula a 8 kilóhoz!Kép

Zsuzsi!
A szabadtéri programért irigy! Na nem a kert miatt az van nekünk is, hanem az egészségért.
Mi még mindig gatyásodva, de ma már azt hiszem egy kisebb sétára kimegyünk, mert 4 napja nem voltunk levegőnKép

Na most ennyi voltam, ha minden jól megy este még gyüvök!

Tsók
Tündér és az épp szobanövényt gyomláló IlangKép
tündér
 
 


Sziasztok!

Tündér
sztem menjetek ki a levegőre, nálunk most elég szép idő van, nem fúj a szél (annyira) és süt a nap, viszont talán már ma du-tól esőt mondtak Kép

Mi most értünk haza a sétából, Dani elaludt a kocsiban, és arra sem ébredt fel, hogy kiszedtem belőle és lefektettem a kiságyba Kép

Zsuzsi
a képek nagyon jók, a pohár vizes a kedvencem Kép

Mariann
én nem vagyok áprilisi, csak névnapilag, ha az is ér Kép a férjemnek lesz most szülinapja. De ha jól emléxem, Neked 27-én lesz, ugye?
Marci leesés KépKép

Andi
psandi
 
 


Sziasztok Anyukák! Egyetemista srác vagyok és a suli mellé dolgozgatok ezt-azt.Most épp valami francia cégnek készítek felmérést a magyar piacról,akik baba és kismamacuccal akarnak bejönni.Ehhez kellene nekem némi info /szigoruan név nélkül persze/.Egy kérdőívet kéne kitölteni /max 5 perc/ és visszaküldeni.A címem: matetoth@reformatus-sp.sulinet.hu Ide várom a segítőkész anyukák leveleinek garmadát. /ezt még felrakom máshova is,remélem nem esztek meg érte.. :-) / Sokat segítenétek,előre is köszönöm..
matetoth
 
 


Kedves Tóth Máté én szívessen kitölteném a kérdőivet, ha megmondot hol lehet megtalálni.

Andy
andy78
 
 


Hahó Andy! Ez nagyszerű volna! Csak küldj egy emilt a címemre,amit megadtam,vagy tüntesd fel itt és már megy is.
matetoth
 
 


Zsuzsi, képeid jóóókKép
Mi is levegőn, anyukámék telkén voltunk, Kevin a kertimunkában is besegített apukámnakKép
Kép
Még jövök, pusza
Elli
ellimami
 
 


Sziasztok,

Na, télleg sehol senki.

Manó2, Andi
Amikor Kevinnek 3 naposa volt, akkor kezdtem neki Pukit (extrudált kukoricapehely, olyan, mint a buláta, csak nem búza) adni, hogy igyon, mert az picit sós. Azóta is imádja azért, de akkor nagyon jó volt, hogy nyelte utána a kamillateát meg a tejcsitKép Jobbulást és jó étvágyat a manóknakKép

Zsuzsó
Nyelvöltögető Dana édiKép
Kakiügyben nekem is hasonlóak az észrevételeim, de Kevin még csak 10 hós...

Zsuzsi
Ja, igen, az első "Dolce Vita" kép a legjobb sztemKép

Na, szóval mint már mondottam, ma szüleimnél voltunk, tök háváj volt, anyuék egész nap babáztak, én meg aludtam is délben egyetKép Olllyan klassz volt!Kép
Sajna apának 7végén dolgoznia kell, pedig Zuglóban valami mezőgazd suliban most van a rendes éves dísznövény-és díszállat kiállítás/vásár, meg vannak kézművesek is, és olyan jó lett volna hármasban menni... Így lehet, hogy egyedül veszem nyakamba a vásári sokadalmatKép

Na, most lenne időm válaszolgatni, nagyon fáradt se vagyok, erre az archív is a talitémával van tele, úgyhogy inkább megyek, megnézem, mit csinál apaKép

Még búcsúzóul szintén egy mai kép:

Kép

Ja, erről jut eszembe, még dicsexem is egy kicsit: Kevinnek kész "szókincse" van. A kutya, meg macska isKép "vau-vau" ez elég felismerhető (mondjuk inkább va-va"). Aztán minden reggel kikísérjük apát a liftig, úgyhogy az "edet" az kb "elment". Meg hát az Apa az úgy hangzik: "Auva", a kádból kidobált dolgok fürdéskor: "eeeve" azaz "leesett"Kép Ezeket mindig ugyanúgy használja, de persze adott szituban, de mégis. Annnnyira édi, meg kell zabizniKép

Na, most már télleg megyek,
pusza
Elli
ellimami
 
 


Sziasztok!Kép

Elli,
ez igen, tud élni a srác!Kép
Nagyon csinos a topic egyenkardigánjábanKép!

