Új privát üzeneted érkezett!

Bumi,
az tök jó, de itt meg elkezdett szálingózni :?

i.kata
 
 


Nálunk reggel óta tök jó idő van, felcaplattam a városba a bankba, hát nem éri meg a futamidőt változtatni, ugyanott van az ember ahol a part szakad, nincs mese apának meg kell válni az autótól, veszünk vmi rozzantabbat. Eddig okés volt, hogy dolgoztam de most már Bogyó mellett nem fogjuk tudni még ezt is kikalkulálni, a fia igényei is csak növekedik a korával együtt, úgyhogy vége a jólétnek.

Denikához hasonlóan én már akkor is kicsit luxusnak tartottam a kocsit amikor még nem volt ez a pénzügyi válság, Akinek lakáshitele van minek még egy autóhitelt is a nyakába venni. Kivi vagyok mit fog szólni este, tegnap konkrétan rámcsapta az ajtót hogy a kocsiról pampogtam neki, nem tudom minek ragaszkodik annyira hozzá. Pár éve még jó volt a szakadt zsiguli is! :roll: :roll: :roll: Kitudja nálam csapni a biztosítékot az ilyen hülyeségeivel. Sztem még az is lehet, hogy inkább a híd alá megy, minthogy a szaros kocsijától megváljon ami eleve a garázsban porosodik! :twisted:

dita75
 
 


Ditus!
Szerintem most ne idegesítsd magad ilyenekkel. 1-2 hét már nem oszt, nem szoroz. Hátha addig a párod is belátja, hogy ennyiből nem lehet megélni. Meg még az is lehet, hogy te is visszamész dolgozni 12. hét után.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 

 
 

Nellike, fel kell iratni a D-Contosat és igy 7500 Ft aszem vagy olcsóbb és mondom nagyon olcsó bele a tesztcsik, azt is fel kell iratni és igy csak 300 Ft 50db. Nekem mint olvastad rengeteg csikot kellett használnom és a gatyám ráment szószerint.

Ditus, emlékszel én 6+0 án voltam a dokinál és nem volt semmi csak petezsák. Szivhang sem. És nagyon féltünk hogy nem is lesz, rettegtem végig aztán 6+4-nél ott dobogott Olivér pici szive. :lol: :lol:


Kata, épitkezni csak akkor fogunk neki ha van zsé, vagyis egy-két évig gyűjtünk, terveink szerint Olivér 3. szülinapját már az új házban szeretnénk tölteni. Ezek a tervek aztán majd hozza az élet, ez a gazdasági válság nem igazán hiányzott :roll: :roll: :oops:


Bikfy, én két napja raktam képet Olivér maciról, nem lehet okod panaszra :wink: :wink:

Kép
pgsuska
 
 


Zsuzska,
mi is hasonlóan vagyunk. Mos kimegyünk Milánóba, ott párom dupla pénzt fog kapni, fizetik az albérletet is, így tudunk majd gyűjteni az építkezésre.

i.kata
 
 


SUSKA
5+2- n sztem mi is kb. olyasmit látunk mint Katáék, aztán nem tudom mikor hívnak vissza legközelebb!

Hát ez a válság senkinek nem hiányzott!

BUMI
NEm megyek vissza, megírom priviben miért!

dita75
 
 


Sziasztok!
Na előkerültem én is.

Nagyjából visszaolvastam.

Nellike,
nekem is AccuChek Go-m van, igaz, hogy drága, meg a tesztcsík is bele, de én nem is használom olyan sokat, mint Zsuzska.
Nekem az volt ennél a szempont, hogy nagyon kevés vér kell hozzá, és nem csak az ujjbegyet lehet szúrni, hanem bármit, amit jónak látsz. Nekem annyi vér kell csak, amiből nem lenne egy csepp, hogy rácseppentsek, de ez meg felszívja magának annyit, amennyi kell.
Én a Ceres sütő Graham kenyerét eszem, reggelire 2-3 szelet, vacsira 4. Napközben nem.

Kata,
rendben vannak azok a babócskák, ne aggódj. Nekem 4+4-en még petezsák sem látszott, Levi most meg lassan 20 hetes.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Dita,
szerintem nektek is 2 pötty lesz az uh-on. Erősebb volt szerintem a teszted, mint nekem :wink:

i.kata
 
 


Szerintem a teszt erősségére nincs mit adni. én már láttam hármasikres tök halvány tesztet, meg 1 babás nagyon erőset is.

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Igazad van Timi ;)
20150601134430
 
 


KATA
Sztem nem! Márpedig azért mert a dokker mondta volna ha ikrekre utaló lenne a hcg-m! Ugyanis lelőttem a poént, hogy már tudtam terhes vagyok amikor bementem a szobába, és biztos kihasználta volna hogy legalább egy meglepetéssel tudjon szolgálni ha már ilyen jól tájékozott voltam és nem engedtem, hogy eljátsza a kis játékát amit másokkal szokott! :wink: :lol:

dita75
 
 


Te! hát a HCG szintedet sem tudod vazze! a nagy örömködésben!
20150601134430
 
 


Sziasztok szép napot mindenkinek.
Én most épp nagyon rosszul vagyok remegek mint a kocsonya.
Avárosból hazáig végig öklödtem az utat mert savkápi van a kocsiban
jah és ma is teszteltem :oops: Kép

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


VIUS
Szép teszt, de mindek csinálsz naponta?
Sajnálom a rosszullétet, remélem nekem a keddi az első és az utolsó is volt.

VIKI
Hát ez vagyok én! :oops: :oops: :oops: Mutogatni kéne az állatkertben! :?

dita75
 
 


Ditám azért mert nem birom ki és nem hiszem még mindig el .
nagyon messze van még jövöhét csütörök. :oops:

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Különben is támogatni kell a tesztgyártókat ilyen hülyékből élnek mint én:)
De az is megnyugtat hogy már nem halvány hanem erős csik:)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


VIUS
Nem akarlak ám megijeszteni, de ha történne vmi a babóval azért még egy ideig lenne ám hcg a szervezetedben, szóval erre sokáig nem lehet alapozni, ezért is nem tesztelek naponta, majd még szombaton csinálok egyet vagy vasárnap, aztán szerdán már úgyis megyek uhu-ra és utána te is mész, ugye csüt-ön lesz!

dita75
 
 


Dita,
ezt hogy érted?
dita75 írta:lelőttem a poént, hogy már tudtam terhes vagyok amikor bementem a szobába

Honnan tudtad?

Vius,
minket össze kellene kötni. Vagyis nem, mert én több tesztet is csináltam naponta :oops: :lol:
Számomra még mindig hihetetlen :lol:

Bumi, Viki,
azt hittem van összefüggés, mert hogy a nagyobb szintet jobban mutatja a teszt csík.

Fúúú, csináltam paradicsomsalit, de most kicsit kicsinálta a gyomromat a hagyma :roll:

i.kata
 
 


Dita,
de ennyi erővel neked is fölösleges 3 naponta tesztelned, mert valahol azt olvastam, hogy lassan ürül a hcg.

Én nagyrészt azért is csináltam olyan sok tesztet, mert az a hüle Gabriel mindig halványabb volt, mint a többi. :evil:

i.kata
 
 


Katus!
Én csak 1szr voltam egész terhesség alatt rossul, és az is a hülye hagyma miatt a saliban, amit a gyrostálhoz csináltam.
20150601134430
 
 


Dita Most megnyugodtam.Kata van olyan mikor én is csináltam többet.
A Gabriel nekem is halvány de az illa meg a gravi hcg már igen erős.most nem tezstelek egy két napig 4 féle tesztet csináltam mind pozitiv.
Képzeljétek api talált egy 5ezrest a földön:)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Képzeljétek api talált egy 5ezrest a földönSmile


Ebből tellik majd tesztekre :lol: :lol: :lol: :lol:
20150601134430
 
 


Viki én is ezt mondtam apinak:)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


KATA
Onnan, hogy jött a biológus aki csak a + eredménynél van bent! :wink:
Én láttam egy oldalt nemrég, hogy a csajszinak elmenta babója és napról-napra halványodott a tesztje, de elég látványosan, ha 3 napota is szép erős akkor nincs mit aggódni! :)

VIUS
Remélem megköpködte! :lol:

dita75
 
 


bizom benne én is Dita hogy volt apinak nyála:)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Nem is mondtam, hogy a ribi macskám is megint potrohos! Nemsokára szülünk! Már megint beelőzött, csak az a szerencséje hogy már én babóm is megfogant különben seggberúgnám :lol:

dita75
 
 


Én a kutyáimat hivom ribinek mondjuk ők nem lesznek azok mert nem mennek el és a szomszédban is nőstény van :)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Te Dita bent van a macska?

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Dita,
tegnap amíg a váróban ültünk, addig elment előttünk az egyik biológus csajszi, nagyon mosolygott is rám, majd amikor már fent kefüdtem a vizsgálón és uh-ozott a doki, már ott volt ő is és egy másik biológus csajszi. Jöttek széles mosollyal, hogy megnézik mi a helyzet a pártfogoltjaikkal a pocimban :lol:

i.kata
 
 


lassan elköszönök, mert vége a munkaidőnek. Holnap Pestre megyünk, egyik kedves barátunk tart szülinapi buli, meg így legalább tesómat is látom (merthogy náluk alszunk). Idén még nem is találkoztunk. Kedden meg megyünk Síkfőkútra, 2 éjszakára. Kell egy kis kikapcs.Úgyhogy ha nem jönnék, akkor tudjátok, hogy igazoltan vagyok távol. :) :)

Bumi
http://www.fertilityfriend.com/home/19d4c8

"A mély elkötelezettség egy álom iránt nem jelent korlátokat és kényszert: felszabadít. Még egy bonyolult, kanyargós ösvény is elvezethet a célodhoz, ha egészen a végéig elmész." Paulo Coelho
bumi1979
 
 


Bumi,
kellemes kikapcsolódát a hétvégére!

i.kata
 
 


Kellemes pihit és jó szórakozást hétvégére Bumi!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


BUMI
Érezd jól magad a hétvégén! 8)

VIUS
Külső körletes a cicó amióta a párommal együtt élünk, mert nem tűri meg a lakásban! :D

dita75
 
 


Nagyon helyes Dita nem is szabad a lakásba lennie nem jó ha bent van.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


basszus itt szállingózik a hó

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Dita mingyá megmutatom az utazási papiromat az ujjat ilyent kell csináltatni és akkor kapsz pénzt

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Kép

Nálad az volt a baj hogy az igent xelték be nem a nem-et.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


ilyent csináltass legközelebb a háziorvoson múlik!!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


VIUS
Az enyém nem ilyen! Majd megkérdezem a BMC-ben hogy ilyenkor mi a teendő!
Köszi hogy bemásoltad!

Pusz!

dita75
 
 


Dita de te a házidokitól kaptad?

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Hát mégsem tesztre költöm a talált pénzt api elvisz vacsizni:)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Ditus, emlékszem amikor ennyi idős terhes voltam mint te, mennyire paráztam aztán minél idősebb terhes lettem annál jobban paráztam mindaddig amig be nem töltöttem a 30 hetet, utána már a cukrommal voltam jobban elfoglalva :wink: :wink: úgyhogy parailag nem irigyellek most jön a java, hajrá :wink: :wink: :lol: :lol:

Kép
pgsuska
 
 


Mindig lesz valami amin parázni fogunk.Én folyamatos parában vagyok.akkor fogok megnyugodni ha már a kezemben fogom fogni:)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


anyum mondja hogy még utánna is fogunk épp eleget aggódni

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Ti megint hol vagytok el vagytok tünve?

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius,
én itt vagyok, olvasgatok, és próbálok rákészülni a hétvégi őrületre. Vasárnap jön a férjem családja névnapozni, holnap már sütök-főzök.
A lányom meg 3 órája alszik, lassan kelhetne, mert ebből nem lesz időben lefekvés.
Képzeld, Lili egy hete kap antibigyót a fülére, de még mindig ürül a genny. Ma végre megjött az ÁNTSZ tenyésztés, vagyis meg tudták kérdezni, és nem is jó a bacira az a gyógyszer, úgyhogy most kezdhetjük a másikat. Ráadásul két baci van benne, az egyik olyan, aminek a nevét a doktornő még nem is hallotta.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Az nem jó remélem minél elöbb megjavul.ha tudják milyen baci akkor talán kap olyan gyógyszert ami segit neki csak kár hogy eddig nem olyant kapott.
Nekem hála istennek jó már a fülem.,
Közben nézem a mónikát de ezek a c....k undorító faj hogy hogy kiaabálnak.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Most elmegyek apival Vacsizni majd jövök még.sziasztok

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Anyám ezek készen vannak ........Mónika Show.....

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy betolakszom közétek, látom milyen összeszokott egy csapat vagytok. Nagyon régóta olvaslak benneteket, de eddig soha nem mertem irni. Pedig nekem is jól jönne egyszer-kétszer egy kis lelki támogatás, ill segitség.
Ha befogadtok akkor még késöbb irok többet magamról.
[/img]
meli80
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: