Új privát üzeneted érkezett!

Dike, szerintem azon az oldalon van pé, ahol érzed. Legalábbis nekem mindig azon az oldalon volt sárgatestem uh-n, ahol éreztem előtte a szúrkát.
Vendég
 


Pompom :)
Jó az!!!!!!!!!!!!! Otthon megbuherom :wink:

KépKép
zapáné
 
 


Hahó! :lol:

Pompom!
nagyon klasszak a tesztek!és a mai sokkal jobban láccik 8) a hőd ne izgasson, nekem se volt magas és mégis nő a hasam :D

Dike!
kár h nem nézi meg. :? de mivel Ticsinél is úgy lett a baba, minden hónapot ki kell használni. :D (inszemezni viszont úgyis-ha egyáltalán kell-csak uhuval fogtok és csak akkor, ha azon az oldalon lesz pete ahol átjárható vagy.-)
meg ha 28 napos az már jó! :wink:

Gyugyi!
olyan szépen írtál :)

Krisz!
ne szedj sztem ennyi bogyót. :roll: vuk nálam se nagyon volt szerencsére.hasmenés meg az elején sokat volt.de sztem a Mg-tól lehet neked, mert amíg csak vasat szedtem szorulásom volt, mióta Mg-val eszem, hasmenésem van majdhogynem :oops: 8)
Vendég
 

 
 

Pompom! :D

Kép

et+7nap=dpo 10
et +8=dpo 11
et+9=dpo 12
et+10=dpo 13
et+13=dpo 16
et+15=dpo 18
a tiéd kb.olyan mint az én dpo 12-esem(felülről a 3.) :lol: :lol:
Vendég
 


14.dpo-n vérvétel:hcg 116. :)
és a teszt nem volt nagyon erős :roll:
Vendég
 


Krisz! :D

első uhu kereken 5 hetesen(21 dpo):
7 mm*es petezsák , szikhólyaggal.+2 vérömleny balra-jobbra.

Kép

második uhu:6hét+3 nap.(31 dpo):szívverés.6,2 mm-es crl(ülőmagasságú) baba.

Kép
Vendég
 


Vicus, köszi a teszteket. :)

Fura, hogy 100 feletti hcg-nél nem ugrik le a második csík a tesztről... én alapból nagyon sokat iszom, és éjszakánként járok egyszer pisilni, szóval a teszthez használt pisi valszeg nálam nem igazán tömény.

Változott egyébként a terv, ma megyek dokihoz. Nekem elég lett volna a hét vége felé is, de miután mondtam, hogy halvány tesztek és progihiány, az asszisztens megcsillogtatott egy megüresedett ma délutánit, úgyhogy megyek.
Vendég
 


Pompom!

Ez szebb, mint a tegnapi! Nem lesz itt semmi gond sem! :wink: Nem baj, ha nem megy fel a hő, enyém sem volt valami húha... Milyen tesztek ezek, 10-esek?

Vicuska!

Most, hogy írtad, megnéztem, 3 mm volt Dóra crl-je. Lillád jó nagy lesz! :P

Köszi Kata neekd is. Úgy néz ki eddig minden rendben! :roll:

Kép

Kép
gröni
 
 


Pompom!
Én tesztjeim
ET+9-11 dpo
ET+10-12 dpo
ET+11-13 dpo
ET+12-14 dpo - 123 hcg
ET+15-17 dpo
Kép
Kép

KépKép
zsófikukac
 
 


Pompom!
Látod, ezek a tesztek már csak ilyenek! nagyon drukkolok!!!

kata!
Majd csinálok képet, elég sokat nőtt az én pocim is. :lol:

Krisz!
Szerintem 20 dpon korai a szívhang, ne éld bele magad!!! Nekünk 4+6-on még petezsák se látszott, 5+6-on viszont kettő is, de szívhangot 7+1-en hallottunk! :wink:

KépKép
zsófikukac
 
 


Hello!

Fencike nem válaszol... Nem akarom zaklatni, biztos millió a dolga...

Krisz, jajj, eszembe jutott, amikor én számolgattam, hányadik napom is lehetek... Ugyebár nekem (is) csak a hőm volt, arra hagyatkoztam... :) Nekem 6+0-n volt szívhang, és elvileg a petezsák méretéből (+ hő is ezt igazolta) ítélték meg a terhességi hetet. Keresek...

Gyugyi! Szép vót! Teljesen egyetértek! :)

Ja, Ticsi, Neked akartam még, hogy Bendus nagyon nagyon sokiág bukott... Talán 10 hós koráig simán. Persze szilárdat nem, csak anyatejet. az sajna nagyon könnyen visszajön, főleg ha sokat zabbant Ádi. Ne aggódj! Nem örökölte, főleg ha látsz különbséget a 2 gyerek között...

Kép
Kép
sleepin
 
 


Pompom!
hűűűűűűűű, de izgi, akkor várunk du. a jó hírekkel :D

Kukac!
hol az a pocifotó? :D

Gröni!
nem mondod?ugyanannyi idősen????? :roll:

Sleepin!
reméljük Fenciék csak el vannak havazva :D
Vendég
 


napot...már nem olyan felhőtlen...kicsit rütyül, mer nagy aaacik

pompom

enyim teszt fent van a poz tesztekben, de nekem a sokadik dpo lett ilyen "erős" tán a 15. szal ez tuti nem szellem

kivi doki mit monca...progit kapj az a lényeg, a legyet má bekaptad :d



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

sleepin köszi a megnyugtatást

igen látom a különbséget, hát majd kiderül mi lesz, ha aktívan eszik vmit

Kép
ticsimû
 
 


vicus

no para én is megkukk Ádi

6+4en a crl 6,7mm volt

4 kiló körül számolj, és most válts az 56ról 68ra :d

Kép
ticsimû
 
 


Krisz!

6+0
17 mm petezsák

Kép

Kép
Kép
sleepin
 
 


Ticsi!
:lol:

neeeeeeeeeeeeeeeee, az 56-ról 68-ra a ruhaméretre gondoltál??????tele vagyok ezer+1 cuki 56-os rucikkal! :shock: és mi van a 62-esekkel?????rögtön 68 kell???????
én is 4,5 kilóval születtem :lol:
Vendég
 


vicus

nem akarlak lelombozni...én is 56ost vettem, abból kiindulva, hogy Árpi milyen csonti volt...Ádira rá se tudtam adni

Mi 62-68 cal kezdtünk, de már 74 ami jó rá...

Kép
ticsimû
 
 


Nyah, megkaptam az utromat, és grav. susp. vagyok. :)
Doki rendes volt nagyon, arra számítottam, hogy fejcsóvál majd és nem érti hogy mit keresek ott ilyen korán, erre nézegette a régebbi progiszintemet, és szó nélkül írta az utrót. A nyálkahártyám 15.1 mm, a méhem megnagyobbodott, sehol ciszta, vagy bármi rondaság.
Holnap délután meglesz a hcg és a progi is, mára egy utró. Jut eszembe.. ha utro oralnak hívják, attól még mehet hüvelybe, ugye? A doki hüvelybe mondta, de ez az oral kicsit megkavart...

Gröni, igen, 10-es tesztek.
Vendég
 


Vicus, nyugi, azért ritka szerintem az, hogy nem jó az 56-os... :) Nekünk spec. nagy volt... :D

Pompom! SZUPER!!! :D Holnap reméljük jó magas számot hallunk Tőled! :) Én szájon át szedtem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sleepin 2009.03.23 16:02-kor.

Kép
Kép
sleepin
 
 


pompom! szupeeeeeer! még több mosoly jelet kérek?hogy érzed magad? felfogtad?apa mit szolt?jaj én kb annyira boldog vagyok, mint te! annyira bele tudom élni magam a helyzetedbe!mi lesz ha nekem összejön?fuuuuu :lol: :lol: :lol:

lányok, nagyon fel vagyok spanolva...nem jó ez, most megint olyan érzésem van mint amikor elkezdtünk próbálkozni.ha nem fog sikerülni, ami elég rendesen benne van a pakliban rohadt csalódott leszek.utolsó hónapokban, annyira már nem törtem le mikor megjött de most megint nagyon beleélem magam.
a banán az jó a nyálkahártyára?meg eszem sok joghurtot. :) bár nem igen szeretem.

KépKép
dike
 
 


sleepin

mondjuk nem mindegy, hogy ki gyártotta...nekem van olyan 74es bodym, ami mg jó árpira...és egy micimacis melegítő, szintén 74es, ami jó, de van olyan 80asom, ami Ádira sem megy ráé!!!!!!!!!

dike

minden ami fehérje, az jó! nyomasdd

pompom

1 utro? nem kevés? az utrot lehet minden irányból tolni...én is ettem innen is onnan is, fentőrl megterheli a májat, lentről nem, és lentről gyorsabban hat, szal nyugodtan

gyere majd a hcg hírekkel!!!!!!!!!!!

Kép
ticsimû
 
 


Csak ezt gyorsan, mert kvt! :D

Kép

KépKép
zapáné
 
 


Sziasztok!

Elnézést a betolakodásért, de lenne egy teszt, amiről kérném a véleményeteket.
Nem rögtön, de 3 percen belül jelent meg.

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.03.23 18:19-kor.
Vendég
 


Kata!

Igen most spontánozunk!!Bmc-ben igen konzultáció várt volna bennünket,aztán persze gondolom a többi.Nincs elvetve a dolog csak pihentetjük.
Vendég
 


Dike!
csak pozitívan!!!!!!!!!!!!!a vonalzód nem kéne megújítani?most akkor megjött?minden fehérje oksika :D

Pompom!
de szuper!klassz a nyh-d!napi 1 utro vagy hogyan? :shock: inkább 3*2 vagy 2*3 kéne. :roll: mindegy hova rakod melyiket, ugyanaz van bennük, ne kérdezd mér más a nevük, én se jöttem rá.lent jobban hat. :lol:

Haga!
hhhhhhhhhhhhhhhhűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűű, ez nagyon pozitv!!!!!!!!!!!!!!!!csak nem a tiéd?????????????? :roll: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Vicus :)

Az enyém :oops:
13 napja voltunk együtt, de pé csak 2-3 nappal később volt.
Ez a teszt ma délutáni, és 25-ös érzékenységű. Csak ilyen van a patikában :evil: Nálunk drogéria nincs :?
Vendég
 


Köszi az utrós tanácsokat. :)

Vicus, ma este kell feltennem egyet, aztán holnap reggel, és délután ha megvan a progiszintem, a doki megmondja, hogy annak alapján mennyit kell majd a későbbiekben.

Dike, asszem még az "ezt nem hiszem el... " döbbent fázisában vagyok. :) Minden nagyon új... a csíkocskák a teszteken, az, hogy egy kicsit máshogy érzem magamat, a mosolygó asszisztens a dokinál.. szóval még csak kapkodom a fejemet. :) Azt hiszem, akkor fog leesni a dolog, ha holnap szép magas hcg szintet tudhatok a magaménak. :) Emellett elég fáradt vagyok, és szédülgetős, bár ez utóbbi szerintem a vérvétel eredménye. Étvágyam nem nagyon van, és szinte egész nap ráz a hideg, függetlenül attól, hogy milyen idő van, hány fok és hogy mi van rajtam. Szóval valami édes, zavarodott kábulatban létezem. :)

Haga, ez a teszt nagyon szépségesen pozitív. :)
Vendég
 


Vicuska!

Két nappal fiatalabb volt Dóra, kereken 6 hetes. Bár Dóra a kilóihoz képest picike volt, csak 52 centi. Nálunk is változó a ruhaméret. Az 56-os bodyk nem lettek jók, fejen még átment aztán se le, se fel! :lol: Mi 56-ossal kezdtünk, de inkább a pocak miatt, hosszra talán jó lett volna az 52-es!

Pompom!

Nekem azt mondta a doki, hogy az orál az orál, az odavaló nem lentre. :roll: De szeritnem jobb az orál, legalább is nekem. Nagyon várom már a hcg-det! :wink:

Haga!

Gratulálok! :wink:

Rohannom kell!

Kép

Kép
gröni
 
 


Haga!
Ez bizony gyönyörűűűű kétcsíkos!!! Drukkolok! :lol:

Pompom!
Az orál dugható és a dugható szedhető, teljesen ugyanaz, csak más van a dobozra írva. Egy nekem is kevésnek tűnik, én 2x3-at nyomattam. Nagy drukk a holnapi eredményhez!!! :lol:

Vicuska!
Még nem fotóztam. :lol: :oops: Látom jól beijsztegettek a méretekkel! :lol: Én 50-est is fogok venni. :wink:

KépKép
zsófikukac
 
 


Vicuska :)

Ruciméret
56-ból csak néhányat, inkább 62 legyen több. Hihetetlen milyen gyorsan kinövik!
Én sosem hittem el,hogy létezik olyan, hogy egyik nap még jó a ruha, másnap már nem.
És igen, tényleg létezik! Volt,hogy hétfőn még ráadtam Albertre egy rucit, de szerdán már nem ment!
Azt szokták mondani, hogy a babák alvás közben nőnek. Nos, Albert rengeteget aludt, meg is lett az eredménye 8)

A babaszobátok nagyon szuper lett! Még sehol sem láttam zöld bútort, csak fehéret vagy barnát! Nagyon jóóóóóóóóóóóóóó :)
Vendég
 


Pompom :D
Igen általában 3x2-t szoktak utroból minimum, de majd holnap beállítja a dokid.Drukk a hcg-hez...sztem 50-100 között lesz.
Az utrot lehet itt is ott is szedni vagy dugni, dugni hatásosabb és kíméletesebb, én tegnap bevettem 2-őt szájon át mert apa bealudt itthon ebéd után szegény, én meg lentragadtam a boltban...úgy szédültem tőle, hogy csak na! :shock:

Haga
:lol: :lol: :lol: Ez biz atompozitív!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
vizkriszisback
 
 


Haga: :D :D ez bizony ++++++++++++++++

holnapra drukkoljatok, nem akartam tesztelni, de szerintem ellovok egyett, mert hajnalban hanyingerre ebredtem, es emelygek egesz nap, ilyen meg nem volt. csak akkor vagyok jol, ha eszem/iszom :D elvileg szerdan kellene nem megjonnie. a teszt 20-as szeritenteetek az mar mutat vmit 13 dpo-n? marmint ha akkor volt?

Giz
Kép
Kép
III. uh: 11.04
kissgizi
 
 


Kisgizi
Már mutathatja. :D
Hajrá pozitív teszt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
vizkriszisback
 
 


Aztaa, mi van itt csajok? :shock: :D Még a végén én is kedvet kapok! 8)

Gizi!

Nagyon drukkolok! Talán mutat, ha tuti a 13dpo!

Nekünk a 62-es nem jött be, szinte újan porosodnak a szekrénybe! :( Pedig olyan szépek! Mi inkább gatyázunk, bodyzunk, pulcsizunk, az jó sokáig jó, ha nagy feltűröm! :oops:

Kép

Kép
gröni
 
 


pompom :lol:
yesssssssssssssssss

haga :lol:
yessssssssssssssssss

gizi :lol:
drukkkkkkkkkkk

itt a tavasz :lol: :lol:
Vendég
 


Gizi!
hajráááááááááááááááááááááááááááááááá :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Fencike otthon, időhiányban! :) Azt mondta, ha holnap utóléri magát, felhív. :)

Lányok, nagyon belehúztatok! :D

Haga! Kistesó????? :D Látom, azért hittél Te a tesztnek (vonalzó)! :D

Kép
Kép
sleepin
 
 


Oh ne... Annyian vagytok most, miért pont én????????????

Kép
Kép
sleepin
 
 


lányok! mindenki bezebrásodik?én is én is akarok!!!indul a babaeső!!! :)

haga! gratulálok! :)

gizi!!drukkkkkk! :)

vicus! már 3 napja enyhe rózsaszin néha kicsi darabkák.ma már ugy néz ki jóval több van. de semmi görcs, hasfájás, ilyenkor már nagyon nagyon szokott fájni a hasam. szerinted ez is a műtét miatt van h nem fáj?
most akkor szerinted melyik nap az első ciklus nap?

KépKép
dike
 
 


Sziasztok!

Haga

Gratulálok!!!!!!!!!!! :D

Gizi

Nagyon drukkolok neked a + tesztért!!!!! :wink: :D

Mennyi új kismami lesz!!!!! :D
.
.
.

Én viszont búcsúzni jöttem!!!! :( Ma este eldőlt hogy a házasságunknak annyi!!!!! Régóta lóg a levegőben, harcoltam de hiába!!!! Már egy ideje feladtam(lélekben)!!!!!!! Sokat vívódtam, próbálkoztam, de nincs tovább!!!!!! :( Mégis megvisel!!!!!! :( Bőgök, bőgök mint egy taknyos kisgyerek!!!!! 14 év házasság nagy idő!!!!! És nem fogom arra hogy a gyerek miatt ment tönkre, mert ez így nem igaz!!!!! Azt mondta lássam be hogy 10 év után sem sikerült a gyerek, és ő mindent megtett :evil: , ettől ő többet mit is tehetne? És hát nehogy má ő legyen a hibás mert nem lett gyerekünk!!!! :evil: Hát mondtam nem vagyok szeplőtelen szűz Mária!!!!!! Mert ahhoz kex is kéne!!!!! :evil: :evil: :evil: És az a min. amit ő megtehet!!!!!! :evil: :evil: :evil: Én meg megkérdeztem tőle hogy ő orvos, vagy netán professzor hogy ilyen kúrva okos hogy nekem nem lett soha gyerekem????????? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: Azt hittem a földbe döngölöm, és még meg is taposom, de inkább kimentem a konyhába (na nem a nagykésért :lol: )!!!!!

Mindenkinek nagyon drukkolok, kinek mihez kell, és mindenkit puszilok!!!!!!! :D És ne haragudjatok hogy nem szólítok mindenkit egyenként!!!!!!! :wink: :D

Hétfőn azért a hsg-t megcsináltatom a magam megnyugtatása végett, hogy rendben vagyok e odabent!!!!! :roll: :shock: Jó nagy marha vagyok mi???????? :shock: :oops: :roll: Ha már a lelkem fáj, ez a kis hsg fájdalom már kutyafütty lesz!!!!!!!

Olvasni foglak benneteket még egy darabig biztosan, mert nem tudok elszakadni csak úgy!!!!!! :wink:

Csóközön!!!!!!! :D :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Ditke! Nagyon sajnálom!!! :((( Óriási ölelés!!!!!!!!!!!!!!!! Ide bármikor jöhetsz (és kíváncsi vagyok a hsg-dre is!!!), mert piritől, babától, hőtől, keksztől, pétől, zebrától függetlenül kíváncsi vagyok, hogy vagy, mi van Veled, merre jársz!!! És nagyon remélem, hogy megtalálod azt a valakit, akivel jobban megértitek majd egymást. Én legalább is ezt kívánom Neked! Végy példát Gabyról! :) És fel a fejjel!!! Leszel Te még babás! TUDOM! :D PUSZI!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
sleepin
 
 


Pálinkásat :)
Kép

Ditke :)
Sajnálom......... :(
Kép
Most tudom, hogy nehéz....., de minden gödörből van felfelé kiút! Nem könnyű kimászni, de sikerülni fog!!!!!
(((((((( nagyölelés)))))))))

Haga :)
Kép

Krisz :)
Ma uh????? :D :D :D

Pompom :)
Mai teszt????? :wink:

Sleepin :)
Laptetű??? :roll: Nocsak, nocsak!!! :lol: :lol:

Dike :)
Neked is sikerülni fog!!!! Hajrá!
Nemtom, honnan kéne számolnod a cn 1-t.... Csak maszatolsz, vagy több van?

Gizi :)
Drukkk!!!!!!!!!!!!! XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Fenci :)
Várunk!!! Képet akarok!!!! :D :D

Nem is meséltem tegnap....
Szegény embert az ág is.... :evil:
Beültem suli után a kocsiba, akkor láttam, hogy a szélvédő megrepedt. Valamit nekivágott a szél. (Vagy valaki... :evil: ) Pókháló a jobb felső sarok. Fa**a. :evil:

KépKép
zapáné
 
 


Szép jó reggelt!

Este 11 után feküdtünk le, és 12kor adtam fel a hideg elleni harcot pedig volt rajtam egy melegítőnadrág, és egy nagy hálóing (már ez is f*szán nézett ki :lol: ), felkeltem és ráhúztam még egy pulcsit.Utána nagy nehezen elaludtam, de a szél úgy rázta a redőnyt, hogy szörnyű. :evil:
Zapáné
Nekem is eszembe jutott, hogy nehogy a szél nekivágjon vmit a kocsinknak.Sajnálom a szélvédőt!Gondolom milyen bosszantó lehet. :(
Be akartunk ugrani a meddőségibe is, hogy ott vetessünk vért, mert ott vesznek 13-ig...de úgy néz ki, hogy leghamarabb 2kor érünk oda mert nincs aki hamarabb váltsa a boltban a párom.
:( Szóval lehet, hogy így is beugrunk..csak örömködni...de ennyi.

Ditke
Sajnálom, hogy nem jöttek rendbe nálatok a dolgok. :( De 5 éve én is elváltam, igaz csak 3 év után...de sose fogom megbánni! :D Kívánom, hogy te is találj egy rendes férfit akivel még boldogan élhetsz és szülhetsz neki majd kis poronytyokat! :D És ne is tűnj el!Kíváncsivagyok én is az eredményeidre meg mindenre!

Dike
Mindjárt te jössz!!! :D Az 1.cn amikor rendesen megjön, maszat nem számít.

Fenci
Várjuk a képeket!!! :D

Kép
vizkriszisback
 
 


ditke! :cry: annyira sajnálom!!!!!ne tűnj el kérlek,lélekben biztos tudunk segíteni, és én nagyon kiváncsi vagyok rád, és az eredményedre is! ilyet hozzádvágni, amit , nem hiszek a szememnek! :twisted: :cry:

zapáné. 4 napja piros de elég volt a tisztasági betét tegnap már tamponoztam.

KépKép
dike
 
 


Dike :)
Akkor szerintem tegnap volt 1.cn.

KépKép
zapáné
 
 


köszi zapáné, akkor íme az új, remélem utolsó ovulációs vonalzóm! :)

KépKép
dike
 
 


Azt olvastam valahol, hogy a nőivonal oldal meg fog szűnni.... Vagy melyik? :roll:

Mennem kell....
Kép

KépKép
zapáné
 
 


Kép

lányok dögös lettem hirtelen?ennyit fogytam!hahhahaa

KépKép
dike
 
 


igen a női volnal:(

KépKép
dike
 
 


Dike, klassz ez a mikis kép, most lássunk egy húsvéti nyuszisat is. :)
Egyébként nekem mindig azt mondogatta a dokim, hogy a ciklus első napja a vörös vér. Amikor már nem rózsaszín, nem barna és nem maszat. A mennyisége mindegy, de piros legyen.

Ditke, én is nagyon sajnálom hogy így alakult. :( De ne tűnj el!

Gyugyi, baromi bosszantó lehet ez a szélvédős dolog. :? Itt annyira fúj a szél, hogy a szinte lebegteti a kutyát a póráz végén. :)

Hoztam megint tesztet. :)

Kép

13. dpo. Hőt ma nem tudtam mérni, mert arra ébredtem, hogy fulladok, valszeg álmomban félrenyeltem a nyálamat :? , úgyhogy rohantam a konyhába enyhíteni a kínokon... ezután nem lett volna értelme mérni.
Este dugtam egy utrót, meg ma reggel is, most meg tűkön ülve várom a hcg-met. :) Csak késő délután lesz meg...
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?