Új privát üzeneted érkezett!

Fanni! :)
Azért csak ide találtam! Bár úgy gondolom, már nem sokan emlékeznek itt rám.

Sziasztok Lányok! :)
Én csak az utolsó oldalt tudtam elolvasni, és teljesen elképedtem, hogy már mekkorák a gyerekek! Bár, ha belegondolok, hogy Lili is már 7 hónapos! Remélem mindenki jól van!

A gyors bekukk indoka, hogy hétvégén megyünk Pestre gyerekülést vásárolni a csajszinak. Szeretném megtudni a véleményeteket, hogy Nektek milyen tapasztalataitok vannak, melyik vált be?

Igyekszem holnap is benézni, most már minden nap gép elé tudok ülni.

Addig is szép napot mindenkinek! :wink:

Üdv,
Ágota
Vendég
 


És még új oldalt is nyitottam.... :shock: :lol:
Vendég
 


nők emlékszem rád!kérünk képet majd :lol:

és nekünk Concord ultimax van nekünk bevállt. de sokan dicsérika Römert és a MAxi cossit
Vendég
 

 
 

Fendike!
Máténak nagyon sok boldog születésnapot!!!!!!! :P :P :P
Képeket ne felejts el feltenni!!!!

Pandus!
Dórinak mielőbbi gyógyulást!!!
Zsombi hétfőn volt annyira bágyadt, még soha nem láttam így, a konyhakőre lefeküdt reggeli után, ha betettem az ágyába, sírt, mesekönyveztünk, de semmi nem érdekelte, aztán szorosan magamhoz öleltem, és a nappaliban a kanapén elaltattam. Aludt, én meg őriztem, mint egy vadászkutya, le ne essen. Felébredt, picit játszottunk, és ismét ugyanez, szinte egész nap aludt, estére lett jól, akkor már nevetett is. Az éjszakák is az utóbbi néhány napban ismét elég rázósak, felébred, és addig nem alszik vissza, míg meg nem etetem. Ez hihetetlen, már elmúlt 1 éves, lassan szeretnénk kistesót, de még ő sem túl jó alvó! :evil:
Én zeneoviba akarom vinni, sztem tetszene neki. :wink:
A hiszti egyelőre nem olyan vészes, tudom kezelni, de köszi a tippet, ha mégis gázosabb lesz.

Nők!
Üdv itt, én is emlékszem rád! :D Képet kaphatunk? Mi 12 hós koráig a bébihordót használtuk, most vettünk egy römer ülést, ebben előre néz.

Boni!
Zsigi nagyon ügyi! :D A 4kézláb állásból fog majd ülni, és jön a mászás.

Petitpois!
Laura biztos tündéri lehet. Hú, nem irigyellek a költözés miatt, fú de utáltam, mindent bedobozolni. Egyáltalán annyi cumót hogy szállítotok, kamionnal? :lol: :lol: :lol:
Gratula a sétálgatáshoz, nagyon ügyi! :D

Lányok!
Szerintetek a banános, vagy vaníliás krémtúró milyen mértékben adható? Nagyon desszertnek számít?

Kép

Kép
donika
 
 


Katica!
Léna nagyon aranyos! :D Habfürdő is van a vízben?

Kép

Kép
donika
 
 


[quote="donika"]
írta:
donikaLányok!
Szerintetek a banános, vagy vaníliás krémtúró milyen mértékben adható? Nagyon desszertnek számít?

szerintem semmilyenben....

itt van egy túrókrémrecept, 1000 féle E nélkül.
http://vkorsi.blogspot.com/2009/02/vani ... okrem.html

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Donika,
egy éves gyereknek miért ne adhatnád? Olvasd el, mi minden van benne, és az alapján döntsd el. Én inkább magam kotyvasztok ilyeneket, túl sok műcucc van ezekben. Amúgy nem feltétlenül desszert, lehet tízórai, uzsi is, ha elég neki a mennyiség.

KépKép
lili73
 
 


Orsi,
ezt egyszerre írtuk :D . Akkor egy véleményen vagyunk... :P

KépKép
lili73
 
 


Csak én nem akartam ennyire markánsan fogalmazni.

KépKép
lili73
 
 


[quote="boniko"]
írta:
boniko
pár napja megjelentek a hasikán piros kiszáradt rész 2 helyen.. hiába kenem a gyógyszertári kencével nem múlik könyökén is vna...

adtam neki tejberizspépet meg sajt volt naggyon minimális belereszelve a kajcsiba előfordulhat hoyg amiatt van?

valakienk ötlet? vagy esetleg egy gyerekbőrgyógyász elérhetőségéért is hálás lennék :lol:
Vendég
 


Orsi! :D
Köszi a receptet, ma mindent meg fogok venni hozzá, és utána jelentem, hogy ízlett!!!! :lol: A vaníliakivonat az vaníliarúd vagy aroma?
Hol találok még ilyen recepteket, szívesen kutyulok!

Boni!
Én nem tudom, mi lehet. Antibiotikum után volt egyszer Zsombinak, adtam neki kalciumot, és elmúlt. Én gyermekorvost kérdezném meg, pláne, ha még továbbra is megvan.

Kép

Kép
donika
 
 


Donika :D
a vaníliakivonat az vaníliakivonat :D :D
saját készítmény, vanília alkoholos kivonata. Kell hozzá fél liter vodka meg 12 ród vanília és ezt kell ca. 2 hónapig sötét helyen érlelni.
Vaniliáscukrot használj szerintem helyette vagy vanilia kikapart belsejét.
(aromákat nem használok)

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Orsi!
OK! :D :D Már beírtam a keresőbe is, és bio vaníliakivonatot is kidobott 4700 ft-ért.

még 1 kérdés:
hagyományos vitamin salátát: reszelt alma +reszelt répa+méz adhatok, 8 foga van. A répa nyersen mehet vajon?
Ha lesz időd még teszel fel fincsi recepteket?

Kép

Kép
donika
 
 


Donika,
A répa nyersen, reszelve sztem simán mehet, én mézet is adok 1 éves kortól. Kiköpi, ha nem tetszik neki.

KépKép
lili73
 
 


Sziasztok!

Katica,
nagyon helyes, formás kislányod van! Állítólag a szoptatás okozhat méhösszehúzódásokat, de olyat is hallottam, h vki egész terhesség alatt szoptat. Mivel már nem vagyok olyan fiatal, próbálom lecsökkenteni a szopik számát.

Boni,
igen, szoptatás alatt, de októbertől visszajött a mensim, tehát onnantól érnek a peték.

Pandus!
Jobbulást Dórinak! Hogy van most a Nagylány?

Orsi!
Ha Petinél a 15. héttől nyitva volt a méhszáj, akkor ugye nagy valószínűséggel most sem lesz jobb a helyzet??? Petit meg persze emelgetni kell, foglalkozni kell vele, séta, stb. Bele se merek gondolni, hogy fogom ezt a babát kihordani. Persz egyelőre azon drukkolok, hogy egészséges legyen!!!

Kép
Kép
gömböcske
 
 


Donika :D
én lehet, hogy 1 nagyon rövidet rápárolnék a répára.
csak annyit, hgy egy ici-picit puhuljon.

Vaniliakivonat házilag abszolút elkészíthető, és ha többet süt-főz az ember, akkor el is fogy.

Persze, majd írok :)

Gömböcske :D
nem jelent semmit :wink:
programozd magad arra, hogy nem fog.
de tényleg nem mérvadó. Nem a súly miatt nyílt ki, mert a 15. héten nincs még a magzatnak súlya. Kinyílt valamiért.
Méhszájvarrás fel sem merült?
csak a külső kúpnyira?

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Hűha, micsoda élet lett itt 8)

Petitpois :P
Nem használjuk még a 3 kerekűt, kivárjuk a 10 hós kort... Nem akarom erőltetni az ülést még...

Boni :P
Igen, megyünk :wink:
Nem megkötni akartam :oops: hanem eladni :oops: Csak nem találtam hozzá a leírást és a csaj csak azzal együtt akarta. De közben egyébként meglett az is. Megjegyzem, a netes oldal sokkal jobb :wink:

Pandus :P
S most hogy van Dóri? Nagoyn tetszett a leírásod, holnap én is összeszedem magam és írok egy ilyesmit és képet is teszek!

Nők :P
Te jó ég, most, hogy megláttalak jutott eszembe, hogy nem válaszoltam Neked, ugye? :oops: De jó, hogy idetaláltál, ügyi vagy. És látod, mindenki emlékszik Rád :wink:

Véda :P
Ha olvasol, Neked is írok a privire a napokban... Puszi!

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Akkor a beszámoló, mert most csönd van itthon 8) Ilyenkor reggel egész nyugisak a srácok, remekül elvannak.

Milán és Márk 8,5 hósak. Óriásiak. Milcsim 10 kg körül van és 72 cm, Márkóm most úgy 10,8 kg lehet és 77 cm. A súlyuk miatt -legalábbis szerintem ezért- kicsit lustábbak. A kézügyességük nagyon jó, Milcsimmel pl. tegnap labdáztunk, okosak is, a fürdővízben játszunk mindenféle vizi játékkal és a polipot meg a fókát ki tudják választani. Tudnak simogatni, mondják hogy áááááá amikor eszünk. Milcsi mondja, hogy "baba", "mama" "apapa". Ebből én vagyok a baba :lol: és ha nagy baj van, akkor a mama :lol:
Milcsimnek tegnap reggelre lett 2 foga :shock: Nincs borostyán láncunk, de ez a gyerek meg sem nyikkant, úgy jött ki a 2 foga, ráadásul egyszerre. Véletlenül vettem észre, ráharapott a kezemre 8) Mozgásra visszatérve mindkettő bármit elér, odagurulnak a tárgyakért, Milcsi kúszás-félét is produkál, de már mindkettő a mászásra gyúr inkább, tolják fel a popit és kicsit haladnak hátra. Azért Márkóm az óriás testével sokat fekszik, az kényelmesebb :roll: Ezért jó lapi is a feje... csak remélem, hogy kicsit visszább gömbölyödik... Tegnap már ettek nem HA-s tejpépet, így a reggel is esti tápi között már csak kanalazunk. Kedvenc játékaik a cumisüveg teteje, a kiürült popsitörlős zacsi, a mobilom, a számítógép és a habtapi. Utóbbit szerencsére nem rágják, csak szétszedik. Még hintáznak az amúgy 9 kg-ra hitelesítettben... onnan tévéznek, a Szezám utcát nézik.
Alvás Milcsinél már rendben van, egyedül alszik a gyerek szobában, Márkóm még Apa mellett alszik a hálóban, jövő hétre tervezem, hogy őt is viszem a gyerekszobába. Nehéz lesz, mert ő 4-5 között kel, Milcsi meg csak 6-f7-kor...
Márkóm már úgy néz ki, mint egy másfél éves... mindenki nagyobbnak nézi. Alkatra tiszta Apja, a szeme, szemöldöke és szája az enyém. Milcsim alkatra az én Apukám, a szeme az Apájáé, a szája és a hajminősége az enyém.
Egymással ritkán foglalkoznak, cumit lopnak egymástól :lol: és játékot :lol: Azért néha vigyorognak is egymásra, azt imádom 8)

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára xandra_73 2009.03.20 08:26-kor.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Sziasztok!

Na én is itt vagyok,ha még befogadtok!!!!

fanni! nekem az maradsz :lol: ,olyan édesek a fiaid, és olyan gyönyörűek is.

És mindenkié, azt veszem észre, hogy rohan a idő, de nagyon.

Orsi is nagy lány már, egy hete megy, még olyan mint egy kis nyugdíjas, jókat nevetek rajta.
7 foga jön egyszerre, már a szemfogak is, ez nagyon leverte szegényt, de hős!!!!!

Egyfolytában beszél,öltözködik,olyan okos.
Tegnap rajzoltunk.

Mindent eszik,kivéve tejet, nekem azt mondta a védőnő, hogy majd csak két éves kora körül próbálkozzak vele.
Szerintetek?

ÉS még valami:apával tesókát szeretnénk, szeptemberre van időpontunk a lombikra, addig psontánozunk, és most hétfőn kellene hogy megjöjjön.
Még nincs semmi.
Szerintetek mikot teszteljek?Ma doptam egyet 10-es érzékenységűvel, de negatív lett. :cry: :cry:
Szerintetek? Már az is marad?

[img]http://www.babanet.hu/tarsalgo/
attachments/1237531998.7456.jpg[/img]

Kép

Kép
csiperke
 
 


naggyon ügyesek a fiúk várom a képeket! végül melyik M betűs nyert? :wink:
Vendég
 


csiperke nagyon gyönyörű nagylány már Orsi! :lol: de jó hogy jöttél!

szerintem még ne add fel! valakinél kevesebb HCG termelődik! és később mutatja ki a 10 es is! drukkolok!

:lol:
Vendég
 


Orsi,
Köszönöm a nyugtatást, igazad volt, ahogy gyógyul, javul a kedélye is, csak nagyon hisztis lett, azonnal földhöz veri magát. Megviselte a magas láz. Amúgy tényleg nem a 3 napos volt, mert nincsenek pöttyök. A láz kerek 3 napig tartott, de a pöttyök elmaradtak. Receptre rögtön lecsaptam (még sok ilyet), de lehet ezt úgy csinálni, hogy nem teszek bele pudingot, csak azt az esszenciát? Azért, mert tejet még nem adok neki, és a pudinghoz az kell. Vagy mivel helyettesítsem?

Nők,
Üdv, én is emlékszem rád!! :wink:

Donika,
Zeneovi jó dolog, biztos, hogy Zsombor élvezné :D Nekünk most nagyon úgy áll a helyzetünk, hogy nem lesz kistesó. Megállunk egy babánál :roll:

Gömböcske,
Köszönjük, jobban van, bár még nagyon taknyos, de legalább a láz elmúlt, eszik, játszik. Nyugi, és ne görcsölj rá előre, lehet, hogy ez egy teljesen normális terhesség lesz, nulla problémával!! Te már az előző pocakosságot alatt is nagyon parás voltál, megjegyeztelek :wink: :lol: Egészséges lesz, és a pocakban marad, ennyit mondjál magadban!!

Xandra,
Örülök, hogy kicsit Te is részletsebben írtál a fiúkról! Szép súlyban vannak, jól tartod őket :lol: Milcsi mennyit beszél a korához képest :shock: Gratulálok a két új fogacskához! A mobil és a számítógép nálunk is nagy kedvenc. Képet várjuk!!

Csiperke,
Tündér :D Tejet én is csak 2 éves kor felett adok, addig nem. Kedd előtt biztos nem tesztelnék, vagyis nem bírnám ki, de nincs értelme. Még lehet pozitív a teszted, szerintem most várj pár napot. Drukkolok, hogy megint spontán sikerüljön! :wink:

Boni,
Nem kaptam privit :shock: Ha írtál volna, válaszolok, inkább az iwiwen üzenj

Kép
Kép
Vendég
 


Xandra,
Gyönyörűek vagytok!!!! (rólatok különösen szeretem az ilyen közös képeket, mindig eszembe jut, hogy mennyit vártatok rájuk)
Vendég
 


Pandus nem étem mé nem., bár máskor is volt már ilyen... nekem itt az elküldött levelek közt 8) :cry: de irok iwiwen is

Ti nem jöttök Vasárnap? :lol: megnézném tündérkédet élőben :lol: örülök,hogy jobban van .
Vendég
 


Boni,
Játszom a gondolattal, hogy elmegyek és, ha így lesz, viszem a játékot, de még nem nagyon tudom... :roll: Ha meggyógyulna Dóri mennénk, de így nem viszem oda, hogy mást is megfertőzzön!
Vendég
 


Sziasztok!

Orsi, Pandácska!
Köszi a megnyugtató szavakat! 1 hét múlva megyek dokihoz, már alig várom! Azért is izgulok a méhszáj miatt, mert az anyukámnak is végig nyitva volt velem, lehet, hogy nálunk családi vonás, hogy gyenge ez a részünk.

Fanni!
Nagyon szépek vagytok! Milyen nagyok a fiúk! Peti 1 évesen volt 10 kg, és szerintem ő sem kicsi.

Csiperke!
Én az elmaradt mensi után 1,5 héttel teszteltem. De ha elmarad, utána pár nappal érdemes, most még túl korai.
Én amúgy nem vagyok ennyire tej ellenes, már múltkor a spenótot normál tejjel csináltam. Most még tápot kap, de ha elfogy milupa tejitalt adok, de lehet, h néha megpróbálom a tejet is.

Kép
Kép
gömböcske
 
 


Szandi, annyira szépek vagytok így hárman!A fiúk hatalmasak!Grata a fogakhoz!!!!!

CSipi, éljen a menés!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mint mindig imádnivaló a lyány!Hajrá spontán!
TEj, a dokink 1 év után engedi.
Én 11 hós 4 hetes korában adtam, tesztelésképp, hogy a szülinapi tortát bírja-e majd, bírta, így én elméletben adok neki tejet, gyakorlatban meg csak heti 1x 3.5 %-os tejet kakaóval, azért csak ennyiszer mert én sajna a tej szagától rosszul vagyok, rossz beidegződés, de ha tejet látok (és tojáslevesnél is ez van), akkor elkapa a hányinger, így én alig-alig adok... :oops: az apja ad neki inkább, én távolról figyelem, oda sem megyek, amikor eteti vele.az 500 ml tejféleség etől függetlenül megvan, joghurttal és túróféleséggel.
Vendég
 


Csipi :P
Szia! Ne aggódj, már csak olyan nyugdíjasan vánszorog a topik :lol: Fogod tudni követni :wink:
Nagyon tündér kicsi Orsi. Spontán tesztben nem vagyok otthon, de nagyon drukkolok!

Pandus :P
Kistesó projekt most miért nem? Ha publikus... Azért még nagyon fiatalka vagy, simán ráértek jópár év múlva is :wink:
Köszönjük szépen a dícséretet és a megkülönböztetett figyelmet :oops: 8)

Boni :P
Milcsi lesz az, mert Apa őt nem vállalja :lol: Visít nélkülem :oops:

Gömböcske :P
Köszönjük. Igen, 10 kg 1 évesen is nagy. Nálunk Apuci egy óriás... Meg kell mondjam, nekem nem tetszenek a dagi babák :oops: de enyémek nem azok. Hosszúak, na nem vékonyak, az igaz, de arányosak.

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


pandus jó lenne.. de játékot ne hozd, mert gyalog megyünk... :lol:
Vendég
 


baccus Fanni én mé nem láttam eddig a képet :?: szépek vagytok!
Vendég
 


Sziasztok!

Nok,
nekunk is Romer ulesunk van de meg nem tudok rola nyilatkozni mert a babahordozot hasznaljuk :lol:

Donika,
igen koltozestol en is felek :shock: de meg aza jo hogy a koltozteto ceg csinal mindent bepakolas butorszetszedes stb...Nekunk csak a kipakolas marad :lol: Vszinu nagy kamion lesz :lol:

Fanni,
mar en is maradok ennel a nevnel :lol: Gyonyoruek a fiuk hihetetlen mennyit nottek.Es Milcsi milyen koran "beszel"...

Csiperke,
Edesek a kis copfok :lol: Hajra pozitiv teszt+++

Pandus,
orulok hogy Dori mar jobban van.A masodik kepen mit fog a kezeben?Ugy latom szereti a haromkerekut :lol:


Rolunk
sajnos Laura beteg lett ket napja 39 feletti lazzal kuzdunk,tegnap nem is jottem dolgozni elvittem dokihoz,csunya torokgyulladas+hasmenes..Annyira sajnalom olyan kis elesett..
MAskor jon megy pakolaszik,most meg csak ul az olunkben :cry: :cry: Ha ma delben is lazas lesz akkor el kekll kezdenunk az antibiotikumot :cry:
Ma reggel mikor eljottem meg laztalan volt remelem igy is marad.Viszont sirt utannam most eloszor,annyira rossz volt eljonni...

Kép
petitpois
 
 


Petitpois,
Cipőkanalat :lol: Sajnálom Laurát, mi is most éltük át ezeket, tudom milyen rossz, amikor mozogni se akar, és tehetetlen vagy :( Nekünk kereken 3 napig tartott a 39,5-ös láz, utána nyomtalanul eltűnt. Vagyis nyoma az maradt, mert azóta sokkal hisztisebb lett, anyásabb. Gyógyszert nem kaptunk. Remélem nem lesz szükség antibiotikumra amúgy, ha vírusos, akkor nem is szabad adni, mert rosszabbodik tőle a helyzet. Azt tudják, hogy vírus vagy baktérium? A mi dokink azt mondta, vírusnál az 5-6 napos láz is normálisnak tekinthető. Jobbulást Laurának!! Kitartást neked! Tudom, hogy nagyon aggódsz, remélem hamar meggygógyul!!

Boni,
Ok :lol:

Xandra,
Hosszú történet... Lehet, hogy jó pár év múlva megváltozik ez az álláspontunk, de lehet, hogy nem.

Tali: Jó lenne menni, bár nem tudom, Dóri, hogy bírná, szerintem mindenkitől elvenné a sütijét, lepakolná az asztalokat, szaladgálna :lol: Ha Apa idejébe belefér, és Dóri is meggyógyul megyünk.

Rólam: Ma végre megjött, 44 napos ciklus után. Ez is valami...
Vendég
 


PAndus éljen az 1cn :roll:
Vendég
 


Pandus,
koszi,aranyos vagy.Tudom hogy Dori is most volt beteg olvastam a blogon..Annyira elesettek ilyenkor szivesen atvallalnam tole..
Nem mondta a doki konkretan hogy mi csak annyit hogy ha ma delben is lazas lesz akkor indul az antibigyo...
Es sajnos az most hivott az anyu megint kuszik fel mar 38.5nel tart szoval hazafele irany a patika..Pedig annyira nem akartam antibogyot foleg hogy februarban is kapott a mandulagyulladasra.. :?

Kép
petitpois
 
 


Petitpois,
Sajnálom :( Normaflort is szedjetek mellé! Gyors gyógyulást!

Boni,
Köszi :)
Vendég
 


Sziasztok!

Hunci! a férjem testvére is egy éves kora után kezdte el a tejet, neki is a védőnő mondta, nekem meg az enyém azt, hogy ne adjak neki majd csak később.


Orsi hipp babatejet kap este, csak akkor fogadja el, máskor nem, de egyébként én is adok neki mellette más tejes dolgot, joghurt, krémtúró, túró,

Édességből csak rudi, az nagyon csúszna neki,meg kölesgolyó, azt is imádja.

Gömbi! gratulálok,a második babóhoz. Hátha nekünk is, nagyon bizakodó vagyok.

Panda! Gratula a ciklusodhoz. De most ti is próbálkoztok?

Xandra! A fiaid tiszta apjuk nem?

Van aki még próbálkozik babával?
Ha a babák betőltik a két évet ki mit fog csinálni?

Tali! Jó lenne egyet összehozni.

Kép
csiperke
 
 


Csipi :P
Most vasárnap lesz tali!!!! Kukkants át a babavárósba, ott látod hol lesz és ki jön!
Szerintem nekünk nem lesz több babánk, de még 4 évig gondolkodunk azért. 40 felett már nem akarok szülni 8)

Pandus :P
Ezer féle sejtésem van, miért, de nem faggatlak! :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Csipi,
Nem próbálkozunk.

Egy babás tali tényleg jó lenne, pl. egy játszóházban :) Benne lennétek? Kereshetünk egyet...
Vendég
 


Nemrég vettem észre, hogy 7 helyett 9 fogunk van :shock: Nem is vettem észre, hogy kettő kibújt, nem ott jött, ahol vártam...
Vendég
 


Pandus :D
valami lazító kell bele szerintem.
Tegyél bele pár kanál joghurtot.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Tali minket is érdekelne! Mikor lesz és hol pontosan?

Orsi!

Ha megint nyitva lesz a méhszáj, elmegyek egy másik orvoshoz is, hogy nem lehetne e összevarrni. (Előzőleg az én dokim nem javasolta).

Csipi!

Elméletileg 1 éves kortól lehet adni tehéntejet, ha nincs a családotokban tejre allergiás, és amúgy a babód nem érzékeny, akkor kipróbálhatod (szerintem). Persze jó lenne házi tejet szerezni és felforralni. A tápszer mégis olyan mű valami, bár tudom, több benne a vitamin.

Kép
Kép
gömböcske
 
 


Csipi!

Nagyon édes a kislányod!

Kép
Kép
gömböcske
 
 


Sziasztok!

Először is szeretnék gratulálni mindenkinek a gyönyörű babájához!

A Semmelweis Egyetem keretin belül kutatást végzünk mesterséges megtermékenyítésen átesett mamák között, ezért kérlek szánj öt percet a kérdőívünkre.

A kérdőív online kitölthető, így nem kell küldözgetned sem!
Köszönöm a segítséget!

http://spreadsheets.google.com/viewform ... GRuVVE6MA..

KépKépKép
bogyra
 
 


pandus keressünk

ja címed leírod priviben a játék miatt :?: :lol:
Vendég
 


Kicsit jobban is összeszedhetné magát a SOTE, bocs, elfogult vagyok, mert a 2. szakmám marketing szakközgazdász.
Erre a kérdésre:

Volt-e bármilyen problémája a korai gyermekágy alatt? *

Első 6 hétben - Több válasz is adható

Depresszió
Mellgyulladás
Visszérgyulladás
Vérzés
Trombózis
Egyéb:


pl. nincs olyan válaszlehetőség, hogy NEM. Ami azért baj, mert nem enged tovább a rendszer, míg nem adok egy fals választ... És a többi "nem" válasznál is vár kiegészítést sok helyen, pedig a NEM-et nem tudom jobban kifejteni...

Üdv.:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Bogyra :D
bájos ez a kérdőív, de én a 3.ból melyik gyerekemre töltsem ki ill. a 2ből melyik terhességem szerint??
kicsit átgondolatlannak tűnik nekem.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Bogyra,
én is kitöltöttem, de szó mi szó, nem tökéletes. Amúgy találkoztatok már életetekben olyan kérdőívvel, amit maradéktalanul ki lehet tölteni? Mert én nem. Amit nem értek...
Eleve kellett volna több szint: pl. emlékszem - nem emlékszem; ha emlékszem, akkor a válasz a, b, c,
vagy értelmezhető - nem értelmezhető; ha igen, akkor a válasz a, b, c,
na, nem ragozom tovább, de számomra ez komolytalan volt...

KépKép
lili73
 
 


Bizony-bizony, s még rengeteg hiba van benne... de Lili, igen, én már láttam "tökéletes" kérdőívet 8)

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


Szandra,
csak nem épp te írtad? 8)

KépKép
lili73
 
 


Lili :lol: :lol: :lol:
Nem, a marketing kutatás tanárom :lol: :lol: :lol: Képzeld, nem tudtam belekötni :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?