Új privát üzeneted érkezett!

Megyek fürdeni, mert még nem mentem.
Ha közben írsz, majd azért válaszolok, aztán fekszem.

KépKép
benó
 
 


puszi, jó éjt :D :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Jaj, azt hittem,már senki nem jön. :(

Igen,hallottam, hogy lemondott. Most akkor nálatok is új kormány lesz.

Kép
flóra 11
 
 

 
 

Hali

Jóreggelt...:)

Ferdinek ezt már régen meg kellett volna tennie,de ha beül a helyére Bokros, a végén még visszakivánjuk Ferdit,olyat fogunk szivni...:(:(:(

Na korán reggel nem politizálok tovább,mert egséz nap keserü lesz a szám ize.. :wink:

Kismamik,ifju anyukák és leendő kismamik hogy aludtatok???... :lol:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Nekünk nem volt túl jó éjszaka,pl fél11-től fél12-ig aktivan sirt,összebújtunk,úgy ringattam és 1 óra kellett hogy megnyugodjon és aludjon....plusz volt még 3 pici rövid ébredés,teázással,plusz 1 fejésem,tehát öszességében sz@rt sem aludtam...:(

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Mára laza napot terveztünk,nem mengyünk sehova,csak manóval sétálni napközben...:)
Most reggel meg letusolom a virágaimat,aztán porszivózás,kőmosás (ez apa feladata..:)..),reggeligyártás,mosogatás és mosás...:D:D:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Ildó:reméljük hamarosan kifizetik a táppénzed.... :wink:
Tényleg bosszantó,hogy ők késhetnek,de te nem mondhatod pl a villanyszámlásnak hogy bocsika várj majd fizetek.....ő kikapcsolja a villanyod és kész..ez van... :cry:
Peti ügyes gyerek,hamarosan öszeszedi újra a pénzét....szegény jó korán megkapja az élet nagy pofonjait... :oops:

Benó:most már tényleg mindennek kész vagytok lassan...:)

Szilzi:ma már jön haza ugye?

Márti:sztem is jó hogy már most ennyit hizott,tehát nyugi,eszik eleget....:D:D:D
A 3 óránkénti kajcsi is nagyon jó,pláne hogy nem Te erőlteted,hanem magától áll igy be...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Csajok:tök szép vonalzóitok vannak...:)
Csak csendben árulom el,hogy amit én akartam késziteni húsvétost,de már nem engedte felteeni a babanet,annak is ez a tojásos volt az alapja....:):):)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Zsuzska:kenyered milyen lett?
Te is felcsapsz pékmesternek???... :wink:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Timi:jó ötlet hogy adsz a szomszédnak tejcsit...:)
Legalább az ellenanyagokat megkapja az a baba is és hátha akkor jobban fog erősödni...:)

Paradizs:jó hogy néha jeletkezik,de olyan jó lenne pl látni,hogy mekkora a pocija...:)
Szerintetek megoldható hogy valahogyan varázsoljon nekünk ide képeket???... :oops: :oops: :oops:
Benó:ha beszélsz vele,megkérdezed????
Ide hiába irok neki,szegénynek annyi ideje és lehetősége tuti nincs hogy visszaolvasson... :wink:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na menek lassan a dolgomra...:)

Szép napot mindenkinek!!!...

Cupp..:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Helló Tancsu! :D
Azért pihenjél is a nagy mosás stb. közben. :D Ha már ilyen sz..r volt az éjszakátok. :? Gy. egyetért veled Ferdi-ügyben, biztos én is, de én nem látom át, mindegy, ne is ragozzuk. :wink:
Mi alakulunk, mint púpos gyerek a prés alatt :lol:, az éjszakánk nekünk is nagyon sz...r volt, az enyém legalábbis, egyre jobban fáj, amikor felkelek, tehát frankón a csípőm, a hasam, a mittudoménmim. :roll: :lol: Sebaj, legalább szokom a sz...rt. :lol: Szilzi, nem tudom, mikor jön haza. :roll: Vagyis vissza.
Paradizzsal nem szoktam beszélni, csak sms-t írtam neki eddig, még én is csak ugyanennyire ismerem ám, mint ti, nem találkoztam vele végül sosem. :lol: Majd szerintem, a babok születése után rak fel képeket, szegényke a kórházból biztos nem nagyon tudná megoldani. :wink:
Most mennem kell majd sütni, képviselőfánk-szerűség jó lesz, szerintetek, vagy mi a túrót süssek? :roll: Meg lehet, hogy csinálok amerikai palacsintát, azt a gyerekek nagyon szeretik (mármint a kintiek). :roll: Ahhoz viszont boltba is kell menni, na, majd meglátjuk.

KépKép
benó
 
 


Na, valamit csinálok.
Mert kb. 11-re meg le kellene menni anyuékhoz, vagyis addigra kész kellene lennem. :wink:

KépKép
benó
 
 


Halihó!

Nem volt rossz éjszaka.Éjfél előtt megint egy kis sírás,de megnyugodott,mondjuk nekem is telt vagy 1 órámba mire elaludt.Fél 2-kor és 5-kor kelt kajcsizni utána pedig fél 8-kor.

Tancsu tök jó a vonalzód!!!Én miért nem láttam eddig?? :roll: :oops:
ma csináltad???

Benó:Süssél nekem is légyszi!! :D

Ildó:Jó,hogy voltál egy kicsit kikapcsolódni. :D

Én ma elmegyek a bababörzére a b.nőmmel(semmi kedvem :? ),addig L.lesz a Kis Vukkal.Nekem meg jó lesz egy kicsit a friss levegőn. :)

Kép
martik77
 
 


Helló Márti!
:D Örülök, hogy jó volt az éjszakátok és hogy mész kicsit kimozdulni, biztos jó lesz. :D
Sütök neked. :D
Még eddig semmit se csináltam, gondoltam, elmegyek, veszek legalább joghurtot, mert az kell az amerikai palacsintához, más hozzávaló van itthon.

KépKép
benó
 
 


Bekapcsolva hagyom a gépet, úgyhogy ha visszajöttem, még jövök hozzátok. De most elindulok, mert így nem lesz belőlem semmi. :roll:

KépKép
benó
 
 


Csak szorgalmasan Benó. :D

Kép
martik77
 
 


oké :D , mentem :D

KépKép
benó
 
 


Már vissza is jöttem, most kopok a konyhába kb. egy órára, de aztán majd jövök.

KépKép
benó
 
 


helló lányok!!!!!!!

Kép
muzsuzska
 
 


Ildikó, mivel nem bánod, hagyom a vonalzóm, a nyuszik színe különböző!

Márti, nagyon édes a vonalzód, a kis képed pedig még jobban tetszik!!!!

Tancsu, nagyon fini lett a kenyér! Most kel kétféle, az egyiket Királyfi készitette! :wink: Az tény,hogy tömörebb mint a bolti, de rozskenyér és nincs felfújva mindenféle vacak vegyszerrel. :D

Benó, te tudsz képviselő fánkot sütni?? :shock:

Kép
muzsuzska
 
 


szia :D sütök majd jövök

KépKép
benó
 
 


szia :D süssél!

Kép
muzsuzska
 
 


Nem egészen képviselőfánk, Zsuzsi, csak így becézem. :oops: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Megyek vissza, ne várj rám. :wink: puszi
Tényleg jól össze lehet benneteket keverni, az előbb azt hittem, hogy az Ildó vagy. :lol: :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Csak egy szóra jövök.
Mindenkinek szép vasárnapot. :D

Kép
flóra 11
 
 


Na, nézzétek,ez a vonalzó nem megy arrébb. :x De mi a francos baja van? :x A tököm tele vele,komolyan. Leveszem. :evil:

Kép
flóra 11
 
 


Granatírmars kész, csibe kész, krumpli kész,egyik kenyerem már majdnem kész, most jön a rizsa, a pörkölt, a zöldséges-sajtos fánk. F. most ment üzletbe, ha hoz valamit,akkor még abból is főzök. Többet kell a Norbinak pakolnom,mert két hétig nem jön haza. Jövő héten egy barátnőjének, csak ismerős, lesz szülinapi bulija Komáromban,így nem jön haza.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára flóra 11 2009.03.22 10:22-kor.

