Új privát üzeneted érkezett!

Melinda:Hát neked nagy szerencséd volt,hogy Krisztihez kerültél,mert ő tényleg nagyon aranyos!!!Lehet,hogy ha hozzá kerültem volna akkor nem megyek fel most Pestre!Sajnos és azt a fekete tupírozott hajú csajt kaptam és szinte nem mondott semmit,csak,hogy ott vannak a végtagjai és a gerince rendben van.Amikor kérdeztem tőle,hogy lehet-e látni,hogy milyen nemű,akkor kioktatott,hogy az a legfontosabb,hogy egészséges!!Ez egy kicsit rosszul esett ,hiszen persze,hogy az a legfontosabb de azért meg lehet kérdezni nem???
Én mindig abban reménykedek,hogy Kriszti lesz,de sajnos nem lehet kiszámítani!

Kép
nicoleangel
 
 


Sziasztok!

Én jövő csütörtökön megyek uh-ra és nagyon bízom benne,hogy a Krisztina lesz.Bár eddig velem normális volt a másik kettő is,de Ő a legszimpibb!
Niki!A múltkor mondtad,hogy írtál a Verának.Azóta válszolt?
éN TEGNAP MERTEM NEKI ÍRNI,MERT AZ IWIW-en ki van neki rakva a pocaklakója és hát gratuláltam Neki,de még nem válaszolt.

Melinda!Örülök,hogy nincs azért olyan nagy baj!

Jucus!Hol vagy?Eltűntél!!!! :cry:

Ma kell mennem 12-re pajzsmirigy uh-ra.remélem nem találnak semmit. :x

Este majd még jövök!

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Melinda

Ez az afp mindenkit megijeszt. Nekem alacsonyabb volt, én is megijedtem, de az orvos mondta nem jelent semmit, mert nehéz pont időben levenni. Azt mondta ne foglalkozzak vele.

Tegnap néztem egy oldalt az a neve hogy betegszoba és ott vannak vélemények az ország kórházairól. Hát nem mondom a gy-ról mit irtak. Aki életben akar maradni ne menjen oda. jó mi? POnt egy olyan is irt oda akinek félrekezelték a rokonát és belehalt. Nekem az apukám barátja járt igy, félrekezelték és meg is halt. Pedig nem volt súlyos betegsége. Jó kis kórház. Meg a kedves személyzetről nem is beszélve... Én is irtam véleményt, de nem a gy-ről, hanem ahol szültem. Egy kivételével mind jó vélemény van róla.

Cini

Én is kivi vok, mennyi könyvet kapunk vissza.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 

 
 

Sziszi:Verának írtam és úgy emlékszem ,hogy írt,de nem rögtön!De Nadimnál találkoztam vele,ott volt a párjával,most 11 hetes ,de semmi hasa nincs,bár ő amúgy is olyan kis vékonyka!Nem sokat beszélgettünk mert pont én következtem és nem is volt olyan beszédes,nem tudom miért??Egy kicsit furcsa volt!Mondtam,hogy veled tartom a kapcsolatot,meg,hogy egyszer talizhatnánk hármasban,de semmi....hát ez van!!

Kép
nicoleangel
 
 


Igen,nehéz jókor levenni,mert nekem előtte 36 napos ciklusom volt,lehet,hogy akkor is,így eleve van egy hét csúszás.
Nem hiszitek el,de a Papp volt,és annyira normális volt,hogy le a kalappal...pedig őróla jót még nem hallottam!!!
Én egy kivételével mindig Krisztát fogtam ki!Majd szólok,és akkor gyere!!! :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Sziasztok,

csak egy gyors bejelentkezés!
Megvagyunk, dolgozok. Már elég jól megszoktam a munkát.
Elég jó, rosszabbra számítottam!
Pepe bölcsiben, mostanában sír egy kicsit reggelente. Remélem hamar túllesz rajta!


És van egy nagy hírem: ismét babát várok! 8 hetes vagyok.
Drukkoljatok, remélem minden rendben lesz!
Sziszi, kb. egyidősek vagyunk!

Ha tudok jövök!
Puszi nektek! Vigyázzatok magatokra!
peppisimo
 
 


:D Peppissimo gratulálok!!!Ez nagyon jó hír!!!! :D

Kép
nicoleangel
 
 


Peppissimo hatalmas nagy gratula!!!!!!!!

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Nikikém!Pint összefutottam ma az sztk-ban verával.Ma volt a 12.-ik heti uh-n.Rendbe van neki minden! :lol: Mi sokat beszélgettünk.Tök ari volt,mert nem sietett és majdnem hazáig kísért.nem tudom veled miért nem volt olyan beszédes.Lehet,rossz passzban volt.Mondta,hogy kirúgták a Bosch-ból,és nem érdekelte a főnökséget,hogy kismama.Pedig még ügyvéddel is fenyegette őket,de semmi.Mondtam neki,hogy ezt ne hagyja annyiban,ezt nem tehetik. :twisted: :twisted: :twisted: Szörnyű!!!

Ja,a pajzsmirigy uh-n nem találtak semmit.Valami Solymosi nevű doki volt,és nagyon kedves volt.

Niki,Melinda!Nektek hogy zajlott a 12.-ik heti uh?Ugyanúgy mint a többi?Akkor nincs bennt doki?Vagy csak a 16.-ik hetinél?

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Peppisimo!Te mikorra vagy kiírva?És melyik kórházba jársz?A gyöngyösibe?
Írj,részletesen!!!!! Várom! :lol: :lol: :lol:

Lányok,már sokan vagyunk itt kismamák!Azt hiszem négyen! :lol:
O.Heni,Niki,Peppisimo és én! :lol: :lol: :lol: :lol:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Bocsi lányok,megint én vagyok!

Helyesbítem az előbbi hozzászólásomat! 5-en!!!!!Hát a Melindát ki ne hagyjam!Bocsi Meli,nagyon szégyenlem magam!!! :oops:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziszi!

Verával nem vagyok rossz viszonyba,vagy a párja miatt nem volt olyan beszédes vagy,hogy szinte mindenki minket hallgatott,mert olyan nagy csend volt a váróba.na mindegy!
Örülök,hogy jó lett a pajzsmirigy vizsgálat eredményed!!
A 12 hetes UH ugyanolyan mint a többi,nálam nem volt doki bent!
Remélem te Krisztit kapod és nem a fekete tupirhajút!!Ahogy olvashattad nem volt valami készséges az a csaj!
Nagyon nagy élmény,látni a picikéd hátát meg a végtagjait:)

Kép
nicoleangel
 
 


És elfelejtettem,hogy hasi,de ha nem lát pontosan jól valamit akkor hüvelyi is elképzelhető!!Nekem mind a kettő volt!!

Kép
nicoleangel
 
 


Sziszi,

okt. vége- nov. 2 körül lesz elvileg a szülés dátuma, még pontosan nem tudom.
Nekem rövidebb a menszim, a PÉ a 9.napon volt és a 12.napon voltam pont dokinál, nézett Uh-gal, és akkor már meg volt a tüszőrepedés, akkár már a baba is bennt volt. :-)

Egyenlőre Nyíregyen voltam dokinál, Sensi dokijánál. Még a jövő hét után is hozá megyek, de után a gyöngyösi dokimhoz szeretnék ( Hrabárhoz), ha meg tudjuk oldani és nála szeretnék szülni megint.
Nekem nagyon jó volt és nagyon jó volt vele szülni, gyönyörű élmény volt!
Ő már tud róla, beszéltem vele, nagyom örült neki!
mondjuk annyi, hogy itt Nyíregyen most ingyen csinálják a kombinált tesztet és ezt ha tudo, ha lehet, ki szeretném használni.
Szóval még kiderül.
peppisimo
 
 


köszönöm lányok a gratulációkat!
peppisimo
 
 


GRATULA PEEPPISIMO!!!!
A 12. heti hüvelyi volt nekem,doki sehol.16 hetes nincs,20 hét előtt van pár nappal!!!16 hetesen van az AFP vérvétel,de arra rá több mint 3 héttel kell csak menni uh-ra,a számítógép dobja ki az időpontot.
Ejnye Sziszi!!!!! :evil: :evil: dE JÓL VAN,BETUDOM ANNAK,HOGY RITKÁN JÖVÖK!!!! :lol: :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Igazad van Melinda,tényleg én is most kapcsolok!!!Hiszen a 16 hétre engem sem küldtek UH-ra!!!!Annyira ez volt a fejembe,hogyha nem írod szerintem csak aznap jövök rá erre!!
Hiszen mindenki azt mondja,hogy a 16.hetes az olyan mint a 12 hetes(UH+vizelet+vérvétel)
Nem is mondtam,hogy a vizeletemben a baktérium a 12 hetesnél +++ volt,van valakinek aki hasonló volt?
Nadim azt mondta,hogy adjak ismét le vizeletet,de elég a 16 hetes vizsgálaton és kérjek baktérium tenyészetet!Nincs messze ez az időpont?Vagy ez a +++ nem olyan vészes??

Kép
nicoleangel
 
 


Pepissimo!

Gratulálok!

Niki
Az attól függ hogy mikor lett a vizelet leadva meg hogyan. Az a lényeg hogy pont fürdés után legyen és a középsugárból. Ha igy is +++ hát akkor hamarabb kellene szerintem is, habár addig már csak 1 hét van. Na szerintem elég lesz 16. héten ahogy a doki mondta. De akkor tényleg igy vigyél vizeletet, mert egyszer én is ott adtam a kórházban és előtte csal előző nap fürödtem és akkor nekem is +++lett.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok Lányok!

Bocsi hogy nem mentem és nem is szóltam de a páromat be kellett vinni a kórházba sajnos vakbélgyulladása van :cry:
Tiszta ideg vagyok és csütörtökön meg mennünk kéne a meddősége...wáááhhhh áll a bál.....
Teljesen kivagyok bukva,nekem erre az évre minden összejött!!! :cry:
De azért remélem jol éreztétek magatokat!
Sok puszi mindenkinek!

Jucus

Kép
jucus1013
 
 
 


Hettie:
Köszönöm szépen,egy kicsit megnyugodtam!Kaptam Nadimtól egy kis csőféleséget,majd elindulás előtt és fürdés után abba viszem az adagot:)Amikor neked is +++ lett,akkor neked is kértek bakt.tenyészetet??

Jucus:Sajnálom a férjedet és jobbulást neki!Mikor jöhet ki a kórházból?Próbálj megnyugodni,neked sem tesz jót ha idegeskedsz!

hol vagytok lányok???Cinix te szinte minden nap itt vagy,erre most nagyon eltüntél!!!remélem jól vagy!!

Kép
nicoleangel
 
 


Nekem a harmincvalahányadik héten +++++-os volt,mint egy szálloda,de azt mondta a doki,hogy ez ilyenkor ok!!! :shock: :shock: :shock:
Hogy doki van-e a 20 hetesen,azt ápr 10-én megmondom....óóó,de messze van még!!!
Te mikor mész???
A torta ügy akkor nem volt még annyira aktuális,szóval hol van jó minőség/nem 6000 Ft/db????? :lol: :lol:

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Én április 6.án megyek a 16 hetes vizsgálatra és ahogy láttam a lapomon április 24 megyek UH-ra,nagyon messze van ez még!
De jó,hogy szerdán megyek Pestre és láthatom,hogy minden rendben van-e,hiszen beteg is voltam és jó lesz tudni,hogy jól viselte-e!!
Én fincsi sütiket ,tortákat a Malom Cukrászatban szoktam enni,vagy a Műv.háznál lévő Gólya cukrászdába!!
A Malomnak van honlapja is,múltkor vettem egy feketeerdő tortát és nagyon finom volt és friss!!De nem kértem semmi extrát rá és azt hiszem így volt 3000 és 4000 között.Bocsi de már nem emlékszem,a lényeg hogy finom volt!!

Kép
nicoleangel
 
 


Niki!Drukkolok Neked szerdán!!!!!! :lol: :lol: :lol:

A Gólyában tényleg finik a sütik! :P :P :P

Peppisimo!Ugye Te most a Bosch-ban melózol?

Jucus!Párodnak jobbulást!Te meg ne stresszeld magad! :wink:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Melinda, én most rendeltem tortát Teonak, Füles lesz rajta, mármint Füles alakú torta, 4600-ért. A Malom cukrázd melletti 4 emeletesek aljában van a Sissy cukrászda. Még nem tudom milyen lesz, de az anyósom két kolleganője is rendszeresen ott rendel a gyerekek szülinapjára, mert állítólag finom. Sok féle minta van, lehet válogatni. Megkérdeztem, és azt mondta, ezek a figurás torták nagyon nagyok, szóval olyan 30 szeletes tortának felelnek meg kb. 5.-én azt meg fogom tudni mondani, hogy milyen a gesztenyetortájuk. :wink:

amia
 
 


Niki

Nekem nem kértek baktériumtenyészetet. Örülök hogy megnyugodtál:) Amugy nekem az ami nagyon fura volt az az, hogy itt Adácson a védőnő sosem kért vizeletet, a gyöngyösi védőnői tanácsadó sokkal jobb ebből a szempontbol is, na meg felszereltebb is.

Jucus

Jobbulást a párodnak!

Torta téma nálunk még messze van:) Legutóbb én csináltam, meg anyósom is, szoval volt torta bőven:)

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Igen itt Gyöngyösön nagyon aranyos ,mosolygós védőnők vannak!Jó odamenni mindig:)
Olyan rosszat álmodtam,és bár hülyeség de egy kicsit elvette a kedvem.Veletek is biztos volt már ilyen!
A párom szeret engem és mindent megad,nem is értem miért álmodok vele ilyen hülyeséget.Régen az általános iskolában volt egy lány,aki amikor megtetszett egy fiú,akkor mindig meg akarta mutatni,hogy ő meg tudja szerezni magának.Hát vele álmodtam és pont az én Zolimat nézte ki magának!Osztálytalálkozó alkalmával találkoztak és a lényeg,hogy beleszeretett Zoli és hiába mondtam neki,hogy nem kell a csajnak,mert direkt csinálta,rám sem hederített.Nagyon sírtam,de nem érdekelte a baba sem a pocimban.Jaj nagyon rossz volt ,olyan zaklatottan ébredtem reggel 6-kor!Amikor Zoli felébredt csak azt mondtam neki,hogy öleljen meg erősen és ne hagyjon el soha!!Szegény azt sem tudta mi bajom:)Remélem a baba nem érzett ebből a zaklatott álomból semmit!!!

Képzeljétek barátnőm is 14 hetes és mondta,hogy enyhe mocorgást érzékel .Bár neki a második terhessége ez és ilyenkor jobban észlelik a mozgásokat!Mondta,hogy feküdjek le,tegyem a kezem a pocimhoz és figyeljek!!Hát először nem éreztem semmit,aztán oldalra fordultam és néztem a tv-t.De amikor visszafordultam a hátamra,akkor éreztem egy pici nyomást a kezemmel !Nem mondom,hogy tuti az volt-e,mert még fogalmam sincs igazából mit kell éreznem ,de mindenesetre jó érzés volt!!!!

Kép
nicoleangel
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok.

Peppisimo!

Szívből gratulálok!

De jó nektek csajok (akik kismamák vagytok), egy kicsit irigykedem rátok.
Olyan szép, és izgalmas gyermeket várni.
Aztán, ha majd a kezedben tartod azt az ici-pici élőlényt aki a testedből, véredből van....
Az annyira jó érzés.
Amint megszületik, Te is egy új ember leszel: Anya.
És lesz egy ember akit feltétel nélkül szeretni fogsz életed végéig: a gyermeked.

Nicol!

Én is álmodtam mindenfélét mikor Emmus a pocimban volt. Legtöbbször azt, hogy Csabi elhagyott.
Ez azért lehetett, mert a féltem ettől. Olyankor ha mentünk valahová, jobban észrevettem a szép jó alakú csajokat, én meg bálának éreztem magam hozzájuk képest. Meg azért a testem is változott ami szokatlan volt. A végén már a cipőmet is Ő kötötte be, a lábkörmömet Ő vágta, a lábam szőrtelenítette. :oops:

Szegény Jucus!

Nektek, most minden "összejön". Ez most egy nehéz időszak, de remélem gyorsan túl lesztek rajta.
Fel a fejjel, és kitartást! A párodnak jobbulást!

Szép napot nektek!

KépKép
Kép
cinix
 
 


Niki

Ez az álom azért volt mert ilyenkor amugy is érzékenyebb az ember, a másik oka meg, az hogy szereted a párod. Én is álmodtam annakidején ilyeneket. De mindenféleképpen mond el neki az álmodat, és beszéljétek meg. Szerintem nagyon fontos hogy elmondd neki ami bánt, vagy felmerül benned, mégha álom is, mert ez is csak benned marad, ami feszültséget okoz. Így legalább te is megnyugodsz és megismered mégjobban a párod. Nagyon fontos egy kapcsolatban az hogy megbeszéljetek mindent. Ez saját tapasztalat. A legkisebb legjelentéktelenebb el nem mondott dolgok is egy idő után gondot okozhatnak.
Babamozgás: Én olyan 4 hónaposan éreztem először, lent figyeld, a hasad alján, ott kell érezned. Én először azt hittem hogy feljebb kell, de aztán felvilágosítottak hogy nem ott, hanem jóval lejjebb. :D Olyan kis motoszkálás volt :D

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Niki

na ezt elfelejtettem. De ne ugy mondd hogy ő ugy érezze hogy te féltékeny vagy, vagy hasonlók. Csak mondd el mit álmodtál, hogy ezért voltál olyan reggel. Eléggé óvatosan kell bánni a férfiakkal, ami nem egyszerű, mert ha ugy mondassz nekik valamit akkor rögtön megsértődnek. Csak azért mondom mert én is volt hogy indulatosan mondtam valamit és még visszájára fordult a dolog. Ugyhogy azt mondta hogy inkább viccesen mondjam el neki... Vannak kivánságaik...csak ugye mikor valamivel felhúz akkor hogy mondj valamit viccesen, kicsit nehéz. Nem egyszerű esetek.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Hettie:
A páromnak reggel ébredés után elmondtam ,miután megölelt és nem értette a dolgot!Aranyos volt és azt mondta,hogy múltkor ő is álmodott ilyet és nagyon rossz volt neki!Szeretjük egymást és az ember azt félti igazán akit nagyon szeret,erre jutottunk:)
Amúgy párom nagyon rendes,jó felfogású emberke.Megküzdöttünk a kapcsolatunkért ,talán ezért biztosabb talajon áll,mintha csak úgy összejöttünk volna!! :D :D :D

Kép
nicoleangel
 
 


Képzeljétek barátnőmet este bevitték a kórházba,vasárnapra volt kiírva.El is indult neki a szülési folyamat,szivárgott neki a magzatvíz!!Amikor meghallottam olyan izgatott lettem,arra gondoltam,hogy milyen nehéz de egyben milyen gyönyörű éjszakája lesz neki és hogy egyszer én is oda kerülök:)
Hajnali 2 órakor 3kg 95dkg-mal és 56 centivel császárral jött a világra Hanna baba!!De jó nekik!!Nagyon irigylem őket,hogy a kezükben tarthatják már!!!!

Kép
nicoleangel
 
 


Grtaula a barátnődnek!!Hol szült???Itt Gyöngyösön???Óóóó,csak császárt ne!!!!Azt nem szeretnék!!!Pedig annyit hallok...

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Na,most nézem,átléptem 18.-ba,úgy el fog repülni az idő!!!És ha megszülök,majd megint utálni fogom a terhes nőket!!! :oops: :oops:
Belőlem ezt hozták ki a hormonok!!!
Ja,álmok!!!Nálam fordítva van,én "álmodok" félre,de olyanokkal,hogy egy suliba jártunk,nevét se tudom,nem is tetszik,na olyanokkal....
De már most régóta nem volt,remélem elmúlt,mert olyankor az egész napom sz@r....

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Itt Gyöngyösön szült,azt hiszem Fehérnél!
Én sem szeretnék nagyon császárt,de ha az lesz hát istenem,csak nem halok bele :cry:
Ahogy látom ezek a fura álmok mindenkit elkisérnek a terhesség alatt!!
Amúgy mikor van magzatvíz vizsgálat?Mindig akkor jutnak ezek a kérdések az eszembe,amikor már eljöttem a védőnőtöl,vagy sokára megyek,úgyhogy benneteket "zaklatlak" mindig ezzel!!És hogyan végzik ezt??

Kép
nicoleangel
 
 


Nicol!

Aminocitézisre gondolsz? Mert az 35 éven felüli nőknek csinálják csak.
Egyébként egy hatalmas tűt a hasba szúrnak, és a magzatvizet leveszik, majd megvizsgálják.
Gondolom, Te fiatalabb vagy.

KépKép
Kép
cinix
 
 


Niki

Neked szerintem nincs rá szükséged, nem vagy te még olyan öreg. :D Amugy miért gondolod hogy kellene? Csak abban az esetben szokták javasolni, de akkor sem kötelező, ha rossz az afp. vagyis inkább nagyon rossz. De ugye az meg lehet attol is hogy nem pontosan időben vették le.

Holnap mennem kell az Adriennhez. Voltam 2 honapja és azt mondta ha még mindig fáj a hasam menjek vissza. Hát még mindig fáj.. :cry: Már ugy félek hogy mi van.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Azóta megtudtam,hogy az nem egy kötelező vizsgálat,hanem azt csak bizonyos esetekben kérhetik!!Szerencsére nincs rá szükségem,csak valahol láttam és gondoltam rákérdezek!!!


Hettie,holnap írd meg mit mondott Adrienn!!!

Kép
nicoleangel
 
 


Sziasztok!

Peppisimo! De jó, de jó!!!! :D :D :D Nagyon örülök a szuper hírnek! Én is szívből gratulálok! Nagyon szép babavárást kívánok Neked! :D

Hetti, remélem nincs semmi komoly, régóta fáj a hasad? :cry: Mindenképpen írj, h mit mondott az orvos!

Amia, én nem is hallottam még erről a Sissy cukiról, majd írd meg, h milyen volt a torta! Hogy repül az idő a kis Teo már mindjárt egy éves!! :wink:

Velünk minden ok: hétvégente suliba járok, eljött megint a vizsgák, és a beadandó házidogák ideje. Barnus egy nagy kópé még mindig 8) , sajnos egyre hisztisebb :shock: , most az a legújabb, h délutánonként nem hajlandó aludni. Csak két napja csinálja, de már teljesen kész vagyok tőle, délután 4 körül már semmi se jó neki, vagy mindenen röhög meg huncutkodik, vagy ellenkezőleg: sír. :shock: :roll:
Múlt héten voltam dokinál, eddig minden rendben van, reméljük így is marad. Terheléses cukorra kellene mennem, de ezt kicsit elhúztam majd most a héten pótolom.
Melinda, neked az AFP eredménnyel együtt megjött a HBsAg is? Én nem voltam AFP-n, viszont hepatitis-t néztek még febr 5-én, de azóta semmi…. Itt vették le Hatvanban, és elég furcsának találom, h még mindig nem postázták az eredményt a védőnőnek…

Jó éjt csajok!
o.heni
 
 


Nem,az az eredményem még nem jött,de ott nem lehet baj,nemrég vették le Pistike miatt,akkor ok volt,azóta meg csak nem fertőződtem meg...nem tudom a te véredet hol vizsgálják,enyémet Miskolcon,de nem volt baj,mert megjött 2 hétre Egerbe....Még nem érdeklődtem...
A Füles torta nekem tetszene!!!Raksz majd fel képet Teo szülinapjáról,ha meglesz????

Kép
Kép

Kép
melinda1985
 
 


Heni

Már elég régóta fáj, tavaly kb junius vagy nem tudom.

Beus

Boldog szülinapot!

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Beus!

Neked a névnapod is most volt :oops: :oops: :roll:
NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT és kicsit megkésve BOLDOG NÉVNAPOT is kívánok Neked!! :)
o.heni
 
 


Beus!

Nagyon Sok Boldog Szülinapot kívánok!!!!!


O.Heni!
Mikorra vagy kiírvva szülni? :lol: Neked már nincs sok hátra! :wink:

Nikikém!
Holnapra megy a nagy drukk!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :wink: :wink:
Ha hazaértek mindenképp írd meg,hogy mi volt!!!! :D :D :D

Hettie!
Te is írd meg,hogy az Adrienn mit mondott!De szerintem el fog küldeni biztos valamilyen vizsgálatra!

Peppisimo!
Mikor mész dokihoz meg uh-ra?
Kb egyidősek lehetünk. :lol: Én október 28-ra vagyok kiírva!

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Sziasztok!

Köszönöm! Nagyon aranyosak vagytok! :)

Pepissimo! Én is gratulálok!:)

Milyen sok babavárónk van! Kezdek irigykedni. :D Csak viccelek! Eszemben sincs még egy gyereket szülni!

Kép
Kép
beus.
 
 


Sziasztok!

Voltam a dokinál. Mennem kell uh-ra meg vérvételre ugyanott, nem jo a háziorvosi, mert speciális kell. Azt mondta hogy hivatkozzak rá, hogy bemehessek még aznap, mert kell amugy időpontot kérni?? Még nem voltam itt sosem. Elég csak odamenni? De mondjuk ezek szerint igen, mert ha rá hivatkozok akkor csak bemehetek.

Beus

Már egyáltalán nem szeretnél több babát?
Én is ugy vagyok vele hogy a közeljövőben nem akarok, majd később.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Hettie!

Gondolom az sztk-ba kell menned vérvételre.A nőgyógyászattal szemben van.Oda nem kell időpontot kérni,csak beutaló.Gondolom Adrienn azért mondta,mert nem adott beutalót.Bár nem értem miért,semmibe nem került volna neki. :?
És milyen uh-ra kell menned?Rendes hasi uh-ra?

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


De irt valami papirt, azt mondta azt adjam be. Rendes uh ra kell mennem. Holnap sztem el is megyek. Az uh-ra sem kell akkor semmi gondolom.

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Hettie!
Nekem holnap reggel 8-ra kell mennem uh-ra,ha te is akörül jössz,összefuthatunk! :lol:
Párom is jön velem,bemutatlak neki! :wink:

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 


Jajj de jooooo, akkor talizhatunk:) Akkor az uh-ra sem kell időpontot kérni?

url=http://www.wunschkinder.net]Kép[/url]
hettie
 
 


Sziasztok!

Hetti!

Nem vagy mostanában msn-en :cry: .
Na mind1.
Megkérdeztem a hirdetést. 1000 Ft.-ért lehet kitenni a vitrinbe 1 hónapra.
Nem tudom, hogy az jó-e neked.
Ha igen kérek csekket.

Beus: Isten éltessen sokáig! És boldog névnapot is!

Heni: reméljük Barnusnak hamar véget és ez a "nemalvós" időszaka.
Emmának is volt, ugyanígy, tudom milyen rossz.

Niki: Minden rendben van? Tudod már, hogy mi lesz? Én a lányért drukkolok, hogy ne legyen Emma egyedül a csapatban, mert Sensiék már nagyon rég jártak erre.

KépKép
Kép
cinix
 
 


Hettie!
De kell az uh-ra időpontot kérni.Ha holnap kérsz,jó esetben jövőhét végére kb lesz.Nagyon sokan járnak oda.
De ha szólsz,hogy az Adrienn mondta,hogy sürgős,akkor lehet,hogy előrébb vesznek!Bízzunk benne!

Sziszkó

Kép
sziszkó29
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?