Új privát üzeneted érkezett!

Boni
A tegnapi ismétlése van, a 3 gyerekes anyuka és nevelő apuka, ahol a gyerekek úgy beszélnek, mint egy kocsis?

timejka
 
 


az volt..én tegnap nem láttam mert sétáltunk.. de ez a nő borzalom.. :lol:
Vendég
 


monic: én kérhetem a laptetőt, ha másnak nem kell? Szerintem szükségem lesz rá jövő héten. De messze van még......
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára vicky79 2009.03.19 18:11-kor.



vicky79
 
 

 
 

Sziasztok!

Linácska,
Gratulálok a kis Levihez! :D

Dita,
Szép tesztek! :lol:

Kata,
Sajnálom apukádékat! :( Ha csak 1 órára mentek el otthonról, akkor biztos kifigyelték.

Kép
nemone
Budapest VIII. kerület
 
 


Nemoka,
köszönöm szépen neked is.

Mi Kalán nénit nézünk, Lili a héten itthon van, ilyenkor agymosásom van már a mesefilmektől. Viszont az udvarra is ki akart menni, ez tök jó, eddig ilyen nem nagyon volt.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Hogy kell beilleszteni az aláírásba a glitterfy-s kódot??? Nekem olyan hosszút adott, hogy azt már nem bírta el.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Katusról még semmi hír?
20150601134430
 
 


Kismamik miatt hatalmas az izgalom mostanában. Mindig valamiért izgulunk.

timejka
 
 


Viki
Te mióta vagy Babanetes, hogy ennyi üzeneted van? Nem semmi!

timejka
 
 


Timejka!
Hát na, jó lepcses szám van. Összejött innen, a babás és lakóhelyes fórumokról.
20150601134430
 
 


én is néztem a dadust és kinyilt a bicska a zsebemben a nagypicsájú nem törődöm fotelból folyton zabálós tyúkra! :twisted: :twisted: :twisted:
undorító hogy ilyen nőknek 3 gyereke is lehet.

dita75
 
 


Viki
De hány év alatt sikerült? Néha jó a lepcses száj :lol:

timejka
 
 


Sziasztok!!
Megjöttem bocsi de reggel mentem a kórházba a fülészetre délután 3ra meg megyek fogorvoshoz mert két napja fáj a fogam.

Reggeli tesztem már elég szépen látszik!!!
Kép

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Ja és ennek a nőnek még egy helyes pasi is kijutott aki mosott, főzött és takarított, miközben a nő zabált a fotelben és még az ajtót sem nyitotta ki amikor jött a dadus, hát gyomorforgató volt mit mondjak! Ezeknek bezzeg minden kijár! :roll:
Ja és nem is a pasi gyerekei voltak! Le a kalappal a pasi előtt! Klónoztatni kéne, a nőt meg jól felpofozni, de ideges vagyok az ilyesmire! El nem tudom mondani! :twisted: :twisted: :twisted:

dita75
 
 


Dita
Tegnap Hugommal néztük a műsort, egyfolytába hasonlókat mondtunk, mint Te.
Jó a pasi, mindent megcsinál, a nője gyerekeit neveli és a nő nem hajlandó játszani, foglalkozni a gyerekekkel, akkor szegény gyerek milyen legyen? Ez szerintem a szülő hiábja, a gyerek úgy viselkedik (nagyrészt) amit lát a jó édes anyjától. Szörnyű.

timejka
 
 


Dita mi volt ráirva az utazási papírodra mert én épp ma kaptam meg a pénzt és nekem is autóra van és nekem rá van irva hogy spec.női kezelés személyautóval.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Hát nem is tudom.... van 2 pötty, de adoki nem mérte meg őket. Azt mondta nagyon korai még az UH, de mennem kellett, mert elfogy a gyógyszerem.
Én nagyon kicsinek találom őket, bár nem tuom milyen a gép felbontása....
Bejelöltem őket a képen, hogy jobban észrevegyétek.
Légyszi írjátok le őszintén a véleményeteket, hogy szerintetek normális, hogy ilyen picik? A beültim még csak 2,5 hete volt... vagyis 19 napja.
Kép

Majd délután jövök, most rohannom kell tovább.

i.kata
 
 


Lenne egy kérdésem.Van már 5 hetes 2naposan szerintetek szívhang?Ne nézzetek hülyének de kiváncsi vagyok rá nagyon hosszú jövöhét csütörtökig az idő.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Én ugyan nem tudom értelmezni a képet(nem igazán látom rajta)DE mivel bejelölted igy látom De biztosan rendben vannak a bogyók!!!

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius!
Nem lesz szívhang.

Katus!
Éjenek a pöttyök. Vigyázz rájuk. Őszintén te is korán mentél. Mikor kell megint menned?
20150601134430
 
 


KATA
Ilyen korán még nem szoktak uhuzni, sztem az is kész csoda, hogy egyáltalán látnak valamit! Mikor kell menned legközelebb?

VIUS
Szép teszt!
Nekem az van ráírva, hogy közforgalmú járművön utaztatható? És be van X-elve hogy igen, namármost lehet, hogy hülye vagyok, de sztem itt arra gondolnak, hogy nem szorulok-e mentőre, vagy ilyesmi. Szerintetek az autó nem közforgalmú jármű, mert szerintem az! A csaj aki visszaírt kivi lennék punkció után mennyire lenne kedve hazavonatozni Pestről Veszprém megyébe.

dita75
 
 


Nem tudom Dita nekem nem kukacoskodnak soha.ha tudsz menj be és érdeklődj utánna szerintem .

Egy kérdés kismamik nektek szokott görcsölni a hasatok ugy mint mikor mensesels de kb fél percig tart?

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Vius!
A görcsölésnél tágul a méh. Szedjél magne b6-ot.
20150601134430
 
 


köszi Viki !!!!
Képzeljétek találtam magamra melltartót ami most jó és ami késöbb is jó lesz.(mert ugye most sincsenek kicsit de mi lesz késöbb..már anyumat kérdeztem mit fogok húzni két kosarat:)

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Kata
Az a két pötyi ott van és ott is marad, de tényleg korai még az uh. Az első tehrességemnél én is kb. 5 hetesen mentem, és korai volt. A barátnőm is az elmaradt mensi után max 1 héttel ment, doki nem sok mindent látott, be is tojt a barátnőm, de már 3 hetes a kislánya. Úgyhogy nyugi.

timejka
 
 


Kata,

gratulálok a 2 pöttyhöz :lol: :lol:

Vius,

nekem először szívhang 7+2-n volt, 6+2-n voltam először uh-n és akkor csak petezsák és szikhólyag látszott.

[img:a1e5f24bda]http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1266482962.1216.jpg[/img:a1e5f24bda] [img:a1e5f24bda]http://vonalzo.picibaba.hu/8360.jpg[/img:a1e5f24bda]
Kép}
monic80
 
 


Akkor jól van én 5+2 leszek mikor megyek uhra adokim is mondta hogy korai még.

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Viki
Én se bírok mindent, de szerintem ez valamilyen szinten érdekes.

timejka
 
 


Csajok az előző inszemnél visszament a hasam ami elötte sem volt kicsi de most nem fog visszamenni ugye?

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Lányok most elmegyek fogorvoshoz majd jövök
Sziasztok

Kép

Kép
vius
Baja
 
 


Kata, drukkolok nagyon és várom a hireket.


Ditus, most én is nagyon kivagyok az OEP-re. Még mindig nem kaptam meg a pénzem a februárit. És a számláim a levegőben, hogy menjenek a jó édes ..................................-ba. Nem tudom hogy ők miből élnének ha nem kapnák meg a pénzüket 10-ig. Már 19 van és lové sehol :evil: :cry: :cry:

Kép
pgsuska
 
 


Sziasztok!
Kata, nagyon örülök a két pici pöttyödnek!!!:) Édesek!:)

Voltam ma dokszinál és jó híreket kaptam a hormonjaimmal kapcsolatban: a prolaktinom (így folyamatos Bromo szedés mellett) normális értékű lett. Hurrá! És az derült még ki, hogy picit lusta a petefészkem, így több gyógyszerre lesz szükségem a stimuhoz.
Még elrendelt 1000000 vizsgálatot, szóval nem úsztam meg ilyen könnyen a dolgokat. Szóval, haladok előre.... szép lassan....
Vendég
 


Sziasztok! nagyon új vagyok még a babaneten, én is inszemes vagyok, egyelőre túl az első sikertelenen, így találtam a fórumotokra! Ha nem bánnátok, néha jelentkeznék, ha befogadtok :oops: Jár-járt közületek valaki dr. Kósa Zsolthoz a Círis Intézetbe? Ő csinálta az inszemet, holnap megyek az újabb receptekért és kezdjük is a másodikat. Ha esetleg van infótok róla vagy az intézetről, megköszönném, egyelőre még kicsit tapasztalatlan vagyok a témában.
Nekem van már egy kisfiam, aki két éves és most már több, mint egy éve szeretnénk kistesót, de egyelőre nem jelentkezik :( A vizsgálatokon eddig problémát nem találtak, szóval várunk rendületlenül :wink:
bébike4
 
 


Kata
Most jöttem a suliból, ma van a Bencének a 2. felvételi, az elméleti részen túl van, azt mondták, hogy ügyes, megfontolt, odafigyel minden részletre. Most van a torna, mindjárt megyek visza. Azt még nem tudom, hogy mikor lesz eredmény, remélem jövő héten megmondják. Állítólag mindenkinek azt mondták, hogy ügyes volt.

Szia Bébike
Üdv itt. Én nem ismerem azt az Intézetet. Hál istennek itt most beindult a babaeső. Mindenkinek sikerülni fog. Kitartás!

Twist
Örülök aj ó híreknek. Észre se veszed és kismama leszel.

timejka
 
 


Köszi csajok a megnyugtatást. Tegnap a telefonban mondtam, hogy szombaton elfogy az utróm, ezért kellett ma mennem.
Legközelebb hétfőhöz egy hétre kell mennem.

i.kata
 
 


Timejka,
gratulálok, hogy Bence ilyen ügyes! Akkor ez ma a sport tagozatos felvételi volt, ugye?

i.kata
 
 


Sziasztok!

De jó is látni ezt a sok új babás vonalzót! :)

Dita!

Itt is gratulálok! Gyönyörűséges és problémamentes pocakosságot kívánok!

Vius, földim!

Neked is szívből gratulálok, és hasonló jókat kívánok, mint Ditának :)

Kata!

Nekem 6+4-en volt eddig legkorábban szívhang. Dórival még 6+0-nál is csak egy elég kicsi (legalábbis én kicsinek gondoltam) petezsák volt látható, de a dokim azzal is elégedett volt. Ne aggódj, minden rendben a Manókkal!

Linácska!

Nagy gratula Levikéhez! Mámorító érzés, ha fia is van az ember lányának :)

Képeket mindjárt teszek a babásba!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Kata,
ezek szép petezsákok. A felső jobban látszik, talán nagyobb is, de az függ attól is, hogy távolságban mennyire vannak a fejtől. Nekem ilyen idősen még ennyi sem látszódott, csak a megvastagodott nyálkahártya. Nem kicsik szerintem.

Vius,
majd 7. héten lesz szívhang, 5+2-n egy kis petezsák lesz maximum, és benne még nem nagyon fognak semmit sem látni.

Évi,
ha te mondod, elhiszem ezt a kisfiú dolgot. Én még szoktatom magam a gondolathoz, és el sem tudom képzelni, hogy mit kezdek majd egy kisfiúval.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Linácska, ezzel én is pont így voltam. A kislány gondolatára teljesen rá tudtam hangolódni, viszont azt se tudtam, hogy egy kisfiút hogy kell letakarítani pelenkázásnál. Ahogy megszületett, és először megölelgethettem már olyan volt, mintha mindig is lett volna fiam, és ez volt a világ legtermészetesebb dolga. Úgy az ujja köré csavart a kis mihaszna, hogy nem győzök csodálkozni...

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi,
valószínű ha megszületik Levi, akkor már nekem is teljesen természetes lesz.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!

Kata!

Nagyon szépek a pöttyeid. Korai volt még az uh., de azért csinálják (én is voltam), hogy meggyőződjenek, hogy jó helyre ágyazódott be. Ne izgulj, minden rendben van a pöttyeiddel!

Vius!
Én is sokat görcsölgettem, pont úgy,mintha mensi jött volna, de csak rövid időszakokra. Nekem is azt mondták, hogy tágul a méhem, a baj csak akkor van, ha sokáig fáj úgy és ha vérezni kezdek.
Szóval ne parázz, veled is minden ok.

Timejka!
Szorítok Bencének!

Twist!
Nagyon örülök a jó híreknek! Csak így tovább, hajrá!

Bébike4!
Üdv köztünk! Gyere nyugodtan, itt a csajok mindent tudnak! Páran már doktorálhatnának is! :lol:

Monic!
Örülök, hogy Danika már nem sír annyit, és van egy csöppnyi pihenő időtök.

rodina74
 
 


Sziasztok!

Kata!

Nagyon szépek a pöttyeid. Korai volt még az uh., de azért csinálják (én is voltam), hogy meggyőződjenek, hogy jó helyre ágyazódott be. Ne izgulj, minden rendben van a pöttyeiddel!

Vius!
Én is sokat görcsölgettem, pont úgy,mintha mensi jött volna, de csak rövid időszakokra. Nekem is azt mondták, hogy tágul a méhem, a baj csak akkor van, ha sokáig fáj úgy és ha vérezni kezdek.
Szóval ne parázz, veled is minden ok.

Timejka!
Szorítok Bencének!

Twist!
Nagyon örülök a jó híreknek! Csak így tovább, hajrá!

Bébike4!
Üdv köztünk! Gyere nyugodtan, itt a csajok mindent tudnak! Páran már doktorálhatnának is! :lol:

Monic!
Örülök, hogy Danika már nem sír annyit, és van egy csöppnyi pihenő időtök.

rodina74
 
 


Bocsi!
Azt hittem az előző nem ment el. Néha sz@rakszik a babaneten a hozzászólás elküldése. :oops:

rodina74
 
 


Elmegyünk anyuékhoz, holnap délután leszek újra.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


SUSKA
Sorstárs! Nem csinálunk egy le az oep-pel klubbot? Apehet is bevehetnénk, apának már elutalták a pénzt hétfőn, lévén csak egy huszas az én százasommal meg sehol semmi! :twisted:

TWIST
Nem baj, ha agyonvizsgálnak, tudom megy vele az idő, de hamar elröpül hidd el. Nekem is elment hamar, aztán még műtét is volt, meg a pirire vártam heteket, és végül itt van Bogyó a pocakban! Olyan fura kimondani, leírni, kicsit felfoghatatlan még! :roll: Viszont nagyon jó érzés!

ÉVI
De jó hogy jöttél. A telefonban nem is kérdeztem mizujs a gyerkőcökkel annyira el voltam foglalva magammal, sorry! :oops: :oops: :oops:
Mindenki jól van?

BÉBIKE
Üdv közöttünk! Hajrá második és uccsó inszem! Drukkhegyek! ++++++++++

KATA
Na ugye megmondtuk, hogy két picúr van! Párod mit szólt?

dita75
 
 


Rodina,
köszi neked is a bíztatást!

Dita,
szegény párom nem sok mindent szólt, mert én hülye már a vizsgálóból is elkenődve jöttem ki, és szegényem végig azt mondogatta, hogy ne aggódjak, biztos minden rendben van a picikkel.
Amúgy ahogy kijöttem a vizsgálóból, úgy mutattam neki a kezemen, hogy 2 Maszatka van és mosolygott :lol:

i.kata
 
 


KATA
nyugi én is ilyen vagyok, tegnap a párom rám is szólt, hogy nem gondolta volna hogy ilyen hallgatag leszek kismamiként. Egyfolytában aggódom, tegnap is végigrohantam a tescoban hogy hamar hazaértjünk és megmérhessem már a lázam, eddig mindig ő noszogatott hogy menjünk már most meg én türelmetlenkedtem, mert még egy kenyeret is 10 percit válogatott. :lol: :lol: :lol:

dita75
 
 


Dita,
de ez szörnyű! Én nem vagyok alapból egy aggódós tipus, de ez most nagyon sok.
Azért kezdek ám megnyugodni, mert Szezsoka megmutatta az ő 1. uh képét és hasonló az enyémhez. :lol:

i.kata
 
 


kata: Gratulálok az ikrekhez. :) Én is örülnék egy ilyen uh-képnek. Legalább jó helyen vannak.



vicky79
 
 


Ditus nekem 3 százzal tartoznak, de nem számit nekik, hogy én miből fizetem ki a számláimat. Komolyan mondom sokszor annyira feltudom ezen húzni magam hogy szivem szerint odamennék és olyan bevágnék nekik hogy elájuljanak és utána megkérdezném hogy na, tudják miért kapták??? Vagy elvenném a pénzüket és megkérdezném hogy na, most miből élnek???? Majd én osztom nekik, ha úgy gondolom :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: úgy ahogy ők csinálják. Még az a jó hogy megkaptam a anyasági támogatást (64.125Ft) és a családi pótlékot 12200 Ft igy egy picit beljebb voltam, de rengeget kiadásunk van ráadásul most veszünk fel hitelt a telekre.


Tényleg Kata, nem is mondtam hogy továbbpassszoltuk a telket Tardoson és megvettünk egyet Vértestolnán. Ott telepszünk le, úgy döntöttünk a kedvesemmel. Milyen szépen irtam :lol: :lol: :lol: (Ilyen se vót még :oops: :lol: )

Kép
pgsuska
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: