Új privát üzeneted érkezett!

stephi hajrá következő ciklus :lol:
Vendég
 


Boni :) vagyok-vagyok. Csak lusta vagyok.

Marci vasárnap megégette magát vasallóval, a tenyerét, tegnap kétszer fejreesett, szal nem lehet két percre elnézni mellőle, mert tuti töri a buksiját valamin.

kispiskóta
 
 


jajaj és nagyon elégette?
gyógypuszika
hát igen fiam is alkot.. most hogy gyakorolja mászást a lábai mindig összeakadnak ezáltal nagy lendülettel dob egy hátast és kopp a buksinak :lol:

azé hiányolhatlak ugyé :wink: :lol:
Vendég
 

 
 

Jaj, persze, meg aranyos is vagy!

De nagyon megégette. Mondja, hogy bibi, meg fáj, és jön, hogy adjunk rá puszit.Azért már sokkal jobb, meg a hólyag is kipukkadt neki.

kispiskóta
 
 


elhiszem hogy fáj :cry: én is tegnap forráztam le kezem..és fájt is és sirtam is :wink:
Vendég
 


láttam Bende babát! :wink:
Vendég
 


Hol? Iwiwen? Ide nem raktam be? :oops:

Bende bandita ( 19 hetesen az istenhegyi genetikai uh-n)

Kép

Kép

kispiskóta
 
 


na végre :lol:

imádnivaló cukorfalat! :lol:
Vendég
 


Nekem a 2 D sokkal jobban tetszik amúgy.

kispiskóta
 
 


mindegyik jó! nekünk4 d-t nem is tudtak csinálni anno mert befúrta a fejét a lepénybe :oops: ki csinálta Lintner?
Vendég
 


Nem. B betűs, nem jut eszembe a neve.

kispiskóta
 
 


lehet jobb is mert lehet az se jött volna be :wink: :oops: :lol:
Vendég
 


Ezt nem most értettem. :roll:

kispiskóta
 
 


mint ember mint doki nem jött volna be :wink:
Vendég
 


Te az ultrahangosról beszélünk? Miért ne jött volna be?

kispiskóta
 
 


nem tudom, de Katának se volt szerencséje dokival azé írtam :lol:

olvastad a Szent imrés beírásom?
Vendég
 


Nem. Hol van?

Azért nem mindegy hogy uh-os vagy szülész. És mindenkinek más az elvárása a dokikkal szemben.

kispiskóta
 
 


nekem ugyanaz az elvárásom, mint nektek(mindenkinek) csak amikor én jártam hozzá sosem volt ilyen eset . :wink: kicsit meginogtam... most nem ajánlgatom... :lol:

már nem tom hol van, a lényeg barátnőm most szült ott császárral, protekciósan, és 2 nap múlva ki akarták rakni... :twisted:

a csecsemősök és a szülőágyasok közt semmi komm.nincs, mert barátnőm azt hazudta hogy a gyerek nem mehet még és így maradtak Vasárnapig..

magasról leszarták őket.. :cry: mi van ha nincs protekció? :twisted:

a másik fórumba is írták a csajok hogy hasonló élményülk van onnan... nem értem... :lol:
Vendég
 


KAtám migréned elmúlt? te nem jössz vasárnap KAális talira? BABim?
Vendég
 


Boni, mára teljesen megszűnt, úgy örülök. 3.5 napig fájt a fejem, hol jobban hol kevésbé!
Nem megyek talira......de ha te mész Babit, és Puszit üdvözlöm!!

Szezso, sok szerencsét holnapra!!

Kép
kata05
 
 


Sziasztok!

A fejfájás engem is megtalált, de már tompul :)

Volna egy kérdésem. Mitől van az, hogy úgye amikor + az lh teszt, utána másnap -. ami oké. De mit jelent az ha +nap után -, de azutáni nap megint +?

Kép

Kép
surmi
kockasfulunyul
 
 


Katám te is holnap? jaj de drukkolok egy jó fotóért!!!!! mondd meg a dokinak kifizetjük, mert egy egész fórum várja már! :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Surmi sajna nem tudom :roll:

a görbémet KAtám, Zsu meg se szakértettétek :mrgreen:
Vendég
 


Boni, dehogynem megszakértettem, csak magamban. Nem hallottad??? :lol: :lol: :lol:
Szerintem ez egy gyönyörű görbe! Egy nem szoptatós is örülne neki!


3-4 hét múlva tuti kap képet a genetikain. :wink:

Surmi, ez olyan becsapós volt. Látom teszt és, hogy pozitív, mondom váó, nézem kié, mondom váó, de jó-de jó, erre nézem lh teszt. Persze ennek is örülni kell, de úúúúgy örültem volna, ha hcg lett volna. Passzolom a kérdést. Nem szedsz olyan gyógyszert esetleg? :roll:

kispiskóta
 
 


Boni, ma reggel jutott eszembe h megbeszéltem magammal milyen ügyi vagy h sikerült feltenni a görbét, de nem reagáltam rá! :oops: Nos, a véleményem h volt pé-d, nem is akármilyen a hő alapján, szép görbéd van!
Te mész a talira olvastam, jó szórakozást!

Surmi, passzolom a dolgot.Ilyet még én sem láttam. Viszont egyik sem pozítív szerintem, mert az lh csak akkor + ha a teszt csík erősebb a kontrollnál!

Kép
kata05
 
 


Egy kis reggeli jókedv csináló:

EZT MINDEN AUTÓS OLVASSA EL, DŐLNI FOG!!! JOGOSÍTVÁNYUNK VÉDVE VAN!!
Egy 70 km/h Max. sebességű útszakaszon, 250 km/h sebességgel radarba futó autós védőbeszéde a bíróságon :

"Tisztelt bíróság, valóban láttam egy fehér alapú, kör alakú táblát, amiben a 70-es szám volt, de nem volt semmilyen mértékegység mellette.
Ahogy önök is tudjak, az 1837. július 4-i törvény kötelezi országunkat a metrikus mértékegység használatára. Továbbá az 1961. május 3-i 65/501 számú törvény kimondja, hogy a hosszúság mértékegysége a méter, és az idő mértékegysége a másodperc. Én el sem tudom képzelni, hogy a Belügyminisztérium nem tartja tiszteletben a Köztársaság törvényeit. Tehát logikus, hogy ha nincs odaírva a mértékegység, akkor a sebesség alapértelmezés szerint m/sec-ban értendő. A 70 m/sec maximális sebesség, megfelel 252 km/h-nak. A rendőrök azt mondták, hogy 250 km/h sebességgel
autóztam. Nem is vonom kétségbe a rend őreinek pontosságát. Tehát 2km/h sebességgel a sebességkorlát alatt voltam. Így tisztelettel kérem a bíróságot, hogy adják vissza a jogosítványomat, amit egy sajnálatos tévedés folytán vettek el a rend éber őrei."

Hoppá!

A magyar KRESZ-ben (1/1975 KPM-BM rendelet) sincs mértékegység, csak az, hogy "sebesség", ami így logikusan m/sec-ot jelent!

Másik a KRESZ-ben a biztonsági öv, amire csak annyi előírás van, hogy be kell csatolni, de az nincs ott, hogy az ember előtt, vagy mögött kell becsatolni! :lol: 8)

kispiskóta
 
 


Jó reggelt! :lol: :lol: :lol:

ne hogy csak akkor legyen kép! vazze csinálok én képet! :lol: :lol: :lol: bocsi Katám hogy viccelődök de képhiányom van! :wink:

szóval magatokban! étem..nektek teszik? 36,7 en van a hőm? oké egyenes de akkor is... eddig mindig felment 37 fölé.. múlt hónapban is... én arra gondoltam, hogy még csak most lesz majd valamikor PÉ ha lesz... bár 1.2.3. DPOn fájt a hasam.. de nem volt nyák mint múlt hónapban... 8) no mindegy most úgysem gyúrtunk tesóra vazze.. :lol:

Szezsó drukk mára!
Vendég
 


ja szobahintát eladtam 1000DFot vesztettünk rajta :lol: tegnap lementünk sétálni és kipróbáltuk a nagy hintát! zengett a tér a kacagásától, majd bealudt :shock:

Kép Kép Kép

és nem emlékszem ezt feltettem volna e de ha igen bocsi

Kép
Kép
Kép Kép
Vendég
 


Boni, nyugodtan mókázz!

Kép
kata05
 
 


KAtám :lol:
Vendég
 


Nagyon jók a képek, az előbb lemaradt! Szép arca van Zsiginek!

Kép
kata05
 
 


Magától állt fel? :shock:
A játszótéri hinta mindig jobb, mint az otthoni. :wink:

kispiskóta
 
 


Zsuzsi igen! 8) és sikerült videón megörökíteni! .. az ágy szélénél is néha felhúzza magát kinn a nappaliban és oldalazva araszol 8)

bezzeg a felülés teljesen egyedül az nem.. Zsigmond mindent máshogy csinál... :lol: :roll:
Vendég
 


Szép Jó Reggelt :D

szedni csak a premenst szedem napi 2x1-t, plusz első időben cickafarkteát. de ez nem + lh teszt, akkor, nem tudom mikortól igyam a palástfűvet :roll: :?: ( nyák, nyított méhszáj is, hőm is felment, de most meg vissza ment) Megkérdem Leot, hátha mond valami okosat.


ui. Kata, egy gyors kérdés: egy normál óvodai csoportban hány sérült gyerek lehet, úgy , hogy az óvonők nem gyógypedagogusok?
egy valaki azt mondta, hog ycsak 1 max 2.

Kép
surmi
kockasfulunyul
 
 


Boni, ja de gyönyörűűűűűűűűűűűűűűűűűűűűű fiad van!!! Úgy megpuszikálnám!!! :lol: :lol: :lol: :lol: Hihetetlenül ügyes!!! Csak bámulok, miket csinál. :shock: :lol:

Zsu, nekem is jobban tecc a 2D-s kép, olyan szép kis formás baba!!! Genetikán minden adat rendben volt?

Zsu, hányra mész dokkerhoz? Fenyegesd meg, ha nem ad képet, topiktalit hozunk össze nála és jól megdobáljuk szottyos paradicsommal. :lol: Biztos jól megijed majd és ad képet. :lol:

Mi jól, Lali teljesen rendbe jött, lelkileg is, idegen helyen bújósabb, tegnap a munkahelyemen egyfeszt lógott rajtam, mikor letettem a földre, hogy aláírjak egy papírt, ordítás és tépte le rólam a nadrágot, úgy kapaszkodott. Ezen kívül nem utal már rá semmi, hogy kórházban volt.

Kép
szilcsi
 
 


Megjöttem,láttam!! Kép nincs(nem volt jó minőségű a gép a 4d-re meg 1 órát kellett volna várni). Méhszáj zárt, minden oké szerdán AFP.

Surmi, elvileg ha papír van arról h sérült a gyerek(márpedig akkor mondhatjuk ki rá ha orvos szakértői véleményt ad ki róla), és nincs gyógypedagógus, és nincs meg az intézménynek az integrációhoz való alapfeltétel akkor egysem lehet. Nálunk most van egy sérült, de még nincs meg minden papír róla, ha meg lesz akkor mennie kell az intézményből mert speciális ellátást igényel(az ő érdekében). Arról nem beszélve ahol vannak 20-an egy csoportban ott a csoportot is visszaveti az az egy kisgyerek.

Kép
kata05
 
 


Katám :cry: de :lol: hogy minden rendben .... :lol: ezzel a kép dologgal nincs szerencséd :cry:

Szilcsi örülök hogy Lóci jól van!
Vendég
 


Hello Lányok!

Boni: szerintem szuper ez a görbe, jó nagy emelkedés volt pé-kor :wink: Nagyon édibaba Zsigi :-D
Kapsz egy csillagos ötöst, mert szuperül bepakoltad a görbéd az aláírásodba :-D

Zsu: bocs, nem emlékszem, Bende=Benedek vagy Bende=Bendegúz? :oops: jók a képek! :-)

Kata: örülök, hogy jobban vagy. Kár, hogy nincs kép, de majd elképzeljük :-D Nemét illetően kiderült valami? Amúgy boldog 15. hetet! :-D

Szilcsi: örülök én is, hogy Lóci javul, majd elfelejti lassan az egészet...

Surmi: lehet az elsőt kicsit töményebb pisiből csináltad, mint a többit.

Én ma túlestem az AFP és hepatitisz B vérvételen. Az AFP eredményét majd április 6-án tudom meg a 18.heti UH-n.

Szép napot továbbra is!

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Szezsó cuki miniszezsó ti nemét illetően semmit nem tudtok még?
Vendég
 


Sziasztok!

Boni szép a görbéd!

Kata a lényeg, hogy te láttad!

Szezso én úgy utáltam a vérvételeket legalább 3 órát kellett várnunk mire sorra kerültünk. :roll:

Szilcsi örülök, hogy Lali kiheverte a kórházi traumát!

Mátyásnak a vámpír fogai jönnek már teljesen el van fehéredve az ínye, csak tudnám miért nem a hagyományos alul kettő majd felül kettő jön?

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Boni, múlt héten a doki nem mondott semmit Miniszezsóra, de nem is baj, mert bizonytalan infót nem akartam volna. Talán a 18. héten megmutatja magát :-D

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Klarissza: szerencsére csak fél órát kellett várnom. De azt is a kartonzónál, mert be kell jelentkezni előtte. Fél 8-kor már kifelé jöttem.
Érdekes ez a fogzás Mátyásnál :roll:

SzezsoKép
KépKép
szezso
 
 


Köszi Kata.
annyit tudok, hogy 16-an vannak a csoportban és abból 5 sérült, legtöbb autista. az óvonőknek nincs gyógypedagógiai szakképzetsége, néha viszi el gyógypedagógus foglalkozásra őket. De az én gyerekeimet nagyon lehúzzák, mert nincs velük foglalkozva, pedig a Kincső most fog menni suliba, és itthon kell vele foglalkoznom külön. verseket , mondókákat egy csomót nem is ismernek, csak amit én tanítok nekik. És mivel az autisták sokat síkongatnak, Kincső panaszkodik, hogy fáj a feje tőle, Surmika meg itthon síkongat csak úgy, és fusztráltak itthon is. Amikor 4-5 napig nem járnak óviba, akkor tök nyugisak. Most voltam Kincsővel iskolaérettségin , és azt mondta a szakértő, hog ynagyon levan maradva. Sajnálom azokat a beteg gyerekeket, de nekem mégis csak a sajátjaimra kell gondolnom :roll: Ha Kincső elmegy suliba, Surmit átkérem másik csoportba.

Kép
surmi
kockasfulunyul
 
 


Surmi tudod az a baj, hogy már az iskolába is integrált oktatás folyik elsős kisfiam mellé is betettek egy sérült és három hátrányos helyzetű (sajátos nevelési igényű) gyermeket így az osztály létszáma viszont csak 20 aminek azért jobban örülök, mert tavaly olyan osztályba járt ahol 34-en voltak és még olvasni, írni, számolni sem tanították meg őket. Szegénykémmel az egész nyarat végigtanulta anyukám most ebben a másik osztályban viszont tudnak rá is figyelni végre és már nincs elmaradva sőt egyre jobb dolgozatokat ír. Szerintem pedagógus hozzáállásától függ az egész, ha akarta volna megtanította volna arra amire kellett volna Kincsőt!

Zsoltika 11 éves
Ákos 10 éves
Kép
klarissza33
 
 


Klarissza,sajnos tapasztalatból mondom ha 16-ből 5 sérült akkor sajnos az óvónéni tényleg csak azzal az 5-tel tud "foglalkozni"! :cry: És nem azért nem tanítja a többit mert nem akarja(ez tapasztalat)! És a hátrányos helyzetű, meg a SNI-s gyerek az 2 különböző dolog. Valószínű annak a sulinak meg van rá a kerete+ képzettsége, és az osztályba a tanítók mellé még + emberek is be vannak "állítva".

Surmi, és még tenni sem tudsz semmit mert állítom neked h papírjuk nincs róla h betegek! A szülők nem vállalják ezt fel (persze tisztelet a kivételnek).

Nem tudjuk még a nemét, azt mondta a doki h a 18. heti uhun bizton megmondja nekem. :D

Kép
kata05
 
 


de jó akkor a 18.heti Uhun két sunnás fog bemutatkozni :lol: én most így érzem.. 8)

Surmi sajna én nem tudok hozzászólni témához :cry:

szalma vagyok.. de csak félig, mert a másik férfi vigyáz rám! :lol:
Vendég
 


Szezso, Benedek lesz. :D

kispiskóta
 
 


Sziasztok!

Jéé! Végre gép elé kerültem! :lol:
1 hete átalakítottuk vagy Máté átalakította én meg hozzá szoktam a napirendünket! :lol: :lol: :lol:

Klarissza! Máténak 3 hónapos kora óta megvannak a vámpírfogai, azaz tiszta fehér, és még mindig nincs foga! Szóval még simán lehet, hogy neki is rendesen fog kijönni alul! (Remélem nekünk is!)

Boni! Zsigi de üüüggyyiiii! :lol: Doktornénink kisfia a felállás után tanult meg ülni, mert mindig lehuppant állásból és így tanulta meg! Tehát így is úgy is jó! :lol:

Kata! Ez a fránya kép! :twisted:

Kép
bettike
Eger
 
 


Szilcsi! Örülök, hogy Lali így átlendült lelkileg is! :lol: Képek????

Szezso! Csini a pocakkép! Figyelj mert most már hirtelen fog nagyot nőni szerintem! :lol: És hihetetlen vékony vagy! :roll:

Kép
bettike
Eger
 
 


Zsu! Szegány Marci! :cry: Igazán eleven! :lol: Hogy bírod pocakosan?

Kép
bettike
Eger
 
 


Mi ezt tudjuk:

Kép

Na meg a kék szemek ugye:

Kép

Kép
bettike
Eger
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?