Új privát üzeneted érkezett!

Mire megjöttem angolról a F. már elment a szüleihez. A Norbika az apjánál alszik, a Bálint a számítógép előtt. Aztán gondolom mennek majd ma Sókra is, anyóshoz. Ja, a Petit meg elvitte az apja valami akcióra. Nálunk ma ugyanis választások vannak, még nekem is majd el kell mennem szavazni. Az exet felkérték valamire, tegnap magyarázta, csak nem figyeltem,hoigy mit mond,csak annyit jegyeztem meg, hogy a Petit viszi magával, hogy kamerázzon.

Kép
flóra 11
 
 


Ez a fenti egy téglalap, ami egy helyen be van varrva. Csak azért kérdeztem, hogy mekkorák felül a babok, hogy kb. milyen hosszú oldalúnak kell lennie a téglalapnak. Ez könnyű, nem? Van még anyag a kockásból, amiből a hal készült, gondoltam, hátha kijön belőle még ez is.
A következő tényleg egy hálózsák, de ennek az ötletét azt hiszem, elvetjük, mert már beszéltünk róla és nehéz is, milyen anyagból stb.
Kép

KépKép
benó
 
 


Ez nagyon ari! :D Ezy valami pelerin féle? Olyan, amibe bebugyolálod, hogy ne fázzon?

Kép
flóra 11
 
 

 
 

Aha, olyan poncsószerű. :wink:

KépKép
benó
 
 


Akkor ma lesz nálatok pörgés, mindenki pörög ide-oda. :D

KépKép
benó
 
 


Pedig a hálózsák nagyon hasznos dolog, főleg később,mikor már forgolódnak és kitakaródzanak éjjel. Nekem mindig volt a fiúknak és akkor még nem lehetett kapni, mindig varrtam.

Kép
flóra 11
 
 


Közben a Péter már meg is jött. Biztos éhes, bár reggel csináltam egy halom bundáskenyeret, ehet belőle.

Kép
flóra 11
 
 


Szerintem is hasznos, de nem nehéz szerinted megvarrni?

KépKép
benó
 
 


Jó étvágyat a Péternek! :D

KépKép
benó
 
 


Most a Peti beleveti magát a munkába, hogy visszaszerezze az eltűnt pénzét, szegény. Belekezdett rögtön tegnap laptopok forgalmazásába, beszélt egy pasival, akinek újságot kell szerkeszteni,el is vállalta a munkát, most meg az apjával ment el, remélem ő is megfizeti a fiát,hogy fényképeztt meg kamerázott neki.

Kép
flóra 11
 
 


Jaj, ez a szegény fiú.
:? És amúgy milyen a kedve?

KépKép
benó
 
 


Nem,nem nehéz. De szerintem ezt bízd a nagyira, ő gépen gyorsan megvarrja. Az anyag? Attól függ,milyen vastagot akarsz. Pl. az a termo anyag nagyon jó rá. Nekem vastagabbak voltak, flanell anyagból két réteget kiszabtam, a kettő közé pedig vatelint raktam.

Kép
flóra 11
 
 


Nálunk lehet venni szteppelt (? vagy milyen?) anyagot, az kb. ugyanaz, nem? De abba kellene cipzár, nem? Vagy neked hogy volt?

KépKép
benó
 
 


Vagy patent is jó, bár a cipzár könnyebb, csak felrakni nem, vagy tépőzár?
És a poncsó? Szerinted mekkora anyag kell ahhoz? És a fejnek mekkorát kell kihagyni?

Most jött meg a Gy., megyek hozzá. Pusszancs :D

KépKép
benó
 
 


Nagyon fáj neki az elveszett pénz, bosszantja őt.Nem kevés összegről van szó. Sajna most a Győr is esett,nem megyünk oda sem,mert én sem kaptam meg a pénzt a Peti pedig kamerát akart magának venni, de most már nincs meg rá a pénze. :(

Kép
flóra 11
 
 


Benó, nekem úgy volt, hogy a válla hátsó részét hosszabra hagytam és ezt gomboltam elölre. Tehát nekem gomb volt a két vállánál.Ez vált be. A cipzárt nagyon nehéz bevarrni,azzal ne próbálkozz. A tépőzár meg egy időután már nem tart, nekünk is kikapcsolódot, és a gyerekről lecsúszott a zsák, ezért vált be a gomb.

Kép
flóra 11
 
 


Ez hihetetlen, hogy bunkó emberek miatt ugrik a másik minden programja és a tervei! Mekkora szemétség!!!! Még mindig nem mondod, hogy szemetek? Hogy állod meg, hogy ne szitkozódj? :shock: :? :wink:

KépKép
benó
 
 


Köszi, Ildó. :D
Menj csak a Petihez nyugodtan.

KépKép
benó
 
 


Márti, látod,milyen okos kis Vuk? Szépen beállt neked 3 órás etetésre. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


A Peti már ellátja magát, nagyfiú. :lol: Ha van mit enni, akkor nem gond. :wink: Már evett is. Most pakolgat a szobájában, látom épp a szennyest hozta ki. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Halihó.

Most fogok még csak pihenni.De mindennel megvagyok.Már ebédeltünk is.L.elhozott egy másik mérleget az már jónak látszik.A mérés szerint 60 ml evett. :D

Ja és 2850-el engedtek haza a mostani mérés pedig 2940 volt.Az szerintem jó.
De ma már nincs mérés. :)

Megyek pihenni.Majd jövök. :D

Kép
martik77
 
 


Benó, nekem a fiúk még iskolás korukban is szundiztak egyet délután.Kell az nekik. Elfáradnak a suliban. Ne izguljon a tesód. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Helló Márti!

Az jó súly,ne izgulj. Nekem a Norbi született 2850-el és 2550-nel jöttünk haza. Aztán szépen hízott. Tehát kis Vuk nagyobb, mint az én első fiam volt. A nyagyikám mindig azt mondta, hogy egy gyerek nőjön meg ezen a világon,ne kínozza agyon az anyját a szüléskor és igaza volt. Megnőnek itt is. Túl gyorsan is. :(

Kép
flóra 11
 
 


Megint kijavítottam a vonalzómat. Fogalmam nincs, mi a baja, hogy nem megy arrébb. Miért kell naponta átcsinálnom? Pedig úgy csinálom,mint máskor. :roll:

Kép
flóra 11
 
 


Csinálj olyat, amilyen nekem van, az nem jó? :roll:

Most majd elkezdjük a Gy.-val a forgó elkészítését, de lehet, hogy időnként azért írok ám. :D Puszi :D

Márti, királysáááááááág! :D :D :D

KépKép
benó
 
 


A Peti mégis elmegy Győbe ma a haverjaival. Összedobtak a benzinre. Depresszió koncertre mennek, szórakozzanak, Petire is ráfér a kikapcsolódás.

Kép
flóra 11
 
 


Viszont én így nem megyek, se pénzem, meg aztán ők későn jönnek haza a koncert után. Mit csinálnék én addig?

Kép
flóra 11
 
 


Depresszió=szórakozás??? :lol: :lol: :lol:

Aludtam kb másfél órát.Jó volt. :)

Kép
martik77
 
 


Én is aludtam. :D Klassz a képetek, Márti!!! :D
Jó mulatást Petinek! :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Áá, a vonalzó is nagyon szupi! :D

KépKép
benó
 
 


Új kép,új vonalzó! Milyen változások! :D

A Depresszió az együttes neve. :lol:

Kép
flóra 11
 
 


Kimostam a hajam, még meg kell szárítani. Aztán elmegyek szavazni, majd a volt kolléganőmmel megyek schoppingolni. Én csak kísérő leszek, de legalább dumálunk közben. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Ó, legalább egy kicsit kimozdulsz. Jó szórakozást! :D

KépKép
benó
 
 


Még vagyok egyelőre. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Gy. nagyon csinálja a függőt az ágy fölé, nagyon szép lesz. Faágakat egymásra hajlítgatott, bevonta szivaccsal + polár anyaggal, és még két függő ernyőt is tett rá. Még a játékok nem lógnak rajta, az majd később, mert 5-re ígértük anyuéknak, hogy lemegyünk. De jól halad. :D Én nem segítettem semmit, mert elaludtam. :oops:

KépKép
benó
 
 


Én is vagyok. :D

Kép
martik77
 
 


Most meg csinált gyorsan egy újságtartót. :shock: :D :D :D
Majd azt is lefénykép.
Én meg semmit se nem csináltam. :shock:
Na, szerintem megyünk anyuékhoz meg anyóshoz. :wink:
Puszi

KépKép
benó
 
 


Jó szórakozást nektek is. Ez a Gy. ha belekezd,akkor mindig nagyon gyorsan tud dolgozni. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Na akkor leléptetek.Nem baj.Majd még benézek.

Kép
martik77
 
 


Hú, ez a vonalzó most már tényleg csúcs! :wink: Az előbb nem akartam szólni, hogy Timié is olyan, a háttér. Kevertük volna. :wink: De ezen olyan igazi kis gézengúz a kis Vuk. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Köszike
Láttam én is,hogy egyforma volt ezért cseréltem át.De a kis mukit L.választotta.

Kép
martik77
 
 


Megjöttünk. :D
Holnap skype-olunk, Márti. :D

KépKép
benó
 
 


Most festünk stb., de a gépet bekapcsolva hagyom.

KépKép
benó
 
 


Most festünk stb., de a gépet bekapcsolva hagyom.

KépKép
benó
 
 


Hali

egész nap nem voltunk szinte itthon...:)

Mentünk úszni,onnan Kistokajba (ez egy kis falu mellettünk k 6-7 km-re),ismerős házaspárnak 3 héttel fiatalabb a kisfia mint Gergő,őket néztük meg,plusz anya és apa is jogász,tőlük kértem segitséget a gyedhez,átnézi a papairjaimat,hogy akkor jó törvényt néztem e...:D
Hazajöttünk etettem inast,ebédeltünk,mentünk barátnőmékhez,ott voltunk este 6-ig,ott szopiztattam,aztán mentünk anyáékhoz,7 előtt estünk haza,fürcsi vacsi,inasnak alvás,nekünk vacsi,fürdés és most keveredtem ide...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Bocsika most már nincs lelkierőm olvasni és reagálni,hulla vagyok,még fejnem kell,aztán huss aludni...:)

Reggel jövök és irok mindenkinek!!!

Cupp...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Örülök, hogy jól érezted magad, Tancsu. :D

Én is elbúcsúzom, megyek fürdeni, aztán szunyálni.
Holnap ünnepeljük a tesóm és a férje névnapját, úgyhogy sokat nem leszek, reggel sütit kell sütni (milyet? :roll: ), de azért bekuksizok ám. Puszi nektek, jó éjt :D :D :D

KépKép
benó
 
 


Megjöttem. Voltam szavazni, meg kicsavarogtam magam. Elmentünk a Kauflandba, aztán elmentem a kolléganőmhöz, elvitt autóval és haza is hozott. :D

Kép
flóra 11
 
 


Most figyeljük a választási eredményeket a tévében. Közben visszaolvasok, bár látom,sokat nem kell, nem volt ma nagy forgalom.

Kép
flóra 11
 
 


Helló! :D Azt hallottad, hogy Ferdi bekavart? :wink:

KépKép
benó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?