Új privát üzeneted érkezett!

Nyíregyházán voltunk kismamakényeztető hétvégén (Mikié persze vmi wellness volt), de volt mindenféle kismamamasszázs, kismamatorna, sóbarlang, úsztunk egy csomót és még babákat is láttunk úszni. Olyan édesek voltak, hogy csuda! :) Legeltettem ám a szemem, mert a babák 3 hónapostól kb 1 évesig voltak és annyira édesek...

Heni

Kép
szheni
 
 


Mi jót csináltatok Nyíregyházán? :D Én oda jártam főiskolára. :D

KépKép
benó
 
 


Hát, azt elhiszem! :D Klassz lehetett! :D :D

KépKép
benó
 
 

 
 

Hát ez volt rokonlátogatással egybekötve.

Heni

Kép
szheni
 
 


Aha, mikor megkérdeztem, nem láttam, hogy már leírtad. :lol:

KépKép
benó
 
 


És hogy bírod a Beni cipelését? :D Így a 30. héten?

KépKép
benó
 
 


És mi van az erdőfestéssel Beni szobájában? :D

KépKép
benó
 
 


Az én kicsi Benókám meg nagyon élvezte a gyerekzsivajt. :):):) ÉS láttam egy kismamát, aki pont úgy nézett ki, mint Márti vagy Benó. :) Nem tudtam eldönteni... viszont ő már 35 hetes várandós volt... a keresztlányát hozta. :) Tök arik voltak.

Heni

Kép
szheni
 
 


Hihi, mert mi majdnem ugyanúgy nézünk ám ki. :D Van kép rólunk a miskolci vadasparkban, és tökre hasonlítunk szerintem. Bár én nem vagyok olyan szép, mint a Márti. :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Képzeld, semmi bajom nincs. Egy éjszaka ébresztett fel azért, mert kétszer olyat rúgott a gyomromba, hogy rögtön futnom kellett, persze hányni nem tudtam, de savam az volt rendesen, viszont azon kívül, hogy ha lépcsőn mentünk, nem lifttel, akkor egyszer meg kellett állnom kifújni magam, semmi gond nem volt. :)
Az erdő festése most áll, egyelőre, mert a plafont meg kellene Mikinek előtte csinálnia. Álmennyezetet akar föltenni, aztán megint a kezembe veszem az ecsetemet. :):):):)

Heni

Kép
szheni
 
 


Hát én is ezért írtam, hogy pont olyan volt, mint Ti. :):):)

Heni

Kép
szheni
 
 


Biztos ti is tök arik voltatok, nem csak a 35 hetes néni. :lol: Jó fej ez a Miki apuka, hogy ilyeneket szervez nektek, aranyos. :D

KépKép
benó
 
 


Aha, az álmennyezet az jó, nálunk is van, nálunk mondjuk a szomszédok zaja kiszűrése érdekében. :lol:
Ügyes vagy, hogy ilyen jól bírod, ááá, én már nem bírom se a lépcsőzést, se a sima menést, tök béna vagyok. :( Úgy megyek, mint egy csiga és nagyon nehéz a hasam, pedig még a duplájukra nőhetnek, remélem, fognak is. :D Mert képzeld, már másfél kilósak mindketten, 7 gramm különbség van köztük. :D :D :D

KépKép
benó
 
 


http://www.hotelpagony.hu/

Itt voltunk. :) Nagyon aranyos volt mindenki... mi meg mindent kihasználtunk, ha már ott voltunk. Hála Istennek, ez nem olyan szervezés volt, mint az egri... azt a bnőm szervezte, ezt meg mi. :D De szupi pihenés volt. :):)

Heni

Kép
szheni
 
 


AZTAAAA!!!!! :) De jó, hogy ennyire egyformák! Benó, nem vagy béna, és természetes, hogy nem tudod kapkodni a lábaidat az ikrekkel.Azért nagy súly ám az a hátadnak és a gerincednek is!! Ne legyél már ennyire maximalista! A lábad dagad még?

Heni

Kép
szheni
 
 


Mindjárt megnézem. :D

Aha, dagad, kell is mennem laborba, hogy megnézzék, nem toxémia-e. De persze, nem az. :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Az álmennyezet nálunk azért kell, hogy a férjem kisfia nehogy már azt az egyenetlen plafont meglássa, amit a nagyapja csinált, és mi már 6 éve bámuljuk... :):) Az ő fia nem láthat ilyen csúnyaságokat! :D:D:D De azért nagyon örülök neki, hogy így áll hozzá. :) Sőt, már a kerten gondolkodik, hogy hová teszi a homokozót, meg a hintát, és hogy hogyan kellene a kutyikat úgy elzárni, hogy ne érezzék elzárva magukat. Én meg már legalább 4 éve könyörgök, hogy hadd legyen egy icipici virágoskertem. :D:D:D:D

Heni

Kép
szheni
 
 


Persze, hogy nem toxémia. Csak nagy a teher nekik. Szegénykém! Gy. masszírozza rendszeresen? :)

Heni

Kép
szheni
 
 


Hú, nagyon szép ez a hely, tök jó lehetett. :D :D :D Nem hallottam róla, ami nem is meglepő, nem jártam ilyen helyekre kolisként. :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Hát, igen, a gyerek az első. :D :D :D :D Helyes is. :D :D :D
Gy. nem masszírozza, az jó lenne? :wink: Tökre hullafoltos, inkább hozzá se nyúlunk, fúúúúúúj. :lol: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


:D:D:D De lökött vagy!!! :D:D:D Persze, hogy jót tesz neki, ha masszírozzák. Csak finoman... Egyébként meg hiába hullafoltos a lábad, az ő gyerekeit várod, ennyit igazán megtehetne. :)

Heni

Kép
szheni
 
 


Tökre lelassult nálam a gép, bocsi.

KépKép
benó
 
 


Semmi gond

Heni

Kép
szheni
 
 


Eszünkbe se jutott a masszírozás, ilyen csúnya lábat.... :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Holnap 31 hetesek lesztek! :):):)

Heni

Kép
szheni
 
 


Most úgy bekajáltam :shock: , még ülni is nehéz. Két zsemlét jó sok sajttal + majdnem egy egész liter tejet. :shock: Csoda, hogy ekkorák ezek a lurkófejűek? :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Benó, ezeknek a gyerekeknek nőniük kell, úgyhogy egyél csak rendesen!!! Menj, pihenj le egy kicsit! Vigyázz Magadra! Én is megyek teregetni...

Heni

Kép
szheni
 
 


Ja, ja, nagyon megy az idő. :shock: :D

Mondtam nektek, hogy jó lenne megállítani az időt a 30. héten. Erre képzeljétek, nálunk megállt az idő tegnap du. 5 órakor. :shock: :shock: :shock: :D :D :D És azóta is áll, mert a Gy. tojt rá és meg főleg. :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


A teregetés és a pihenés valamilyen összefüggésben van egymással? :roll: :lol: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Én állítottam meg. Kérésed számomra parancs! Fogadjunk, h erre nem is gondoltál... :wink:

Heni

Kép
szheni
 
 


Köszi, Heni! :D :D :D Nagyon rendes vagy! :D :D :D
Akkor megyek is pihenni (vagy teregetni? :roll:). :lol: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


puszi :D

KépKép
benó
 
 


Igen. :) Nálam a teregetés már pihenésnek számít, de Neked elsősorban pihentetned kell a pocidat, a lábadat és a babókat. :) Teregetni meg megyek Hozzád is, ha akarod. :)

Heni

Kép
szheni
 
 


Mosmeg én vok belassulva... :?

Heni

Kép
szheni
 
 


Na, hagylak pihenni! Jók legyetek!
Cupp mindenkinek!

Heni

Kép
szheni
 
 


neked is pihenned kell, irgumburgum :evil:
mentem, puszi :D

KépKép
benó
 
 


Halihó!!

Tancsu vagyon jó az új kép(bár igaz messze van),de végre már nem az erkélynél állsz!! :lol:

Heni,de jó,hogy te is voltál.Vagyis vagy. :D
Örülök,hogy minden rendben veletek. :D :D :D
Csak ügyesen növögessetek. :D :D :D

Ma lenne a hétfordulóm.Most kezdeném a 38.dik hetet.De fura. :shock: :shock: :shock:

Kép
martik77
 
 


Az éjszakánk nem volt rossz,bár a picinek fájt a hasa.Nem volt kaki egész nap és a szél is megállt benne.
L. lement az ügyeletes gyógyszertárba este és vett espumizan cseppet,annak reggelre meglett a jótékony hatása. :D :D :D

Kép
martik77
 
 


Helló! :D Nekem is eszembe jutott, hogy most lennétek 38 hetesek. :wink: Múlt héten is eszembe jutott a 37. hét. És ahhoz képest tök furcsa, hogy még csak 2 hete született Ádám. :roll: Nem? :wink:
Igen, már nem az erkélynél áll a Tancsu, az is messze volt, egyébként. :lol:

KépKép
benó
 
 


Mit csinál az a csepp?

KépKép
benó
 
 


Én olyan álmos vagyok, hogy szuszogok, mint egy medve és lóg a fejem, de nem bírtam elaludni az előbb. Aztán lassan meg már nem érdemes, mert majd jön a Gy., meg készülnöm kell az sztk-ba.

KépKép
benó
 
 


És, mint tudjuk, ez jobb nem lesz. :lol: :lol: :lol: Hú, de félek az éjszakáktól. :? :?

KépKép
benó
 
 


Így én is voltam.Aludtam volna,de mikor lefeküdtem semmi nem történt.
Meg a szülés után is.Olyan fáradt voltam,mégse tudtam aznap(szerdán)csak 2x fél órát aludni egész nap.

Kép
martik77
 
 


Túlságosan ki voltál merülve, gondolom. :wink:
Én azért ott még nem tartok, mitől is? :lol:, mindenesetre jó lenne aludni. :D

KépKép
benó
 
 


Igen én is mindig ezt éreztem.Jött az éjszaka már paráztam,hogy nem fogok megint rendesen aludni.

De most egész jól bírom a fent létet.Mondjuk ma nem keltem fel negyed hétkor csak etetni,büfiztetni,és utána visszaaludtam.Érzem is,hogy jót tett.

L.ma éjszakás.

Kép
martik77
 
 


Itt baromi lassú a babnet. :twisted:

Ez nagyon jó, hogy vissza tudtál aludni és hogy amúgy is ilyen jól bírod a fentlétet meg mindent. :D :D :D :D Gratulálok hozzá, nagyon ügyes vagy. :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Olyan lassú ez a vacak.

Miért ne lehetnél kimerült??
Hiszen te jan.ban még dolgoztál én meg aug.végétől már nem.

Kép
martik77
 
 


Szerintem mellékes, ki, meddig dolgozik, meg különben se szenet cipeltem :lol: , de mindegy, ezt hagyjuk. :lol:
Látod, ettől fogok elaludni, ettől a tetű lassúságtól. :lol:

KépKép
benó
 
 


Szóval úgy döntöttem mégis csak fejek néha kajcsi után,mert azt hallottam akkor még több tejcsi termelődik.Már tegnap előtt is fejtem 1x meg tegnap is.Most is azon vagyok és úgy vettem észre sokkal hamarabb lejön és több mennyiség is mint eddig.

Kép
martik77
 
 


10 percbe telt, hogy elküldje. Az igen. :shock: :shock:

KépKép
benó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?