Új privát üzeneted érkezett!

Drága Mó!
Szívből gratulálok Neked a gyerkőcökhöz!!!! :D :D :D


Liliana!
hát ez nem semmi pocak, elhiszem hogy igen "terhes" már cipelni :wink: Akkor még ügyesebbek vagytok a szobával, hogy ilyen szép önállóan hoztátok össze :D

Nikó!

Ezt a tetűséget......... :shock:

Nyulasz!

Hát igen én is ezt tippelném, hogy minimum másfélszeres a tarifa, végül is több időt kell rájuk fordítaniuk.. annyi még méltányos is lenne :)

Angel, Viktu, Till!
Majd mindenkire a Rembrandtra voksolt, de még mindig lehet szavazni. Vagy új ötletet bedobni!! :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


sziasztok!

Mó,
hatalmas dupla gratuláció! :D :D
örülök, hogy mind jól vagytok!!!

Lois,
sajna nincs igazán ötletem...
jelen állás szerint a Rembrandthoz igazítom akkor a dolgokat, de ha mégse Rembrandt, akkor újra át kell variálnom..., és akkor valszeg autós segítségre is szükségem lesz..., de gondolom szombatig csak eldől a helyszín... :wink:
angel37
 
 


Angel!
Én akárhova is megyünk mindenképpen elmegyek érted szívesen, szóval ez ne aggasszon :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 

 
 

Niko!
Sajnálom a rosszullétet meg a "kedves" orvost is. :twisted:

Liliana!
Húú, tényleg jó nagy a pocid. :) Már nem kell soká cipelni.

Till! És többiek..
...érdekes, hogy csak nekem volt a 12. heti uh. hüvelyi. De nekem a nőgyógyászom csinálta, nem az Istenhegyin voltam.

Mó!
Szívből gartulálok!!!! Sok energiát és nyugodt babákat!!!

Naa, tegnap először vettem babaholmit. Jó érzés volt, ugyanakkor lelkiismeretfurdalásom is volt. Én is megtapasztaltam ( tegnap is) hogy mennyire nem segítőkészek az emberek. Mivel két táska volt nálam, és kicsit messze parkoltam megkértem az egyik eladót ( már az is naívság eleve idegenre bízni egy telivásárolt szatyrot) hogy otthagyhatnám-e úgy tíz percre az egyik táskámat, hogy ne cipekedjek pocakkal. Közölte, hogy így is alig van helye, menjek be egy nagyobb üzletbe. :evil: Hát egy nagyobb üzletbe meg sok az alkalmazott, akkor méginkább eltűnhet az odabízott csomag, úgyhogy némileg könnyekkel kűzdve elcipekedtem a kocsiig. Közben háromszor leültem. De aztán egész délután azon járt az agyam, hogy nem csináltam-e bajt. Mondjuk kb. 7 kiló lehetett nálam, és arra nagyon vigyáztam, hogy ne emeljem meg, csak lógjon a vállamon. Lehet fölöslegesen aggódtam, dehát annyi mindent hall az ember. :?
Na, de féllre a rossz gondolatokkal, nevünk még nincsen, és párom meg egyszerűen nem jut odáig, hogy leüljünk és végignézzük az utónévkönyvet. Bevallom, nekem a Kamilla volt eddig az álmom, de az páromnak egyáltalán nem tetszik. Szóval még mindig csak "kislányunk" a neve :)

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Lois,
arany vagy! :D :D

Katerina,
azért inkább óvatosan emelj! de biztos ezért mondom, mert nekem 1,5-2 kiló a max. Normál terhességgel belefér a 7 kiló, a kisgyerekesek is emelgetik a nagytesót! :wink:

mi van, ha nem együtt nézitek az utónévkönyvet? mi úgy csináltuk, hogy én végiglapoztam, mi tetszik, párom meg abból választott! :D
kapásból leszűkült egy névre! :wink:
angel37
 
 


Angel!
Köszi szépen, jobban érzem magam, hogy írtál! Az tuti, hogy akármi lesz többet nem cipekedek, mert nem az fog bajt okozni, hanem az hogy mennyire aggódom. :oops:
Tanácsot megfogadom! :)

Íme a "kislányunk":

Kép 20. hét :)

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


És egy pocikép rólunk :

Kép ma reggel :)

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Katerina!
Nagyon csini vagy, kiscsajszi meg nagyon édipofi!! :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Mó nagy nagy gratula! :lol:

Lili ana szívesen lennék a kislányod! :lol:

NIkó no comment a kálváriádra :twisted:

KAterina szépséges a kiscsajszi és a lakása is!
Vendég
 


Boni!
Tali?? :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


pont most akartam írni, hogy nekünk most néztem meg BKV útvonaltervezőt eléggé hosszú lenne az út oda.. és nem merem bevállalni.. majdnem egy óra..

Tranzit az csak fele lett volna.. így asszem, ki kell hagynunk... mert apa vidéken és nem tud minket szállítani :cry:
Vendég
 


Angel :lol: mi is így csináltunk... meg ugye előre megálmodtam ZSigmondomat.. de nem mertem előhozakodni vele.sokáig Bálint volt a név, de én nem éreztem magaménak.. aztán egyik nap elkezdtem visszafele felolvasni a fiúneveket és amikor kimondtam a ZSigmondot fiam megsúghatta apának mert egyből elkezdte ízlelgetni, a nevet ZSigi ZSebi hmm ez tetszik :lol:

viszont így a lánynév az övé lesz! és már meg is van :lol:
Vendég
 


Március 22. Vasárnap 15 h, Rembrandt Cukrászda

Loislane
Puszedli
Allegro
Till
Viktu

Nani72 (?)
Babaimádó
Harcika
Angel
Hanna és Olivér
Hunci és Hunor
Xandra és M.


A vastaggal kijelöltek tuti jönnek. Többiek?
Aki villamossal jön, annak a Hűvösvölgy végállomáson kell leszállnia. Puszedli vagy én felveszem ott szívesen.
Aki az M7es vagy Zugló felől jönne, szintúgy :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Mó, kétszeres gratula nektek!!! Puszillak! :lol:

Liliana, tényleg szép nagyra nőtt a pocak. Reméljük, hamarosan leteheted a "terhet". Kitartás! :wink:

Katerina, helyes kiscsaj. Pocak szépen dudorodik. :lol: :wink:

skrisz72
 
 


http://www.vorosoroszlanteahaz.hu/index ... =hungarian

Na még ez a hely merült fel, ez a Tranzithoz van közel.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Mó! Gratulálok! :D :D

Katerina!Nagyon édes a Kislányotok!:) -Angel módszere, pedig tényleg hatásos, :wink: ha rémisztő az utónévkönyv mérete:
http://www.nytud.hu/oszt/nyelvmuvelo/ut ... oi2007.pdf

Tali:Meghajlok a többség akarata előtt, -és mi is tudunk vállalni szállítmányozást:)
A Vörös Oroszlán remek hely,(mindegyik) de szerintem kicsi...

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Mó,gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Till,igen,hozom apát elsején...Hajdú dr-nőhöz megyünk...ti?
Lois,igen szerencsére azért nem duplát számítanak árban...általában ahogy írtad,másfélszeres.
Katerina,nagyon cuki a kiscsaj :D és csini vagy! :wink:
Angel,még nem tudhatjuk a neveteket?
Vendég
 


Na ez most mér TÉNYLEG a végleges verzió!!! :D

Március 22. Vasárnap 15 h, Vörös Oroszlán, Villányi út 12.
Loislane
Puszedli
Allegro
Till
Viktu
Nani72 (?)
Babaimádó
Harcika
Angel
Hanna és Olivér
Hunci és Hunor
Xandra és M

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sajnálom, hogy én nem tudok menni.

Igen jó nagy a pocakom.

Jó süti evést nektek!!!!

Kép
lili&ana
 
 


Mó - gratulálok Nektek, nagyon örülök!!!!!!!!!!!!!!1

Kép

Kép
leo50
 
 


Frissített tábla:

Március 22. Vasárnap 15 h, Vörös Oroszlán, Villányi út 12.
Loislane
Puszedli
Allegro
Till
Viktu

Babaimádó
Harcika
Angel

Hanna és Olivér
Hunci és Hunor
Xandra és M
Boni és Zsigi :D


Aki haloványka, attól még várom a megerősítést!! :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára loislane 2009.03.19 16:18-kor.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Szia Leo!!!!! Írj egy picit magatokról!!! Léccccci... :D

skrisz72
 
 


:P
Gratulálok! Jó nagy lett a különbség a két baba között :shock:

Lois :P
Megnéztem, hát, nem tudom, nem vágnak-e ki minket onnan babával? Nem annyira bababarát helynek tűnik, de azért igyekszünk menni...

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


sziasztok!

Lois,
tuti végleges? :wink: okés!
odautam szülők által meg lesz oldva! :) hazafelé meg majd meglátom, hogy/mikor, de valszeg hívok egy taxit, mert a székeket nézve kb másfél órára vagyok hitelesítve :oops:

Nyulasz,
még nem! :wink:
bolondok napi uh! :D ne hagyd magad megtréfálni! :wink:

Katerina,
milyen jó vékony vagy! :)
angel37
 
 


Angel,és meddig nem?Vagy az is titok?
Ja,a nő kérdezte a telefonban az istenhegyi úton,hogy jó-e az elseje,vagy nézzen mást :roll: :lol: majd nagyon résen leszek... :wink:

...őőőő...mi a baj a székekkel az oroszlánban? :lol: :lol: :lol:

Kép
Vendég
 


FAnni az diszkrimináció lenne!!!! :wink: :lol:
Vendég
 


Nyulasz,
ja, ezeket nem is láttam, a nyitóképen néztem a faszékeket!
mondjuk egy kis támla jó volna :oops: na de majd falnak! :D

légy résen! :lol:
angel37
 
 


Angel,gondoltam,hogy nem erre a "székre"írtad :lol: Fallal vigyázz,kérjél párnát(a székekről),nehogy megfázz!
Szóval mikoris tudhatjuk meg Kókuszka milyen nevet kap?
Vendég
 


Sziasztok!

Mó: hatalmas nagy gratula nektek!

Lili: Hatalmas a pocakod ,nem semmi. Nem csodálom , hogy nehéz cipelni. :)

Mindenkinek köszönöm az együttérzést. Már jol vagyunk ma az étvágyam is nagyon jó. Sőt a szagok sem ingerelnek úgy mint szoktak. :)

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nikó,ez jó hír :D
Vendég
 


Hello Talis Lányok!
Beszéltem az Oroszlánosokkal, foglalást effektív nem vesznek fel, de mondták menjünk nyugodtan, nyitáskor nem lesz senki, szeretettel várnak!!! :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Angel!
Ok!
Ilyen ücsörgő is van nekem ez is szimpi:


Kép

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Nyulasz,
ja bocs, a névre elfelejtettem válaszolni... mondjuk 28. hétig :wink: , de lehet, hogy 30! :oops:

Lois,
ez nekem is tetszik! :wink:
angel37
 
 


Sziasztok!
Tegnap voltunk dokinál és megnézett Uh-on is.
12.5mm-es az ügyesen növögetô gyerekünk :D
A szivét is nagyon ügyesen dobogtatja, büszkék vagyunk :lol:

Csak azt nem értettem, miért csak 6hetes 3naposnak írta a gép ezzel a mérettel? Ha az Et-tôl számolok vissza két hetet, akkor is tegnap 7+5 volt... Magyaráztam is a dokinak, hogy nem lehet ennyi, de nem tudtam meggyôzni :? És ugye bizonyos vizsgálatknál nagyon nem mindegy 9nap ide vagy oda. Persze a vezérhangya nálam elindult és próbáltam utána nézni, hát a mérete szerintem korának megfelelô.
Szerintetek??

Kép
lona1
 
 


Lois, Boni, Skrisz, Viktu, Angel, Nyulasz és ha valakit kihagytam ( :oops: ) köszi szépen!

Angel!
Aszondod vékony vagyok? Vagy viccelsz? :lol: Már 6 kilót híztam. :oops: . Na mondjuk olyan voltam, mint egy deszka teherbeesés idején. Már mindenki azt kérdezgette hogy talán beteg vagyok? Hát az IR miatt lefogytam.....Na, de most kerekedem, főleg pocikámra megy, remélem. Na meg popsira. De párom meggyőztem,hogy kell az egyensúly miatt. :lol:

Niko!
Örülök, hogy jobban vagy!

Lona!
Én nem tudom, de ez a kilenc nap eltérés tényleg soknak tűnik. Dehát a transzferekhez képest ki tudja, hogy mikor van a tényleges beágyazódás, meg hogy hogyan számolják a baba korát. Én úgy tudom, az uh méretek alapján számolnak. Az a lényeg, hogy egészséges legyen!!! :wink:

Mosolygós napot!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Hahó! :P

Nyulasz,
megkaptam a gyógyit, köszönöm! :P
Mi is Hajdú Drnőhöz megyünk, úgyhogy akkor tuti a találka, mert épp utánad következem :wink:

Lona,
az a lényeg, hogy minden rendben! :wink:
(Manóm végig picurka volt...6+4en volt 5 mm - így kezdtünk - és 41 hétre született 2900 gr 50 cm-rel (Ő volt a legkisebb :P )
Most, 7,5 évesen 135 cm- még 25 cm és lehagy :) -, 32 kg és 35-ös cipőt hord, tehát legnagyobb az osztályban :lol:

tillidian
 
 


Lona, ebben a korban még (sőt később is előfordul) hogy ha uhuznak, akkor a célkeresztet csak egy kicsit rakjék arrébb akkor az már 1-2 mm eltérés.Ez sokszor előfordul, hogy nem tudja úgy belőni a keresztet a doki.Nálam volt úgy hogy egyik héten kisebb volt másik héten nagyobb volt majd megint kisebb.Ha nem úgy rakja a gépen a keresztet, simán lehet ez.Ne aggódj.Jó tudom, aggódsz, de akkor se tedd!Lehet ha ma mennél, most nagyobb lenne...
Vendég
 


Sziasztok!
Lona,bár itt múltkor volt egy kis nem egyetertés ez ügyben,én úgy tudum,hogy punkció-14 nap(Krizsa doki is ezt mondta)...alap esetben 28 napos ciklussal számolnak,és az utolsó mensi első napjától...feltételezve,hogy a 14 nap volt a megtermékenyülés...nálunk viszont tutira a punkció napján volt a megtermékenyítés.Viszont tényleg nem mindegy 9 nap ide vagy oda,de valószínű a következő uhun megint mást fognak mondani...de te akkor is tudod,hogy honnan kell számolni...mert egy gyerek,ha csak 5 évesnek felel meg magasság és súly alapján,de te tudod,hogy 6 éves,akkor az 6 éves,és kész!!!
Till,szívesen :D akkor lecsalt tőlünk Hajdú dr-nő 10 percet? :shock: :lol:
Angel,persze azt is jó lenne tudni,hogy most mennyi idősek vagytok?Kivárom én a 30.hetet :D Mi most megegyeztünk,nem Szonja lesz,hanem Noémi...persze ha kiscsaj...Fiú Balázs,másik nevünk nem volt,de tegnap kitaláltuk...az úgy történt,apa mondja,ha három fiúnk lenne,akkor lehetne Sándor,József,Benedek...és itt meg is akadt a fülünk a Benedeken :D
Vendég
 


Köszönöm a véleményket!

A méretével nincs is gondom!! Szerintem ekkorának kell lennie.
Csak a géppel nem értettem egyet, ahogy számolt. Tegnapelött a barátnômnek a picijét 10mm-esnek mérték és 7+3 napra állapították meg a terhességét. Akkor nekem ha nagyobb, hogy lehetne 6+3???

Kép
lona1
 
 


Lona,
vacakok a gépek! :? Rá se ránts! :D



Till - pocakfotó 11+1: Kép

tillidian
 
 


üdv!

Katerina,
nem vicceltem :roll: :wink: :)
rajtam is van már 6-7 kiló :roll: monjduk ahhoz képest, hogy több, mint 3 hónapja tehénkedem, gyakorlatilag 0 mozgással, szt nem rossz...

Lona,
gratula a kicsidhez! :)
vezérhangyát csapd agyon :wink: , biztos minden OK! az uh szerkentyűk is lehetnek máshogy kalibrálva.

most nekem is Kókuszka 3 nappal kisebbre jött ki, a testrészei külön meg egyik kisebb, másik nagyobb, mint "tankönyvien" lenne ennyi idősen - mindig a pocakja a legnagyobb, az most is egy héttel beelőz! :mrgreen:

számolást én is úgy tudom, ahogy Nyulasz :wink: ET-14, minden kalkulátor is így számol ez a tankönyvi ciklus.

Nyulasz,
gratulálok a névhez! ezt is meglett! :lol:

ó és igen, az állandó lefelejtésem :oops: :roll:

ma 25+4
angel37
 
 


booocs, punkció-14-et akartaaam írni! :roll:
angel37
 
 


Till

Írtam neked pü-t, 2x. Soso lenne, kérlek válaszolj!


Enikõ
vacak2
 
 


Sziasztok!
Olvasom, hogy talit szerveztek, úgy, de úgy felutaznék. Két pici babával nehéz, a férjem pedig építkezik, mert itt a jó idő. Hátha meggondolja vasárnapig...

Mindenkinek boldog babavárást! Kira baba, Kisnorbi, Andi anyu, Norbi apu

Ma vagyunk 3 hónaposak és 20 naposak!
szöcske
 
 


Szia Szöcsi, de jó, hogy benéztél! Babákokkal minden rendben? Összeszoktatok? Hogy bírod? Puszillak Benneteket!

skrisz72
 
 


Skrisz,
írtam neked a babásba :wink: !

KépKép
lili73
 
 


Till!
Ez már méret! :)
Jaj, nekem most napról napra nő a pocim. Komolyan mondom, hogy a feltett képem elavult. :lol: Lehet majd beérem Liliánán a végére. :)

Angel!
Hát ugyi nekem nem kell feküdni, dehát én is otthon lebzselek többnyire. és ráadásul most kezd még csak rámjönni az "evészet". pár napja egész nap ehetnékem van. és valahogy igényli is a szervezetem, nemcsak arról van szó, hogy kívánós vagyok. Valamelyik nap próbáltam halogatni, hogy na majd kicsit később eszem és éreztem, hogy kicsit kezd hányongerem lenni. Megmértem a cukrom 3.8 volt. Ez este 6 körül. Szóval mára nekem teljesen felborult az IR-es háromóránkénti evés, mert az nekem most egyszerűen kevés!!

IR-es lányok, ti hogy boldogultok a diétával? Tudjátok tartani? Mit modnot nektek a doki, szogorúnak kell lenni?

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Kat,

köszi! :D (másik topikban "megvádoltak", hogy kinyomom a pocim, azért ekkora :roll: hááát jelentem: én inkább behúznám még, de nem tudom :oops: most 82 cm és 60ról indult...)

Diétát én most egyáltalán nem tartom :oops: azt eszem, ami jól esik és akkor, amikor szeretném. Hétfőn megyek cukorterhelésre, majd ott kiderül, megint kell-e diétázni :roll:
Doki azt mondta, tartsam a diétát, de az nekem kínlódás :oops:

Nyulasz,
szééép nevek!!! :D :D

tillidian
 
 


Till

Nekem sokkal nagyobb volt a 12.hetes hasam. Ugyhogy netörödj avval amit mondanak.
Miért kell diétáznod? Cukro lettél?

Látod ezért félek, hogsy hogy fogok én lefogyni, most +22kg tartok, és még nem szültem meg. UGyhogy nefoglalkozz senkivel.

Megyek lezuhanyzok,mert már 1 órájanem találom a helyemet sehogy. Vannak görcsölgetéseim, és nagyon keményedik a hasam. De semmi még.
Pedig már nagyon várom Sára babát.
Puszi nektek

Kép
lili&ana
 
 


Liliana :P
Izgi!!!

Nyuszikám :P
Akkor nálatok is egyforma kezdőbetűs lesz a két kissrác? :lol: :lol:

Angyalom :P
Naponta eszeme jutsz, hogy a 30. hétig már nincs sok. Addig azért nagyon vigyázz magadra! Na meg utána is, egész a 40.-ig 8)

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: