Új privát üzeneted érkezett!

Melyik enyém????????? :D :D :D :D :D

Kép
muzsuzska
 
 


Én viszont megyek anyuékhoz. Szeretnél skype-olni, vagy mentek valahova? Mindegy, majd felhívlak.
Puszi mindenkinek :D

KépKép
benó
 
 


:D :D :D :D
Én is szeretnék ott lenni!! :roll:

Kép
muzsuzska
 
 

 
 

Benó, különcködünk, skypelunk????? :shock: :shock: :shock: :shock:

Kép
muzsuzska
 
 


Igen, a múltkor skype-oltunk egyszer a Mártival és Kis Vukkal :D, anyuéktól, mert ott van, hosszas előzetes megbeszélés alapján. Aztán vasárnapra is megbeszéltünk egyet, de nekem nem volt kedvem lent maradni, és ezért elmaradt.
Nem hallottál a skype-olásunkról? :D
Jó lenne, ha itthon is lenne, meg nektek is, mindenkinek, és akkor lehetne kollektíve dumcsizni.
Na, megyek, mert nem lesz tűm. :roll: :lol:
pussz :D

KépKép
benó
 
 


Skype mindenkinek van, lehet otthon!!! Hihi.....

Kép
muzsuzska
 
 


Lelépek, megyek Gáborozni!!!!!!
Szép napot mindenkinek! :wink:

Ildikó, egyre jobban élvezem a kenyérsütést! :wink: Bár ez az élvezet plusz kilókat jelent. :D

Kép
muzsuzska
 
 


Helló!
Kicsit benézek innen a suliból, mert ma angolom van, késón érek haza, csak este leszek.

Kép
flóra 11
 
 


Királyfinak boldog névnapot!Fura, hogy neve is van. :lol: Nekunk ó Királyfi.

Kép
flóra 11
 
 


Benó, boldog 31. hetet! :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Infót nem tudok kitól kérni, mert nálunk eddig alsósoknál nem volt tanítva. Most fogják majd bevezetni. Ezért nem találok a neten sem ehhez anyagot. Sem kozpontilag, sem sehogy. :( Ezért nehéz nekem kidolgozni a keretantervet is meg az éveset is meg az óravázlatokat is, mert az egészet magamnak kell kigondolnom, hogy mit, hogyan, mikor, mennyit. :? És persze én kidolgozom, aztán majd kiadják kozpontilag, hogy valami okos ember dolgozta ki és a pénzt is felzsebeli érte. :? :evil:

Kép
flóra 11
 
 


Hú, de jó néz ki a két kis lurkó egymás mellett! :lol: A Kicsi, a Nagy. Már csak az Artúr és az Indián hiányzik mellóluk. :lol: Na, majd Benó két lurkója. Majd nyáron készul fotó biztosan. :wink: :D

Kép
flóra 11
 
 


Zsuzsi, mondtam én, hogy jó dolog a kenyérsutés. Leszámítva a plussz kilókat. :lol: Sajna, ezek valahogy rám is ragadnak mostanában. :(

Kép
flóra 11
 
 


Márti, sajnálom, hogy hasfájó let a babod. :( De ez nagyon általános, fóleg a fiúknál, sajnos. :(

Kép
flóra 11
 
 


További jó babozást. Most megyek, mert lassan csengetnek.

Pá.

Kép
flóra 11
 
 


Megint vagyok, de látom, senki sem volt. :(

Kép
flóra 11
 
 


Zsuzsi!!

BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK A KIRÁLYFINAK!!!!!

Kép
martik77
 
 


Sziasztok :D

Újra "itthon"!

Zsuzska, Gábornak boldog névapot! :D

Valaki tud írni nekem összefoglalót? Úgy érzem nagyon lemaradtam! :(

Tancsu, köszönöm a videót Neked, így biztos nem felejtem el hol van! :wink: Holnap megnézem otthonról! :D

Remélem mindenki jól van! Márti, nagyon aranyos ez a kis kép! De megnéztelek ma már iwiw-en és ott ott van nagyba! :D :D :D Nagyon aranyosak vagytok, mindketten! :wink:

Kép
szilzi
 
 


Hali

Végre itt vagyok...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Boldog Királyfi napot!!!!!

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Benó boldog 31 hetet.,..!!!

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Szilzi üdv itthon....!!!

Lapozz vissza 1 oldalt,ott a közös kép Vukról és Gergőről.... :wink:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


ÓÓÓ, NAGYON ÉDESEK!!!!! :D :D :D :D :D

Kép
szilzi
 
 


Összefoglaló:

Timiék jól vannak,Törpéről is van videó 2-3 oldallal visszább,ad a szomszéd kisbabának tejet,mert neki nincs vagy nem sok...,és Timinek most volt szülinapja...:)

Ildó munkahelye car,főnökök bunkók,fizut nem kapta meg rendesen,de kiderült van egy kis összeg tartalék amiről nem tudott,plusz Péter fiát megkergették,eltünt a pénze is a zsebéből... :cry:
Digi tv végre müxik náluk,leorditotta öket... :wink:
Ja és tök jó áron vásárolt...:)

Zsuzska szülei talán enyhülnek lassan,már elég közel a lombik,Királyfinak ma névnapja van....hirtelen ennyi jut eszembe.... :oops:

Mártiék jól vannak,ma voltunk fent délelőtt,Vuk hasfájós,de nagyon édes.... :lol: :lol: :lol:

Benó 31 hetes,varrt egy halom jó cuccot,vannak képek is fent jó pár oldallal visszább,dokibácsiját nem értjük hogy akkor most nála szül e vagy sem...elég homály a dolog... :cry:
Babok jól vannak,már másfél kilósak és szinte totál egyforma súlyúak...:D

Heniék wellness-hétvégén voltak,sokkal visszább van tök szép kép babaszobáról,meg Heni pocijáról is...:)

Edináék mennek nemsokára nyaralni,sokat dolizik,de jól van...:D

Jah....Zsuzska is kenyérsütő-bajnok lesz,egészen belelendült...:):):)

Mi jól vagyunk,Gergő hatalmas,sokat éjszakázunk megint ,de az ok mostmár totál ismeretlen miért...:(

Bocsi ha valakit vagy valamit kihagytam...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Újra és újra vissza kell mennem megnézni a babákat! Tuti jó az a kép!!!!! :D :D :D Ezek szerint Tancsu már voltatok a Mártinál! :D

Most megint van egy pici időm, de tegnap meg ma nagyon sokan vannak! :roll:
Én nagyon jól éreztem magam Füreden! :D :D Egyre kevésbé van kedvem visszajönni Pestre... :( Pedig az utóbbi egy évben olyan jól bírtam Pestet, de most már nagyon vágyom vissza! :( Ilyenkor mindig rájövök, hogy milyen szép lakásom van nekem ott! :D És már gondolatban rendzgetem be, hogy mi-hogy legyen ha jönne a baba.... :oops: :oops:
Keresztfiam beteg volt, Őt ápolgattam, elvittem orvoshoz (tesóm Petsen volt a lánnyal táncversenyen), beaduk neki a gyógyszereket, erre szegényke vasárnap elkezdett fulladni nagyon, rohantunk vele az orvoshoz és kiderült, hogy valamelyik hatóanyagra érzékeny :( :( Beírták neki a penicilint is, mert sokszor kersztallergia alakul ki és nehogy megint baj legyen. Nagyon rossz volt nézni szegényt, ahogy kínlódik! :cry: :cry: :cry:

Kép
szilzi
 
 


Szombat délután kimentem apámmal a kertbe és metszettünk, együtt mi ketten!!!! :D :D :D :D :D Olyan jó volt, eddig én mindig csak ágakat szedhettem össze, most én is csinálhattam valami nagyon fontos dolgot! :D :D Nem sokat ám, de mégis! :D Olyan jó volt, főleg, hogy eddig mindig kérleltem, hogy tanítson, most meg elég volt mennem, egyszer kértem és azt mondta, persze gyere hozz egy metszőollót! :wink:

Kép
szilzi
 
 


Köszönöm Tancsu! :D
Timinek boldog szülinapot így utólag is! :D nagyon rendes vagy, hogy adsz a másik babának is tejet! :wink:
Gergőt majd megnézem a videókon, de holnap lesz először alkalmam, mert ugye ilyeneket csak otthon tudok. :roll:
Kis Vuk milyen is lehetne más mint édes!? :D :D Mint Gergő, csak Ő már egy kicsit megnőtt!! :wink:
Ildikó, elintéz mindenkit, ha arra kerül a sor, nem csak a digiseket! :lol: Kíváncsi vagyok a suliban mikor robbant! :roll:
Benó varrásait már láttam, meg is dícsértem mindent azt hiszem, és nagyon örülök, hogy már a 31. héten vannak!!! :D :D :D
Zsuzska, Te mivel sütsz? Van géped neked is, mintha azt mondtad volna, hogy nincs :roll:

Kép
szilzi
 
 


Halihó!!

Már hiányoltunk Szilzi!!

Örülök,hogy jól sikerült a kikapcsolódásod otthon.De az nem jó,hogy beteg volt a keresztfiad. :(

Kép
martik77
 
 


Szia Mártika! :D :D

Hogy vagytok? Mi újság? Kis Vuk? "Megszoktátok" már egymást?

Kép
szilzi
 
 


Köszönöm,jól vagyunk.Jó már itthon lenni,meg ma voltunk egy rövid sétán Tancsuval(vagyis még csak én),a Kis Vukra az apukája vigyázott.

Kép
martik77
 
 


Most aludtam du így a kicsi is aludt majdnem 3 és fél órát.Mondjuk L.nek mondtam,hogy nem szabad csak 3 órát hagyni aludni,mert most az a lényeg,hogy minél többet egyen.De elég ügyesen megevett most is 60ml tejcsit.

Kép
martik77
 
 


De jó! :D :D Biztos elég neki a 60 ml, ha jól alszik, nem reklamál, akkor biztos minden ok neki is, nem? Bár én nem tudom mennyit kéne ennie... :roll: Biztos Neked is jót tett a séta! L. pedig hadd legyen ízig-vérig apuka, legyen Ő is egyedül a kisfiával :D

Kép
szilzi
 
 


Jó volt a séta.Szerintem is elég neki a kajcsi,csak mivel ő kicsi és be is sárgult ezért kicsit sűrűbben kell enni.Vagyis azért legalább 3 óránként.Azért morogtam most az L.re,hogy ha alszik is a kicsi fel kell kelteni.

Kép
martik77
 
 


Olyan szürke felhők jöttek errefelé :? és ha jól látom még az eső is elkezdett esni. :?

Kép
martik77
 
 


Merre van mindenki??? :shock: :shock: :shock: :roll:

Kép
martik77
 
 


Helló!
Hát, én du. nem bírtam ide belépni. :twisted:
Aztán inkább Mr. Beant néztem, varrtam, de most itt vagyok kicsit, ha jön valaki.

KépKép
benó
 
 


Profin kerülgetjük egymást. :wink:

Szilzi, örülök, hogy itt vagy :D :D :D , de annak nem, hogy a keresztfiad beteg lett. :( :( :( Remélem, már jobban van. :idea: :idea:

Köszi mindenkinek a hétfordulót! :D

KépKép
benó
 
 


Márti, bocs, nálam megint voltak... :(

Helló Benó :D , jól vagytok?

Én most nem leszek, mert bekell mennem vásárolni és itt toporognak előttem, nem is tudom hogy zárok be :roll:

Kép
szilzi
 
 


Már jobban van, hívom naponta többzsör, már csibészkedik! :wink: De szegény akkor vénásan kapott injekciót, a szívem hasadt meg érte! :cry: :cry: Az anyja keményebb volt, sokkal jobban viselte mint én! :oops: :oops: :oops:

Kép
szilzi
 
 


Helló! :D Hát, az ilyeneket én se bírom. :? Szegény gyerek. :( De örülök, hogy már jobban van. :D

KépKép
benó
 
 


Menj csak vásárolni, én meg megyek varrni. :wink:

Többiektől kérdezem, hogy nem volt rossz nálatok a babanet du.? Én egyáltalán nem bírtam a társalgóba belépni. :x

KépKép
benó
 
 


Nem nagyon ehetek, tudod, Szilzi, mert nagyon vizes a lábam (laborba is kell mennem majd emiatt), és ezért só- és fűszerszegény étrendre vagyok kárhoztatva, gyümölcsöket meg túrót meg levest lehet enni. Leveshez való nincs itthon, úgyhogy éhen döglök. :wink: Holnap elmegyek, veszek zöldségeket, amiket felírt a védőnő, hogy ehetek.

KépKép
benó
 
 


Na, jó, megyek, majd 7 körül visszanézek, hátha van valaki.
De már az ülés közben is fáj a hátam, nem bírok sokáig lenni. :roll:

KépKép
benó
 
 


Akkor viszont megyek vissza. :( Pussz.

Én ma olyan furi vagyok, olyan izé. :roll: Pl. az előbb bőgtem, mert annyira fájt a dudorodás. Ezen sose szoktam bőgni, tiszta szégyen. :oops: :? Úgyhogy lehet, jobb is lesz, ha elteszem magam holnapra. :wink:

KépKép
benó
 
 


Én is vagyok!!!!!!!!!! :D :D :D

Kép
martik77
 
 


Biztos olyan valamit nyomnak meg ami tényleg fáj is.Ez nem szégyen,ezért sírni.Amúgy is alacsony és ugy mond kicsi vagy,ehhez képest 2 babnak kell a hely.Szóval a testednek is meg kell szoknia,ami nem fájdalom mentes néha.

Kép
martik77
 
 


Helló, itt vagyok.

KépKép
benó
 
 


Biztos. :wink:
Ti mit csináltok?

KépKép
benó
 
 


Hali

Vagyok,inas elvileg alszik,bár most kajcsi közen 3x is abbahagyta a szopit és olyan keservesen sirt szegénykém,lehet ennyire fájna az inye???... :oops: :oops: :oops:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Benó

Nem szégyen a sirás,én is bőgtem eleget annak idején... :wink:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?