Új privát üzeneted érkezett!

mennem kell, jöttek anyumék.

majd holnap jövünk

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Na, vagyok. Csak meg akarta mutatni, mit vettek fel tegnap a Petivel a választásokon. Az Echo tévé kérte fel az exet,hogy csináljon egy riportot a választásokról. Ezt leadtáktegnap a híradóban,na ezt akarta megmutatni,mert benne a két fiam,akik először szavaztak.

Kép
flóra 11
 
 


A napom:
MIkor öntöttem le a krumpliról a vizet,leforráztam a kezem. :( Főzés közben anyám telefonált, csak mondta, mondta,közben túlsült a kalácsom,lekozmált a rizs. :x Dobhattam ki az egész rizst. A kalács nem volt annyira súlyos,megmentettem, de időbe telt,míg szépóvatosan lehántottam egy réteget az aljáról. :?

Kép
flóra 11
 
 

 
 

És ez a telefon volt az oka minden rossznak. Mert elindult egy láncreakció. A rizses fazekat akartam rendbehozni, sajna a kozmás rizsszemek eltömítették egy pillanatra a lefolyót, így a cső a mosogató alatt szétment és ömlött a víz a kredencbe meg a konyhába. Mire kitakarítottam a kredencet, felmostam a vizet, közben az első adag fánkom is túlsült, bár csak épphogy, tehát nagy baj nem lett, a többi pedig nagyon fini lett.Ezek is, ez volt az ebédem. De közben kimosott a gép is,persze öblítő nem került a vízbe, mert ugye el voltam foglalva,tehát újra kellett öblítenem.

Kép
flóra 11
 
 


Remélem nem jön már ma semmi,mert elegem van. :(

Kép
flóra 11
 
 


A menü végül ez lett:
1. krumplistészta
2. zöldséges-sajtos fánk krumplival
3. pörkölt rizzsel
4. grillcsirke rizzsel vagy krumplival
5. töltött paprika
6. fasírt - ez készen lett véve
7. mazsolás kalács
8. házi kenyér

Kép
flóra 11
 
 


Elismerésünk, Ildó! :D Ennyi kaja! :D És úristen, mennyi hülyeség ért ma téged, ez szörnyű. :shock: Én is elszúrtam az összes sütit, mindent. :?
Kell még a segítségem? Mit kell segíteni? Keresni?

Timi, köszönjük a megbocsátást. :D

KépKép
benó
 
 


Bocs, Gy.-nak kell a gép, úgyhogy én kopok, de valamikor majd még jövök.

KépKép
benó
 
 


Ildó!!!Csak ámulok!!!! :shock: :shock: :shock:

Te még sérült kézzel is úgy sertepertélsz a konyhában,hogy az csoda!!!! :shock: :shock: :shock:

Óvatosan azért.Már elég lesz nálatok a sok rosszból!!!

Köszi Timi és Ildó a megnyugtatást.
Én is erre gondoltam,csak nem voltam benne biztos. :D

Kép
martik77
 
 


Kiteregettem a második adag ruhát is. Elmosogattam, hoztam egy kávét,főztem le magamnak teát,most már itt fogok ülni,fel sem állok. Mert aztán kitaláltam, hogy a mosógépet is kitakarítom, kivettem a szűrőt, hát folyt a víz belőle. De készültem, volt rongy kéznél. De a munkából is elég mára. Bár még a honlapot kellene kicsit igazgatni, beírni néhány dolgot. Nincs kedvem. :?

Kép
flóra 11
 
 


Benó,igen,keresgélni kellene a neten, óravázlatokat. Alsósok számára informatikából vagy számítástechnikából. Kicsit kerestem ma,de alig jutok ide. :( És még most is hátra van a honlap, az angol házi, mert kedden tesztet írunk. :?

Kép
flóra 11
 
 


Hali

Ügyes voltál Ildó,ennyi kaját én 1 hét alatt sem főzök...:)
Remélem nem túl súlyos az égésed... :oops:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Márti

Nekem Gergő nagyon mohón evett mindig és nagyon sok levegőt nyelt,tehát tuti volt mindig büfink,csak sokszor nehezen....
Ha nem vártam ki,akkor később ez ébresztette fel a nyugis álomból...:(

Viszont nem feltétel hogy levegőt nyeljen minden kajálásnál a baba...:D
Vársz kicsit,ha nem jön büfi akkor leteszed,ha sir,újra próbálkozol a büfiztetéssel és idővel kitapasztalod hogy mennyire büfizős tipus...:D:D:D
Max annyit tudol segiteni,hogy amikor vállra teszed,akkor kicsit simized a hátát,kicsit paskolod...nekem ez bejött......később pedig a hóc-hóc katona ...lovagoltatás a lábadon ülve...:)

Másik tipp....vállra teszed,nem jön büfi,elveszed a válladról lefekteted,vissza vállra,megint lefekteted vizszintbe,megint vállra....ezzel megmozgatod a gyomrában lévő esetleges levegőt és könnyebben kijön...ezt hivják palackozásnak..:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Látom nem nagyon van élet errefelé...:(

Akkor kopok én is,majd reggel jövök...cupp...:):)

Szép álmokat...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Jóreggelt...:)

Utolsókból lesznek az elsők???... :wink:

Pokoli sz@r éjjelünk volt,nem tudom mi van manóval,de szinte óránként sir,most 5-től fent vagyok,azóta vigan gagyarászik a kiságyban pedig még nem is reggelizett... :oops:

Menek, később jövök...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na inaska jóllakott,megevett 180 milit,lemértem és ma reggel ,abban a ruhában amiben aludt,kaja után kereken 10 kiló volt...:):):):)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Helló!
Mindenkinek szép napot és szép,sikeres hetet kívánok. :D

Csak beköszöntem, megyek munkába. Ma a kolléganő visz autóval, ezért vagyok még itthon. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Hú,Tancsu! Gratula a vasgyúró fiadhoz! Megduplázta a születési súlyát! :D :wink: Anyucit lesz, ki megvédje. :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Sziasztok!
:D Én is itt vagyok.
Keresek ma neked óravázlatot, remélem, találok is.
Nem jöttem tegnap, mert elaludtam, ugyebár éjszaka szinte semmit se alszom. :?

KépKép
benó
 
 


Remélem, én nem paráztattalak be tegnap, Márti. :? Nekem gőzöm nincs sajnos, pedig nem ártana :shock:, azért írtam ki a könyvből. De így már oké, ahogy a többiek is elmondták, így már én is megértettem legalább. Hiába, mondtam én, hogy nem kell könyvet olvasni. :wink:

KépKép
benó
 
 


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára benó 2009.03.23 07:43-kor.

KépKép
benó
 
 


Visszajöttem,hoztam kávét,apát kiengedtem dolgozóba,elpakoltam a vasalódeszkáról a ruhákat,hogy majd tudjak menni vasalni,elinditottam egy mosást,összeraktam a tejkészletem...:)

Van itt azóta még egy bagoly????... :lol:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Jóreggelt csajok...:D

Végre előkerült valaki,nem csak magamnak irogatok...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Mennem kell ma gyógyszertárba,már nem sok csipketeánk van itthon inasnak,meg veszek neki orrspray-t,mert folyik kicsit az orra... :cry:
Eddig heti 1-2 alkalommal porszivóztam ki neki,de most naponta kel 2-3 alkalommal,mert állandóan szörcsög,meg ilyen vizes váladék folyik belőlle...:(

Lehet ezért is nem alszik nekem éjjel normálisan?... :roll: :roll: :roll:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 



KépKép
benó
 
 


Á, helló :D , nem vettelek észre, keresem az óravázlatokat.

KépKép
benó
 
 


Látom, milyen jó kis képed van! :D :D :D
Hát, passz, majd az okosabbak megmondják, :roll:, én nem tom. :( Nekem is mennem kell védőnőhöz, dokihoz a laborba beutalóért. Du. megyek.

KépKép
benó
 
 


Milyen égés? Még meg is égtél, Ildó? :shock: (még nem olvastam vissza, majd most) Tegnap akkor tényleg nagyon rossz napod volt. :?
Remélem, most már jobb időszak következik nektek. :idea: :idea:

Szép nagy már Gergő, gratulálunk, Tancsu! :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Ja, a forrázást mondjátok, na, már azt hittem, még valami történt, más se hiányozna neked. :? :wink:

KépKép
benó
 
 


Utálom az avatar-képet,mert annyira le kell kicsinyiteni,hogy alig látszik belőlle valami... :twisted: :twisted: :twisted:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Én látom. :D

KépKép
benó
 
 


Közben jövök-megyek,sertepertélek,az előbb pl lefertőtlenitettem a pelenkázót és a rágókáit...:D

Most menek kicsit vasalódeszka közelébe.... :wink:

Na meg közben felkelt inas,fekszik ágyában és kiabál,igy néha ott is tiszteletemet teszem.... :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


rendben :D
én semmit se csinálok a vált. kedvéért :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Mondjuk nem igaz, mert azt csinálom, hogy kitaláltam, anyák napjára nekem nem lesz időm ajándékot fabrikálni stb., venni, bár ki tudja :roll:, mindegy, szóval minden anyukának (anyu, anyós, mama, tesóm) csinálok egy olyan hosszú házikót, meg pluszba a védőnőnek és a dokinak, a doki pasi, tudom :lol:, de mondjuk ezt kapja a lóvé :twisted: :evil: mellé. Ha persze, rendes lesz. Ha nem, akkor megmarad nekünk. :D :lol: A védőnő is azért ezt kap, mert a Gy. szerint kéne adni neki pénzt, ha már tök rendes meg minden. Mondtam, hogy ne adjunk, persze, még kinek ne, és inkább adunk ilyet, ez az itthoni anyagokból ki is jön, nem kell venni semmit (sóher vagyok), és legalább elvagyok, meg mi is? meg még az, hogy ez személyesebb, mint a hülye pénz, nem? :roll: :wink: Mondom én. Tehát kap mondjuk egy csokit meg ezt. Azt csók. De ő is csak akkor, ha megérdemli. Ha addigra esetleg összevesznék, így járt. :lol: Befejeztem a hülyeségemet.

KépKép
benó
 
 


Szóval, ezeket kezdtem el.

Tegnap szegény tesóm nem kapott tőlünk semmit, csak a félig-meddig elcseszett sütiket :?, és azért nem kapott semmit, mert ugye, betegek voltak és nem volt kedve egyeztetni, hogy mi a fenének örülne, én meg magamtól nem tudom, mert mindig változik. :roll: Aztán mondta a minap, hogy rendelt a hastáncos Tünditől valami krémet, majd a héten jön meg, akkor azt fizessük ki helyette és az lesz az ajándék. Úgyhogy ezért nem kapott tegnap semmit, de ez így olyan gáz volt, én olyan rosszul éreztem magam. :?

Hozok kaját, hátha addig jön valaki.

KépKép
benó
 
 


Na átvasaltam gyorsan inas ágynemüjét,plusz volt 4-5 ruhája,a töbi várhat...:9

Most mennem kell felhivni a biztositót,stb...később jövök..:)

Cupp..:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Ügyes vagy :D , menj csak.

KépKép
benó
 
 


Visszajöttem elköszönni...:)

Biztositót még nem értem el,de a tejközponttal legalább sikerült beszélnem..:)
Közben jöttek a tejért,végleg felkelt manóm is...:D
Menek megreggelizek,gyártok neki is tizórait,aztán séta,stb....:)

Szép napot mindenkinek!!!

Cupp..:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


ok, helló, neked is :D

KépKép
benó
 
 


Ajaj!!

Timi,megkésve de annál nagyobb szeretettel boldog születésnapot!

Hivatkoznék iwiwre ott vártam a szülinapi figyelmeztetést, és tényleg nem voltál itt így nem láttam a vonalzód, pedig tudtam hogy utánam jössz!!!!!!!!! :roll: :roll: :roll: :roll:

Ne haragudj!!!!!!!!! :cry: :cry: :cry:

Kép
muzsuzska
 
 


Mondtam a Gy.-nak, hogy majd hozzuk el anyóstól a matracot, amit be akartunk vele húzatni anyaggal, mert sose lesz kész. :? Inkább maradjon akkor úgy, ahogy van. :? Jó nagy segítség voltak, mi? Már látom, hogy a szülés után se lesz nagyobb segítség, Gy. anyukája dolgozik, anyuék nem szeretnek ebben a kis lakásban lenni, de azért biztos jönnek majd, max. a nagyi fog jönni. :roll: Na, mindegy, ez lehet, hogy szemétség tőlem, de másnak nem mondhatom. Úgyhogy majd ki is törlöm inkább.
Azért akarom elhozni a matracot, mert ez egyébként egy rácsos kempingágynak a matraca, és én szeretnék pl. azon aludni a konyhában, hogy a Gy.-t ne zavarjam az óránkénti (vagy gyakoribb) felkeléseimmel éjszaka + majd később ő is aludhat ott, hogy ne keltsük fel. Tehát kellene.

KépKép
benó
 
 


Helló Zsuzsi! :D :D

Hát, nekem is égett a pofám, de én ezeket, őszintén szólva, annyira nem figyelem, bocsánat. :oops: :oops: :oops:

KépKép
benó
 
 


Tancsu ezt a képet bedobhattad volna nagyobba is megkuksizni! :wink: Jó az ülésetek, de ezt anyósnak kellett volna vennie az autójába. Lehet,hogy lemaradtam valamiről?

Márti,ügyesen vásároltál! :wink:

Ildikó, akkor jött minden bajság rád!!! Nálam is van, amikor sietni kell, sokat kell csinálni, kapkodni kell.... Mondjuk a csőnek akkor se szabadott volna szétjönnie a mosogató alatt! F. vízvezeték szerelő nem? :D

Kép
muzsuzska
 
 


Sziasztok Lányok!
Megjöttünk Nyíregyházáról, így mostmár van alkalmam arra, hogy üdvözöljem Ádámot és Mártit itthon! Hihetetlen, milyen ügyesek és szépek vagytok Márti!!!! :):):)

Timi utólag is boldog szülinapot kívánok!

Benó, minden oké?
Ildó, Veled is?
Zsuzska, Te hogy vagy?

Heni

Kép
szheni
 
 


A babok miatt anyukád szerintem sűrűn nálad lesz.

Kép
muzsuzska
 
 


Én kezdek parázni és számolgatom a beülti napját, úgy hogy halvány lila gőzőm sincs hogy minden hogy fog összejönni, de azért töröm a fejem.....

Kép
muzsuzska
 
 


Zsuzska, nyugi, minden össze fog jönni. :):)

Benó, lehet, hogy anyukád nem szeret a kis lakásban lenni, de az unokáit annál jobban fogja szeretni, hogy "legyűrje" a nem-szeretem-a-kis-lakásokat érzését. :) Biztos, hogy fog segíteni. Anyósod is sztem így lesz vele...

Heni

Kép
szheni
 
 


Zsuzsi, úgy értettem, a beültetéssel minden rendben lesz, meglátod. Ne aggódj rajta, az a lényeg.

Heni

Kép
szheni
 
 


Helló, csajok! :D
Majd meglátjuk. :roll: :wink:
Remélem, te is jól vagy, Heni és a kis Beni is. :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Hát egy ilyen hétvége után csak jól lehetünk. :)

Heni

Kép
szheni
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?