Új privát üzeneted érkezett!

Bocsánat, hogy este már nem jöttem vissza, megint bealudtam. :? Elég tápika vagyok mostanában. :?

Ildó, nagyon sajnálom, hogy nem tudtam segíteni, tudtam én, hogy informatika kell, értem, hogy mire gondolsz, direkt meg is nyitottam ezeket az oldalakat, egy csomót ki is szórtam egyből, mert láttam, hogy nem arról szól, ezekről nem láttam :( , bocsi. Valami infós kolléga segítségét kellene esetleg kérni, nincs olyan, akitől szívesen kérnél? :roll: :wink:

Az az ember tök paraszt volt veled, az a telefonos. :twisted:

Mindenkinek: kösz az instrukciókat, igen, ez víz lesz, mert tudjátok, hullafoltos és igen, ha benyomom, úgy marad. Azt nem tudtam, hogy csak a 145 fölötti vérnyomás a gáz, Timi, neked be kellett menned a kórházba a dagadt lábaddal, akkor mi volt? Magas volt a vérnyomásod is? Egyébként lehet, hogy csak véletlenül volt magas, majd egyszer megmérem anyósnál, ott van vérnyomásmérő.

KépKép
benó
 
 


Sziasztok!

Benó, már csak 6 hét! [b]Boldog 31.hetet!!![/b] :D :D :D (Ezt már csak 5-ször írhatjuk neked!)

KépKép

KépKép
nadina01
 
 


az instrukciók az hülyeség ide; köszi a segítséget, nem instrukciókat

KépKép
benó
 
 

 
 

Így néznek ki a kis cukorkák:
Kép Kép

KépKép
benó
 
 


Jaj de jók! Csak nekem még mindig fura, hogy fejjel lefelé vannak :lol:

KépKép

KépKép
nadina01
 
 


Helló!!

BOLDOG 31.DIK HÉTFORDULÓT NEKTEK BENÓ!!!!!!!!!!!

Kép
martik77
 
 


Helló Márti!
Tök jól nézel ki a fotón!!! Én se látom a "felesleget", úgyhogy nem lehet sok! :D :D :D

KépKép

KépKép
nadina01
 
 


Á, helló Edina! :D :D Köszi! :D :D Nem vettelek ám észre, bocsi. :oops:

KépKép
benó
 
 


Most olvasom, hogy Timi szülinapos volt. [b]Boldog szülinapot Timi!!![/b]
(jó rég nem voltam)

KépKép

KépKép
nadina01
 
 


Helló Márti! :D :D :D Köszi! :D :D :D
Nincsenek ám fejjel lefelé, ez csak a szabvány, de ők nem olyan szabványosak. :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Na én már megint nem tudok naggyal írni, meg vastagon, de mindegy :lol: :lol: :lol:

KépKép

KépKép
nadina01
 
 


Mesélj valami jót, Edina! :D
Mikor mentek Isztambulba? Hányadikán?

Milyen volt az éjszaka, Márti?

KépKép
benó
 
 


Helló!!

Most már tuti hasfájós.Hajnali 1 től sírt fél 4-ig.Na nem egyfolytában,mert néha aludt vagy épp szopizott volna,de keservesen felsírt. :(

Még ki kell tapasztalnom mikorra hat ez az espumizan csepp.

Edina de rég futottunk itt össze. :)
Tök jó,hogy te is itt vagy. :D

Kép
martik77
 
 


Sebaj! :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


:lol: :lol: :lol: Akkor szerencse, hogy nincsenek fejjel lefelé :lol: Viszont olvasom, hogy egymás mögött vannak? Furi, hogy így elférnek....

KépKép

KépKép
nadina01
 
 


Ó, szegény! Hülye hasfájás. :x Minden csecsemő életét ez keseríti meg? :twisted: Azt a cseppet inni kell vagy hogy?

KépKép
benó
 
 


Ők elférnek, de én már nem! :lol: :lol:
Csúnyát mondok: nyomják ki a hátamon a beleimet. :oops: :oops: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Igen Márti, szerintem még nem is taliztunk, mióta Vuk megvan! Írtam ám sokat, hogy gyönyörű gyerek lett! És a lábrázós videót is néztem, még Mikinek is mutattam :lol: :lol: :lol:
Ja és persze Te meg egy hős vagy, hogy ilyen gyorsan megszültél!!! :D

KépKép

KépKép
nadina01
 
 


Én is mindenkinek meséltem, hogy az én egyik barátnőm az olyan, hogy simán dumál velünk, míg elmegy a magzatvize, nagyon belevaló anyuka! :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Nem rendeződnek később egymás mellé?

Szegény Vuk, de a cseppek majd segítenek hamar, ugye?

KépKép

KépKép
nadina01
 
 


Nem tudom, merre kívánnak rendeződni. :roll: Nem baj, csak érezzék jól magukat, aztán majd kiszedjük őket szépen, nem kell préselődniük egymás hegyén-hátán. :D

KépKép
benó
 
 


Szerintem csak téged "préselnek", ők azért biztos elférnek kényelmesen :D Végül is ez a lényeg.

KépKép

KépKép
nadina01
 
 


Köszi Edina.Próbálom magam most is összeszedni.

Amúgy igen a legtöbb Bab hasfájós.EZ az espumizan csepp elég jó ízű.Minden kajcsi előtt kell 20 cseppet adni.Kiskanállal adom be neki.

Azért azt jegyezzük meg nem én voltam olyan ügyes,hanem a Kis Vuk!!!Én nagyon ratyi voltam a szülésnél.De ez már a múlt. :)

Kép
martik77
 
 


Így van. :D
Szóval, mikor mentek külföldiába? :D
Dettivel most talizom majd állítólag hétvégén, meg a Zsófikával, Nikivel (osztálytársaim voltak - többieknek).

KépKép
benó
 
 


Hát, barátom, azért csak két ember kellett hozzá. :wink:

KépKép
benó
 
 


Na azért szerintem Te se voltál semmi, Márti! Én tuti bepánikoltam volna... :shock:

16-án megyünk, már mindjárt itt van, tök jó! Most már várom nagyon. Bár a repüléstől igencsak félek...

KépKép

KépKép
nadina01
 
 


Megjött Tancsu. :D :D :D

Kép
martik77
 
 


Ó, szerintem az nagyon jó lesz, úgyis többen lesztek, majd észrevétlenül elmegy az az idő. :D

Helló Tancsu! :D
Mi a tervetek mára, mamák? :D

KépKép
benó
 
 


Helló Tacsu!

Viszont én meg megyek, sajna ma már dolgozom :(
Mindenkinek szép napot! :D :D :D
Pusssz

KépKép

KépKép
nadina01
 
 


:(
Helló Edina! :D :D Vigyázz magadra, aztán majd gyere, ha tudsz! :D

KépKép
benó
 
 


Nos, már nem lesztek, lányok?

KépKép
benó
 
 


Ja,

KIRÁLYFINAK BOLDOG NÉVNAPOT! :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Jó reggelt! :wink:

Végre sokat írtatok, de most meg nem tudom kinek mit írjak! :shock:

Kel egy kalácsom és egy rozskenyerem.
Királyfim alszik mert hajnalba meccset nézet a neten.. :roll:

Benó, átadom neki! :wink:

Kép
muzsuzska
 
 


Helló Zsuzsi! :D

KépKép
benó
 
 


Ildikó, de jó, elfelejtett pénz a számlán, ennél rosszabb sose legyen! :D :D :D Ennél kevesebb se! :wink:

Tancsu, én sem emlékszem erre a képre! Édi nagyon.

Márti, hihetetlenül nézel ki!!!!!!!!
:shock: :shock: :shock: No pocó!!! Könnyen mosolyogsz, két hete még ......... :wink:

Kép
muzsuzska
 
 


Benó, rakass fel Gy. val egy lejátszót, hogy meg tudd nézni a babás videókat!!! :evil: :evil: :evil:

Kép
muzsuzska
 
 


Benó, neked se lesz pocód gyorsan le fogod ugrálni a két baba mellett!!!!!! :D

Kép
muzsuzska
 
 


Úgy döntöttem, hamarosan összeszedem magam és lemegyek anyuékhoz tűért, mert egyet én tettem tönkre, egyet meg a Gy. tegnap, mert szélmalmot épített miniben :roll: és kellett hozzá neki tű :shock: :roll:, úgyhogy jól tönkretette, nem lehet vele varrni. Ami még van, az olyan béna kis vézna, azzal nem tudok varrni. :roll: Úgyhogy egy picit még maradok, oszt megyek.

KépKép
benó
 
 


Majd megpróbálom megnézni őket anyuéknál. Itt mindig vírusos a gép, és mindig miattam :twisted:.

KépKép
benó
 
 


Most nem is tudom elképzelni, hogy egyszer képes leszek ugrálni. :shock: :lol:

KépKép
benó
 
 


Van vírusírtó is! :wink:

Kép
muzsuzska
 
 


van :lol: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Kép
Kép A kicsi és a Nagy. :D

Kép
martik77
 
 


készülődöm

KépKép
benó
 
 


ÁÁÁÁÁÁ, de jó képek!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Ádámka fele akkora mint Gergő! :D

Tancsu, átmész Mártihoz és Gergő már ott alszik is!!!! :shock:

Könnyen babáztok két alvó babával! :D

Kép
muzsuzska
 
 


Nagyon édesek. :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Látom Márti, ti cumiztok!

Kép
muzsuzska
 
 


Eszméletlen jól néznek ki együtt. :D :D :D Mindig visszamegyek, megnézni őket. :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Halihó.Majd írunk,csak most az enyém kezd ébredezni. :D

Kép
martik77
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?