Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Ha megtaláljuk a Villányi utat, ott leszünk ma mi is a talin!
szöcske
 
 


sziasztok!

Xandra drága :P
köszönjük! :oops: bizony az még/már csak (?) 4 hét! :wink: én már annak is örülök, hogy eddig eljutottam szabadlábon! :D

Szöcske,
Móricz Zsigmondtól indul a Villányi! :wink:

Tilli,
na te is jó vékony vagy! :wink:

Katerina,
ilyenkor nem lehet felborítani egy kicsit? :roll:
nézik/nézték mostanság az IR-ádat?

Viktuuu,
ugye jössz ma? :D
cserélünk?? :oops: :wink:
angel37
 
 


Sziasztok!
Jó talizást nektek lányok! :D
Xandra,igen,ha két fiú akkor BB :D
Liliána,jajj,kezd tényleg izgi lenni :D
Vendég
 

 
 

Sziazstok

Milyen volt a tali?! Gondolom jol ki pletyiztétek magatokat, én is el tudtam volna menni, férjem a kocsikat mosta egésznap.

Még semmi nincsen, sajnos, a szülésznő is hívott hogy érzek -e valamit azóta, mondtam neki hogy vannak görcsölgetések, de nem rendszeresek, azt mondta pedig a homeos bogyoktól rendszeresek kellenek hogy majd legyenek.
Akkor ugylátszik hogy még nem jött el az idő.

Na majd jelentkezek.

Kép
lili&ana
 
 


Milyen volt a tali, csajok!
Sajnos nem tudtunk elmenni, mert porszívót kellett vegyünk, meg mikrót is és csak jó későn sikerült elindulni na meg hazaérni is. Murphy, hogy minden egyszerre romlik el :evil:
Nagyon elfáradtunk, mire hazaértünk...

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Sziasztok!

Lili!

Hu de izgalmas, dejó nemsokára kezedben tarthatod kicsi lányodat. Nagyon drukkolok!

Talizós lányok!

Jól sikerült a tali? Gondoltam rátok bizti jól elvoltatok.

Nyulasz!

Te érzel valami mocorgást? Én már úgy várom de nem nagyon , néha van valami de az lehet csak bélmozgás szerintem.

Rólunk:

31.-én megyünk az Istenhegyire genetikai uh-ra akkor megyünk az AFP eredményért is. Remélem minden rendben lesz vele. A szagokra való érzékenység egyre kevesebbet van szerencsére. Tegnap lakást díszítettem húsvétra közben a Zeneovit hallgattam és énekeltem Grétinek. :D :oops:

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


sziasztok!

Tilli, Viktu, Hanna+apa+Olivér, Szöcske+apa+babák! :D :D
nagyon örültem mindenkinek! :D
Olivér, Kira és Norbi tüneményesek!!! 8)

Lois,
Puszi tudósított :( :? jajdekár, basszus, jó lett volna találkozni...
puszillak! és gyere minél hamarabb! remélem minden okés!

Xandra,
hiányoltalak Téged is :( egyik M-eddel együtt, azt hittem, jöttök, kár a hülye mikróért meg porszívóért :?

na de majd legközelebb! :wink:

Viktu,
köszi! :wink: mindjárt indítom a dvd-t! :D
és bocs, de olyan hülye vagyok :? , remélem elég volt a píz :oops:

Tilli,
nagyon messze kerültél tőlem :? múltkor többet tudtunk beszélni! na de majd ezt is legközelebb! :wink:

Liliána,
lehet, hogy ma? :wink:

Nikó,
jó lesz majd a mozizás! :)
neked az afp-t is ott nézték?
angel37
 
 


26+0
angel37
 
 


Angel!

Nem azt a SOT-én vették le hétfőn azt mondták 2 hét mire megvan az eredmény, Istenhegyi előtt megyünk a leletért.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Halihó! :D

Tali fantasztikus volt! :D

Xandra, Nyulasz, Kat és Mindenki,
sajnáljuk, hogy Ti nem tudtatok jönni, na majd legközelebb!!

Lois
gyógyulj meeeeg!!!++++++++++++++++++++++++++++++++++

Angel
:D igen, sajna tényleg messze ültünk...legközelebb úgy kéne, hogy 10 percenként helycsere :lol:
Gyönyörű a pocid! :D

Viktu,
nagyon örülök, hogy végre megismerhettelek! :D Csodaszép pocakod van Neked is! :D
(mi a honlapod, a nyaklánccal kapcsolatos?)

Szöcske, Hanna,
olyan jó, hogy Babácskák és Apák is jöttek! :D

(Voltam ma vvtelen, EKG-n. De csak sima éhgyomri cukrot néztek, terhelés nem volt, pedig úgy tudtam, az is lesz, így elkértem magam délig :roll: )

tillidian
 
 


Örülök,hogy jól sikerült a tali...pont Loist kezdtem hiányolni,de látom beteg :? Jobbulást Lois,ha olvasol!
Angel,26+0 :D :D :D szuper :wink: ...csak így tovább!
Nikó,én is csak bélmozgást érzek :? pedig lassan eljön az ideje :wink:
Vendég
 


Halihó Lányok!
Köszönöm a rám gondolást, jólesik :D
Épp most értünk haza, kijöttem végre a kórházból (mert ott töltöttem 3 hűűű, de vidám napot...), de még megvan az ágyam, ott is hagytam némi holmit (mintha még bent lennék :wink: ), persze a dokim tud róla, csak a vezetőség tartogatna még benn, kb. az idők végezetéig... hiába egyszer ha beszippant a rendszert utána nem nagyon ereszt.
Majd jövök még egy hosszabb beszámolóval, de most mennem kell, ez csak egy halovány életjel-féle volt :lol:

Cupp!! Jó itt újra veletek :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois, mi történt? :shock:

skrisz72
 
 


Lois,
:D jó, hogy újra itt! :wink:
gyere bővebben!

Tilli,
ok, majd legközelebb székfoglalósat játszunk! :lol:
köszi! :D

Nikó,
értem! :wink:

Nyulasz,
biztos az a bélmozgás? :wink:
nekem 20. hétre sikerült elkülöníteni egyik "bélmozgást" a másiktól! az egyik már rég nem az volt! :D
angel37
 
 


Angel,gondolod? :roll: hááát,majd meglátjuk :D
Lois,jajj,kórház?Várom én is bővebben!
Liliána,hogy vagy?
Vendég
 


Sziasztok!

Lois!

Jó, hogy itthon, mi volt a baj?

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


ANGEL HIRADÓ!!!!!!!!!

"Elfolyt a vizem, behoztak a Klinikára, 48 óráig még próbálják benntartani... reméljük a legjobbakat..."

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Angel
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Sziasztok!

Lois! :( Jobbulást. Írjál majd!

Angel! Nagyon-nagyon drukkolunk!!!!!!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Angel!

Mi is nagyon szorítunk nektek+++++++
Vendég
 


Sziasztok!


Angel nagyon nagyon drukkolok!

Hányadik hétben van Angel?

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nikó, a 26. héten tart Angel.

Angel, nagyon-nagyon szorítok értetek!!!++++++++++++++++++ Hajrá kicsi lány!!!

skrisz72
 
 


Angel,
Nagyon drukkolok Nektek!!!!!! +++++++++++++++++++++++

KépKép
tobi
 
 


