Új privát üzeneted érkezett!

Szegény Gergő. :( :( :(
Neked volt is okod sírni. :wink: Hagyjuk is. :wink:

KépKép
benó
 
 


Most varrom a kis függönyöket a kis házikókra, szerintem 1-2 nap és készen lesznek (már csak tömni kell és összevarrni a hátoldallal és a tetővel). :D

KépKép
benó
 
 


Márti

A hajcsattodat még el sem mesélted???? :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 

 
 

Ügyi vagy Benó...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Nem, nem, én hajcsatról még nem hallottam. :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


El kell mennem fürdeni, meg kimosni a hajam. Ez mindannyiunk számára milyen macera, nem? :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Elfelejtettem.De te is elmesélheted!!

Még csak most mondod,hogy te is sokat bőgtél Tancsu??Én meg már azt hittem én vagyok ilyen gyenge gyerek lelkivilágú. :D

Kép
martik77
 
 


Persze, az ember mindig azt hiszi, hogy hozzá hasonló gyengét nem hordott a hátán a föld. :lol: :lol: :lol:
Na, a hajcsatos sztorit még megvárom, aztán elmegyek fürdeni, mert olyan melegem van, iszonyúúúúú, izzadok, mint egy ló. :lol:

KépKép
benó
 
 


Na jó írom.Szóval Tancsu annyira serte-pertélt itt nálam,vagyis épp Gergő körül,aki az ágyon feküdt,hogy nem vette észre,hogy a táskám a földön van.Sikeresen rálépett ami recsegett,ropogott. :shock:

Tancsu úgy megijedt.Mondtam neki nincs semmi törékeny benne,de mikor kezdtem átnézni és eljutottam oda,hogy mp3 lejátszó is benne volt totál lesápadt. :shock:
De az se tört össze,szóval kerestem tovább és akkor láttam meg a hajcsattot,hogy miszligre tört.

Na volt nagy röhögés(de csak hallkan) a részünkről.

Kép
martik77
 
 


Az jó lehetett. :lol: :lol: Még jó, hogy nem az mp3 tört miszlikre. :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Remélem Tancsu felrakja a csatról készült képet mert nekem nem sikerül.

Ja igen épp a Babokat fotóztuk mikor ez történt.Csak úgy csattogtak a gépek mint két paparazzi olyanok voltunk.

Kép
martik77
 
 


Kép

Ennyi maradt a csattból... :oops: :oops: :oops:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Mozgalmas napotok volt ma. :lol: :lol: És kösz, hogy megörökítettétek ezt is. :D :D

KépKép
benó
 
 


Gondolatolvasó lettem,éppen irtad hogy tegyem fel,amikor már tettem is....:D:D:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Nagyon egy húron pendültök. :D :D :D

Na, megyek fürdeni, csajok, jó dumcsizást, aztán jó éjszakát mindenkinek! :D :D :D
Holnap tali. :D

KépKép
benó
 
 


Vagyok,és köszi a képet Tancsu!!Csak most visszaolvasok mi volt a kórházi idő alatt.

Kép
martik77
 
 


Jóéjt Benó...:)

Már én sem maradok sokáig...

Még emilt kell irnom a PSZAF-nek,mert ma már hivták a bankból a páromat,hogy elmaradásunk van és ha 30 napon belül nem fizetjük ki,akkor felbontják a szerződést... :twisted: :twisted: :twisted:

Kapják be...grrr... :twisted: :twisted: :twisted:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Helló!
Majd mindjárt jövök, csak még befestem a hajamat.

Kép
flóra 11
 
 


Hagylak olvasni,menek levelt irni...nem baj????

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Menek csajok,még meg sem irtam az emilt,viszont már kezdődik a béka...:(

Anyának és a hugomnak (Katinak) küldtem el Ádám és Gergő képét,hugom már hivott is hogy nagyon édesek együtt!!!!!!!!!!!!!!!

Gratulált Ádámhoz!!!!

Szép álmokat,jóéjt mindenkinek!!!!

Cuppp..:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na visszaolvastam.Jó volt látni(olvasni),hogy mennyire izgultatok értünk. :D

De most lelépek,megyek pihenni.

Puszi Mindenkinek és Jó Éjt!!!! :D :D :D

Kép
martik77
 
 


Vagyok. Béká közben visszaolvasok és vacsizom is közben.

Kép
flóra 11
 
 


Én is visszaolvastam.

Jó volt a csatos sztori. :lol:
Tancsu, neked jó, hogy láttad kis Vukot. :wink:

Gergő szegényke biztosan a foga miatt szenved. Vegyél rá neki valamit a patikában.

Kép
flóra 11
 
 


Benó, nagyon ügyi vagy,hogy még van erőd varrni. És mindig van valami új ötleted. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Szilzi,de jó, hogy megint itt vagy! A keresztfiadat sajnálom. Az allergia nagyon ijesztő tud lenni.És veszélyes is. Szerencsére már jobban van.

Kép
flóra 11
 
 


Jó reggelt!

Kép
muzsuzska
 
 


Mától 5 napig lógás!!!!!!!! Nem megyek dolgozni!!!!!!
Annyira szeretem a munkahelyem,hogy a véremet adom ma érte,hogy ne keljen bemenni!!!!!!!! :D :D :D
Csak hétfőn megyek délelőtt!!!!!!! :D :D :D :D

Kép
muzsuzska
 
 


Helló Zsuzsi! :D
Az 5 nap lógás jó, a vérvétel már nem annyira. :D

KépKép
benó
 
 


Levesznek fél liter vért. Legalább csökken a vérnyomásom.

Ma nyit a tesco a városunkban. :D :D

Kép
muzsuzska
 
 


Ó, ennyi vért levenni?
:? És mentek a Tescóba ma? :wink:
Mi voltunk (a szenzációhajhászok) az első napon, és persze, kit gyanúsítottak azzal, hogy lopott: engem. :twisted: :twisted: :twisted: Tök égő volt, az összes tanítvány arra sétált, nekem meg meg kellett mutatnom, van-e valami a kabátom alatt. :twisted:

KépKép
benó
 
 


Jóreggelt...:)

Viszonylag jó éjjelünk volt,de nem tökéletes... :wink:

Viszont már korán reggel ügyintézek,most irtam egy emilt a PSZÁF-nek,mert 18-án nem tudott a bank annyi pénzt levonni mint amennyit akart és tegnap már telefonon hivta a párom,hogy van 12ezer elmaradás,ha 30 napon belül nem fizetünk+ majd a következő havi kb 80ezres törlesztő,akkor szereződésszegés,bontják a szerződést,árverezik a lakást... :roll: :roll: :roll:
Ezek még a 3 hónapot sem várják ki mint a többi bank... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Ezt leirtam,hogy nagyon gyorsan kezdeményezzék a kivizsgálást,mert nem szeretnénk elvesziteni a lakásunkat....(

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Zsuzska:tök jó hogy 5 napot pihenhetel :wink: .....lesz nagy shoppingolás akkor..??....:)

Benó:ezt tök égő lehetett.... :oops:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Helló Tancsu! :D Olvaslak.

KépKép
benó
 
 


Ügyes vagy, hogy máris intézkedtél, ezek meg szemetek, hogy így sürgetnek. :twisted: :twisted:

KépKép
benó
 
 


Nem nagyon leszek most,mennem kell mosni,meg ágyazni,nemsokára jönnek tejért,jön Gergő keresztanyja is,kávém már megittam...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Oké, menj csak, nekem se ártana mosogatni :evil: stb.

KépKép
benó
 
 


Na gépet igy hagyom,néha majd bekukk és irok is...cupp..:)

Doki mikor lesz legközelebb Benó?

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


2 hét múlva.
Bocsi, közben bénázom az eperrel.

KépKép
benó
 
 


Dehogy megyek ma, nincs az a pénz amiért én mennék!!!! :D

Kép
muzsuzska
 
 


Helyes. :D

KépKép
benó
 
 


Na mentem a vérbankba!!!!!!!! :wink:

Kép
muzsuzska
 
 


Sok sikert! :idea: :idea:

KépKép
benó
 
 


Csinálok egy tejberizst, utána jövök.

KépKép
benó
 
 


Jó vámpirkodást...:):):)...vicc volt... :wink:

Benó:küldj nekem is,szeretem.... :lol:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


rendben :D

KépKép
benó
 
 


Sziasztok!

Kicsit benéztem, és még jó, mert legalább láttam Gergőt és Ádámkát!!! :D :D :D Nagyon édik együtt! :D :D :D

Ma megyek a vérvételem eredményéért és valamiért tökre félek tőle. Nem tudom mitől, csak egy sima hormonvizsgálat volt....de még rémeket is álmodtam :?

KépKép

KépKép
nadina01
 
 


Helló Edina! :D

Szorítunk neked! :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: Utána írj, hogy mi az eredmény! :D

KépKép
benó
 
 


Köszi. Jó írok, de csak este későn jövök, úgyhogy netezni lehet, hogy csak reggel tudok. Végül is semmi extra nem történhet, mert vagy helyreálltak a hormonjaim és akkor minden jó, vagy nem és akkor szedhetem a clostit majd megint. Nem is értem miért van rajtam a para :D Már szimplán az orvostól félek. Fóbiám lett a dokiktól.... :lol:

Benó, Te hogy érzed magad ma? Látom tegnap nem voltál túl jól :?

KépKép

KépKép
nadina01
 
 


Helló Edina...:)

Nyugi,minden rendben lesz...:D:D:D

Robogok tvábbbbbbbbbbbbbbbbbbbb....mixik a b betüm.... :wink:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Érhető, hogy félsz a dokiktól :( , reméljük, hamarosan elmúlik. :wink: :D
Én tegnap hülye tyúkot játszottam, de mára elhagytam ezt a szerepet (remélem). :lol: :lol:
Megyek, forr a tej.
Puszi neked és sok sikert még egyszer! :D :D

KépKép
benó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?