Új privát üzeneted érkezett!

Nagyon gondoskodó és ügyes a F.od! Feltéve ha nem mufrunc! :wink:

Kép
muzsuzska
 
 


Mentem............ :cry: :cry: :cry:

Kép
muzsuzska
 
 


[quote="benó"]E írta:benógyébként azt nem is mondtuk, hogy ma van a csillagászati tavasz első napja! :D :D :D :D :D :D


azonkivül a szülinapom is.
csak ezt valahogy senki nem vette észre /pedig vonalzóm is van/ :? :? :? :? :? :? :? :evil: :evil: :evil:

na ennyit a kis családunkról. :cry:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 

 
 

Timi!!!Bár nem köszöntöttelek,de most megteszem és ezzel a virággal most kívánok neked Nagyon SOK BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!! Kép

Kép
martik77
 
 


Zsuzsi örülök,hogy tetszik a vonalzóm. :D
De ez a másik vonalzós oldal,hogy megszűnik! :shock: :shock: :shock:

Kép
martik77
 
 


Voltam a bababörzén.Vettem pár dolgot,meg kaptam is a b.nőmtől.
Vagyis a Kis Vuk kapta. :D

És olyan szép időnk van.Tiszta jó kedvem volt a levegőn. :D

Kép
martik77
 
 


Hali

Szép napot...:)

Bocsika Timi,én tényleg nem vettem észre,bár én nem is itt szoktam nézni,hanem az iwiw-en,és tök fura,hogy ott viszont nem jelezte hogy neked szülinapod van...:(:(:(:(:(
Másképp nem felejtettelek volna el,hiszen a "Sanyik" is eszemben voltak.... :wink:

Nagyon boldog születésnapot!!!

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Én meg ezt vettem ma...szerintetek jó???

http://www.teszvesz.hu/show_item.php?item=587582843

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Márti:miket vettetek?
Sokan voltak?
L. jól elvolt Vukkal?

Én is gondolkodtam hogy kinézek a börzére,de olyan messze van,mire kibuszozok,már jöhetek is vissza.... :roll:
Eszemben sem volt hogy Ti esetleg mentek kocsival... :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Benó:jó sütést..:)

Ildó:ügyi vagy finomakat főztél...:D

Zsuzska:Te dolizni mész délután?
Vagy este?
Kicsit képzavarban vagyok... :oops:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Most láttam meg,hogy hívtál Benó! :(

Kép
martik77
 
 


Helló Tancsu!!

Pedig írtam neked tegnap a bababörzét de nem írtál rá semmit,azt hittem nem érdekel. :(

Vettünk 2 alvózsákot db-ja 500 ft.(remélem így hívják)egy olyan könyvet mint a Gergőjé(anyag,csörgős-zörgős 200ft),Egy olyan játszóhidat mint a Gergőjé egy csomó csörgővel 3500 ft újonnan,és egy vastag plédet színes mintásat 1600 ft-ért.Azt hiszem ennyi. :D

De amire te licitáltál Tancsu,az nagyon remek!!!!!! :D :D :D

Kép
martik77
 
 


Ja meg egy ágyra csatolható zenélő,világító játékot 1200 volt használtan,de semmi baja. :D

Kép
martik77
 
 


Lányok,készen vagyok a sok kajával, de ez nem az én napom. :(

Kép
flóra 11
 
 


Timi,igazad van, nem figyeltük a vonalzódat, de talán nem is voltál tegnap, ezért nem vettük észre. :( Sajnálom. :( Bocsika. :oops:

De tudod,8 nappal előtte és utána az mind belefér. :lol:

Tehát:

Nagyon boldog szülinapot Timi, sok örömet a családod körében! Kép
Kép Kép Kép

Kép
flóra 11
 
 


Hali

Lehet hogy irtad,csak az én visszaolvasásom most szinte egyenlő a nullával..:(
Csak átfutom az oldalakat...:(

Ildó:miért nem a Te napod?

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT, TIMI!!!! :D :D :D És ne haragudjál már ránk..... :( :( :( :oops: :oops:

Sajnálom, hogy elkerültük egymást, Márti. :( Lent voltunk anyuéknál, én varrogattam, a pasik meg iszogattak :x, úgyhogy nekem elegem is lett az ottlétből, elég hamar leléptünk, és utána meg elmentünk megnézni a tesómat és a Vivikét (mert elmentek arcfestésre a faluba, az egy városrész), és most jöttünk onnan haza. Szóval, majd mondjuk kedden lemegyek anyuékhoz és akkor skype-olunk, jó?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára benó 2009.03.22 16:54-kor.

KépKép
benó
 
 


Nekem mindig jó,csak most a táskámba volt a telefonom és lenémítva nem hallottam,hogy zörög. :(

Kép
martik77
 
 


Bocsi :( , és helló. :D Nem volt már kedvem így maradni lent. :?

KépKép
benó
 
 


Amúgy hogy vagytok, jól vagytok? Nem olvastam még vissza, jó volt kimozdulni? L. bírt az Ádámmal?

KépKép
benó
 
 


Ó, visszakukkantottam; milyen jó dolgokat vettél és milyen jó áron! Ez nagyon szuper!!!! :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Na, ezt az oldalt visszaolvastam.

KépKép
benó
 
 


Jaj de jó,hogy vagy!!! :D :D :D

Kép
martik77
 
 


Na. :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Látom, még ágyra szerelhetőt is vettetek, tök jó pénzért, ez nagyon megérte, tényleg. :D :D :D Majd esetleg lefényképezhetnétek őket, a vásárolmányokat. :roll: :wink: :D

KépKép
benó
 
 


Olyan pangás van itt újabban. :(

L.jól bírta.Meg fejtem le tejet 50ml(remélem az elég)és azt megetette.Meg adott neki még teát.

Tényleg Tancsu vagy Timi:Ha nem büfizik minden evés után az baj??
Az azt jelenti nem evett eleget??
Vagy csak nem büfizett és ennyi???

Kép
martik77
 
 


Ildó, ez miért nem a te napod, azt nem mondtad? Előzményként is csak annyit tudunk, hogy egy katonságnak elegendő kaját főztél. :lol:

KépKép
benó
 
 


Majd lefotózom,csak most Döménél pötyögök és itt nem tom,hogy kell összekomponálni a gépet meg a fényképezőt.

Kép
martik77
 
 


Én azt hallottam, hogy nem mindenki büfizik, az hülyeség? :roll:
Ne parázz már. :lol:
Megnézem a bébisintér könyvben.

KépKép
benó
 
 


Ez nem írja a büfizést. :wink: Majd megmondják akkor a többiek.

Ja, nem vetted észre, hogy azért van pangás, mert te már pl. nem tudsz itt ülni folyton, én meg polcolom a lábam, és eddig mi írtuk a legtöbbet, na, jó, még Ildó. :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Megnézem egy másik könyvben.

KépKép
benó
 
 


Na jó de azért hiányolom a többieket is!!Szilzi??Még nem jött haza??
És Zsuzsi??Van,hogy ő is sokat jött. :)

Kép
martik77
 
 


Várjál, írom.

KépKép
benó
 
 


oké vagyok :D

Kép
martik77
 
 


Szilzi még nem jött haza, Zsuzsi dolgozik. Sajnos, mindenki sokat dolgozik vagy nem sajnos, de mindenesetre ez van. :roll: :wink:

Na, most írom a könyvből, várj.

KépKép
benó
 
 


A büfiztetés

Az egészséges újszülött jó néhány, a szoptatást könnyítő reflexszel jön a világra. Ilyeneke a kereső-, a szopó-, nyelő- és jóllakási reflexek. Az éhes csecsemő megérzi a tej szagát, és forgatja a fejét, keresve annak forrását. A szopóreflex segítségével veszi a bimbót és az udvart a szájba, majd a nyelvét a szájpadhoz nyomja, hogy kipréselhesse a tejet a tejöblökből. Ha az orrán nem kap levegőt, akkor az első kortyokkal a szájában levő levegőt is lenyeli. Az anyának ilyenkor gyakran el kell nyomnia a mellét a baba orra elől, hogy biztosítsa a szabad orrlégzést. A gyomorba jutott levegőt ki kell büfögtetni, mert ha a belekbe jut, fájdalmasan feszít, hasgörcsöket okoz. A csecsemőt a vállhoz támasztva pár percig függőlegesen kell tartani, a hátát simogatni, vagy gyengéden ütögetni, hogy a levegő feljöjjön a gyomorból. A szopás után oldalára fektetve tegyük le a babát, mert így kevésbé jön vissza a levegővel a tej, mint háton fekve. Ez akár negyed óráig is eltarthat. Ha később felsír, fel kell venni, mert valószínűleg most fog büfizni, majd nyugodtan alszik tovább. Lefektetés előtt ezt az időt feltétlenül ki kell várni, mert a büfizés gyakran a lenyelt tej visszaöklendezésével (bukás) jár együtt.

KépKép
benó
 
 


Ez a következő könyvből van: Kismamák és kisbabák új egészségkönyve

KépKép
benó
 
 


Hozok kaját meg inni.

KépKép
benó
 
 


Na ennyit én is tudtam kb.De ez nem ad választ. :?

Mindegy.Hagyjuk,hátha a többiek mondanak valamit.Pl ők mit tapasztaltak.

Most megyek lepihenek mert ma még semmit se pihentem.

Majd jövök. :)

Kép
martik77
 
 


oké
puszi :D

KépKép
benó
 
 


Akkor én is vízszinteskedem.

KépKép
benó
 
 


talán megbocsájtok :wink:
/de csak mert szépek voltak a csokrok/

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Benó, nem tudsz nekem segíteni?

Kép
flóra 11
 
 


nem baj.
Törpe se büfizett mindig.olyankor nyugodtabban eszik, nem nyel annyi levegöt és ezért nem is büfizik :wink:

Kép

Kép
timirosicka
Külföld
 
 


Timi, örülök, hogy megbocsájtasz nekünk. :D

Kép
flóra 11
 
 


Márti, nekem szinte sose büfiztek a fiúk. Ez nem jelent semmit, csak azt, hogy nem nyelt levegőt.

Kép
flóra 11
 
 


Márti, nagyon jó cuccokat vettél. Tancsu,amit vettél az szuper jó,az ára is. :D

Kép
flóra 11
 
 


Látom,megint későn jöttem, már mindenki lekopott.
Benó kellett volna nekem a neten keresni számítástechnikából alsósoknak óravázlatokat. Gondoltam kikeresek néhányat magyarul,lefordítom szlovákra és kész.Nem kell a fejemet törnöm rajta.

Kép
flóra 11
 
 


Timi, nekem is küldött a digi sms-t. A tévé sarkában megjelent egy boríték.Nem tudtam,mi az, a Péter mondta, hogy üzenet jött.Azt írták, hogy 29-ig fizessem ki a számlát. Nem tudom,miért írták. Annak ellenére, hogy nem volt digim egész hónapban,én megfizettem,még tizen valahányadikán a csekket. Nem tudom,mit akarnak,de nagyon mennek az agyamra. :evil: :x

Kép
flóra 11
 
 


Na, még ez is. :evil: Hív az ex, nem tudom,mi a fenét akar.

Kép
flóra 11
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?