Kép
flóra 11
 
 


Zsuzsi, ötleteket várok, mit tudok pakolni két hétre. És a többiektől is. Még rántott húsra gondoltam, remélem hoz a F. húst.

Kép
flóra 11
 
 


Szia konyhatündér 2.! :D :D

Kép
muzsuzska
 
 


Konzervet! Van fagyasztójuk??????

Kép
muzsuzska
 
 


Lányok, tegnap két kenyér elfogyott nálunk. :shock: Az egyik bolti volt, 2kg-os,a másik házi,1kg-os. Ma kettőt sütök.

Viszont mindig azt hittem, lisztérzékeny vagyok,de képzeljétek, most rájöttem, hogy ha a házi kenyeret eszem, az nem árt. Tegnap ettem egy keveset az üzletiből, na ne akarjátok, hogy leírjam,milyen tüneteim voltak tőle. Nagyon megkínzott, nagyon rosszul voltam tőle. Talán pont azért, amit a Zsuzsi ír, hogy tele van mindenféle vegyi szarsággal. A fene tudja,mi árt nekem.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára flóra 11 2009.03.22 10:27-kor.

Kép
flóra 11
 
 


Van.

Helló! :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Ildikó. épp most tettük a sütőbe a két kenyeret.
Mi is unjuk a felfújt szar kenyereket! :roll:

Kép
muzsuzska
 
 


Á,látod,konzerv! Eszembe sem jutott,mert annyira nem szoktunk vásárolni. Viszont azt ő is megveheti magának ott,nem kell cipelnie.

Kép
flóra 11
 
 


Jól fagyasztható:pörkölt, töltöttpaprika, babgulyás, töltöttkáposzta, sülthúsik, lecsós rizses körettel.....

Kép
muzsuzska
 
 


Szal lehet, hogy engem is az üzleti puffaszt csak,meg egyéb emésztési bajokat okoz, mint hasmenés,hascsikarás, görcsölés, stb. Tegnap nagyon szenvedtem tőle. Azt mondtam, soha többé kenyeret nem eszem, pedig szeretem. De akkor majd próbálkozom a házival.

Kép
flóra 11
 
 


Szerintem feltalálja a fiad magát ,nem fog éhen halni! :wink:

Kép
muzsuzska
 
 


Töltöttpaprikát imádja, akkor szólok a F.-nak, hogy hozzon paradicsomszószt.

Kép
flóra 11
 
 


Lányok tényleg gondok lesznek a vonalzóinkkal:


Kedves Fórumozóink!

Sajnálattal közöljük, hogy gazdasági okok miatt 2009. március 28-án oldalunk megszűnik.

Köszönjük, hogy eddig velünk voltatok!

A nőivonal.hu csapata

Kép
muzsuzska
 
 


Vagyok, csak odadobtam a pörköltet, hadd főjön.

Kép
flóra 11
 
 


Én ezt nem is olvastam. Na, akkor más oldalon kell majd vonalzót gyártanunk. :? De hol? Mindenhol angolul gagyognak velemés én még ott nem tartok, hogy értsem őket. :?

Kép
flóra 11
 
 


Nem veszi fel a F. a telefont. Nem lesz pardicsomszósz. :(

Kép
flóra 11
 
 


REMÉLEM A BABANET NEM jár így! Akkor mit csinálnánk???? :shock: :shock: :shock:

Kép
muzsuzska
 
 


Na, bedobtam egy sütit is,legyen az is neki. Közben megjött a F., így elküldtem őt egy másik üzletbe is darált húsért meg paradicsomszószért. Lesz töltöttpaprika is. :D

Kép
flóra 11
 
 


Zsuzsi,majd az új kormányfő rendet rak,nem lesz gazdasági válság és marad a babanet. :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Lecseréltem a vonalzómat, talán utoljára. Meglátom, ez fog-e működni.

Kép
flóra 11
 
 


Megyek tovább konyhatündérkedni. :wink: :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Hozott a F. készen fasírtot, vákumcsomagolásban. Az is kibír két hétig, még tovább is. Szal lesz ennivalója a gyereknek. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


megebédeltünk, kis pihi majd munka! :evil:

További szép napot mindenkinek!!!!!!!!!! Pihenjetek! Helyettem is!

Kép
muzsuzska
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?