Angel,
Nagyon szorítok Nektek!
+++++++++++++++++++
Vendég
 


Drága Angel!
Szívből szorítok Nektek hogy Kókuszka minél később bújjon ki. Annyira kívántam, hogy még legalább egy hónapot húzzatok ki egyben :cry:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Velem nincs semmi nagyobb gáz, vesém okozott némi gubancot, szombaton olyan bitang módon elkezdett fájni, hogy csak na.... :? Pedig nem tartom magamat valami nyafka lánynak, de ez eléggé durva volt. Mára kiderült UH-n, hogy nincs kő, meg semmi hasonló galád dolog, valszeg vesepangás volt (ja meg az is napvilágra került, hogy a májamon van két érdaganat :shock: ) Szóval a folyamat: Ahogy nő a méhem szépen elzárogatja a húgyvezetéket, amiatt a vizelet vissza tud áramlani a vesébe és ott elég markáns fájdalmat okoz. Azért veszik elég komolyan mert extrém erős fájdalmat okoz (állítólag erősebbet mint a szülési fájások :shock: ), amitől beindulhat maga a szülés is. Nálam is erre helyezték a hangsúlyt, hogy nem nyíltam e ki, vagy nem okozott e lepényleválást. Szóval 3 nap kórházi vendégeskedés lett a vége. Tüneti kezelés, és mára kiderült, hogy nincs semmi komolyabb vesebaj, ez is csak a terhesség újabb "áldása" :?
Ja és ma még volt egy fincsi katéterezésem, na ezt kihagytam volna, ennek még nincs meg az eredménye. A gyors teszt szerint nem volt gyulladás, de ez a katéterezés adja a lényegi bakteorológiai (így kell ezt írni??) eredményt.
Na ez volt Lois kórházas története dióhéjban... :?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Angel!Nagyon szorítok, hogy még maradjon Kókuszka!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Uff Lois! Hát ez nem hangzik valami jól... Puszi mondta dióhéjban, hogy mi történt.. és akkor most mi lesz?Ha megint begörcsölsz újra kórház?Vagy?

Az előbb elfelejtettem írni Szandra, köszi, hogy megírtad mi történt Angellel...

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Óóóó,Angel,rettenetesen drukkolunk!!!!Maradj még benn Kókuszka!
Lois,jajj,ez nagyon rossz lehetett :cry:
Vendég
 


Viktu!
Ha elfolyt a magzatvíz, már "csak" 48 órát maradhat bent a baba, maximum. A "csak" azért idézőjeles, mert ez most akár az életet is jelentheti, addigra hatni fog már a tüdőérlelő.
Írok egyből, ahogy új sms-t kapok.

Lois!
További fájdalommentes terhességet Neked!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


xandra_73 írta:Ha elfolyt a magzatvíz, már "csak" 48 órát maradhat bent a baba, maximum. A "csak" azért idézőjeles, mert ez most akár az életet is jelentheti, addigra hatni fog már a tüdőérlelő.
Írok egyből, ahogy új sms-t kapok.

ez így ebben a formában nem igaz.
Ha nincsenek fájások, akár sokkal tovább is bent maradhat. Én 2.5 hetet tudok mint maximumot 27-29.5 hétig. Antibiotikumot adnak a felszálló fertőzés miatt, de ha nincs fájás, lepényleválás, akkor nem császároznak.
(csak ez nagyon-nagyon ritka)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Szandra,reméljük minden rendben lesz!Úgy kell lennie!Várjuk a híreket...Kókuszka,kitartás még két napig!!!
Vendég
 


Szandra! Értem... :( De volt nekem is ikres ismerősöm, ahol tovább tudták benntartani a babákat...bár ott csak szivárgott a víz...
Akkor viszont, -ahogy Nyulasz is írta- Kitartás Kókuszka még 2 napig!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Angelnek pedig: NAGYÖLELÉS!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Én is nagyon aggódok Angel miatt! Ha valaki kap infót, kérem írja meg!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Én olyat is olvastam, hogy magzatvíz pótlás is történhet. Bár gondolom ezek már az extrém esetek. A 48 óra a gyakoribb. Nagyon bízom benne, hogy nem lesz semmi baj. Nálunk a nagyfőnök babáját kellett 7 hónaposan császározni, mert anyukája elkezdte mérgezni a babát. Teljesen egészséges lett a baba, bár ugye elég sokáig kellett kórházban maradnia. Úgyhogy hajrá csirkeláb kisasszony!!!!+++++++++++++++++++++++++++++

skrisz72
 
 


Skrisz :)
azért a 7. hónap meg a 27. hét nem ugyanaz.
(olyan meg nics, hogy elkezdi mérgezni a babát! TErhességi toxémia van, amikor pont fordítva kvázi a baba kezdi mérgezni az anyját ill. a baba miatt alakulhat ki egy nem megfelelő ürítés az anyai szervezetben)

a magzatizet alapvetően nem kell pótolni, mert az folyamatosan termelődik pl. szülés alatt is, ezzel biztosítva a megfelelő síkosságot.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Viktu!
Hát igen, akkor újra kórház mert a fájdalmat gyorsan csillapítani kell, hogy ne durvuljon be nagyon a dolog és nehogy szülés legyen a vége :?
Köszi lányok az együttérzést, de oly bagatellnek érzem a gondomat, nem mondom hogy ez az Angel-dolog jól érint..... :cry: :cry: :cry:

Nem tudom mi van ha elfolyik a magzatvíz, én részemről nem is gondoltam, hogy olyankor még lehet némi időt nyerni, azt hittem ez csak szivárgásnál van így. De iszonyúan szurkolok minden benn töltött napért a Kiscsajnak, hisz olyan pindurka még... :cry: :cry: :cry:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Angel, Drága,
annyira nagyon szurkolunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
(Apa és Manó is szorít Értetek!!! :oops: )

Lois,
örülök, hogy jobban vagy! :oops:

Icsilya,
köszi ezeket az infókat, sokat okosodtam! :P

(sajnos ez egy pocsék nap :oops: nem részletezem, nálunk is összejöttek a dolgok. Én szimplán csak elkezdtem rókázni, de ez nem gond :oops: )

tillidian
 
 


Angel,Kókuszka nagyon szorítunk mi is! Valamelyik sotén vannak?

Kép
katica_75
 
 


Sziasztok!
Szandra hozta a híreket az ikres topikba Angelről!
Mi is nagyon szorítunk értük!!!!
vovanda
 
 


Angel nagyon nagyon szorítok nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Louis szgeénykém... örülök, hogy jobban vagy!
Vendég
 


Angel, nagyon szorítok ++++++++++++++++++++++++++
Drága Kókuszka, ügyes légy!

Kép
lona1
 
 


ANGEL!!!!!!!!
Nagyon nagyon szorítok értetek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
donika
 
 


Angel,ma is nagyon-nagyon++++++++++++++++++++
Vendég
 


Xandra,
Van valami hír Angelről? Ma is +++++++++++++++++
Vendég
 


KÓKUSZKA HÍREK!!!
"Kókuszkát tegnap este ki kellett venni. Nagyon picike, 10 kritikus nap jön, bízunk a legjobbakban..."

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Sziasztok!

Angel mára is hatalmas drukk, nagyon nagyon szorítok értetek!!!! Kókuszka legyél erős és bátor!

Mi tegnap színházba voltunk, nagyon jó volt kicsit kikapcsolódni.
Ma reggel oldalt feküdtem de éreztem nem jó gondoltam akkor feküdjünk hanyatt. Teljesen ki lehetett tapintani Grétit, apa odarakta a kezét és 2-szer ujjon rúgta kicsilánya! Apa teljesen odavan. Ez tuti nem bélmozgás volt ezt még én is éreztem olyasmi volt mintha kipukkant volna valami a pociba kb. vagy valami pukkanás szerű. Ja és a rúgás utánn eltünt picur onnan ahol volt. :D :D :D :D :D

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


KÓKUSZKA!
Nagyon szoírtok érted!!!!!!!!!!! Bízom benne, hogy minden jóra fordul!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
donika
 
 


Szandra!

Köszönjük a híreket!!!! Iszonyatosan szorítok Kókuszkának. Nagyon remélem rendben lesz!!!!! Keresztbe kezem lábam értük, bárcsak ez elég lenne!!!!!!!! :(
Vajon mért nem várhattak még 2 napot?

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Hajrá Kókuszka!
vovanda
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: