Új privát üzeneted érkezett!

Na én kivasaltam!!!
A lámpabúra készítése elmarad...mindenképp újat kell venni,majd arra csinálok mintát.Erre nem pocsékolom az energiámat :wink: Persze közben majdnem leestem a székről :oops: Szóval székre nem mászok többet :wink: :lol:

Dóri!
Jó ügyködést mára!!!Én is megyek,ügyködöm tovább!Remélem este tudok már dobni nektek képet a babaszobáról! :wink:

annus11
 
 


Sziasztok lányok!

Nekünk is van az Angelcare légzésfigyelő+bébiőrhöz pelenkatartó vödör... De azt se tudom hogy működik, úgyhogy ha valakinek van ilyen, akkor elárulhatná. Köszi! :oops: (amúgy biztos nem vettem volna külön)

Mozza! Én 47-48 kg vagyok 'alapállapotban', most 6-7-tel több és saccra M-es rögzítőnadrágot vettem tegnap. Felpróbáltam :lol: és épp jó. Se nem szorít, ám tart is.

Szép napot mindenkinek! itt nagyon napsüti van (igen-igen sütinap is egyben, mert a párom szülinapos csoki és dobos tortája figyel a hűtőben)

Kép

Kép
adraci
 
 


Emese
nem csuklott Maja egyáltalán sokat babaként.

Abbahagyom Maja fényezését, de még el kell mondanom, hogy ma pellus nélküli éjszaka volt és szárazon ébredt. Persze én alig tudtam aludni, végig figyeltem, hogy mikor ébred fel mert bepisilt :-)
Még jó, hogy múlt hétvégén vettünk 3 csomag pellust, gondolván, hogy most sok fog fogyni.
pumuklii
 
 

 
 

Sziasztok!

Annus, Dóri
jó ügyködést mára :)

Maja nagyon ügyes!!! A pelus meg majd jó lesz a kistesónak :)

Adraci,
a dobostorta a kedvencem :D :D Egyél egyet a nevemben is :) Boldog szülinapot a párodnak!!

Mi megjöttünk a boltból, a kutyát is lefürdettem reggel, még ki is porszívóztam. Mármint a kutyát, nagyon durván vedlik, szereti, ha porszívózzák :) mondjuk fél zacs jutalomfalat bánta ezt a reggeli akciót...

Kedves párom úgy döntött, hogy hagymasalátát csinál lilahagymából meg fokhagymából :shock: :shock: a főzéshez semmit nem konyít, nem is tudom, honnan pattant ki ez a remek ötlete :lol:
A sütőnk meg meggyógyult - nem veri le a biztosítékot... úgyhogy hétfőn hívhatom a szervízt, hogy most épp műkszik, bár ettől függetlenül lehet, h nem ártana, ha megnéznék. Ennek örömére sztm sütök kuglófot.

emese1979
 
 


Annus, a székekkel óvatosan!!
Mondom ezt én aki rendszeresen feláll a kád szélére, hoyg a felső polcról levegyek wc papírt :oops:
(amúgy sikerült a blogos dolog, köszi)

Emese, hát én vizuális típus vagyok, elképzeltem ahogy porszívózod a kutyát, és azóta röhögök. Ami mondjuk jó, mert egészen eddig tök depis voltam. Apának délre be kellett menni a melóba pár órára, így az egész napnak lőttek. De most jobb kedvem lett. :lol: Ez a hagymasaláta, hogy is mondjam: elég ütősen hangzik. Esetleg tehetne bele még póréhagymát is :wink: :lol: :lol:

Pumukli szerintem nyugodtan fényezd Maját, mert megérdemli.
Képzeld csak akkor milyen "fényezések" lesznek itt mikor mindannyian megszülünk.

Adraci, ha azt mondod sütinap van akkor én komolyan veszem és meg is eszem a dugifánkomat (még mindig késsel villával, mert a fogam nem jött rendbe teljesen, de már csak két nap antibiotikum)

Aztán visszatérek a vasalódeszkához. Grrrr :evil:

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Na én úgy elfáradtam...pedig csak varrok...egy helyben ülök aztán folyik rólam a víz! :shock: Demindjárt kész abaldachin!!!


Tnu!
Feléd mizu?Te is nagyon eltűntél!!!

annus11
 
 


Na akkor képek!!!
A kiságyat,pelenkázót kaptuk tesóméktól.A baldachint varrtam most,a függönyt ne nézzétek,a sötétítő még le lesz cserélve.Ja és nincs még megágyalva a kiságyban,csak egy takaróval le van terítve :lol: Takarítva sincs,ablak is koszos,de ezek nem látszanak! 8)
Kép Kép Kép Kép Kép Kép

annus11
 
 


Sziasztok Csajok!

Mostmár minden este cipóvá változik a bokám... Very sexy... :cry:

Ma gondoltunk egy nagyot, kivonultunk a Minimanóba, és mindent megvettünk, ami hosszútávú dolog. (Vagyois az ilyen kozmetikumok, pelus stb. kivételével). Szóval kész vagyok a vásárlás nagyjával, király!
Tök véletlen van közte az Angelcare légzésfigyelő-akció miatt pelenkakuka, de én se tudom, hogy működik...

Pingi, kitartást, elég meredek dolgokon mentél keresztül...

Maja szuper! Pumukli, már tök rég raktál láttam róla képet. Nem dobnál egyet-kettőt a kis zsenipalántáról?

Annus szuper a szobi, külünös tekintettel a gyönyörű baldachinra!!!

Na, puszi mindenkinek!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Gyönyörű idő volt ma! :) Teljesen fel vagyok dobódva!!! Rábeszéltem Sógorkámat, hogy jöjjenek ki, mert Kedves Párom egyedül nagyon nem szeret semmit csinálni.. Ketten együtt kivágtak két kiszáradt fát. Rábeszéltem, hogy holnap is joöjjenek ki, és befejezik a támfalat. :) Végre haladnak a dolgok! Hétfőn jön egy 2.sz. festő, mert aki múltkor volt itt terepszemlén, olyan árajánlatot adott, hogy majd' leestem a székről. Mondtam is neki, hogy bocsi, de nem a Rózsadombon van...

Mi van az ágyhozkötöttekkel? Jól vagytok?

Éjjel pokoli görcseim voltak! Nagyon megijedtem! Kb. 2 hete volt hasonló, de az ennyire nem volt intenzív. Vagy egy órát ültem a WC-n, és potyogtak a könnyeim... a szülés ehhez képest semmi...Akkor azt hittem, olyan "egynapos vírus",aztán utólag belegondoltam, hogy mit ettem, és rájöttem, hogy mindkét nap este gombát. (SIma, bolti, termesztett csiperkét.) Közben máskor meg nem. Lehet, hogy véletlen egybeesés, de most egy ideig hanyagolom a gombát... Pedig régebben soha semmi bajom nem volt tőle. Na mindegy...

Annus! Hu, de irigykedem!!! Naaagyon szép a szoba, és irtó ügyi vagy!!! Miylen szépeket alkottál!! ja, és ugyanilyen kihúzhatós ágyunk van! :) 6 évig azon aludtunk, aztán vendégágy lett, pont most cserélem le a szivacsokat, mert már nagyon leamortizálódtak...

Mi van az eltűntekkel?!? Remélem, mindek ok!

Kép
szkitty
 
 


...hogy én mennyire úúúúútálok vasalni!!.. Már egy hegyet kivasaltam, de mivel nem a kedvenc elfoglaltságom, mindig tologatom, így min. még 2 hegynyi van.. na megyek, egy kicsit ráhúzok még..

Kép
szkitty
 
 


Kitty!
Nekem is volt már ilyen,csak én nem jöttem rá h mit ettem amitől ennyire eldurvult a helyzet...iszonyú görcs!Azt mondod a szülés könnyebb? :lol: Akkor megnyugodtam! :wink:
Ezt az ágyat imádjuk!Ilyen van otthon is meg mamámnál is.Már vakon összerakjuk!Mi ezt szivacs nélkül vettük,és 2 matracot vett hozzá apum,ilyen rugós rendes matrac!Az egyik az ágy mögé van felállítva :wink: Amúgy öcsém ágyára varrtam huzatot,neki az eredeti szivaccsal van,de nagyon leamortizálta így csináltam rá újat!
Mi nem is hívunk festőt,megcsináljuk magunk.Igaz egyesével csináltuk a szobákat hétvégenként,de nem is tudtuk volna másképp!
Vasalás...ne is mondd!Én imádok vasalni,de hogy ezek a babaruhák....hülyét kapok tőlük!Iciripiciri minden,kész szenvedés a nagy vasalóval!
Remélem Iza szépen alszik majd ebben a szobában....mi meg mellette az ágyon :wink:

annus11
 
 


Jó reggelt!

Na ma jó korán keltem :roll: de minek.

Annus,
nagyon jó lett a blog.Tegnap egész este azt olvasgattam.A szüléstörténetek nagyon szépek voltak, meg is könnyeztem őket :oops:
Meg sok hasznosat is találtam.

Pumukli,
igenis legyél büszke Majára.Én mindíg dicsekednék ha ilyen kis ügyes gyerkőcöm lenne.

Tegnap megcsináltam a krémest.Hááát.Szóval meg kellett volna várnom míg a krém teljesen kihül mert miközben kanalaztam szépen folydogált ki a tálcáról :( Na de már kidolgoztam a tervet ha legközelebb sütök.Magas falú edény.Akkor tuti nem tud sehova se elfolyni. :P

Itt voltak apósomék hozták a kisfiúkat is.Na olyan dumát levágott az apjának, szakadtam a nevetéstől.Nem akart haza menni és folyton visszabeszélt erre mondta neki az apja hogy csippantson vissza ő meg vissza válaszolt neki hogy te szippantsál vissza.Kész voltam tőlök :lol:

KépKép
harhaj
 
 


napsütésesszépjóreggelt!

Kitti, Annus!
Vesekő?? Az is fájhat a gyomor környékén és kb. felér a szülési fájdalommal... én nem szültem, de vesekövem volt és majd összexxx magam... és a gyomromnál fájt.

Annus!
Gyonyoru a szoba! Szepeket varrtal!

Gondoltam blogba teszek fel ujszulottes-csecsemos dolgokat, szepen lassan, akit erdekelne..
Vendég
 


Harhaj!
Majd legközelebb tökéletes lesz a krémes!De ha az íze jó volt akkor mindegy h inni kell vagy enni :wink: Biztos cuki lehetett tegnap a kissrác!!A blog meg csak részben az én érdemem :oops: a születéstörténeteket a többieknek köszönd! :wink:

Petra!
Szerintem nem vesekő...nekem a múltkor nézték uhval a veséimet.Biztos látták volna.Ez szerintem vmi egyszerű szorulás féleség,van vmi amit nem bír úgy a gyomrunk....csak énmég nem jöttem rá hogy mi! :lol:
Blogba pedig nyugodtan írj!!!!!Szerintem mindenkit érdekelni fog!!!!!Úgyhogy hajrá! :wink:

annus11
 
 


Jó reggeeeeelt!

Megint milyen jó idő van.
Képzeljétek, tegnap kiborultam kicsit apának, hogy minden napom egyforma, és már ki vagyok ettől az állandó lakásban tevékenykedéstől, és hogy még annyi változatosságom sincsen hogy dolgozni kéne mennem...erre mára kirándulást szervezett. :lol:

Szob környékén van egy kilátó, oda fogunk menni. Nincsen messze, jó a levegő, szép a hely, és végre kimozdulok.

Aztán délután persze már csinálgatjuk a babaszobát....szekrénykirámolás, glettelés, stb...aztán a festés.
Ezt most mi is magunk fogjuk festeni, a többit (konyha + fürdő) azért festő festette, mert a csőtörés miatt a biztosító ezt állta.

Képzeljétek, hirtelen fel akartam állni reggel az ágyból, és teljesen begörcsölt az alhasam. Mintha a hasizmom görcsölt volna le. Mondjuk a hasizmomat egy jó pár hónapja nem használom, inkább kézzel és lábbal segítem fel magam, lehet hogy most hirtelen befeszítettem, és attól görcsölt le? Elég fájdalmas volt...

Lilypie - Personal pictureLilypie Third Birthday tickersLilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
pingi
Veresegyház
 
 


Annus!
Irtam bele, dea cimkek alatt akaram elhelyezni, de nem sikerult.. at tudod oda tenni? majd meg folytatom tovabb.

Koszi!!!
Vendég
 


Petra!
De jó hogy leírtad ezt az apgart...sose tudtam h mit jelentenek pontosan az értékek :oops:
Na picit módosítottam.Szerintem úgy kéne hogy amikor írod a bejegyzést akkor címnek azt add amiről írsz!Én most ezt pl átneveztem Apgar értéknek,nem tudom mit akarsz még hozzá írni,szóval át lehet még írni.
A címkét pedig szintén szerkesztésnél lehet kiválasztani!Alul van egy olyan h bejegyzéscímkék.Ha rányomszarra hogy mindet mutat,akkor feljönnek hogy milyen cimkék vannak már.Én most csináltam egy újszúlött címkét,tehát ami ide kapcsolódik azt ezután lehet ebbe a címkébe tenni.Ha mondjuk már nagyobb gyerkőcről akarsz írni,akkor egyszerűen csak beírsz egy új nevet a címkéhez pl Gyerekkor stb.És automatikusan létrehozza az új címkét!
Én így csinálnám,hogy külön bejegyzésbe lennének a dolgok,mert így a cím illetve a cimkék segítségével az ember gyorsan megtalálja a dolgokat :wink:
Bocsi az offért,de hátha más is kedvet kap az íráshoz!

annus11
 
 


oké Annus, mindjart lecsekkolom ;)
Vendég
 


Sziasztok lányok!!!
Jöttem egy kicsit nosztalgiázni!
Tavaly májusban született a kicsi lányom,aki már 10hós.
Kellemes babavárást és könnyű szülést kivénok neketek!!!!

Kép
Kép
szintus
 
 


SZiasztok!

Hú de jó hétvégénk van! Sokat vaciláltunk, hogy merjünk -e programozni Majával. Védőnő azt mondta, hogy már ne zavarjuk meg azzal, hogy visszaadunk rá pellust. Hanem vegyünk ey wc szűkítőt és vigyük magunkkal. Vettünk is a tescoban 500 ft-ért, pont belefér a táskámban. (Miket rejthet egy női táska... :-))
Igy tegnap voltunk IKEA-ban, Árkád-ban, vacsizni. És nem volt semmi gond.
Ma délelőtt meg Tropicariumban, most értünk haza. Majd rakok fel képeket, csak lemerült a gép. Addig is (mondja közben, hogy pssssssss):
Kép

A kis okos most azzal próbálkozik az alvásoknál, hogy "megint pisilnem kell" :-)
pumuklii
 
 


Petra
jókat raktál fel! Majának is 9/10-es lett, én nem is nagyon foglalkoztam vele.
Majánál semmi váladékleszívás meg szondáztatás nem volt. Szokták ezt még csinálni? Persze azt nem tudom mi történt, mikor 2 óra múlva elvitték...

Nekünk volt viszont egy vigasztalhatatlanul sírásunk. Akármit csináltam vele csak sírt-sírt. 2 óra után vittük is dokihoz ügyeletre, megvizsgálta és mondta, hogy nincs semmi baja, mutattak egy üres szobát, hogy próbáljam megszoptatni (addig nem akart), de ott végre sikerült. Igy lassan megnyugodott, és hatalmasat aludt utána. De hogy mi volt a baj, azt nem tudjuk azóta sem.
pumuklii
 
 


Sziasztok!

Annus, nagyon szép lett a gyerekszoba, tök jó a zöld-sárga fal! És nagyon szép baldahint varrtál! :D

Maja nagyon ügyes, Pumukli, tényleg büszkék lehettek rá! :lol: :lol:

Harhaj,
a lényeg úgyis a süti íze, nem az, hogy néz ki. Legközelebb majd szebb elsz :lol:

Szofi,
a minimanónak milyen árai vannak? gondolom nem Brendon színvonalú? Anyummal akarunk majd kimenni oda egy-két dolgot megnézni.

Pingi,
jó kirándulást Nektek, szép idő van, csak fúj a szél.

Mi most értünk haza a BNV-s bababörzéről. 1-2 dolgot vettünk csak, javarészt kisruhák voltak. 2 kiszoknit vettem, 1 napozót (azt felrakom, sztm tök cuki :) tetra pelenkát meg 1200-ért szoptatós melltartót. Sok kiállító sztm drágábban adta a dolgokat, mint amennyi az üzletben lenne...

emese1979
 
 


Kép
Kép

emese1979
 
 


Sziasztok lányok!

Maja milyen édes a kis lépcsőjével, tök jó!

Emese, szerintem a Minimanónak tök normális árai vannak (nem Brendon, dehogyis), egyébként a www.minimano.hu-n megnézheted, hogy bejön-e. Nekem tetszett, mert bár itt van mellettünk az Elefáni babadiszkont hasonló árakkal, de szük a hely, míg a Minimanó jó tágas, és tényleg, egy füst alatt mindent meg lehet akár venni.

Holnap este megyek 4D-re. Úgy izgulok!

Puszi mindenkinek!

Szofi

Kép

Kép

Kép
madame szofi
 
 
 
 
 


Sziasztok!
Mi is megvagyunk,csak ma nem volt net.Tegnap meg értünk jött apum kocsival,így ott feküdtem egész nap.De jó volt kimozdulni,mivel már több mint 2 hete fekszem.
Grétike tegnap aludt elöször az ágyában,reggelig!!!Nagyon bejött neki!!!
Amúgy jól vagyok!Hanna nagyon aktív,keményedések nincsenek!!
Nekem az nst is a magánrendelőben lesz,így 6 ezer ft alkalmanként.
Pumukli Maja ügyesen halad a szobatisztasággal.Milyen ügyes volt a védőnő előtt!Büszke lehetsz rá!!
Pingi jól megszenvedtél a bölcsesség fogaddal.A vérnyomásod is furi lehetett ilyet még nem is hallottam.
Emese nagyon szép dolgokat nyertél a vaterán.
Vanni:Nekem volt pelenkázó táska,de pelenkázó lap nem volt hozzá.Nekem a babakocsihoz adták.Én szerettem mert tudtam mibe tenni a pici dolgait ha mentünk valamerre.Most is lesz.Pelenkázó lapot dm-be vettem,10 darabosat.
Panndi ezen a pelenka dobáláson jót nevettem!
Mozza:Hanna nekem is rengeteget csuklik újabban.Én meg sajnálom.
Annus ne mássz székre!!Nagyon szép Iza szobája!A baldachin is tetszik!
Szofi de jó hogy már mindent megvettetek.
Nekünk még van pár dolog ami kell.Anyum holnap hozza az első adag mosott vasalt babaruhát.
Majd mindjárt hozok képeket!
Szép napot!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Sziasztok!
Á, nem vet szét az ideg, csak egy kisregény veszett el az imént.... na, de legalább nem kell annyit olvasnotok:)

Szóval vagyok én is, csak belevetettem magam én is a vásárlásba, piackutatásba... mellszívó, légzésfigyelő, kád. sterilizáló, pelenkázófeltét. cumisüvegek. cumik... stb.. így ágyból.... persez neten és a párom segítségével...

Annus, naggyon klassz a szoba! És a baldachin is! Ügyes vagy nagyon!
Én úgy elérzékenyültem, felhívott a keresztanyám, hogy mi lesz a baba monogramja, mert ő kötött neki egy kardigánt, és bele akarja hímezni....

Anita, de jó, bejött az ágyikó:) Fotót Grétistül is szivesen néznék:)
Nekem is ma hoznak egy kimosott, vasalt babaruhacsomagot.. izgulok, hogy mi lesz közöttük, a másik unokatesómtól kapom, kislánya van, így kiválogatta, amit fel lehet adni tökösre is.

Szofi, várjuk a 4D képeket!:)

Lányok, ti mentekm, vagy voltatok újraélesztőtanfolyamra?:) Én paramami vagyok, én próbálom leszervezni..

Emese, tetszik a napozó:)

Petrus,
köszönjük a blogos bejegyzést:)
Holnap jösz akkor egy történettel? Már várom....
Hogy vagy? Mennek a szurik a válladba?
Én egyik este 7-től tartottam órát, és hát a seduxen úgy leszadált, hogy basszus a magnóhallgatás résznél leragadt a szemem... hú, soha többet nem tartok ilyen későn órát.... vés bogyót sem nielőtt jön a diák... csak úgy keményedtem.. inkább lemondom..

Úgy ennék valami finom desszertet... pedig mam már 4 lapostányér tejbegríz lement (magába, és tönkölydarából, de akkor is :roll:
vanni
 
 


a csirkepörköltön és egy grapefruit-on kívül... :oops:
Nem akartok csigázni, mi minden finomságot ettetek? :)

Ja, Pumukli, Maja egy tünnnemény!
vanni
 
 


Képzeljétek,most hívott apum hogy Grétit elvihetik e a Bárándon lakó nagyimékhoz.Eddig még nélkülünk soha nem engedtem el.De ugye szoknia kell,hogy nem csak velünk megy bárhová is.Elengedtem,de azért megkönnyeztem! :oops: Bolond vok??
Hoztam képeket.Grétiről ébredés után,bár nem sok minden látszik az új ágyából.Majd holnap fotózom azt is.Hoztam még pocakképeket,meg mivel annyit írtatok kajákról,így amit tegnap előtt főzött apa azt is megmutatom.Gyros tálat csinált,hát mozogni alig bírtam úgy bezabáltam. :lol:
Lányok nektek van olyan,hogy pisilés után kicsit görcsöl a hasatok??Nekem van mikor alul görcsöl menszesz szerűen.Az baj??

Kép Ébredés után

Kép 32+2

Kép 32+2

Kép 32+2

Kép Gyros tál

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Anita!

Jók a képek!Én épp pizzát redeltem.Egyedül vagyok,nem volt kedvem főzni.Vagyis csináltam még tegnap spenótot,tök jól belaktam este.A maradékot ebédre akartam,de nem ment...majdnem hánytam tőle...így egy ksi lekváros pirítós lett belőle! :lol: Az azért durva...ha a 36.héttől jársz NSTre akkor az 24 ezer...ha meg túlhordod mégtöbb!Jesszu....

Vanni!
Piackutatás :lol: ezen jót derültem!Ne vidd túlzásba a tanítást!Inkább pihenj ha nem vagy jól,annyit nem ér!Újraélesztő tanfolyamon gondolkoztam én is,de van egy könyv amiben elég jól le van írva és illusztrálva is van a dolog.Amúgy meg a lélekjelenlét a fontos!Hiába mész el tanfolyamra,ha baj van rögtön cselekedni kell!Ezt meg szerintem nem lehet megtanítani...na de mért lenne baj :wink: Ne is parázz ilyenen!!!!

Szofi!
Huuu de izgi!Várunk a képekkel!!!!!!

Pumukli!
Maja nagyon cuki!Először én azt hittem azért vág ilyen képet hogy hagyd pisilni 8)

Na ma kitakarítottam!Holnap reggel viszont megyek le Karcagra!Így nem leszek 1-2 napot!Szerdán legkésőbb jövök,mert csütörtökön CTGre kell mennem!

Ja és képzeljétek,ma jött egy mentő az utcába....én ilyenkor gyorsan kinézek hogy hol áll meg...aggódtam h Ancsihoz ment,de szerencsére megállt kettőnk közt,meg nem is koraszülött mentő volt,de rögtön Ancsi jutott eszembe! :roll: Szóval ha olvasol akkor jelentkezz!!!!

Emese!
Jópofa ez a napozó!Én is akartam menni börzére,de ami ősszel volt az túl korai volt,még a nemét se tudtuk a babának...ez meg már túl késő nekem.Talán majd a köv gyerkőcnél :lol:

annus11
 
 


Annus,
mi is pizzát rendeltünk :lol: én csak 1 kicsit, de annak is csak a felét tudtam kb. megenni :? holnap meg spenót lesz!

Szofi,
Csanád reméljük szépen megmutatkozik majd, hozd a képeket!!

Vanni,
újraélesztőtanfolyamra szeretnék én is elmenni, nézegetem, hol van ilyen. Eddig a Madarász utcai kórházban láttam, de majd még körbenézek. Engem megnyugtat, hogy legalább nagyjából tudom,mit kell ilyen helyzetben tenni!

A pizzán kívül ma sok mindent nem ettem, kis csokit, túrórudit egy fél szelet kuglófot, meg reggeliztem. A fél pizza is bedagadt a gyomromba sztm, mert nem vagyok túl jól tőle :cry:

Anita,
szép nagy pocid van már!! A férjed meg nem semmi egy kaját rittyentett Neked :) :)

emese1979
 
 


Vanni, Annus, meg mindenki!

Ezek az ujraeleszto tanfolyamok hasznosak! Pont arra jok, hogy ha baj van, ne veszitsd el a lelekjelenleted! Begyakorolhatjatok a megfelelo mozdulatokat, ne legyen ra szukseg, de ha van ra lehetoseg, akkor mindenki hasznalja ki ezeket a tanfolyamokat!
Errol is akarok irni a blogba, csak meg abrakat keresek, de ezt elmeletben nem lehet megtanulni!

Madarasz utcai vagy Heim Pal Gyermekkórházban van erre lehetoseg ingyen!

legujabb szobatarsam eppen ecseteli hogy halt meg a baratnoje gyereke szules kozben meg hogy vetelt el a masodikkal... megverem...
Vendég
 


Hahó!!!

Na, ma is csak most jövök... Rettentő sűrű volt a hétvége...

Nagyon aranyosak a lányk, Pumuklii, Anita! Maja igazán nagyon ügyes!!! Amúgy ő hogy kezdte? Mert Samuval próbáltunk bilizbi, de nem akar rajta maradni, biztos kénylemetlen, vagy nemtom. Grétinek meg milyen tökjó helye van ott fent!!! Szép a pocakod, Anita! Az meg, hogy görcsölsz, hát nemtom. De ha elmúlik, akkor baj tuti nincs, csak lehet, hogy amikor ürül a hólyag, baba lejjebb száll, és ránehezedik vmire... Nagy hülyeség??? Ja, és nem vagy bolond, hogy megkönnyezted nagylányod elmenését... :) Én sztem meg fogom könnyezni, hogy most a héten vlsz. úgy fogják letenni aludni anyumék Samut aludni, hogy nem leszek a közelben, még nem biztos, de ha így lesz, én lehet, hogy szintén könnyezni fogok... :oops: Gyros tál meg, hmmmm. Nyami!

Vanni! Hajrá a beszerzésekhez! :wink: Csak ügyesen! Na, meg ne aludj el az óráidon... :) Azt hiszik a nebulók, hogy ennyire unod az egészet... :) Vigyázz is magatokra!

A krémes tuti finom volt a folyósság meg, hát majd legközelebb!!! Férjuram kedvenc süteménye... :) A kissrác meg nagyon helyes lehetett!

Panndi, nekem is tetszett a pelenkadobálás... Mindig megnevettetsz... :)

Annus! NAGYON szép a babaszoba! Ügyes vagy a baldachinnal is, meg szépen glédában állnak a ruhácskák is! :wink: A székekkel meg tényleg vigyázz...

Petrus! Tök örülök, hogy ilyen jó ötlettel álltál elő! :) Bőszen fogom olvasgatni, amiket írsz a manókról. :)

Szofi! Nektek is gratulálok a megszerzett cuccokhoz! :) Örülök, hogy a nagy részén túl vagytok!

Emese! A napozó nagyon cuki!

Pingi! Remélem, jó volt a kiruccanás! Mi si kint voltunk Samuval a kertben, nagyon élvezi a bukdácsolást - kicsit hepehupás a talaj, és folyton visz a teraszajtóhoz, hogy ő ki akar menni... :)

Kitty! Azért most túl vagy a fájdalmon, ugye? Remélem, nem lesz többet!

Mindenkinek további szép vasárnapot, ami még van belőle...
Vendég
 


Petrus! Irtó jófej a szobatársad...

Elfelejtettem: Szofi várjuk tényleg a képeket! :)
Vendég
 


Petrus! Írtam privit.
Vendég
 


Petrus,
Újraélesztő tanfolyamokról összegyűjtöttem a Budapestieket, ami elérhető könnyen:
A Heim Pált nem tudom, nekünk az messze van...
a Madarász u. kórházban fejenként 2000ft az újraélesztő tanfolyam, megkérdeztem, de (ott nem tudják biztosítani a vízszintben való részvételt, oda mi tuti nem megyünk:(
a TIVA-MED-nél (óbudán) 4500 Ft per próbababa, azaz lehet párban menni, ez nem kórházi körülmény, családiasabb, max 10 fő mehet. Ott is ingyenes, ha veszel légzésfigyelőt. (Legközelebbi tanfolyam jövő szombaton, 15 órakor)- azt hiszem mi ide fogunk legurulni, és ott én fekve nézem végig, (adnak polifoam-ot) aztán ha rám kerül a sor, annyit kibírok állva, hogy megtanuljam lélegeztetni a próbababát.
És van a János kórházban, az ingyenes, ha veszel bármilyen Angel care légzésfigyelőt a honlapjukon található partnerek valamelyikétől. Ott legközelebb 31-én lesz ilyen. :roll:

Anita, de szép az a Gyros tál:)

Zdori, nem csodálnám, ha megkönnyeznéd azt a különlétet... aki ilyen csupaszív, mint te, olyan személyhez szóló tudsz lenni sokszor, ritka! :) Olyan tyúkanyó jellegű,de jó értelemben...
vanni
 
 


:oops: Aranyos vagy, Vanni! Köszi.
Vendég
 


Petrus kitartás!!Babák hogy vannak???Én már olyan kíváncsi vagyok rájuk.
A gyros isteni volt!!!
Jajj lányok!!!!Én mindjárt felkötöm magam!!!Itt vannak anyósék,de csak azért hogy idegeljen!! Családi dolgok,meg piszkálja Sanyit hogy nincs munkája!Nem azért nincs pedig mert nem akar dolizni,hanem azért mert nincs semmi.De hosszú.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Lányok!Tinu merre van?Remélem nincs semmi baj!!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Dóri,amúgy én is arra gondoltam,hogy azért görcsölök,hogy mikor kiürül a hólyag,ugye Hanna lejebb csúszik.Meg az feszít ott addig mindent utána meg hirtelen semmi.De ez lehet marhaság.

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Sziasztok!

Férjem gépe kis késéssel ugyan, de megjött! :) Juhú! Remélem, a szülésig már nem kell egyedül hagynia.
Pici manókám úgy örült a papájának, ö-vissza ugra-bugrált a pocimban. :)
Most éppen megint csuklik....naponta kb. 4-szer szokott, már megfigyeltem.... :?

Annus!
Nagyon szép lett a szoba! Szép tágas! A babaágyban a betétet direkt raktátok olyan lentre? Nem lesz fárasztó hajolgatni? A mienken 3 pozíció van és én a legfelsőbe szereltettem (ahogy a Brendonban láttam).
Merthogy, képzeljétek nálunk is készül ám a gyerekszoba! :) A férjem totál beindult ( rájött, hogy már lassan a finishben vagyunk) és elkezdték ö.szerelni a bútorokat. :) Pedig anno azt mondta, hogy babonából, majd csak akkor kezd neki, ha megszületik a babó....hiába mondtam neki, hogy jó esetben 72 óra kórházasdi alatt nem nagyon lesz ideje, pláne, hogy szeretném, ha minél többet lenne majd bent velünk. Szóval teljesen magától elkezte. :)
Még van pár dolog, amit meg kell vennünk...de ez is akkora haladás már! Happy vagyok! :)

Anita!
Szép pocit növesztettél, mióta nem láttunk! :)
Neked is eléggé lent van, nem?
A kaja.... :roll: megéheztem! :roll:

Adraci!
Na, az én kezdősúlyom 45kg volt (a hányás miatt először lement 2-3kg-val, de nem onnan számítom :wink: ), és most vagyok 59kg reggel, 60kg este :oops: . Szóval én masszív 15kg-t híztam :oops: (eddig-remélem már nem nagyon fogok sokat). És javarészt pocakra. Szóval ezért vagyok gondban, hogy hanyas méretű bugyit vegyek...sztem azért nem fog rögtön lemenni a pockóm....én hatalmasat növesztettem. :oops: :) Na, majd megnézem mekkora az akkora.

Szofi!
Vizesedés: Welcome to my world! :lol: Én olyan szinten vizesedek.... :? a lábam és a pocim is...olyan barázdák lesznek rajta reggelre a hálóingtől. Estére pedig olyan vizes a bokám....rettenet! :cry: Olyan vagyok, mint egy szivacs. :(
Szülés után mennyivel múlik ez el csajok???????????
Mikor raksz képet a gyerekszobáról??????

Neogranormon-körömvirág kombó:
Örülök, hogy többeteknek bejött. :) Ha hallok még valami ilyen praktikát feldobom.

Kép
mozza
 
 


Na megvolt a vendégeskedés apósoméknál.Tele zabáltam magam minden földi jóval :lol:
Meg a gyerkőccel játszottam(5 éves).Aztán egy idő után már éreztem hogy nem nagyon bírok annyit egy szőnyegen kuporogva autókázni és mondtam a kislegénynek hogy kicsit kimegyek ledőlök a díványra mert a pocaklakó nagyon nyom és nem kellemes érzés erre ő: hát akkor veddki és ha mentek haza akkor majd visszateszed.
Szakadtunk a nevetéstől.

KépKép
harhaj
 
 


Petrus,
új szobatársadat majd jól megvuduzzuk, ha továbbra is balgasáokat beszél!!!

Dóri,
Veletek mizu? Mi jót csináltatok, hogy ennyi minden összejött, persze csak ha nem személyes :) :oops:

Mozza,
és hozott meglepit drága urad?

emese1979
 
 


Mozza!Reméljük szülésig nem hagy Apa egyedül titeket!
Majd dobj képet a szobáról!Akkor mindent megvettetek?Kocsi összejött amit akartál?Na most kicsit a frászt hoztad rám.Tényleg lenn a pocim?,Ha igen az nem korai még??
Harhaj édes kis pasi.Miket nem mond!!

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Na megnéztem a pocim.Nem tudom eldönteni lent van e.Nem emlékszem milyen volt Grétóval.Amúgy mikortól száll le?Vagy mikortól normális??Petrus nem tudod véletlen??

KépKép

KépKép

Kép
frankoneanita
 
 


Vanni,
a János kórházas újraélesztő tanfolyamról feltennéd nekem a linket, ha megvan még Neked? Köszike!

emese1979
 
 


Anita,
sztm még nincs lent, de én nem értek jozzá, csak így ránézésre... Kb. 1 hete nekem is azt mondta 1 kolleganőm, h lent van a pocim... :oops: :oops:

emese1979
 
 


ezt most találtam, nem olvastam még el, csak gondoltam kezdő mamiknak hasznos lehet :)

http://www.informed.hu/eletmod/care/dev

emese1979
 
 


Anita!

Nekem is ilyen lent van. De sztem ez alkati, fentebb már a bordáid vannak....arra már nem nagyon nőhet Hanna. :)
Babakocsi még nincs. Sem légzésfigyelő, vagy kád, vagy mellszívó, vagy mérleg, vagy kihúzható kanapé....szóval van még mit venni. A bútorok vannak eddig meg (kiságy, komód, polcok, pelenkázó, baldahin, karnis,tárolós pad, szopis fotel). De már ennek is annyira örülök. :)

Emese!
Igeeeeeeeeeeen, kaptam ajit! :D Egy gyönyörű autós kulcstartót. :) (merthogy lecseréltük a kicsi kocsimat 2 hete, férjem a baba miatt úgy döntött, hogy inkább én kapok új autót (fő a biztonság) és nem a sajátját cseréli le.... :) pedig már vagy 1 éve nézegeti....

Kép
mozza
 
 


Sziasztok Csajok,

Annus,
nagggyon nagyon szép a szoba!!! és nagyon jókat varrtál. Irigyellek, hogy ilyeneket tudsz csinálni de ezt már írtam asszem.

Mozza,
tutkó, hogy hazajött a férjed :) ha kész a baba szoba raksz fel képet?

Petrus,
sikerült annyira apró betüvel írnod azt az utolsó sort, hogy azóta is azt próbálom elolvasni :D

Anita,
Gréti nagyon kis szép :) jó nagy már a hasad.

Pumukli,
Maja is nagyon édi a wc-n. Nagyon ügyi :)

Szofi, gyere majd a 4D-s képekkel!!!


Nekünk megvolt tegnap a házavató. 30 ember volt, 8 gyerek, képzelhetitek. A sikító versenynél Álmos már nem bírta a pocakomban, múszáj voltam lemenni a garázsba egy kis nyugira :) persze durva görcsökkel ébredtem már tegnap és délután is nagyon fájt a hasam. Ma se volt jobb...
Kaptunk fűnyírót és ikea utalványt, amiből meg tudjuk venni Álmos ruhás szekrényét. Nagyon aranyosak voltak :)

Ééééééés, mi is vettünk kicsikocsit :) ma már el is mentem a nővéremmel vásárolni vele.

Beszéltem pénteken Böbivel, nagyon jól van, és majd jön, mert ugyan most már van nete, de a laptopja elromlott.

Vanni, hogy vagy?

itt egy kép az ajándék bontogatásról.

Kép

szép estét

Esztó
Kép
sz.eszter
 
 


Esztó! Olyan aranyos ez a felsőd! Nekem nagyon tetszik!

És grat. a házavatóhoz!!!

Emese, hát, izgi volt a tegnap, vendégeskedtünk, de több részletben - ebédre mentünk, aztán du. nekem (nagyimat etetni kellett, meg ágybatenni) is, férjuramnak is volt dolga, este meg visszamentünk. Maradtunk fél 1ig éjjel, aztán haza, fürdetés, alvás, reggel kóruspróba, templom, kimentünk a kertbe Samuval, ebéd, nagy-nagy mosogatás, aztán kidőltünk mind, aludtunk... :) A vendégeskedés előtt meg az ügyködés az volt, hogy kellett egy népdalos füzetet összállítani azokból a dalokból, amiket férjem tanít a suliban, fel kellett kutatani az ezer könyvünkben mindet, be kellett scannelni rengeteget... Ő meg majd tetszés eszerint összeállítja a füzetet. Na, ez volt. :)

Naggyon vicces, Harhaj!!! :lol:

Mozza! Tök jó, hogy hazajött a párod!!!

Autósoknak gratulálok! :)

Anita, akkor egyet gondoltunk.

És sztem nincs lent az a pocak. De nekem amúgy kb. 7,5 hónaposan leszállt Samuval. Mégsem lett koraszülött. Szóval azért ez még nem nagy baj, ne félj!
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: