Új privát üzeneted érkezett!

Ditus!
Viszont gyönyörű karácsonyi ajándék volt! Meg akartuk várni a szívdobit.
20150601134430
 
 


Sziasztok!

Viki,
az elképzelhető, hogy nekünk 6+4-en már lesz pulzálás? Mert azt mindenképp meg akarjuk mi is várni.

Dita,
nálunk is jó volt, mert anyum tegnap megkérdezte, hogy mikor megyünk akkor legközelebb? Mostmár szívbaj nélkül rávágtam, hogy júni-júli. Úgyis mindegy lesz neki amikor majd megtudja a jó hírt. :lol:

i.kata
 
 


Én nem nagyon értem ezt a titkolózást. Mi értelme.
Nekünk mindig mindenki mindent tud. Illetve anyósék nem, de őnekik soha semmit nem lehet elmondani.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 

 
 

Timi!
Nekem túl aggódosak mind a szüleim, mind anyósék. Ha véletlenül nem élt volana baba, akkor tuti kiborulás lett volna náluk. Akkor nekem ez tuti nem hiányzott volna.
20150601134430
 
 


Sziasztok,

Dita, Meli,

szörnyű, hogy a gólyák hova visznek kisbabát. Némelyik madárnak szemüveget kellene felírni Kép

Zsuzska,

gyönyörű Oroszlán! :lol:
Én is rakok majd képet valamikor este felé.
Hasfájás tegnap este nálunk is volt, éjfélig fent voltam Danikával. Nagoyn sírt, aztán kétszer egymás után telerakta a pelust (szerintem a felnőttek nem csinálnak ennyit) és megnyugodott, elaludt a kezemben. Aztán most reggel újrakezdte. Lehet, hogy a nagy szél is okozza...
Pedig tegnap kezdtem volna visszaszoktatni a kiságyba, de így füstbe ment a terv. De ma este mindenképp elkezdem.

Bikfy,

teszek képet estére Danikáról :wink:

Bumi ,

jobbulást :wink:

Kata,

6+4-en lehet már színcső pulzálás :wink: De lehet, hogy embrió még nem lesz csak szikhólyag.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Én megértem a másik oldalt is annak ellenére hogy nem vagyok ilyen, egyszerűen nem bírok magamban tartani semmit. :oops: :oops: :oops:
Már az is nagy szó hogy kibírtam azt a pár órát míg hazaértem és csak akkor mondtam el személyesen apának, inkább fel sem vettem a telefont amikor hívott mert féltem hogy kitörik belőlem a jó hír! :oops: :lol: :lol: :lol: 8)

dita75
 
 


Szóval képek:

Danika nézegeti a szülei esküvői fotóját: :lol:

Kép

Fürdés előtt: (az arcán a karmolást akkor szerezte amkor negedórára apucira volt bízva :? )

Kép

Hasfájás közben bealudtunk:

Kép


Mai alvós fotó:

Kép

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


MONIC
Szörnyű hogy nem tudtok ezellen már semmit kitalálni!
Kiborító lehet a tehetetlenség!
Nagyon várom a képeket Daniról!

Tegnap kiírtam a neveket amik tetszenek, apa mondta csak a fiú neveket kéri, hát nagyokat kacagott miket írtam össze. Erre mondom neki, hogy miért neki mi tetszik ? Kiakaszt ezzel a Töhötömmel, egyre inkább úgy érzem hogy nem viccel és ezt akarja majd a gyermeknek adni. Kérdeztem tőle hogy mi baja a Milán Csabá-val erre megszólal, hogy a Milán nem magyar név! Kész vagyok tőle. Ilyetszól neki tetszik az Álmos is. Úgy látszik csak a 7 fejedelem nevei közül lehet válogatni.... :roll:

Végül felolvastam szinte az összes magyarországon anyakönyvezhető nevet és a gyerek meg ő is rácsaptak a Ronaldóra. (focista srác miatt) Na mert az aztán nagyon magyar név! :twisted: :twisted: :twisted:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dita75 2009.03.23 13:31-kor.

dita75
 
 


Imádnivaló Danika!
Apának tán műkörmei vannak, vagy a baba saját magát karmolta meg?

dita75
 
 


Dita,

én is megértem, hogy valaki egy darabig titokban tartja a dolgot, de én sem lennék rá képes, vagy nagyon nehezen. Meg nekem az arcomra van mindig írva amit érzek, sőt, anyukám még a hangomból is meghall mindent a telefonban :oops:
Füllenteni sem tudok mert mindig elröhögöm. :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára monic80 2009.03.23 13:36-kor.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


De gyászos a nevem! :?

Igen nálam is így van, kiül minden az arcomra és aki igazán ismer a hangomon is meghallja ha van vmi.

dita75
 
 


Danci nagyon cukesz!

Dita!
Apa lüke aladár. Nevekkel én addig nem is foglalkoztam, míg ki nem derült a neme, mert a mi apánk is ilyeneket mondott.

Hoztam én is képeket.
Lackó mindenhol feláll. Nagyon résnél kell lenni nála:
Kép Kép Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 20150601134430 2009.03.23 14:10-kor.
20150601134430
 
 


Dita,

Danika saját magát karmolta meg, mert elmentem fürdeni, addig apa vigyázott rá. Ez abból állt, hogy a gyerek üvöltött mert fájt a hasa és kínjában karmolászta magát, a párom meg egy kézzel fogta, a másikkal meg telefonált. Bár azóta sem értem, hogy Danika sírása mellett hogy hallotta meg a másikat a telefonban... :roll:
Nálunk a Ronaldó nevet az etnikum szokta használni. :oops:
Nekem nagyon tetszik a Hunor is, szép régi magyar név. :wink: A Töhötöm nekem nem tetszik, az Álmos meg rányomja a bélyegét a pici életére és mindig álmos lesz majd Kép

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


VIKI
Látom már kinézte magának a cédéket. Biztos szívesen megrágicsálná, megnyálazgatná őket! :D

Csuda jópofa gyerek!

dita75
 
 


Dita,

már nem gyászos a neved :wink:

Viki mami,

mostmár tényleg résen kell lenned mert akármikor akármit elér mostmár ha elég furfangos. És a szemein látom, hogy huncutságért nem kell a szomszédba mennie :lol:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


MONIC
Hát ez az, Ricárdó, Ronaldó meg ilyen és ehhez hasonló neveket sztem is csak etnikum vagy nagyon fiatal és buta szülők adnak a gyerekeiknek.
Most már csak azért is cuncisat magyarázok be magamnak, mert a fiúnevek közül nagyon kevés tetszik: Roland, Ádám, Dávid, Kende, Benjamin.
Tetszik még a Bence (de sok gyereket hívnak így és rossz emlékem is fűződik egy Bencéhez)

Lánynevek közül több van ami tetszik.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára dita75 2009.03.23 13:45-kor.

dita75
 
 


Dita
Köszönöm szépen avivát.

Bikfy
Neked is köszönöm.

Még mindig nincs gépem, most a melóba vagyok még, a főnököm nincs, ezért tudok cincogni.

Jó sokat írtatok.

timejka
 
 


Dita!
Nem a cédéket, hanem a tévét nézte. :lol:

Szellő Istvánt már megismeri. Komolyan! Ugye imádja az Rtl-es híradó zenéjét. aztán nézi még vagy 1percig. Tegnap néztük a Puskás Öcsiről szóló dokumentum filmet és bevágtak egy Rtl-es híradó részletet, Lackó rögtön, mint a cövek úgy nézte Szellőt :lol: :lol: :lol:
20150601134430
 
 


VIKI
De édi, Szellő rajongó lett? 8)
A tévé nem látszott a képen ezért tűnt úgy hogy a cédéket nézte ki magának! :wink:

dita75
 
 


Viki, Monic,
nagyon helyesek a srácok :lol:

Bumi,
nem minden szülő egyforma. Nekünk nagyon jófej szüleink vannak, de megvan mindenknek a maga baja. Sógórnőm példáját véve, neki már vagy 5-6 olyan terhessége volt, ahol nem volt szívhang. Nem akarom azt, hogy anyósom is most emiatt aggódjon, anyukámnak pedig tényleg millió gondja van, elég neki most az. Úgyis eleget fog aggódni, ha megtudja hogy megint nagyi lesz és remélhetőleg duplán. Azt is nezen dolgozza fel, hogy kiköltözünk külföldre, hát az milyen nehéz lesz neki, hogy így az unokáit is alig fogja látni. Legalább van most pár hete, amíg nem kell magára vennie a mi problémáinkat is.
Nincs ebben szerintem semmi rossz. És szerintem itt nem a titkolózáson van a hangsúly, hanem az aggodalmakon.

i.kata
 
 


Zsuzska, Viki, Monic: Gyönyörűek a kissrácok! :) Nikinek nem kell majd sokat keresgélni a neten, hogy jó pasikat találjon. :)

Kata: Szerintem vigyél zsepit, nagyon valószínű, hogy szükség lesz rá az örömkönnyek miatt! :wink:

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Most néztem vissza a tábliban, hogy kinek van esélye beelőzni engem a szüléssel. :) Ancsi is esélyes lehet, de ott van Vicuska.
Ancsi se sokat ír, Vicuska, a zebrapárom, viszont teljesen eltűnt! Mi újság lehet vele?
Vicuska: Ha olvasol még minket, akkor írj pár sort, hogy mi van Veled!

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
denika
 
 


Dita
Akkor legyen Bende. El kezdtem kinyomtatni a tornát. Köszi mégegyszer.

timejka
 
 


bumi: Tudod, én is azt mondtam, hogy mindent meg fogok mindenkivel osztani, nincs értelme a titkolózásnak. Addig, amíg a sógornőméknél ki nem derült, hogy megállt a baba a fejlődésben és már nem volt szívhang. Akkor mindenkinek mondhatták, hogy mégse lesz baba, akinek elújságolták a pozitív tesztet. És én ezt nem akarom. Amikor már lesz szívhang, akkor elmondom, de addig csak egy pár ember fog tudni róla. Ha persze sikerül.

monic: Tüneményes Danika.

viki: Lackó is gyönyörű. A barátnőm fiának a kedvence a visszaszámlálásos óra és a déli harangszó. :)

dita: A fiúnévnél nekem a Bence a befutó.

Az én párom meg a Frankó Néróval készít ki. Mivel a vezetékneve a babának a Frankó lesz. Néha még hozzádob egy Cézárt is. Mondtam neki, hogy azt a gyereket nem én szülöm meg neki. :D



vicky79
 
 


Én ezzel úgy vagyok, hogy úgyis látszik rajtad, ha elveszítesz egy babát. Ráadásul mi úgy vagyunk vele, hogy a rosszat is könnyebb megemészteni, ha beszélünk róla. Ezért nem fogunk titkolózni soha, senki előtt. hazudni meg végképp nem tudok, így ha bárki bármire rákérdez, úgyis az igazat mondom.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Egyébként megint érdekes volt a dokim. Aszongya: van egy 23mmes besűrűsödött képlet jobb oldalon. Következő uh-n ne legyen ott. Na mondom fasza, még most van a pém, és máris cisztám van. Aztán csak rákérdezek, hogy akkor ez most a tűsző, ugye? Erre mit mond. Hogy ha eltűnik, akkor igen, de még simán bevérezhet. Jó hogy nem már azzal bíztatott, hogy jövő héten úgyis látni fogja a cisztát.
Na nem csoda, hogy van aki átmegy inkább a másik dokihoz.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


bumi: Persze hogy könnyebb túl lenni rajta, de így mindig feltépték a sebeket azok, akik még nem tudták a rossz hírt. Így nehéz túl lépni rajta. Egyébként anyukám is elvesztett egy babát, mert beteg volt és én nem is tudtam róla. Pedig már 7 éves voltam és még azt sem tudtam, hogy terhes volt. A húgomat is a szomszéd kissráctól tudtam meg, mert amikor neki megmondták a tesóját, akkor azt is mondták neki, hogy nekem is lesz tesóm. Egy idősek a "kicsik". 19 évesek. Szóval úgy látszik titkolni is lehet, bár én nem lennék erre azért képes.



vicky79
 
 


Moncsi, ezek a férfiak, tegnap férjem is alkotott, megunta Olivér sirását berakta a kiságyba oszt elvonult aludni tizkor. Én meg reggelig nyomtam vele, szegénykémnek nagyon fájt a pocak éjfélig nyomta és meg vele sirtam. Ilyenkor elgondolkodom mindig hogy szegénykém én nem ezért szültem ezt a kismanót hogy ilyen irdatlan fájdalmai legyenek és ehhez még aszisztáljak is. Ilyenkor nagyon elvagyok keseredve. :cry: :cry: Danci nagyon szép!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Olinak is szokott lenni karmolása, hasfájás közben szerzi őket pedig állandóan vágom a körmét.

Ditus, nekem a Töhötöm teccik. :wink: :wink: :wink:

Kép
pgsuska
 
 


Zsuzska,

Danika most szépen alszik, és ahogy jön az este a hasfájás is úgy kezdődik. Kiváltottam a kanalas hasfájásra való gyógyit amit a gyerekorvos írt fel neki, de nem akarom használni mert a védőnő mondta, hogy lelassítja az emésztést.
Az apák könnyebben viselik a babával kapcsolatos teendőket. Én viszont úgy érzem, ha Danika sír akkor a szívem tépik ki a helyéből. Én nagyon tudom sajnálni szegénykét. Azt olvastam, hogy a hasfájás kb az első 3 hónapban van, azzal vígasztalom magunkat, hogy ebből egy már el is telt. :wink:

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


SUSKA
Ajánlom hogy csak vicc legyen, mert különben örihari! :lol: :lol: :lol:

Hát ez a pocakfájás egyetleng fiúcskát sem hagy ki a sorból! :roll:
Tényleg milyen rossz lehet ám nekik majd mindennap. Még egy felnőttet is megkínoz egy-egy hasmenéssel járó görcsölés, mennyivel rosszabb lehet ezeknek a kis picuriknak, ráadásul nem segít semmi! :cry:

BUMI
Ez a dokker tényleg elég fura!

VICKY
Sztem is szép név, de annyi gyereknek adják, és nagyon útálok egy Bence nevű illetőt, úgyhogy már csak ezért sem kapná ezt a nevet.

DENIKA
Ancsi kórházban van. Görcsölgetett.
Vicuska a megint megjöttben szokott aktívkodni.

TIMEJKA
Nincs mit. Hozzon szerencsét.
A Bende nem tecc! :?

dita75
 
 


Sziasztok!
Ditus, tök jó a vonalzód, olyan klasszakat találsz mindig!:)
Azt szerettem volna neked írni régebben, hogy nagyon tisztellek azért, mert a párod gyermekét elfogadod és nem akarod őket elválasztani egymástól. Örülhet a párod, hogy ilyen toleráns csajszit fogott ki, mint amilyen te vagy!:)
Én egyszer jártam egy olyan férfival, akinek 13 éves lánya volt. Megmondom őszintén, hogy én megláttam a lányt, aki rámnézett, összeszorított szájjal, összevont szemöldökkel és annyit gyűlöletet láttam a szemeiben, hogy ezért szakítottam azzal a sráccal. Még fiatal voltam, hamar találtam másik pasit. De belegondoltam, és nem akartam megküzdeni egy 13 éves lánnyal.
Én ilyen gyáva voltam. Mondjuk nem is szerettem a pasit eléggé, még csak akkor ismerkedtünk meg és kiábrándító is volt, mivel minden mondatot úgy kezdett, hogy a felesége így csinálta és úgy és tőlem is ezt várja...
De ha valaha megint ilyen helyzetbe kerülnék, hogy olyan férfival kezdenék, akinek már van gyereke, akkor viszont most már nem futamodhatnék meg ilyen könnyen. És szeretném ilyen éretten kezelni a dolgokat, ahogy te tetted!
Vendég
 


Sziasztok!

Megjöttem, gyorsan megyek visszaolvasni,de már nem sok van hátra! :wink: már csak péntektől vagyok elmaradva.....

Nemsoká jövök.... :D

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Moncsi, Olivérnek doktornénije eltűnt mint szürke szamár a ködben, ma tudtuk meg hogy csak szerdán lesz pedig csüt óta üldözöm. Én is akarom vmi komolyabb gyogyit Olcsinak mert szegénynek úgy fáj a hasa hogy üvölt mint a "beledi" szamár.(Dita mondaná igy :lol: )

Ditus, mi van a munkahelyeddel nem is mész már vissza???

Kép
pgsuska
 
 


szóval:

Zsuzska,Monic,Viki
Tündériek a fiaitok!!! :wink: :wink:

Kata
Hatalmas gratula Maszatkákhoz! :lol:

Dita
ige,elvileg egyszerre mennénk uh-ra,de úgy döntöttem,hogy inkább csütörtökön megyek, mert akkor úgyis mennem kell a hematológiára, így legalább nem kell 2*korán kelnem... :lol:

Hát csajok,azt hiszem lassan,de biztosan végre kezdek kimászni ebből a nyavajából! :D

Titkolózással kapcsolatban:én akárhogy is akarnám nem tudnám eltitkolni,hogy terhes vagyok, hiszen már most akkora hasam van.... :shock: Pedig még egy dekát sem híztam,sőt még egy kicsit fogytam is a hányásoktól.... De szerencsére már kezdek rájönni,hogy mit kell tennem azért,hogy ne okádjak egész nap... :)

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy,
örülök, hogy lassan meggyógyulsz. Nekem is kezd nőni a hasam, de nem vette észre a család :lol: Mondjuk nekem a legtöbb felsőm eltakarja a pocakomat :lol:
Egy érdekes volt tegnap. Anyuméknál ott volt egy kertész srác, akit már ismerünk egy ideje és tesómmal hevesen csokit kerestünk, mert szuflét akartunk csinálni, erre a srác megszólalt, hogy úgy látja kívánós vagyok. :roll: Ezzel üldözött fél órán keresztül. Pedig fogalma sincs, hogy mi évek óta babát szeretnénk...

i.kata
 
 


Kata

jó fej lehetett a srác.... :lol: :lol:

Egyébként nekem is minden felsőm eltakarja a hasam,sőt igyekszem inkább bő pólókban lenni itthon,de már úgy is látszik,de ha meg felveszek egy picit szűkebb felsőt,mert ált. csak ilyen cuccaim vannak.... na,akkor aztán. :D

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy,
nekem mondjuk korábban sem volt lapos a hasam, de most kifejezetten ézem, hogy az alja jobban kidudorodik és keményebb is.
Nekem annyira nem volt poén a srác viccelődése, mert féltem hogy anyum is rászáll a témára, de szerencsére nem. Megvolt szegényemnek a maga baja, így nem is figyelt oda erre az egészre.

i.kata
 
 


Kata

akkor szerencséd volt! Egyébként mi sem vertük nagy dobra a babásodást, szeretnénk megvárni a 12 hetet. Na jó,azért a szülők,nagyszülők, és a dolgozóink tudnak róla....

Kép Kép



Gréta és Dy
*dy*
 
 


Dy,
nekünk csak pár ismerősünk tudja, meg a nővérem. Jobb volt ez most így. Anyum az előzőnél kicsit túlzásba vitte az aggodalmakat, meg minden nap 2x úgy hívott fel, hogy hogy vagyunk a pocaklakóimmal. A vége felé már csak az járt a fejemben, hogy milyen csalódott lesz ő is, ha nem sikerül. Most ezzel nem kellett foglalkoznunk és nagy könnyebbség volt.

i.kata
 
 


Sziasztok!

Megjöttem én is. :lol:

Dituskám!
Nagyon köszönöm a laptetőt, remélem szerencsét fog hozni. Te nagyon vigyázz ám magadra ezzel a takarítás dologgal, nehogy baj legyen.

Moncsi!
Annyira szép a kisfiad. Egy picit irigy vagyok rátok. Persze csak jó értelemben. Most már én is azt mondom, az sem baj, ha kisfiam lesz. Csak már legyen, hogy a macska rúgja meg! :lol:

Dy!
Örülök, hogy végre vagy te is. Hányinger?

Katus!
Érdekes, amit írtál, hogy már van pocakod. Hú, de szupi. :wink:

Timejka!
Sajnálom, hogy nem tudtam neked megtalálni ezt az Avivát. Ettől függetlenül örülök, hogy Ditának megvolt. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Kb. 1 óra múlva leszek még, most aluszok egyet. Rápihenek az estére. Ha értitek, mire gondolok... :lol: :lol: :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy,
ne úgy képzeld, hogy már baromi látványos. Én észreveszem, meg a párom is, de más még nem szerencsére.

i.kata
 
 


Sziasztok!

Kép

hofeherke
 
 


Katus!
Gondoltam, hogy még csak picike pocikád van, de nekem már ez is úgy tetszik. Biztos nagyon jó érzés lehet, hogy ilyen édes titkot őrizgettek a férjecskéddel. :wink:

Mara!
Mi már ma is villanyt oltunk. Edzünk, hogy 28-án minden simán menjen. :lol:
Hogy vagy? Suleszban minden oké? Ti is dolgoztok most szombaton? Met? Szeded már? Mesélj Bikfykének, mert olyan ritkán jössz. Hiányollak ám!!! :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Amióta kismamik lettetek, mintha kevesebbet csacsognátok! Gyertek, meséljetek!!! De ne csak nap közben, én akkor dolgozok. :wink:

KépKépKép
bikfy
 
 


Most elmegyek, ide: Kép

KépKépKép
bikfy
 
 


Bikfy: Azért is raktam be, meg egy kis reklám is volt ;) A férjem Greenpeace támogató, és minden másnap elmondja.... :)

Suliban minden ok. Most hét végén továbbképzésen voltam. Háááát érdekes volt. Kicsit kapcsolatot is építettem, meg érettségi szempontjából is jó volt. Le is vagyok most maradva miatta, mert vasárnap meg családi Sándor nap volt, így az itthoni dolgokra lig maradt idő. Meforált szedek, és kutya bajom sincs tőle. Holnap megyek dokihoz, és remélem lesz rákszűrés!!!!!!! Ha még egy peteérést is sikerülne összehozni, akkor 2 hét múlva kezdődhetne az inszem.... de ez csak vágyálom.... ennyi szerencsém nincs. :(

hofeherke
 
 


Marám, csak pozitívan. Tudod, mi lassan de biztosan haladunk előre. :lol:

KépKépKép
bikfy
 
 


Én holnap megyek dokihoz Met ügyben. Remélem, nem megint bőgve jövök haza. :shock:

KépKépKép
bikfy
 
 


Én is megyek Kép mert már nagyon Kép

hofeherke
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: