Új privát üzeneted érkezett!

Majd el felejtettem, sosem vérzett még az orrom, de ezt a zsepis dolgot mostanában többször tapasztaltam.

Kép
lona1
 
 


Lois :P
Mondjuk én más kategória voltam... de én is többször majdnem elájultam. Le kellett üljek olyankor AZONNAL. Mázlim volt, mert vezetés közben sosem jött rám, de ahogy szálltam ki a kocsiból, egyből. Ez úgy 1 hónapig ment. A vérnyomásom végig bazi alacsony volt, a vércukrom is eléggé... így bármi lehetetett, de szerintem inkább valamit üléskor megnyomtak a Manók és attól lehetett. Lehet, Neked is megnyomott valamit a KisTökös és sosem lesz többé, de azért legyen nálad mindig cukorka és egy kis víz... vagy Cola...

Lilypie - Personal pictureLilypie Fourth Birthday tickers
xandra_73
 
 


egy gyors kukk, rakok képeket, még iányzik egy pár dolog, kép stb

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

szóval így állunk

Az ájulásos dolog nálam is fen áll, nem tudni mi a vészegénységem vissza állt a vérnyomásom is csak néha alacsony, szoval ha rosszul érzem magamakkor lefekszek ls egy szőlőcukrot megeszek.

Kép
lili&ana
 
 

 
 

Liliana!
Húúúúúú, de GYÖNYÖRÛ ez a gyerekszoba!

Kép
lona1
 
 


Lona!
köszi, igen mi is nagyon kiakadtunk anno' :?

Szandra!
Nem tudom, nem ültem előtte, de az biztos hogy a Kispasi fura helyeken tud megnyomni hirtelen... :shock: Utána sem volt az az érzés, mint ált. ha leesik a vérnyomás, pl. nem feküdtem le, mégis jobban lettem.....
Te hátha értesz hozzá:
Mit jelenthet az, hogy laposak a T-hullámaim?? :roll:

Liliana!
Ez a szoba nagyon szépséges, de tényleg, le a kalappal!! :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Liliána,
hűűű, ez nagggyon jóóó! :)

jaj, olyan jókat tudnék alkotni én is :oops: na sebaj, valszeg nemsoká költözünk, és nem fogom korlátozottnak sem érzeni magam a mozgásban! :roll: 8)

Lois,
ez nagyon durva, ami nővéreddel történt :shock: :(
én nem is igazán érzem magam biztonságban, ha ki kell mozdulnom, főleg egyedül :?

jól vagytok? :)
angel37
 
 


Liliana, ez csodás szoba. Olyan tiszta és természetes. Nagyon tetszik.:D

Megvan az AFP eredményem. MOM érték 1,61 (korrigált MOM érték 1,67), terhességi AFP 53,52 ng/ml. Az utóbbi nem tudom, hogy micsoda... :roll:

skrisz72
 
 


Angel!
Mikor költöztök? Hova? Lehet már tudni valamit? Vagy Kókuszka még ide születik, és csak utána cuccoltok át?
Hátigen tesós sztori nagyon extrém, naivan és titkon azért remélem, hogy a csak csúnya Budapesten ilyen érzéketlenek az emberek :roll: Én elég mászkálós vagyok, sokat vezetek, 120 km-re járok suliba és nem halasztottam, szóval eléggé meg lenék lőve, ha nem mozoghatnék egyedül :shock:
Ha nekem szólt a "jól vagytok?" mi köszönjük szépen, amúgy remekül :lol: Ma kezdték nálunk a festést, parkettázást, és fel vagyok dobva, mert tök jól haladnak :D Tegnap lementem a melléképületbe, ahol figyel a bababútor, megsimiztem, és lelki szemeimmel már látom, hogy hétvégén, már akár állhatna is a gyerekszobában :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Skrisz!
AFP-hez érdemben nem tudok hozzászólni, nekem halál hülye eredmény jött ki mindenki máséhoz képest, mégis azt mondták rá, hogy okés, ref.tart.-on belüli..... amit másnál simán alacsonynak ítéltek.... szóval passz... :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Krisz,
az ng/ml az igazi mért mennyisége az afp-nek, a MOM egy átlag középértékhez viszonyított szám! :wink:

Lois,
valszeg nyáron. Kókuszka még ide érkezik :D , tudod, addig nem akarok nagyon mozgolódni :oops:
és részemről ezen a környéken akarok maradni!

neked/nekek szólt! :) rosszullétre vonatkozóan, meg úgy általában! :wink:
na, akkor tán egy hét se fog kelleni?
angel37
 
 


Angel!
Persze, ezt megértem, egy költözés most elég megterhelő lenne, pihizz csak és addig tervezgess :D
Rosszullét -ügyileg azóta semmi (kopkopp), de akkor is hamar jól lettem, két óra múlva már ettem egy akkora adag rántott fogast, hogy csak na... :roll:
Szerintem azért elbíbelődnek egy hétig, csak a gyerekszobával (vagyis szobákkal) kezdtek, szóval azzal hamar készen lesznek, bekerül a bútor, utána már csak meg kell tölteni, meg dekorálni, + kiegészítők, meg egyebek.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Angel!
Gyönyörű kis pofija van a kis Kókuszkádnak! :D

Nyulasz!
Jajj, annyira édesek. Milyen jó, hogy mi már ennyire jól láthajuk a kis picikéket, nem kell várni hónapokat....

Lois!
Hát ez tényleg nagyon jellemző manapság, ha valaki rosszul van akkor nemhogy segítenének, hanem távolról kikerülik az embert, mint aki leprás. :( De hogy egy kismamának nem segítenek, arra nincsenek szavak!!!

Liliana!
Gyönyörű szép szobácska!

Tüneteket illetőleg nekem is sokat feszül a pocim, néha szurkál is és nagyon sokszor a kincsem még mindig a hólyagom táján táncikál, úgyhogy van amikor olyan mintha egyfolytában pisilnem kéne. Az orrvérzés az nálam is megvan, sokszor orrfújáskor, de nekem néha csak úgy spontán elindul, és kell egy kis idő mire eláll. A doki bá annyit mondott, hogy kismamik vérzékenyebbek. Nincsen ezzel baj. Na ezt a múltkor is megtapasztaltam mert a rákszűrés után még 3. napon is vérezgettem. Ja egyébként a P3-ra klion kúpot kaptam, egy hónap múlva lesz kontroll. De azt mondta kenetet minden hónapban szokott venni ( nem keverendő össze a rákszüréssel) azért, hogy ellenőrizze nincs-e streptococcus fertőzés.
A vérnyomim nekem is alacsony, ma pl. 90/55 volt, de szerencsére ájulásszerűt még nem éreztem. Már megszoktam ezt, mert nekem baba nélkül is gyakran volt alacsony.

Mindenkinek a legjobbakat és nagyon szép hetet!

"Minden mosoly visszatér"

Kép
katerina
 
 


Bocsanat Lanyok, hogy ide belekotty...
De Leo50-rol tud valaki valamit? Lehet szul mar? :roll: :D
Koszonom elore is!

Lilypie First Birthday tickers
amina09
 
 


Lois,
a fogasért felétek nem kell messzire menni :wink:
na okés, akkor jól vagy! :)
aha, gondolom a "csak" töltéssel és dekorálással elleszel egy darabig! :lol:

Katerina,
köszönjük! :D
tényleg jó alacsony a vérnyomásod!
kontrollhoz drukk!

Amina,
nem tudok semmit...
de ma nekem is eszmbe jutott Leo a tábla tetején! :wink:
angel37
 
 


Sziasztok!
Liliána,nagyon szép lett a szoba :D
Katerina,nekem is ilyen a vérnyomim,90/50-et mért a védőnő,pedig ébren voltam :lol:

Lányok,nekem szombat óta nagyon fájnak a lábaim,főleg a bal,a combjaim,a térdeim és néha még lejjebb is...ez vajon mitől lehet?Olyan reumás fájdalom,nyilalással... :evil:

És köszönjük mindenkinek a dícséreteket :D
Vendég
 


Sziasztok! :D

Megszöktünk a hétvégére! :wink:

Lois,
ájulás tk. nem számít rendellenesnek, nagymamám mikor anyukámmal volt terhes, állandóan elájult az utcán :oops:
Remélem, Nálad nem jön többet!!! :P
(én csak megszédültem néha az első hetekben, akkor mindjárt rögtön leültem...)
Zétény név gyönyörű!!! :P
(én még nem találkoztam Zéténnyel :roll: :P )

Liliana,
ez a babaszoba gyönyörű!!! :D Biztos boldog lesz itt a kis Csajszi! :wink:

Skrisz,
AFPre mit mondtak? (nem értek hozá, de érdekelne...)

Angel, Nyulasz,
Babuckák gyönyörűek! :D

tillidian
 
 


Katerina!
Hát lehet, de engem nem így neveltek, ha valaki fekszik az utcán akkor is odamegyek hozzá, bármit is gondolok........ gyerekkoromban anyukám a szomszédasszonnyal egy részeg fickót cibált hazáig mert éjszaka megfagyott volna az utcán......én ezt hoztam otthonról..........lehet hogy sokat segíteni nem tudnék, de akkor is odamennék hozzá, hogy hátha. Egy fiatal nőhöz meg óriási hassal......na no comment :evil:
Orrvérzést sajnálom :(

Angel!
Igen szerencsére van kínálat, mert nagggyon szeretem :roll: Vagyis most a kiscsávó hisztizte ki..... közölte, hogy ez kell, én meg adtam neki :roll:
Alapszín már fenn van a gyerekszobán..................hűűű, elég vad lett :shock:

Nyulasz!
Görcsöl is?? Esetleg kálciumhiány?? Nekem az szokott lenni, kellemetlen. De az mondjuk elég határozottan görcs-szerű érzés. :?

Till!
Igen sokan ájuldoznak...én is átmegyek királykisasszonyba, és időnként "elalélok" :D Csak remélem mindig elkap valaki, mert anélkül azért igen kellemetlen :oops:
A szédülés amúgy más, nekem is volt olyanom, de ez egyáltalán nem úgy jelentkezett, hanem egyszerűen beszűkül minden, és paff..... nincs előtte körhinta... :)
Névdicséretet köszönjük szépen :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok

Köszi hogy tetszik a szoba mindenkinek.

Én is érzem a frontot nagyon keméynedik a hasam, nyomást érzek a mellkasomon, mintha ha egy téglát raktak volna oda és nehezen kapok levegőt, persze ritkán van ez az érzés, de rossz nagyon.

Már nagyon várom Sárát, kiváncsi leszek mikor jön el a nap, és h ogy tényleg fogom-e érezni hogy most jött el.

Már igazából nincs mit csinálnom csak pihenne, mondjuk mostanában álmos is vagyok állandóan.

Megyek is pihizni.
Vigyázzatok magatokra,

Kép
lili&ana
 
 


Liliana!
Sajnálom a nehézlégzés... :? Szerintem nyomja fel a prücsök a tüdődet, kellemetlen lehet :?
A szobátoktól még most is oda vagyok meg vissza..... :shock: Megkérdezhetem hogy ezt a szép csajszis bútort hol találtad? Nagyon tetszik :D (nekünk is megvan már a Kispasinak.....csak a jövőre gondolva.......... :roll: )

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Nyulasz, Skrisz, Lona!

Köszi , végül felhívtam az orvost mert nem múlt. Afp után megnézett minden rendben volt. Gréti méretei teljesen jók , jók voltak az életjelek és minden rendben. Mondtam dokimnak hát legközelebb akkor már tudom ez normális de azt mondta ha ilyen van hívjam inkább megnéz potyára mint gond legyen.

Lili!

Nagyon szép a szoba! :D

Nyulasz!

Biztos kálcium vagy magnézium hiány van. Nekem is szokott fájni ha rá jön főleg a combom.

Mi nem alszunk már 3-óra óta, iszonyat pocsék az emésztésem és ma rókakoma is meglátogatott eddig csak kerülgetett de ma hajnalba meg is talált. persze pont akkor amikor apa éjszakás. na sebaj majdcsak elmúlik ez az időszak. Szerencsére csak a szagok okoznak problémát. :) De nem is baj erre vártam 7 éve, hogy babás legyek kibírok mindet a piciért.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nikó!
Sajnálom a virrasztást :?
Nekem a terhességi hányás-émelygésre legjobban a cola jött be, de ezt csak halkan mondom... :oops: Azért ahhoz már igen terhes vagy, hogy most kezdjél el hányni. Nem lehet, hogy bujkál benned valami???

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Nikó, jól van, akkor tényleg semmi baj. Örülök.

Lois, milyen vad? Mutiiii!!!!!

Till, afp-re nem mondtak semmit, csak a kezembe nyomta Pálma. Elvittem délután a dokinak, ő se mondott rá semmit, úgyhogy jó. Egyébként Pálma írja ki a labort, utána mehetsz levetetni a vért.

A dokim azt mondta, hogy hivatalosan 21 hetes vagyok. De a géndiagnosztikán is azt mondták, hogy egy héttel kisebb a baba. Abban egyetértenek, hogy augusztus 2-3 a szülés várható ideje. Egyébként 135mm az ülőmagassága Eszternek.

skrisz72
 
 


Most kafa lenne ha lefotóznám, mert olyan szépen besüt a nap, de az ajtajában áll a festő csávó létrán.... az meg rontaná az összképet :wink:
De ma felkerül rá a másik szín is, úgy lesz ütős együtt. Na mondjuk bordűröm még nem van :?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois!

Hát lehet bekaptam valami bacit nem tett jó tegnap, hogy közel 2 órát vártunk a korházba, szóval azóta már 2-szer volt hasmenésem és a hányás is attol volt szerintem, hogy nagyon öklendeztem és próbáltam inni vizet beszokott jönni hát most nem.

Skrisz!

Hát azért mondhatták volna, hogy szuper az AFP eredmény. Na mindegy a lényeg, hogy jó.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Jó reggelt! :P

Skrisz,
akkor minden rendben!!! :D Szép nagy már Eszter! :D
Köszi az infót!

Liliana,
kitartás a nehéz légzés miatt!!!
(nálam Manóval a 39. héttől volt, és mivel a Fiatalúr csak a 41. héten méltóztatott kibújni, odáig éjjelente már úgy pihentem, hogy az ajtórácsba kapaszkodtam és lógattam a hasam, csak így kaptam levegőt...akkor nehéz volt, de milyen szép emlék ez is, így visszagondolva :roll: :P )
Mindjárt Anyuka leszel!!! :D
(És mikor a csecsemős részlegen először hozták a babát és szólítottak, hogy "anyuka", körülnéztem, hogy kihez beszél a nővér :lol: )

Nikó,
kitartás Neked is!

Lányok,
a 12. heti genetikai UH már hasi ultrahang vagy még hüvelyi? :roll:
Még mindig 16 nap, addig nem is látom Kicsirit :?

tillidian
 
 


tilli!

Köszi!
szerintem már hasi lesz nekem az istenhegyin a 11.héten már hasit csináltak. :D

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Nikó!
Szerintem, ha hasmenés is van, akkor ez tuti nem "terhestünet" :? Azért próbálj meg sok folyadékot bevinni, nehogy kiszáradj.

Till!
Nekem hasi volt a hiv. 12.-ik heti Uh, de a védőnőm szerint annak hüvelyinek kellett volna lennie (na meg a a leleten is hüvelyinek írtak, de attól még hasi volt). Az istenhegyin hasi volt (a kombinált teszttel ugye :) )

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Nikó, Lois,
köszi! :D

Most hívtak az Istenhegyiről: ápr 1-jén, egy nappal korábban megyünk gen UH ra, 8.50re :P akkor már csak 15 nap :P

tillidian
 
 


Till,mi is akkor megyünk :D 8.20 és 8.40 a két időpontunk :D
Nikó,jajj,nem lehet,hogy valami kétest ettél?Jobbulást!
Lois,jó generálozást :D
Vendég
 


Till!
Na akkor eggyel kevesebbet kell csak aludni... :wink:

Nyulasz!
na ezen most jót mulattam.....ikerkölköknek jár a külön időpont?? :D :D :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois, látod, már most kivételeznek velük... :lol: :wink:

skrisz72
 
 


Skrisz!
Hát igen.......felháborító :D :D :D
De szerintem meg is kaszálják őket jobban...vagy nem?? Nyulasz, nektek drágább??

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Lili! Gyönyörű szobája lesz Sárának!
Nehézlégzés nagyon vacak, hamarosan jobb lesz egy kicsit, ha leszáll a pocid, nem nyom annyira.

Lois! Ez az ájulásos sztori a tesóddal, tényleg nagyon gáz...és senki nem ment oda..., le vagyok döbbenve... én csak bkv-zom, és kellemesen meg vagyok lepődve, nagyon figyelmes mindenki, tényleg!, mindig kapok helyet, akkor is ha nem akarok leülni :)

Nikó!Jobban vagy már?

Till!Az már hasi uh!

Nekem elromlott az alvókám, egész éjjel nézegetek, napközben meg, mint akit fejbe-vertek...Teljesen olyan, mint az első pár hét...voltam védőnéninél, határeset a fehérje, pénteken újra megyek, picit kezdenek dagadni a lábaim esténként, mondta, hogy méregessem a vérnyomásom, hi-hi, az eddigi rekord 110/65, -hasonlóan Katerinához és Nyulaszhoz 90/50-el nyomom.

Nnna, cupp Mindenkinek!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Lányok,
talival kapcsolatban van egy kis gubanc, a Tranzit kilőve.
most keresek másik helyet, ha van valakinek valami ötlet, hasonló kvalitásokkal (bababarát, jó közlekedés, parkoló, kellemes, nyugis), szívesen veszem.
Én pillanatnyilag a környékén keresgetek, de részemről nekem mellékes, hogy hol lenne. Szóval én nyitott vagyok mindenre, csak jöjjenek az ötletek és megbeszéljük :wink:

Mingyá' belinkelem, amiket kinéztem, véleményezzétek légyszi'!!!!!

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Az én vérnyomásom is vicces: 95/55 :lol:

skrisz72
 
 


Én is ilyen értékekkel bírok....... mondta is a házidokim, hogy na agyvérzésem az tuti nem lesz......... :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Viktu!

Picit talán, elég gyenge vagyok most sül a héjába krumpil a sütőbe. Az lesz az ebéd.


Hát a mai nem az én napom, picit panaszkodhatok? Olyan de olyan mérges vagyok.
Elmentem a diabetológiára , hogy vissza viszem a terheléses cukor eredményét 10:50-re értem oda voltak előttem 3-an mondták a dr.-nő elment ebédelni majd jön. Vissza is jött 11:30-ra és közölte du már másmilyen rendelés van menjünk haza majd holnap 11-óráig érjünk ide. Mondtuk neki itt voltunk de nem ő aztánn nem ment el csak 11 óra után. Hát ekkora egy a ........ embert komolyan mondom volt olyan aki 20 km-et utazott és ott várta az orvost őt is elhajtotta haza mert ahhoz, hogy egy nyamvadt igazolást adjon neki más rendszrt kell a gépen használni mint ami be van állítva és nem állítják át csak reggel. Na ez jó duma egy gombnyomás lett volna szerintem. Undorító mit megengednek maguknak orvos létükre egyesek. :cry:
Haza értem és itt bőgtem vagy fél órát ez miatt. Most már jobb azért.

[url=http://www.nagyonbaba.hu]Kép


Gyönyörű ha az ember célba lát s eléri azt tűzön,vízen át!
nikó
 
 


Pl. ez, ha tecc, kiderítem parkolást stb.

http://www.kavehazak.hu/kavehazak/kavehaz.php?id=492

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois! Nekem tecc', főleg a süti választék:)

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 



Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok

A hasam már már szinte teljesen lent van, de biztos hogy Ő nyomja a lábával.
12 UH már hasi UH.

Loislane

A bútor az csináltatva lett igazából.
Én egy bútorboltnak voltam a külkerese ami sajnos megszünt, és onnan a sok ötlet.

A rózsaszín részt lehet világos kékre is csinálni, az elején azt mondták hogy kisfiu lesz Sára és akkor is ez let volna csak világoskékre festve az ajtók.

Kép
lili&ana
 
 


Nikó :evil: ez nagyon szenya dolog...elhiszem,hogy kibuktál,ráadásul ilyenkor még érzékenyebbek is vagyunk.
Lois,bizony két időpont kell,mert mindegyik baba ugyanannyi figyelmet kap :wink: ja,hogy dupla-e a tarifa? :roll: ezt elfelejtettem megkérdezni :? de a 4D-n ugyanannyi volt,mondjuk a legtöbb helyen valamennyit felszámolnak,hát majd kiváncsi leszek.
Vendég
 


üdv!

Lois,
ó de kár, hogy nem jó a Tranzit :(
a római part sztem nagyon kint van, mondjuk a Rembrandt is - amúgy ahhoz közel leszek hétvégén, de épp vasárnap du. már nem terveztem ott lenni... de lehet, hogy akkor ott maradok hétfőig! így akkor fuvar se kéne :wink:

Viktu,
remélem ott leszünk! :D
ma kivégeztem a dvd-t! :wink:

én is úgy alszom, mint a nyúl a barázdában :roll: aztán hajnal felé kiütődőm, akkor meg apa indul...

Niko,
:? :evil:

Nyulasz,
tényleg dupla időpont? persze logikus, de nem gondoltam volna... gyanítom az ár se szimpla, de talán csak másfélszeres! :wink:

Tilli,
hasi!
a 12. heti előtt felhívtak engem is, de időpont helyett inkább a dokit a változtattam :)
angel37
 
 


Nikó, ez tényleg felháborító és elkeserítő. Utálom az ilyen embereket. :evil:

skrisz72
 
 


Nyulaszka,
akkor mégis talizunk??? :lol: Melyik dokihoz mentek? Apa is elkísér?
Én viszem enyém Apát :P

Nikó,
doki :evil: :evil: :evil:

tillidian
 
 


Mó hírek!!!!!!!!!!!

Megszületett Gergő és Gréti! 3100g-48cm, illetve 1960g-44cm.
Mindenki jól van!


Kép

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hát ilyen vagyok a mai napon, már kezdek torzulni

Kép

Kép

Kép

Gratulálok Mónak.
Sziasztok, remélem mindenki jól van, nekem egyre nehezebb!!

Kép
lili&ana
 
 


Mó: Tiszta szívből gratulálok Nektek! Kép

Kép

Kép

Csak az veszít, aki feladja.
*puszedli*
 
 


Mó, gratulálok a babákhoz! Szép méretekkel születtek, mihamarabbi hazatérést és sok tejcsit kívánok nektek.

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


MÓ, Drága,
szívből gratulálunk!!!!!! :D :D :D
Gyors felépülést a Maminak, sok tejcsit a Piciknek! :D

Liliana,
szép pocid van!!! :P

Most indulok a kórházi védőnőhöz...

tillidian
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: