Új privát üzeneted érkezett!

eszti piheneek.ildi utasítását betartva végzem a házimunkát.szekrénytologatást mellőzöm.... :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Én azt hiszem, ma nem jövök már többet, mert még sok a dolog (ismét), de látom, mindenki elfoglalt és pihenget. :)

Akkor tessék tovább pihenni, és vigyázni minden manóra!
Vendég
 


jó éjt lányok!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 

 
 

Jelentkezem újra, géphiba miatt nem voltam. :cry: :cry: :cry: Utálatos hétvége volt, már tényleg jöhetne az a fránya tavasz. :? :? :? Szegény muskátlijaimat kivittem az erkélyre 1 hónapja, mikor egy hétig jó idő volt, azóta ott laknak a jegesmedvék. Most akkkor vigyem őket vissza a tárolóba?????
Dóri, milyen a cukrod? Nitácska, fokozatosan, ahogy megbeszéltük.!
bábaildi
 
 


Majd csütörtökön (de legkorábban holnap) megyek, ahhoz képest 1 nap az eredmény.

Szegény növények... :(
Vendég
 


ildi betartom amit mondasz mint eddig..... :) :D :D :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Eszty: Írtam neked email-ban!!!

Mindenkinek szép álmokat!!!

Holnap megpróbálok jönni..

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


szép jó napot mindenkinek!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, de zárás van és itt a feje tetejére állt a világ!
Morca: köszönöm szépen a levelet, jólesett! Válaszolok is majd, amint van pici időm! Kitartás neked is! Ügyi vagy!

Mindenki vigyázzon magára!
Nekem sokat fáj a fejem emiatt a szél miatt, a baba nagyon erősen rugdos, biztos őt is zavarja valami, és nagyon éhes vagyok, egyfolytában tudnék enni!

Puszi,

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


Sziasztok!!

Eszty: Most látom a vonalzódon, hogy már túl is vagy a félidőn.. :lol: :lol:
Azért vigyázz, magatokra, ne vidd túlzásba a munkát.. :wink: :wink:
Várom a választ!! :wink:

Pussz Mindenkinek!!

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Sziasztok!

Eszty! Ügyi légy a zárással, ismerem az ilyen hajtást, anyum mindig pörög ilyenkor... :)

Remélem, jól vagytok!

Én megyek most, mert Samu elaludt, nem akarom felébreszteni.

Üdv!
Vendég
 


Dóri: Most látom a te vonalzódat is, háát, nem is olyan sokára már izgulhatunk érted... :wink: :wink:

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Azért az arrébb van még... :) De én rmélem, hogy Pindur sem várja ki a 40 hetet... :) Jó, azért koraszülött se legyen persze, de én úgy május közepére tippelem inkább. :)
Vendég
 


értem meg még ráértek izgulni..... :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska: Érted (is) folyamatosan izgulunk!!! :wink: :lol: :lol:

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


morca :D :D :D :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Még itthon vagyok, ma későbbre megyek,mert délután lesz tűzvédelmi előadás is, és most munka előtt csúsztatom le amennyivel többet bent lennék.
Tegnap Orsit lázasan adták ki az oviból, 38.8 volt a láza, mikor itthon megmértem. Ma délután anyukám elviszi a dokihoz, mert a rendelés pont az előadás ideje alatt van. A párom is beteg, itthon van.
Tegnap és ma reggel sikerült megsütnöm a sütiket a jótékonysági sütivásárra: bent szervezik a cégnél és a kollégák sütnek és adják el a többieknek a sütit, a bevétel meg megy a Csodalámpa alapítványnak. Remélem, minden sütim ízleni fog nekik és mind elfogy! :D
Csináltam sárgabarackos, málnás és nutellás crostatá-t (olasz rácsos süti), kójuszgolyót és meggyes pitét.

Most megyek, mert át kell vinnem Orsit anyuhoz, aztán megyek be, mert meló is sok van.

Puszi nektek! Vigyázzatok magatokra!

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


Nálunk anyukám dőlt ki... :? Nagyon rosszul volt éjjel, mára jobb már, de itthon maradt.

Samu meg nyűgös volt éjjel. De azért hősiesen mindig visszaaludt. :wink:

Szép napot nektek!
Vendég
 


jobbulást minden betegnek!!!!!!
eszti isteniek lehetnek azok a sütik......a nyál is össszefutott a számba!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Köszönjük a jobbulást, azért szerintem ma már jobban volt anyum. Remélem, éjjelre sem lesz rosszabbul, és akkor már tuti lesz, hogy gyógyulóban van.

Nálatok is jobbulást, Eszty!

6.03 lett a mostani eredmény, ismét nem megyek a Honvédba hétfőn!!! :) :) :) Holnap telefonálok nekik. :)

Na, mindenkinek jó éjszakát!
Vendég
 


Sziasztok!

Dóri: nagyon ügyi vagy, csak így tovább!
Ne siettesd a babát, várja csak ki az idejét. Én az elején sokszor visszakívántam a hasamba, hogy legyen egy kis csönd és alhassak. :lol: :lol: :lol: Élvezz ki minden pillanatot!

A sütiket ma fogják meózni. 8) Tegnap a szülinapos meggyes pite sikert aratott! :D

Tegnap nem jutottam el Orsival a dokihoz, mert magas láza volt, és pont elaludt bebugyolálva, mert vacogott szegényke. Úgyhogy ma reggel vittem el, tegnap csak telefonon konzultáltam a dokinővel. Úgy néz ki, valami vírus, de a torka egyelőre tiszta. A lázát kell csillapítanom, más teendő egyelőre nincsen.
Ha holnap egész nap ilyen magas láza lesz még, el kell kezdeni antibiotikumot adni, mert a vírus 2-3 nap alatt kitombolja magát, így ha a láz tovább marad, akkor van felülfertőződés. Azért jó lenne elkerülni, nem szívesen adok neki antibiotikumot. Viszont Lactiv-ot veszek neki, az rendbeteszi a kis hasát, mert azt mondja, fáj neki.
Remélem, a hétvégén túlleszünk rajta, mindenesetre szerdáig nem mehet oviba. Én dolgozom, anya vigyáz rá, de majd sietek haza. A 4 órás munkának azért vitathatatlan előnyei vannak! :wink:

Lányok! Nem tudjátok, honnan tudnék szerezni megbízható tanyasi tojást? Olyan jó lenne mindig igazi finom tojást enni, de nem tudom, kitől lehet ezt megbízhatóan beszerezni.

Puszi nektek!

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


sziasztok!!!!!
a mai uh-on minden ok...szép nagyot nőttünk....és a vérömleny teljesen eltűnt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitácska! Nagyon örülök! További szép növögetést nektek!
Vendég
 


Nitacska!

Ezek szuper hírek!!!!
Nagyon-nagyon megy a drukk ám egyfolytában!

Orsi szegénykém estére mindig nagyon belázasodik, és nehezen tudom lenyomni. Remélem, ma estére már nem fog! :?

Ültettem szép árvácskákat az erkélyre,legyen egy kis tavaszi hangulat!

Vigyázzatok magatokra!!!

Szép hétvégét nektek a továbbiakra is!

Puszi,

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


Sziasztok!

Nitacska: Szupeeeeeeeeer!!!!!!!!!!!

Dóri: Nagyon ügyes vagy, csak így tovább..

Eszt:Jobbulást Orsinak.. küldjük a gyógypuszikat..

Nálunk minden oké, csak mostanában csak az olvasásig jutok el, mert a kis fiaim rendesen ellátnak feladattal.. Ákos egy igazi bestia, hihetetlenül sok esze van..
Olyan balhékat tud levágni, ha valami nem tetszik neki, (pl. az öltözködés) hogy csak pislogok.. konkrétan sikítva ordít és dobálja magát.. :shock: :shock: néha frászt kapok, hogy valami baja van, de a következő pillanatban, meg tündérien mosolyog, úgyhogy nagyon tehetséges színész a drágám.. :lol: :lol:
Ma voltunk a Brendonban, kapott Ákos egy új, kisebb babakocsit... van egy pici "játszóház" mindenféle játékokkal amin játszani lehet, Matyi imádja, sosem hagyja ki.. Ma Ákos is csúszdázott meg "mászókázott" és nagyon tetszett neki, hogy mindenhol fel tud
állni, nagyon élvezte, jól el is fáradt..

Matyi pár napja nem igazán hajlandó enni, nem tudom mi lehet az oka, de majd kedden rákérdezek a dokinéninknél, úgyis megyünk Ákossal oltásra..
Ákosnál viszont most a puffasztott köles golyó a sláger.. :lol: :lol:
Nagyon élvezi, hogy ő szedegeti ki a tálkából.. Két kézzel tömi a pofijába.. nagyon cuki.. :lol: :lol:
Ja, és nem győzök Ákos után rohangálni, mert mindenhova követi Matyit, persze mindent ki is próbál, amivel Matyi játszik.. :lol: :lol: De van amikor önálló felfedező útra indul.. :lol: :lol:

Matyi meg annyira aranyos, minden reggel besegít egy kicsit a házi munkába.. :lol: :lol: nagyon nagy segítség nekem ez a kis legény.. :lol: :lol:

Dobok fel pár képet.. :wink:

Kép

egy kis közös legózás.. :P

Kép

anyaaa, biztos, hogy ez ide való?? :P :P

Kép

Matyi felporszívózza a lehullott leveleket.. :P :P

Kép

a kis fuvaros, segít a kinőtt ruháikat kiválogatni.. :P :P

Kép

na ezt most kipakolom.. :P :P

Kép

találtam valami érdekeset.. :P :P

Kép

nehéz meló.. :P :P

Kép

új játék.. :P :P

Kép

egy igazi kis malac.. :P :P

Na megint jó sok voltam.. :oops: :lol:


pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Igazán nem baj, Morca, a képek mmegint nagyon jók! Hogy ez a két fiú már mekkora!!!

Szép vasárnapot! :wink:
Vendég
 


morca szerintem mindenki imádja nézni a srácokat...meg a gyerekeket!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok Lányok!

Morca: nagyon édesek a fotók! Micsoda kisegítő személyzeted van!!! :lol: :lol: Nem semmi! A képek nagyon jók, és nem vagy sok, csak nyugodtan pakold!!! Húúú, az a morzsa halmaz! Gondolim, örültél! :P Nagyon ügyesek ezek a legények! Most aztán szaladhatsz kétfelé rendesen akkor!

VÉGRE ITT A TAVASZ! Bár ma kicsit szomorkás, de nagyon finom langyi idő van!

Orsikámnak tegnap már nem volt láza, de még elég kis nyanvika. Olyan "betegség-szaga" van még, most még ilyeneket is érzek. :?
Ma anyu vigyáz rá, amíg dolgozom.
Reggel voltam a védőnőnél, minden rendben. SZépen nő a baba, én 2 kilót híztam most 6 hét alatt, de állítólag most nyerte el teljes méretét a méhlepény is. Szénhidrátot nem, de sajtokat eszek rendesen, emrt nagyon éhes vagyok, és azok elég jól működnek. Viszont azokban van azért zsír, úgyhogy hízni lehet tőle. Valamit muszáj ennem, mert éhen halok. :? Remélem, nem lesz gond. Eddig összesen + 5 kilónál tartok a kiindulási súlyomhoz képest (47 kg).

Szerdán megyek vérvételre, és délután meg a nőgyógyihoz is betapintásos vizsgálatra.
Egyébként jól vagyok, de néha nagyon nehezen kapok levegőt: akkor nem tudom, hogy fekszik, de alig bír tágulni a tüdőm valami miatt. Meg rugdosódik ám rendesen is! Focista lesz a lelkem! :roll: :wink:

Hétvégén vettem pár tő árvácskát az erkélyre, elültetgettem, meg IKEÁ-ban jártunk lámpáért a babaágy fölé. Meg kaptam nagyon jó puha mintás tetra anyagból 3 db-os 70x70 kendőt 890Ft-ért.

Most megyek vissza melózni meég, aztán uzsgyi haza töpihez!

Puszi nektek, és mindenkinek jobbulást, aki még beteg!!!

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


Nálunk minden ok, bár ma éjjel én semmit sem aludtam - későn feküdtem, és nem bírtam elaludni az idegességtől, hogy már alig van idő aludni... :lol: Vagy nem tudom, mitől voltam ideges, de egész éjjel stresszes voltam... Szóval max. félálomig jutottam, da ha véletlenül idáig eljutottam, mindig mentem pisilni, kezdődött az egész újból... :)

De minden rendben, csütörtökön Doki, kiváncsiak vagyunk, minden rendben-e odabent...

Orsinak további jobbulást, valóban itt a tavasz, Eszty, te meg ne hajtsd túl magad!

Pusz.
Vendég
 


sziasztok!!!!
csajok tudjátok mit eszem??????
baracklekváros kakaós rizst :shock: :) :) :)
szerintetek 16. héten kiderűlhet a baba neme? :roll: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Nitacska: Tesóm most 12 hetes, és a mai UH-n a doki már pedzegette neki, hogy mintha lenne valami a baba két lába között, de még korai lenne megmondani. A 12.héten már tényleg kialakulnak a külső nemi szervek is állítólag, de UH-n megmondani még nem olyan egyszerű. Viszont a 16. hét szerintem már sanszos! A 18.héten már tuti biztosat szoktak tudni mondani. Most lesz neked UH? Mert a 16.héten az AFP szokott lenni, és annak 2 hét az eredménye és azzal kell menni UH-ra. Lesz extra UH neked?

Dóri: hát ez eléggé úgy hangzik, hogy közeleg erősen a nagy nap! Vigyázz magadra! Biztosan ez a hirtelen melegfront is bejátszik. De azért csak vigyázz! Pihenj, amennyit tudsz, és ne idegeskedj! A kicsi is több,mint a semmi!

Puszi mindenkinek!!!

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


most voltam uh-on a 12.héten és a 13.héten is! :) :) :) :)
legközelebb afp lesz és akkor utána a 18.hti.de ildi azt mondta ha lesz idelye akkor meg kukkanthatom a babot a korházba........

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!
Dóri, szerintem mindenki nyomott volt a hétvégén, ez a hirtelen melegfront (mégha vártuk is nagyon) hatott ránk. Terhesen mégjobban érzi az ember lánya. Szerintem Eszty is emiatt nem kapott levegőt. :( :( :(
Nitácska: kakaós-lekváros rizs????Brr! Nem nekem való. A savanykás dolgokat jobban szeretem. Persze azért egyed, ha ízlik, csak ne sokat.
Morca, úgy látom irigylésre méltóan sok hely van nálatok! Milyen jó ez a gyerekeknek!
Képzeljétek vasnap reggel mentem dolgozni, pont az óraállításkor. Így azután fél hat helyett fél ötkor keltem. :? :? :?
Remélem ősszel visszakapom az egy órámat!!! :wink: :wink: :wink:
bábaildi
 
 


ildi nem ettem belőle sokat......kb 1 tányérral...annyi elég volt jólesett! :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!!

Dóri: Már nem sok van hátra, biztos ez is piszkálja már a lelkedet.. :wink: És hát a melegfront.. engem (is) nagyon megviselnek a frontok
vagy a fejem fáj, szédülök meg ilyesmi, vagy nagyon feszült vagyok .. :( :(

Nitacska: elég egyéni menüt állítottál össze.. (vagy a baba) :P :P :P a lényeg, hogy minden oké.. :wink:

Eszty: Remélem már jobban van Orsi.. :wink: 47kg??? Még 10kg is elférne.. :wink: :wink: Én adok szívesen.. :wink: :wink: :lol:
Ja, morzsa hegyek mindig vannak.. Szerdán megyek etetőszéket venni Ákosnak, mert ebből mindig kimászik a kis bestia.. :lol: (valamelyik nap is jöttem- mentem körülöttük és egyszer csak azt vettem
észre felállt benne.. Hihetetlen egy kis pasi, mindenhova felmászik.. Ha meg nem teszem bele valamibe, akkor csúcsragadozóként veti rá magát Matyi kajájára.. :shock: :lol: :lol:

Bábaildi: Az első képen nem otthon vagyunk, de így is sok helyünk van.. Nyáron bővítettük a házat és most így van egy nappalink, egy gyerek szobánk (egyenlőre csak játékra használjuk), és egy hálószobánk.. :) Jövőre tovább folytatjuk, mert teljesen átalakítjuk a nappali-konyha-fürdőszoba hármast és úgy még több helyünk lesz.. Bútor sincs, csak amennyi muszáj, pont azért, hogy a fiúknak minél több helyük legyen.. :wink: :D
Jól kifogtad az óra átállítást.. :?
Ja, és légyszi nyugtass meg.. holnap viszem Ákost prevenar (remélem jól írtam) oltásra.. mindig olyan vegyes érzelmek kavarognak bennem az oltások előtt, hogy vajon jót teszek vele, vagy nem... :roll: :roll:

Na jók legyetek!!!

Szép álmokat..

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


morca a baba álítottta össze a menüt!!!! :) :) :) :)

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Bábaildi! Akkor tényleg rövid lehetett az éjszaka! :roll: Sajnálom. De remélem, hogy tényleg visszakapod majd az órád!

Hát, nem tudom, lehet, hogy front, de sosem voltam érzékeny rájuk... Még terhesen sem... Sztem tényleg ilyen buta voltam, hogy az aggasztott, hogy kevés lesz az idő aludni. A családunkbana ez másoknál is előfordul... Tesóm meg anyukám is szoktak emiatt nem aludni. :lol:

Nitácska! Tetszik a menü! :) És lehet, hogy meg tudják mondani a nemét, ha a baba is szeretné. :) Majd mesélj!

Morca! Remélem, minden rendben a fiúkkal!

Mindenkinek jó éjszakát! Aludjatok! Én is fogok, ígérem!
Vendég
 


Sziasztok!

Jó régen nem írtam, hát nem nincsenek egyszerű napjaink. Pláne most. Dóri erősen nyáladzik, nyilván készülődek a felső fogak. De tegnap óta nem akar szopizni sem. Annyira fájhat neki...? Ahogy közelítek a cicivel, visít és feszül, homorít, nem akarja. Ha nem nyomom a szájába, csak simán vízszintben van, akkor is nyűgös, ha felemeli valaki, az persze jó. Ezerrel kézrágás.
Ez a nem evés aggaszt. Tegnap kihagyta a 18-21 órás kaját, gyakorlatilag korgó hassal ment aludni. :( Cumisüveggel is próbálkoztam, nem fogadja el. Mondjuk ezt korában sem tette.
23 órakor sírva ébredt, akkor gyorsan megszopiztattam. Azt hittem, túl vagyunk ezen, erre reggel 5-kor megint felsírt, rohantam, hogy a betonkemény cicimet leszívja, de megint nem akarta. Így lefejtem,.
Mitévő legyek?
A fogínyére kentünk fájdalomcsillapítót, hordja a borostyánláncot, éjszakára adtam neki nurofen szuzpenziót, szóval igazából nem is panaszkodik, csak enni nem akar.

Elnézést, hogy önző módon csak magunkról írok, de nagyon kétségbeejtőnek érzem ezt a helyzetet. Nem akarom, hogy leszokjon a ciciről. :( :( :(

Kép
anhel
 
 


anhel ez tuti a foga.....sajna elég fájdalmas is tud lenni nekik....kened neki valami zsibbasztóval?
nekünk annó sokat segítet.....
zdori én is szeretném ha hamar kiderűlne a neme........már kitaláltam hogy tudatom párommal ha megtudjuk kukis vagy puncis...... :) :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok!

Először gyorsan egy nyugtatás Anhelnek! Ez a foga lesz! Gondolj csak bele, nekünk is, ha fáj a fogunk, eszünkbe se jut, hogy együnk. Ezzel ők is így vannak. Fejjed ügyesen, és majd helyreáll a dolog, ha kidugja a hegyét a fogacska, sikerül áttörnie az ínyt! Nem lesz semmi gond! A többi, amit csinálsz, teljesen jó, folytasd így! Nemsoká javul a helyzet!!!Az evés miatt tényleg ne aggódj, semmi baja nem lesz, ha kihagy egy-két étkezést! Csak fejd le mindenképpen, hogy fennmaradjon a termelés és ne gyulladjon be a melled a pangás miatt.

Nitacska, Dóri: én is nagyon kíváncsi voltam már a nemére, és egész tutira meg tudták mondani az AFP-s 18.heti UH-n. :lol:
Nitacska: milyen ötleted van a közlésre? :wink:


Morca: Köszi a kérdésed, aranyos vagy, Orsi már jól van, szinte teljesen. Már nem érzem rajta a "betegség-szagot", jó kedve van, nem fáradékony már, láza sincs estére sem. Holnap visszük vissza a dokinőhöz, és szerintem csüt már mehet oviba. AZ jó is lesz, mert pénteken családi húsvétváró délután lesz az oviban, és ezt nem szeretném kihagyni. Sajnos ősszel a szüreti bulit ki kellett hagynunk, mert beteg volt, pedig ők préseltek maguknak igazi préssel szőlőlevet, szedegették le a szőlőszemeket a fürtökről. Na, majd most ősszel! :wink:
Oh, kilókat nem kérek, köszönöm szépen! Ha annyit ennék, amennyire éhes vagyok, most is felkapnám azt a 20 kilót, azt hiszem, amit Orsival, de azt nem szabad! Most 2,5 kg-ot híztam 6 hét alatt, úgyhogy figyelnem kell. Szénhidrátot nem eszek többet, mint amennyit szabad, de pótlom sajtokkal, hogy ne legyek éhes, abban viszont zsír van. És persze a finom libazsíros, májas cuccot sem vetem meg. De most nem veszek, hogy ne legyen kísértés. Valamit enni kell! :D Jó lenne, ha nem jönne fel sok leadnivaló. Orsitól is maradt rajtam 5 kiló, most jó lenne, ha nem maradna sok. Mondjuk nem ez a lényeg, hanem hogy minden rendben legyen. De most a diéta és ez egybevág! :wink:
Az etetőszék hasznos, és bele tudod kötni, ha kell. Jó válogatást!!! 8)

Én ma olyan nyomott vagyok! El tudnék aludni bármikor, és nincs kedvem szinte semmihez. Ki is mentem az Alexandrába, vettem pár könyvet, meg DVD-t. Olyan jó akciók vannak, nézzetek be, ha van időtök!!! Fillérekért vannak tök jó könyvek!!!
Kiadták Szabó Magda könyveit újra: sikerült megvennem a Mondják meg Zsófikának címűt, amit már rég keresek! Nagyon szép, olyan igazi gyerekkori nosztalgia a mi korosztályunknak!
És rengeteg gyerekkönyv van! Vettem Orsinak tanyás könyveket, DVD-n magyar mondákat meseváltozatban, meg Hupikék Törpikéket is sikerült kapnom végre (már rég vágyik rá, de sehol nem lehet kapni), és egy Csipp-csupp csodák DVD-t (emlékeztek Kalán nénire?). És az új jövevénynek is vettem egy puha és egy fürdős könyvet! Ezek is le vannak árazva most és tök színvonalasak!
Jól kiköltekeztem magam, de kicsit jobb kedvem lett! Mindig úgy örülök, ha sikerül jó dolgokat találnom, jó áron, és még meg is tudom venni.

Bábaildi: az nem lehetett semmi, az a koránkelés!!! Nem irigyellek. Én még mindig nem tudtam átállni, most valahogy nagyon nehezemre esik. De érdekes, mert már jóval előbb álmos és fáradt vagyok (egy órával előbb is akár, mint a régi időszámítás), viszont nem bírok korábban kelni, illetve bírok, mert muszáj, de nagyon nehezen megy, és egész nap kóma vagyok. Már számolok vissza, már csak egy hónapot dolgozom. Jövő héten megkapom az utódomat és végre nekiláthatunk a tréningnek.
Holnap jövök vérvételre, csörögjek rád, bent leszel?

Tegnap tesókám volt a 12.heti UH-n: nagy élmény volt neki is, párjának is, mert aktívkodott a gyerkőc rendesen! A doki mondta nekik, hogy mintha látna valamit a lába között, de ezt még korai lenne állítani! Én viszont a kezdetektől fogva fiúnak érzem, és egyre biztosabb vagyok benne! :-DDD Hála Istennek, minden rendben van, minden érték jó lett, még 2-3 nappal nagyobb is, mint a kora. Úgyhogy minden szuper!!!

Vigyázzatok magatokra!!!
Pihizzetek, ha tudtok!

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


eszti arra gondoltam ha meg tudjuk mi lesz veszek egy olyan szinű kis cipellőt!!!!szerintem cuki!!!

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Nitacska: az cuki ötlet! Mondjuk én e téren nem bíznék a párom kapcsolási képességeiben, mert ő a színből simán nem értené, mit akarok. :lol: :lol: :lol: Csak a cipőt figyelné, hogy aranyos-e, és hogy jól néz-e ki, praktikus-e. :lol: :lol: De a tiéd biztosan fog kapcsolni, mit akarsz mondani vele.

Puszi,

eszty, Orsi és DanóManó

Kép

Kép
boeszter
 
 


Sziasztok!!

Anhel: A legfontosabb, hogy ne idegeskedj.. 8) Tudom, hogy nehéz, de Dóri megérzi és akkor még nehezebb dolgotok lesz.. :roll: Szerintem is a fogacskája lehet a szopisztrájk oka
és én is úgy gondolom, hogy rendeződik a helyzet, ha kibújnak.. :roll:
Esetleg addig míg nem rendeződik a szopi kérdés, próbáld meg neki pohárból adni a lefejt tejcsit, hátha úgy elfogadja.. :wink: Nálunk ez mindig bevált, sőt igazi kaland volt mindkét gyerkőcömnek a poharazás .. :wink: Amúgy most nálunk is hasonló a helyzet, de azért nem ennyire komoly mint nálatok.. Ráadásul most Matyi sem akar semmit enni, bármit teszek elé, eszik pár falatot, (jó esetben) aztán közli velem, hogy nem szereti.. :roll: :? Pedig nem adok neki édességet, inni is vizet szokott leginkább, néha kubut.. :roll: Beszéltem a doki nénivel is, azt mondta még várjunk egy kicsit, aztán meglátjuk.. :roll:

Később még jövök...

pussz

Móni

Kép

Kép
morca
 
 


Eszty! Grat a beszerzésekhez! :wink: Jól hangzik!!! :)

Anhel! Én nem tudom, mi baja lehet a lánykádnak, de gondolom igaza van a többieknek. Szóval tutira csak átmenetei. És dehogy akar leszokni a ciciről! :wink:

Na szaladok... Sok a teendő.
Vendég
 


Sziasztok! Tudnátok nekem ajánlani nödokit a pesterzsébeti sztk-ból?Elöre is köszönöm!
vadmacsika
 
 


eszti hála a párom érteni fogja!!!! :) :D

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Sziasztok! Anhel-Ildi: ne izgulj, Dóri tudja, hogy neki mi a jó. Ha annyira fáj az ínye, hogy nem eszik, akkor jobb ha nem erőlteted. Hidd el, ha egy egész napot kihagyna, akkor sem lenne semmi baja. Nagyon fontos, hogy ne a Te érzéseidet vetítsd őrá, hanem fogadd el az Ő érzéseit. Ha nem eszik, nincs rá szüksége. Fejd a tejet, és kész. Amit még mgpróbálhatsz, a homeopátia, nem emlékszem a bogyó nevére, most nem állok fel megkeresni, bármelyik gyógyszertáros tudja, ahol van homeo. Nálunk pl. ez jött be egyedül. Ráadásul bárhányszor ismételhető. Még valami amire esetleg gondolni kell, ha napokig nem fogadja el a cicit: nem lehetsz terhes? Sokszor emiatt nem akarnak szopni a kicsik. :oops: :oops: :oops:
Eszty: a Mondják meg Zsófikának csodálatos könyv, nekem megvan régről, kb. két évente újra ovasom, nem lehet megunni. A másik ilyen Szabó Magda Katalin utca c. könyve. Azt ismered? Ha nem szerezd be, tetszeni fog. :lol: :lol: :lol: Nem vok holnap, :( :( :( mostanában elkerülnek a szerdák, de majdcsak összefutunk.
Morca: nem teszel rosszat az oltásokkal, hidd el! Tudom, hogy vannak az embernek ellenérzései, hall és olvas sok mindent, de sokszorosan kisebb kockázat a védőoltás, mint annak elmulasztása.
bábaildi
 
 


Lányok, nagyon szépen köszönöm a sok bíztatást és tanácsot!
Érdekes móson, a korábban cumisüveg-ellenes leányom, most olyan élvezettel cuclizik, hogy csak nézek. Próbálom a jó oldalát nézni a dolognak: ilyenkor mélyen egymás szemébe nézünk, míg szopinál ez nem ment. Bár annak más szépségei vannak ugye...
Azért nem adom fel, reménykedem, hogy fog ő még cicizni.

Bábaildi, hááát, nem hinném, hogy tesó készülődik, szedem a cerazettet (végülis abbamaradt a vérzés és azóta rendben vagyok), de hát sosem lehet tudni. A tejemet elfogadja Dóri, csak a cicim akasztja ki (ha előveszem, már üvölt), gyakorlatilag bele sem kóstol. Ilyen lehet terhesség esetén?

Homeós bogyót kapott ma. Apis 15 CH-t.

Kép
anhel
 
 


ildi mikor vagy bent nappal a korházba? :oops: :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Kép
nitacska007
Halásztelek
 
 


Eddig tartott a nap, most álomra hajtom a fejem. Remélem, mindenki alszik!!! Jó éjt!
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?