Tündér,
remélem hamarosan elmúlnak a kórságokKép!

Zsuzsó,
Maca is komplett menüket tojik többnyire, mi dokinénink sem aggódik miatta. Úgy vettem észre, hamar átmegy a nőcin a kaja, nincs ideje rendesen megemészteni, biztos kicsi a tárolókapacitásKép. Van olyan nap, hogy 3-4 kakkantás van, ez még egy újszülöttnek is becsületére válnaKép.
Képek szupik!Kép

Zsuzsi,
nagyon jók a fotók!Kép Ennyi jó pasi egykupacban, miért is vagyok ilyen vénKép...
Ma pont gondoltam rád, Malac egyre aggasztóbban nem eszik, és ami ennél is sokkolóbb, a héten több olyan élményben volt részem, hogy nála fiatalabb gyerekekkel libikókázott, és hát rendesen rá kellett segítenemKép. Pedig egyáltalán nem voltak kövér gyerekek.

Mariann,
jujjKép. De szerencse, hogy nem lett semmi komoly baja MarcinakKép.

Andi,
biztos az időváltozás is megviselte Danit, drukk, hogy most már tényleg meggyógyuljon a skac!Kép

Norka,
Mac is hisztérika, kicsit aggódtam is, mert azért még korainak tartom a dackorszakot. Viszont attól is ver a víz, hogy ha most ilyen, mi lesz velünk 2 évesen?! Malac kb. akkortájt tekeredett be, ráadásul nálunk ez egybeesett a kistsó születésével, remek volt, mondhatomKép. Aztán szerencsére elmúlt, szinte egyik napról a másikraKép.

Urszila,
nálunk félő, hogy őrjöngésbe fulladna a macskakiállítás, mert a srácok valószínűleg nehezményeznék, hogy macs nélkül térünk hazaKép.

És néhány fotó:

Ezt Norkának, vígaszképpKép.

Kép

Ez pedig egy Malac, aki mindig rohan valahovaKép.

Kép

puszKép

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok!

Pildi, ha jol emlekszem ma kell boldog szulinapot kivanni a lanyodnak: Isten eltesse!

Elli, szupik a kepek Kép

Ma rengeteget csaviztunk, Bori nagyon elvezte. Tegnap meg horgaszni voltunk apaval harmasban. Lattunk egy vadkacsa part es apa fogott egy halacskat is. Szegeny kacsakat sokszor bezavartuk a vizbe, amikor kijottek legelni, Bori hahahab kialtasatol megilyedtek es visszaszalltak a vizbe. Fenykepezo gepet persze itthon hagytuk

Megyek is mert Kristof szulinapi bulijara a liszt es tejerzekeny baratjank meg sutni kell....

Ari
ari
 
 


PIldi,
Boldog 1. szülinapot a leányzónak!Kép

Réka,
Drukk, hogy a homeodokinéni találjon megoldást a szájhúzásra! Bár én nem vettem észre.

Ari,
Hogy van Bori? Kiderült a sírdogálás oka?

Beu,
Köszi a vidítást. De még mindig nem érzek ízeket. Hogy lehet így főzni?!
De jó! Gratula a járkáláshoz!Kép
TárolóKép
Tojáskereső képekKép
Átaludt éjszakáért irigykedem ámKép

Manó2,
Remélem már mindketten meggyógyultatok!

Kisvuk(Tina),
És ti hogy vagytok?

Momo,
Hú, szegény férjed. És vizsgálták már az epéje miatt?
A fia miatt nem irigyellek.

Andy,
FogakKép

Angi,
Mailt megkaptam. Köszi. Ma beszéltem a dokival. Úgy néz ki, hogy valamelyik gyártóval sikerül megegyezniük. Szerdán megyek legközelebb, akkor tudok majd pontosabbat.
Gratula az elinduláshozKép Édes kis rosszcsont lánykád vanKép

Csucsuka,
Látom nagyon megy ez neked.Kép Én meg le sem tudom képzelni hogy tudsz tanulni a gyerkőcök mellett.

Zsuzsi,
Hogy van a kiskamaszod? Remélem nem vírus.

Sofka,
Ügyes lépegető MarcipánKép
Láttad a talis képeken Ronit? Mögötte ott vagyok én is mindigKép

Orsoly,
Megértem Lackót, végre itt a tavaszKép
Pocilakó ficánkolását majd érzed, biztos még mindig elöl van a lepény.

Kaska,
Hol vagy? Mi van veletek?

Gombóc,
Nem lehet könnyű. Remélem, már szent a béke a férjuraddal.

PsAndi,
HúsvétKép

Manó,
Fűtés lekapcsolás a szüleimnél ugyanúgy zajlott, ahogy te is írtad. Szerencsére Roninak nem lett baja. Azt hittem csak nálunk van ilyen. Persze én is kiakadtam rendesen (még jó hogy csak 2 éjszakát maradtunk).

Bocs, ha nem volt aktuális, de mindig le vagyok maradva 1-2 nappal.

Ma voltam vérvételen. Most meg magas lett a TSH-m, abbahagyhatom a gyógyszer szedését.Kép Remélem az ízeket is hamarosan érezni fogom.

Maci_2 a bizakodó
maci_2
 
 


Megint csorog ez a nyavalyás esőKép Holnapra meg konténert rendeltünk, Apa egész du.a pincében gályázott, összegyűlt a lim-lom rendesen!

PIldiKép boldog szülinapot a "nagy"lánynak! Sikerült tortát sütni?

Kép

MaciKép gyógyszer abbahagyásKép

ElliKép talicskás kép szuperKép macskás isKép és alvás isKép

ZsuzsiKép ennyi pasi egy rakásonKép

ZuluKép ilyen képet én is fel tudnék rakni JulkárólKép Malacnak bizti sok-sok dolga vanKép

Urszila
urszila
 
 


Dzsízisz, szülinaposunk van, és elkerülte a figyelmemet!

PIldi,
Isten éltesse Ancsit!KépKépKépKép

Urszila,
tessék csak felpakolni a hisztérikás képeket is, különben minden lányos anya szétaggódja magát, mert a topicban csak csupa napsugarasan mosolygó nőcit látKép.

Maci_2,
gyógyszermentesség hurrá!Kép

Ari,
szegény kacsákKép! De a horgászás tök jó lehetett!Kép

A pasim most kapta elő kedvenc gitárját, mondtam neki, ha felébreszti a fogzó oroszlánt, akkor egész éjjel dalolhat a kiságy mellett.

na pusz, megyek aludni

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


ZuluKép

Ím az "ikerkép"
Kép

Sőt, 1 bónusz isKép
Kép

Urszila
urszila
 
 


Sziasztok!

Ari, Maci2, Urszila, Zulu: köszönjük!!!
Torta majd vasárnap lesz, akkor lesz családi banzáj.
Viszont fotók ma illendőek:
Ilyen volt (3 napos):
Kép
Ezen is volt, ez nekem jobban tetszik, de itt már 12 napos:
Kép

És ilyen lett:
Kép

Sziasztok:
Ildi és 1 éves Ancsi

Ildi
pildi
 
 


Pildi!

Nagyon Boldog Első Szülinapot Kivánunk Ancsinak!


Mariann&Marci
mariannmarci
 
 


Sziasztok!

PIldi
Mi is boldog szülinapot kivánunk Ancsinak Kép Nagyon csini a Nagylány!

Elli
talicskázó, macskát néző Kevin tündéri Kép
alvás hmmmmmm... Kép
szókincs nálunk is hasonló Kép
kutyus (és kb minden állatKép) VA-VA
baba egyértelműen BABA
hinta: INNNTA
és még megy a HAMM, NEM, NE-NE, pá-pá KépKép, apa, nagy-néha valami anya-féleség is

És már képzeljétek, tök sokat megy egyedül, a karját széttárja oldalra, és lépeget, ha leguggolok és kitárom a karom, akkor egyenesen "szalad", úgy szedi a lábait a végén pedig a karomba veti magát, imádom Kép

Ari
hápogó Bori Kép
mi lett a halacskával? megettétek vagy visszadobtátok?

Zulu
Malac látom, nagyon elfoglalt Kép
Macát meg úgy megölelgetném Kép

Maci
gyógyszerabbahagyás Kép
remélem hamar érezheted újra az izeket

Urszila
a Te képeid is jók Kép

Andy
nem tudod, az a függönybolt szombaton is nyitva van? én is kedvet kaptam... Kép

Daninak fürdés előtt megint 37,8 volt levonva, én nem tudom, mi a franc van már! Kép és ráadásul egy csomót durrog, böfizik, olyan létezhet, hgoy a betegségtől kicsit fel van fújodva? vagy ez hülyeség? Semmivel sem eszik mást mint máskor. Sőt, nem is igen eszik, szinte csak szopik!

jó éjt

Andi
psandi
 
 


Ciao csajok Kép

Nem tudom, meddig bírom az írást, tehát először is boldog első szülinapot Pildi leányzójának Kép

Másodszor : Máté, nekem is küldhetsz kérdőívet, mailcímem a profilomban.

Elli - látom, a macska nemcsak nálunk sláger. Az a szürke meg régi emlékeket ébreszt bennem... Kép
Egyébként ma anyuéknál voltunk, ott meg éppen belefutottunk az állatorvos c. rémálomba. A kutya az nem cucc, de a 2 macskám... Falatot még csakcsak lefogtam, bár szegénykémnek nem tetszett a szuri, de a feketémmel, Aladárral közelharc folyt. Végén apu fogta meg, mig megkapta oltását. Mit ne mondjak, utána elég csúnyán nézett rám mindkettő Kép

Egyébként ez Ala :
Kép

Zsuzsó
8 kiló KépKépKép

Zuluka, urszi
Huhh, a múltkor pont letöröltem egy ilyen képsort Ancsáról Kép Pedig ezek is édesek Kép


Na most kicsit megyek, mert megnézem, ma mit sikerült fotóznom édes magzatomról. Ha jók a képek, holnap teszek fel belőlük.

Betegeknek jobbulást, egyébként pedig jó időt mindenkinek holnapra :


Klár
clarissa
 
 


PildiKép

Ancsinak nagyon boldog 1. szülinapot kívánokKép

Maci_2Kép
Ez most azt jelenti, hogy a pajmirigyed rendben van? Vagy esetleg majd másféle gyógyszert fogsz szedni?

ElliKép
Talicskázó Kevin csuda édesKép

Ma megyünk "bulizni" a barátnőmmel este. Na nem olyan nagy banzáj, csak elmegyünk egy görög étterembe, ahol a párja zenél. Jó lesz már kimozdulni kicsit. Remélem, azért estére eláll az eső.

Pusz
Tüni
tüni
 
 


Hali csajok Kép

Valaki kérdezte a Babacentrum címét : most olvastam valahol : Üllői út 163 Kép

Meg van egy elég nagy bababolt majdnem a Nagyvárad térnél az Üllői úton is, még nem voltam benne, de mindig elmegyünk kocsival a kirakata előtt. Ez asszem Üllői út 115, de estére megnézhetem a címet. Nagyvárad tértől a Körút irányába van, 2 sarokra, bal oldalon.

Ciao :

Klár
clarissa
 
 


Sziasztok,

PIldi,
boldog szulinapot a lanykadnak! Kép

Maci_2,
szegeny, most meg alulmukodik a pajzsmirigyed? Kép Izek nem erzese. Kép Most mar jobb a helyzet?

Elli,
nekem a talicskas kep a kedvencem Kép. Nagyon jo az osszes kep! Kép Nem semmi szokincse van Kevinnek! Kép
Szokincs nalunk nem nagyon van, szovegel a pasas egesz nap, csak en nem ertem. Kép NAlunk csak az ANA, neha az APA megy, de nem vagyok biztos, hogy tudatosan nekunk szol. Na meg a pápá helyett a tátátátá. Pedig tanitom neki a vau-t meg a miau-t, meg a muuuu-t is, meg hat meg vagy ezer szot. Kép

Zsuzsi,
mennyi pasi. Kép Latom, nem csak Ti rendezkedtetek be fiu gyartasra. Kép

Zulu,
es kaptal szerenadot? Kép

PsAndi,
jarashoz es dumahoz gratula! Kép Lassan mar csak mi nem jarunk a topicbol. Kép Jobbulast Daninak!

Zsuzso,
8 kilohoz gartula! Kép

Klar,
huhh, mekkora fekete macskatok van! Nem voltal soha babonas? Kép

Tuni,
jo bulizast! Kép

Tündér,
eddig nem mertem megkerdezni, de hogy beiratd, hoyg Ti kervenyeztetek az Ilang nevet, most mar csak megkerdezem Kép: Ez honnan jott nalatok? Vagyishogy olyan tavolkeleties hangzasa van (szerintem). Es van jelentese? CSak mert olyan kulonleges. Kép

Zsombi most mar szinte teljesen jol van, meg neha elcsordul a nozija, de mar nem lazas, nem kohog, es az etvagya is visszateroben. Kép
Anyosom is jobban van, mar csak naponta 3x telefonal es ejszaka nem zaklat minket. Bar egyszer-egyszer azert meg sikerul neki. Meg allandoan felreraknia a telefont is sikerul, igy gyakran el kell mennem hozza szemelyesen meggyozodni, hogy nincs baja (ferjem ugye dolgozik). Kép

Joejt,
Gombóc
gombóc
 
 


Nya csóóókcsajok Kép

Hmmm..... szerintem rossz helyen járok Kép

Gombócom,
Babonás ? Én ? Egy ekkora fekete macskával ? ÁÁÁÁ Kép
Viszont a lányom tuti boszi lesz... csak a fekete macska macska neki, de az rettenetesen.
Szóval ennyire :

Kép

Kép

Bár ebben az egészben rosszul csak a macska járhat szegénykém... de még tűri Kép

Viszont azt is mondhatnám, hogy pont ellenbabonából lett anno fekete ciccem... Kép

Zsombi KépKépKép De az anyósoddal gondolom tele a hócipőd Kép Taktika : éjjelre le kell halkítani a telefont, vagy a csörgést kikapcsolni. Ha rám hallgatsz, megtanítod Zsombinak, hogyan kell csinálni, garantáltan nem lesz több éjjeli zaklatás....

Ja, meg egy GyalogAncsa kép is Kép

Kép

Többiek, merre vagytok ? Esik az eső, szar idő van... legalább ilyenkor tessék netezni Kép

Ciao :


Klár
clarissa
 
 


PIldi,

Sok-sok Boldog Szulinapot Ancsanak!!!!!!!!!!!

Angi
angela2
 
 


Ancsának Boldog Szülinapot!!!

Kép

Ezt Klár lánykájának küldöm:
<!--attachment: bosdz-78172.unk*attachment_icon.gif*image/bmp*89.9**bosdz%2ebmp --><center><pre>
Kép
bosdz.bmp (89.9 k)</pre></center><!--/attachment-->

És ha ebben a rettenets időben van kedvetek, meséljetek arról, hogy a Ti egyéves körülitek is ráragadt-e a lábszáratokra, vagy csak én toltam el vmit, de alaposan. Mondom, azzal cukkol a család, hogy elfelejtették elvágni a köldökzsinórt.

sofka
sofka
 
 


Sziasztok!

PIldi!
Ancsinak boldog szülinapot.Kép

Jajj, Zsuzskám borogatja a cd-ket, mennem kell. Majd jövök, amikor hagyják.

Magdi
gallainémagdi
 
 


Pildi!

Nagyon boldog szülinapot a nagylánynak! Kép

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Helló!

PIldi!
Boldog szülinapot Ancsának!Kép

Gombóc!
Az Ylang-Ylang nevű növényről biztosan hallottál már, sok kozmetikumban használják illóolajként, egyébként pedig egy trópusi fafajta (a latin nevétől most megkíméllek, de csak mert ilyen szépen kérdeztélKép). A Fülöp szigeteken őshonos, gyógyításban, aromaterápiában, kozmetikában használják sárga és illatos virágát. Ezt küldtem be kb. 1 oldalban az MTA-nak, és mivel ez egy növény, illetve virág így engedélyezték a használatát, de kizárólag I-vel.
Egyébként pedig, nagyon tetszett nekünk már korábban ez a növény nevestül illatostúl, így lett Ilangból IlangKép

Zulu!
Köszi a kórságüzést, hatásos volt, már sokkal jobban vagyunk mostmár csak Bobárka köhög esténként, sajnos csak a szívemet szaggatja, a cuccot nem Kép

Na megyek látom mindenki hétvégézik, megyek én is mert Apaci főzőtt fincsi levest, meg süti a pizzát, szóval megyek dőzsőlni!

Na pussz
Tündér
tündér
 
 


próba
zsuzso
 
 


Bocs, csak du. nem működött.

Tündér,
nekem nagyon tetszik az Ilang név. Tudtommal az Akadémia csak véleményezi a kérvényeket, nincs a kompetenciájában döntést is hozni.
Gombóc,
örülök, hogy jobban vagytok, többször gondoltam rátok. Akartalak kérdezni a kreatív babáról is. Hasznosnak találod? Zsombi élvezi?

Képzeljétek, Abigél csak 8dkg-t hízott a héten Kép (másfél hónaposan). Nem hiszem el, hogy ez a gyerek is ezt fogja csinálni Kép Anno Danát csak havonta mértem, meg is lett az eredménye... De úgy tűnik, hetente sincs túl sok értelme, az ember csak egy kicsit többet aggódik. Most szigorúan napi 6 étkezés lesz, az utóbbi napokban csak 5x kért. A baj az, hogy 50-60 perc alatt szopik annyit, amennyit akar, ezt pedig szegény Dana eyszer még csak elviseli, de négyszer napjában Kép
Nincs ötletem. Amúgy rendi, este ugyan későn és nehezen alszik el, de f6 előtt nem szokott jelentkezni, és akkor is csak cummog egyet és 9-ig alszik.
Zsuzsó
zsuzso
 
 


PIldi,
Ancsinak utolag is nagyon boldog szuletesnapot kivanok, sok-sok boldogsagot, jo egeszseget!

Tunder,
Tied a macis kartya, a Fulop-szigeteken honos novenynev valasztasert! Kedvenc helyem!

Elli, Zulu, PIldi, Klar, Urszila,
Nagyon klasszak a kepek! Elli talicskas Kevinje kulonosen a szivemhez nott! Kép

Ha minden igaz holnap hazamegyunk, egeszen pentekig maradunk! Van kedvetek talizni valamelyik nap?

Zsuzsi
zsuzsi74
 
 


Sziasztok!

Nagyon Sok Boldog Szülinapot Ancsának
Kép

És Nagyon Sok Boldog Névnapot az Andiknak
Kép

Tündériek a gyerköcök nem merem felsorolni, mert félek valakit kihagyok.
Kép

P.Andi: Szerintem nyítva van szombaton is 13-óráig.
Gratula a menéshez.

Zsuzsó: Gratula a 8kg-hoz.

Nálunk is megy a nagy dumálás egyre több szót használ Márk is.
Mint pl: anya, apa, baba, ide-oda, azzal, haza,kutya, mama,papa, hinta, a nevére azt mindja hogy Má ezt most tanulta. cica, parkba, ne, nem, na-na, most hírtelen ennyi jutott eszembe.

Minden babóca egyre többet fejlődik és auzt veszük észre, hogy most születtek és már kész nagy kölykök.

Na most ennyi
Sziasztok
andy78
 
 


PIldi: Ancisnak nagyon boldog szülinapot kívánunk.Legyen örökké ilyen kis vidám, gyönyörű leányzó, mint mostKép.

Egyben minden Andraának boldog névnapot kívánunk:

Kép



Anita és Robó
anita77
 
 


Sziaszok!

Köszönjük a bókokat, a talicskázás apukám 5lete volt, mi benn csevegtünk a házban, és amikor kinéztünk, ez fogadottKép Előbb a szívbaj jött rám (mégiscsak 1 kerekű az a járgány) de Kevin nagyon tapsikolt, úgyhogy inkább a fényképezőért szaladtamKép

Pildi
Csatlaxom az előttem szólókhoz: Boldog Első Szülinapot!KépKép

Zulu, és Urszila
Bár még nem állva, de csimpaszkodni/hisztizni Kevin is nagyon tud ám, nem csak a lányok!Kép
Kép

Andi
Édi lehet, ahogy oldalsó középtartással lépegetKép

Klár
Boszicica nagyon szépKép Meg a boszi is édiKép

Jó éjt
Pusza
Elli
ellimami
 
 


Jujj csajok, nagyon nem irkáltatok ma...

Vagy a szerverrel van a baj, mert nálatok is vacakolt egész este az oldal ? Kép

Na mindegy.

Hisztis Kevin csíííkos gatyában naonn édi Kép

Minden Andinak utólag is boldog névnapot kívánunk :


Klár+Sajtkukac
clarissa
 
 


Elli!

Kevin hisztisen is nagyon édi!KépKépKépKépKép


Mariann&Marci
mariannmarci
 
 


Sziasztok!

Tegnap írtam egy jó hosszút, de a szerver egész délután tojt rá dolgozni, aztán meg nálunk volt egy villanásnyi áramszünet és elszállt mindenemKép

Szóval

PIldi,
Nagyon Boldog Első Szülinapot kívánunk AncsinakKép Nagyon csini a rózsaszín ruhácskájábanKép

Elli,
Kevin és a talicska nagyon menőKép
Hisztis kép megnyugtatKép

Klár,
lánykád nagyon édesKép

Zulu,
nekem is lennének ilyen képeim Zsebiről, csak nem égetem a csajtKép Malacka meg csak annyira elfoglalt, mint az én TimimKép

Urszila,
Julka se semmiKép Remélem, sikerült a férjednek megpakolni a konténert, ha már ennyit gürizettKép

Maci2,
akkor legalább a főzés könnyebb lesz most márKép
A férjem temészetesen nem volt még dokinál az epéjével, férfiból van a szentem, csak a halotti bizonyítványért járulna orvos színe eléKép Úgyhogy házilag kezeli anyukám, a tapasztalt epebajos.

Zsuzsó,
ne keseredj el, az én lányaim is csináltak ilyen remek hízásokat az elején, aztán a következő héten meg mint a kismalacKép Ha meg Abigél is olyan lesz, mint Dana, legalább már van tapasztalatodKép Nálunk hónapról hónapra ugyanazt a súlyt produkálta Zsebi is, mint Timi.

Tündér,
én is bírom az ilyen "apa kényeztet" napokatKép

Sofka,
ne bizonytalanodj el, az én Zsebim dettó ilyenKép Egész nap a nyomomban van és ha lemarad, már sivít. Egyetlen tuti megoldás, ha ráhagyom valakire és lelépek otthonról. És megkockáztatom, Zsebi még rosszabb, mint Timi volt ilyen idős korában, pedig azt hittem, azt már nem lehet túlszárnyalniKépKépKép

És pár kép még a húsvéti tojás és csokikeresésről:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Mennem kell, mert balhé van szokás szerintKép

Momo


Momo
momo
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy csak magunkról, el vagyok havazva, majd igyekszem már rendesen olvasni.

Ancsi nevében nagyon szépen köszönjük!!
(Egyicipici zárójeles kérés:maradjunk az ő esetében az Ancsi verziónál, az Ancsát tartsuk meg Klárnak, jó? Történetesen én előbbit jobban kedvelem, utóbbival meg Klár kislányát kötöttem összeKép. Vagy akár legyen Ancsim Anikó, végülis úgy hivjákKép, mostanában itthon is kezd újra előjönni)

Végül mindkét tortát megcsináltuk, kicsit átalakitva. A kukoricadara nagyon látványos, szép tisztességes darab torta lett, csak enni nem ette senkiKép. Gondolom nagyobb inség idején jobban fogy, most viszont volt egy rakás egyéb süti, az ment inkább a nagyobbaknak. A másik (elneveztük apple-pie -nak végül is arra hasonlit) viszont nagyon tuti lett (bár kicsit itt is átalakitottuk a receptet), ünnepeltnek is ez ment jobban.
Küldök pár képet:
Kép
Kép
Kép

Sziasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Sziasztok!


Mi jól vagyunk, már kezdünk gyógyulgatni.
Munkahelyen vagyok, így gyors leszek.

Mit lehet a kis hisztis manóval csinálni ha a földbe veri a buksiját? Ha nem úgy van valami ahogy Ő akarja?
Na meg toporzékol, ez nem izgat annyira, erre jó lesz a pohár víz, de a fejveregetés az zavar.

Kis akaratos, nem is tudom ki volt ilyen(: nálam a pohár víz bevált mondta anyukám..


Manó: Emmának sok boldog névnapot.


Na most ennyi
Sziasztok
Manó2

Kép
Kép
dorka2
 
 


SZiasztok!

Hisztis gyerekek naggyon szépek. Főleg mert máshol nyomják!!!
Manó, a legjobb amit a hisztinél tehetsz, hogy megpróbálod nemészrevenni. (Ezt ideális esteben mondjuk a tesco sorban a tizedik helyen a rágógumis polc mellett renegeteg gyereknevelésszakértő között kell megtenned. Sok sikert.)
Szerintem a fej beveregetéséről leszokik, úgyis neki fáj!

Momo, megnyugtattál, ha nem csak az én fiam matrica, mehet tovább az élet (Maci2, Téged is olvastalak ám.)

Na rohanok, megpróbálok addig hasznosat tenni, míg alszik a terrorista.

s
sofka
 
 


SziasztokKép

Hazaértünk mi is...

Lakás romokban, mosógép kidőlés határán (én is Kép)

Megpróbálom összekapni magamKép és mihamarabb jönni!

Ancsinak utólag is boldog szülinapot kívánunkKépKép

Andiknak pedig boldog névnapotKépKép

PusziKép
Toffi + Zsombi
toffifee
 
 


SZiasztok!

Köszöntéseket köszi, Andy, Neked is boldog névnapot!

Valamint az Emmáknak is sok boldogságot kivánok! Kép

Andy
jó nagy már Márk szókincse Kép


Hisztis Kevin, Ancsa a cicával, tojáskereső Boszik és szülinapos Ancsi mind-mind tündériek KépKép

Sajnos nálunk semmi változás, Dani még mindig iszonyatosan köhög (bár mintha ma egy picit kevésbé, kopp-kopp), étvágya sincs nagyon, és én sem vagyok még teljesen okés Kép
Viszont kibújt az 5. fogacska!

Andi
psandi
 
 


Andi!Andik!

Boldog Névnapot Kivánunk!


M&M
mariannmarci
 
 


Sziasztok!

Köszönjüka névnapi köszöntéstKép

manó2!

Na hisztis gyerekből nekem aztán van tapasztalatom. Egyetlen dolog ér valamit, ha tökéletesen közömbös maradsz. persze ez a legnehezebb, tudom. Én is próbáltam mindnet, szépen meggyőzni, kiabálva meggyőzni, vízzel leönteni, vízzel lezuhanyozni, mindegyik tökéletesen eredménytelen. illtev ha lezuhanyozom akkor aabhagyja csak akkor meg azért ordít hogy vizes. Ha viszont egyáltalán nem fogllakozom vele hogy hisztizik, akkor kb fél perc alatt abbahygaja. Hagytam én már utcán is fetrengeni a földön télen, szép nyugodtan ácsorogtam szó nélkül melletet amíg megnyugodott. ha kapaszkodik belém és úgy hisztizik akkor odébb szoktam tenni, vagy ha nagyon dünöng akkor lefektetem a földre, olyna helyen ahol biztonságos. Ő főleg toporzékolni szokott meg rugdosni, mondjuk azt még nem vettem észre hogy a fejét verné a földhöz. De tényleg ez az egyetlen taktika, ugynais ha közöny van, akkor nem ér el semmit a hiszti, és akkor nem érdemes hisztizni. ha kiabálsz, leöntöd stb akkor vele foglalkozol a hiszti alatt, tehát elérte a célját. Sajnos nálunk anyukámmal elég nehéz megértetni ezt, és ezért van hogy vele még iszonyatosabban vislekedik.

Egyébként én még mindíg beteg vagyok, sőt talán inkább újra, megint fáj a torkom meg a fülem. emma jól van, de így nem tudom mikor tudunk talizni.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!


Manó: írtam sms-t. lehet hogy nem kaptad meg...
Ha van esetleg nestlé ean kódod "fölösleg" babakocsihoz kellene egy kevés, mert nem szeretnék venni, és akkor valami értelmes dologra menne el a pontocska...
Majd egyeztetünk a talival kapcsolatosan, péntek is jó, ha addig meggyógyulsz.

Megyek a lánykáért a bölcsibe

Jók legyetek
Manó2+Hisztis Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?