Új privát üzeneted érkezett!

Menek is,még gyorsan feldoom iwiw-re is a képeket...:)

Szép napot....cupp..:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


neked is puszi :D

KépKép
benó
 
 


Kicsit pihentem, sokat itt nem lehet, nem hagyják az embert. Telefon csörög, jönnek mennek a fiúk, a F. is elmegy, visszajön. Átjáróház! :?

Kép
flóra 11
 
 

 
 

Hú,Tancsu! Nagyon menő srác a Gergő a képeken! :D Hatalmas Gyerek! És végre van egy mosolygós kép is róla! Ezt majd Zsuzska nagyon fogja értékelni, ő követelte már régen. :wink:

Kép
flóra 11
 
 


Képzeljétek, volt foganatja, úgy néz ki, a tegnapi kirobbanásomnak, hogy felhívtam a digiseket. Holnap jönnek szerelni,állítólag. Én már semmit nem hiszek el előre, nyugtával dícsérd a napot. :wink: De mindenesetre ma felhívott egy nő a digiből, hogy holnap jönnek.

Kép
flóra 11
 
 


Kiégett itt a villanykörtém,kell keresnem másikat. Megnéztem az angolt, sikerült a magyar suliról a kolléganőmnek elintéznem,hogy másik csoportba tegyék őt, mert későn nézte meg a neten,hogy mikor kell mennieés az első két napot már le is késte. Kérvényeztem neki,hogy tegyék őt át hozzánk, mi csak most pénteken kezdünk. Át is rakták őt most péntekre,de egy harmadik csoportba. Nem baj,de legalább nincs igazolatlan órája. Kezdhet az elejétől.
Viszont meglep, hogy ilyen rengeteg csoportot indítottak itt Galántán? :shock: Hát mennyi a jlentkező?

Kép
flóra 11
 
 


Közben vedelem a napi liternyi teámat. A felét már kivégeztem. :D

Kép
flóra 11
 
 


Hali

Akkor reméljük holnaptól már lesz rendesen tévétek....:)
Ügyi vagy hogy igy intézkedel mindenfelé...:)

Meg is szenvedtem ezzel a képpel mire sikerült,vagy 30 képet csináltam,mert mindig lekéstem... :roll:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Helló!!!

Kép
martik77
 
 


Tancsu köszi a segítséget a mérleggel kapcsolatban.
Most mértük 60 ml-t evett.
Igaz kis szünettel így két x-re de az szerintem jó. :)

Kép
martik77
 
 


Inaska alszik,én letusolva,leszörtelenitve,megvacsorázva...:)

Hétfőtől pedig torna,mert eljutottam oda,hogy hányingerem van a hasamtól.... :( :( :(
Ha apad is picit majd a tejem,de most már napi 7-8 decit adok le,tehát van miből,manó akkor sem fog hiányt szenvedni.... :wink:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Hali!!!!!!!!!!!!!!

Sztem nagyon jól eszik...)
3 óránként esazik kb,vagy hamarabb???,

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Ki tudtad bogozni a terpeszgatyát???,...:)
Mármint hogy hogy kell majd ráadni???...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Dőme és L. élvezik Vukot??????

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Nemár hogy nem vagy itt,én meg irogatok magamnak...... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Hahóóóóóóóóóóóóóóóóó....Máááááááááártiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :? :? :? :? :? :? :? :? :? :?

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Vagyok!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D

Kép
martik77
 
 


Kettő,kettő és fél óránként eszik.

Örülnek nagyon,hogy itthon vagyunk.

Most Döme hajából kell levágnom,de vagyok. :) :) :)

Kibogoztam persze!!! :wink:

Kép
martik77
 
 


Látom,kimentem a társalgó elejére,megnéztem be vagy e jelentkezve...:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Overálba nem tünt el Vuk????
Olyan nagynak tünt hozzá képest...:D

Én csak békáig vagyok,úgyhogy legyél ám...!!!!!
Utánna mennem kell fejni........jófej vagyok mi???...:P

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Én is csak fél órát maradok, nézem majd a csi-t.
Örülök, hogy ilyen ügyesen intézkedtél, Ildó. :D
Te meg nagyon ügyes anyuka vagy máris, Márti. Már méred, eteted profin Kis Vukot és még mellé hajat is vágsz! :shock: :shock: :shock:

KépKép
benó
 
 


Márti eltünt,nem látom bejelentkezve...:(

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Helló!!!

Nem tűnt el csak egy kicsit az overálban. :)

Kép
martik77
 
 


Benó

Melyik babás oldalt ajánlottad ?...valami tigtis volt enne az tuti...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Kész a hajvágás.Nem profi,de legalább nem görbe. :) :) :)

Kép
martik77
 
 


Hát, engem szerintem szülés után egy hónapig elfelejthettek, majd max. sms-t írok nektek. :wink: Tutira azt se fogom tudni, hol áll a fejem. :lol: :lol:

KépKép
benó
 
 


Na látom megjöttél...:)

Akkoir még kicsit maradok és igy békázom....:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Elég fáradt vagyok,de du nem tudtam aludni.Majd CSI közben alszok. :D

Kép
martik77
 
 


Ügyes vagy, Márti. :D

Milyen tigris? Biztos én ajánlottam? :roll:

KépKép
benó
 
 


Nem tudtál du. aludni? És Kis Vuk tudott rendesen? Nem kell vele órákat járkálni?

KépKép
benó
 
 


Dehogynem Benó....

Sőt...örülni fogsz ha jöhetel kérdezni hogy mit hogy csinálj...:D:D:D

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Én is csak hallgatom a BÉKÁ-t :)

Benó remélem veletek minden oké! :)

Kép
martik77
 
 


De nehogy sertepertélj du. alvás helyett. Ugye, nem azért nem aludtál, mert takarítottál vagy valami ilyesmi?

Van egy csomó kérdésem, de nem tudom most, meg fáradt is vagy, majd később. :D

KépKép
benó
 
 


A két etetés közötti időt átalussza.Szóval nincs vele gond. :)


Írtad,hogy majd akarsz egy csomó dolgot kérdezni.Írd meg nyugodtan.Válaszolok,nem zaklatsz vele. :)

Kép
martik77
 
 



Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Az biztos. Majd felhívlak benneteket. :D Vagy majd meglátjuk, mi lesz. :D

Minden oké, persze, csak dagad a lábam. De ezt már megszoktuk. :D Remélem, nem baj ez, holnap megyünk a dokihoz, majd megnézi.

KépKép
benó
 
 


Az nagyon jó, ha így tud alukálni. :D
Pl. a gyás-t meg a baba taj-kártyáját, születési anyakönyvi kivonatát hol kell megcsinálni? Mert, ha jól tudom, ezek az elsők.

KépKép
benó
 
 


Ez mi Tancsu???Nem tom valamit nézni kell benne??Lemaradtam. :oops:

Kép
martik77
 
 


Nem, ezt nem én javasoltam, nem tudom, talán a Szilzi. :roll:

KépKép
benó
 
 


Nálunk a szül kivonatot és a lakcím kártyát a kórházban adták ki.A többiben igazából Tancsu a jártasabb. :D

Kép
martik77
 
 


Kb. 3-4 oldallal ezelőtt raktunk fel képeket a GY.-val, majd egyszer nézd meg, ha lesz időd, itt tartottunk akkor. Most még jobb, képzeljétek, mert felraktuk a faágat is a falra és rá a manókat, meg a minap vásárolt tyúkanyót is, majd lefényképezzük ezeket is (egyszer). :D Nagyon szép lett, Gy. rendes, hogy megcsinálta. :D

KépKép
benó
 
 


A taj-kártyát is a kórházban?

KépKép
benó
 
 


Babarecepteket akarok keresni...
Valahol olvastam hogy már olajat kéne tennem a kajájába,de nem tom hol és ennek akarok utánnanézni...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Nem a tajkártyát azt nálunk a polgármesteri hiv.adja ki ki azt hiszem.

Kép
martik77
 
 


Ma átnéztem a kórházi csomagot is, bár még van sok hetem :lol:, és hát, van, ami hiányzik, de azok már kis dolgok.

De pl., hogy egy hülye kérdéssel kezdjek: a szobában hányan voltatok? És ugye, nem a szobában volt a wc?

KépKép
benó
 
 


Olajat? Kell? Érdekes. :roll: Én ilyet nem hallottam a bébisintéren, persze, lehet. :roll:

KépKép
benó
 
 


A szül anyakönyvi kiv-al és a lakcimkértyát a kórházan,ezekkel mész a tb-be,ott megcsinálják a tb-kártyáját...

Ha ez megvan,akkor mész az államkincstárhoz,oda is kell minden papirja,mott elintézed a családipótlékot...
Ha ez megvan,akkor mész a munkahelyre és ott intézed a tgyast...

mindenhova vinned kell az eredeti szül.any.kiv-ot..:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Ja, igen: és te vittél műanyag tányért meg ilyeneket? De a kajához adtak azért tányért, nem? Vagy miért kell műanyag tányért meg ilyenet vinni?

KépKép
benó
 
 


Az államkincstár utalja majd az egyszeri anyasági támogatást is,ez kb 65 ezer ft....ezt is ott kell igényelned...:)

Kép

Kép[/
tancsu
 
 


Na, jó, köszi, Tancsu :D :D :D , majd ezt még egyszer majd később, jó? :roll: :wink: Vagy felírom.

KépKép
benó
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?